Autor Wątek: Mario + Rabbids Kingdom Battle  (Przeczytany 28558 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 30, 2017, 14:02:57 pm »
A w jaki sposób gra wykorzystuje unikalne możliwości Switcha?

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 30, 2017, 14:26:53 pm »
Standardowo przenośność i tryb co-op na joy-conach. Poza tym Switch nie ma za bardzo unikalnych możliwości.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 30, 2017, 14:43:29 pm »
Czyli ten Rumble HD to trochę na wyrost było? :P No ale w sumie głównym atutem konsoli jest możliwość gry we dwie osoby, skoro Marian i króliki oferują taką funkcję, to już jest dobrze.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 30, 2017, 15:20:14 pm »
A, o rumbla też pytasz. To zależy od gry. W Thumperze i Mario Karcie jest naprawdę fajny, a jak jest w tej grze, to nie wiem.
Ale te rumble potrafią w pewien sposób symulować dźwięk, czy raczej jego odczucie. Czasem fajnie się to sprawdza.
https://clyp.it/5cj1plyk

edit: Koleś w miarę fajnie to wyjaśnia i wizualizuje.

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 30, 2017, 15:29:32 pm wysłana przez Mnichu »

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 30, 2017, 20:43:04 pm »
No ale w sumie głównym atutem konsoli jest możliwość gry we dwie osoby, skoro Marian i króliki oferują taką funkcję, to już jest dobrze.
Można grać w coopa w specjalne misje, które odblokowują się w miarę postępów w fabule. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by rozegrać je samemu (w końcu to gra turowa).

Gra się naprawdę dobrze, ale dziś pod koniec walki z ostatnim bossem z pierwszego worlda, wyskoczył mi nagle error. No i muszę całą walkę od nowa zrobić :-? Mam nadzieję, że podobna akcja już się nie powtórzy.


Jeszcze co do HD Rumble, to imo przereklamowany bajer. Na razie jedynie w Tumbleseed podoba mi się jego wykorzystanie. W Super Mario Odyssey powinno też być dobre. Poza tym jednak nie jest to nic specjalnego. Ale jak ogólnie nie przepadam za wibracjami w padzie i najczęściej je wyłączam.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2017, 10:44:50 am wysłana przez POK »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #45 dnia: Września 02, 2017, 11:41:09 am »
Pograłem z 10 godzin (jestem pod koniec drugiego worlda) i muszę powiedzieć, że gra jest rewelacyjna! :D Obawiałem się, że niektóre oceny mogą być zawyżone i stąd tak wysoka średnia, ale gra jest naprawdę świetna. Widać, że włożono w nią mnóstwo pracy. Jest to też imo obecnie najładniejsza gra na Switcha. Aż dziw bierze, że ta niepozorna maszynka może pociągnąć tak śliczną grafikę. Strasznie podoba mi się interface i design gry. Wszystko jest dokładnie przemyślane, spójne i czytelne. A królików po prostu nie da się nie lubić :)

Ogólnie gra jest dość łatwa. Znaczną większość starć przejdziemy za pierwszym razem. Czasem może paść nam ktoś z drużyny, ale jak się trochę uważa i kombinuje, to można tego w prosty sposób uniknąć. Na razie robię głównie fabułę, jednak po przejściu danego świata dostajemy specjalne wyzwania, które mają często mniej standardowe cele (np. pokonaj wszystkich wrogów w 3 tury) i są trudniejsze.

Poza tym w grze jest trochę lekkiej eksploracji. Tu coś wdusić, tam przesunąć, dobiec na czas itp. Z czasem otrzymujemy dostęp do nowych umiejętności, więc z początku nie wszystkie bonusy w danym świecie da się zdobyć. Ogólnie jest, co robić. Szczególnie jeśli ktoś zamierza przejść grę na 100%.

Osobiście bardzo polecam połączenie Mario i Królików od Ubi. Mam nadzieję, że gra okaże się komercyjnym sukcesem i w przyszłości zobaczymy podobne kolaboracje. Wyszło im to naprawdę super! 8)

lupinator

  • Gość
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #46 dnia: Września 02, 2017, 22:49:51 pm »
Ogólnie gra jest dość łatwa. Znaczną większość starć przejdziemy za pierwszym razem.
Mam nadzieję, że nie będzie tak przez całą grę. Grałeś coś co-opa, POK?

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #47 dnia: Września 03, 2017, 01:03:48 am »
Ogólnie gra jest dość łatwa. Znaczną większość starć przejdziemy za pierwszym razem.
Mam nadzieję, że nie będzie tak przez całą grę. Grałeś coś co-opa, POK?
Jeszcze nie. Może jutro sprawdzę chociaż jeden level samemu, żeby zobaczyć, z czym to się je.

W fabule prawie wszystkie starcia przechodzę na "perfect" za pierwszym razem (warunek to ukończenie ich w określonej liczbie tur bez starty żadnego członka drużyny). Gra na pewno nie jest banalnie prosta, ale spokojnie mogłaby być trudniejsza. Jedynie wyzwania stanowią cięższą przeprawę. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wrócić do nich, jak będziemy mieli lepsze bronie i bardziej dopakowane postacie. Rozdziały, których nie zaliczyliśmy na perfect też możemy powtarzać już z lepszym wyposażeniem.

Widać, że twórcy nie chcieli zrobić zbyt trudnej gry, by dzieci też mogły w nią grać. Jest nawet do włączenia opcjonalny tryb easy. Mogli jednak nieco wyżej postawić poprzeczkę. Po przejściu gry przydałby się trudniejszy tryb new game +, ale chyba nic takiego nie ma.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #48 dnia: Września 03, 2017, 14:40:39 pm »
Sprawdziłem, jak wygląda coop. Dostępne są łącznie chyba 18 wyzwań na coopa, każde w trzech wariantach (easy, normal, hard - ten ostatni do odblokowania po zaliczeniu normal). W sumie mogli ich spokojnie z dwa razy więcej zrobić (ale pewnie woleli zostawić część zawartości na DLC). Gramy tymi samymi postaciami, co mamy odblokowane w story, dotyczy to też drzewek umiejętności i broni, więc pierwsze wyzwanie na normal było bardzo proste. Można oczywiście zresetować statystyki i dobrać słabsze bronie, ale w sumie sporo jest tym roboty. Powinni to jakoś inaczej zrobić (np. by w danym wyzwaniu był dostęp tylko do wyznaczonych broni). Pogram więcej, to zobaczę. Na razie skupiam się na przechodzeniu głównego wątku i robieniu wyzwań dla jednego gracza.

lupinator

  • Gość
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #49 dnia: Września 03, 2017, 14:46:22 pm »
Sprawdziłem, jak wygląda coop. Dostępne są łącznie chyba 18 wyzwań na coopa, każde w trzech wariantach (easy, normal, hard - ten ostatni do odblokowania po zaliczeniu normal). W sumie mogli ich spokojnie z dwa razy więcej zrobić (ale pewnie woleli zostawić część zawartości na DLC). Gramy tymi samymi postaciami, co mamy odblokowane w story, dotyczy to też drzewek umiejętności i broni, więc pierwsze wyzwanie na normal było bardzo proste. Można oczywiście zresetować statystyki i dobrać słabsze bronie, ale w sumie sporo jest tym roboty. Powinni to jakoś inaczej zrobić (np. by w danym wyzwaniu był dostęp tylko do wyznaczonych broni). Pogram więcej, to zobaczę. Na razie skupiam się na przechodzeniu głównego wątku i robieniu wyzwań dla jednego gracza.
Jak to? Nie ma full co-opa do story mode?

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #50 dnia: Września 03, 2017, 14:58:02 pm »
Nie ma, choć teoretycznie można przejść całą kampanię w coopie, umawiając się, którymi postaciami gra dana osoba. Jest to jednak gra zaplanowana z myślą o singlu, a specjalnie zrobione pod coopa są tylko te wyzwania, o których wspomniałem (każda osoba steruje wtedy dwoma postaciami, które sama wybiera).

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #51 dnia: Września 03, 2017, 14:59:26 pm »
Wiesz Lupi, zważywszy na to, że walka jest turowa, to można po prostu przekazywać pada po każdym ruchu i masz turowego co-opa.

edit: tako rzecze POK.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

lupinator

  • Gość
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #52 dnia: Września 03, 2017, 17:39:50 pm »
Skoro eksplorować może jedna osoba, a przy walce mam przekazywać sobie pada to nie nazwałbym tego dobrą zabawą. Ech, liczyłem na lekkie granie w co-opie przed Divinity 2, a tu widzę totalne rozczarowanie.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #53 dnia: Września 03, 2017, 18:58:32 pm »
@Mnichu
Jak Ci się gra podoba?

Ja jestem w połowie trzeciego świata, może nieco dalej (w pierwszym i drugim wykonałem już wszystkie wyzwania) i nadal jestem zachwycony. Jedyne, na co mogę narzekać, to właśnie poziom trudności - jest zbyt łatwo.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #54 dnia: Września 04, 2017, 13:16:12 pm »
Gra mi się bardzo dobrze i zaskakuje mnie to, że króliki nie są aż tak wkurzające, jak w innych tytułach.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #55 dnia: Września 08, 2017, 23:24:31 pm »


Cytuj
When docked, Mario + Rabbids Kingdom Battle runs at 900p. The resolution drops to 600p when playing in portable mode. However, this is masked by good implementation of anti-aliasing, so in handheld more in particular, the resolution drop isn’t really noticeable. Smooth edges and depth of field also help.

Mario + Rabbids Kingdom Battle runs at a smooth 30 frames per second. You may encounter a few dips occasionally, but on the whole any issues are “quite rare.” This applies to both battles and moving around the world.
http://nintendoeverything.com/mario-rabbids-kingdom-battle-tech-analysis/

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #56 dnia: Września 21, 2017, 19:44:03 pm »
Mario + Rabbids Kingdom Battle is Switch’s best-selling third-party title
Cytuj
Ubisoft-developed Mario + Rabbids Kingdom Battle is now the top-selling, non-Nintendo game on the Switch according to physical sales tracked across North America and Australia.
http://nintendoeverything.com/mario-rabbids-kingdom-battle-is-switchs-best-selling-third-party-title/

Nie było to trudne. Oby gra sprzedała się dobrze, bo jest świetna. Obecnie w moim rankingu gier na Switcha Mario + Rabbids jest na drugim miejscu, zaraz po Zeldzie (a mam już 10 gier w kolekcji :)).

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #57 dnia: Września 29, 2017, 20:57:41 pm »
Mario + Rabbids success sparks renewed interest in Ubisoft Milan, dev sees bright future ahead
http://nintendoeverything.com/mario-rabbids-success-sparks-renewed-interest-in-ubisoft-milan-dev-sees-bright-future-ahead/

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #58 dnia: Października 17, 2017, 11:34:23 am »

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #59 dnia: Października 17, 2017, 21:57:19 pm »
Mario + Rabbids: Kingdom Battle – patch out now, first part of DLC dropping tomorrow, part two in January
Cytuj
The digital receipt you get when buying the season pass now lists October 17th as the release date for the first part of the DLC, the challenge maps. The second part of the DLC, which will bring new story content, has also gotten a concrete release date: January 16th, 2018.
http://nintendoeverything.com/mario-rabbids-kingdom-battle-patch-out-now-first-part-of-dlc-dropping-tomorrow-part-two-in-january/

The Mario + Rabbids Kingdom Battle Ultra Challenge Pack DLC is Now Live
Cytuj
It includes a couple of things - first up are 'Special Challenges', in the form of difficult maps that you can now tackle from the 'Secret Area' in each of the four worlds. Second up is the 'Cataclysm Kerfuffle' co-op campaign, which consists of five maps (and the unlockable 'hard mode' versions).

http://www.nintendolife.com/news/2017/10/the_mario_plus_rabbids_kingdom_battle_ultra_challenge_pack_dlc_is_now_live

Prędzej czy później trzeba będzie kupić season passa.

Mateo

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-09-2017
  • Wiadomości: 278
  • Reputacja: 7
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #60 dnia: Listopada 01, 2017, 22:31:05 pm »
Krótko i na temat, świetny szpil. Grałem dzisiaj z dzieciakami, i fun płynący z tej gry, jest naprawdę na wysokim poziomie. Taktyczna, zabawna i mega rajcowna. :D ps. Chrześniak się mocno wkręcił. Dobre to!! :)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #61 dnia: Listopada 01, 2017, 22:49:43 pm »
Chrześniak się mocno wkręcił. Dobre to!!
U mnie była identyczna sytuacja, jak przywiozłem Switcha do rodziny. Chrześniak na jednym podejściu przeszedł ponad połowę pierwszego świata :)

Mateo

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-09-2017
  • Wiadomości: 278
  • Reputacja: 7
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #62 dnia: Listopada 07, 2017, 14:01:47 pm »
Przednio gra mi się w te Króliki, a przede mną Mario Odyssey, zaś końcówka roku to orando w Xeno 2. Tak szczerze, to jestem mega happy, że posiadam Słicza. :)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #63 dnia: Listopada 07, 2017, 14:14:44 pm »
Dla mnie Króliki i Odyssey są równie dobrymi grami, choć każda jest zupełnie inna :)

Mateo

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-09-2017
  • Wiadomości: 278
  • Reputacja: 7
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #64 dnia: Listopada 17, 2017, 13:42:06 pm »
Te Króliki są tak dobre, że mój chrześniak gra na swoim 'sejwie'. W późniejszych etapach robi się nieco ciężej i jestem ciekawy czy sobie poradzi. (zawsze jest opcja easy mode) ;)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #65 dnia: Listopada 18, 2017, 09:37:37 am »
Upcoming Mario + Rabbids Kingdom Battle DLC to include new world and hero
Cytuj
Ubisoft launched a “Gold Edition” for Mario + Rabbids Kingdom Battle on the Switch eShop today. It’s nothing really too special since it just includes the game and the season pass.

There is something interesting in the listing, however. Ubisoft says that the DLC coming in early 2018 will include “an exclusive world featuring a new hero”. Unfortunately, no other details are provided.

The last round of Mario + Rabbids Kingdom Battle dropped in October. It provided players with access to the Ultra Challenge Pack, featuring a new co-op campaign and five exclusive co-op maps.
http://nintendoeverything.com/upcoming-mario-rabbids-kingdom-battle-dlc-to-include-new-world-and-hero/

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #66 dnia: Grudnia 04, 2017, 13:20:32 pm »
Zaliczenie wszystkich misji na Perfect oraz wszystkich wyzwań zajęło mi około 50 godzin. Paru rzeczy nie znalazłem, ale nie chce mi się ich szukać. Jak wyjdzie fabularne DLC to biorę Season Passa :D (jest dość drogi - 84 zeta, ale myślę, że będzie warto :)).

Mario i Króliki to dla mnie największe pozytywne zaskoczenie roku. Nie wiedziałem, czego się spodziewać, a wyszła naprawdę super gra 8)

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #67 dnia: Grudnia 07, 2017, 16:32:44 pm »

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #68 dnia: Grudnia 07, 2017, 17:58:14 pm »
Lepiej nie mogli trafić z premierą tego darmowego DLC. Akurat w sobotę przyjeżdża do mnie chrześniak, więc na pewno przetestujemy ten tryb :D Miło widzieć też, że dodali nieco nowych elementów do rozgrywki :)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 11, 2018, 19:48:17 pm »


Mario + Rabbids Kingdom Battle will feature Donkey Kong as a new playable character
Cytuj
Mario + Rabbids Kingdom Battle: A new hero swings into action! Donkey Kong is headed to the game as a playable character, complete with an exclusive new storyline and world to explore. The DLC pack will release in spring and will be available for purchase individually, or as part of the Season Pass or Gold Edition of the game.
http://nintendoeverything.com/mario-rabbids-kingdom-battle-will-feature-donkey-kong-as-a-new-playable-character/

Kupię na pewno, bo gierka jest zacna. Przydałoby się jednak więcej informacji.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #70 dnia: Maja 22, 2018, 17:59:57 pm »


Must have 8)


Cytuj
Players will embark in an epic battle against a vengeful Rabbid Kong who uses his new powers to take over a mysterious island. Donkey Kong and Rabbid Peach are present, alongside a brand new Rabbid hero, Rabbid Cranky, and these will all team up on a journey across four brand new environments.

As you can see from the trailer, we can expect to see a brand new island (where these new environments will be set); new ways to play (including an entirely new throwing and banana-swinging mechanic for Donkey Kong); and all the hilarious craziness that we saw in the original game.

Mario + Rabbids Kingdom Battle: Donkey Kong Adventure is set to release on the Switch eShop next month in June as part of the game's Season Pass.
http://www.nintendolife.com/news/2018/05/new_mario_plus_rabbids_donkey_kong_dlc_trailer_introduces_rabbid_cranky_and_new_ways_to_play


POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #71 dnia: Maja 22, 2018, 19:48:29 pm »
Mario + Rabbids Kingdom Battle Gold Edition officially announced for retail
Cytuj
Alongside the unveiling of the Donkey Kong Adventure DLC, Ubisoft officially announced today the physical release of Mario + Rabbids Kingdom Battle Gold Edition. It’ll contain the base game plus all DLC, including Donkey Kong Adventure.

Look for Mario + Rabbids Kingdom Battle Gold Edition in stores next month.
https://nintendoeverything.com/mario-rabbids-kingdom-battle-gold-edition-officially-announced-for-retail/

Jeśli ktoś nie ma jeszcze wersji podstawowej, to będzie mieć świetną zachętę :D


Mario + Rabbids Kingdom Battle – full overview of Donkey Kong Adventure DLC with tons of details
Cytuj
After all, the original takes place in the Mushroom Kingdom, whereas this takes place in a Rabbid-fied version of Donkey Kong… country, in which you’ll find four different-themed zones – Lagoon, Reef, Jungle, and a yet-to-be-identified area that the team is keeping under wraps for now. The team estimates there’s about 10 hours or so of content spread across these new areas, so there will be plenty of Rabbids to fight, puzzles to solve, and secrets to investigate.
https://nintendoeverything.com/mario-rabbids-kingdom-battle-full-overview-of-donkey-kong-adventure-dlc-with-tons-of-details/

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwca 12, 2018, 00:45:46 am »
Mario + Rabbids Kingdom Battle – Donkey Kong Adventure launches June 26
https://nintendoeverything.com/mario-rabbids-kingdom-battle-donkey-kong-adventure-launches-june-26/

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwca 26, 2018, 18:46:18 pm »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwca 30, 2018, 11:21:13 am »
Donkey Kong Adventure - 83% (z 10 ocen)
http://www.metacritic.com/game/switch/mario-+-rabbids-kingdom-battle---donkey-kong-adventure

 8)

Jeden z twórców mówił, że dodatek miał być mini kampanią na 3-4 godziny, ale z czasem coraz bardziej się rozrastał i teraz jego przejście zajmuje ponad 10 godzin. Podobno też zawarli w nim 1/10 pomysłów, które im się nasunęły podczas tworzenia gry (mimo, że i tak wprowadza sporo nowego). Zatem imo dwójka jest tylko kwestią czasu :D Szkoda jedynie, że w dodatku gramy tylko 3 postaciami.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #75 dnia: Lipca 09, 2018, 21:13:28 pm »
Przeszedłem dziś dodatek z Donkey Kongiem i mogę go z czystym sumieniem polecić :D Całość jest może nieco krótsza niż połowa podstawowej gry i starczy na jakieś kilkanaście godzin, więc stosunek długości do ceny wypada bardzo dobrze. Podobnie jak w podstawce, dopiero po przejściu gry zaczyna się prawdziwa zabawa - czyli przechodzenie wyzwań (na razie zaliczyłem jedno, a jest ich chyba z 16). Jeśli doliczymy do tego dodatkowe super trudne wyzwania do podstawowej gry, to myślę, że season pass daje spokojnie z 20 godzin gry.

DLC dodaje trochę nowości (wrogowie, zdolności, lokacje), ale nie przewraca gry do góry nogami. Poziom trudności też jest podobny (czyli jest dość łatwo). Jedyną minusem dodatku z Donekey Kongiem jest ograniczanie się do trójki bohaterów. Gameplay, grafika i muzyka są jednak tak samo dobre, więc jeśli ktoś się świetnie bawił przy podstawowej grze, to może być pewien, że dodatek dostarczy rozrywkę na tym samym poziomie.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #76 dnia: Września 02, 2018, 00:40:48 am »
Mario + Rabbids Kingdom Battle sells over two million copies
Cytuj
Since launch, the Switch title has managed to sell over two million copies.
https://nintendoeverything.com/mario-rabbids-kingdom-battle-sells-over-two-million-copies/

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #77 dnia: Września 19, 2018, 15:05:22 pm »
Mario + Rabbids Kingdom Battle update out now (version 1.9.0)
https://nintendoeverything.com/mario-rabbids-kingdom-battle-update-out-now-version-1-9-0/

Dodaje parę drobnych usprawnień.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #78 dnia: Stycznia 15, 2019, 15:08:08 pm »
Mario + Rabbids: Kingdom Battle Gold Edition na Switcha za 119 złotych w Mediamarkt
https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/mario-rabbids-kingdom-battle-gold-edition-na-switcha-za-119-zlotych-w-mediamarkt/

Bardzo polecam.

Złota edycja zawiera wszystkie DLC, w tym znakomite z Donkey Kongiem.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Mario + Rabbids Kingdom Battle
« Odpowiedź #79 dnia: Stycznia 15, 2019, 16:54:17 pm »
Już niedostępne ;)

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu