Autor Wątek: Fordza Motorsport 7  (Przeczytany 29399 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Forza Motorsport 7
« Odpowiedź #120 dnia: Października 05, 2017, 20:20:32 pm »
ciekawe komu się będzie chciało wpisać tory, auta i ficzery w produkcie konkurencji, które nie dodadzą, co znikną w najbliższej części, też za ponad 200 zł.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Forza Motorsport 7
« Odpowiedź #121 dnia: Października 05, 2017, 20:27:54 pm »
Ale że co? Chcesz porównywać tworzone całkowicie od podstaw GTS do tego kopiuj-wklej? Jak się 95% gry żywcem przenosi z poprzedniczki, to oczywistym jest, że można sobie pozwolić na więcej zawartości. Problem w tym, że tutaj nowa zawartość to jest materiał na patcha albo DLC w cenie do jednego kazimierza, a nie na nową grę.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Forza Motorsport 7
« Odpowiedź #122 dnia: Października 05, 2017, 21:41:02 pm »
ale że to, że jestem ciekaw któremu ananasowi się będzie chciało wypisać wszystkie tory, auta i ficzery, które nie zamieściliśmy się w klepanej 4 (?) lata kontynuacji mesjasza za ponad 200 zł.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Forza Motorsport 7
« Odpowiedź #123 dnia: Października 05, 2017, 22:08:11 pm »
Dobrze widzieć, że jednak duża część graczy nie lubi w pupę :hihi:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Forza Motorsport 7
« Odpowiedź #124 dnia: Października 05, 2017, 22:39:14 pm »
Jako, że osoba odpowiedzialna za pijar podobno  na wyciągu, bynajmniej nie narciarskim, upoważniam siebie do zastępstwa.





« Ostatnia zmiana: Października 05, 2017, 22:47:14 pm wysłana przez Juras »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Forza Motorsport 7
« Odpowiedź #125 dnia: Października 06, 2017, 07:54:21 am »


RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: Forza Motorsport 7
« Odpowiedź #126 dnia: Października 06, 2017, 08:58:37 am »
Fiu fiu. Co tu się wyprawia od wczoraj. :D
W związku z tym, że już trochę mi się znudziło przekrzykiwanie jednych przez drugich, przypomniałem sobie, że mam xbone'a. :D Odpaliłem go wczoraj, co prawda w celu zmiany maila - co jak się okazuje w polityce m$ wcale nie jest prostą rzeczą i nie wiem kiedy mi się to uda - i zdecydowałem się ściągnąć to sławetne demko Forzy 7.
Zacznę od tego, że od zawsze pogardzałem Forzą jako biednym dalekim krewnym Kaza i jego GT, grałem tylko w demo 4 albo 5, które mnie nie porwało i na tym moja przygoda się skończyła (aby być precyzyjnym jestem fanem odłamu Forzy, czyli Horizon). Zapuściłem demko. Do wyboru 3 auta - Porsche, Nissan - oraz...ciężarówka Mercedesa.  o_O Do tego 3 tory. Poza Dubajem, dwóch pozostałych nie pamiętam. Jeden w USA chyba, a drugi z padającym deszczem i kałużami. Po 2 kółka na auto.
Teraz wrażenia. Loadingi mogą sobie przybić piątkę z GT6 (akurat gram więc na świeżo widzę). Tu i tu chyba po 1 minucie, co jest jakąś patologią.
Sam wyścig. 24 auta na jednej mapce!? Coś pięknego. Startujemy ze środka stawki, a nie jak zawsze z końca (cześć Kaz). Co by tu dużo nie pisać. Gra się kapitalnie i tyle. Auta zachowują się jak auta, a nie jak pudełka zapałek u konkurencji, fajnie się je prowadzi, niezłe efekty daje pad od xbone'a podczas przyspieszania. Nie jestem onanistą graficznym, ale to co tu zobaczyłem wystarczająco mnie przekonało do zakupu, gdyby nie to, że mam pusty portfel i kilka rzeczy poza growych, które mnie drażnią. :D
Nie wiem jak to jest we właściwej grze. Zakładam, że podobnie jak w poprzednich Forzach, o których nie mam zielonego pojęcia. Czy jest jakaś kampania? (pewnie wzorem GT, tak), multi jak zawsze mnie nie interesuję. Przeciwnicy wydają się bardziej agresywni, niż ci z GT6. Te kałuże i padający deszcz robią wrażenie (do poziomu Driveclub im jednak daleko), tory są fajne - dla mnie to wszystko nowość, po jeżdżeniu non stop po tych samych - Tokio w GT6 = znam go na pamięć od czasów GT4, a może i wcześniej. :D Sprawdzałem też jak auto zachowuje się na piasku i trawie jak wypadnie z toru. Nie jest tak jak na filmiku, który ktoś wrzucił. Wyjeżdża się ciężej, a nie jak po asfalcie.
Reasumując. Gdyby nie moja niechęć do tegorocznej, wykastrowanej edycji GT oraz świadomość pobrania 50gb dodatkowych danych dla Forzy7 po kupnie pudełkowej gry, a także przypały z tymi skrzynkami, to zapewne bym kupił obie - chociaż w przyszłym tygodniu wychodzi demko GTS, które również zamierzam ograć i porównać obie pozycje (chociaż ciężko tu porównywać, bo GTS to multi, a Forza 7 to jednak - chyba - głównie single + multi).
W związku z tym wszystkim, nie kupię żadnej, ale może łyknę Forzę 5 lub 6. :)

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Forza Motorsport 7
« Odpowiedź #127 dnia: Października 07, 2017, 23:36:50 pm »
Widzę, że temat umarł jak tylko pojawiły się beta menusy konkurencji. No nic, niech jej rdza niekorozyjną będzie.
« Ostatnia zmiana: Października 08, 2017, 01:24:53 am wysłana przez Juras »

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Forza Motorsport 7
« Odpowiedź #128 dnia: Października 08, 2017, 01:14:07 am »
Pograłem trochę w wersję na win10, oczywiście jedyne słuszne ustawienia masterrace ultramax4k  :lol: 8) :troll: Grało się przyjemnie, gra jest dla każdego, nie tylko dla Hamiltonów z kierownicami, o wartości 3 konsol  :troll:, i tak jak RyoHazuki wspominał pad xboxa daje bardzo fajne efekty podczas gry, sama grafika jest w porządku, widać miejscami uproszczenia, i sądzę, że to z myślą już o scorpio, ale samo 4k to jest właśnie to, obraz żyleta, modele samochodów ładne, ale driveclub jest w tym aspekcie nietknięty, i nie wiem, czy w ogóle wyjdzie gra w tej generacji, która przebije driveclub.

Jeżeli ktoś posiada xboxa, lub grywa na pc, może spokojnie za jakiś czas, gdy już wszystko co trzeba połatają, zakupić, bo to będzie wówczas solidny tytuł, nie wybitny może, ale solidny, który daje fun z grania.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #129 dnia: Października 10, 2017, 17:07:21 pm »
Jak można było się spodziewać Forza Motorsport 7 > Project Cars Dwa.

Czekamy teraz (chyba wszyscy), co też zaprezentuje sobą ostatni tytan, jeżeli chodzi o gry wyścigowe, czyli słynne GTS. 8)

Jeżeli przez 4 lata wydano trzy gry z serii FM na Xbox One, pierwsza krążyła w okolicy 8/10, a dwie kolejne, to kolejne szlify, które tak cenione są i tak chwalone (9/10 - przyp. Śliczny Leśny),
to jest szansa, że GTS po tylu latach dostarczy mesjasza. Ale do tematu powrócimy już za jakiś czas.

Teraz warto skupić się na bohaterze tegoż tematu przez, który tak nerwowo zachowują się niektórzy wielbiciele marki Sony.

Na ppe już na "dzień dobry" wita nas:

Cytuj
Deweloperzy nie zwalniają tempa tworząc kolejne odsłony dopracowanych do przesady samochodów, a najnowsza jest ukoronowaniem ostatnich lat ciężkiej pracy. Bez rewolucji, ale z kilkoma głębokimi zachwytami.

Po tych głębokich, niczym gardło Lily Labeau, zachwytach czytamy:

Cytuj
Rozgrywka jest satysfakcjonująca, bo wciąż wskakujemy w różne wozy, kupujemy auta, wpadamy do warsztatu, wymieniamy części, po drodze zahaczymy o lakiernika, a po kilku rozegranych bojach, zgarniamy kredyty, rośnie poziom naszej postaci, otrzymujemy kolejne bryki i trudno nie zatracić się w tej rozgrywce. Tutaj wciąż coś się dzieje, co chwile mierzymy się z innymi wyzwaniami i bez wątpienia przebudowana kampania wypada w nowym tytule Turn 10 Studios fantastycznie.

Później autor z rozrzewnieniem wspomina:

Cytuj
W Forza Motorsport 7 nawet przez sekundę narzekać na zawartość, bo gra jest ogromna.

Recenzent także poświęcił opasły akapit grafice:

Cytuj
Forza Motorsport 7 zachwyca pod względem oprawy. Dopracowane samochody, odbijające się od karoserii promyki słońca, świetnie prezentujące się strugi deszczu, genialnie dopracowane trasy

Kończąc, pada podsumowanie oraz ocena

Cytuj
Turn 10 Studios przygotowało fantastyczną produkcję, która pochłonie zainteresowanych na wiele miesięcy… A pamiętajcie – już wkrótce będzie tylko i wyłącznie lepiej. Gdy Amerykanie „uwolnią bestię”, piękne samochody będą jeszcze piękniejsze, a nasze wrażenia zdecydowanie przyjemniejsze. To świetny czas dla fanów ścigałek oraz uniwersum Forza.

9/10

To tak lokalnie. Teraz globalnie.

FM7 ocenił także moloch IGN, wystawiając jedną z najwyższych ocen, jeśli chodzi o gry wyścigowe - 9.2/10. Autor zachwyca się grą oraz szatą graficzną.


Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #130 dnia: Października 10, 2017, 17:13:17 pm »
Szata graficzna na poziomie fm5. Zachwyt.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #131 dnia: Października 10, 2017, 17:34:37 pm »

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #132 dnia: Października 10, 2017, 17:46:00 pm »
5 dni temu już to dawałeś. Nie ma sensu się powtarzać.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #133 dnia: Października 10, 2017, 17:52:40 pm »
Przewiń do 1:50 na filmiku Sylvana i opowiedz o kołach na zakręcie.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #134 dnia: Października 10, 2017, 18:28:17 pm »


VIP, 40$ za szybsze farmienie? Czy mi się wydaje, czy nic o tym w recenzjach polecanych przez Sylvana nie czytałem?

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #135 dnia: Października 11, 2017, 18:43:37 pm »
Z tą wersją VIP była mała gownoburza bo okazało się że zamiast podwójnego expa na stałe jak wcześniej gracze dostawali tylko 25 kart do wykorzystania podczas dowolnych wyścigów na podwójne farmienie. Oni na serio próbowali tak ludzi wydymać. Oceny poleciały na meta to przeprosili i ma być jak wcześniej. Jeszcze po samochodzie czy czymś tam maja dać vipom.
Mam wrażenie że zarządzają tam ludzie o mentalności pana Kraba ze Sponge Boba:-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2017, 18:50:26 pm wysłana przez bojawiem »

lupinator

  • Gość
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #136 dnia: Października 11, 2017, 21:48:11 pm »
Wyczekiwałem premiery już dawno dawno temu. Kurier przyniósł mi kopię jeszcze do pracy, bo tak szybko chciałem mieć przy sobie to cudo. I co mogę powiedzieć - gra jest nie z tej ziemi! To prawdziwy mesjasz wyścigów. Ten realizm, model jazdy, zniszczenia, AI - wow wow, jeszcze raz wow. Jeszcze nigdy nie widziałem tak realistycznego otoczenia w ścigałce - obiekty dosłownie urywają zadek (drzewa!!), a geometria obiektów będzie nie do przebicia jeszcze przez kilka następnych generacji, a i tak przebije to w końcu ekipa mistrzów z Turn 10.  Oprawa jest tak realistyczna, że czasem przed komputerem się zapominam i w chwilach napięcia odwracam się odruchowo i wzdrygam zupełnie jakbym siedział za kierownicą prawdziwych aut. Wydaje mi się również, że mało tu porusza się tematu mechaniki - patrząc na postęp jaki poczyniło Turn 10 od ostatniej odsłony serii to w kolejnej będzie można śmiało zdawać egzaminy na prawo jazdy - tego nie idzie odróżnić od prawdziwości.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #137 dnia: Października 12, 2017, 08:45:48 am »
Wyczekiwałem premiery już dawno dawno temu. Kurier przyniósł mi kopię jeszcze do pracy, bo tak szybko chciałem mieć przy sobie to cudo. I co mogę powiedzieć - gra jest nie z tej ziemi! To prawdziwy mesjasz wyścigów. Ten realizm, model jazdy, zniszczenia, AI - wow wow, jeszcze raz wow. Jeszcze nigdy nie widziałem tak realistycznego otoczenia w ścigałce - obiekty dosłownie urywają zadek (drzewa!!), a geometria obiektów będzie nie do przebicia jeszcze przez kilka następnych generacji, a i tak przebije to w końcu ekipa mistrzów z Turn 10.  Oprawa jest tak realistyczna, że czasem przed komputerem się zapominam i w chwilach napięcia odwracam się odruchowo i wzdrygam zupełnie jakbym siedział za kierownicą prawdziwych aut. Wydaje mi się również, że mało tu porusza się tematu mechaniki - patrząc na postęp jaki poczyniło Turn 10 od ostatniej odsłony serii to w kolejnej będzie można śmiało zdawać egzaminy na prawo jazdy - tego nie idzie odróżnić od prawdziwości.
Dość ciekawa opinia, zwłaszcza, że to samo czytałem - od 3 zdania - w wątku o GTS.
Faktycznie chyba obie gry musiały cię powalić.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #138 dnia: Października 12, 2017, 13:32:19 pm »
Ryo... :)
Fryty tyty dotknij pyty

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #139 dnia: Października 12, 2017, 13:57:08 pm »
Lupi postanowił zostać trollem i niestety kiepsko mu to wychodzi.

lupinator

  • Gość
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #140 dnia: Października 12, 2017, 18:07:36 pm »
Lupi postanowił zostać trollem i niestety kiepsko mu to wychodzi.
Po czasie muszę zgodzić się z Tobą że ta opinia w temacie Gran Turismo faktycznie brzmi niepoważnie.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #141 dnia: Października 19, 2017, 02:38:52 am »
Najnowsza Forza oceniona w CDA.
Grafika i muzyka otrzymały 9/10, natomiast grywalność (a jakże) 10/10. Kilka stron dalej zrecenzowano PC Drugie - same 8/10.

GTS się nie załapało, ale zapewne po tylu latach produkcji będzie dzielnie walczyło kolejnym numerze o miano najlepszej gry wyścigowej 2k17.  :roll:

Mnie natomiast kilka dni temu po 16 godz. i 40 min. gry w kampanii w FM7 licznik wskazał niespełna 40%. Obecnie dobijam do 40 godziny i kończę piąty filar kampanii (jest ich sześć).
Ciekawe ile zajmie kampania w konkurencji od PD.

Co do słynnej farmy, o którą klaperstwo tak jęczy w sieci (nie widząc gry), mam ponad kilkaset wyścigów za sobą i żadnego nie powtórzyłem (taka rozbudowana to gra). Skrzynki kupuję praktycznie co wyścig-dwa za kredyty w grze.

No, ale to takie moje skromne zdanie po kilkudziesięciu godzinach gry. Być może fani Soni po zdjęciach z neogafa wiedzą lepiej.  :hahaha:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #142 dnia: Października 19, 2017, 07:51:33 am »
Grałem w FM7 i dla fanów gier które temat motoryzacji traktują po macoszemu może się okazać dobrym tytułem. Jednak do PC2 temu bardzo daleko. Szczególnie w kwestii modelu jazdy. Dlatego też portale gdzie grę oceniają niedzielni gracze używający kamer zza auta będą chwalić Forzę, ale fani tematu przejdą obojętnie.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #143 dnia: Października 19, 2017, 09:28:48 am »
(...)Mnie natomiast kilka dni temu po 16 godz. i 40 min. gry w kampanii w FM7 licznik wskazał niespełna 40%. Obecnie dobijam do 40 godziny i kończę piąty filar kampanii (jest ich sześć).
Ciekawe ile zajmie kampania w konkurencji od PD. (...)
Jak to jest z kampanią w Forzie/Forzach? Pytam jako osoba nie grająca w żadną część FM. Piszesz o sześciu drzewkach w kampanii. To coś podobnego do Gran Turismowego zdobywania licencji w danej klasie i odblokowywania wyścigów, w których jeżdżą coraz lepsze, coraz szybsze i coraz droższe pojazdy?

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #144 dnia: Października 19, 2017, 10:23:29 am »
Co do słynnej farmy, o którą klaperstwo tak jęczy w sieci (nie widząc gry), mam ponad kilkaset wyścigów za sobą i żadnego nie powtórzyłem (taka rozbudowana to gra). Skrzynki kupuję praktycznie co wyścig-dwa za kredyty w grze.

Ty tak kompletnie nie ogarniasz tematu, że aż się człowiekowi przykro robi.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #145 dnia: Października 19, 2017, 10:54:37 am »
Branżowi recenzenci wsparci cyfrowymi odpowiednikami Wielkiego Kazimiera, bynajmniej nie Szczuka, wyciągniętych z zasobnych portfeli równie Wielce oddanych fanów siedmiu rozszerzeń swoje, a prawdziwi Gracze nieskażeni twarzowymi urządzeniami poprawiającymi widoczność swoje.



Dla porównania, nawet wykastrowana z zawartości wydmuszka symulująca kartony i florę w dwóch wymiarach prezentuje poziom o klasę wyższy.


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #146 dnia: Października 19, 2017, 11:37:20 am »
Gran Turismo dwa dni po premierze ma więcej ocen niż Fordza po trzech tygodniach - niezłe zainteresowanie KRÓLEM 8)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #147 dnia: Października 19, 2017, 11:52:29 am »
Gran Turismo dwa dni po premierze ma więcej ocen niż Fordza po trzech tygodniach - niezłe zainteresowanie KRÓLEM 8)
Wiesz, że ludzie częściej piszą w internetach jak coś ich wkur**a, niż jak są zadowoleni :troll:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #148 dnia: Października 19, 2017, 11:58:14 am »
Jak widać najbardziej wkur**a troli, którzy nie kupili GT Sport.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #149 dnia: Października 19, 2017, 12:04:53 pm »
Wiesz, że ludzie częściej piszą w internetach jak coś ich wkur**a, niż jak są zadowoleni :troll:

No i tak ich to Gran Turismo wkur**a, że w dwa dni zebrało o blisko sto ocen pozytywnych więcej niż konkurencja w trzy tygodnie :lol:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #150 dnia: Października 19, 2017, 12:39:34 pm »
Wiesz, że ludzie częściej piszą w internetach jak coś ich wkur**a, niż jak są zadowoleni :troll:

No i tak ich to Gran Turismo wkur**a, że w dwa dni zebrało o blisko sto ocen pozytywnych więcej niż konkurencja w trzy tygodnie :lol:
Marka, renoma, Kaz, krul :troll:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #151 dnia: Października 20, 2017, 01:57:45 am »


Jaka żenada, nawet większa niż tutejsza moderacja w kieszeni Sylvana.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 962
  • Reputacja: 120
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #152 dnia: Października 20, 2017, 02:13:19 am »
Co nowego jest w siódmej FM? Pytam serio, bo modele aut to recykling sięgający X360, z trasami trochę lepiej, bo to cofanie się max do FM5. Kariera chyba nie jest jakoś znacząco różna od tego co było w FM3? Nadal kalendarz i wybieranie wyścigów wg uznania?  Jedynym na prawdę świeżym elementem są dynamiczne warunki, które ostatecznie nie są tak bardzo dynamiczne? Jak to jest z tą FM7?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #153 dnia: Października 20, 2017, 02:28:02 am »
Pisałem na poprzedniej stronie:

Dwa nowe tory bez nocy i bez deszczu, dwa nowe tory z deszczem ale bez nocy, na dwóch starych torach dołożona noc i deszcz na jednym

Nowych samochodów jest ~25 i mniej więcej tyle samo takich, które w serii nie pojawiały się od FM4, więc można założyć, że są zrobione od nowa.

Reszta to recycling z FM5 i 6.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #154 dnia: Października 20, 2017, 09:08:04 am »


Jaka żenada, nawet większa niż tutejsza moderacja w kieszeni Sylvana.
O żenadzie pisze gość, który co chwila wrzuca porównania ocen GTS i FM7.  :lol:

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #155 dnia: Października 22, 2017, 18:03:06 pm »


F1 gier wyścigowych.  :roll:



Kariera zaliczona. Całość zajęła ponad 44 godziny. Tak powinno się tworzyć tryb dla pojedynczego gracza w grze wyścigowej. Jest odpowiednio długo oraz różnorodnie.
Zasadniczo każdy segment oferuje inne, ciekawe doznania. Oczywiście, jak widać jest jeszcze sporo do przejechania, zatem śmiało można założyć, że kolejne kilkadziesiąt godzin zostanie przeznaczone na kapitalną FM7. Niemniej to już raczej po premierze Xbox One X by mieć odpowiednie porównanie nadciągających różnic. :puppy-eyes:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #156 dnia: Października 23, 2017, 09:29:08 am »
Lol...ale śmiechowy ten gif z F1. Skok zawieszenia jak w jakiejś terenówce. Widać, że chłopaki od Forzy mają pojęcie o tym co robią. :lol:

Single player nigdy mnie nie wciągał w grach wyścigowych. Żadne Gran Turismo, żadna Forza czy inne ścigałki. To jest walka z AI, co jest po prostu nudne bo to zawsze będzie AI. Żywy przeciwnik zupełnie inaczej kombinuje podczas wyścigu. Strategia obrony lub ataku jest zmienna na każdym zakręcie i dlatego online jest taki ciekawy. Tylko tam rozgrywają się pojedynki zakończone wygraną o długość maski i powodujące szybszy puls. Kiedyś od tego był split screen, ale to było 1vs1, a teraz jest online gdzie nigdy nie wiemy, który z zawodników akurat dziś w tym momencie ma dobrą formę i może wygrać. Tu tkwi siła wyścigów. Single player to rzecz dobra dla kogoś kto lubi odpalić grę raz na tydzień i bezstresowo sobie poudawać, że się ściga.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #157 dnia: Października 23, 2017, 09:43:54 am »
Jaka żenada, nawet większa niż tutejsza moderacja w kieszeni Sylvana.
O widzisz, dobrze, że przypomniałeś, bo coś ostatni przelew się spóźnia.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #158 dnia: Października 23, 2017, 12:33:49 pm »
Gran Turismo Sport jest pierwsze i pokazuje, jaką popularnością cieszy się ta zasłużona serii - w debiutanckim tygodniu sprzedano niemal trzy razy więcej pudełek niż było po premierze Forza 7.

http://www.eurogamer.pl/articles/2017-10-23-sprzedaz-gier-w-uk-gran-turismo-sport-wyprzedzilo-konkurencje

F1 gier wyścigowych.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #159 dnia: Grudnia 01, 2017, 21:30:02 pm »
Można o gt pisać wiele, ale takiego gówna nie widziałem po prostu nigdy, Forza jest niegrywalna przez sieć.