Autor Wątek: Batman: A Telltale Games Series  (Przeczytany 1824 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lupinator

  • Gość
Batman: A Telltale Games Series
« dnia: Grudnia 04, 2015, 15:52:12 pm »
Mistrzowie odcinania kuponów od jednego modelu rozgrywki wracają ponownie w takim stylu, że nikomu nie chce się nawet założyć tematu. A szkoda, bo obstawiam, że 3/4 forum będzie zagrywać się w mroczne epizody Batmana. Ja na pewno, bo skończyłem tylko pierwszy epizod THD.


Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Batman: A Telltale Games Series
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 20, 2016, 08:44:45 am »

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Batman: A Telltale Games Series
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 29, 2017, 14:05:40 pm »
Kupiłem season passa, kiedy wychodził pierwszy odcinek, ale dopiero 2 dni temu wziąłem się za odnowienie i dokończenie. Wczoraj wieczorem skończyłem i cóż mogę powiedzieć - niesamowicie się wkręciłem w historię, klimat i wybory dialogowe. Komuś może się nie podobać, że to interaktywny film, ale wiem co kupowałem i za ile. Zresztą ma kilka ciekawych, detektywistycznych wstawek grywalnych.

Polecam przede wszystkim dlatego, że pomimo nieco kreskówkowej grafiki grę można spokojnie opisać jako thriller psychologiczny.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 554
  • Reputacja: 251
Odp: Batman: A Telltale Games Series
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 29, 2017, 14:19:50 pm »
Ciekawe relacja. Leci plus. Co do samej gry, jest u mnie na celowniku. Lubię pozycje od Telltale. Bardzo podobał mi się The Wolf Among Us. Ukończyłem oba sezony The Walking Dead i bardzo wysoko je oceniam. Tales from the Borderlands oraz Gra o Tron również są świetne. Zatem wszystko wskazuje na to, że i Batman dostarczy przyjemnej rozrywki na kilka godzin.

Szkoda tylko, że twórcy idą na łatwiznę i choć mijają kolejne lata, to gry hulają wciąż na tym samym silniku. A przecież szkielet takiego Life is Strange jest niezwykle zbliżony, a gra prezentuje się o wiele lepiej.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Batman: A Telltale Games Series
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 03, 2017, 14:27:32 pm »
Od czasu gdy tt odeszło od przygotówek na rzecz interaktywnych filmów mam na nich alergię. Tyle że na Batmana mam ochotę... Rozważałem nawet oglądnięcie na yt (w końcu gameplejowo nic nie stracę  :P ), ale chyba jednak poczekam na jakąś mega promocję - 20 - 30 zł jestem w stanie za to dać.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Batman: A Telltale Games Series
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 04, 2017, 00:09:59 am »
Ciekawe relacja. Leci plus. Co do samej gry, jest u mnie na celowniku. Lubię pozycje od Telltale. Bardzo podobał mi się The Wolf Among Us. Ukończyłem oba sezony The Walking Dead i bardzo wysoko je oceniam. Tales from the Borderlands oraz Gra o Tron również są świetne. Zatem wszystko wskazuje na to, że i Batman dostarczy przyjemnej rozrywki na kilka godzin.

Szkoda tylko, że twórcy idą na łatwiznę i choć mijają kolejne lata, to gry hulają wciąż na tym samym silniku. A przecież szkielet takiego Life is Strange jest niezwykle zbliżony, a gra prezentuje się o wiele lepiej.
Wilk to już gra legenda. Przez tą grę (i brak kontynuacji...) wkręciłem się w komiksy na podstawie których powstała gra. Ot, niedawno przyszły mi nawet kolejne numery :) Od Telltale jak na razie jedyne w jakie zagrałem. Przeszedłem też ostatnio pierwszy odcinek Strażników Galaktyki - też niezły i pewnie się skuszę na cały sezon. Co akurat się wiąże z grafiką - już Batman działa na usprawnionym mocno silniku, ale Strażnicy wyglądają jeszcze lepiej.
LiS działa na UE3 i to już daje dużo, pomimo specyficznego stylu graficznego (choć pięknego i dodającego uroku), natomiast Telltale ma swój autorski z którego korzysta od lat. Fajnie by było, gdyby postacie w Batmanie wyglądały jak w Strażnikach, a ci drudzy poszli o poziom wyżej. Graficznie ich gry odstają, ale historia wciąga niesamowicie i się o tym nieco zapomina.

Tak czy siak Wilk ze względu na swoją stylistykę do tej pory wygląda wybornie.

lupinator

  • Gość
Odp: Batman: A Telltale Games Series
« Odpowiedź #6 dnia: Października 06, 2017, 19:12:56 pm »
Tego jeszcze nie było...