Autor Wątek: Lewacka logika  (Przeczytany 157143 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

svonston

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #280 dnia: Lutego 05, 2016, 01:06:18 am »
Nie

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #281 dnia: Lutego 05, 2016, 09:08:18 am »
W sumie racja niektórych kwestii lepiej nie wywlekać ;).
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #282 dnia: Lutego 05, 2016, 10:45:13 am »
Lewacy juz tez sa karceni (Homoseksualisci bici pasami przez przychodzcow w Berlinie):

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #283 dnia: Lutego 08, 2016, 09:42:35 am »
Widzę, że lewizna przyjmuje taktykę i zachowania wspieranych przez nich imigrantów.

http://pikio.pl/irlandia-polacy-przegonieni-przez-mieszkancow-dublina/

pawel_k

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-01-2016
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 4
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #284 dnia: Lutego 08, 2016, 10:48:53 am »
pomijając już całą dyskusję o imigrantach, tak samo ignorując wyzwiska jakie lecą, to fakt że Polacy nie w swoim kraju manifestują przeciwko islamizacji jest jednak trochę nie na miejscu...

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #285 dnia: Lutego 08, 2016, 10:51:07 am »
Tez o tym pomyslalem.

Mrocz

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #286 dnia: Lutego 08, 2016, 11:16:30 am »
pomijając już całą dyskusję o imigrantach, tak samo ignorując wyzwiska jakie lecą, to fakt że Polacy nie w swoim kraju manifestują przeciwko islamizacji jest jednak trochę nie na miejscu...

Trochę tak, ale bardziej mnie irytuje, że nie można być przeciwnym imigrantom bo od razu wyzwiska od rasistów, faszystów itp lecą.

pawel_k

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-01-2016
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 4
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #287 dnia: Lutego 08, 2016, 11:25:54 am »
mi się nie podobało jak to bojówki "antyfaszystów" z Niemiec zostały zaproszone na święto 11 listopada do walki z "odradzającym się faszyzmem". dla mnie to co jest na filmie jest podobnego rodzaju naruszeniem mojego dobrego smaku, więc nawet mój pogląd na "uchodźców" nie powinien wpływać na postrzeganie udziału Polaków w tamtych demonstracjach w negatywnym świetle...

oczywiście bolą wyzwiska od faszystów czy nazistów, szczególnie biorąc pod uwagę naszą historię, ale moim zdaniem to jest osobna kwestia...
« Ostatnia zmiana: Lutego 08, 2016, 11:30:10 am wysłana przez pawel_k »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #288 dnia: Lutego 08, 2016, 11:34:59 am »
Dlaczego Polacy, którzy żyją, pracują i płacą podatki za granicą, nie mieliby uczestniczyć w lokalnych protestach przeciw islamizacji? W końcu muslimy rozwalają kraj, który oni pomagają budować.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #289 dnia: Lutego 08, 2016, 11:39:04 am »
Ja bym się zgodził, gdyby przy okazji w Polsce o Polsce i jej przyszłości też wypowiadali się tylko Polacy. A nie niemieckie media, organizacje Sorosa i ruskie cyngle - o lobbystach zagranicznych korporacji nie wspominając.

 

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #290 dnia: Lutego 08, 2016, 13:35:38 pm »
Coz czesc brytyjczykow tez jest zdziwiona, mysle ze gdyby kazdy lewak przebyl podobna droge, to przynajmniej by sie skolnil do refleksji (co do muzlumanow, najgorsi sa sunnici, sa najbardziej radykalni i niebezpieczni..):



PS. Ostatnio w pracy zapytalem sie Anglika, czy czuje sie bezpiecznie, czy nie chcial by sobie wyrobic licencji na bron. Odpowiedzial ze w tym kraju obywatel nie moze miec broni, to nielegalne, on nie widzi w tym potrzebny. Plus powiedzial, ze on wierzy w to ze "Marines" go uchronia od niebezpieczenstw. UK jest w sporej czesci lewicowa, choc nastroje sa coraz bardziej po prawej stronie. ;)
« Ostatnia zmiana: Lutego 08, 2016, 13:40:49 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #291 dnia: Lutego 08, 2016, 20:10:40 pm »
Odpowiedzial ze w tym kraju obywatel nie moze miec broni, to nielegalne, on nie widzi w tym potrzebny.

no i ma rację. w uk prawie nikt nie ginie od broni palnej, jakieś kilkadziesiąt osób rocznie. w takich stanach za od kulki rok w rok ginie kilkanaście tysięcy osób, dwa razy tyle strzela sobie sama w łeb, a kilka razy więcej zostaje rannych.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #292 dnia: Lutego 08, 2016, 20:38:55 pm »
ile z tego to broń posiadana legalnie, ile z tego to kartele, murzyny... 

