Autor Wątek: The Crew 2  (Przeczytany 5054 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 24, 2018, 20:15:07 pm »
Jak dla mnie to niektóre miasta są sterylne. Poza miastem imo jest ładnie. Ogólnie gra zaliczyła całkiem pokaźny lifting i nie wygląda już tak tragicznie jak jedynka z losowego generatora, albo jakiegoś Google Earth.



Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2018, 21:31:46 pm wysłana przez andryush »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 257
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 25, 2018, 08:26:00 am »
Lootboxy z jedynki chyba powróciły. Tutaj akurat nie mogę nic złego powiedzieć, nutka hazardzisty we mnie nie pozwala na jaką poważna krytykę tuningu w takiej formie. Zwyczajnie lubię ten dreszczyk, co wypadnie z paczki?
A pozniej narzekanie, a tutaj gracze sami nadstawiaja dupke do ruchańska.

lupinator

  • Gość
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 25, 2018, 09:37:31 am »
jak jedynka z losowego generatora, albo jakiegoś Google Earth.
Zdajesz sobie sprawę, że Google Earth to prawdziwy świat, który jest przeciwieństwem losowego generatora terenu?

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 25, 2018, 10:46:35 am »
jak jedynka z losowego generatora, albo jakiegoś Google Earth.
Zdajesz sobie sprawę, że Google Earth to prawdziwy świat, który jest przeciwieństwem losowego generatora terenu?

Chodzi mi o jakość modeli budynków, terenu itp.

Lootboxy z jedynki chyba powróciły. Tutaj akurat nie mogę nic złego powiedzieć, nutka hazardzisty we mnie nie pozwala na jaką poważna krytykę tuningu w takiej formie. Zwyczajnie lubię ten dreszczyk, co wypadnie z paczki?
A pozniej narzekanie, a tutaj gracze sami nadstawiaja dupke do ruchańska.

No niestety, FIFA, Destiny, mimo lootboxów z losowymi nagrodami te gry świecą triumfy, EA i inni wydawcy dobrze o tym wiedzą. D1 wciągnęło mnie dzięki temu na ok 500h. Dlatego jestem za tym, aby państwowe komisje hazardowe kontrolowały tego typu zawartość w grach wideo, bo łatwo sięw tym wszystkim zapomnieć.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 25, 2018, 11:17:14 am »
Komisje hazardowe ukrócą płatne lootboxy. Części do furki w lootboxie dostajesz tylko po ukończeniu wyścigu. Tak jak w Destiny nie kupisz enegramów z bronią i elementami zwiększającymi twoje staty.

Gdyby mieli wszystkie elementy z losową zawartością zaorać w grach to oberwałoby sie wszystkim rpg gdzie w skrzyniach prawie zawsze masz losową zawartość... (btw stąd pojęcie loot box)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 25, 2018, 11:31:06 am »
Komisje hazardowe ukrócą płatne lootboxy. Części do furki w lootboxie dostajesz tylko po ukończeniu wyścigu. Tak jak w Destiny nie kupisz enegramów z bronią i elementami zwiększającymi twoje staty.

Gdyby mieli wszystkie elementy z losową zawartością zaorać w grach to oberwałoby sie wszystkim rpg gdzie w skrzyniach prawie zawsze masz losową zawartość... (btw stąd pojęcie loot box)

W zasadzie to prawda, już najstarsze RPG oferowały tą losowość, więc faktycznie raczej od tego całkowicie nie uciekniemy. Tle dobrze że przynajmniej w kwestii płatnych boxów coś się dzieje.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 257
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 25, 2018, 12:26:49 pm »
No bo sama losowość to nic złego. Źle się robi jak w to wplatamy pieniążki i ktoś zaczyna na tym zarabiać, a ktoś inny się uzależniać.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 25, 2018, 12:56:43 pm »
No bo sama losowość to nic złego. Źle się robi jak w to wplatamy pieniążki i ktoś zaczyna na tym zarabiać, a ktoś inny się uzależniać.

Wiesz, patrząc na moje doświadczenia z Destiny, wcale nie trzeba tu wprowadzać pieniędzy, żeby działało to jak hazard. To są uniwersalne schematy działania, i nie ważne czy płacisz za to czy nie, liczy się potencjalna nagroda, którą możesz wygrać. Niby robisz to na własną odpowiedzialność, ale to nadal balansowanie na granicy hazardu. Może Destiny nie weźmie ode mnie kasy za lootbox, ale weźmie za dodatek, który da mi nowe, lepsze lootboxy i nagrody, i biznes też się kreci. Dlatego uważam że te pozornie nieodpłatne lootboxy też powinny być wzięte pod lupę.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 25, 2018, 22:13:44 pm »
No bo sama losowość to nic złego. Źle się robi jak w to wplatamy pieniążki i ktoś zaczyna na tym zarabiać, a ktoś inny się uzależniać.
dokładnie. gierki to nie maszyny w szemranych knajpach, o czym niektórzy devsi chyba zapomnieli. z moralnego punktu widzenia nie ma usprawiedliwienia dla wpychania dzieciarni w objęcia hazardu.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 26, 2018, 14:37:08 pm »
No...a wracając do tematu. W becie (i miejmy nadzieje że w pełnej wersji) nie ma opcji kupowania lootboxów z częściami.


andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 26, 2018, 17:23:17 pm »
No nie ma nie ma, a nawet gdyby była możliwość p2w, to gra jest tak skonstruowana, że trzeba mieć kupę zbędnego hajsu do wydania, brak czasu lub strasznego lenia na granie, żeby chcieć w niej coś takiego kupić. Gra daje multum okazji do zdobywania i znajdywania skrzynek z częściami poprzez zwykłe granie czy zwiedzanie świata.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 26, 2018, 18:49:43 pm »
No nie ma nie ma, a nawet gdyby była możliwość p2w, to gra jest tak skonstruowana, że trzeba mieć kupę zbędnego hajsu do wydania, brak czasu lub strasznego lenia na granie, żeby chcieć w niej coś takiego kupić. Gra daje multum okazji do zdobywania i znajdywania skrzynek z częściami poprzez zwykłe granie czy zwiedzanie świata.

Dokładnie. Przyznam że nawet ten system co jest zmniejsza grind, bo pieniądze zdobyte w wyścigach można przeznaczyć TYLKO na nowe pojazdy i tuning wizualny, a nie na pojazdy i tuning mechaniczny.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 26, 2018, 21:08:17 pm »
Dokładnie. Mi się np podoba podział na kategorie loot'u - zielony, niebieski i fioletowy, gdzie zielony to najbardziej pospolity, a fiolet to część "legendarna" z ciekawymi perkami dającymi dodatkowe atuty. Z kasą chyba też nie powinno być problemu, są auta do wygrania w specjalnych eventach, dodatkowo za wbicie poziomu też dostaje się większą sumę pieniędzy, dzięki czemu przynajmniej kilka upatrzonych pojazdów będziemy mogli sobie kupić bez spiny.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 27, 2018, 10:10:54 am »
Jak ktoś jest upadty to w godzine można ugrać 700 tysi. Kiedy najdroższe fury to 1,4-1,5 miliona. W grze nie ma pojazdów w chorych cenach jak w Gran Turismo czy Forzie gdzie pewne fury potrafią być za 20 milionów, więc grind jest umiarkowany.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 29, 2018, 13:05:31 pm »
No i jak, bierze ktoś? Bo mnie korci żeby kupić!

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 257
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 29, 2018, 22:11:09 pm »
Ocenki chyba mocno średnie.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 30, 2018, 08:58:15 am »
No bardzo średnie. Ale mam wrażenie że są pisane na kolanie, szybko szybko bo kolejną grę trzeba recenzować. The Crew 2 wymaga większego zagłębienia się. Sporo jest zarzutów o to że poza jazdą samochodem, inne sporty są nudne. Odniosłem podobne wrażenie w becie, z resztą nawet w przypadku samochodów. Sęk w tym, że wszystko się zmienia wraz ze zdobywaniem ulepszeń. Samolot dla przykładu, na początku był nudny w uj dla mnie, ale gdy zrobiłem parę zawodów, polatałem po mapie w poszukiwaniu skrzyń z częściami, jak już wpadło parę konkretnych części, to ten podstawowy samolot pokazał pazur. Szybkość i sterowność znacząco się poprawiły, a wraz z nimi frajda płynącą z zabawy tym pojazdem.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwca 30, 2018, 16:40:19 pm »
No bardzo średnie. Ale mam wrażenie że są pisane na kolanie, szybko szybko bo kolejną grę trzeba recenzować. The Crew 2 wymaga większego zagłębienia się. Sporo jest zarzutów o to że poza jazdą samochodem, inne sporty są nudne. Odniosłem podobne wrażenie w becie, z resztą nawet w przypadku samochodów. Sęk w tym, że wszystko się zmienia wraz ze zdobywaniem ulepszeń. Samolot dla przykładu, na początku był nudny w uj dla mnie, ale gdy zrobiłem parę zawodów, polatałem po mapie w poszukiwaniu skrzyń z częściami, jak już wpadło parę konkretnych części, to ten podstawowy samolot pokazał pazur. Szybkość i sterowność znacząco się poprawiły, a wraz z nimi frajda płynącą z zabawy tym pojazdem.

Jak beta ci się podobała to nie widzę przeszkód by pełna wersja ci podeszła. Nic w sumie nie skopali względem bety, nie dodali jakiś zrypanych mikrotranzakcji i nie zrypali balansu ekonomii gry. Czuć, że grze brakuje szlifu technicznego stąd te ocenki 7/10 pewnie, ale generalnie jest dobrze imho.

No i pewnie za ten brak PvP (w grudniu ma być) się oberwało. Ogolnie chyba chcieli przyspieszyć premierę przed nową Forzą Horizon by przekonać do siebie graczy i parę rzeczy zrobili na prędko.

Ja gram i jestem w sumie zadowolony.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #58 dnia: Lipca 01, 2018, 08:25:14 am »
Dla mnie po becie 8/10 to minimum. Właśnie technicznie to ja jestem pod wrażeniem że gra prezentuje taki poziom przy takim rozbudowaniu. W porównaniu do jedynki skok jakościowy jest przeogromny. Jedyne co mi nie odpowiada to śmieszne animacje zwierząt i trochę modele samochodów, konkretnie koła, które wyglądają dziwnie.

Z PVP to nie rozumiem dlaczego ludzie recenzujący tak się o to spinają. Przecież to nie jest sól tej gry. Jest co-op, jest otwarty świat po którym jeżdżą inni gracze, fajnie jest do takich randomów podjechać i pośmigać trochę razem, ale czy mam jakieś mega ciśnienie na destruction derby z nimi w specjalnym trybie, to nie wiem :D

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #59 dnia: Lipca 01, 2018, 09:02:48 am »
Nie chodzi o destruction derby, a o zwykle ściganie się z innymi graczami.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #60 dnia: Lipca 01, 2018, 10:14:23 am »
Ale to jest synonim :d mówisz tak, jak gdybyś nigdy nie grał w wyścigi po sieci :D

Poza tym, The Crew 2 ma ważniejsze problemy:

- grawitacja, po oderwaniu od ziemi pojazdy zachowują się mega dziwnie, momentalnie wytracają pęd, przez co fun z jazdy trochę ulatuje.
- sterowanie padem, mimo mnogości suwaczków dalej potrafi być zbyt czułe, devsi powinni zwiększyć efekt ograniczania skrętu kół przy większych prędkościach
- AI, w wyścigach ulicznych widać tu jakieś sztuczne ograniczenia - na NORMALu przeciwnicy jeżdżą autami typu F12 Berlinetta, tyle że mają ustawiony jakiś ogranicznik prędkości maksymalnej, niekiedy nawet słychać jak piłują auta do odcięcia z ~240km/h, a na HARD jadą już bez ograniczeń. Dlaczego nie wrzucić dwóch różnych zestawów przeciwników dla odpowiednich poziomów trudności?

No ale w reckach na razie nikt o tym nawet się nie zająknął, i jedni po drugich powtarzają jakieś bzdety o braku PVP, tak jak gdyby to była gra stricte multiplayerowa. No ale to tylko potwierdza moje przekonanie że to recki pisane na kolanie i w grę za bardzo nikt się nie zagłębiał.
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2018, 10:59:19 am wysłana przez andryush »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
The Crew 2
« Odpowiedź #61 dnia: Lipca 01, 2018, 16:45:02 pm »
Są gracze na mapie, więc z góry można założyć, że można się ścigać, a tu ubi pokazuje ci faka. Kompletnie niezrozumiała dla mnie decyzja i słusznie hejtowana, kolejny niekompletny produkt.

To plus takie sobie pływanie i nudne latanie i jest jakiś obraz tej gry. Choć nie powiem, beta miała swoje momenty i fajnie było jak spotkałem typa na torze wyścigowym i ścigaliśmy się po nim.

Jak to się ostatnio lubi pisać, za rok to będzie naprawdę fajna gra :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2018, 16:47:32 pm wysłana przez Moldar »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #62 dnia: Lipca 01, 2018, 22:35:10 pm »
Odpowiedz mi na pytanie, - ile ulepszeń odblokowałeś dla Łodzi i samolotów? ;)

Brak pvp to rak zwany games as service. Takie czasy. A no i gra jest always online...

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #63 dnia: Lipca 02, 2018, 09:05:26 am »
Nie pamiętam, grałem trochę, zbierałem znajdzki, zawody. Prędko do gry nie wrócę ( o ile w ogóle) więc ciężko powiedzieć ;)



andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #64 dnia: Lipca 02, 2018, 10:19:18 am »
No właśnie. Tak jak mówiłem wcześniej, każdy sport w The Crew 2 nabiera rumieńców dopiero jak się odblokuje konkretne ulepszenia. Zwyczajnie pojazdy prowadzą się inaczej, lepiej, dlatego wydaje mi się że oceny po zaledwie liźnięciu tego co gra ma do zaoferowania nie są miarodajne. Gierka spokojnie zasługuje na 8/10
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2018, 10:59:44 am wysłana przez andryush »

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #65 dnia: Lipca 02, 2018, 10:37:50 am »
Obecnie jestem w Wyścigach samolotem które nie były dostępne w becie i mimo że to zwykła czasówka to mam mega fun z tej dyscypliny. Trasa często przebiega dosyć hardcorowo między budynkami i daje to mega radoche i satysfakcje. Tym bardziej że samolot wyścigowy jest dużo szybszy od tych do akrobacji :P 400 km/h to na luzie wyciąga ;)

Dodam też o braku pvp bo technicznie w singlowych dyscyplinach też sie ścigasz z żywymi graczami jeśli ich zaprosisz. Można by rzec że multi obecnie działa jak w NFS 2015. Gdzie trzeba było rozpocząć z kimś event.

PvP mi osobiście aż tak nie robi, ale jak będzie to zagram. Jeżeli czekanie do grudnia zapewni jego lepszą jakość to nawet lepiej. Dla mnie i tak plusem jest że cała dodatkowa zawartość jest za darmo a season pass zapewnia tylko „wcześniejszy dostęp” do tej zawartości.


Ale to jest synonim :d mówisz tak, jak gdybyś nigdy nie grał w wyścigi po sieci :D

Poza tym, The Crew 2 ma ważniejsze problemy:

- grawitacja, po oderwaniu od ziemi pojazdy zachowują się mega dziwnie, momentalnie wytracają pęd, przez co fun z jazdy trochę ulatuje.
- sterowanie padem, mimo mnogości suwaczków dalej potrafi być zbyt czułe, devsi powinni zwiększyć efekt ograniczania skrętu kół przy większych prędkościach
- AI, w wyścigach ulicznych widać tu jakieś sztuczne ograniczenia - na NORMALu przeciwnicy jeżdżą autami typu F12 Berlinetta, tyle że mają ustawiony jakiś ogranicznik prędkości maksymalnej, niekiedy nawet słychać jak piłują auta do odcięcia z ~240km/h, a na HARD jadą już bez ograniczeń. Dlaczego nie wrzucić dwóch różnych zestawów przeciwników dla odpowiednich poziomów trudności?

No ale w reckach na razie nikt o tym nawet się nie zająknął, i jedni po drugich powtarzają jakieś bzdety o braku PVP, tak jak gdyby to była gra stricte multiplayerowa. No ale to tylko potwierdza moje przekonanie że to recki pisane na kolanie i w grę za bardzo nikt się nie zagłębiał.

W reckach mówią o gumowym AI co w sumie jest prawdą, ale taki AI jest w każdej grze arcade łącznie z nfsem czy burnoutem czy mototstormem.
Grawitacja jest dziwna to fakt + troche za mało wytracamy predkość szorując po bandzie (czasem bardziej sie opłaca po niej pojechać zamiast zwolnić)
Co do sterowania poleca: kiera do samochodów do reszty pad :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2018, 10:51:27 am wysłana przez Mrocz »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #66 dnia: Lipca 02, 2018, 14:21:25 pm »
No właśnie. Tak jak mówiłem wcześniej, każdy sport w The Crew 2 nabiera rumieńców dopiero jak się odblokuje konkretne ulepszenia. Zwyczajnie pojazdy prowadzą się inaczej, lepiej, dlatego wydaje mi się że oceny po zaledwie liźnięciu tego co gra ma do zaoferowania nie są miarodajne. Gierka spokojnie zasługuje na 8/10


No ale co narzekasz na recenzje, jak sam grałeś tylko w betę :)?


andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #67 dnia: Lipca 02, 2018, 14:43:56 pm »
Grałem ponad 12h i udało mi się trochę rzeczy odblokować. Po prostu nawet po becie jestem w stanie więcej o grze powiedzieć niż większość tych recenzentów mówi w swoich recenzjach. Raczej nie brzmią tak, jak gdyby porządnie w The Crew 2 pograli. Jedyne sensowne recenzje to te od youtuberów, którzy widać że grali i wiedzą co mówią.
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2018, 14:59:53 pm wysłana przez andryush »

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #68 dnia: Lipca 02, 2018, 19:25:21 pm »
Grałem ponad 12h i udało mi się trochę rzeczy odblokować. Po prostu nawet po becie jestem w stanie więcej o grze powiedzieć niż większość tych recenzentów mówi w swoich recenzjach. Raczej nie brzmią tak, jak gdyby porządnie w The Crew 2 pograli. Jedyne sensowne recenzje to te od youtuberów, którzy widać że grali i wiedzą co mówią.

Generalnie youtuberzy są raczej pozytywnie nastawieni z tego co widzę.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #69 dnia: Lipca 03, 2018, 00:41:27 am »
Grałem ponad 12h i udało mi się trochę rzeczy odblokować. Po prostu nawet po becie jestem w stanie więcej o grze powiedzieć niż większość tych recenzentów mówi w swoich recenzjach. Raczej nie brzmią tak, jak gdyby porządnie w The Crew 2 pograli. Jedyne sensowne recenzje to te od youtuberów, którzy widać że grali i wiedzą co mówią.

Generalnie youtuberzy są raczej pozytywnie nastawieni z tego co widzę.

Są, i mają rację , grywalnościowo ta gra stoi bardzo dobrze. Czepiać się można do fizyki, jazdy po bandzie, ekonomii w grze, braku wyścigów multiplayer i na upartego do mikropłatności.

Dla mnie osobiście największym minusem jest sterowanie padem, które w domyśle jest strasznie gwałtowne i szarpane.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #70 dnia: Lipca 03, 2018, 07:51:29 am »
Ja tu widzę, że to nie recenzentów trzeba się czepiać, a bardziej graczy, którzy wg domniemań powyżej mają większe pojęcie o grze:



:lol:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #71 dnia: Lipca 03, 2018, 17:01:51 pm »
Kupili, zagrali, nie podeszło. Tu trzeba się zagłębić, tak jak pisałem wcześniej. Sam również nie odniosłem dobrego pierwszego wrażenia, grze dałem drugą szansę z nudów, ale gdybym tego nie zrobił, myślałbym że to kompletny crap.
Ogólnie spoko, oceny niech sobie wystawiają jak im się podoba, im więcej używek tym taniej gierkę kupię ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #72 dnia: Lipca 03, 2018, 18:57:16 pm »
Dla mnie ta giera to takie mocne 8/10 ... chocaż bardziej pasowałaby ocena szkolna 4/6. Tylko ja zawsze miałem w poważaniu ocenki z czasopism.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #73 dnia: Lipca 03, 2018, 23:56:39 pm »
No i to jest właściwa ocena. Gra ma swoje minusy ale grywalność rekompensuje wiele niedostatków. Tylko trzeba grać a nie próbować.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
The Crew 2
« Odpowiedź #74 dnia: Lipca 04, 2018, 06:25:20 am »
4/6 to właśnie takie 6-7/10. Ofc numeracja od 1-10 jest imo słaba, ponieważ przyjęło się wśród graczy, że gry dobre zaczynają się od 8.

Gra na meta aktualnie ma 67, więc jest to gra dobra i nic ponad to, na 27 recenzji tylko dwie są powyżej 80, czyli co, 25 recenzentów jest nierzetelnych? Czy to po prostu jak sugerują, dobra gra ale nie wybitna.

Ja również uważam, że po becie to było takie 4/6, czyli 6-7/10.
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2018, 06:27:30 am wysłana przez Moldar »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #75 dnia: Lipca 04, 2018, 09:50:05 am »
4/6 spoko, ale 6/10 to już lekka przesada. Gra w pełni zasługuje na 8 w 10 stopniowej skali. No ale ok, mogą nawet i 5/10 dawać w swoich 5 minutowych recenzjach, mi to wisi bo wiem w co grałem.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #76 dnia: Lipca 04, 2018, 10:30:38 am »
Póki co no właśnie to jeszcze nie grałeś ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #77 dnia: Lipca 04, 2018, 11:31:55 am »
4/6 to właśnie takie 6-7/10. Ofc numeracja od 1-10 jest imo słaba, ponieważ przyjęło się wśród graczy, że gry dobre zaczynają się od 8.

Gra na meta aktualnie ma 67, więc jest to gra dobra i nic ponad to, na 27 recenzji tylko dwie są powyżej 80, czyli co, 25 recenzentów jest nierzetelnych? Czy to po prostu jak sugerują, dobra gra ale nie wybitna.

Ja również uważam, że po becie to było takie 4/6, czyli 6-7/10.

4/6 to moim zdaniem bardzie 7-8/10
Gdzie 5 to 9/10 i 6 10/10

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #78 dnia: Lipca 04, 2018, 12:29:36 pm »
Póki co no właśnie to jeszcze nie grałeś ;)

A co się zmieniło w full'u względem bety?

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew 2
« Odpowiedź #79 dnia: Lipca 04, 2018, 12:31:00 pm »
W sumie to nic. Co można też jako wade odczytać bo pare baboli zostało ;)