Autor Wątek: Lewacka logika  (Przeczytany 157183 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #760 dnia: Października 08, 2016, 01:01:26 am »
Szkoda, svon, zawsze należałeś do osób, które bardzo szanowałem i zawsze odpowiedziałbym Ci na pytanie (wbrew temu co twierdzisz, zawsze odpowiedź dostawałeś). Nie masz co już ode mnie wymagać odpowiedzi, ja wymagałem od Ciebie jeden raz (cóż, obaj wiemy, że musiałbyś przyznać się do błędu) i wyszło jaki masz charakter. Pozdro :P
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

svonston

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #761 dnia: Października 08, 2016, 01:02:50 am »
Aleś mi na ambicje wszedł. Dawaj te swoje pytania, ale jak będzie coś o katolikach albo czymś z dupy, to się załamię.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #762 dnia: Października 08, 2016, 01:04:00 am »
A cóż to za argument? Twoim zdaniem jak spytam, czy nie masz nic przeciwko za sąsiadów mieć pedofili po zasądzonej odsiadce, "uczciwe chłopaki, dobre katoliki, ksiądz zaświadczy" to trzymamy rozsądny poziom dyskusji?
Jak tak zapytasz to powiem ci, ze nie chce miec ich za sasiadow, bo w przeciwienstwie do ciebie potrafie odpowiedziec na pytanie. :angel: I co ty z tymi ksiezami i katolikami masz, co mnie kosciol obchodzi?
Pytanie wprost dotyczyło, czy Twoim zdaniem przerzucając się takimi pytaniami trzymamy rozsądny poziom dyskusji, więc nie odpowiedziałeś ;) To, że zastanawiasz się co do tego mają księża oznacza, że częściowo dotarło przesłanie.
No ale odpowiadam, jak to takie ważne: oczywiście że niechciałbym mieć ich za sąsiadów. Osobiście najchętniej wogóle nie miałbym sąsiadów, ale może to tylko ja.
Sednem jest, że to nie jest argument merytoryczny, jest to argument z dupy i niczego nie dowodzi. Tak jak ten o "uczciwych chłopakach".
lepiej to ja poproszę o źródeło potwierdzające, że historia jest prawdziwa.
Wrzuce 5 linkow o tej historii to napiszesz ze gowno nie argument za, ze lipne zrodla itd. A samemu do niego mi sie wybrac nie chce. Pewno PONOWNIE nie odpiszesz wprost na pytanie, ale uwazasz, ze to niemozliwe? Ze ten pan nie moze czuc sie dzieckiem, a jakas rodzina nie moze chciec miec takiego dziecka?
Poproszę o te linki, jestem bardzo ciekaw czy będą miały zróżnicowaną treść, czy wszędzie podobne 15 zdań.
Odpowiadam PONOWNIE. Uważam, że to możliwe, tylko nieprawdopodobne żeby koleś żył jak normalna 6cio latka bo tak cudowne warunki mu zapewniono (bo jeśli rozchodzi się o fetysze, to inna para kaloszy). Tak jak w teorii możliwa jest historia, że grupa ludzi bierze swoje gówna i zaczyna rzucać w autobus, bo tak bardzo chce do niego wsiąść. Możliwa, ale nieprawdopodobna.  Teraz ja pytam: jak szybko dowiedziałeś się, że historia geja z autobusu jest sfabrykowana? Jak pierwotnie oceniłbyś jej prawdopodobieństwo?

No i nic nie zmieni to faktu, że historia jest trolingiem - samego Stefonknee Wolscht, studentów asp, bulwarówek, putina lub jakichś zdesperowanych prawaków potrzebujących jak najstraszniejszego wroga.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

iko

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #763 dnia: Października 08, 2016, 01:04:49 am »
A jaki svon ma charakter, bo jestem kurewnie ciekawy?

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #764 dnia: Października 08, 2016, 01:08:07 am »
Normalnie, to taki jak lubię. ~powiało gejostwem.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

svonston

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #765 dnia: Października 08, 2016, 01:11:34 am »
Pytanie wprost dotyczyło, czy Twoim zdaniem przerzucając się takimi pytaniami trzymamy rozsądny poziom dyskusji
Przerzucając się takimi pytania trzymamy rozsądny poziom dyskusji. Rozsądny niski poziom :troll:. Ja w przeciwieństwie do entuzjastów napływu emigrantów nie chcę ściągać pedofilów do kraju. Jestem za pomocą dla rodzin potrzebujących, nie dla jurnych chłopaków z ajfonami w ręku, którz przyjeżdżają na zachód po zasiłek i wygodne życie. Z tymi księżami to naprawdę nie rozumiem, nie po drodze mi z kościołem jakkolwiek byś próbował mnie w to wplątać.

