Autor Wątek: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy  (Przeczytany 18754 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #200 dnia: Lipca 04, 2017, 09:27:43 am »
Np. w jednym nie zdobyłem 65 skrzynek, chociaż nie mam pojęcia, gdzie mogła być, ponad połowa z nich.
Albo bonus, albo gemy, które otworzą nowe przejścia.

Na necie widzę ludzie płaczą nad trudnością jedynki. Nie mogą się przebić przez Native Fortress. Nie wiem, dla mnie ten level nie jest trudny :P
Ja w tej grze miałem 3 zwiechy. Właśnie ta forteca, road to nowhere i mój faworyt, czyli high road. Reszta była - w porównaniu z tymi 3 poziomami stosunkowo prosta. Szczególnie walki z bossami.
Nie dziwię się, że gracze wymiękają, bo jak pisałem kilka postów wcześniej, poziom trudności zabija współczesnych, i nie tylko, graczy. :)

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #201 dnia: Lipca 04, 2017, 09:31:11 am »
Pierwsze platyny wpadają, czyli używki już będzie można kupić. Elegancko.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #202 dnia: Lipca 04, 2017, 09:33:40 am »
Nie dziwię się, że gracze wymiękają, bo jak pisałem kilka postów wcześniej, poziom trudności zabija współczesnych, i nie tylko, graczy.
To też pięknie pokazuje, w którą stronę poszły gry i jak ludzie przyzwyczaili się do uproszczonego grania. Mając 7 lat opierdalali poziom bez zająknięcia, teraz mając 20 nie ogarniają. Wiadomo, to kwestia indywidualnego skilla, ale imo obecne gry są bardziej przystępne dla ogółu. Dlatego pięknie, że jedynka Crasha pozostała taka jak w oryginale. Dzięki temu wyzwanie wciąż jest spore z wymasterowania oraz oczywiście satysfakcja.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #203 dnia: Lipca 04, 2017, 09:42:17 am »
Ale oczywiscie, ze obecne gry są łatwiejsze i muszą takie być bo granie stało się popularną i ogólnodostępną rozrywką. W latach 90 było to jednak dość "elitarne" teraz natomiast jest powszechne. Ale dobrze, że cały czas są rodzynki które są trudne jak np Crash czy Bloodborne.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #204 dnia: Lipca 04, 2017, 09:46:29 am »
Na gemy i 100% też nie miałem siły za małolata, nie wiedziałem nawet, który gem co odblokowuje i biegało się jak we mgle po poziomach, teraz jeszcze doszły time triale to już w ogóle hardkor, ale jakie jaranko, gdy po kilkudziesięciu próbach i przećwiczeniu poziomu takie Road to Nowhere znasz na pamięć i płynnie przeskakujesz kolejne przeszkody znając ich rozkład, która platforma/słup w danym momencie się zapada, kiedy lampion się zapali, albo słup podnosi i harmonijnie płyniesz przez level 8) Ma coś w sobie pierwszy Crash z gier muzycznych, poznanie, zapamiętanie rozkładu, odpowiedni timing przycisków i skoków zbliża do sukcesu, pojedyncza pomyłka powoduje ostrą irytację ;)

Crash budzi we mnie przede wszystkim spory sentyment, pierwsze ujrzenie gierki na giełdzie i wielkie wtf na twarzy z powodu oprawy, możliwość ogrania pojebanego jamraja w domowym zaciszu, na dywanie przed kineskopowym tv z bolącą od wpatrywania się szyją i tatkiem wspomagającym w tle "tutaj skocz, haha, ale śmieszny świniak, patrz jak go ujeżdża" to jedno z najmilszych wspomnień z dzieciństwa.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #205 dnia: Lipca 04, 2017, 10:04:50 am »
Nie dziwię się, że gracze wymiękają, bo jak pisałem kilka postów wcześniej, poziom trudności zabija współczesnych, i nie tylko, graczy.
To też pięknie pokazuje, w którą stronę poszły gry i jak ludzie przyzwyczaili się do uproszczonego grania. Mając 7 lat opierdalali poziom bez zająknięcia, teraz mając 20 nie ogarniają. Wiadomo, to kwestia indywidualnego skilla, ale imo obecne gry są bardziej przystępne dla ogółu. Dlatego pięknie, że jedynka Crasha pozostała taka jak w oryginale. Dzięki temu wyzwanie wciąż jest spore z wymasterowania oraz oczywiście satysfakcja.

