Autor Wątek: Lewacka logika  (Przeczytany 157168 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #680 dnia: Sierpnia 15, 2016, 09:02:31 am »
Z tym jest trochę jak z ludźmi przerażonymi lataniem po głośnej katastrofie lotniczej, którzy wolą nagle samochód. Statystyka i logika jest przeciwko nim, ale szum medialny zmienia ich w panikarzy.
Nie miałbyś nic przeciwko wziąć za sąsiadów kolegów któregokolwiek z terrorystów? Czy koledzy to też potencjalnie źli ludzie i wykluczasz około 20 kolejnych osób?
A cóż to za argument? Twoim zdaniem jak spytam, czy nie masz nic przeciwko za sąsiadów mieć pedofili po zasądzonej odsiadce, "uczciwe chłopaki, dobre katoliki, ksiądz zaświadczy" to trzymamy rozsądny poziom dyskusji? Czy napierdalamy kulą w płot, byleby było emocjonalnie? Spytaj o coś mniej absurdlnego, podpierając się najlepiej twardymi danymi (statystyki?) i możemy dyskutować. Uwarzam na przykład, że rozsądny sposób walki z islamem to posłuchanie Franciszka - max jedna rodzina w parafii, niech nie mogą trzymać się razem i niech się napatrzą jacy katolicy są dobrzy, niech trochę tego dobra poznają. Potem jak w Syrii będzie spokój to spadówa do siebie, najlepiej jako nawróceni chrześcijanie. Problem solved.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #681 dnia: Sierpnia 15, 2016, 09:09:56 am »
Znaj proporcje, mocium panie!
Z tym jest trochę jak z ludźmi przerażonymi lataniem po głośnej katastrofie lotniczej, którzy wolą nagle samochód. Statystyka i logika jest przeciwko nim, ale szum medialny zmienia ich w panikarzy.
No no.
Żeby wziąć przykład pierwszy z brzegu, lecz chyba najbardziej patriotyczny: Spójrz jak wszyscy zadeklarowani prawacy plują jadem, nienawiścią i żądzą mordu do lewackiej unii, bo "niby" sprowadziła im do kraju terrorystów. Teraz zobacz jak niewielki procent przejmuje się realnym zagrożeniem ze strony Rosji, olewa ofiary wojny toczącej się zaledwie kilkaset kilometrów (i jedną granicę) stąd - niby lekko spauzowanej, ale już powracającej. Patriota powinien się przejmować naszymi sojuszami przeciw ruskim zapędom mocarstwowym a nie biadolić że w usa 20 przygłupich osób zorganizowało marsz przeciw "białym katolikom płci męskiej" (co zresztą mogło mieć miejsce za ruskie rubelki). Gdzie ta patriotyczna, prawacka proporcja? Tropiąc drobne absurdy nikt nie widzi słonia w pokoju.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #682 dnia: Sierpnia 15, 2016, 09:15:58 am »
Podeprzesz sie twardymi dowodami (statystyki?) co do plucia jadem i jaki to procent sie przejmuje czy to tylko ma e jedna stronę działać?

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #683 dnia: Sierpnia 15, 2016, 09:18:01 am »
Trollingów na które się chłopaki tu nabierają jest chyba 3/4 - niesamowite że pierwszy raz komuś chciało się to zauważyć.
Możesz wymienić 3 pomijając te dwa które ja wymieniłem?
Najlepiej w pamięci mi utkwiło jak kilka osób uwierzyło, że para staruszków wychowuje 45cio latka jak 12 letnią dziewczynkę, bo tacy są lewaccy.
Zarzucisz linkiem, który to sprostuje?
+
Jakieś źródełko potwierdzające, że Stefonknee Wolscht to fake?
Może nie orientuję się w temacie wystarczająco dobrze, więc lepiej to ja poproszę o źródeło potwierdzające, że historia jest prawdziwa. Jakieś 20 min moich poszukiwań wykazały, że prawdziwość tej bajki potwierdza filmik na yt w stylu programu Uwaga i artykuły w serwisach na poziomie Faktu (wszędzie podobna, króciutka treść), unaocznione wszędzie tymi samymi zdjęciami.