Teraz ja pytam: jak szybko dowiedziałeś się, że historia geja z autobusu jest sfabrykowana? Jak pierwotnie oceniłbyś jej prawdopodobieństwo?
Dawno tak absurdalnego pytania nie widziałem. Jeżeli jednak będzie jakiś artykuł, a gej będzie w nim przekonywał, że obrzucał gównem autobus, bo chciał do niego wsiąść, to uwierzę w tę nieprawdpodobną historię. Aczkolwiek znam paru gejów i nikt z nich takich rzeczy nie robi.

Więcej pytań nie dostrzegam, jak coś cię jeszcze nurtuje, to wytłuść, bo chciałbym już zakończyć ten temat.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #766 dnia: Października 08, 2016, 01:20:32 am »
Słusznie że nie dostrzegasz, były tylko te. "Rozsądny niski".... Wnoszę o odebranie svonowi moda, wyraźnie nie rozumie funkcji :troll:

Edit: choć prawdopodobieństwo procentowo mógłbyś dopisać, wychodzi że wierzysz we wszystko :roll: /Ediit

Co do historii geja z gównobusu, to większość osób uległa tu becetyzmowi, poszukaj sobie, serio wyszedłeś na głupka (przepraszam z miejsca, zniewaga miała Cię wytrącić z równowagi), obstawiam że gdyby poszukać wątków sprzed ponad roku, należałbyś do ogłupionych heheszkowiczów jak ja. Puenta, nie wierz w każde gówno z internetu, zwłaszcza gdy ma grać na emocjach tylko w wygodną dla Ciebie stronę. Wtedy podwójna garda ;)
« Ostatnia zmiana: Października 08, 2016, 01:24:55 am wysłana przez Xell »
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

svonston

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #767 dnia: Października 08, 2016, 01:25:30 am »
Co do historii geja z gównobusu, to większość osób uległa tu becetyzmowi, poszukaj sobie, serio wyszedłeś na głupka (przepraszam z miejsca, zniewaga miała Cię wytrącić z równowagi)
Ale że co? Że była taka fejkowa historia i ja w nią uwierzyłem?

wychodzi że wierzysz we wszystko
Na szczęście to tylko twoja nadinpretacja.

nie wierz w każde gówno z internetu
Nie wierzę w każde gówno z internetu i nie utożsamiam się z jakąś konkretną ideologią, przez co mogę wyśmiewać newsy zarówno z jednej, jak i z drugiej strony. Nie to co niektórzy. ;)

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #768 dnia: Października 08, 2016, 01:32:32 am »
Co do historii geja z gównobusu, to większość osób uległa tu becetyzmowi, poszukaj sobie, serio wyszedłeś na głupka (przepraszam z miejsca, zniewaga miała Cię wytrącić z równowagi)
Ale że co? Że była taka fejkowa historia i ja w nią uwierzyłem?
Dokładnie. Tłukłem to przez ileś postów z rzędu. Bohaterscy prawacy stworzyli profil, prowadzili, zamieszczali fejkowe wpisy, a potem forum Gejmonli się podniecało. Nie uwierzę że nie należałeś do oburzonych :P

nie wierz w każde gówno z internetu
Nie wierzę w każde gówno z internetu i nie utożsamiam się z jakąś konkretną ideologią, przez co mogę wyśmiewać newsy zarówno z jednej, jak i z drugiej strony. Nie to co niektórzy. ;)
Wierzysz co najmniej jednej łatce przyklejonej (jak się zdaje :roll: ) przez Beceta?
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

svonston

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #769 dnia: Października 08, 2016, 01:34:14 am »
Dokładnie. Tłukłem to przez ileś postów z rzędu. Bohaterscy prawacy stworzyli profil, prowadzili, zamieszczali fejkowe wpisy, a potem forum Gejmonli się podniecało. Nie uwierzę że nie należałeś do oburzonych
Zacytuj wraz z moja odpowiedzia.

Wierzysz co najmniej jednej łatce przyklejonej (jak się zdaje  ) przez Beceta?

Zgłoś
A tu rozwin, bo nie rozumiem.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #770 dnia: Października 08, 2016, 01:39:07 am »
Lewak ze mnie jak z Ciebie prawak i pisior. Najbliżej (ale to kilka lat temu :P ) obstawił niedawno VaaKo. Tępię głupotę, stąd łatka.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

iko

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #771 dnia: Października 08, 2016, 01:45:55 am »
Xell/ To ja chciałem svona za admina (pamiętasz svon?) bo facet nigdy nie był fanatycznie za niczym. Svon zawsze był svonem.   Tyle że tutaj admin jest nikim, bo na GO jest tak naprawde garstka ludu.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #772 dnia: Października 08, 2016, 02:18:18 am »
Dokładnie. Tłukłem to przez ileś postów z rzędu. Bohaterscy prawacy stworzyli profil, prowadzili, zamieszczali fejkowe wpisy, a potem forum Gejmonli się podniecało. Nie uwierzę że nie należałeś do oburzonych
Zacytuj wraz z moja odpowiedzia.
Po kilku failach nawet nie chce mi się próbować walczyć z wyszukiwarką. Ktoś pomoże za plusa?
PS Dojebałem edita w poście z 1:20, wymęczysz, choć rzygasz?
Xell/ To ja chciałem svona za admina (pamiętasz svon?) bo facet nigdy nie był fanatycznie za niczym. Svon zawsze był svonem.   Tyle że tutaj admin jest nikim, bo na GO jest tak naprawde garstka ludu.
Wiem, Mateone, mam podobne zdanie, svon jest zajebisty ;) Moje dojebki wynikają z zawodu, że rozprowadza On tak słabe i przekłamane filmiki. Do tego niusy, które choć pewnie prawdziwe, to powinny zaginąć w statystyce.  "Nie wierzę że svon wierzy, że ktokolwiek normalny popiera takie rzeczy, lewak czy nie."

Niech no znajdę ten 1,5h filmik.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #773 dnia: Października 08, 2016, 10:01:03 am »
xell tepi głupote w internetach a mateone mu pomaga.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #774 dnia: Października 08, 2016, 10:02:55 am »
 :lol:

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #775 dnia: Października 08, 2016, 10:29:25 am »
Powinno być raczej Xell tępi głupote w internecie, Mateone uważa, że dobry w tym jest svon. Ale od Ciebie niepotrzebnie wymagam, to za dużo, wiem.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #776 dnia: Października 08, 2016, 19:58:39 pm »


Tak poważna ideologia ta lewicowość, tak godna szacunku  :roll:

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #777 dnia: Października 08, 2016, 20:42:02 pm »
Chciało by się powiedzieć no to wypier**lać. Ale niema co strzępić języka. W takiej sytuacji normalny człowiek zrzekł by się obywatelstwa. No ale oni po prostu lubią być w dupę je**ni.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #778 dnia: Października 10, 2016, 15:51:40 pm »

o ch** tu chodzi?

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #779 dnia: Października 10, 2016, 16:22:40 pm »
Wygląda to trochę jak z filmu Róża. Tylko tam Rosjanie dymali kobiety bez ich woli, tutaj jakby same czekały, ale nikt nie chce gówna tykać.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #780 dnia: Października 10, 2016, 16:46:23 pm »
ale nikt nie chce gówna tykać.

Ten na pierwszym planie ewidentnie rozważa  :lol:

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #781 dnia: Października 10, 2016, 21:33:21 pm »
Chciało by się powiedzieć no to wypier**lać. Ale niema co strzępić języka. W takiej sytuacji normalny człowiek zrzekł by się obywatelstwa. No ale oni po prostu lubią być w dupę je**ni.
Znowu dałeś się strolować Becetowi? Przecież to fejk pomyślany żeby Cię podkurwić.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #782 dnia: Października 11, 2016, 09:49:10 am »
Niestety, post zrobiony i udostępniony na profilu wojującego lewaka.

Tu jeszcze jedna złota wypowiedź:



Ona nie ma dowodów że JPII nie gwałcił dzieci, więc nie wie czy to prawda czy nie, no co zrobisz.  :wall_bash:
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2016, 01:06:48 am wysłana przez el becetol »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #783 dnia: Października 12, 2016, 00:26:50 am »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #784 dnia: Października 17, 2016, 12:08:42 pm »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #785 dnia: Października 17, 2016, 16:55:32 pm »
http://reason.com/blog/2016/10/14/watch-leftist-students-say-science-is-ra

"Lewaczka uważa że nauka to rasizm i powinna zostać obalona" (po czy wyciąga smartfona, produkt nauki)



Lewacka logika w pełnej krasie.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #786 dnia: Października 17, 2016, 16:58:19 pm »
Becet, nie bądź taki zszokowany ludzką głupotą, sam jesteś jej jaskrawym przykładem ;)
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #787 dnia: Października 17, 2016, 20:54:09 pm »
"Jesteś głupi!" - ah ta siła lewicowej argumentacji :lol:

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #788 dnia: Października 17, 2016, 21:04:01 pm »
Z całym brakiem szacunku, w twoim przypadku
"Jesteś głupi!" - ah ta siła lewicowej argumentacji :lol:
to zwyczajny fakt. Coś jak grawitacja. Pewnie też w nią nie wierzysz, bo "lewacka", a jest.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #789 dnia: Października 17, 2016, 21:08:56 pm »
A tak spokojnie było na forum przez chwilę, eh. Załóż sobie jakiś temat do prywaty skoro dalej tak cię boli porażka, a nie rób śmietnik w kolejnym temacie pisząc znów o mnie jak psychofanka. Tu piszemy na temat.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #790 dnia: Października 17, 2016, 21:11:46 pm »
A tak spokojnie było na forum przez chwilę, eh. Załóż sobie jakiś temat do prywaty skoro dalej tak cię boli porażka, a nie rób śmietnik w kolejnym temacie pisząc znów o mnie jak psychofanka. Tu piszemy na temat.
pisanie na temat w tym temacie wyglada mniej wiecej tak:
http://gameonly.pl/forum/index.php?action=profile;area=showposts;u=11475
Jak dlamnie to mozecie nawet zmenić nazwe na xellowe rozterki lub logiczne xellki.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #791 dnia: Października 17, 2016, 21:13:15 pm »
Zacytuję ci Becet wpis z słownika gameonly:
becetowanie - najniższa forma trolingu. Porównaj także:
becetować - świadomie utrzymywać niski poziom rozmowy; nie ogarniać wpisów w całości; trolować jak gimnazjalista; kłamać; dopierdalać się o słówka gdy meritum posta jest niewygodne; robić z siebie głupka;robić z siebie ofiarę;

Obiecuję Becet ograniczyć akcję hejtu jeśli zaczniesz się zachowycyać :troll:
Twoim zdaniem to moja wina że nadal jesteś kompletnym nieogarem? :roll:
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #792 dnia: Października 17, 2016, 21:16:21 pm »
A tak spokojnie było na forum przez chwilę, eh. Załóż sobie jakiś temat do prywaty skoro dalej tak cię boli porażka, a nie rób śmietnik w kolejnym temacie pisząc znów o mnie jak psychofanka. Tu piszemy na temat.
pisanie na temat w tym temacie wyglada mniej wiecej tak:
http://gameonly.pl/forum/index.php?action=profile;area=showposts;u=11475
Jak dlamnie to mozecie nawet zmenić nazwe na xellowe rozterki lub logiczne xellki.

Cicho Leszke, on dalej tego nawet nie zauważa, zepsujesz zabawę ;)

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #793 dnia: Października 17, 2016, 21:20:29 pm »
Becet, szczerze, to wątpię żeby Leszke chciał się obok ciebie w rzędzie ustawić. Chyba nikt by nie chciał, ale może przeceniam forumersów ;)
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #794 dnia: Października 17, 2016, 21:24:03 pm »
Moja największa fanka dalej pisze o mnie, nawet jak odpowiadam komuś innemu  :lol:

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #795 dnia: Października 17, 2016, 21:31:41 pm »
Jeśli chcesz kontynuować rozmowę na swoim poziomie, to nie ma szans. Definicję becetowania masz, próbuj wyciągnąć wnioski :)
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #796 dnia: Października 17, 2016, 21:42:59 pm »
O, znowu :lol: Pierwszy raz jestem obiektem tak silnego homoseksualnego uczucia ze strony lewaka, przynajmniej tym udało ci się wpisać w temat. Niestety, jestem hetero, ale jeśli to ci pomaga to popisz jeszcze o mnie więcej albo chociaż zedytuj jeszcze kilka razy definicję w pamiętniku słowniku, którą napisałeś na moją cześć w chwili emocjonalnego uniesienia, może to skuteczniej pomoże zetrzeć łzy z policzka. 

« Ostatnia zmiana: Października 17, 2016, 21:44:46 pm wysłana przez el becetol »

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #797 dnia: Października 17, 2016, 23:20:06 pm »
Jak chcesz rozmawiać o homo, to podkreśl jeszcze parę razy jak kochasz Jara i za co ;) Poza tym, jak zawsze jesteś żałosny, ale to już forumersi z tobą kojarzą bardzo dobrze ;)
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #798 dnia: Października 18, 2016, 09:57:18 am »
Mam nadzieję, że pomogło.

jeśli to ci pomaga to popisz jeszcze o mnie więcej


Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #799 dnia: Października 18, 2016, 15:34:37 pm »
Zagadnięty odpowiada, intelekt Beceta na najwyższym poziomie. Zupełnie jakby sam nie odpowiadał. Bili cię po głowie jak byłeś mały? Pytam z ciekawości. :P
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.