Autor Wątek: Lewacka logika  (Przeczytany 157129 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 08, 2015, 13:13:44 pm »


Pod ciekawymi hasłami wczoraj maszerowali przez Warszawę :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 08, 2015, 13:23:07 pm »
Zjeby i tyle w temacie.

svonston

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 08, 2015, 13:36:41 pm »
To pierwsze to parafraza tego:


Możliwe, że drugie też (Polska dla Polaków pewno w oryginale było).

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #43 dnia: Listopada 08, 2015, 13:52:35 pm »
To pierwsze to parafraza tego:


Możliwe, że drugie też (Polska dla Polaków pewno w oryginale było).


Słuszne hasło.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #44 dnia: Listopada 08, 2015, 13:53:35 pm »
swon tłumaczy zachwania lewusow. spodziewałem sie  8)

svonston

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 08, 2015, 14:03:21 pm »
Leszke jak zawsze dopowiada. :lol: No ale czego się można spodziewać.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 08, 2015, 14:21:05 pm »
Trzyma sobie taka feministka lewacką ciotę w domu dla pieniędzy, w między czasie puszczając się pokątnie, najlepiej z murzynami. Jak dobrze, że mieszkam w Polsce.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

lupinator

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 09, 2015, 01:47:48 am »
Zajmuję ten temat na potrzeby prawackiej logiki.

>uważaj się za patriotę
>zachęcaj do 'patriotycznego' marszu plagiatując plakat III Rzeszy


windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #48 dnia: Listopada 09, 2015, 09:22:45 am »
Zajmuję ten temat na potrzeby prawackiej logiki.
A załóż sobie swój może? :)

lupinator

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #49 dnia: Listopada 09, 2015, 10:16:14 am »
Nie, podoba mi się ten. :angel:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #50 dnia: Listopada 09, 2015, 10:17:47 am »
Tyle, ze to offtopic :)

svonston

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #51 dnia: Listopada 09, 2015, 10:18:41 am »
> gameonly
> 24h ontopic

:lol:

LESZKE WZYWAM CIĘ ZNUW BRONIE LEWÓSUW

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #52 dnia: Listopada 09, 2015, 11:06:17 am »
Zajmuję ten temat na potrzeby prawackiej logiki.

>uważaj się za patriotę
>zachęcaj do 'patriotycznego' marszu plagiatując plakat III Rzeszy


Popieram przejęcie.

Może dla niektórych to będzie niespodzianką, ale III Rzesza była typowo prawicowa, to samo obecnie można powiedzieć obecnie choćby o banderowcach czy rosyjskiej putiniadzie. Ale bać się należy hashtagu z twittera jakiejś przygłupiej feministki, bo to jest realne zagrożenie dla wszystkich białych mężczyzn -> prawacka logika :whistle:
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #53 dnia: Listopada 09, 2015, 11:07:31 am »
No jak zwykle, lewaki nic swojego nie zrobia, tylko sie wpieprzaja w cudze i mowia jak byc powinno :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #54 dnia: Listopada 09, 2015, 11:10:15 am »
Może dla niektórych to będzie niespodzianką, ale III Rzesza była typowo prawicowa, to samo obecnie można powiedzieć obecnie choćby o banderowcach czy rosyjskiej putiniadzie. Ale bać się należy hashtagu z twittera jakiejś przygłupiej feministki, bo to jest realne zagrożenie dla wszystkich białych mężczyzn -> prawacka logika :whistle:

A więc sugerujesz nam że:

Popieranie prawicowych poglądów = popieranie III Rzeszy.

Bo obie sprawy są prawicowe...

To jest dopiero lewacka logika. :?

Lewacy od Hitlera i nazistów wyzywają wszystkich którzy oczekują odrobiny rozsądku i normalności w tym świecie....

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #55 dnia: Listopada 09, 2015, 11:14:46 am »
Może dla niektórych to będzie niespodzianką, ale III Rzesza była typowo prawicowa, to samo obecnie można powiedzieć obecnie choćby o banderowcach czy rosyjskiej putiniadzie. Ale bać się należy hashtagu z twittera jakiejś przygłupiej feministki, bo to jest realne zagrożenie dla wszystkich białych mężczyzn -> prawacka logika :whistle:

A więc sugerujesz nam że:

Popieranie prawicowych poglądów = popieranie III Rzeszy.

Bo obie sprawy są prawicowe...

To jest dopiero lewacka logika. :?

Lewacy od Hitlera i nazistów wyzywają wszystkich którzy oczekują odrobiny rozsądku i normalności w tym świecie....

Nic takiego nie sugeruję. Sugeruję że Putin, totalnie prawicowy, jest większym zagrożeniem od hasztagu z twittera. Na serio nie widać? A co z obrazkiem Lupiego, jest 10 różnic?
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #56 dnia: Listopada 09, 2015, 11:28:58 am »
Co ja czytam  :lol: Wychwalający Stalina i Lenina Putin jest nagle prawicowy. Komunizm jest prawicowy. Narodowy socjalizm jest prawicowy. Socjalizm jest prawicowy. Nagle okazuje się że najwięksi mordercy prawicy, to wcale nie były lewaki, tylko prawicowcy :lol: Lewactwo dostarcza :lol:

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #57 dnia: Listopada 09, 2015, 11:32:46 am »
Putin nie jest socjalistą to raz. Narodowy socjalizm to oczywiście lewacka zaraza za której ewentualne wypryski odpowiedzialne są lewaki. Bać się nie należy tej rozwydrzonej baby pod której, Ty Xell jesteś pantoflem tylko, tego araba którego, ona do twojego domu zaprasza.
« Ostatnia zmiana: Listopada 09, 2015, 11:34:24 am wysłana przez +Centylion+ »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Mrocz

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #58 dnia: Listopada 09, 2015, 11:35:56 am »
Nic takiego nie sugeruję. Sugeruję że Putin, totalnie prawicowy, jest większym zagrożeniem od hasztagu z twittera. Na serio nie widać? A co z obrazkiem Lupiego, jest 10 różnic?


To po co to piszesz? Po co było stwierdzenie, że to też prawica skoro nie sugerujesz że ludzie tu popierają III Rzeszę?

No i? Wszyscy mają całkowicie zignorować zagrożenie wewnętrzne by skupiać się na zewnętrznym? o którym jeszcze nie wiadomo jakie ma intencje?

Ja wolę działać w sprawach wewnątrz kraju. Bo przeraża mnie, że za parę lat zaleje nas potok arabów jeśli nic nie będziemy robić i będzie sytuacja jak w Paryżu. Przeraża mnie, że moim dzieciom będą tłukli do głowy, że homoseksualny związek to coś normalnego i nawet warto spróbować. Wkurza mnie, że mniejszości narzucają swoje prawa większości. Nic do nich nigdy nie miałem, ale całe to "równouprawnienie" i "tolerancja" robi się już skrajnie absurdalne.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #59 dnia: Listopada 09, 2015, 11:40:12 am »
To po co to piszesz? Po co było stwierdzenie, że to też prawica skoro nie sugerujesz że ludzie tu popierają III Rzeszę?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Godwina

Wraz z trwaniem dyskusji w Internecie, prawdopodobieństwo użycia porównania, w którym występuje nazizm bądź Hitler dąży do 1

Cytuj
W tradycji użytkowników wielu grup Usenetu wątek, w którym w jednej z wypowiedzi pojawia się porównanie do nazizmu lub Hitlera, uważany jest za skończony, a ponadto uznaje się, że osoba, która użyła tego porównania, przegrała dyskusję

Chłopakom pękła żyłka pod naporem argumentów i się zaczęło desperackie obrzucanie gównem. Na szczęście cały cywilizowany świat to co robi Lupi i Xell jasno uznaje że przegranie dyskusji.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #60 dnia: Listopada 09, 2015, 11:45:14 am »
Nic takiego nie sugeruję. Sugeruję że Putin, totalnie prawicowy, jest większym zagrożeniem od hasztagu z twittera. Na serio nie widać? A co z obrazkiem Lupiego, jest 10 różnic?


To po co to piszesz? Po co było stwierdzenie, że to też prawica skoro nie sugerujesz że ludzie tu popierają III Rzeszę?

No i? Wszyscy mają całkowicie zignorować zagrożenie wewnętrzne by skupiać się na zewnętrznym? o którym jeszcze nie wiadomo jakie ma intencje?

