Autor Wątek: Lewacka logika  (Przeczytany 157199 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #360 dnia: Lutego 11, 2016, 13:56:14 pm »
czyli duda donoszący w pe na demokratyczne wybory w polsce jest zdrajcą?

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #361 dnia: Lutego 11, 2016, 14:01:16 pm »
Pierwsze OK.

Co do drugiego, dla mnie jeden ch**, sam nie jestem katolikiem, niektórych z chęcią sam bym odstrzelił, ale lekki prztyczek w nos, żartobliwa złośliwość jest odbierana jako "plucie na polaków". W ogóle becet jako jedyny używa tego określenia i wydaje mi się, że go nadużywa. Wszędzie widzi to plucie na Polaków. Nie mówię, że takie zjawisko nie zachodzi, bo próbujemy być dymani przez angele z herr tuskiem na czele, ale dostrzeganie wszędzie "plucia na polaków" podchodzi trochę pod paranoje i jest niebezpieczne. Wiem, że musieliście się z tym ukrywać przez 8 lat, ale zanim zostanie coś napisane lepiej pomyśleć na chłodno bo wydaje mi się, że wszystko to jest pisane pod wpływem impulsu i przez nienawiść do wszystkiego co na lewo.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #362 dnia: Lutego 11, 2016, 14:07:48 pm »
czyli duda donoszący w pe na demokratyczne wybory w polsce jest zdrajcą?

Mówisz o tych sfałszowanych wyborach, które podobno wygrało PSL, a po których głosy liczyli przez tydzień? Ha ha  :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #363 dnia: Lutego 11, 2016, 14:09:20 pm »
Soul skoro jak mówisz nie jesteś katolikiem to czym jesteś?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #364 dnia: Lutego 11, 2016, 14:14:39 pm »
Mówisz o tych sfałszowanych wyborach, które podobno wygrało PSL, a po których głosy liczyli przez tydzień? Ha ha  :lol:

już nie broń tego zdrajcy. donosił za granicą? donosił! tak samo jak teraz kod donosi na rozmontowywanie tk.
myślisz zero-jedynkowo, to się chociaż tego trzymaj, a nie jak chorągiewka.


el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #365 dnia: Lutego 11, 2016, 14:23:04 pm »
A jak się ma Master to co dałeś do tego ?

Cytuj
5. NIE ZABIJAJ.

Czyli jak ISIS wyceluje ci w łeb to się nie możesz bronić, bo nie będziesz prawdziwym katolikiem zdaniem lewicy, najlepiej od razu samemu się zabić :lol: A jak się ma nie zabijaj to księży błogosławiących broń w armii? Możę żołnierze AK powinni się smażyć w piekle za zabijanie lewaków z niemiec i rosji którzy zaatakowali nasz kraj?

Może nie rozumiesz przykazania? To może idź to kapłana polowego wojska polskiego, to ci wyjaśni lepiej jak się ma jedno do drugiego.

A co do morderstw politycznych, to na razie jedynym mordercą politycznym w ostatnim czasie był ateista, fanatyk PO, poglądowo 100% lewak wulfen - Ryszard Cyba, który zaczął strzelać w biurze PiS po latach opluwania Polaków w internecie. Szkoda że nikt mu za wczasu nie powiedział że źle robi... a może powiedział, ale wjechał Soul i zaczął Rysia przekonywać że dobrze robi, oby tak dalej, a z tym opluwaniem Polaków to prawica przesadza i nie ma w tym nic złego, tylko takie ich paranoje.

Cytuj
Już po zatrzymaniu dodał on w obecności mediów, że żałuje, że nie ma już broni, boby powystrzelał wszystkich pisowców

Nienawiść do PiSu, tak typowa dla lewaków, podobno mitycznych i nieistniejących, a jednak tak obecnych w tym temacie.
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2016, 14:29:46 pm wysłana przez el becetol »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #366 dnia: Lutego 11, 2016, 16:06:20 pm »
Nienawiść do PiSu, tak typowa dla lewaków, podobno mitycznych i nieistniejących, a jednak tak obecnych w tym temacie.

skąd ta teza?

ponawiam pytanie odnośnie wypowiedzi svonstona:

weź mi pogrub co dokładnie obraża polaków, bo chyba jesteś przewrażliwiony.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #367 dnia: Lutego 11, 2016, 16:35:40 pm »
Nienawiść do PiSu, tak typowa dla lewaków, podobno mitycznych i nieistniejących, a jednak tak obecnych w tym temacie.

skąd ta teza?

mityczne "lewactwo"

Teraz przeprosisz?

weź mi pogrub co dokładnie obraża polaków, bo chyba jesteś przewrażliwiony.


Powiedzmy że jest rozmowa w siedzibie GW, nagle wstajesz i wrzeszczysz "najśmieszniejsze jest to, że wy wszyscy jesteście żydami!!!"

Z miejsca byłbyś za drzwiami, a gazeta by się rozpisywał przez rok o naziście który kpi i opluwa Żydów. Oczywiście to samo w stronę katolików i nagle nie ma problemu, tu nic nie obraża, nadstawcie drugi policzek :lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #368 dnia: Lutego 11, 2016, 16:42:46 pm »
został opluty, bo svon nazwał go katolikiem  :lol: kur**, takie rzeczy tylko na go, tylko z ust konserwy. co za debil  :lol: :lol: :lol:

na przeprosiny musisz sobie zasłużyć cytując całą wypowiedź i kontekst. svon nigdzie nie pisał, że lewactwo nie istnieje, a że ty nim obarczasz wszystkich o odmiennych poglądach.


el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #369 dnia: Lutego 11, 2016, 17:00:44 pm »
Svon mnie nazwał? :lol: Gdzie? O czym ty piszesz? Co ty za bzdury musisz wymyślać żeby sobie powyzywać. Odnieś się do tego co napisałem:

Jak wlecisz do studia TVN i zaczniesz mówić że to co mówią dyskutanci jest śmieszne, bo rozmówcy są Żydami, rycząc przy tym śmiechem na lewo i prawo, to rozumiem że zostaniesz uznany za kulturalnego uczestnika dyskusji, który nie miał na celu nikogo urazić?  :lol:

Ps. na przeprosiny tak szczerze to nie liczyłem, przecież od dawna wiadomo że nie masz honoru i do błędu się nie przyznasz.

a że ty nim obarczasz wszystkich o odmiennych poglądach.

Kolejne kłamstwo, tylko to wam zostało. Iras ma np. inne poglądy od moich w wielu kwestiach, a nie nazywam go lewakiem - z prostego powodu - nie jest lewakiem. Lewaków nazywam lewakami, bo lubię nazywać rzeczy po imieniu.
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2016, 17:06:45 pm wysłana przez el becetol »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #370 dnia: Lutego 11, 2016, 17:07:33 pm »
@Leszke
Ateistom

Cytuj
Czyli jak ISIS wyceluje ci w łeb to się nie możesz bronić, bo nie będziesz prawdziwym katolikiem zdaniem lewicy, najlepiej od razu samemu się zabić :lol: A jak się ma nie zabijaj to księży błogosławiących broń w armii? Możę żołnierze AK powinni się smażyć w piekle za zabijanie lewaków z niemiec i rosji którzy zaatakowali nasz kraj?

Może nie rozumiesz przykazania? To może idź to kapłana polowego wojska polskiego, to ci wyjaśni lepiej jak się ma jedno do drugiego.

Lepszego przykładu dać nie mogłeś, na górze stwierdzenia o strzelaniu do lewaków(którzy to nie są bezpośrednim zagrożeniem życia, a po prostu są naiwni i zbyt tolerancyjny, ale to są po prostu ludzie o odmiennych poglądach), nawiązanie do przykazania nie zabijaj, a ten z ISIS wyskakuje. Pierdoli Ci się już wszystko. Poza tym religia jest prosta jak cep, nie wiem czego nie rozumiesz w stwierdzeniu nie zabijaj, nie zabijaj to kur** nie zabijaj. Czyli jak ktoś próbuje Cię zabić to go nie zabijasz, próbujesz uratować siebie i pozostawiasz w osąd bogu(według religii) jak Ci się uda wyjść z życiem bo przecież tylko Bóg może sądzić. Ty jesteś katolikiem jak rozumiem, a nie rozumiesz dekalogu ? Tam nie ma nigdzie przypisu *w razie zagrożenia życia dekalog można zignorować. Dlatego nie wierzę w takie rzeczy bo to wszystko jest nielogiczne i się kupy nie trzyma, ale skoro wy wierzycie no to powinniście przestrzegać nie. A tutaj nawoływanie do rozstrzeliwania lewaków. A na kolędzie to zapewne miłe pogaduszki z księżami.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #371 dnia: Lutego 11, 2016, 17:23:47 pm »
Idealnie  :lol: A kto ci powiedział że jestem katolikiem? Skąd w twojej bani takie klisze, kto ci je do głowy nawsadzał? Czy ja na te swoje tysiace postów kiedyś wam mówiłem żeby zmawiać modlitwę przed jedzeniem, żeby przestrzegać postu? Coś, co by świadczyło o tym ze jestem katolikiem? Mówiłem że masz przyjąć Jezusa do swojego serca? Bronię katolików przed tą falą nienawiści że strony was, ISIS i całej reszty waszej wesołej lewicowej kompanii, bo ta fala opluwania jaką tu dziś rozpoczeliście jest żenująca i wiadomo jak się kończy jeśli dobrzy ludzie nie staną wam na drodze:

https://www.opendoors.pl/przesladowania/


s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #372 dnia: Lutego 11, 2016, 17:24:43 pm »
Svon mnie nazwał? :lol: Gdzie? O czym ty piszesz? Co ty za bzdury musisz wymyślać żeby sobie powyzywać. Odnieś się do tego co napisałem:

widzę, że na potrzeby dyskusji obywatelstwa jesteś się wstanie zrzec, żeby tylko na twoje wyszło.

a z tym przyznaniem się do błędu ładny fail. konserwa, która bezczelnie kłamała, że screeny z gazety sama wzięła mnie będzie o honorze pouczać.

wiedziałem, że będzie śmiesznie, ale nie myślałem, że aż tak :lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #373 dnia: Lutego 11, 2016, 17:27:52 pm »
Idealnie  :lol: A kto ci powiedział że jestem katolikiem? Skąd w twojej bani takie klisze, kto ci je do głowy nawsadzał? Czy ja na te swoje tysiace postów kiedyś wam mówiłem żeby zmawiać modlitwę przed jedzeniem, żeby przestrzegać postu? Coś, co by świadczyło o tym ze jestem katolikiem? Mówiłem że masz przyjąć Jezusa do swojego serca? Bronię katolików przed tą falą nienawiści że strony was, ISIS i całej reszty waszej wesołej lewicowej kompanii, bo ta fala opluwania jaką tu dziś rozpoczeliście jest żenująca i wiadomo jak się kończy jeśli dobrzy ludzie nie staną wam na drodze:

https://www.opendoors.pl/przesladowania/



no i zrobił z soula lewaka, a przed chwilą, że to po imieniu :lol: :lol: :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #374 dnia: Lutego 11, 2016, 17:30:53 pm »
Ale dalej strach się odnieść do meritum? Dwa razy przypominałem, a ten dalej ze strachu trzęsie portami i nie odpowie  :lol:

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #375 dnia: Lutego 11, 2016, 17:33:07 pm »
Zwrócenie uwagi, że osoba uważająca się za katolika mówi jawnie o strzelaniu do niewinnych ludzi = opluwanie polaków, katolików i pewnie ch** wie jeszcze kogo. Ja pier**le, jeśli to jest poziom prawicy to ch**, mogę być i lewakiem.

Każdy potrafi się obronić sam, nikt nie potrzebuje twojej wyimaginowanej wojny, opluwania i obrony. Ja wiem, że na froncie jest ci samotnie, ale spokojnie, może niedługo i wojna w twoim sercu dobiegnie końca, a tymczasem, nie przeszkadzam. Miłego czatowania w okopach, na łączach i wypatrywania opluwania oraz lewaków.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #376 dnia: Lutego 11, 2016, 17:35:24 pm »
> svon pluje na polaków nazywając ich katolikami
> gdzie mnie svon nazwał?

btw. od kiedy wpisujesz się w retorykę gazety?

ładne samozaoranie :lol:

svonston

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #377 dnia: Lutego 11, 2016, 17:37:22 pm »
A kto ci powiedział że jestem katolikiem? Skąd w twojej bani takie klisze, kto ci je do głowy nawsadzał?
Czyli nie jesteś?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #378 dnia: Lutego 11, 2016, 17:50:30 pm »
osoba uważająca się za katolika mówi jawnie o strzelaniu do niewinnych ludzi

Jakich niewinnych?  :o

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #379 dnia: Lutego 11, 2016, 17:56:37 pm »
> svon pluje na polaków nazywając ich katolikami

Cytacik poproszę po raz kolejny.

Jeszcze co do Biblii i Tomasza bo forumowi specjaliści od biblii spod czerwonego herbu znowu wiedzą lepiej od chrześcijań, więc zasięgnąłem u źródła:

"Nie wydasz wyroku śmierci na niewinnego i sprawiedliwego" (Wj 23, 7)

Tak to idzie w całości. Biblia nie wypowiada się przeciwko o zabijaniu winnych i niesprawiedliwych, dopuszcza karę śmierci.

Nie jest natomiast konieczne do zbawienia, by ktoś celem uniknięcia śmierci napastnika zaniechał czynności potrzebnej do należnej samoobrony, gdyż człowiek powinien bardziej troszczyć się o własne życie niż o życie cudze (Św. Tomasz z Akwinu, Summa theologiae, II-II, 64, 7)

KKK 2265 Uprawniona obrona może być nie tylko prawem, ale poważnym obowiązkiem tego, kto jest odpowiedzialny za życie drugiej osoby. Obrona dobra wspólnego wymaga, aby niesprawiedliwy napastnik został pozbawiony możliwości wyrządzania szkody.


Przez lichwiarstwo i chęć zarobku, powodujące głód i śmierć swoich współbraci, spekulanci pośrednio popełniają zabójstwo, za które są odpowiedzialni (Por. Am 8, 4-10).

To bardzo ważne, tu pokazuje kto jest winny, zwłaszcza istotne w sprawie ludzi którzy dziś sprowadzili na naszych współbraci gwałt i morderstwa w imię multikulti (jak w Kolonii).

KKK 2287 Ten, kto używa władzy, którą rozporządza w sposób prowadzący do czynienia zła, jest winny zgorszenia i odpowiedzialny za zło, któremu bezpośrednio lub pośrednio sprzyjał.

KKK 2297 Uprowadzenia i branie zakładników sieją grozę i w ten sposób wywierają niedopuszczalną presję na ofiary. Są one moralnie niedopuszczalne. Terroryzm, który grozi, rani i zabija wszystkich bez różnicy, jest w poważnej sprzeczności ze sprawiedliwością i miłością. (Por. Pius XI, enc. Casti connubii: DS 3722).

"Kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych... temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza" (Mt 18, 6) (Por. 1 Kor 8, 10-13)

A to już słowa Jezusa bezpośrednio, aczkolwiek przypominają słowa postu Tomasza 8)



Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #380 dnia: Lutego 11, 2016, 17:57:37 pm »
No przecież nie raz to było przytaczane, że człowiek winny to człowiek skazany prawomocnym wyrokiem sądu nie ?

Grupa polityczna "lewacy" jak mi wiadomo nie jest obarczona żadnym wyrokiem sądu.

Poza tym zwiększona tolerancja i chęć integracji z europejskimi zasadami, ba nawet porzucenie swojej narodowości nie jest powodem do zabicia. Rozumiem, że odmienne poglądy oznaczają winę w świetle prawa ? Nie nawołują do przemocy, nikogo nie chcą zabijać, ot są po prostu głupi w swej tolerancji i nie myślą o konsekwencjach rozłożonych w czasie. Takich ludzi powinno się odsuwać od decyzyjnych stanowisk i spychać na dalszy plan, a nie zabijać.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #381 dnia: Lutego 11, 2016, 18:02:47 pm »
przed chwilą się narodowości zrzekł, a teraz wcale nie mówił, że svon na polaków pluje.

co tu się odpierdala xd

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #382 dnia: Lutego 11, 2016, 18:04:36 pm »
Ale cytaty zakłamańcu dawaj, myślisz że ktoś te twoje bajki łyka? :lol: Cytat słowo w słowo, tak jak przytoczyłeś.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #383 dnia: Lutego 11, 2016, 18:10:21 pm »
to jak, svon pluje na polaków czy nie? jesteś polakiem czy nie?  :lol: :lol: :lol: :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #384 dnia: Lutego 11, 2016, 18:15:02 pm »
Oho strategia Leszka, sto pytań do i zmiana tematu :lol: A przeprosiny i cytaty może najpierw zamiast żałosnego, typowego dla kundla uciekania od odpowiedzialności? Cytat wprost dawaj, albo ładnie przepraszasz za kłamstwo.

polaków

polakiem

Polaków

Polakiem

lewaku.
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2016, 18:16:36 pm wysłana przez el becetol »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #385 dnia: Lutego 11, 2016, 18:18:22 pm »
miałeś dać cytat, w którym svon pluje na polaków, zapodałeś jakąś sytuację w retoryce wyborczej i teraz mnie od żałosnego kundla, który cytatu dać nie umie wyzywasz?

ty się lecz człowieku.

przy okazji, nie widziałem, żebyś się określił, jesteś chrześcijaninem/katolikiem czy lewacką kurwą bez krzty wiary w sercu?

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #386 dnia: Lutego 11, 2016, 18:22:18 pm »
Ale cytat albo przeprosiny.

Jak ja lubię ten moment w dyskusji, kiedy lewak się tak zapluje i zapędzi w swoich nienawistnych kłamstwach, że stara się zmieniać temat co post żeby tylko uniknąć pytania o wymyślony cytat. Wyzwij jeszcze bardziej, pogrąż się jeszcze bardziej. Albo daj cytat :lol:


svonston

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #387 dnia: Lutego 11, 2016, 18:27:02 pm »
Czyli ja nie plułem na Polaków czy o co chodzi, bo już trochę się gubię...

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #388 dnia: Lutego 11, 2016, 18:31:40 pm »
>zostań poproszony o cytat
>zignoruj, daj scenkę rodem z gazety
>wyzywaj od żałosnych kundli, bo nie chcą dać cytatu

 :lol:

ja se to chyba wydrukuje i ci na domowy wyślę, załączę jeszcze pamiętną dyskusję o cv i 500 tyś. na marszach kod (celem refleksji), bo kur** nie wierzę, normalnie nie wierzę, że ty nie trolujesz i w realu też jesteś takim debilem.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #389 dnia: Lutego 11, 2016, 18:32:44 pm »
No ja ciągle czekam na cytat, ale się chyba nie doczekam.

- opluj Polaków katolików kompletnie z dupy

wzmianka o wierzących katolikach = opluwanie polaków

Bo kłamczuszkowi z Poznania jedno słówko uciekło i od kilku stron się boi podać prawidłowy cytat przyznając się do błędu  :lol:
Masz s00s dokładne miejsce gdzie zmanipulowałeś cytat i zacząłeś dziką jazdę na oklep.

weź mi pogrub co dokładnie obraża polaków, bo chyba jesteś przewrażliwiony.

I dalsze pytanka już oczywiście bez wspomnienia że chodzi o katolików, tylko nagle o wszystkich Polaków i 10 postów po tym jak się zorientował jakiego klocka nawalił w temacie broni się rękami i nogami przed podaniem cytatu :lol: Najśmieszniej :lol:
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2016, 18:38:01 pm wysłana przez el becetol »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #390 dnia: Lutego 11, 2016, 18:40:43 pm »
no do teraz nie odpowiedziałeś czy jesteś chrześcijaninem/katolikiem czy nie, więc w sumie masz rację. to jesteś czy nie?
chrzest, komunia, bierzmowanie odhaczone?

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #391 dnia: Lutego 11, 2016, 18:43:01 pm »
Ale kim ty kur** jesteś żeby mi teraz kolejne pytania zadawać? :lol: Przeprosiny teraz ładne jak udowodniłem twoje kłamstwa i manipulacje, a potem się zastanowię czy z tobą warto rozmawiać, zakłamany buraku.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #392 dnia: Lutego 11, 2016, 18:57:48 pm »
Jak ja lubię ten moment w dyskusji, kiedy konserwa się tak zapluje i zapędzi w swoich nienawistnych kłamstwach, że stara się zmieniać temat co post żeby tylko uniknąć odpowiedzi na pytania

 :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #393 dnia: Lutego 11, 2016, 19:02:58 pm »
Mądrze cię człowiek opisał i twoją desperacką kawalkadę pytań zmieniających temat. A za kłamstwa przeprosisz wreszcie?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #394 dnia: Lutego 11, 2016, 19:04:40 pm »
już nie zmieniaj tematu, odpowiedz na pytanie, to będę wiedział czy przepraszać, czy nie  :roll:

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #395 dnia: Lutego 11, 2016, 19:09:45 pm »
- s00s, zostałeś wprost złapany na kłamstwie, zachowaj się jak mężczyzna i przeproś
- <żałosna próba zmiany tematu>
- s00s, ale nie zmieniaj tematu, po prostu przeproś
-  <eeee, sam nie zmieniaj, odpowiedz na pytanie zmieniające temat!>

:lol:

Za rękę zostałeś złapany, nie wybronisz się z tego.



s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #396 dnia: Lutego 11, 2016, 19:15:41 pm »
no i nie odpowiedział :lol:

powiedziałem, że przeproszę jak się przybijesz do jednej z opcji. jesteś chrześcijaninem/katolikiem = miałem rację, svon na ciebie pluł, a ty się wyparłeś. jesteś lewackim ścierwem bez boga w sercu = przepraszam najmocniej za urażenie twoich uczuć.

nie wiem którą opcję wybrać, więc ustosunkuj :roll:

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #397 dnia: Lutego 11, 2016, 20:07:20 pm »
Dla ciebie to mogę być nawet zielonoświątkowcem wyznania mojżeszowego, twoje akrobacje moralne i śmieszne próby zmiany tematu nie zakopią twoich kłamstw, z których wyciągnę kilka, żebyś znowu nie udawał że nie widzisz:

Kłamstwo 1:
wzmianka o wierzących katolikach = opluwanie polaków

becetol w formie :lol:

Kłamstwo 2, ciągnięcie tej samej manipulacji, dalej kłamanie że nie pisałem o katolikach:
weź mi pogrub co dokładnie obraża polaków

Kłamstwo 3:
został opluty, bo svon nazwał go katolikiem  :lol:

Svon nie pisał do mnie, dołączyłem do rozmowy po jego wpisie.

Kłamstwo 4:
> svon pluje na polaków nazywając ich katolikami

Kolejna zmiana wersji i kolejny zmyślony cytat.

Kłamstwo 5:
przed chwilą się narodowości zrzekł

Nic takiego nie zrobiłem.

Kłamstwo 6:
wcale nie mówił, że svon na polaków pluje.

Nie mówiłem, podałem cytat co dokładnie napisałem, po czym ze wstydu urwałeś temat, ale możesz już przeprosić.

6 kłamstw na jednej stronie, to jakiś rekord forum. A i tak nie wypisałem wszystkich :lol: Przeprosisz czy poleci kolejne pytanie ze zmianą tematu?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #398 dnia: Lutego 11, 2016, 20:10:29 pm »
pieknie cię wytresowali w uciekaniu od odpowiedzi na pytania. leszke mógłby się uczyć.

rozumiem, że według ciebie polacy katolicy, to nie polacy? :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #399 dnia: Lutego 11, 2016, 20:16:28 pm »
rozumiem, że według ciebie polacy katolicy, to nie polacy? :lol:

O zesrany ze strachu złapany na kłamstwie s00s zaczyna kolejną rundę "wmów komuś jak najbardziej niedorozwinięte pytanie, a może nikt nie zauważy jak się ośmieszyłeś". Ok :lol: Twoim zdaniem na forum mamy 40 milionów użytkowników?