Autor Wątek: Nintendo Switch - temat główny  (Przeczytany 212452 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #840 dnia: Marca 27, 2017, 14:45:34 pm »
3ds-a jeszcze nie grzebią? Ciężko mi uwierzyć, ciekawe ile warte te zapowiedzi.
3DS to teraz dla nich czysty zysk. Konsola ma ogromną bazę użytkowników i w dodatku to zupłnie inna kategoria cenowa. Gry na 3DSa też się nadal nieźle sprzedają. Dlatego Nintendo nie opłaca się go uśmiercać. 3DS nadal będzie dostawać gry (szczególnie japońskie), ale większe studia przeniosą się na Switcha. Może na święta 3DS dostanie ostatnią dużą grę (np. Zeldę 2D). Zamiast nagłej śmierci czeka go długie, powolne odchodzenie.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #841 dnia: Marca 27, 2017, 15:18:09 pm »
W tym roku ma wyjść kolejna część Laytona, a raczej Laytonicy - bohaterką ma być, bodajże, jego siostrzenica.
To akurat na plus, bo jestem fanem serii - zresztą kupiłem dla niej 3DS.  :oops:

Nie siostrzenica tylko córka, a 3DS możesz sprzedać, bo gra wyjdzie również na komórki.

Mam nadzieję, że szczególnie Monster Hunter nie ucierpi przez wspieranie 3DSa i porządnie wyciśnie właśnie najnowszą konsolę Ninny.

Monster Hunter ucierpi, jeśli wyjdzie na cokolwiek od Nintendo.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #842 dnia: Marca 27, 2017, 20:27:57 pm »
http://www.metacritic.com/search/all/monster-hunter/results?sort=score

Przesiadka serii na konsole Nintendo dobrze jej służy.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #843 dnia: Marca 29, 2017, 08:42:05 am »
Ja na 3DSie nie mogłem się do MH przekonać. Wiem, że to dobra gra ale mały wyświetlacz (wersja zwykła nie XL) i kiepskie sterowanie nawet z prawym analogiem mnie męczyły. To jest bardziej gra na duży tv i wygodne siedzenie na kanapie.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #844 dnia: Marca 29, 2017, 10:03:22 am »
Ja grałem tylko w demo MH na WiiU i gra mi nie podeszła. Może jednak trzeba trochę czasu, żeby się w nią wkręcić.

MH sprzedaje się w Japonii jakieś 3-4 razy lepiej niż w reszcie świata razem wziętej, a że Japońce preferują konsole przenośne, to i przyjęło się, że MH jest marką głównie przenośną (nie wątpię jednak, że wersja na PS4 mogłaby odnieść spory sukces).

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #845 dnia: Marca 31, 2017, 09:46:38 am »
Switch downloads games faster in Sleep Mode
Cytuj
GameXplain recently released a video in which they test if the Switch will download games faster in Sleep Mode. While some complications arose in figuring out just when the data had actually finished downloading, the results seem to show games being downloaded about 15% faster in Sleep Mode compared to the consoles normal state.
http://nintendoeverything.com/switch-downloads-games-faster-in-sleep-mode/

lupinator

  • Gość
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #846 dnia: Marca 31, 2017, 14:24:30 pm »
Switch downloads games faster in Sleep Mode
Cytuj
GameXplain recently released a video in which they test if the Switch will download games faster in Sleep Mode. While some complications arose in figuring out just when the data had actually finished downloading, the results seem to show games being downloaded about 15% faster in Sleep Mode compared to the consoles normal state.
http://nintendoeverything.com/switch-downloads-games-faster-in-sleep-mode/
W ogóle na Switchu wszystko się tak szybko pobiera, że szok. POK, bierzesz Snake Passa?

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #847 dnia: Marca 31, 2017, 16:18:31 pm »
Może kiedyś. Na razie poza Zeldą mam jeszcze do ogrania wszystkie części Shovel Knighta.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #848 dnia: Kwietnia 03, 2017, 23:37:17 pm »
Cave Story+ launching on Switch in June
Cytuj
A couple of months ago, Nicalis’ Tyrone Rodriguez shared an image of Switch’s Home Menu. It depicted the icons of a few games: The Binding of Isaac: Afterbirth+, 1001 Spikes, Hydra, and Cave Story. We pretty much knew that last game was happening, but now it’s been made official.

Cave Story is coming to Switch as Cave Story+. Like The Binding of Isaac: Afterbirth+, it will have a physical release.

Along with upgraded HD graphics, the game will have seven play modes such as Wind Fortress and Boss Rush, more than twenty boss battles, fifteen levels, ten unique weapons, and four unique endings.

Switch is getting Cave Story+ on June 20. Pricing is set at $29.99.
http://nintendoeverything.com/cave-story-launching-on-switch-in-june/

Byłbym nawet zainteresowany, gdyby nie tak wysoka cena. Może kiedyś się skuszę, jak już porządnie stanieje.






POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #849 dnia: Kwietnia 04, 2017, 16:09:08 pm »
Switch eShop adds “Best Sellers” section
Cytuj
Following tonight’s maintenance, a new section has been added to the Switch eShop. The digital store now has a “Best Sellers” category (“Charts” in Europe) showing the best-selling games. The information is based on software with the most downloads over the past two weeks.

Initial charts are available for North America, Europe, and Japan. We’ve posted all of the information below (in our case we’re specifically posted the UK charts since Europe’s ranking is set per country), and we’ll be adding these charts to our usual lineup just like Wii U and 3DS.

North America

1. Snipperclips
2. Snake Pass
3. Shovel Knight: Treasure Trove
4. FAST RMX
5. Has-Been Heroes
6. The Binding of Isaac: Afterbirth+
7. Zelda: Breath of the Wild
8. ACA NeoGeo Metal Slug
9. Blaster Master Zero
10. 1-2-Switch
11. ACA NeoGeo Metal Slug 3
12. Super Bomberman R
13. I Am Setsuna
14. ACA NeoGeo The King of Fighters ’98
15. World of Goo

UK

1. Snake Pass
2. Snipperclips
3. FAST RMX
4. Shovel Knight: Treasure Trove
5. ACA NeoGeo Metal Slug
6. 1-2-Switch
7. World of Goo
8. Zelda: Breath of the Wild
9. Human Resource Machine
10. ACA NeoGeo Metal Slug 3
11. Little Inferno
12. Super Bomberman R
13. Blaster Master Zero
14. ACA NeoGeo Neo Turf Masters
15. I Am Setsuna

Japan

1. Snipperclips
2. Zelda: Breath of the Wild
3. 1-2-Switch
4. ACA NeoGeo Metal Slug
5. ACA NeoGeo Metal Slug 3
6. Othello
7. ACA NeoGeo The King of Fighters ’98
8. New Frontier Days: Founding Pioneers
9. Super Bomberman R
10. Voez
11. Disgaea 5 Complete
12. Puyo Puyo Tetris
13. Romance of the Three Kingdoms XIII
14. Blaster Master Zero
15. ACA NeoGeo The King of Fighters ’94
http://nintendoeverything.com/switch-eshop-adds-best-sellers-section/

Snipperclips zasłużenie zajmuje najwyższe miejsca :)

Switch’s manufacturing cost estimated to be $257
Cytuj
Japanese teardown firm Fomalhaut published a new article about Switch on Nikkei Technology. While a subscription is required to access the full piece, we do have an early tidbit.

Fomalhaut estimates that Switch’s manufacturing cost is $257. Additionally, the company speculates that the system could sell 30 million units by the end of 2018.
http://nintendoeverything.com/switchs-manufacturing-cost-estimated-to-be-257/

Obniżki ceny konsoli nie ma co się prędko spodziewać, ale zakładam, że pod koniec roku wyjdą pierwsze bundle.

Just Dance 2017 demo live on the European Switch eShop
Cytuj
Ubisoft has just released a free demo for Just Dance 2017 on the Switch eShop in Europe. The demo will allow you to play the song “Watch me (Whip / Nae Nae)” by Silentó.
http://nintendoeverything.com/just-dance-2017-demo-live-on-the-european-switch-eshop/

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #850 dnia: Kwietnia 04, 2017, 19:57:20 pm »
Już widzę jak produkcja tego bubla jest o $40 droższa od najnowszego iPhone'a :lol:

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #851 dnia: Kwietnia 05, 2017, 15:31:00 pm »
Kupiłem w Tokio Disgaea 5 i I Am Setsuna i mogę z pierwszej ręki potwierdzić, że japońskie wydania mają dostępny angielski.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #852 dnia: Kwietnia 05, 2017, 19:09:13 pm »


SwitchCharge Is A Case Which Gives Your Nintendo Switch 12 Hours Of Stamina
Cytuj
The Nintendo Switch's battery life isn't terrible by current standards, but it could certainly be better. Three to five hours just isn't enough for many people, which is why the SwitchCharge case might do very well indeed.