Ja wolę działać w sprawach wewnątrz kraju. Bo przeraża mnie, że za parę lat zaleje nas potok arabów jeśli nic nie będziemy robić i będzie sytuacja jak w Paryżu. Przeraża mnie, że moim dzieciom będą tłukli do głowy, że homoseksualny związek to coś normalnego i nawet warto spróbować. Wkurza mnie, że mniejszości narzucają swoje prawa większości. Nic do nich nigdy nie miałem, ale całe to "równouprawnienie" i "tolerancja" robi się już skrajnie absurdalne.
Na serio musisz mi podkreślić gdzie coś pisałem o arabach, bo zwyczajnie wciskasz kit. Nawiązałem tylko do słynnego hasztagu, który tak przeraża całą prawicę. Dopowiadasz sobie zdecydowanie za dużo.

Nawiązanie do III Rzeszy wynikało z plakatu promującego marsz niepodległości, wkleił go Lupi, jak możesz tego nie skumać? :o To niepodległościowcy nawiązują do Hitlera, a potem jak ktoś pyta czemu to durnie dowodzą że zarzuca się im nazim, o swych plakatach już więcej nie wspominając. I to niby lewaki gryzą się w ogon.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #61 dnia: Listopada 09, 2015, 12:06:47 pm »
Wracamy do tematu po tym żałosnym offtopie:

Afrykańczyk brutalnie zgwałcił koleżankę z klasy w Szwecji - ze względu na lewicową poprawność polityczną zarząd szkoły zdecydował się go nie wydalać ze szkoły. Dyrektorka oczywiście jest skrajną lewaczką - namawiała rodziców żeby nie zgłaszali sprawy na policję "bo chłopcy będą chłopcami, kierowała nimi zwykła ciekawość".

https://archive.is/Vb34Z

Cytat: rodzice
- We are spitting in your face, and it is only because we are Swedes. This headmaster is so left-liberal that you become afraid of the dark. It is believed that it is Lenin himself who is talking when listening to her.
He describes the situation at the school as chaotic.
- When I drive past the playground or get my girl as they stand and kick the other bikes and hit other students. If you go into the school so it looks like a Marxist Cultural. The hanging pieces with different colors and everywhere it says "we like variety."




Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #62 dnia: Listopada 09, 2015, 12:18:32 pm »
Dochodzimy do momentu w ktorym samemu trzeba wymierzac sprawiedliwosc. Gwalca mi corke? Znajduje pojebow i odcinam im chu**. Szkoda tylko, ze pojde do paki na 25 lat bo jestem przeciez white male, a to najgorsza rzecz na swiecie :(

Mrocz

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #63 dnia: Listopada 09, 2015, 12:30:38 pm »
Nic takiego nie sugeruję. Sugeruję że Putin, totalnie prawicowy, jest większym zagrożeniem od hasztagu z twittera. Na serio nie widać? A co z obrazkiem Lupiego, jest 10 różnic?


To po co to piszesz? Po co było stwierdzenie, że to też prawica skoro nie sugerujesz że ludzie tu popierają III Rzeszę?

No i? Wszyscy mają całkowicie zignorować zagrożenie wewnętrzne by skupiać się na zewnętrznym? o którym jeszcze nie wiadomo jakie ma intencje?

Ja wolę działać w sprawach wewnątrz kraju. Bo przeraża mnie, że za parę lat zaleje nas potok arabów jeśli nic nie będziemy robić i będzie sytuacja jak w Paryżu. Przeraża mnie, że moim dzieciom będą tłukli do głowy, że homoseksualny związek to coś normalnego i nawet warto spróbować. Wkurza mnie, że mniejszości narzucają swoje prawa większości. Nic do nich nigdy nie miałem, ale całe to "równouprawnienie" i "tolerancja" robi się już skrajnie absurdalne.
Na serio musisz mi podkreślić gdzie coś pisałem o arabach, bo zwyczajnie wciskasz kit. Nawiązałem tylko do słynnego hasztagu, który tak przeraża całą prawicę. Dopowiadasz sobie zdecydowanie za dużo.

Nawiązanie do III Rzeszy wynikało z plakatu promującego marsz niepodległości, wkleił go Lupi, jak możesz tego nie skumać? :o To niepodległościowcy nawiązują do Hitlera, a potem jak ktoś pyta czemu to durnie dowodzą że zarzuca się im nazim, o swych plakatach już więcej nie wspominając. I to niby lewaki gryzą się w ogon.


