Autor Wątek: Lewacka logika  (Przeczytany 157141 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #400 dnia: Lutego 11, 2016, 20:21:04 pm »
no na razie stanęliśmy na tym, że svon na polaków nie pluje, tylko pluje na polaków katolików :D

stąd naturalnie rodzi się wyżej postawione pyranie.

no ale spoko, lawiruj dalej. zobaczymy ile razy jeszcze obrócisz kota ogonem.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #401 dnia: Lutego 11, 2016, 20:25:11 pm »
"Nie wszyscy Polacy to katolicy"
"rozumiem, że według ciebie Polacy katolicy, to nie Polacy?" <emotikon ze śmieszną buźką, żeby ukryć że już płakałeś z nerwów przed ekranem desperacko próbując się wymigać ze swoich kłamstw>"

#lewacka logika

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #402 dnia: Lutego 11, 2016, 20:40:54 pm »
acha, odpowiedzi nie ma, ale wiemy, że svon pluł na polaków, ale nie wszystkich, na becetola nie, bo jest bezbożnikiem, ale nie chce przyznać, bo jakoś głupio mu się do tego przybić. jeszcze by się okazało, że popierając socjal pisu przy jednoczesnej niewierze ktoś mógłby go nazwać lewakiem, którym chyba jest. nie dość, że stosuje retorykę gazety, której niedawno się brzydził, widzi wszędzie swoich (coś jak złodziej), no i ma dziwne omamy i wyobrażenia o innych osobach z netu, że płaczą itd.

jutro pewnie się obudzisz, powiesz sobie i światu, że to była taka "dowcipna" wymiana zdań z twojej strony i wszyscy zapomną, że się zaorałeś, tak jak to było z 500 tyś na kod lub sprawa z cv ;)

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #403 dnia: Lutego 11, 2016, 20:42:49 pm »
Becet podziwiam Cie ze masz siłę klepać lemingom oczywistą oczywistość.
Wy kur** nie wiece co to Bóg, Honor, Ojczyzna wiec z czym do ludzi, jeden deklaruje ze nie wierzy w boga, dla drugiego donoszenie na Polskę jest ok, a dla trzeciego kłamstwa GW to jak prawda objawiona, z czym kur** do ludzi, wam sie w głowach popierdoliło totalnie.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #404 dnia: Lutego 11, 2016, 20:51:34 pm »
acha, odpowiedzi nie ma, ale wiemy, że svon pluł na polaków, ale nie wszystkich, na becetola nie, bo jest bezbożnikiem, ale nie chce przyznać

Svonston nie odpisał w odpowiedzi na mojego posta tylko w odpowiedzi na post Tomasza i to właśnie napisałem - ale teoria po ćpaniu gruba ci siadła  :lol: I z cv naprawdę wstydu nie masz jak cie ludzie z grupy po tej akcji do ograniczenia dostępu dodawali i pytali jak to zrobić, bo szpagaciarz węszy i prywatne informacje z fb wyciąga jak esbek na forum jak tylko go ktoś argumentami dojedzie :lol: A ten to jako swój sukces poczytuje :lol: #lewackalogika
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2016, 20:56:55 pm wysłana przez el becetol »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #405 dnia: Lutego 11, 2016, 20:58:28 pm »
debil umieścił w sieci cv na ogólnodostępnym portalu, gdzie wyskakiwało na pierwszej stronie googla, a o węszeniu pisze :lol:
od esbeka wyzywa, kodówców od zdrajców, a jak sądem straszy to już nie pamięta  :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #406 dnia: Lutego 11, 2016, 21:05:41 pm »
A co w googla wpisałeś jak nie informacje wzięte z facebooka? Na forum ci podałem jak się nazywam? Ja równie dobrze bym mógł zdjęcie twojej panny wziąć i kutasa dorysować a potem się szczycić że cie "dojechałem ogólnodostępne zdjęcie wrzucił" - ale nie odpierdalam takich rzeczy na twoim poziomie bo mam honor. A ty nie dość ze pierwsze co robisz przegrywając dyskusję to zaczynasz węszyć poza forum w poszukiwaniu haków i prywatnych informacji, to jeszcze uważasz że twoja mentalność konfidenta to powód do dumy :lol: Równie dobrze mogłeś adres znaleźć i nasrać na wycieraczkę, a potem się szczycić jak to wygrałeś w dyskusji :lol: Kompletne dno moralne.

Prawda jest taka że na grupie na FB było ponad 30 osób z forum, wszyscy się zachowali spoko z informacjami o nazwiskach i zdjęciami - jeden tylko ciapaty szpagaciarz po pierwszej przegranej dyskusji tego nie potrafił uszanować i zachował się jak frajer.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #407 dnia: Lutego 11, 2016, 21:06:16 pm »
debil umieścił w sieci cv na ogólnodostępnym portalu, gdzie wyskakiwało na pierwszej stronie googla, a o węszeniu pisze :lol:
od esbeka wyzywa, kodówców od zdrajców, a jak sądem straszy to już nie pamięta  :lol:
A kim są KODowcy? mało Ci filmików jak sie kompromitowali na tych zgromadzeniach, jak bardzo są od rzeczywistości odjebanni?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #408 dnia: Lutego 11, 2016, 21:14:26 pm »
A co w googla wpisałeś jak nie informacje wzięte z facebooka? Na forum ci podałem jak się nazywam? Ja równie dobrze bym mógł zdjęcie twojej panny wziąć i kutasa dorysować a potem się szczycić że cie "dojechałem ogólnodostępne zdjęcie wrzucił" - ale nie odpierdalam takich rzeczy na twoim poziomie bo mam honor. A ty nie dość ze pierwsze co robisz przegrywając dyskusję to zaczynasz węszyć poza forum w poszukiwaniu haków i prywatnych informacji, to jeszcze uważasz że twoja mentalność konfidenta to powód do dumy :lol: Równie dobrze mogłeś adres znaleźć i nasrać na wycieraczkę, a potem się szczycić jak to wygrałeś w dyskusji :lol: Kompletne dno moralne.

o ile dobrze pamiętam, to nie ja udostępniłem twoje dane osobowe, tylko ty moje, na szczęście fejkowe, a mordeczka którą w kleiłem, sam udostępniłeś w necie.
a jesteś taki internetowy anonim, że do otrzymania zdjęcia twojej facjaty wystarczyło wpisać ksywkę z forum, bo na fb masz ją w profilowym  :lol:

Prawda jest taka że na grupie na FB było ponad 30 osób z forum, wszyscy się zachowali spoko z informacjami o nazwiskach i zdjęciami - jeden tylko ciapaty szpagaciarz po pierwszej przegranej dyskusji tego nie potrafił uszanować i zachował się jak frajer.
wszyscy oprócz ciebie. jako jedyny osiągnąłeś taki poziom wkurwienia, że udostępniłeś moje imię i nazwisko na forum, jeszcze sądem straszyłeś, ale potem ci jaja zmiękły.

i przestań sobie gębę honorem wycierać, bo nawet nie wiesz co to słowo znaczy.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #409 dnia: Lutego 11, 2016, 21:26:17 pm »
Pierwszy węszyłeś jak szczur i pierwszy na forum wkleiłeś rzeczy spoza forum. To jest fakt. Cała reszta to efekt. Ale do tego to ty w 2016 się chwalisz tym że kogoś zdoxxowałeś - opowiesz jak dupa cię musiała boleć że aż szukałeś po necie moich zdjęć, ściągałeś je na dysk, przerabiałeś w programie, hostowałeś i wklejałeś na forum - zamiast po prostu pisać na temat? Jak mocno musiałeś mieć dupę rozjechaną, jak mocno wiedziałeś że przegrałeś na argumenty że postanowiłeś że to dobry sposób na zmianę tematu?  :lol: Opowiedz bo nigdy w życiu nie przegrałem tak jak wtedy ty ze mną, bo mi takie rzeczy do głowy nigdy nie przyszły. Ale to może kwestia wychowania i kultury wyniesionej z domu.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #410 dnia: Lutego 11, 2016, 21:33:18 pm »
beczkę miałem z ciebie wtedy (pamiętam, że zaorałeś się na procentach i zrobiłem z ciebie miłą blondyneczkę ;)).
teraz też mam dobry humor i czasu aż nadto, żeby zrobić ciebie lewusa, ale nie wiem czy mnie znowu sądem straszyć nie będziesz, może też z nerwów o honorze zapomnisz, jak wtedy, i udostępnisz jakieś dane, fotkę panny przerobisz, o czym już dzisiaj wspomniałeś, nie wiem. no i najlepsze foteczki pochowałeś :(

nie mierz wszystkich swoją miarą.