Tak jak w przypadku szokującej (i zakłamanej) historii o autobusie obrzuconym gównem - logika się buntuje, woła że ciężko uwierzyć i okazuje się że słusznie - historia została sfabrykowana, żeby ludzie mieli się czym podniecać, żeby zrobić nas w konia (mnie skutecznie), żeby wzbudzić nienawiść. Na oko wszystko wskazuje, że w tym przypadku jest podobnie. Jeśli jednak nie mamy do czynienia z aktorem i jedną wielką ściemą (w co nie wierzę, ta historia musi być zmyślona :P ), to Stefonknee Wolscht jest najprawdopodobniej fetyszystą, dla którego cała sprawa  ma charakter seksualny (dla "rodziców" pewnie zresztą też), a nie typem, który funkcjonuje w społeczeństwie jak normalna 6cio letnia dziewczynka ku uciesze otoczenia. W dodatku żeby udzielać wywiadów musiałby być ekshibicjonistą, więc de facto każdy prawak podniecający się jego historią wirtualnie zwalił mu konia. To dopiero byłby trolling.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

svonston

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #684 dnia: Sierpnia 15, 2016, 09:34:02 am »
A cóż to za argument? Twoim zdaniem jak spytam, czy nie masz nic przeciwko za sąsiadów mieć pedofili po zasądzonej odsiadce, "uczciwe chłopaki, dobre katoliki, ksiądz zaświadczy" to trzymamy rozsądny poziom dyskusji?
Jak tak zapytasz to powiem ci, ze nie chce miec ich za sasiadow, bo w przeciwienstwie do ciebie potrafie odpowiedziec na pytanie. :angel: I co ty z tymi ksiezami i katolikami masz, co mnie kosciol obchodzi?

lepiej to ja poproszę o źródeło potwierdzające, że historia jest prawdziwa.
Wrzuce 5 linkow o tej historii to napiszesz ze gowno nie argument za, ze lipne zrodla itd. A samemu do niego mi sie wybrac nie chce. Pewno PONOWNIE nie odpiszesz wprost na pytanie, ale uwazasz, ze to niemozliwe? Ze ten pan nie moze czuc sie dzieckiem, a jakas rodzina nie moze chciec miec takiego dziecka?

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2016, 09:37:02 am wysłana przez svonston »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #685 dnia: Sierpnia 15, 2016, 10:53:57 am »
btw. svon, brałeś kościelny?

svonston

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #686 dnia: Sierpnia 15, 2016, 11:01:57 am »
Ta, zdziwiło mnie, że do tego doszło, bo z jednym księdzem rozmawiałem na naukach przedmałżeńskich, z drugim podczas spisywania protokołu (dość konkretne pytania) i proboszcz mnie spowiadał. I żaden pomimo tego, że byłem 100% szczery nie miał zastrzeżeń. 1300 zł kosztuje taka impreza. :troll:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #687 dnia: Sierpnia 15, 2016, 11:06:16 am »
Ta, zdziwiło mnie, że do tego doszło, bo z jednym księdzem rozmawiałem na naukach przedmałżeńskich, z drugim podczas spisywania protokołu (dość konkretne pytania) i proboszcz mnie spowiadał. I żaden pomimo tego, że byłem 100% szczery nie miał zastrzeżeń. 1300 zł kosztuje taka impreza. :troll:
drogo, zdarli okrutnie. Nie trzeba było bmw pod plebanie podjerzdzac tylkcinłeczento.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #688 dnia: Sierpnia 15, 2016, 14:45:13 pm »
A ja za niecałą stówkę cywilny opłaciłem;-). W kościelny nawet nie chciało nam się bawić.


Wysłane z kalkulatora za pomocą Tapatalk

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #689 dnia: Sierpnia 15, 2016, 14:49:06 pm »
A ja za niecałą stówkę cywilny opłaciłem;-). W kościelny nawet nie chciało nam się bawić.


Wysłane z kalkulatora za pomocą Tapatalk
przyjdą muslimy to jeszcze za sutanną zapłaczesz.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #690 dnia: Sierpnia 15, 2016, 14:58:49 pm »
A ja za niecałą stówkę cywilny opłaciłem;-). W kościelny nawet nie chciało nam się bawić.


Wysłane z kalkulatora za pomocą Tapatalk
przyjdą muslimy to jeszcze za sutanną zapłaczesz.
Nie chodzę do kościoła od lat i nie praktykuje. Ksiądz jak chodzi po kolędzie to nawet do nas nie puka (swoją drogą pedofil i poszedł siedzieć 2 czy 3 lata temu).  I miałbym nagle brać kościelny ślub. Trochę hipokryzja by była.