zabierz ludziom broń, i wpuść między nich murzynów, i muzułmanów skacząc po świetlistej polance wykrzykując wszyscy jesteśmy tacy sami, równi, i w ogóle lovekrove...  #lewackalogika

pawel_k

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-01-2016
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 4
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #293 dnia: Lutego 08, 2016, 20:47:40 pm »
Dlaczego Polacy, którzy żyją, pracują i płacą podatki za granicą, nie mieliby uczestniczyć w lokalnych protestach przeciw islamizacji? W końcu muslimy rozwalają kraj, który oni pomagają budować.
Nie napisałem że nie mogą, napisałem że dla mnie to trochę nie na miejscu.

Chociaż trochę to wszystko przemyślałem i porównanie jakie użyłem chciałbym wycofać. Polacy tam mieszkający chcący dołączyć do legalnej (mam nadzieję) antyislamskiej demonstracji bo czują obawę o bezpieczeństwo swoich dzieci (nie wchodzę w dyskusję czy słuszne czy wydumane), to jednak coś innego niż niemieckie bojówki ściągane do regularnych walk z Polakami świętującymi na swój sposób święto narodowe w swoim kraju. Trochę przesadziłem tym porównaniem, przepraszam jeśli kogoś uraziłem.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #294 dnia: Lutego 08, 2016, 20:47:42 pm »
a ta nielegalnie zdobyta, to niby skąd się bierze? murzyny klepią w stodołach? nie ma rynku broni, nie ma problemu.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #295 dnia: Lutego 08, 2016, 21:01:27 pm »
Chociaż trochę to wszystko przemyślałem i porównanie jakie użyłem chciałbym wycofać. Polacy tam mieszkający chcący dołączyć do legalnej (mam nadzieję) antyislamskiej demonstracji bo czują obawę o bezpieczeństwo swoich dzieci (nie wchodzę w dyskusję czy słuszne czy wydumane), to jednak coś innego niż niemieckie bojówki ściągane do regularnych walk z Polakami świętującymi na swój sposób święto narodowe w swoim kraju. Trochę przesadziłem tym porównaniem, przepraszam jeśli kogoś uraziłem.

No i teraz wszystko gra  :)

@posiadanie broni - nie wiem czy wiecie, ale przy odrobinie uporu i nakładem pewnych środków możecie legalnie posiadać - do celów sportowych - Colta, Glocka, Berettę czy jaką tam sobie klamkę wymarzycie i żaden komendant policji czy inny beton wam tego nie odbierze. Trzeba spełnić sporo warunków - badania, egzaminy, patenty, ale wszystko zależy od was - nie ma elementu uznaniowości. Prawicowej braci gorąco polecam  8)

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #296 dnia: Lutego 08, 2016, 21:06:47 pm »
Trzeba spełnić sporo warunków - badania, egzaminy, patenty, ale wszystko zależy od was - nie ma elementu uznaniowości. Prawicowej braci gorąco polecam  8)

no przecież już dawno pisałem, że cały lament na pozwolenia na broń jest wydumany. kto chce, ten sobie legalnie w polsce kupi, a że zdobycie wymaga więcej wysiłku niż spacer do wallmartu, no to chyba dobrze.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #297 dnia: Lutego 08, 2016, 21:17:52 pm »
Lament nie jest wydumany, bo jeżdżenie po Polsce na zawody albo powtarzanie co roku egzaminu za kilka stówek jest w przypadku zwykłej chęci posiadania w domu broni idiotyczne.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #298 dnia: Lutego 08, 2016, 21:29:11 pm »
w przypadku "zwykłej chęci posiadania" może i tak, ale ty piszesz o pozwoleniu na broń sportową i tutaj to ma jak najbardziej sens.


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #299 dnia: Lutego 08, 2016, 21:37:27 pm »
No i o to jest lament, że jak się chce posiadać broń, to trzeba udawać zainteresowanie udziałem w zawodach. Dalej nie ogarniasz?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #300 dnia: Lutego 08, 2016, 21:45:17 pm »
nie ogarniam :troll:

prawo w polsce jest ok.
chcesz broń dla sportu? ok, ale używaj jej dla sportu. chcesz do obrony? okej, ale uzasadnij obawy o swoje bezpieczeństwo. chcesz do polowań? spoko, wykaż tylko, że rzeczywiście polujesz.
ty chcesz broń dla własnego widzimisię i dla takich asów też jest furtka. kup sobie colta czy innego prochowca i trzymaj nabitego. nie dość, że bez pozwolenia, do obrony 6 strzałów ci wystarczy, a jeszcze po ulicach można z nim chodzić (choć tu z naładowaniem bym uważał). kiedyś zabijał, dzisiaj też da radę.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #301 dnia: Lutego 08, 2016, 21:52:09 pm »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #302 dnia: Lutego 09, 2016, 13:40:52 pm »
Prwawo w polsce jest tak ch**owe, ze szkoda gadać.
Te całe egzaminy i badania to tylko wyciągania kasy i nie dawanie nic w zamian. Zresztą o jakich badaniach mówimy? Dzień dobry tutaj mam rachunek opłaciłem, do widzenia. Tylko kur** pare dni w roku zmarnowane na bezsensowne jeżdzenie.
Tutaj chodzi tylko o wyciąganie kasy a nie o jakiekolwiek bezpieczeństwo, czy selekcje.
sOOsu tak pier**lisz ze sie srać chce jak to czytam.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #303 dnia: Lutego 09, 2016, 14:36:51 pm »
Ja widzę tysiąc argumentów przeciwko posiadaniu broni przez Polaków - generalnie mamy nasrane we łbach, strzelalibyśmy do siebie na ulicach, dzieciaki biegałyby po dzielni z klamkami, kierowcy zamiast prać się po mordach na światłach za zajechanie drogi pruli by do siebie z półautomatów, kibice zamiast maczet lataliby z Uzi. Jak sobie przypomnę swoje lata młodzieńcze, to klimaty były takie że pewnie pół dzielnicy strzelałoby do drugiej połowy. Do tego z oczywistych względów Policja byłaby znacznie bardziej trigger happy.

Z drugiej strony jest jeden argument za, który w zasadzie równoważy wszystkie przeciw. Otóż wyobraźcie sobie jak wyglądałaby inwazja na Polskę w 39 jakby każdy miał broń w domu... Albo w dzisiejszych niespokojnych czasach jakąkolwiek próbę inwazji na nasz kraj. Ja rozumiem że bronią palną nie wygrasz wojny, ale bez broni palnej też nie utrzymasz zdobyczy uzyskanych wcześniej dzięki przewadze lotnictwa, wojsk pancernych.
Dlatego USA nigdy nie będzie musiało obawiać się kogokolwiek. Jakby co naród sam spuści wpie**ol najeźdźcom.
« Ostatnia zmiana: Lutego 09, 2016, 14:38:58 pm wysłana przez Szymku »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #304 dnia: Lutego 09, 2016, 14:38:46 pm »
Ja widzę tysiąc argumentów przeciwko posiadaniu broni przez Polaków - generalnie mamy nasrane we łbach, strzelalibyśmy do siebie na ulicach, dzieciaki biegałyby po dzielni z klamkami, kierowcy zamiast prać się po mordach na światłach za zajechanie drogi pruli by do siebie z półautomatów, kibice zamiast maczet lataliby z Uzi. Jak sobie przypomnę swoje lata młodzieńcze, to klimaty były takie że pewnie pół dzielnicy strzelałoby do drugiej połowy. Do tego z oczywistych względów Policja byłaby znacznie bardziej trigger happy.
Gdzie Ty mieszkasz?

svonston

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #305 dnia: Lutego 09, 2016, 14:56:10 pm »
Ja widzę tysiąc argumentów przeciwko posiadaniu broni przez Polaków - generalnie mamy nasrane we łbach, strzelalibyśmy do siebie na ulicach, dzieciaki biegałyby po dzielni z klamkami, kierowcy zamiast prać się po mordach na światłach za zajechanie drogi pruli by do siebie z półautomatów, kibice zamiast maczet lataliby z Uzi. Jak sobie przypomnę swoje lata młodzieńcze, to klimaty były takie że pewnie pół dzielnicy strzelałoby do drugiej połowy. Do tego z oczywistych względów Policja byłaby znacznie bardziej trigger happy.
Praga Północ? xD

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #306 dnia: Lutego 09, 2016, 15:21:38 pm »
Ogólnie lata 90-te na blokowiskach były weselsze i lanie po mordach było codziennością, ale nawet teraz są takie okolice - Praga Północ, Nowa Huta, Bałuty, Orunia, Nadodrze. W każdym mieście się znajdą. Poza tym jest to kwestia mentalności - patusy są wszędzie i naprawdę użycie broni przez takiego osobnika o umysłowości pantofelka nie byłoby poprzedzone refleksją nad wartością życia ludzkiego, czy konsekwencjami jego odebrania

svonston

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #307 dnia: Lutego 09, 2016, 17:44:49 pm »
patusy są wszędzie i naprawdę użycie broni przez takiego osobnika o umysłowości pantofelka nie byłoby poprzedzone refleksją nad wartością życia ludzkiego, czy konsekwencjami jego odebrania
Ale taki patus przecież nie zdobędzie pozwolenia na broń...

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #308 dnia: Lutego 09, 2016, 17:57:42 pm »
Ale taki patus przecież nie zdobędzie pozwolenia na broń...


Myślisz, że ten ziomek co ostatnio odciął głowe kobiecie by nie dostał? To samo mój kumpel z liceum co ostatnio zabił matkę w krk. Uwierz, spokojnie by dostał pozwolenie. Poza tym, chyba Szymkowi chodzi o sytuację, kiedy nie trzeba mieć pozwolenia na broń.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #309 dnia: Lutego 09, 2016, 18:09:52 pm »
Po to są testy psychologiczne, żeby potencjalnie niebezpiecznych czubów wychwytywać i odcinać im dostęp do broni.

Dla mnie problemem jest niekonsekwencja przepisów. Mogę ściemnić zainteresowanie strzelectwem sportowym, żeby kosztem patentów i egzaminów z urzędu dostać pozwolenie na pistolet, karabin maszynowy (pozbawiony funkcji strzelania seriami) czy nawet karabin snajperski, gdzie z drugiej strony chcąc uzyskać pozwolenie na broń do obrony muszę udowodnić stałe, realne i ponadprzeciętne zagrożenia życia, zdrowia lub mienia, a i tak jestem skazany na widzimisię komendanta.

svonston

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #310 dnia: Lutego 09, 2016, 18:13:57 pm »
Ale taki patus przecież nie zdobędzie pozwolenia na broń...


Myślisz, że ten ziomek co ostatnio odciął głowe kobiecie by nie dostał? To samo mój kumpel z liceum co ostatnio zabił matkę w krk. Uwierz, spokojnie by dostał pozwolenie. Poza tym, chyba Szymkowi chodzi o sytuację, kiedy nie trzeba mieć pozwolenia na broń.
No widzisz, nie miał broni, a i tak odciął babie głowę. Zdelegalizować ostre noże, bo jakiś psychol kogoś zabił?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #311 dnia: Lutego 09, 2016, 18:15:21 pm »
Ale taki patus przecież nie zdobędzie pozwolenia na broń...


Myślisz, że ten ziomek co ostatnio odciął głowe kobiecie by nie dostał? To samo mój kumpel z liceum co ostatnio zabił matkę w krk. Uwierz, spokojnie by dostał pozwolenie. Poza tym, chyba Szymkowi chodzi o sytuację, kiedy nie trzeba mieć pozwolenia na broń.
No widzisz, nie miał broni, a i tak odciął babie głowę. Zdelegalizować ostre noże, bo jakiś psychol kogoś zabił?



Jakby na kogoś się rzucił otwarcie, a nie z zaskoczenia to szansa na zabicie byłaby znacznie mniejsza. Jakbyś go z pistoletem spotkał to nawet spierdalać byś nie mógł.

svonston

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #312 dnia: Lutego 09, 2016, 18:16:57 pm »
Pistoletu nie miał, a kobiecie i tak się nie udało spierdolić.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #313 dnia: Lutego 09, 2016, 18:29:07 pm »
Bo zaatakował z zaskoczenia? Czytaj cały post...

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #314 dnia: Lutego 09, 2016, 18:34:10 pm »
A jakby kobieta miała broń to może by nie dał rady jej zabić?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #315 dnia: Lutego 09, 2016, 18:37:13 pm »
Bo ci normalni na pewno będa nosić broń.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #316 dnia: Lutego 09, 2016, 18:38:35 pm »
Bezbronna kobieta vs facet z nożem? Z zaskoczenia czy nie szanse w granicach błędu statystycznego.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #317 dnia: Lutego 09, 2016, 18:39:42 pm »
Bo ci normalni na pewno będa nosić broń.
Ale beda mogli.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #318 dnia: Lutego 09, 2016, 18:57:53 pm »
Bo ci normalni na pewno będa nosić broń.
Ale beda mogli.


To teraz sobie pomyśl ile normalnych ludzi nosi przy sobie nóż (oprócz Ogura ;) ) a ile psycholi z Nowej Huty, dresów nosi przy sobie nóż?

Jak cię ktoś nożem postraszy, żeby oddać portfel w nocy - spierdalasz i wiele razy ci się uda (mój kumpel tak paręnaście razy uciekł). Jak cię ktoś namierzy pistoletem to oddasz portfel i sie zesrasz.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #319 dnia: Lutego 09, 2016, 19:00:38 pm »
Powodzenia życzę kumplowi.