wpisać jedną frazę na google i kliknąć link z pierwszej strony = węszyć jak szczur :lol:
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2016, 21:36:32 pm wysłana przez s00s »

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #411 dnia: Lutego 11, 2016, 21:54:53 pm »
Frazę którą poznałeś wbijając do grupy GO na facebooku, bo ja tu innej ksywy niż el becetol wtedy nie podałem i z forum jej nie znałeś, więc przestań nawijać usprawiedliwienia w które sam nie wierzysz - węszyłeś perfidnie to wywęszyłeś, dla mnie to obcy sposób zachowań i nie wiem co trzeba mieć we łbie żeby takie rzeczy odpierdalać.

no i najlepsze foteczki pochowałeś :(

A co, węszyłeś?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #412 dnia: Lutego 11, 2016, 22:07:47 pm »
co ty masz z tym węszeniem? o_O
poszukanie czegoś na google w dosłownie mniej niż minutę, to węszenie?
lewactwo wszędzie, węszenie wszędzie. już ci mówiłem, nie mierz wszystkich swoją miarą.

fakt jest taki, że wystawiłeś się jak dziecko na talerzu i sądem straszyłeś, że ktoś wykorzystał dane wizerunkowe, które sam bardzo szeroko udostępniłeś i robisz to nadal, choćby w awatarach na forum ;)
miałeś wtedy wkurwa niesamowitego, co zresztą nie tylko ja stwierdziłem i teraz zakłamujesz rzeczywistość.
jeszcze mi powiedz, że wtedy do ciebie nikt na forum per "becet" się nie zwracał :lol:

btw. jak tam twój honor się miał, jak udostępniałeś moje imię i nazwisko? pewnie poszedł w odstawkę, bo dupa piekła.
swoją drogą, widzę, że piecze do teraz, bo wystarczyło przypomnieć sytuację i znowu wku** z ciebie wyłazi.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #413 dnia: Lutego 11, 2016, 22:20:51 pm »
Znowu mylisz efekt z przyczyną, to ty pierwszy węszyłeś poza forum jak szczur i wklejałeś informacje spoza forum tutaj - od tego się zaczęło i co było efektem jest też twoją odpowiedzialnością, jesteś autorem pierwszego doxxingu w historii forum i nie wiem ile jeszcze powtórzysz że wystarczyło google, jakoś całkiem przypadkowo zrobiłeś to po uzyskaniu i przy użyciu informacji z grupy facebookowej :lol: To tak jakby cię ktoś zaprosił do domu, zniknęłaby biżuteria a ty byś się chwalił że przecież leżała na kredensie to sobie wziąłeś, trzeba było ją chować w sejfie. Obojętnie ile byś się nie usprawiedliwiał, że trzeba lepiej chować, wziąłeś to co było na wierzchu, wystarczyło sięgnąć, nie zmienia faktu że jesteś złodziejem i nadużyłeś zaufania grupy, bo nikt z grupy facebookowej takiego frajerstwa jak ty nie zrobił. Nikt tu twojego nazwiska nie wklejał zanim ty się nie zacząłeś bawić w węszenie i przeklejanie. A wszystko przez nie miałeś już argumentów w przegranej dyskusji na forum.