Wysłane z kalkulatora za pomocą Tapatalk

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #691 dnia: Sierpnia 16, 2016, 10:50:22 am »
Podeprzesz sie twardymi dowodami (statystyki?) co do plucia jadem i jaki to procent sie przejmuje czy to tylko ma e jedna stronę działać?
Nigdy nie czytałem tu prawaka piszącego śmierć wszystkim ruskom, za to piszących śmierć wszystkim lewakom łatwo znaleźć, regularnie tu tacy pisują (he he PISują ;) ). Ty masz dostęp do statystyk serwera, łatwiej możesz ogarnąć zagadnienie :angel:
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #692 dnia: Sierpnia 16, 2016, 10:55:24 am »
A cóż to za argument? Twoim zdaniem jak spytam, czy nie masz nic przeciwko za sąsiadów mieć pedofili po zasądzonej odsiadce, "uczciwe chłopaki, dobre katoliki, ksiądz zaświadczy" to trzymamy rozsądny poziom dyskusji?
Jak tak zapytasz to powiem ci, ze nie chce miec ich za sasiadow, bo w przeciwienstwie do ciebie potrafie odpowiedziec na pytanie. :angel: I co ty z tymi ksiezami i katolikami masz, co mnie kosciol obchodzi?
Pytanie wprost dotyczyło, czy Twoim zdaniem przerzucając się takimi pytaniami trzymamy rozsądny poziom dyskusji, więc nie odpowiedziałeś ;) To, że zastanawiasz się co do tego mają księża oznacza, że częściowo dotarło przesłanie.
No ale odpowiadam, jak to takie ważne: oczywiście że niechciałbym mieć ich za sąsiadów. Osobiście najchętniej wogóle nie miałbym sąsiadów, ale może to tylko ja.
Sednem jest, że to nie jest argument merytoryczny, jest to argument z dupy i niczego nie dowodzi. Tak jak ten o "uczciwych chłopakach".
lepiej to ja poproszę o źródeło potwierdzające, że historia jest prawdziwa.
Wrzuce 5 linkow o tej historii to napiszesz ze gowno nie argument za, ze lipne zrodla itd. A samemu do niego mi sie wybrac nie chce. Pewno PONOWNIE nie odpiszesz wprost na pytanie, ale uwazasz, ze to niemozliwe? Ze ten pan nie moze czuc sie dzieckiem, a jakas rodzina nie moze chciec miec takiego dziecka?
Poproszę o te linki, jestem bardzo ciekaw czy będą miały zróżnicowaną treść, czy wszędzie podobne 15 zdań.
Odpowiadam PONOWNIE. Uważam, że to możliwe, tylko nieprawdopodobne żeby koleś żył jak normalna 6cio latka bo tak cudowne warunki mu zapewniono (bo jeśli rozchodzi się o fetysze, to inna para kaloszy). Tak jak w teorii możliwa jest historia, że grupa ludzi bierze swoje gówna i zaczyna rzucać w autobus, bo tak bardzo chce do niego wsiąść. Możliwa, ale nieprawdopodobna.  Teraz ja pytam: jak szybko dowiedziałeś się, że historia geja z autobusu jest sfabrykowana? Jak pierwotnie oceniłbyś jej prawdopodobieństwo?

No i nic nie zmieni to faktu, że historia jest trolingiem - samego Stefonknee Wolscht, studentów asp, bulwarówek, putina lub jakichś zdesperowanych prawaków potrzebujących jak najstraszniejszego wroga.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #693 dnia: Sierpnia 16, 2016, 11:04:10 am »
Podeprzesz sie twardymi dowodami (statystyki?) co do plucia jadem i jaki to procent sie przejmuje czy to tylko ma e jedna stronę działać?
Nigdy nie czytałem tu prawaka piszącego śmierć wszystkim ruskom, za to piszących śmierć wszystkim lewakom łatwo znaleźć, regularnie tu tacy pisują (he he PISują ;) ). Ty masz dostęp do statystyk serwera, łatwiej możesz ogarnąć zagadnienie :angel:
Czyli przyznajesz, ze od innych wymagasz twardych statystyk a sam takowych nie potrafisz podac lub na poparcir swoich tez nadal wymagasz statystyk od innych? Wybornie.

A i tak słabo czytasz, bo sa i tacy "prawacy" co ruskich delikatnie mowiac nie lubia.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #694 dnia: Sierpnia 16, 2016, 11:11:22 am »
Własnie na przykładzie xella wpadłem na pomysł definicji Lewaka.

Mrocz

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #695 dnia: Sierpnia 21, 2016, 00:10:37 am »
:lol: To się tylko tu nadaje xD


+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #696 dnia: Sierpnia 21, 2016, 00:41:56 am »
Pff gdyby gra miała w tytule "No Women's..." dopiero byłby wrzask.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #697 dnia: Sierpnia 21, 2016, 01:23:26 am »
800m kobiet finał.
3 uczestników o na 100% chłopy
3 na 90% to chłopy.
i 2 dziewczyny nasza i kanadyjka.
To nie jedyna konkurencja gdzie widać takie cosie.
Ale oczywiscie dopingu tylko ruscy i polacy.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #698 dnia: Sierpnia 21, 2016, 13:31:19 pm »
To ponoć naturalny wyższy niż przeciętnie poziom testosteronu u tych pań :-)


Wysłane z kalkulatora za pomocą Tapatalk

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #699 dnia: Sierpnia 21, 2016, 14:32:35 pm »
Nie orientuję się w sytuacji pozostałych, ale Caster Semenya oficjalnie ma jaja.

Rozumiem, że zdarzają się takie wybryki natury, ale co za kretyn dopuścił to do rywalizacji z kobietami nie wiem  :lol:

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #700 dnia: Sierpnia 21, 2016, 14:56:32 pm »
To jest niestety porażka obecnego sportu i olimpizmu.

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 21, 2016, 15:10:18 pm wysłana przez bojawiem »

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #701 dnia: Sierpnia 21, 2016, 15:16:55 pm »
Nie dość, że utalentowana to śliczna. Tuliłbym.
Dla mnie wygrała. A na lewy obrazek to aż się ciężko patrzy.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #702 dnia: Sierpnia 21, 2016, 15:20:17 pm »
Nie dość, że utalentowana to śliczna. Tuliłbym.
Dla mnie wygrała. A na lewy obrazek to aż się ciężko patrzy.
nie wygrała, druga była. Ta wygrała:
  :puppy-eyes:

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #703 dnia: Sierpnia 21, 2016, 15:22:53 pm »
Za rok znowu zawieszą kobiety z dużą ilością testosteronu i wszytko wróci do normy. Dziwi mnie tylko decyzja, że zawiesili poprzednia i te mutanty mogły startować w igrzyskach.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #704 dnia: Sierpnia 21, 2016, 15:24:14 pm »
Za rok znowu zawieszą kobiety z dużą ilością testosteronu i wszytko wróci do normy. Dziwi mnie tylko decyzja, że zawiesili poprzednia i te mutanty mogły startować w igrzyskach.
ch** z tego, medal poszedł w pizdu +nagrody i renta olimpijska.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #705 dnia: Sierpnia 21, 2016, 19:04:50 pm »
Nie dość, że utalentowana to śliczna. Tuliłbym.
Dla mnie wygrała. A na lewy obrazek to aż się ciężko patrzy.
nie wygrała, druga była. Ta wygrała:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Racja. Także poprawka do mojego ostatniego posta: Jak dla mnie jest v-ce mistrzynią olimpijską  :angel:

I właśnie dlatego, że przepadły jej te bonusy co do medalistów to tym bardziej to jest nie fair  :mad:

A tak przy okazji: http://wmeritum.pl/biegaczka-ktora-pokonala-joanne-jozwik-zone-foto/152524

 :?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #706 dnia: Sierpnia 22, 2016, 13:57:09 pm »

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #707 dnia: Sierpnia 23, 2016, 12:36:24 pm »
Szkoda dzieci. Będą miały nieźle zryty beret. Jest już sporo badań na temat dzieci par homo.
Cytuj
średnio co trzecie dziecko wychowywane przez pary homoseksualne wyrosło na homo- lub biseksualistę – pisze we wprowadzeniu do polskiej wersji raportu Regnerusa dr Andrzej Margasiński.

Symulacja zderzenia lewackiej logiki z rzeczywistością.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2016, 12:54:15 pm wysłana przez bojawiem »

svonston

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #708 dnia: Sierpnia 23, 2016, 13:32:52 pm »
Daj linki do tych badan.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #709 dnia: Sierpnia 23, 2016, 13:53:01 pm »
Chociażby ten raport:
Raport Marka Regnerusa
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


Cytuj
Children Raised by Homosexual Parents More Likely to Identify as Gay: Study
https://www.lifesitenews.com/news/children-raised-by-homosexual-parents-more-likely-to-identify-as-gay-study

Od groma tego w googlach. Oczywiście są też takie które twierdzą odwrotnie :)
Cytuj
Study Finds Same Sex Couples Make Better Parents: Is It Because They're More Prepared?
http://www.medicaldaily.com/study-finds-same-sex-couples-make-better-parents-it-because-theyre-more-prepared-291628

Pamiętam, że jakiś czas temu widziałem w tv, że sporo dorosłych ludzi w USA pozwało swoich homo rodziców o zniszczenie im dzieciństwa i życia. Oskarażali ich głównie o wychowanie w izolacji w obrębie lgbt. Może znajdę jakieś linki do tego.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #710 dnia: Sierpnia 23, 2016, 14:25:37 pm »
ja z rezerwą podchodzę do tych "raportów". często rezultaty zależne są od tego, kto je robi i za czyje pieniądze. sprawa dotyczy oczywiście obydwu stron.
do tego dochodzi jeszcze w ogóle wątpliwa jakość wszelkich publikacji, we wszelkich dziedzinach:


el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #711 dnia: Sierpnia 23, 2016, 14:40:47 pm »
Symulacja zderzenia lewackiej logiki z rzeczywistością.


Ta ciężarówka też zielona i eco, więc to raczej jakiś konflikt wewnętrzny na lewicy  :P

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #712 dnia: Sierpnia 23, 2016, 20:36:28 pm »
Daj linki do tych badan.
po tym poznajemy lewusa

svonston

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #713 dnia: Sierpnia 24, 2016, 05:13:36 am »
Nawet prawda jest dla ciebie lewacka. No mykaj juz wyciagac po prawacku lapke po forse od panstwa na plug i zapladniac na boku kolejna kolezanke na wsi.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #714 dnia: Sierpnia 24, 2016, 10:08:33 am »
Nawet prawda jest dla ciebie lewacka. No mykaj juz wyciagac po prawacku lapke po forse od panstwa na plug i zapladniac na boku kolejna kolezanke na wsi.
najlepiej sie zalewa słoiczki

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #715 dnia: Sierpnia 24, 2016, 19:46:50 pm »
Senior Designer w Bioware:

http://imgur.com/gallery/vKfZ8

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #716 dnia: Sierpnia 24, 2016, 23:49:06 pm »
To jakiś arab?

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #717 dnia: Sierpnia 27, 2016, 10:55:13 am »
Cytuj
Dzieci geja nie dostaną polskiego obywatelstwa? Wnuk polskiego Żyda walczy o nie w Strasburgu
http://wyborcza.pl/1,75398,20605241,dzieci-geja-nie-dostana-polskiego-obywatelstwa-wnuk-polskiego.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza

Cytuj
Surogatką, czyli kobietą, która po zapłodnieniu in vitro urodziła biologicznych synów Ophira, jest obywatelka amerykańska. - Jesteśmy w kontakcie z obydwiema kobietami. Chciałem, aby dzieci miały możliwość poznania dawczyni, jeżeli będą miały takie życzenie.
To nieźle poj**ane. Drogie dzieci teraz tatusiowie zabiorą was do waszej surogatki. Kobiety która za pieniądze gotowa była was wyhodować. Oczywiście wszystko legal 100% zgodnie z prawem. Noł łoris.
Cytuj
Powodem nie były pieniądze - ona i jej mąż to dobrze sytuowane osoby.
Lol. Ale jednak kasę pobrała.
Cytuj
Sąd dał nam odczuć, że geje nie są w stanie stworzyć w pełni wartościowej rodziny.
No jak nie jak tak.
Cytuj
Za ważniejsze od faktycznego pochodzenia dziecka uznały przepisy polskiego prawa rodzinnego, że matką jest kobieta, która urodziła, a ojcem - jej mąż. A także to, że w akcie urodzenia dzieci jako "rodzice" figurują Ophir i David, a to wbrew polskiemu prawu, bo ono nie przewiduje "rodzica", tylko "matkę" i "ojca".
No i problem wyjaśniony.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #718 dnia: Sierpnia 30, 2016, 01:13:00 am »

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #719 dnia: Września 02, 2016, 18:51:06 pm »


Rozbrajają lewacką logikę.