Developed by a UK company called InDemand Design, the SwitchCharge is on Indiegogo as we speak and is looking to raise $80,000 to begin production. Not only does it include a massive 12,000mAh battery which delivers 12 hours of battery life, it also has a more robust kickstand, slots for game cards when they're not in use and a side-mounted USB Type C port for charging - which means you can charge and play at the same time.

The only sticking point is pricing; the Indiegogo campaign is offering units at $75 a pop for early adopters, but the retail price could be as high as $130. Would you consider paying that for more battery life and other improvements? Let us know with a comment.
http://www.nintendolife.com/news/2017/04/switchcharge_is_a_case_which_gives_your_nintendo_switch_12_hours_of_stamina

Interesująca rzecz dla osób, które chcą długo i komfortowo grać w trybie przenośnym.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #853 dnia: Kwietnia 06, 2017, 09:18:11 am »
Wyginam śmiało ciało wyginam śmiało ciało :)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #854 dnia: Kwietnia 06, 2017, 14:40:34 pm »
Zastanawiałem się czy zamieszczać, ale problem wygląda na tanią sensację, z tego co czytałem w komentarzach. Na razie konsola jest tylko miesiąc na rynku, więc zobaczymy jak sprawa się rozwinie. Jeśli rzeczywiście konsola się z czasem wygina, to z pewnością jeszcze o tym usłyszymy.


Mr. Shifty launches on Switch next week
Cytuj
Mr. Shifty is launching on Steam and Nintendo Switch next Thursday, April 13th.
http://nintendoeverything.com/mr-shifty-launches-on-switch-next-week/
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 06, 2017, 15:09:22 pm wysłana przez POK »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #855 dnia: Kwietnia 06, 2017, 15:51:31 pm »
Duże serwisy piszą o wyginającym się zniczu, kolejni użytkownicy potwierdzają problem, a POK to nazywa tanią sensacją? No cóż... Gdybym był dronem nintendo, to w obliczu kosztującego 1500 tabletu z wiatraczkiem i przestarzałymi podzespołami, który wygina się z przegrzania, też pewnie ratowałbym się wyparciem :lol:

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #856 dnia: Kwietnia 06, 2017, 16:10:56 pm »
Pamiętam, że jak były doniesienia o zjebanej gumie na analogach dualshocka 4, to też na początku było wiele szumu, a potem się okazało, że to margibalne przypadki.
Ja w ogóle mam jakiś fart do konsol, wszystkie zawsze działały mi bez sprawnie. Poza Xboxem 360, zjebał się po 2.5 roku. Gumki w DS4 od premiery bez zarzutu (sama konsola trochę wyje momentami, ale po x360 już mnie nic nie rusza), Switch nie wygięty i oba joycony działające bezproblemowo.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #857 dnia: Kwietnia 06, 2017, 19:12:30 pm »
Wiedziałem, że Iras zaraz wyskoczy z niekłamanym oburzeniem :lol:

Problem jest marginalny (na razie), a nawet jeśli dochodzi w rzadkich przypadkach do wygięcia konsoli, to jest ono minimalne i Switch wciąż działa bez problemu. Każda konsola ma pewne wady fabryczne, które pojawiają się z mniejszą lub większą częstotliwością.


andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 962
  • Reputacja: 120
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #858 dnia: Kwietnia 06, 2017, 22:17:04 pm »
Może w tylnej kieszeni go trzymają, to się im gnie  :-? :-?

Byłem dzisiaj w MM i w kącie leżało parę upchniętych pudełek ze Switchem. Dwie gierki na półce, trochę bieda, ale mimo wszystko naszła mnie taka refleksja, przypomniałem sobie czasy PSP i komfort grania w dowolnych warunkach... nostalgia, pomyślałem nawet, że w sumie fajnie by było znowu tak sobie pograć. Trzeba się zastanowić nad tym Switchem, jak się trochę kasy wysupła, to moooże ograłoby się grę generacji i jakiego Mariana w niedalekiej przyszłości...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 06, 2017, 22:22:07 pm wysłana przez andryush »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #859 dnia: Kwietnia 07, 2017, 00:15:22 am »
Gra generacji wyszla na ps4 xbone i pc a nie na switcha.

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #860 dnia: Kwietnia 07, 2017, 10:17:17 am »
Gra generacji wyszla na ps4 xbone i pc a nie na switcha.
Kolega Andrzej ma rację, nie wiem jak mocno byś krzyczał, gra generacji wyszła na Switcha i WiiU, oczywiście pod względem ocen profesjonalistów (według średniej gamerankings), przyjmowanie innego kryterium w żaden sposób nie jest miarodajne.
Nie wiem czy masz na myśli Wiedźmina czy może GTA V, sam obie te gry uważam za wybitne, podobnie jak dziecinną Zeldę.
Jednak musi być przyjęte jakieś kryterium i takim jest ocena w specjalistycznych mediach (a nie trollowe opinie klapów).
(L)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #861 dnia: Kwietnia 07, 2017, 10:36:31 am »
Jednak musi być przyjęte jakieś kryterium i takim jest ocena w specjalistycznych mediach (a nie trollowe opinie klapów).


Ja przyjmuję listę nagród, ocenę graczy i oceny specjalistów. Bardzo miarodajne kryterium.

Jak widizmy na przykładzie wiesława 3, oceny 11000 graczy zarówno na PC, jak i na PS4 zgadzają się z oceną profesjonalistów praktycznie i średnia jest dokładnie taka sama:



+ miliony nagród


W przypadku GTA 5 widać, że recenzenci trochę poszaleli z ocenami, bo gracze zweryfikowali:

Zasłużone 8+ . W pierwszym podejsciu można się zachwycić, ale poza głównym wątkiem w GTA 5 to tam nie ma co robić, misje poboczne z reguły są słabe, a farmienie kasy, żeby kupić lotnisko to czysta żenada.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #862 dnia: Kwietnia 07, 2017, 10:39:19 am »
Zapewne chodziło o Wiedźmina, bo GtaV wyszło też na poprzednią generację.

W moim prywatnym rankingu BotW stoi na pewno wyżej niż GtaV (choć uważam tę część za najlepszą z serii), za to Wiedźmina postawiłbym chyba na równi. Trudno ocenić, bo to zupełnie inne gry, ale obydwie są rewelacyjne.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #863 dnia: Kwietnia 07, 2017, 10:41:43 am »
Z emta bardzo jasno wynika na co zasługuje BoW:



Średnia ocen - 86/100. Mocne 8+. Liczba oceniających bardzo podobna do Wieśka, jednak zwycięzca jest jeden.

Mrocz

  • Gość
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #864 dnia: Kwietnia 07, 2017, 10:54:19 am »
Ej... Zelda ma 97/100 ? Tyle co GTA V? To dlaczego Zelda jest grą generacji, a nie GTAV? ;)

Kolega Andrzej ma rację, nie wiem jak mocno byś krzyczał, gra generacji wyszła na Switcha i WiiU, oczywiście pod względem ocen profesjonalistów (według średniej gamerankings), przyjmowanie innego kryterium w żaden sposób nie jest miarodajne.

Tak wychodzi według twojego kryterium tropik :)

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #865 dnia: Kwietnia 07, 2017, 11:03:36 am »
Nie możemy brać pod uwagę ocen graczy w ogólnie dostępnym serwisie, bez weryfikacji faktycznego grania w grę.
Jak można bronić i brać na poważnie ocenę 0 (których w tych własnie serwisach są setki) czy to dla Zeldy czy to dla Wiśka lub nawet GTA 5. Jaka gra zasługuje tam na zero?! Nawet jak Zelda ci nie podjedzie to dasz minimum 6-7, za świat, muzykę, za mechanikę i wiele innych. To dlaczego sa setki ZERO?! To samo dotyczy każdej innej gry nawet exów Sony. ;)
Każdy zdrowy na umyśle zdaję sobie sprawy, że ta ocena nie jest prawdziwą oceną gry, ale trollingiem, klapowaniem, botowaniem czy jakkolwiek to nazwiemy. Ma na celu jedynie obniżenie oceny gry.
Realnym jest to, że profesjonaliści grający w gry i piszący recki do pism i serwisów, grają na wszystkich sprzętach, na ogół nie są więc klapami, botami czy nintendozbokami.
Jedynym uczciwym kryterium jest głos ludzi znających przekrój gier a nie trolli.
(L)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #866 dnia: Kwietnia 07, 2017, 11:11:01 am »
Nie możemy brać pod uwagę ocen graczy w ogólnie dostępnym serwisie, bez weryfikacji faktycznego grania w grę.
Jak można bronić i brać na poważnie ocenę 0 (których w tych własnie serwisach są setki) czy to dla Zeldy czy to dla Wiśka lub nawet GTA 5. Jaka gra zasługuje tam na zero?! Nawet jak Zelda ci nie podjedzie to dasz minimum 6-7, za świat, muzykę, za mechanikę i wiele innych. To dlaczego sa setki ZERO?! To samo dotyczy każdej innej gry nawet exów Sony. ;)
Każdy zdrowy na umyśle zdaję sobie sprawy, że ta ocena nie jest prawdziwą oceną gry, ale trollingiem, klapowaniem, botowaniem czy jakkolwiek to nazwiemy. Ma na celu jedynie obniżenie oceny gry.
Realnym jest to, że profesjonaliści grający w gry i piszący recki do pism i serwisów, grają na wszystkich sprzętach, na ogół nie są więc klapami, botami czy nintendozbokami.
Jedynym uczciwym kryterium jest głos ludzi znających przekrój gier a nie trolli.
No to poczekajmy ile GOTY zbierze zelda w tym roku :) To też głos specjalistów przecież, nie?

Mrocz

  • Gość
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #867 dnia: Kwietnia 07, 2017, 11:17:09 am »
Jedynym uczciwym kryterium jest głos ludzi znających przekrój gier a nie trolli.

No ale Zelda ma dokładnie taką samą ocenę co GTA V i mówię tu o samych reckach. Dlaczego więc to Zelda jest grą generacji, a GTA V nie? ;)


A tak na poważnie, kogo to kur** obchodzi? Dla mnie wiesiek jest grą generacji, dla ciebie zelda, a dla kogoś Candy Crush xD

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #868 dnia: Kwietnia 07, 2017, 11:20:30 am »
Nie możemy brać pod uwagę ocen graczy w ogólnie dostępnym serwisie, bez weryfikacji faktycznego grania w grę.


Wielu "profesjonalistów" wystawiło Zeldzie ocenę po 10h grania.  :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #869 dnia: Kwietnia 07, 2017, 11:21:11 am »
Trolle jak mówimy o exach Sony:
User score jest o wiele bardziej wiarygodne co do danej gry niż oceny serwisów.
Tyle w temacie.

Trolle jak mówimy o exach Nintendo:
Nie możemy brać pod uwagę ocen graczy w ogólnie dostępnym serwisie, bez weryfikacji faktycznego grania w grę.

Weźcie ustalcie jedna wersję w tym waszym obozie Nintendo, a nie czołowi obrońcy Zeldy strzelają sobie po kolanach  :lol:

iko

  • Gość
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #870 dnia: Kwietnia 07, 2017, 11:27:32 am »
tropik dobrze prawi, polać mu Emperadora. ps. Nie moge sie doczekaj tej Zeldy. :angel:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #871 dnia: Kwietnia 07, 2017, 11:27:51 am »
Nie możemy brać pod uwagę ocen graczy w ogólnie dostępnym serwisie, bez weryfikacji faktycznego grania w grę.
Jak można bronić i brać na poważnie ocenę 0 (których w tych własnie serwisach są setki) czy to dla Zeldy czy to dla Wiśka lub nawet GTA 5. Jaka gra zasługuje tam na zero?! Nawet jak Zelda ci nie podjedzie to dasz minimum 6-7, za świat, muzykę, za mechanikę i wiele innych. To dlaczego sa setki ZERO?! To samo dotyczy każdej innej gry nawet exów Sony. ;)
Każdy zdrowy na umyśle zdaję sobie sprawy, że ta ocena nie jest prawdziwą oceną gry, ale trollingiem, klapowaniem, botowaniem czy jakkolwiek to nazwiemy. Ma na celu jedynie obniżenie oceny gry.
Realnym jest to, że profesjonaliści grający w gry i piszący recki do pism i serwisów, grają na wszystkich sprzętach, na ogół nie są więc klapami, botami czy nintendozbokami.
Jedynym uczciwym kryterium jest głos ludzi znających przekrój gier a nie trolli.
No to poczekajmy ile GOTY zbierze zelda w tym roku :) To też głos specjalistów przecież, nie?
Myślę, że będzie tego sporo ;)

W moim prywatnym rankingu jest to najlepsza Zelda od czasów Okaryny. I jedna z najlepszych gier w jakie grałem (podobnie jak Wiedźmin 3).

Mrocz

  • Gość
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #872 dnia: Kwietnia 07, 2017, 11:37:45 am »
tropik dobrze prawi, polać mu Emperadora. ps. Nie moge sie doczekaj tej Zeldy. :angel:

Ty to ładnie wtopiłeś z tym Xboxem :D Wszystkie gry twoich marzeń omijają tę konsolę szerokim łukiem xD xD

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #873 dnia: Kwietnia 07, 2017, 11:38:24 am »
Nie możemy brać pod uwagę ocen graczy w ogólnie dostępnym serwisie, bez weryfikacji faktycznego grania w grę.


Wielu "profesjonalistów" wystawiło Zeldzie ocenę po 10h grania.  :lol:
Wskaż które recenzje liczone do ogólnego wyniku tej gry ukazały się po 10h grania? Tylko konkretnie.
Czy kolejny raz sobie po prostu klapujesz?


Trolle jak mówimy o exach Sony:
User score jest o wiele bardziej wiarygodne co do danej gry niż oceny serwisów.
Tyle w temacie.

Trolle jak mówimy o exach Nintendo:
Nie możemy brać pod uwagę ocen graczy w ogólnie dostępnym serwisie, bez weryfikacji faktycznego grania w grę.

Weźcie ustalcie jedna wersję w tym waszym obozie Nintendo, a nie czołowi obrońcy Zeldy strzelają sobie po kolanach  :lol:

Wybacz kolego jakbyś zauważył mam nick tropik79, a nie Kyokushinman.
Wypowiadam się za siebie i do żadnego obozu nie należę. Gram na konsolach od wszystkich producentów.
Uważasz, że rozsądanym jest wystawianie oceny ZERO przez użytkowników (jakiejkolwiek grze) i podniecanie się średnią z tego?  :lol:

Nie możemy brać pod uwagę ocen graczy w ogólnie dostępnym serwisie, bez weryfikacji faktycznego grania w grę.
Jak można bronić i brać na poważnie ocenę 0 (których w tych własnie serwisach są setki) czy to dla Zeldy czy to dla Wiśka lub nawet GTA 5. Jaka gra zasługuje tam na zero?! Nawet jak Zelda ci nie podjedzie to dasz minimum 6-7, za świat, muzykę, za mechanikę i wiele innych. To dlaczego sa setki ZERO?! To samo dotyczy każdej innej gry nawet exów Sony. ;)
Każdy zdrowy na umyśle zdaję sobie sprawy, że ta ocena nie jest prawdziwą oceną gry, ale trollingiem, klapowaniem, botowaniem czy jakkolwiek to nazwiemy. Ma na celu jedynie obniżenie oceny gry.
Realnym jest to, że profesjonaliści grający w gry i piszący recki do pism i serwisów, grają na wszystkich sprzętach, na ogół nie są więc klapami, botami czy nintendozbokami.
Jedynym uczciwym kryterium jest głos ludzi znających przekrój gier a nie trolli.
No to poczekajmy ile GOTY zbierze zelda w tym roku :) To też głos specjalistów przecież, nie?

Na pewno Zelda będzie miała mniej GOTY od Wieśka (multiplatforma), więc co logicznym serwis Xbox Official Magazine czy pssite.pl nie da Zeldzie GOTY. Logika Panowie kolejny raz się kłania. Ale kto wie? ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2017, 11:44:24 am wysłana przez tropik79 »
(L)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #874 dnia: Kwietnia 07, 2017, 11:39:49 am »
Nie możemy brać pod uwagę ocen graczy w ogólnie dostępnym serwisie, bez weryfikacji faktycznego grania w grę.
Jak można bronić i brać na poważnie ocenę 0 (których w tych własnie serwisach są setki) czy to dla Zeldy czy to dla Wiśka lub nawet GTA 5. Jaka gra zasługuje tam na zero?! Nawet jak Zelda ci nie podjedzie to dasz minimum 6-7, za świat, muzykę, za mechanikę i wiele innych. To dlaczego sa setki ZERO?! To samo dotyczy każdej innej gry nawet exów Sony. ;)
Każdy zdrowy na umyśle zdaję sobie sprawy, że ta ocena nie jest prawdziwą oceną gry, ale trollingiem, klapowaniem, botowaniem czy jakkolwiek to nazwiemy. Ma na celu jedynie obniżenie oceny gry.
Realnym jest to, że profesjonaliści grający w gry i piszący recki do pism i serwisów, grają na wszystkich sprzętach, na ogół nie są więc klapami, botami czy nintendozbokami.
Jedynym uczciwym kryterium jest głos ludzi znających przekrój gier a nie trolli.
No to poczekajmy ile GOTY zbierze zelda w tym roku :) To też głos specjalistów przecież, nie?
Myślę, że będzie tego sporo ;)

W moim prywatnym rankingu jest to najlepsza Zelda od czasów Okaryny. I jedna z najlepszych gier w jakie grałem (podobnie jak Wiedźmin 3).
Pewnie tak, ale jestem ciekaw czy wiecej od wieska :)

iko

  • Gość
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #875 dnia: Kwietnia 07, 2017, 12:39:47 pm »
tropik dobrze prawi, polać mu Emperadora. ps. Nie moge sie doczekaj tej Zeldy. :angel:

Ty to ładnie wtopiłeś z tym Xboxem :D Wszystkie gry twoich marzeń omijają tę konsolę szerokim łukiem xD xD
Mówi sie trudno, konsoli nigdy nie sprzedam. Coby jednak nie mówić, nie moge przejsc obojętnie koło tej Zeldy. Historia lubi sie powtarzać i wybieram Nintendo, jak swego czasu GCN.

lupinator

  • Gość
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #876 dnia: Kwietnia 07, 2017, 12:43:58 pm »
Kazik Staszewski dawno dawno temu śpiewał "nie mogę istnieć bez narzekania" i jak przeglądam to wszystko to chciałoby się zaśpiewać "nie mogę istnieć bez porównania".

Mrocz

  • Gość
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #877 dnia: Kwietnia 07, 2017, 12:48:25 pm »
Kazik Staszewski dawno dawno temu śpiewał "nie mogę istnieć bez narzekania" i jak przeglądam to wszystko to chciałoby się zaśpiewać "nie mogę istnieć bez porównania".

Porównania to nieodłączny element branży gier. To, że Zelda porównywana jest do tak wybitnych gier jak Wiedźmin 3 czy GTA V to tylko komplement dla niej.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #878 dnia: Kwietnia 07, 2017, 22:13:45 pm »
Cave Story+ details new additions on Switch
Cytuj
Nicalis says Cave Story+ on Switch will be “the definitive version with new challenges, gameplay options and enhancements.” The game will also have “more levels and additional subtle graphic improvements, future free content updates as well as a few bonuses that are yet to be revealed.”

As for the game itself, here’s an overview:

    “With its striking blend of platforming action, shooting and exploration, Cave Story+ offers plenty of “twitch” for the Switch. But storytelling is a huge contributing factor to its international success. Through a series of brief and often emotional conversations with various characters, players gradually learn the tragic history of the game’s cast as well as its amnesiac adventurer, whose athletic ability and weapon skills are much more advanced than his appearance would suggest.”
http://nintendoeverything.com/cave-story-details-new-additions-on-switch/

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #879 dnia: Kwietnia 08, 2017, 00:38:05 am »
Wonder Boy: The Dragon’s Trap file size
Cytuj
The game will be on the eShop later this month – specifically April 18. In case you’re curious, the eShop now confirms that it takes up 873MB of space.
http://nintendoeverything.com/wonder-boy-the-dragons-trap-file-size/

Cenę wyznaczono chyba na 80 zeta. Możliwe, że będzie to moja kolejna gra na Switcha :D Najpierw jednak muszę ograć Zeldę i Shovel Knighta. No i zobaczymy, jak recenzenci ocenią grę, ale stawiam, że wysoko :)