A propos - gdzie przeprosiny za dzisiejsze kłamstwa? Bo chyba trochę zmieniłeś temat.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #414 dnia: Lutego 11, 2016, 22:24:13 pm »
Moglibyście nie szargać mojego dobrego imienia w tej lewackiej dyskusji?
To mi uwłacza.
Dziekuje.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #415 dnia: Lutego 11, 2016, 23:18:49 pm »
A propos - gdzie przeprosiny za dzisiejsze kłamstwa? Bo chyba trochę zmieniłeś temat.

kim ty lewaku, złodzieju, szczurze, zakłamańcu jesteś, żebym ja, prawowity, honorowy, uczciwy i sprawiedliwy użytkownik forum cię przepraszał? :troll:

i chyba coś ci się pomyliło internetowy bystrzaku. ja wkleiłem bekową przeróbkę fotki twojej buźki, którą sam udostępniłeś w necie, co robisz ochoczo do teraz, a ty, jak ostatnia szmata bez honoru, która brzytwy się chwyta, zapodałeś moim nazwiskiem, które staram się chronić do dnia dzisiejszego. jeszcze mnie kapuś sądem straszył :lol:

chyba naprawdę odnajdę tę dyskusję, wydrukuje i wyślę ci na domowy.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #416 dnia: Lutego 11, 2016, 23:25:25 pm »
lewaku
złodzieju
szczurze
zakłamańcu
internetowy bystrzaku
ostatnia szmata bez honoru,
kapuś

Ale dupa na noc pękła, oj musiałem celnie trafić  :lol:

ja wkleiłem bekową przeróbkę fotki twojej buźki, którą sam udostępniłeś w necie, co robisz ochoczo do teraz, a ty, jak ostatnia szmata bez honoru, która brzytwy się chwyta, zapodałeś moim nazwiskiem, które staram się chronić do dnia dzisiejszego. jeszcze mnie kapuś sądem straszył :lol:

Ja w czasie rozmowy wyciągnąłem nóż i go zaatakowałem z zaskoczenia bo już nie miałem argumentów, a ten jak szmata bez honoru złapał kij w obronie, jak śmiał się bronić przed moim wykonanym jako pierwszym atakiem. I jeszcze mnie policją straszył :lol:
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2016, 23:30:31 pm wysłana przez el becetol »

Marins

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #417 dnia: Lutego 11, 2016, 23:30:03 pm »
prawowity
honorowy
uczciwy i sprawiedliwy użytkownik forum
Nie pasuje do lewaka czemu pier**lisz farmazony ?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #418 dnia: Lutego 11, 2016, 23:30:35 pm »
co za kolo, jeżeli mi dupa pękła, to co się z twoją stało, że te inwektywy rzucałeś wcześniej pod moim adresem? :lol:
jeszcze emotikona dałem, żeby załapał, ale widzę, że za mocno piecze :D

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #419 dnia: Lutego 11, 2016, 23:33:50 pm »
prawowity
honorowy
uczciwy i sprawiedliwy użytkownik forum
Nie pasuje do lewaka czemu pier**lisz farmazony ?
imigrant płacący socjal na brudasów mi mówi o lewactwie.

dzisiaj owocny dzień na forumku xd

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #420 dnia: Lutego 12, 2016, 08:59:44 am »
Co tu się odjebało :lol:

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #421 dnia: Lutego 12, 2016, 09:07:52 am »
Aż mi oczy krwawią ._.
Fryty tyty dotknij pyty

Mrocz

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #422 dnia: Lutego 12, 2016, 09:25:20 am »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #423 dnia: Lutego 12, 2016, 10:31:16 am »
Nie wiem czy to prawda ten cytat, ale jeśli tak to beka :lol:



Ktoś może potwierdzić?

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #424 dnia: Lutego 12, 2016, 10:34:45 am »
Nawet jak fejk to ona tak pewnie myśli.

svonston

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #425 dnia: Lutego 12, 2016, 11:40:45 am »
Raczej fejk, bo nie można być aż tak naiwnym.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #426 dnia: Lutego 12, 2016, 12:22:24 pm »
Tak, i nie, duże prawdopodobieństwo, że to fejk, bo jest masę tego rodzaju fejkowych obrazków... ale co do naiwności, to wystarczy zobaczyć jak się muslimy zachowują na zachodzie, a mimo to jest tam cała masa białych europejczyków, którzy ze śliną w pysku będą bronili ich w zaparte, więc i u nas na pewno takowi się znajdują...

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #427 dnia: Lutego 12, 2016, 12:25:22 pm »
Tak, i nie, duże prawdopodobieństwo, że to fejk, bo jest masę tego rodzaju fejkowych obrazków... ale co do naiwności, to wystarczy zobaczyć jak się muslimy zachowują na zachodzie, a mimo to jest tam cała masa białych europejczyków, którzy ze śliną w pysku będą bronili ich w zaparte, więc i u nas na pewno takowi się znajdują...
Tv im propagande sprzedaje, podobnie u nas było za PO.
Nie każdy ma czas aby obejrzeć coś wiecej jak jakieś wiadomośći.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #428 dnia: Lutego 16, 2016, 16:45:03 pm »
http://thetab.com/uk/queenmary/2015/03/20/drama-lecturer-stuns-freshers-with-graphic-video-of-her-vagina-21

Cytuj
Everyone wants a friendly lecturer, but these first years were lost for words after their Drama lecturer screened a bizarre video of her vagina.

Actress and PhD student, Lauren Barri-Holstein, unexpectedly upped the shock factor when, as part of an introductory presentation, she displayed a video clip from her recent production Splat!.

The graphic clip is described by Lauren as “feminist performance art concerned with the female body”, but it unabashedly exposes a lot more than her feminist values.

Żenada. Feministyczny manifest, cudo.

Gif z tego artystycznego badziewia:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Lutego 16, 2016, 16:46:39 pm wysłana przez Master_666 »

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #429 dnia: Lutego 20, 2016, 16:47:06 pm »
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3302260/Police-drop-charges-against-student-28-diversity-officer-accused-tweeting-killallwhitemen.html

Lewaczka z bliskiego wschodu pisze że należy wymordować wszystkich białych - niewinna.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/lublin-kara-za-obrazliwe-komentarze,620615.html

Biała pisze że należy to samo zrobić z gwałcącymi mordercami z bliskiego wschodu - winna i sztum w zawiasach.

Wolność słowa tylko lewicy przysługuje w naszej kochanej Europie.  :evil:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #430 dnia: Lutego 20, 2016, 17:43:58 pm »
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3302260/Police-drop-charges-against-student-28-diversity-officer-accused-tweeting-killallwhitemen.html

Lewaczka z bliskiego wschodu pisze że należy wymordować wszystkich białych - niewinna.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/lublin-kara-za-obrazliwe-komentarze,620615.html

Biała pisze że należy to samo zrobić z gwałcącymi mordercami z bliskiego wschodu - winna i sztum w zawiasach.

Wolność słowa tylko lewicy przysługuje w naszej kochanej Europie.  :evil:

Mam jedynie złudną nadzieję, że gdyby się nie bała i walczyła w sądzie, a nie an wstępie poprosiła o wyrok skazujący, to by zostałą uniewinniona. Bez kitu, burdel w papierach po takim gównie. Żenujące.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #431 dnia: Lutego 22, 2016, 08:13:22 am »
 :o
Cytuj
ARESZTOWANY za czapkę w kształcie SWINKI! HOLANDIA!
  :o


svonston

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #432 dnia: Lutego 22, 2016, 08:30:08 am »
Wydaje się to tak absurdalne, że poprosiłbym o jakiś artykuł na ten temat. Tłumaczenie jest co najmniej niepoważne, jeżeli nawet faktycznie dotyczy tej czapki. "Bez kitu". xD

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #433 dnia: Lutego 22, 2016, 08:34:16 am »

svonston

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #434 dnia: Lutego 22, 2016, 08:42:58 am »
Ja pier**lę. :lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #435 dnia: Lutego 22, 2016, 08:48:55 am »
nawet spoko ta czapka. kupię siostrzenicy na prezent :D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #436 dnia: Lutego 22, 2016, 09:29:27 am »
Do czapki dokup jej bilet do Amsterdamu i siostrzenice masz z głowy na jakiś czas. ;P

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #437 dnia: Lutego 22, 2016, 10:18:35 am »
Przez pierwszy moment - :lol: śmieszne.

Potem sobie uświadamiam jaka ta europa staje się popierdolona i przestaję się tak uśmiechać.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #438 dnia: Lutego 22, 2016, 12:51:00 pm »
Nike zerwal kontrakt z Manny. Reakcja fanow:



Nike, zegnaj!
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #439 dnia: Lutego 22, 2016, 12:56:47 pm »
Niestety nie mam nic nike i nie mogę spalić  :(