Autor Wątek: WipEout: Omega Collection  (Przeczytany 2419 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
WipEout: Omega Collection
« dnia: Grudnia 05, 2016, 12:01:48 pm »


Kotlet bo kotlet ale wygląda całkiem nieźle. Na pewno ciekawsza opcja od Crasha.

Niestety w planach nie ma wsparcia PS VR :(

Mrocz

  • Gość
Odp: WipEout: Omega Collection
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 05, 2016, 12:17:08 pm »
No ale wersja na standard PS4 za bardzo nie będzie się różnić od tej z PS3... I tu i tu 1080p i 60 klatek. A w detalach różnic za dużych nie dostrzegam (obie gry mają dosyć prosty design)

Ciekawe jak 2048, ale obawiam się o bezczelny port z Vity bez zmian.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: WipEout: Omega Collection
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 05, 2016, 12:26:50 pm »
PS VR w tej grze to gwarantowane rzyganie, więc może pomimo zastrzeżeń na pudełkach byłoby zbyt grubo dla użytkowników.

Ogólnie to mam mieszane uczucia, z jednej strony w końcu Wipeout, który z konsolami Sony jest od zawsze i przy każdym sprzęcie, ale jestem zawiedziony zaprezentowanym tytułem, bo dostajemy trzeci raz to samo (w przypadku WHD).
Idealnie obrazuje to reakcja widzów na konfie. Prezenter wchodzi na scenę w koszulce ligi Wipeouta, zapowiada trailer i pierwszy kadr - euforia, po zakończeniu prezentacji nawet spęd tłumu wspierającego Sony oszczędny w brawach i zauważalnie mniejszy entuzjazm.
Jak dla mnie widać, że nie miał i nie ma kto zrobić nowego Wipeouta, spożytkowano inny zespół do podciągnięcia grafy do 4k i tyle. Nie wiem jeszcze, jak wygląda obecnie w2048, czy podciągnięto oprawę i czy dostaniemy jakąś dodatkową, bądź zupełnie nową zawartość, ale bieda panie, bieda.

Jak już oglądałem trailer i w tytule było Omega Collection, to myślałem, że chociaż szarpnęli się na rimejk tras z psx i ps2, a tu remasterek gierki z ps3 i vity, która jak dla mnie jako jedyna ratuje nieco sytuację, bo jest pierwszą edycją tej gry na dużym sprzęcie.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2016, 12:28:44 pm wysłana przez Kert »

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: WipEout: Omega Collection
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 05, 2016, 13:41:56 pm »
Jak dla mnie widać, że nie miał i nie ma kto zrobić nowego Wipeouta, spożytkowano inny zespół do podciągnięcia grafy do 4k i tyle.
Jak to nie ma!? Yoshida zaciągnie swojego ulubieńca Fumito Uedę. Ueda zrobi w przeciągu 10-15 lat. :)

Niestety, ale dla mnie to również duży zawód, bo spodziewałem się nowego WipeOuta, a nie jeszcze raz tego samego. Zgadzam się ze stwierdzeniami, że ta generacja powinna się nazywać remaster gen.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: WipEout: Omega Collection
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 05, 2016, 23:35:51 pm »
Brawa dla Shu, że pieniądze inwestuje w tytuł stawiający na artyzm i granie na emocjach, a nie kolorowe wariacje Counter Strike.

Mrocz

  • Gość
Odp: WipEout: Omega Collection
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 06, 2016, 10:38:10 am »
Brawa dla Shu, że pieniądze inwestuje w tytuł stawiający na artyzm i granie na emocjach, a nie kolorowe wariacje Counter Strike.

Ja rozumiem, ze boli cię, że FF XV na mało kim robi wrażenie pomimo twoich starań, ale daruj sobie takie baity bo to po prostu sensu nie ma.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2016, 10:54:10 am wysłana przez Mrocz »

el becetol

  • Gość
Odp: WipEout: Omega Collection
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 06, 2016, 10:51:12 am »
No ale wersja na standard PS4 za bardzo nie będzie się różnić od tej z PS3... I tu i tu 1080p i 60 klatek. A w detalach różnic za dużych nie dostrzegam (obie gry mają dosyć prosty design)

Dokładnie. Beka to będzie jak ten port będzie mieć spadki  :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: WipEout: Omega Collection
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 06, 2016, 11:02:55 am »
No ale wersja na standard PS4 za bardzo nie będzie się różnić od tej z PS3... I tu i tu 1080p i 60 klatek. A w detalach różnic za dużych nie dostrzegam (obie gry mają dosyć prosty design)

Dokładnie. Beka to będzie jak ten port będzie mieć spadki  :lol:

Jedyne co mogą zrobić to stałe 1080p... Bo na PS3 z tego co wiem rozdziałka się zmieniała i było to ukryte przy większych prędkościach :P Więc ludzie nie zwracali uwagi na to ;)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: WipEout: Omega Collection
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 09, 2018, 16:12:24 pm »


Aż dziw, że dali to jako darmową aktualizację pod VR, ale trzeba im przyznać, że wyszło rewelacyjnie.
DcVR robił robotę wewnątrz samochodu. Jeżeli chodzi o tło zdarzeń, już niekoniecznie. Niemniej gra się w to bardzo dobrze (bo jednak Dc świetne jest i brzmi jak marzenie).

Omega Collection została przeniesienia w najdrobniejszych szczegółach, a przecież to jedna z najlepiej prezentujących się gier na PS4(Pro). :o
Oczywiście obniżono rozdzielczość obrazu, ale reszta hula jak należy, a beczki przy 440 km na godzinę używając kamery z kokpitu, to złoto i co wspaniałe, nie powodujące mdłości.

Kto posiada kombo PSVR, WipEout i PS4(Pro) nawet nie powinien się zastanawiać.

Gorąco polecam.