A czy ja gdzieś pisałem, ze Ty pisałeś o arabach? Wymieniłem tylko zjawiska które promowane są przez lewicę, a których się obawiam. Nie było to odniesione bezpośrednio do Ciebie i Twojego Posta.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #64 dnia: Listopada 09, 2015, 12:36:28 pm »
Nic takiego nie sugeruję. Sugeruję że Putin, totalnie prawicowy, jest większym zagrożeniem od hasztagu z twittera. Na serio nie widać? A co z obrazkiem Lupiego, jest 10 różnic?


To po co to piszesz? Po co było stwierdzenie, że to też prawica skoro nie sugerujesz że ludzie tu popierają III Rzeszę?

No i? Wszyscy mają całkowicie zignorować zagrożenie wewnętrzne by skupiać się na zewnętrznym? o którym jeszcze nie wiadomo jakie ma intencje?

Ja wolę działać w sprawach wewnątrz kraju. Bo przeraża mnie, że za parę lat zaleje nas potok arabów jeśli nic nie będziemy robić i będzie sytuacja jak w Paryżu. Przeraża mnie, że moim dzieciom będą tłukli do głowy, że homoseksualny związek to coś normalnego i nawet warto spróbować. Wkurza mnie, że mniejszości narzucają swoje prawa większości. Nic do nich nigdy nie miałem, ale całe to "równouprawnienie" i "tolerancja" robi się już skrajnie absurdalne.
Na serio musisz mi podkreślić gdzie coś pisałem o arabach, bo zwyczajnie wciskasz kit. Nawiązałem tylko do słynnego hasztagu, który tak przeraża całą prawicę. Dopowiadasz sobie zdecydowanie za dużo.

Nawiązanie do III Rzeszy wynikało z plakatu promującego marsz niepodległości, wkleił go Lupi, jak możesz tego nie skumać? :o To niepodległościowcy nawiązują do Hitlera, a potem jak ktoś pyta czemu to durnie dowodzą że zarzuca się im nazim, o swych plakatach już więcej nie wspominając. I to niby lewaki gryzą się w ogon.


A czy ja gdzieś pisałem, ze Ty pisałeś o arabach? Wymieniłem tylko zjawiska które promowane są przez lewicę, a których się obawiam. Nie było to odniesione bezpośrednio do Ciebie i Twojego Posta.
Okej, peace. Sam też oczywiście jestem przeciw arabom :/ A żeby było w (anty)temacie, to araby są pięknym przykładem prawicowego myślenia i do cna prawicowych społeczności.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Mrocz

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #65 dnia: Listopada 09, 2015, 12:40:12 pm »
Okej, peace. Sam też oczywiście jestem przeciw arabom :/ A żeby było w (anty)temacie, to araby są pięknym przykładem prawicowego myślenia i do cna prawicowych społeczności.

Super. Ale Prawica prawicy nierówna. My preferujemy prawicowe myślenie na tle NASZEJ kultury. Czy Arabusy są prawicą czy lewicą gówno mnie to obchodzi dopóki zagrażają naszej kulturze.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #66 dnia: Listopada 09, 2015, 12:43:04 pm »
A żeby było w (anty)temacie, to araby są pięknym przykładem prawicowego myślenia i do cna prawicowych społeczności.

 :lol: :lol: :lol:

Tak araby takie prawicowe, że prawica jest im przeciwna, a lewica ich popiera w całej rozciągłości :lol: Podziwiam jakie wy tu fikoły moralne wyrabiacie żeby tylko się wymigać od odpowiedzialności za owoce lewicowej polityki.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #67 dnia: Listopada 09, 2015, 12:46:24 pm »
Okej, peace. Sam też oczywiście jestem przeciw arabom :/ A żeby było w (anty)temacie, to araby są pięknym przykładem prawicowego myślenia i do cna prawicowych społeczności.

Super. Ale Prawica prawicy nierówna. My preferujemy prawicowe myślenie na tle NASZEJ kultury. Czy Arabusy są prawicą czy lewicą gówno mnie to obchodzi dopóki zagrażają naszej kulturze.
Oczywiście. Po prostu tutaj się wrzuca do jednego wora zarówno normalne poglądy, jak i jakieś absurdalne, pojedyncze przegięcia. Warto przez to się przyjrzeć jak wyglądają kraje - ideały prawicowe.