Ponoć właśnie nie jest jak w oryginale, jest coś nie tak ze sterowaniem i w rezultacie jest nawet trudniej. W bezpośrednim porównaniu to prawdopodobnie wyłazi. Musze jeszcze sam sprawdzić, ale podejrzewam że remaster cierpi na większy input lag przez sporą ilość post processingu w nowym silniku.

Co do reszty, to bardzo szkoda tego dzisiejszego poziomu trudności. Gry stają się powoli rozrywką dla "niepełnosprytnych" gdzie np to co kiedyś nazywało się Wall hack, dzisiaj jest jedną z podstawowych mechanik. Z resztą każdy widzi jak to wygląda.

Chyba w Polygon gościowa dała remasterowi ocenę 6/10, bo takie trudne było :D A to od kuli ucieka się nie w tą stronę co trzeva, to skakanie zbyt skomplikowane bo trzeba z samej krawędzi skakać... tak się kształtuje branża niestety.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #206 dnia: Lipca 04, 2017, 10:20:13 am »
Chyba w Polygon gościowa dała remasterowi ocenę 6/10, bo takie trudne było  A to od kuli ucieka się nie w tą stronę co trzeva, to skakanie zbyt skomplikowane bo trzeba z samej krawędzi skakać... tak się kształtuje branża niestety.

No babka nieźle poleciała:
Cytuj
My threshold for dealing with trial-and-error platforming was apparently much higher back in the day and I found it much more difficult to adjust now.

That frustration is multiplied by old-school game structure. Many modern platformers give you options, and let you choose different paths according to your preference and skill level. With Crash, there are no other ways to move ahead or progress, no other levels you can play except the ones you’ve already finished.

Nie wiem czy babka wie co to remaster :lol: 10/10 by było, jakby zrobili remaster w postaci sandboxa.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #207 dnia: Lipca 04, 2017, 10:26:24 am »
Tępa dzida, zaorać :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #208 dnia: Lipca 04, 2017, 10:28:01 am »
Jakoś Wam szybko ta gra idzie, ja tam pamiętam że w jednego Crasha to się kiedyś tygodniami grało żeby wymasterować, a tu widzę kilka dni i niektórzy już trylogię zmasterowali  8) Swoją drogą pamiętam że pierwszy Crash w oryginale stał za 299 na premierę w moim lokalnym sklepie z grami w roku 96? Czy 97? Jak średnia pensja brutto to było 900 zł :lol: Teraz 3 Crashe za 169 jak średnia brutto to 3600 zł. A ludzie narzekają że hobby drożeje.
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2017, 10:31:53 am wysłana przez el becetol »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #209 dnia: Lipca 04, 2017, 10:35:15 am »
Teraz 3 Crashe za 169
139 zł w empiku brałem 8)

Jakoś Wam szybko ta gra idzie, ja tam pamiętam że w jednego Crasha to się kiedyś tygodniami grało żeby wymasterować, a tu widzę kilka dni i niektórzy już trylogię zmasterowali 
Ja na razie będę masterował jedynkę. A jak jeszcze pomyślę, że dwójka i trójka czekają to

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #210 dnia: Lipca 04, 2017, 10:51:57 am »
Ja dałem 110 zł, ale w rozliczeniu zostawiłem The Order: 1886. Druga kopia i druga...zje... Mam pecha do tej gry, bo co nie kupię, co nie szukam, to każda ma rozwaloną okładkę. :( Będę polował na 3 sztukę. :D

Polygon to taka śmieszna stronka, z której nawet poprawni Amerykańce się śmieją. Tam 10 dostają gry gdzie gra się czarnuchem, najlepiej pedziem w różowych ciuszkach albo jakąś lesbą. Trzeba być w końcu postępowym.

Co do sterowania, to nie będę udawał, że pamiętam tak dobrze, oryginalne części. Nawet byłem przekonany początkowo, że na PS1 też się grało przy użyciu analogów. Trochę już wody upłynęło od kiedy naparzało się w to oryginalnie na Playstation. Nie mam żadnego Crasha na półce z tamtej epoki, aby sprawdzić (teraz to już raczej zakup też nie ma większego sensu, bo remaster wyszedł - o dziwo - świetnie jak na Activision). Może dzięki remasterowi ceny używek na PS1 też lekko spadną.

Gry obecnie są dużo prostsze, niż kiedyś z jednego, błahego powodu. To dyski twarde konsol, umożliwiające zapis w każdym momencie rozgrywki oraz liczne checkpointy. Druga sprawa jest też taka, że obecnie gry są o wiele bardziej rozbudowane, oferujące wybory poziomów trudności, a także o wiele dłuższe, niż kiedyś. Obedrzyjcie Crasha z 2 leveli na mostach. Gwarantuję wam, że ludzie by byli w stanie przejść grę grubo, poniżej 7-8h. Tak jest to ok. 10 h, więc czas jak najbardziej w porządku.

Ciekawe czy doczekam się remastera Colony Wars. Kapitalna seria od Psygnosis, ale niestety latanie statkiem kosmicznym + strzelanie do przeciwników na d-padzie ostro daje w kość. To chyba nawet większy poziom trudności, niż Crash. Tyle tylko, że CW jest tak fajnie zrobione, że ma bodajże 5 zakończeń i fajne drzewko fabuły. Więc praktycznie nawet przegrywając każdą misję, możemy powiedzieć dumnie, że skończyliśmy grę. :)

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #211 dnia: Lipca 04, 2017, 11:38:11 am »
Ja dałem 110 zł, ale w rozliczeniu zostawiłem The Order: 1886. Druga kopia i druga...zje... Mam pecha do tej gry, bo co nie kupię, co nie szukam, to każda ma rozwaloną okładkę. :( Będę polował na 3 sztukę. :D

Nie mów, że używkę wziąłeś. :D

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #212 dnia: Lipca 04, 2017, 11:51:39 am »
Używkę to ja dałem, a wziąłem nówkę.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #213 dnia: Lipca 04, 2017, 12:01:05 pm »
Ahh, no to spoko, u mnie używka tylko za używkę. Poza tym cena chyba jest spoko, żałować 139zł na taką perełkę to by było niesmaczne. No i w związku z tym, że gra się kapitalnie sprzedała, podejrzewam, że sklepy ceny wywindują w górę, a za używane będą wołać tyle co za nowe na premierę :D:D:D

Edit: A jak :D



I na razie zero używek. Dobrze, że jednak złożyłem ten pre-order.
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2017, 12:05:34 pm wysłana przez andryush »

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #214 dnia: Lipca 04, 2017, 12:14:09 pm »
A co ty z Dolnego Śląska?
Gekon i blackgames miały tego jeszcze w sobotę na tony, po 149 PLN.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #215 dnia: Lipca 04, 2017, 12:28:35 pm »
Haha, nie, to tylko taki zbieg okoliczności, że na OLX głównie tylko z tych stron się reklamują.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #216 dnia: Lipca 04, 2017, 13:44:09 pm »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #217 dnia: Lipca 04, 2017, 17:37:20 pm »
Wcześniej myślałem, że przenieśli wszystko żywcem z pierwowzorów. Okazuje się, że oprócz polygonalnych siatek poziomów i postaci, Vicarious Visions nie miało więcej nic z kodu źródłowego. Czyli cała fizyka, animacje i wszystko co związane z poruszaniem się w grze, zostało zbudowane od podstaw :o

https://arstechnica.com/gaming/2017/06/a-remaster-with-no-old-code-crash-bandicoot-was-rebuilt-nearly-from-scratch/

Chyba jeszcze większy szacun się im należy w takim razie.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #218 dnia: Lipca 04, 2017, 18:29:21 pm »
Wcześniej myślałem, że przenieśli wszystko żywcem z pierwowzorów.

Czy ty kurwa jesteś na faktach ślepy? :lol:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #219 dnia: Lipca 04, 2017, 20:05:45 pm »
A tobie co? Głupi, czy z Pabianic? Nie wiem co cie tak boli ten Remaster, bo wyszedł im na prawdę wyborny.

==============

http://www.eurogamer.pl/articles/2017-07-03-sprzeda-gier-w-uk-crash-pokonal-horizon-zero-dawn

Sprzedaje się też nieźle. Jest szansa na CTR, nowego Crasha, albo na remake Spyro.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #220 dnia: Lipca 04, 2017, 20:32:56 pm »
Przede wszystkim boli mnie twoja ślepota i kompromitacja goniąca kompromitację.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #221 dnia: Lipca 04, 2017, 20:46:11 pm »
To uważaj nie popsuć z tego bólu.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #222 dnia: Lipca 04, 2017, 21:20:17 pm »
Dlaczego N-Sane Trylogy jest trudniejsze niż oryginał?

http://www.eurogamer.net/articles/2017-07-04-fans-may-know-why-jumping-is-harder-in-the-crash-bandicoot-n-sane-trilogy

To ma sens i wiele wyjaśnia.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #223 dnia: Lipca 04, 2017, 23:00:52 pm »
A tobie co? Głupi, czy z Pabianic? Nie wiem co cie tak boli ten Remaster, bo wyszedł im na prawdę wyborny.

==============

http://www.eurogamer.pl/articles/2017-07-03-sprzeda-gier-w-uk-crash-pokonal-horizon-zero-dawn

Sprzedaje się też nieźle. Jest szansa na CTR, nowego Crasha, albo na remake Spyro.
Boli, bo Activision a nie Sony, to akurat banalnie proste :)

pawel_k

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-01-2016
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 4
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #224 dnia: Lipca 05, 2017, 02:17:18 am »
No i wpadła platyna za trójkę :) poza jednym reliketm którego nie mogłem zdobyć dość długo, cała reszta gry w miarę łatwa, ostatnie półtorej godziny farmiłem życia bo brakowało mi ok 40 do trofika za 99, na połśpiąco to było wyzwanie bo czasem przysypiałem na sekundę i trafiłem więcej żyć niż zdobywałem na planszy, ale nie chciałem tego zostawiać na jutro ;)

Tym samym moja  przygoda z  w trzecią  częścią  kończy się definitywnie, ta platyna to taki mój hołd za lata młodości i ukończenie gry kilkadziesiąt razy wcześniej, na psone i PS3... Teraz już tylko jedynka i dwójka do zaliczenia bez masterowania i można wrócić do innych gier :)

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #225 dnia: Lipca 05, 2017, 07:42:40 am »
Po przejściu kapitalnej, genialnej, ale też niezmiernie wymagającej i nieraz wku**...pierwszej części (poziomy Road to Nowhere i High Road będą mi się śnić przez lata :) ) zabrałem się za dwójkę.
Cóż. Idę przez grę jak ekspres. Jestem na 4 poziomie (ten cały pomysł z zastąpieniem mapy z 1, jakąś wieżą jest beznadziejny) chwilę przed walką z przedostatnim bossem. Czy to poziom jedynki? Nie; to wygląda tak jakby inne studio robiło tę część. Czy struktura poziomów to poziom jedynki? Nie, niemal wszystko na jedno kopyto. Jak się ma poziom trudności w porównaniu do poprzednika? Jest tak z 50% łatwiej.
W skrócie. Trochę się tu nudzę, gram ciągle w te same wariacje poziomów (śnieg, las, kanały, coś mrocznego) i czekam na koniec. Niestety, ale jedynka to jak dla mnie - na chwilę po przejściu i rzucaniu w nią mięsem podczas grania - najlepszy platformer 3d w jakiego grałem (coś jak Soulsy czy Bloodborne - klniesz, giniesz, ale kochasz ten masochizm, co su... :) ), ale dwójka jest za nim jakieś lata świetlne. Jakby mi się ktoś powiedział, że drugą część robiło zewnętrzne studio na zlecenie Naughty Dog, to bym uwierzył.
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2017, 07:44:14 am wysłana przez RyoHazuki »

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #226 dnia: Lipca 08, 2017, 12:28:21 pm »
Trophy list do jedynki. Pojawia się wzmianka o DLC.

https://www.exophase.com/game/crash-bandicoot-psn/trophies/

Platyna banalna.
Odszczekuję, bo nie banalna. Trza się napocić przy reliktach i zajmuje to trochę czasu. Została mi jeszcze połowa.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #227 dnia: Lipca 09, 2017, 00:46:18 am »
Japierdole, co za dzień. Ponad godzinę siedziałem w Sunset Vista i nie zdobyłem złota. Mało tego, spierdoliłem w ostatnim możliwym momencie i potem już frustracja wzięła górę :mad:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #228 dnia: Lipca 09, 2017, 02:04:07 am »
Flustracja typowe słowo u słabych ludzi aby przykryć swoją ułomność lub niemoc.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #229 dnia: Lipca 09, 2017, 11:12:02 am »
Ojebałem :) I tak spadłem 5 razy przy wspinaniu pod sam koniec, ale mimo wszystko spróbowałem dobiec do końca i stykło; 11 tysięcznych przed limitem się wyrobiłem :lol: Może kiedyś poprawię czas w tym gównie.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #230 dnia: Lipca 09, 2017, 12:38:25 pm »
Flustracja typowe słowo u słabych ludzi aby przykryć swoją ułomność lub niemoc.
Jak to jest, że taki nieograj ma większe klasyki niż my? Bynajmniej nie platyna, ale jednak?



Wypowiedz się Leszek na ten temat.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #231 dnia: Lipca 09, 2017, 12:39:15 pm »
Flustracja typowe słowo u słabych ludzi aby przykryć swoją ułomność lub niemoc.
Jak to jest, że taki nieograj ma większe klasyki niż my? Bynajmniej nie platyna, ale jednak?



Wypowiedz się Leszek na ten temat.
kolega mu robił.  8)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #232 dnia: Lipca 09, 2017, 14:28:21 pm »
Flustracja typowe słowo u słabych ludzi aby przykryć swoją ułomność lub niemoc.
Jak to jest, że taki nieograj ma większe klasyki niż my? Bynajmniej nie platyna, ale jednak?



Wypowiedz się Leszek na ten temat.
kolega mu robił.  8)
Uzupełnię info, że Monkey Wrench robiliśmy na spółę (bo trophy składa się z dwóch części, ja robiłem jedną, on drugą), a Cruel Justice robiłem sam. Ogólnie z Zen Pinball są kosmiczne niektóre trophy, również przez to, że luck based mocno.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #233 dnia: Lipca 09, 2017, 14:33:42 pm »
Strzelałem  :lol: :lol: :lol:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #234 dnia: Lipca 09, 2017, 14:36:25 pm »
Strzelałem  :lol: :lol: :lol:
To ten samo co z nim w PES grałeś. Zajarał się kiedyś też Zen Pinball i cisnął ten motoryzacyjny stół non-stop :)

Ja dzisiaj w końcu zrobiłem High Road na złoto. Bosze, jaka katorga.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #235 dnia: Lipca 09, 2017, 19:03:23 pm »
Ja z Sunset Vista długo siedziałem. Strasznie długa trasa. Ale na szczęście margines błędu tez spory.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #236 dnia: Lipca 10, 2017, 09:05:31 am »
Ja w przeciwieństwie do koleżeństwa z tematu nie maksuje trylogii, tylko spokojnie sobie przechodzę kolejne części. :) Oczywiście co kilka godzin przewija mi się w głowie idea, grania do upadłego w celu zdobycia platyn, ale chyba nie jest to sport na moje nerwy. Spróbuję zdobyć jeszcze kilka kolorowych klejnotów, w celu wbicia trofeów, ale na tym pewnie poprzestanę, choć kto to wie.
Wczoraj skończyłem 2 - bardzo słaba część. Dużo łatwiejsza, niż poprzednik, ale co najgorsze wszystkie poziomy niemal na jedno kopyto. Taki prawdziwy casus drugiej części. Wydana na szybko, sklejona naprędce. Nie podobało mi się w tej części wiele. Nawet walki z bossami to był tutaj spacerek.
Po skończonej dwójce od razu zabrałem się za trójkę. Jestem po 2 bossie i...jest jeszcze łatwiej, niż w 2 części co wydaje się wręcz nieprawdopodobne. Nie wiem co będzie dalej, ale póki co to już poziom trudności bliższy temu, który obserwujemy we współczesnych grach. Co jednak ważne, tutaj gra się wspaniale! Tak, wspaniale. Porównywałbym tę część do jedynki. Ponownie mamy różnorodność poziomów, nowinki na poziomach i sporo etapów, jakże innych, niż klasyczne platformowe. Może trochę za dużo tych wyścigów, ale poziomowi tej części na pewno bliżej do 1, niż 2. Mocno polecam tę część. Do tego wygląda świetnie.
Całą trylogię mogę polecić z ręką na sercu każdemu. Bez względu na to czy ograł ją na PS1 czy przeszedł czy tylko liznął dawno temu, którąś cześć (w tym i ja). Każdy kto czuję awersję do Activision może być spokojny. To chyba najlepsza gra/remaster spod ich skrzydeł od dawna.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #237 dnia: Lipca 11, 2017, 08:44:14 am »
Ja w przeciwieństwie do koleżeństwa z tematu nie maksuje trylogii
U mnie wpadła wczoraj platyna. Przyznam, że stanowiąca wyzwanie i satysfakcjonująca :) Ciekawi mnie DLC, może to chodzi o Stormy Ascent, level dostępny tylko poprzez gamesharka, który oficjalnie został usunięty z gry, ze względu na długość oraz brutalny poziom trudności:

http://crashbandicoot.wikia.com/wiki/Stormy_Ascent
Cytuj
Naughty Dog members explained their thoughts about this level being cut. Andy Gavin said, "Stormy Ascent was just cut because it was too long and too hard and we ran out of time. I wish we had put it in as some kind of easter egg, as it was an awesome level, one of my favorite in the game. Long, a bit brutal, but it looked great, and had a real rhythm to it." Jason Rubin said, "There was never anything sadder than dropping a level that close to completion. The work that went into making a level like that is incredible. To see it on the cutting room floor was always a tragedy."

Jeden pucharek może dotyczyć zdobycia czystego gema, drugi czasówki.



I jeszcze:
https://www.reddit.com/r/crashbandicoot/comments/6kp0m7/crash_bandicoot_lost_treasures/

Cytuj
[Silver Trophy (Stormy Ascent)]
Title: 'The Crown Jewel' (referring to the most elusive clear gem of them all)
Description: 'Seek and destroy.' (find and break all the boxes to get the gem)
Image: an elderly prisoner (appearing only in Slippery Climb and Stormy Ascent)

[Gold Trophy (Stormy Ascent)]
Title: 'An Ancient Antiquity' (another way to say 'relic')
Description: 'Do hard time.' (complete the hardest time trial in the trilogy (also a prison reference))
Image: a winded Crash (exhausted after completing the most difficult time trial!)

« Ostatnia zmiana: Lipca 11, 2017, 08:52:57 am wysłana przez Ryo »

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #238 dnia: Lipca 11, 2017, 11:05:52 am »
Jednak wczoraj, zamiast skupić się na 3 części, ponownie odpaliłem 2 i zrobiłem chyba z 6 trofików. :)
Nie mam dalszych planów żyłowania tej części. To już raczej za duża abstrakcja, jak na moje zdolności manualne i zdrowie psychiczne. :)

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
« Odpowiedź #239 dnia: Lipca 11, 2017, 22:28:32 pm »
Gierka miodzio, z początku sterowanie mnie wkurzało normalnie nie ogarniałem skoków, ale im dalej w las tym lepiej, chociaż nie jest idealnie. Pierwsza część zaliczona, teraz pozostało tylko zebrac wszystkie gemy i zaliczyć triale (o ile wcześniej nie rozpierniczę konsoli).
« Ostatnia zmiana: Lipca 11, 2017, 22:33:47 pm wysłana przez ubol »