Autor Wątek: Nintendo Switch - temat główny  (Przeczytany 212487 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

lupinator

  • Gość
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1160 dnia: Października 28, 2017, 22:13:45 pm »
Zelda to zupełnie inny rodzaj gameplay'u niż Wiedźmin, więc tutaj nie powinieneś czuć zmęczenia otwartym światem. Wiedźmin jest mega grą i ma ekstra fabułę, ale fakt faktem jest trochę hermetyczny i później z samego gameplay'u nie ma już wielkiej radochy (mam na myśli walkę, zwiedzanie jaskiń, zdobywanie losowego sprzętu itd.).
Ja bym nie polecał Zeldy osobie, która pisze
niewiele jest już takich gier w których zabawy nie trzeba znajdować, a które tę zabawę dostarczają
Zelda to właściwie jedno wielkie znajdowanie sobie zabawy.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1161 dnia: Października 28, 2017, 22:55:54 pm »
Akurat Zelda kusi mnie swą otwartością, bez mapy przeładowanej zadaniami, bez gps'a ciągnącego po sznurku. Możliwość podążania własną ścieżką i rzeczywiste odkrywanie świata wydaje się fantastycznym rozwiązaniem. Bo co mnie głównie denerwuje w dzisiejszych grach, to zarzucanie gracza pierdyliardem zadań pobocznych, które jako osoba o nerwicowych (ale niezdiagnozowanych) skłonnościach, przeważnie mam potrzebę rozwiązywać.
PSN ID: WojtqGO

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1162 dnia: Października 31, 2017, 09:55:20 am »
Kimishima: Over 300 software publishers developing for Switch, third-party lineup, growing appeal from children / women
http://nintendoeverything.com/kimishima-over-300-software-publishers-developing-for-switch-third-party-lineup-growing-appeal-from-children-women/

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1163 dnia: Października 31, 2017, 11:56:12 am »
Nintendo says most people play Nintendo Switch in both modes (favoring undocked)


Cytuj
Data gathered from Switches connected online via Nintendo Account users

eyeball estimates based on this image:

51% of players use docked/undocked between 50% to 80% favoring either direction

31% of players use undocked mode 80% of the time or more

18% of players use docked mode 80% of the time or more.
http://gamrconnect.vgchartz.com/thread.php?id=232578

Ja gram głównie przy zadokowanej konsoli.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1164 dnia: Listopada 01, 2017, 19:35:42 pm »
Did Reggie Just Accidentally Reveal Switch's Next Big Game Announcement?

http://www.nintendolife.com/news/2017/11/random_did_reggie_just_accidentally_reveal_switchs_next_big_game_announcement

Stawiam, że Retro pracuje nad nowym IP, ale może jednak dłubią nad czymś dużym związanym z DK.

Reggie on the lack of certain features for Switch, will talk 2018 plans after the holidays, more
Cytuj
On what’s coming for Switch…

… Right now our focus is on this holiday, so we really haven’t talked about details of games coming next year, other than that we showed off a Yoshi experience; we showed off a Kirby experience. We’ll be talking about 2018 after the holiday season is over. But the good news is we’ve got more great games coming, and we’re going to work very hard to make Nintendo Switch a vibrant platform for many, many years.
http://nintendoeverything.com/reggie-on-the-lack-of-certain-features-for-switch-will-talk-2018-plans-after-the-holidays-more/

Zatem jakieś konkretne info na temat tytułów na 2018 zobaczymy zapewne dopiero w styczniu. Może też przy okazji dowiemy się, nad czym pracuje Retro.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1165 dnia: Listopada 02, 2017, 18:12:15 pm »
Nintendo says more Chinese devs could make games for Switch, looking into selling its products in the country
http://nintendoeverything.com/nintendo-says-more-chinese-devs-could-make-games-for-switch-looking-into-selling-its-products-in-the-country/

Ciekawe kiedy w końcu konsole Sony lub Nintendo wejdą porządnie na rynek chiński. Potencjał jest ogromny.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1166 dnia: Listopada 05, 2017, 10:10:40 am »
Report: Japanese Third Parties Unconvinced Of The Switch Are Now Scrambling
Cytuj
Hamamura, who is known equally for both extensive insider knowledge about the Japanese gaming industry and his loose lips about the same Japanese gaming industry, told WSJ that big games were coming to Switch much later because third parties were surprised by its success.