Becet, araby są prawicowe, jeśli nie potrafisz przenieść na takiego typa punktu odniesienia, to nie jesteś osobą do dyskusji, tylko zwyczajnie nie ogarniasz.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #68 dnia: Listopada 09, 2015, 12:51:53 pm »
A żeby było w (anty)temacie, to araby są pięknym przykładem prawicowego myślenia i do cna prawicowych społeczności.

 :lol: :lol: :lol:

Tak araby takie prawicowe, że prawica jest im przeciwna, a lewica ich popiera w całej rozciągłości :lol: Podziwiam jakie wy tu fikoły moralne wyrabiacie żeby tylko się wymigać od odpowiedzialności za owoce lewicowej polityki.
Z tego kociokwiku wynika, że niemożliwe jest oby dwa państwa prawicowe walczyły przeciw sobie. Ty tak serio, czy po prostu jak nie wiesz co powiedzieć, wolisz gadać głupio?
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #69 dnia: Listopada 09, 2015, 12:57:39 pm »
To są dwie strony tego samego medalu. U nas jest dyktatura ci** a tam chu**.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #70 dnia: Listopada 09, 2015, 13:12:40 pm »
Becet, araby są prawicowe

Weź się nie kompromituj - co jest prawicowe, miłość do socjalu, gwałty, oblewanie ludzi kwasem czy ruchanie kóz? A może islam, a nie chrześcijaństwo, był podstawą przy tworzeniu ideologii prawicowej? Skoro są tak prawicowi to czemu najbardziej popiera ich lewica?  Keynes był muzułmaninem z ISIS? Afganistan to stolica kapitalizmu?

Tak się w swojej nienawiści zaplułeś że już nie wiesz od kogo przeciwników wyzywać, czy od Hitlera czy od terrorytów :lol:

niemożliwe jest oby dwa państwa prawicowe walczyły przeciw sobie. Ty tak serio, czy po prostu jak nie wiesz co powiedzieć, wolisz gadać głupio?

Teraz mi dasz cytat, gdzie napisałem że dwa państwa prawicowe nie mogą ze sobą walczyć, albo grzecznie przeprosisz i ze swoimi kłamstwami nie będziesz już niszczyć tematu. Teraz. Do tego czasu będziesz tym pytaniem tyrany w każdym temacie, bo chamskich kłamstw lewaków tolerować nie będę.
« Ostatnia zmiana: Listopada 09, 2015, 13:18:37 pm wysłana przez el becetol »

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #71 dnia: Listopada 09, 2015, 13:19:50 pm »
Cytat dostałeś, tam gdzie piszę o kociokwiku.
Wynika z niego, że prawicowe araby nie są prawicowi gdy przyjeżdżają do prawicowego kraju. Ale pewnie znowu będziesz udawał że nie rozumiesz, albo co gorsze na serio nie rozumiesz jakie głupoty piszesz.

Dla beceta przeciętny wyznawca allacha z żoną w burce to lewak, no po prostu paranoja, jak z takim poziomem dyskutować?
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Mrocz

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #72 dnia: Listopada 09, 2015, 13:22:21 pm »
Cytat dostałeś, tam gdzie piszę o kociokwiku.
Wynika z niego, że prawicowe araby nie są prawicowi gdy przyjeżdżają do prawicowego kraju. Ale pewnie znowu będziesz udawał że nie rozumiesz, albo co gorsze na serio nie rozumiesz jakie głupoty piszesz.

Dla beceta przeciętny wyznawca allacha z żoną w burce to lewak, no po prostu paranoja, jak z takim poziomem dyskutować?


No ale jakby się tak zastanowić. To co takiego prawicowego jest w Arabach? Biorą Socjał, nie chcą pracować. Panuje tam bezprawie, bo można zgwałcić kobietę i w zamian zabiją ją, a typ który to zrobił nie ma żadnych konsekwencji. To nie są prawicowe ideały.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #73 dnia: Listopada 09, 2015, 13:26:10 pm »
Cytat dostałeś, tam gdzie piszę o kociokwiku.
Wynika z niego, że prawicowe araby nie są prawicowi gdy przyjeżdżają do prawicowego kraju. Ale pewnie znowu będziesz udawał że nie rozumiesz, albo co gorsze na serio nie rozumiesz jakie głupoty piszesz.

Dla beceta przeciętny wyznawca allacha z żoną w burce to lewak, no po prostu paranoja, jak z takim poziomem dyskutować?


No ale jakby się tak zastanowić. To co takiego prawicowego jest w Arabach? Biorą Socjał, nie chcą pracować. Panuje tam bezprawie, bo można zgwałcić kobietę i w zamian zabiją ją, a typ który to zrobił nie ma żadnych konsekwencji. To nie są prawicowe ideały.
Kobieta nie ma żadnych praw, co powie imam jest święte... Można by długo. Na serio trzeba?
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Mrocz

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #74 dnia: Listopada 09, 2015, 13:29:25 pm »
Kobieta nie ma żadnych praw, co powie imam jest święte... Można by długo. Na serio trzeba?

To masz spaczone pojęcie prawicy.

Gdzie niby według prawicy kobieta nie ma żadnych praw

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #75 dnia: Listopada 09, 2015, 13:32:10 pm »
Xell dokładny cytat dawaj, twoje lewackie kretynizmy i nielogiczne wnioski nie mają nic wspólnego z tym co napisałem.

Dla beceta przeciętny wyznawca allacha z żoną w burce to lewak, no po prostu paranoja, jak z takim poziomem dyskutować?

Prawica zakazuje im tych burek, a lewica ich broni. A dla ciebie to prawica to popiera, a lewica zabrania. Lewacka logika :lol:

Kobieta nie ma żadnych praw, co powie imam jest święte...

Lewica teraz tego broni. Przecież nawet u nas to lewica, nie prawica, mówi że nie ma nic złego w tym że arab nie poda ręki kobiecie jako niegodnej - nawet dali mu w nagrodę 6000 euro socjalu. Czy ty w ogóle wiesz co się dzieje na świecie? :lol:




« Ostatnia zmiana: Listopada 09, 2015, 13:34:04 pm wysłana przez el becetol »

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #76 dnia: Listopada 09, 2015, 13:32:35 pm »
Kobieta nie ma żadnych praw, co powie imam jest święte... Można by długo. Na serio trzeba?

To masz spaczone pojęcie prawicy.

Gdzie niby według prawicy kobieta nie ma żadnych praw
Myślę, że to Ty masz spaczone pojęcie prawicy, albo nie bierzesz pod uwagę tego co sam zauważyłeś wyżej, że prawica prawicy nie równa. To że na razie w prawicowej Polsce kobiety mają pełnię praw nie oznacza z automatu, że Arabia Saudyjska to ostoja lewackości.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Mrocz

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #77 dnia: Listopada 09, 2015, 13:36:34 pm »
Myślę, że to Ty masz spaczone pojęcie prawicy, albo nie bierzesz pod uwagę tego co sam zauważyłeś wyżej, że prawica prawicy nie równa. To że na razie w prawicowej Polsce kobiety mają pełnię praw nie oznacza z automatu, że Arabia Saudyjska to ostoja lewackości.

Myślę, że jednak ty masz spaczone. Skoro burdel traktujesz jako ostoje prawicy.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #78 dnia: Listopada 09, 2015, 13:39:01 pm »
Myślę, że to Ty masz spaczone pojęcie prawicy, albo nie bierzesz pod uwagę tego co sam zauważyłeś wyżej, że prawica prawicy nie równa. To że na razie w prawicowej Polsce kobiety mają pełnię praw nie oznacza z automatu, że Arabia Saudyjska to ostoja lewackości.

Myślę, że jednak ty masz spaczone. Skoro burdel traktujesz jako ostoje prawicy.

Sam wspominałeś przed chwilą o tolerancji, która kojarzy Ci się z lewakami i której masz dość. Czyżbyś wycofywał się z tego rakiem?
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #79 dnia: Listopada 09, 2015, 13:40:47 pm »
Myślę, że jednak ty masz spaczone.

Przecież on chce tylko pobluzgać i popluć, raz wyzwie od Hitlera, raz od terrorysty. Chyba że faktycznie ma tak marne pojęcie o świecie. Zresztą co się spodziewać po kimś z avatarem z komiksu dla gimbokomunistów, gdzie główny bohater wznosi marksistowskie hasła mordując księży i kapitalistów  :lol: