Autor Wątek: Lewacka logika  (Przeczytany 157139 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1080 dnia: Lipca 09, 2017, 23:15:11 pm »
https://oko.press/zamachowiec-manchesteru-brytyjczyk-a-wiadomosci-tvp-swoje-o-uchodzcach/

Nawet nie wiedziałem, że jeden z moich ulubionych gównoportali takie cudo spłodził :lol:

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1081 dnia: Lipca 11, 2017, 16:24:30 pm »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1082 dnia: Lipca 21, 2017, 00:25:32 am »
- Zrobimy nowelizację kodeksu karnego, by wszyscy, którzy będą wspierać Jarosława Kaczyńskiego, głosować za odebraniem sądom niezawisłości i niezależności - oni zapłacą za to w wolnej Polsce - mówił lider PO podczas zwołanej konferencji prasowej w parlamencie.

„Obrońcy praworządności” zapowiadają prawo działające wstecz :lol:

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1083 dnia: Lipca 21, 2017, 07:40:53 am »
Transseksualny mężczyzna urodził syna. Gratulacje płyną z całego świata!

Cytuj
Jest mi dobrze z tym, że mam żeńskie narządy rozrodcze. Czuję się prawdziwym facetem.
  :lol:

http://huba.news/rodzicielstwo/news/6733/transseksualny-mezczyzna-urodzil-syna-gratulacje-plyna-z-calego-swiata

https://www.facebook.com/biffandi/videos/1355412067891338/

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Lewacka logika
« Odpowiedź #1084 dnia: Lipca 22, 2017, 21:05:15 pm »


Lewackie spierdolenie dotarło do Australii.

lupinator

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1085 dnia: Lipca 25, 2017, 17:31:10 pm »
Logika resortowego dziecka Hanny Lis: wydaje jej się, że ośmieszy jednego z ostatnich niezależnych dziennikarza Gazety Polskiej i Niezależnej.pl  Tomasza Sakiewicza i Katarzynę Hejkę, żonę Rachonia (obecnie Gazeta Polska, wcześniej autorka wspaniałych materiałów z Gadowskim i Wildsteinem) takimi oto zdjęciami SPRZED 5 LAT. Dla lewaków chrzest święty to obraza, a sami są pewnie ochrzczeni  :lol: :lol: :lol:



Jakby tego było mało to macie tu kolejny marny atak Lisowej na katolicką rodzinę:



Była żona Tomeczka wyśmiewa to zdjęcie, a tymczasem kobieta błogosławiąca Andrzeja Dudę to Myrna Nazzour - osobiście naznaczona przez Boga osoba operująca mocą stygmatów. Zdjęcie z 2014 roku wygrzebali  :lol:

Więcej o niej: http://www.fronda.pl/a/myrna-nazzour-kobieta-naznaczona-przez-boga,37226.html
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2017, 17:33:18 pm wysłana przez Lupi »

lupinator

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1086 dnia: Lipca 26, 2017, 17:08:00 pm »


Lewaki za pomocą szekli Sorosa i Zuckerberga organizują sobie oddzielne kanały komunikacji. Co lewusy, segregacja jednak nie jest taka zła, jak się ją wprowadza samemu?  :lol:

Tutaj Minister Waszczykowski mówi o tym, co już niedługo może się wydarzyć w Polsce dzięki działaniom Totalnej Opozycji i od razu staje się jasne, po co im osobne komunikatory: http://www.tvp.info/33336426/24072017-0745

Cytuj
Jestem przekonany, że dojdzie do jakiegoś terroru słownego, retorycznego, a skończy się, być może, jakimiś akcjami terrorystycznymi przeciwko państwu polskiemu

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1087 dnia: Lipca 27, 2017, 08:21:50 am »
Co to za aplikacja? Chętnie bym zainstalował by walczyć o wolne państwo bez kaczyzmu.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1088 dnia: Lipca 27, 2017, 09:10:13 am »
Co to za aplikacja? Chętnie bym zainstalował by walczyć o wolne państwo bez kaczyzmu.
petru na to zbiera. Dorrzuć mu sie do puszki.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!

Marins

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1090 dnia: Lipca 30, 2017, 22:16:14 pm »
No piszą o tym prawackie strony, że jest masowe kasowanie. Wolność mediów kto ostatnio darł ryja lewaki ?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1091 dnia: Lipca 30, 2017, 22:36:19 pm »
No piszą o tym prawackie strony, że jest masowe kasowanie. Wolność mediów kto ostatnio darł ryja lewaki ?
nie pisz o lewakach, dzis wczorajsze leawctwo stało sie prawactwem aby wysmiac jutrzejsze prawactwo.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1092 dnia: Lipca 30, 2017, 23:45:58 pm »
Zaraz zaraz, plujecie na wszystko co próbuje promować Facebook, a oni mają udawać że deszcz pada? wypier**lać i krzyż na drogę. Załóżcie sobie swoją prawilną książkę. Będzie taki Tinder dla kryptogejów, ukrywających swą orientację.

Marins

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1093 dnia: Lipca 31, 2017, 00:06:43 am »



« Ostatnia zmiana: Lipca 31, 2017, 00:08:22 am wysłana przez Marins »

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1094 dnia: Lipca 31, 2017, 00:59:57 am »
Zaraz zaraz, plujecie na wszystko co próbuje promować Facebook, a oni mają udawać że deszcz pada? wypier**lać i krzyż na drogę. Załóżcie sobie swoją prawilną książkę. Będzie taki Tinder dla kryptogejów, ukrywających swą orientację.
Dokładnie takie same słowa można skierować do was, tylko facebook zamienić na Polska, ba nawet na drogę możecie brać co tam wam potrzeba, krzyże, półksiężyce, birety i mycki.


Wszelakiej maści stokrotki, i inne olejniki nawoływał żeby doszło do fizycznej próby obalenia rządu, może olejniki to bydlaki, ale głupi nie są, dobrze wiedzą że kodziarskie odpały zostałyby rozbite w pył, w końcu mogliby pierdzieć czerwonym na zachodzie "patrzajta co te faszysty w polandii robio". Nie wiem po co PiS tak się pieści z bydłem.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1095 dnia: Lipca 31, 2017, 08:38:53 am »
Bystry jesteś, że dech zapiera. A kto płaci podatki? Przecież nie bolszewia głosująca na pis, a ktoś rządowi musi finansować ten burdel.

Co do rozbijania w pył - nie przypominam sobie by za którychkolwiek rządów w tym kraju, obowiązywała w tym kraju taka retoryka. Jak ktoś głosował na opozycje to była jego sprawa, czasami jakaś sprzeczka wynikła na imieninach. Dopiero oszołomy z pis uznały, że trzeba napuszczać ludzi na siebie i nawoływać do rozwiązań siłowych. Do tego jakieś zarzuty z dupy na zasadzie paragrafu 22. Krzyczą, że opozycja to zdrajcy i złodzieje ale jak ktoś z pyta o dowody to nie ma, bo "mają sądy i media nic im nie możemy zrobić" (swoją drogą niezłe bzdury). Nigga pliz, a kto opanował policje i prokuraturę? A nawet jeden akt oskarżenia nie wpłynął i nikomu czerwona lampka się nie zapala, że ci ludzie kłamią, za duży wysiłek umysłowy. Łatwiej powiedzieć, że opozycja cię okradała a nie szwagier u którego pracowałeś za 7,50 na godzinę.

Jakim pelikanem trzeba być, żeby kupować te kłamstwa.

Jeszcze jedno. Nie chodzę na pochody KOD, ale jak spotykam w życiu codziennym takich pisowskich napinaczy, to zalecam im szybciutko wypier**lać w podskokach ze swoją chorą propagandą. Jak dotąd żaden mnie w pyl nie rozbił.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1096 dnia: Lipca 31, 2017, 08:44:38 am »
Co do rozbijania w pył - nie przypominam sobie by za którychkolwiek rządów w tym kraju, obowiązywała w tym kraju taka retoryka. Jak ktoś głosował na opozycje to była jego sprawa, czasami jakaś sprzeczka wynikła na imieninach. Dopiero oszołomy z pis uznały, że trzeba napuszczać ludzi na siebie i nawoływać do rozwiązań siłowych.

Jak trzeba być ślepym, głupim albo mieć w tym interes, żeby zauważać, że to się dzieje tylko po jednej stronie a kompletnie ignorować, że druga strona wcale nie ustępuje pierwszej w tej kwestii.
lub
Jakim pelikanem trzeba być, żeby to kupować.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Lewacka logika
« Odpowiedź #1097 dnia: Lipca 31, 2017, 12:08:42 pm »
„Dorzynanie watahy”, działacz PO mordujący pracownika biura poselskiego PiS, pałki, armatki wodne, gumowe kule i policyjne prowokacje na marszach i protestach przeciw poprzedniej władzy, naloty ABW na nieprzychylne redakcje, a nawet prywatne osoby śmieszkujące z Bula Komorowskiego. Zaprawdę krótka jest pamięć lemingów. Jak PiS zacznie stosować metody PO, to dopiero się raban zrobi. Czekam :D
« Ostatnia zmiana: Lipca 31, 2017, 12:36:23 pm wysłana przez Iras »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1098 dnia: Lipca 31, 2017, 12:10:18 pm »
Lemingi ładnie pitolą, że to pisowscy robią rozróby :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1099 dnia: Lipca 31, 2017, 12:29:23 pm »


Cytuj
Bono podczas koncertu w Amsterdamie zaapelował o wolnośc dla Polski

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1100 dnia: Lipca 31, 2017, 12:33:54 pm »
To jest po prostu niesamowite, co to lewactwo robi z mózgiem :lol:

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1101 dnia: Lipca 31, 2017, 13:11:53 pm »
działacz PO mordujący pracownika biura poselskiego PiS

Widzisz tam motyw polityczny czy światopoglądowy, czy po prostu chorego pojeba, który kogoś zabił?

pałki, armatki wodne, gumowe kule i policyjne prowokacje na marszach i protestach przeciw poprzedniej władzy,

Ja akurat widziałem co te pokojowe demonstracje robiły z otoczeniem - palenie samochodów, niszczenie przystanków i witryn, wyrywanie bruku (sic!). Po którymś marszu niepodległości Plac Konstytucji był tak zdewastowany, że kur** po prostu nie wierzyłem. Wyglądało to jakby przeszło 10 000 małp człekokształtnych. Co chyba faktycznie miało miejsce.

Jak trzeba być ślepym, głupim albo mieć w tym interes, żeby zauważać, że to się dzieje tylko po jednej stronie a kompletnie ignorować, że druga strona wcale nie ustępuje pierwszej w tej kwestii.
Aha czyli mam jakiś ukryty, zapewne szemrany interes? Nawet nie chce mi się ci tłumaczyć jakie to jest żałosne pitolenie.
A co do zauważania co robi druga strona. Za poprzedniej kadencji PO opierała całą swoją strategię na kontrze do pis, co było mega słabe, ale nie przyjmowało takich groteskowych postaci jak teraz, gdzie łamane jest jawnie prawo i konstytucja i szykowane przedpole do fałszowania wyniku wyborów. Ale teraz przyszedł pis i cały czas mamy argument "a bo oni bili murzynów". Tylko to żaden argument, bo jeśli ktoś ze mnie zażartuje to nie znaczy że mam prawo go zdzielić kijem przez łeb. To że po łamało prawo nie znaczy że pis ma łamać je trzy razy bardziej.

naloty ABW na nieprzychylne redakcje

Mówimy o Wprost? Gdzie prokuratura nakazała im wydanie nagrań, kompromitujących dla paru osób z rządu, ale co ważne - będących wynikiem działalności ruskiego wywiadu? Wprost mógł zrobić kopie i wydać nagrania zgodnie z prawem, ale odmówił. Prokuratura zabierała się do sprawy jak do jeża i nikomu nic się nie działo tylko dziennikarze dali pokaz słabego aktorstwa jak to są atakowani. Obecna władza pewnie kupiłaby wydawnictwo i zwolniła załogę albo przysłała kontrole skarbową, aby usłużnie dowaliła milion zł domiaru.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1102 dnia: Lipca 31, 2017, 13:14:20 pm »
To jest po prostu niesamowite, co to lewactwo robi z mózgiem :lol:

robi sieczkę, pa tutaj co lewaki mają w głowach:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1103 dnia: Lipca 31, 2017, 13:20:26 pm »
Aha czyli mam jakiś ukryty, zapewne szemrany interes? Nawet nie chce mi się ci tłumaczyć jakie to jest żałosne pitolenie.
Napisałem o trzech rzeczach, jeśli uważasz, że nie masz interesu, ok wierzę Ci, no ale cóż, pozostają te dwie kolejne...
A co do zauważania co robi druga strona. Za poprzedniej kadencji PO opierała całą swoją strategię na kontrze do pis, co było mega słabe, ale nie przyjmowało takich groteskowych postaci jak teraz, gdzie łamane jest jawnie prawo i konstytucja i szykowane przedpole do fałszowania wyniku wyborów. Ale teraz przyszedł pis i cały czas mamy argument "a bo oni bili murzynów". Tylko to żaden argument, bo jeśli ktoś ze mnie zażartuje to nie znaczy że mam prawo go zdzielić kijem przez łeb. To że po łamało prawo nie znaczy że pis ma łamać je trzy razy bardziej.
Ok, tylko ja nie o tym mówie totalnie a o napuszczaniu na siebie ludzi o którym wspomniałeś i powtarzam tutaj jedna strona nie ustępuje drugiej o krok. Obowiązująca w tej chwili retoryka jest zasługą obu stron konfliktu.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1104 dnia: Lipca 31, 2017, 13:47:10 pm »
Ja akurat widziałem co te pokojowe demonstracje robiły z otoczeniem - palenie samochodów, niszczenie przystanków i witryn, wyrywanie bruku (sic!).

Jeszcze coś o spalonej budce pod ruską ambasadą mogłeś napisać :lol: Żal ten bełkot komentować.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1105 dnia: Lipca 31, 2017, 14:03:33 pm »
Wyglądało to jakby przeszło 10 000 małp człekokształtnych


Na marszu KODu, czy też "opozycji to 100% same małpy. Do tego opozycja w sejmie też zachowuje sie jak małpy, przez co nie da rady nic uchwalić o normalnej porze i dopiero w nocy ustawa przechodzi, kiedy małpy już przestały sączyć jad z mordy dupy z ustami. Oczywiście w mediach potem przekaz, że ustawy w nocy przechodzą.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1106 dnia: Lipca 31, 2017, 14:14:10 pm »
Ja akurat widziałem co te pokojowe demonstracje robiły z otoczeniem - palenie samochodów, niszczenie przystanków i witryn, wyrywanie bruku (sic!).

Jeszcze coś o spalonej budce pod ruską ambasadą mogłeś napisać :lol: Żal ten bełkot komentować.

Ty wiesz co ci włożyli do głowy, a że nic nie filtrujesz to w głowie bałagan.
Ja wiem co widziałem. Z perspektywy własnej.

Na marszu KODu, czy też "opozycji to 100% same małpy. Do tego opozycja w sejmie też zachowuje sie jak małpy, przez co nie da rady nic uchwalić o normalnej porze i dopiero w nocy ustawa przechodzi, kiedy małpy już przestały sączyć jad z mordy dupy z ustami. Oczywiście w mediach potem przekaz, że ustawy w nocy przechodzą.
Kolejny ślepy. Widziałeś kodziarzy w kominiarkach? Albo rzucających brukiem w policję?

A opozycja co ma robić jak ma ograniczone prawo wypowiedzi. Słuchać pokornie bandy pożytecznych idiotów prezesa pis, którzy reprezentują większość sejmową? Czy może jeszcze zbijać piontki? Akurat co do ciebie to i tak śmieszna sytuacja, bo przecież lekarze kasta uprzywilejowana, pis was też będzie męczył. Wynajdzie 2 % co bierze łapówki, 5% co do kościoła nie chodzi i 3 % co po pijaku operowało. I nie będzie miało znaczenia, że 90% zapier**la po 14 godzin na dobę, z czego godzina mszy w kapliczce szpitalnej. Także ty też poczujesz dobrą zmianę

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1107 dnia: Lipca 31, 2017, 14:20:44 pm »
Kolejny ślepy. Widziałeś kodziarzy w kominiarkach? Albo rzucających brukiem w policję?

A to trzeba zakłądać kominiarke by zachowywać sie jak małpa? :lol:

Do tego te osoby co spalili budkę pod ruską ambasadą na 99% to kodziarze obecnie :lol:

A opozycja co ma robić jak ma ograniczone prawo wypowiedzi. Słuchać pokornie bandy pożytecznych idiotów prezesa pis, którzy reprezentują większość sejmową?

Jak widzę sejmowe debaty to najwięcej pitoli na nich opozycja, a ty gadasz, że nie mają prawa wypowiedzi. Tak, ich ustawy idą do kosza. Wiesz czemu? Bo nie mają większości :lol: To samo było za rządów PO, każda ustawa/poprawka PiS szła do kosza, bo ja PO i PSL wywalało.

Chyba, że chodzi ci o straż marszałkowską, która wywala posłów. Cóż, a co mają robić, kiedy te małpy zamiast merytorycznej dyskusji wolą wrzaski i blokowanie mównicy/sejmu.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1108 dnia: Lipca 31, 2017, 14:29:32 pm »
No piszą o tym prawackie strony, że jest masowe kasowanie. Wolność mediów kto ostatnio darł ryja lewaki ?
A kto kasuję te faszystowskie strony, Schetyna, Petru czy może prywatny serwis społecznościowy? Lewactwo z pisu oczywiście chciałoby kontrolować nie tylko telewizję ale i wszelkie prywatne serwisy internetowe.

Cytuj
Nie wiem po co PiS tak się pieści z bydłem.
Do gazu a potem z nich mydło zrobić!
« Ostatnia zmiana: Lipca 31, 2017, 14:38:34 pm wysłana przez Wulfen »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1109 dnia: Lipca 31, 2017, 14:38:20 pm »
No piszą o tym prawackie strony, że jest masowe kasowanie. Wolność mediów kto ostatnio darł ryja lewaki ?
A kto kasuję te faszystowskie strony, Schetyna, Petru czy może prywatny serwis społecznościowy? Lewactwo z pisu oczywiście chciałoby kontrolować nie tylko telewizję ale i wszelkie prywatne serwisy internetowe.

Ciekawe jest, że lewackich serwisów jak np. "Sok z buraka" FB nie kasuje, a jest tam więcej gówna, niż na "prawicowych" fanpejdżach.

Marins

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1110 dnia: Lipca 31, 2017, 14:51:58 pm »
Ile mądrych postów  :)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1111 dnia: Lipca 31, 2017, 16:20:29 pm »
Chyba, że chodzi ci o straż marszałkowską, która wywala posłów.

Niestety nie wywala :(

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1112 dnia: Lipca 31, 2017, 17:41:59 pm »
Ciekawe jest, że lewackich serwisów jak np. "Sok z buraka" FB nie kasuje, a jest tam więcej gówna, niż na "prawicowych" fanpejdżach.

no ale co komu do tego, że góra cukru sobie coś tam kasuje?
co komu do tego, że ps4 celebruje jakieś tam gejowskie rocznice, czy co to tam było?
nie chcesz, to pieniędzy na to kłaść nie musisz.
tvn też każdy może sobie wyłączyć - nikt nikogo do oglądania/wspierania lewackich mediów nie zmusza.
dla konserw, to jest niby jedno wielkie lewackie gówno, a mimo to, lgną jak muchy.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1113 dnia: Lipca 31, 2017, 18:01:54 pm »
dla konserw, to jest niby jedno wielkie lewackie gówno, a mimo to, lgną jak muchy.
tvn też każdy może sobie wyłączyć - nikt nikogo do oglądania/wspierania lewackich mediów nie zmusza.

No niestety do FB zmuszają praktycznie wszyscy.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1114 dnia: Lipca 31, 2017, 18:35:20 pm »
kto zmusza?

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1115 dnia: Lipca 31, 2017, 18:46:02 pm »
Sam facebook. Chociaz ostatnio w gescie laski rozgraniczyl messengera od glownej aplikacji. ;)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1116 dnia: Lipca 31, 2017, 18:59:36 pm »
facebook zmusza do używania facebooka   :lol:

jak on to robi? podtapia niesfornych użytkowników? może przypala tu i ówdzie?  ;)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1117 dnia: Lipca 31, 2017, 21:13:32 pm »
sOOsu nie rób z siebie idioty jak Szymek. Nie idz tą drogą. Rozumiem, ze lewackie pierdolenie nie ma sensu ale nie pisz az takich farmaznów.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1118 dnia: Sierpnia 01, 2017, 00:45:26 am »
sOOsu nie rób z siebie idioty jak Szymek

Leszek, gdzie mi tam do was, orły wy moje. Nie bądź taki skromny...

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1119 dnia: Sierpnia 01, 2017, 02:47:48 am »
kto zmusza?

Nie FB, tylko praktycznie wszyscy wkoło. Na uczelni nawet się nie chce stron aktualizować tylko wszystkie info na fb dają. Nie masz fb, to omija cię masa dodatkowych wykładów, info itp. Już nie mówiąc o stronach gdzie trzeba połączyć FB lub konto Google. Oczywiście na to można dać argument "nikt ci nie każe używać tych innych stron" itp itd