Specifically, Hamamura says that a lot of heavy hitters one would expect to come to Switch won't be there until 2019, due to the prolonged nature of game development and the dawning realization that the system was not going to be another Wii U over the last seven months.
(...)
One third party who got on board quickly with the Switch, Koei Tecmo, struck a somewhat boastful tone last week during a press conference. From the WSJ article:

“We bet big on the Switch as a game changer so we began making games before the Switch’s launch, but many software companies showed reluctance in releasing Switch games before they witnessed the current success,” said Yoichi Erikawa, chief executive at Koei Tecmo.
http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2017/10/30/report-japanese-third-parties-unconvinced-of-the-switch-are-now-scrambling.aspx

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1167 dnia: Listopada 07, 2017, 11:12:27 am »
Cytuj
Bandai Namco has three games available on the Switch, and it's clear they want to bring more to the system. Company president Mitsuaki Taguchi wants to boost their Switch support by the start of their next fiscal year, which kicks off in April 2018. The reason behind the slow start for support comes from Bandai Namco's initial belief that the Switch wouldn't catch on with consumers so quickly.

“We have put out three games on the Switch so far and all of them are doing well. It’s a shame, but we didn’t think the Switch [would] be accept this fast.”
https://gonintendo.com/stories/294877-bandai-namco-adding-more-resources-for-switch-development-didn-t

Edit:

Bandai Namco surprised at the success of the Switch; three big titles will be announced next year
Cytuj
Actually Bandai Namco has released four games on the Switch so far – Namco Museum, One Piece: Unlimited World R – Deluxe Edition, Dragon Ball Xenoverse 2 and Pokken Tournament DX. Regarding future titles, so far the only concrete one we know about is Gotouchi Tetsudou, a fairly minor game that will likely stay Japan-only. Back in January, Bandai Namco also announced that entries in the “Tales of” and the Taiko Drum Master series were in the works for Switch, but we haven’t heard anything about them since.

However, it seems like we’ll soon learn more about Bandai Namco’s plans for the Switch. Taguchi said that more resources are being added to developing for the Switch and that “three big titles” that will be released worldwide would be announced for the system from Spring to Summer 2018.
http://nintendoeverything.com/bandai-namco-surprised-at-the-success-of-the-switch-three-big-titles-will-be-announced-next-year/
« Ostatnia zmiana: Listopada 07, 2017, 14:19:43 pm wysłana przez POK »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1168 dnia: Listopada 09, 2017, 17:16:35 pm »
Ubisoft “very happy” with Switch sales, more games on the way
http://nintendoeverything.com/ubisoft-very-happy-with-switch-sales-more-games-on-the-way/

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1169 dnia: Listopada 10, 2017, 22:07:19 pm »
Capcom to Bring Increased Support and Ace Attorney to Switch in 2018
Cytuj
In interview with Jiji, Capcom COO said company's developing Switch titles aimed at release after April next year. The pipeline includes "Ace Attorney" franchise
http://www.nintendolife.com/news/2017/11/capcom_to_bring_increased_support_and_ace_attorney_to_switch_in_2018

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1170 dnia: Listopada 11, 2017, 01:41:00 am »
Ace Attorney to Switch in 2018

Świetna wiadomość - oczywiście ogram jak wszystkie poprzednie części na iPadzie. Na szczęście obecna konsola Nintendo nie odstaje od mobile tak bardzo jak poprzednie, więc może tym razem uda się wrzucić do gry fajne grafiki w przyzwoitej jakości i oczy nie będą krwawić :D

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1171 dnia: Listopada 11, 2017, 02:32:06 am »
Już części na 3DSa wyglądają bardzo ładnie. Wyższa rozdzielczość powinna w zupełności wystarczyć, więc myślę, że za jakieś 6-10 lat będziesz mógł się nimi cieszyć na iOS w zadowalającej jakości.
Polecam zwłaszcza szóstą część, jedna z najlepszych w całej serii moim zdaniem.

edit: widzę, że wreszcie przyspieszyli z wydawaniem na mobilki, bardzo dobrze.
Trzymam mocno kciuki za porty Miles Edgeworth Investigations, zwłaszcza drógiej części, która niestety ukazała się tylko w Japonii.
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2017, 02:49:42 am wysłana przez Mnichu »

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1172 dnia: Listopada 11, 2017, 10:26:16 am »
Factor 5 wants canned Wii game Star Wars Rogue Leaders: Rogue Squadron on Switch
Cytuj
In an interview on IGN’s Nintendo Voice Chat, Eggebrecht spoke about his aspirations of wanting to bring Star Wars Rogue Leaders: Rogue Squadron to Switch. For those who are unaware, it was a compilation featuring modified versions of Star Wars Rogue Squadron: Rogue Leader and Star Wars Rogue Squadron: Rebel Strike under a new graphics engine at 60 frames per second and new content.
http://nintendoeverything.com/factor-5-wants-canned-wii-game-star-wars-rogue-leaders-rogue-squadron-on-switch/

Na pewno nic z tego nie wyjdzie, ale pomarzyć zawsze można...

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1173 dnia: Listopada 12, 2017, 22:10:32 pm »
Ubisoft expecting big Switch sales during the holidays, Mario + Rabbids and Just Dance 2018 doing very well
Cytuj
We are very happy with the sales. We feel that the machine is going to be selling in big volumes during Christmas, so we expect to continue to invest on the machine and we expect big sales of Just Dance 18 at the end of the year also, and for sure Mario and Rayman.
http://nintendoeverything.com/ubisoft-expecting-big-switch-sales-during-the-holidays-mario-rabbids-and-just-dance-2018-doing-very-well/

I ploteczki:

Rumour: Reddit Member Spills The Beans On Upcoming Nintendo Switch Titles?
Cytuj
    A Switch port of Dragon Ball FighterZ is in the works and will likely come out in Fall/Winter 2018.
    Soul Calibur VI is in development for Nintendo Switch (alongside PS4 and PC). Link would return as a guest character on the Switch version.
    There has been pressure towards Game Freak to get Pokemon’s 8th Generation out in hopes of a release next year. If you recall Pokemon Stars, that is (or was) real, but all it was was a Sun and Moon port to the Switch, used as an engine test tech demo thing.
    Metroid Prime 4 should have something revealed with some in-game footage early next year from what I’ve heard. I’m hearing that Direct in January particularly. Bandai Namco is developing the game for Nintendo. I don’t know which development studio.
    There is some kind of new Animal Crossing that they hope to release next year too.
    The Switch’s Virtual Console will not be like how it currently is known to be like. There is some kind of a subscription service of sorts in the works.
    Mother 3 is real. According to my source, it was completely localized and playable. The sad thing that I’ve heard is that it is being held back for some reason, which all I know has something to do with not knowing which month to release it in.
    According to one of my sources, they claim that Square Enix is doing The World Ends With You 2 exclusively for the Nintendo Switch.
    Blizzard is preparing a Hearthstone port for the Switch. I’m not sure when this will be announced due to the phrasing, but I heard about this when I went to Blizzcon.
http://gamrconnect.vgchartz.com/thread.php?id=232903

Zapewne całe to info jest wyssane z palca, ale zobaczymy.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1174 dnia: Listopada 13, 2017, 19:40:18 pm »
Rumor: Switch getting two Ace Attorney compilations, along with brand new entry
Cytuj
If the site is to be believed, two compilations will be launched in the first half of the 2018 / 2019 financial year, which falls between April and October 2018. The initial release will be a bundle of the first three Ace Attorney entries. The other, naturally, is a bundle of games four through six.

Kotaku UK adds that Capcom is also working on a brand new, mainline Ace Attorney title for Switch. It’s supposedly scheduled for a late 2018 simultaneous global release. The site goes on to say that it will have “five cases at launch, and features Phoenix Wright returning as the playable protagonist of the story.”
http://nintendoeverything.com/rumor-switch-getting-two-ace-attorney-compilations-along-with-brand-new-entry/

Bardzo prawdopodobne. W końcu łatwa kasa.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1175 dnia: Listopada 23, 2017, 10:17:20 am »
Nintendo Switch Battery Life ranked by Different Games, Brightness and Wi-Fi on/off


3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Legrad

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 1 012
  • Reputacja: 25
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1176 dnia: Listopada 29, 2017, 19:20:41 pm »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1177 dnia: Listopada 29, 2017, 22:39:09 pm »
Spoko filmik. A jak Ty, Legrad, oceniasz pierwsze wrażenia ze Switchem?

Legrad

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 1 012
  • Reputacja: 25
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1178 dnia: Listopada 30, 2017, 14:24:30 pm »
Spoko filmik. A jak Ty, Legrad, oceniasz pierwsze wrażenia ze Switchem?

 W ogolnym rozrachunku jestem mile zaskoczony. Jakosc wykonania bardzo dobra, pisze o sercu bo dock jaki jest kazdy wie, dobrze lezy w lapie. Wszystko dziala sprawnie. Jedna rzecz mnie ogromnie irytuje, w trybie dock gubi mi prawego joy cona, wiem ze jest to dosc czesta przypadlosc. Pewnie jak bym konsole umiescil troche wyzej byloby lepiej ale nie chce mi sie robic przemeblowania calej elektroniki. Glownie gram w formie przenosnej ale mimo wszystko takie rzeczy nie powinny miec miejsca. No i ten nieszczesny dock  :-? Musze kupic jakas folie ochronna bo boje sie ze dziadostwo porysuje przod konsoli. Troche szkoda ze ekran nie jest wiekszy, ramki sa dosc grube i mozna bylo postarac sie o wiekszy wyswietlacz. Pewnie taki dostaniemy wraz z nadejsciem switcha xl/lite/pro czy jak go tam nazwa.

 Konsola kupiona troche z ciekawosci, a ze jestem juz troche znudzony tymi wszystkimi wydmuszkami AAA na duze konsole ( choc byly wyjatki w tym roku ) stwierdzilem ze switch moze byc dobrym pomyslem. Duzo nie pogralem, ok 20h w zelde, juz po paru chwilach bylem oczarowany, nieziemska gra. Mario dalej czeka na swoja kolej a za rogiem xenoblade ktore mnie strasznie kusi. Troche pogralem stardew valley ale po 5h musialem odlozyc na bok. To jest pieprzona heroina a chwilowo nie mam na to czasu. Gra perfekcyjna do grania na urzadzeniu przenosnym. Czaje sie jeszcze na golf story, splatoon i mario kart odkladam na przyszly rok. Do konca roku mam misje przeczytania paru zaleglych ksiazek i biore sie konkretnie za switcha. Nie zaluje, jesli ktos sie jeszcze zastanawia mocno polecam.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1179 dnia: Listopada 30, 2017, 14:38:19 pm »
Jedna rzecz mnie ogromnie irytuje, w trybie dock gubi mi prawego joy cona, wiem ze jest to dosc czesta przypadlosc. Pewnie jak bym konsole umiescil troche wyzej byloby lepiej ale nie chce mi sie robic przemeblowania calej elektroniki.
Robiłeś w opcjach "aktualizuj joy cony"?. Jest w każdym razie coś takiego i może pomoże. Ja na poprzedniej chacie też miałem ten problem, gdy dock był nisko i miałem przed sobą stół. Teraz mam zazwyczaj pustą przestrzeń, a dock leży gdzieś na wysokości 1 m i od tego czasu ani razu nie zerwało mi połączenia z padami.


Legrad

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 1 012
  • Reputacja: 25
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1180 dnia: Listopada 30, 2017, 14:45:34 pm »
Ta, na starcie zrobilem update, bede musial dock gdzies indziej wcisnac bo jednak zelde czasem odpalam na tv a mario zamierzam grac glownie na duzym ekranie.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1181 dnia: Listopada 30, 2017, 22:28:24 pm »
Rumor: Internal EA emails mention January Nintendo Direct, February 2018 release for Fe
http://nintendoeverything.com/rumor-internal-ea-emails-mention-january-nintendo-direct-february-2018-18-release-for-fe/

Właściwie Nintendo samo wspomniało, że na początku przyszłego roku zapozna graczy z lineupem na 2018. Swoją drogą w tym roku jeszcze mają wydać drugie DLC do Zeldy. Pewnie wyjdzie w drugiej połowie grudnia. Możliwe, że nie chcieli robić szumu Zeldą przed premierą XC2.

Monolith Soft president wants to see Xenoblade Chronicles X on Switch
Cytuj
If Monolith Soft president Tesuya Takahashi had his way, another Wii U title would head to Switch. In an interview with 4Gamer, Takahashi expressed interest in having Xenoblade Chronicles X on the system.

He said:

    “Personally speaking, there are times I feel like playing Xenoblade Chronicles X and think about how nice it would be to play it on the Nintendo Switch. Of course that will depend on demand and such, but I will think about it while discussing future plans with Nintendo.”
http://nintendoeverything.com/monolith-soft-president-wants-to-see-xenoblade-chronicles-x-on-switch/

Następną grą Monolith ma być chyba nowe IP.

Mateo

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-09-2017
  • Wiadomości: 278
  • Reputacja: 7
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1182 dnia: Grudnia 04, 2017, 10:12:36 am »
http://vgculturehq.com/rumor-bandai-namco-announcing-nintendo-switch-games-december-15/
 
Nadchodzą:
Dark Souls Collection
One Piece Dawn
Soul Calibur 6
My Hero Academy
Xenosaga HD Collection

:D
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2017, 10:25:25 am wysłana przez Mikazuki »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1183 dnia: Grudnia 04, 2017, 12:07:31 pm »
Dark Souls Collection i Xenosaga HD Collection byłyby naprawdę mile widziane :) Szczególnie tej drugiej kolekcji nikt by się nie spodziewał.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1184 dnia: Grudnia 04, 2017, 12:29:51 pm »
http://vgculturehq.com/rumor-bandai-namco-announcing-nintendo-switch-games-december-15/
 
Nadchodzą:
Dark Souls Collection
One Piece Dawn
Soul Calibur 6
My Hero Academy
Xenosaga HD Collection

:D
Nie podawaj plotek jako faktów. Może tak będzie, ale póki co to tylko niepotwierdzone przecieki.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1185 dnia: Grudnia 04, 2017, 12:38:15 pm »
Na razie pewne jest tylko tyle:
Cytuj
Bandai Namco will be hosting an event on December the 15th. 5 unannounced games will be shown off during the event. Nintendo will have a big presence at the event.

Przeciek wydaje się prawdopodobny, ale czy jest prawdziwy przekonamy dopiero 15 grudnia.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1186 dnia: Grudnia 05, 2017, 22:32:31 pm »
Wii games playable on NVIDIA Shield in China
http://nintendoeverything.com/wii-games-playable-on-nvidia-shield-in-china/

NVIDIA Shield in China will also offer GameCube games, Nintendo titles run at 1080p
Cytuj
Here’s the full statement from NVIDIA:

    Extending the business relationship that brought NVIDIA technology to Nintendo Switch, some of Nintendo’s most beloved Wii and Nintendo GameCube titles are officially headed to China for the first time. New Super Mario Bros. Wii, The Legend of Zelda: Twilight Princess and PUNCH-OUT!! are remastered in 1080p and available on the China version of NVIDIA SHIELD, released today.

    SHIELD owners in China will be able to download and play select Wii and Nintendo GameCube titles, with others coming soon – among them,Super Mario Galaxy. These amazing games have been provided to NVIDIA under license.

    Customized for the China market, SHIELD is a completely localized device, with local content, store, search and more. SHIELD will bring Chinese customers a brand-new experience in gaming, AI and home entertainment with Baidu’s DuerOS conversational AI system and abundant entertainment options from iQIYI.
http://nintendoeverything.com/nvidia-shield-in-china-will-also-offer-gamecube-games-nintendo-titles-run-at-1080p/

Jest zatem szansa, że także Switch otrzyma VC z prawdziwego zdarzenia. Trylogia Metroid Prime w 1080p byłaby ekstra :)

Mateo

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-09-2017
  • Wiadomości: 278
  • Reputacja: 7
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1187 dnia: Grudnia 10, 2017, 15:37:06 pm »
Będą Outlasty na Słicza, jak i The Coma: Recut oraz Romancig Saga 2. Coraz więcej tego, a nowy rok się jeszcze nie rozpoczął.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1188 dnia: Grudnia 11, 2017, 22:31:40 pm »
Capcom wants to port games to Switch not available on Nintendo systems previously
http://nintendoeverything.com/capcom-wants-to-port-games-to-switch-not-available-on-nintendo-systems-previously/

Square Enix interested in bringing past games to Switch
http://nintendoeverything.com/square-enix-interested-in-bringing-past-games-to-switch/

Zatem w przyszłym roku zobaczymy jeszcze więcej portów.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1190 dnia: Grudnia 12, 2017, 16:56:34 pm »
Jak dobrze pójdzie, to przez kolejne 3 miechy uda się przegonić sprzedaż WiiU :)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1191 dnia: Grudnia 12, 2017, 18:23:43 pm »
I co, będzie premia do wypłaty?

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1192 dnia: Grudnia 12, 2017, 22:33:31 pm »
Dla niektórych osób na pewno.

Dla mnie rachunek jest prosty: wysoka sprzedaż konsoli = dużo gier.

WiiU było wspierane na premierę systemu, ale widząc słabą sprzedaż konsoli firmy third party się wypięły. Ze Switchem sytuacja wygląda dokładnie odwrotnie.


Reggie: Zelda, Mario Kart 8 Deluxe, Mario Odyssey bought by over 50% of Switch owners; Splatoon 2 one in four Switch owners
http://nintendoeverything.com/reggie-zelda-mario-kart-8-deluxe-mario-odyssey-bought-by-over-50-of-switch-owners-splatoon-2-one-in-four-switch-owners/
Zatem Zelda, MK8DX i SMO sprzedały się po ponad 5 mln każda, a Splatoon 2 w niecałych 3 mln. Nieźle 8)

Mateo

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-09-2017
  • Wiadomości: 278
  • Reputacja: 7
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1193 dnia: Grudnia 12, 2017, 23:31:08 pm »

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1194 dnia: Grudnia 13, 2017, 00:01:07 am »
Wrzucałem do tematu o Wasteland 2.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1195 dnia: Grudnia 13, 2017, 22:40:01 pm »
Dla mnie rachunek jest prosty: wysoka sprzedaż konsoli = dużo gier.

Właśnie tego potrzebujemy - dużo gier, zwłaszcza multiplatform, krojonych pod przestarzały o dekadę paździerz.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1196 dnia: Grudnia 14, 2017, 09:19:07 am »
Bezpodstawne obawy. Gry i tak są tworzone pod PS4 (edycja standardowa) i potem portowane na inne systemy. Switch jest dla twórców gier tylko dodatkowym źródłem zarobków, bo gry multiplatformowe sprzedają się zdecydowanie najlepiej na PS4. No chyba, że mówimy o indykach. To tutaj fakt, niektóre z nich mogą być lekko krojone pod Switcha, bo wiele indyków zaliczyło najlepszą sprzedaż właśnie na konsoli Nintendo.

Krzychowaty

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 14-12-2017
  • Wiadomości: 75
  • Reputacja: 0
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1197 dnia: Grudnia 14, 2017, 16:25:04 pm »
Wygląda na to, że po latach spędzonych na Ps2, Ps3 i PSP przyszedł czas na przejście z obozu niebieskich do czerwonych  ;) .
Bardzo podoba mi się podejście Nintendo do gier i od materiałów z MK8, Zeldy i XC2 prawie nie mogę się oderwać  :D .

Tak więc mam parę pytań przed zakupem.

1. Czy na obecną chwilę jest na switcha jakaś lepsza ścigałka od MK8? Po prostu chodzi mi o coś z czym mógłbym się dobrze bawić i z niskim poziomem trudności na start.

2. Siłą rzeczy w Zeldy nigdy nie grałem, a XC2 kojarzy mi się mocno z FF12 (i późniejszymi). Ta pierwsza to jak rozumiem głównie spędzanie czasu w świecie gry i historia na doczepkę. Nie wiem jak z tym drugim tytułem, jednak wolałbym, żeby była tam jakaś powieść do poznania i postacie do rozbudowania. Jak to faktycznie wygląda? Gdzie jest więcej słuchania dialogów?
Oraz jeśli można, to ile pamięci konsoli zajmują japońskie głosy?

3. Czy na padzie pro gra się  o tyle lepiej niż na joy-konach by wydawać na niego dodatkowe pieniądze? Odczuwa się jakąś różnicę przy jednym i drugim sterowaniu?

4. Czy w sklepie z grami jest dostępny jakiś mahjong i pasjans? W moim domu będzie to miało znaczenie :D .

5. Czy wydane fizycznie gry mają blokadę regionalną? Jeżeli jakaś pozycja zostanie wydana w Stanach, a w Europie nie, to czy po sprowadzeniu jej sobie do kraju konsola mi ją uruchomi?

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1198 dnia: Grudnia 14, 2017, 16:46:22 pm »
1. Jeśli chcesz wyścigi z niskim poziomem trudności, to Mario Kart będzie najlepszy. Od siebie polecam też Fast RMX, ale to dość wymagający futuracer.

2. XC2  bardzo mocno stoi fabułą, słuchania dialogów jest masa. Są oczywiście postacie do rozbudowania, jak również bronie, które także są postaciami. Paczka z japońskim dubbingiem zajmuje niecałe 900 MB.

3. Moim zdaniem gra się lepiej, ale czy na tyle, żeby wydać na Pro Controller? Trudno powiedzieć, ale niektóre gry w lokalnym multi wymagają dwóch analogów, więc na samych joy-conach nie we wszystko pograsz w dwie osoby. Ja osobiście polecam.

4. Nie kojarzę, na ten moment wiem, że są jakieś szachy. Ale głowy nie dam, że nie ma. Chyba jakaś firma zapowiedziała mahjonga online, ale jeszcze nie wyszedł.

5. Nie ma blokady regionalnej. Co więcej region konta można dowolnie zmieniać i dzięki temu mieć dostęp do sklepików cyfrowych z każdego regionu.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1199 dnia: Grudnia 14, 2017, 20:09:21 pm »
4. Czy w sklepie z grami jest dostępny jakiś mahjong i pasjans? W moim domu będzie to miało znaczenie :D .
Wyszło UNO, Chess Ultra, Monopoly i parę innych tytułów planszowo-logicznych. Typowego pasjansa i mahjonga chyba jednak nie ma.