Autor Wątek: Lewacka logika  (Przeczytany 157102 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #840 dnia: Listopada 17, 2016, 17:28:34 pm »
Poza tym jakbyście przeczytali relację, to dowiedzielibyście się, że panowie, którzy chcieli mu wjebać mieli punkowo-woodstockowe naszywki/smycze etc.


A można prosić pelne nagranie z tego filmu z którego pochodzi ta stop klatka? Dziwne że był ciągle nagrywany, wyborcza wstawiła jak sobie chodzi cały dzień na stronę, ale akurat żadnej napaści przez cały dzień nie udało im się uchwycić. A tu nawet gdzie rzekomo chcą mu wpie**olić została jedna klatka. A gdzie reszta materiału? #dziwnasprawa

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #841 dnia: Listopada 17, 2016, 17:31:40 pm »
I uważasz, że nie zasłużył? A jakie książki/artykuły Hugo-Badera miałeś okazję przeczytać?

A jakie to ma znaczenie? Ktoś kto żyje ze szkalowania Polski na łamach koszernej nie jest godzien polskich odznaczeń.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #842 dnia: Listopada 17, 2016, 18:09:38 pm »
I uważasz, że nie zasłużył? A jakie książki/artykuły Hugo-Badera miałeś okazję przeczytać?

A jakie to ma znaczenie? Ktoś kto żyje ze szkalowania Polski na łamach koszernej nie jest godzien polskich odznaczeń.
On nie "szkaluje". Raczej typ obserwatora. W ostatniej książce ("Skucha") jest zresztą mocno krytyczny wobec III RP.
Bardzo polecam jego książkę o tragedii na Broad Peak "Długi film o miłości".

A próbka reportażu poniżej
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2016, 18:11:15 pm wysłana przez Szymku »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #843 dnia: Listopada 17, 2016, 18:23:54 pm »
Typ obserwatora, który smaruje się pastą do butów i idzie prowokować na Marsz Niepodległości, żeby pokazać, jacy z Polaków są rasiści :lol:

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #844 dnia: Listopada 17, 2016, 18:26:52 pm »
A nie są?

lupinator

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #845 dnia: Listopada 17, 2016, 18:32:21 pm »
Jakoś inny czarny i to do tego inwalida takich przygód nie miał a zawsze jest:



Dziwne według wyborczej powinien już być zamordowany jakieś 54 razy.


Przecież to jest obwoźny ciemnoskóry upośledzony inwalida fundacji pro life prawo do życia. Zabierają go wszędzie ze sobą, żeby pokazać jacy to są tolerancyjni. Propsowanie takiego instrumentalnego traktowania chorych ludzi ssie pałkę.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #846 dnia: Listopada 17, 2016, 19:11:44 pm »
Przecież to ogarnięty świadomy chłop aktywny społecznie i zawodowo, zrobił doktorat, jest posłem, a ty piszesz jakby był nieświadomym przedmiotem do wożenia - kto tu inwalidę przedmiotowo traktuje? No niestety ty i to dosłownie.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #847 dnia: Listopada 17, 2016, 19:16:37 pm »
Co zabawniejsze, ten typ został odznaczony przez prezydenta Komorowskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.
I uważasz, że nie zasłużył? A jakie książki/artykuły Hugo-Badera miałeś okazję przeczytać?

Idealny koment z fejsa
"Każdy widział, że jest biały. Agresję wzbudzało raczej to, że jest pierdolnięty i posmarował się pastą do butów" :)

Czy każdy widział to nie wiem


Może widział może nie widział. Ja jeśli bym się zorientował, pewnie bym się obśmiał a nie rwał do bicia, ale widzę że prawdziwi patrioci mają inaczej.

Poza tym jakbyście przeczytali relację, to dowiedzielibyście się, że panowie, którzy chcieli mu wjebać mieli punkowo-woodstockowe naszywki/smycze etc.


No ale pewnie najfajniej zjechać jednego z najlepszych polskich reportażystów bo lemming.


a jest jakiś video tej rozmowy jak rozumiem to ten pan redaktor przedstawił swoje zdanie  ,a my mamy tylko zdjęcia z którego nic nie wynika ,ale oczywiście każdy może interpretować  jak chce...

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #848 dnia: Listopada 18, 2016, 10:20:02 am »
Pewnie do nich podszedł i powiedział :

"wpie**olić wam w pysk,  białe śmiecie?! "

I już ładne zdjęcie do koszernej.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #849 dnia: Listopada 18, 2016, 12:18:45 pm »
Na wykopie się jeszcze coś takiego pojawiło kilka dni temu:
http://www.wykop.pl/artykul/3447725/pomocy-moje-zdjecie-hula-po-necie-z-klamstwami-lewakow/

Cytuj
Siemka, proszę o pomoc, bo wszyscy sobie dzisiaj robią jaja kłamiąc pod moim zdjęciem!!! To było na Alejach rug Kruczej, podszedł ten ciapaty koleś, turysta chyba jakiś i pytał jak dojść do ambasady USA. Jestem z Ursusa, pracujemy z kumplem w Piterborou, trochę umiem po angielsku, ale ten gadał jakoś dziwnie i trochę to trwało, notował sobie, zresztą widać. Ogólnie było git, bez żadnej spiny. Nawet dziękował nam. Co mam robić, polecono mi wykop, to wrzucam, podawajcie dalej.

W sumie może być to taki sam bajt i kłamstwo jak w przypadku tego antypolskiego grafomana z GW, ale daję jako przeciwwagę.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #850 dnia: Listopada 18, 2016, 12:37:48 pm »


1:10

Ubisoft :lol: co za firma...

Lewaki w komentarzach oburzone że w remasterze Ezio jest biały :roll:

Cytuj
Turns out, Ezio's last name is now Parker. Also he's white.

Cytuj
oh man the whitewashing done here is a shame

Cytuj
So basically, the remaster just gives them paler, whiter skin. Smooth Ubisoft

Cytuj
AssCreed 2: We're All White Now

Cytuj
I was just about to say that, what the hell. This isn't the first time I've seen a "Remastered" version of a video game whiten characters, this is shameful.

Cytuj
Italians arent white they're Mediterranian, because they live IN THE CENTER OF THE MEDITERRANIAN SEA

No cóż, okazuje się że teraz jest biały, a w oryginale był Włochem, a Włosi przecież nie są biali :lol:

svonston

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #851 dnia: Listopada 18, 2016, 13:02:05 pm »
Na wykopie się jeszcze coś takiego pojawiło kilka dni temu:
http://www.wykop.pl/artykul/3447725/pomocy-moje-zdjecie-hula-po-necie-z-klamstwami-lewakow/

Cytuj
Siemka, proszę o pomoc, bo wszyscy sobie dzisiaj robią jaja kłamiąc pod moim zdjęciem!!! To było na Alejach rug Kruczej, podszedł ten ciapaty koleś, turysta chyba jakiś i pytał jak dojść do ambasady USA. Jestem z Ursusa, pracujemy z kumplem w Piterborou, trochę umiem po angielsku, ale ten gadał jakoś dziwnie i trochę to trwało, notował sobie, zresztą widać. Ogólnie było git, bez żadnej spiny. Nawet dziękował nam. Co mam robić, polecono mi wykop, to wrzucam, podawajcie dalej.

W sumie może być to taki sam bajt i kłamstwo jak w przypadku tego antypolskiego grafomana z GW, ale daję jako przeciwwagę.
:lol:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #852 dnia: Listopada 18, 2016, 13:14:41 pm »


1:10

Ubisoft :lol: co za firma...

Lewaki w komentarzach oburzone że w remasterze Ezio jest biały :roll:

Cytuj
Turns out, Ezio's last name is now Parker. Also he's white.

Cytuj
oh man the whitewashing done here is a shame

Cytuj
So basically, the remaster just gives them paler, whiter skin. Smooth Ubisoft

Cytuj
AssCreed 2: We're All White Now

Cytuj
I was just about to say that, what the hell. This isn't the first time I've seen a "Remastered" version of a video game whiten characters, this is shameful.

Cytuj
Italians arent white they're Mediterranian, because they live IN THE CENTER OF THE MEDITERRANIAN SEA

No cóż, okazuje się że teraz jest biały, a w oryginale był Włochem, a Włosi przecież nie są biali :lol:
Chyba nie oglądałeś True Romance i mistrzowskiej sceny z Walkenem i Hopperem o opowieści pochodzenia Włochów ;)

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #853 dnia: Listopada 18, 2016, 20:33:44 pm »

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25

Marins

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #855 dnia: Listopada 18, 2016, 23:40:05 pm »
CNN ma problem bo na zdjeciu nie ma kolorowych  :lol:
http://edition.cnn.com/2016/11/17/politics/house-gop-photo-trnd/


el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #856 dnia: Listopada 19, 2016, 01:04:38 am »
https://twitter.com/ZielonaGaska/status/799692127651426304
je*łem  :lol:

 :lol:

Wiadomości mówią jak jest, dobra odmiana po latach 100% lewackiej propagandy na każdej stacji.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #857 dnia: Listopada 22, 2016, 12:18:57 pm »
To jest dobre:

Cytuj
Rada Stanu, najwyższy organ francuskiego sądownictwa uznała, że nie wolno w Republice Francuskiej publikować spotów, reklam itp. z ... uśmiechniętymi dziećmi z zespołem Downa. Dlaczego? Bo Rada uznała, że publikacja uśmiechniętych buziek dzieci z zespołem Downa jest niewłaściwa, ponieważ takie wyrażanie szczęścia "prawdopodobnie narusza spokój sumienia kobiet, które legalnie dokonały innych osobistych wyborów".
  :o

Cytuj
innych osobistych wyborów
to coś jak inne czynności seksualne?

https://www.youtube.com/watch?time_continue=45&v=NjP0aFaM0V4

http://vod.gazetapolska.pl/14337-hanba-francji-zakazany-spot-napisy-pl
« Ostatnia zmiana: Listopada 22, 2016, 12:20:53 pm wysłana przez bojawiem »

svonston

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #858 dnia: Listopada 22, 2016, 12:22:39 pm »
Zaorać Francję, poważnie. Uśmiechnięte dzieci z downem działają na sumienia kobiet, które przeprowadziły aborcję. No ja pieprzę. :roll:

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #859 dnia: Listopada 22, 2016, 12:26:04 pm »
A co z sumieniem tych kobiet co wyskrobały zdrowe dzieci? Zakazać wszystkim dzieciom się uśmiechać!

Mrocz

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #860 dnia: Listopada 22, 2016, 12:29:10 pm »
A co z sumieniem tych kobiet co wyskrobały zdrowe dzieci? Zakazać wszystkim dzieciom się uśmiechać!

Dorosłym też, bo to też kiedyś były dzieci.

Fracja na szczęście już prawie zaorana, szkoda że skończy jako kraj arabski.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #861 dnia: Listopada 22, 2016, 16:31:23 pm »
Szykujcie łóżka dla imigrantów z zachodu, bo za niedługo tamtejsi normalni obywatele będą do nas spierdalać.
Fryty tyty dotknij pyty

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #862 dnia: Listopada 22, 2016, 16:37:26 pm »
Zaorać Francję, poważnie. Uśmiechnięte dzieci z downem działają na sumienia kobiet, które przeprowadziły aborcję. No ja pieprzę. :roll:
jest promocja skrobanki z ważnego powodu.
NIE MA KASY NA ZASIŁKI a we francji niedługo na zasiłkach bedzie 60%społeczeństwa.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #863 dnia: Grudnia 06, 2016, 03:11:32 am »
Waypoint: I Hope ‘The Last of Us Part II’ is Super Gay (Spoilers)

blablabla jakiś lewacki bullshit

Cytuj
Why does this even Matter?

BANNED

Cytuj
I agree. I want good GAMEPLAY over anything else.

BANNED

Cytuj
Gay, straight, doesn't matter. Design however you need to maximize the impact of the tale.

BANNED

Cytuj
Kinda assuming things about me aren't you? I just want the game to be good first and foremost.

BANNED

Cytuj
Of course it matters. But nothing should be forced into the narrative for the sake of representation. If Ellie is in fact gay and that is part of the intended narrative, nothing should sway them away from delivering it as such. But the adverse also exists. If there was no intention in exploring the ambiguity of her sexuality, it should not be forced for the sake of said representation.

BANNED

Cytuj
Gameplay needs to be done well first before moving on to anything else imo. People took that to mean something else.

BANNED

Cytuj
If there is no intention in exploring Ellie's sexuality in the games narrative, then it simply shouldn't be explored. If that lack of intention exists but they put it in anyway simply because people want broader representation, it will be forced.

A game like LoU tells a story. That story should be told as intended for better or worse. If they intend to explore it, then that's fantastic because it is a tale with that representation in mind and it will be delivered naturally and truthfully. If they don't, then that's fine too. That representation is best left to those with the honest intention of bringing light to the subject, honestly.

(...)

Your leap in logic is baffling. It's your kind of mentality that makes this subject so difficult to discuss because you immediately believe anyone that doesn't see things in your light is an asshole.

BANNED

Cytuj
People take gaming way to serious.

BANNED

Cytuj
Thats right. I just enjoy the games! Who cares if I play with a male, female, gay, straight, black or white. Im playing with a human in my eyes, the rest is irrelevant to me. As long as I enjoy my games and have fun.

The rest is political/social bullshit

BANNED

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1322476

A to tylko kilka pierwszym stron :lol: Paliłbym ścierwem w piecu :?

lupinator

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #864 dnia: Grudnia 06, 2016, 03:27:31 am »
blablabla Irasa
Cenzura na neogafie jest grubym tematem i nie mam zamiaru jej bronić, ale zrób tego posta jakoś porządnie, jak już tak dużo cytujesz. Wklejasz wypowiedzi tego samego usera jakby były to osobne przypadki banów albo wypowiedzi za które nie był banowany (bo był później za inne).


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #865 dnia: Grudnia 06, 2016, 03:50:43 am »
Serio Lupi?

Pierwszy cytat:

Cytuj
Why does this even Matter?

Jest to pierwszy post użytkownika Heinrich w wątku i ostatni na gafie.

http://www.neogaf.com/forum/search.php?searchid=23153761

Drugi cytat:

Cytuj
I agree. I want good GAMEPLAY over anything else.

Należy do użytkownika LurkFish17. Oprócz tego napisał w wątku jeszcze dwa posty:

Cytuj
Kinda assuming things about me aren't you? I just want the game to be good first and foremost.

Cytuj
Gameplay needs to be done well first before moving on to anything else imo. People took that to mean something else.

http://www.neogaf.com/forum/search.php?searchid=23154031

Trzeci cytat:

Cytuj
Of course it matters. But nothing should be forced into the narrative for the sake of representation. If Ellie is in fact gay and that is part of the intended narrative, nothing should sway them away from delivering it as such. But the adverse also exists. If there was no intention in exploring the ambiguity of her sexuality, it should not be forced for the sake of said representation.

Użytkownik ViolentP napisał jeszcze trzy:

Cytuj
Gay, straight, doesn't matter. Design however you need to maximize the impact of the tale.

Cytuj
If there is no intention in exploring Ellie's sexuality in the games narrative, then it simply shouldn't be explored. If that lack of intention exists but they put it in anyway simply because people want broader representation, it will be forced.

A game like LoU tells a story. That story should be told as intended for better or worse. If they intend to explore it, then that's fantastic because it is a tale with that representation in mind and it will be delivered naturally and truthfully. If they don't, then that's fine too. That representation is best left to those with the honest intention of bringing light to the subject, honestly.

(...)

Your leap in logic is baffling. It's your kind of mentality that makes this subject so difficult to discuss because you immediately believe anyone that doesn't see things in your light is an asshole.

Cytuj
It's a story. Gay, straight, white, black, christian, muslim. We are the audience to a story and we should not dictate what that story should include. We hope for something we will enjoy but ultimately judge the result.

(...)

I'm not saying it can't. In fact, if it did, I would enjoy the game just the same. I am not expressing any sort of distaste for the idea that Ellie or anyone is gay. I just don't think she should be made gay just because. And I would defend this idea if the shoe was on the other foot. If a story was written with a gay character in mind and they were changed to a straight character for whatever bullshit reason, I would argue against it just the same.

http://www.neogaf.com/forum/search.php?searchid=23153943

I teraz wytłumacz mi, jak to powinno wpłynąć na moją chęć utylizacji części lewicowych poj**ów.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2016, 03:59:09 am wysłana przez Iras »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #866 dnia: Grudnia 06, 2016, 03:58:19 am »
Przy okazji trafiłem na coś takiego:



Piękne.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #867 dnia: Grudnia 06, 2016, 07:23:07 am »
To widzę, że gaf jest równie przegięty w lewo co gameonly w prawo. Ale tu na szczęście nadal wolność słowa.
Wniosek GO>>>GAF

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #868 dnia: Grudnia 06, 2016, 08:52:23 am »
Nie czytam gafa, ale jak ktoś przetacza takie perełki jak Iras w tym temacie, to mam ochotę wyje**ć to forum z internetów.

Cenzura na neogafie jest grubym tematem i nie mam zamiaru jej bronić, ale zrób tego posta jakoś porządnie, jak już tak dużo cytujesz. Wklejasz wypowiedzi tego samego usera jakby były to osobne przypadki banów albo wypowiedzi za które nie był banowany (bo był później za inne).

:lol: <brak komentarza>

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #869 dnia: Grudnia 06, 2016, 09:00:55 am »
No ja też się cieszę, że nie czytam gafa, bo widzę, że ładna spierdolina tam się dzieje.

lupinator

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #870 dnia: Grudnia 06, 2016, 10:39:39 am »
I teraz wytłumacz mi, jak to powinno wpłynąć na moją chęć utylizacji części lewicowych poj**ów.
Nie interesuje mnie to, po prostu z socjologicznej ciekawości chciałem wynieść z twojego posta punkt graniczny, kiedy na GAFie modom pęka żyłka, a okazał się nieco przekłamany.  :wink2:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #871 dnia: Grudnia 06, 2016, 13:43:35 pm »
Jeśli tam czasem zaglądasz, to wiesz doskonale, że wystarczy jeden post, gdzie ktoś się nie zgadza albo tylko kwestionuje zasadność lewicowej gównoburzy.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #873 dnia: Grudnia 13, 2016, 01:47:34 am »


Kto jest tu największym fanem sagi?  :troll:

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #874 dnia: Grudnia 13, 2016, 06:33:17 am »
Cóż, jakie czasy takie star warsy...  :roll:
Fryty tyty dotknij pyty

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #875 dnia: Grudnia 13, 2016, 08:10:32 am »
Idę na to 18go. Trochę się obawiam, że będzie kupsztal.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #876 dnia: Grudnia 13, 2016, 08:36:46 am »
Podobno bardzo dobry film.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #877 dnia: Grudnia 13, 2016, 08:48:43 am »
Czytałem opinie, wiadomo, że podbudowane entuzjazmem po premierze i głównie fanowskie, ale ponoć wyszło lepiej, niż VII Epizod, bo w końcu jakaś autonomiczna bez kalki historia i bardzo dobrze się wpisuje w atmosferę pierwotnej trylogii uzupełniając ją fabularnie, większa wczuwa w klimat opowieści, niż przy Przebudzeniu Mocy i ogólnie nieco mroczniej. Większość opiniujących, których czytałem na razie jest mocno na tak.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #878 dnia: Grudnia 13, 2016, 09:20:13 am »
No to raczej nie problem przebić to coś co wyszło rok temu. Ciśnienia nie mam, sprawdzę w styczniu.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #879 dnia: Grudnia 13, 2016, 09:30:27 am »
Raczej niezbyt łatwo. VII to konkretne kino co by nie mówić. Technicznie majstersztyk.