Autor Wątek: Fordza Motorsport 7  (Przeczytany 29394 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #160 dnia: Grudnia 02, 2017, 00:34:57 am »
Nie widzę problemu - ten filmik prezentuje dokładnie to, czego należy się spodziewać po iksboksowym komjuniti.


andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 962
  • Reputacja: 120
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #161 dnia: Grudnia 03, 2017, 10:49:06 am »
W Driveclub wygląda to na dzień dzisiejszy podobnie. Po prostu tak jest zawsze kiedy w grę grają Janusze.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #162 dnia: Stycznia 16, 2018, 17:54:16 pm »






Brak zaskoczenia, ale przynajmniej F1 gier wyścigowych ma lepsze pit stopy i bardziej szczegółowe klamki  xP



Na rodzimej scenie jest podobnie. W ostatnim CDA, przy wyborze wyścigowej gry, również pierwsze miejsce zgarnia FM7. Następnie jest wyróżnione PC Dwa oraz DiRT4. GTS poza pudłem.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #163 dnia: Stycznia 16, 2018, 20:55:06 pm »
Ograłem tylko demo ale podoba mi się bardziej od GT. Jak już uporam się z trzecią Horizon to biorę w ciemno. Najlepsze że nie grałem w żadną cześć to zarzuty o małej ilości nowej zawartości mnie nie dotyczą.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #164 dnia: Stycznia 16, 2018, 21:05:53 pm »
Zawartość mała nie jest. Na dobrą sprawę gra nie ma konkurencji pod względem liczby aut.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #165 dnia: Stycznia 17, 2018, 06:53:09 am »
Liczba aut jest ogromna. Ale jeżeli chodzi o trasy to tam chyba tylko ten Dubaj jest nowy plus jakieś modyfikacje w pogodzie na innych trasach. Przypomina to trochę kosmetyczne zmiany jak w grach sportowych klepanych rok do roku. No i minus to skrzynki z lootem:
Cytuj
Paradoks. Kupujecie skrzynki za kredyty. Nie dla nowych kostiumów, nie dla pierdółek, tylko dla kart modyfikacyjnych. Po co Wam karty modyfikacyjne? Żeby zarabiać więcej kredytów – i jednocześnie wydawać więcej kredytów na skrzynki. A to dlatego, że bez kart modyfikacyjnych zarabia się dość mozolnie. Koniec końców, na finiszu spirali niedorzeczności kupujecie samochody. Regularnie, według zasady „który da mi więcej punktów do poziomu kolekcjonera”, żeby… odblokowywać kolejne dziesiątki samochodów oraz niektóre elementy kariery. Wszystko ułożone idealnie pod mikrotransakcje (które zostały już potwierdzone). Smutny znak czasów, gdy nie wystarczy już kupić grę AAA, by nią się „normalnie” bawić.
Ktoś może potwierdzić grind kasy na auta czy koloeś przesadza?

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #166 dnia: Stycznia 18, 2018, 20:57:17 pm »
Zawartość mała nie jest. Na dobrą sprawę gra nie ma konkurencji pod względem liczby aut.

Ograłem tylko demo ale podoba mi się bardziej od GT. Jak już uporam się z trzecią Horizon to biorę w ciemno.




Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #167 dnia: Stycznia 26, 2018, 22:16:46 pm »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 962
  • Reputacja: 120
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #168 dnia: Stycznia 27, 2018, 16:30:45 pm »
Liczba aut jest ogromna. Ale jeżeli chodzi o trasy to tam chyba tylko ten Dubaj jest nowy plus jakieś modyfikacje w pogodzie na innych trasach. Przypomina to trochę kosmetyczne zmiany jak w grach sportowych klepanych rok do roku. No i minus to skrzynki z lootem:
Cytuj
Paradoks. Kupujecie skrzynki za kredyty. Nie dla nowych kostiumów, nie dla pierdółek, tylko dla kart modyfikacyjnych. Po co Wam karty modyfikacyjne? Żeby zarabiać więcej kredytów – i jednocześnie wydawać więcej kredytów na skrzynki. A to dlatego, że bez kart modyfikacyjnych zarabia się dość mozolnie. Koniec końców, na finiszu spirali niedorzeczności kupujecie samochody. Regularnie, według zasady „który da mi więcej punktów do poziomu kolekcjonera”, żeby… odblokowywać kolejne dziesiątki samochodów oraz niektóre elementy kariery. Wszystko ułożone idealnie pod mikrotransakcje (które zostały już potwierdzone). Smutny znak czasów, gdy nie wystarczy już kupić grę AAA, by nią się „normalnie” bawić.
Ktoś może potwierdzić grind kasy na auta czy koloeś przesadza?

Ja tam bym się nie zdziwił gdyby faktycznie tak było. Jakoś zbyt szczegółowo to opisał, żeby można było powiedzieć że się czepia. Jeśli nie można kupić samochodu, bo ma się zbyt niski poziom, no too...

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #169 dnia: Stycznia 27, 2018, 19:30:33 pm »
Liczba aut jest ogromna. Ale jeżeli chodzi o trasy to tam chyba tylko ten Dubaj jest nowy plus jakieś modyfikacje w pogodzie na innych trasach. Przypomina to trochę kosmetyczne zmiany jak w grach sportowych klepanych rok do roku. No i minus to skrzynki z lootem:
Cytuj
Paradoks. Kupujecie skrzynki za kredyty. Nie dla nowych kostiumów, nie dla pierdółek, tylko dla kart modyfikacyjnych. Po co Wam karty modyfikacyjne? Żeby zarabiać więcej kredytów – i jednocześnie wydawać więcej kredytów na skrzynki. A to dlatego, że bez kart modyfikacyjnych zarabia się dość mozolnie. Koniec końców, na finiszu spirali niedorzeczności kupujecie samochody. Regularnie, według zasady „który da mi więcej punktów do poziomu kolekcjonera”, żeby… odblokowywać kolejne dziesiątki samochodów oraz niektóre elementy kariery. Wszystko ułożone idealnie pod mikrotransakcje (które zostały już potwierdzone). Smutny znak czasów, gdy nie wystarczy już kupić grę AAA, by nią się „normalnie” bawić.
Ktoś może potwierdzić grind kasy na auta czy koloeś przesadza?

Bzdura. Już ci tłumaczę, bojawiem.

Lata temu ukazał się The Order, właściwie to zanim się ukazał sieć obiegła informacja, że to gra na niecałe pięć godzin, co było gwoździem do trumny tej bardzo dobrej gry.
Ja ja kupiłem na premierę i grałem na podstawowym poziomie trudności ok. osiem godzin. Na izi posżłoby szybciej, biegnąc przed siebie na hurra, jeszcze szybciej, ale nie o to chodzi.

Obecnie gram w Shadow of War. Net już płacze, że skrzynki, co odbija się na Metakrytyku od użytkowników - choć stawiam 4 Kazimierze, że wielu z nich gry na oczy nie widziało.
Że się tak brzydko wyrażę - można te skrzynie olać całkowicie. Jak ktoś gra, to się o tym przekonał.

W FM7 poświęciłem kilkadziesiąt godzin na tryb karieru. Żadnego wyścigu nie powtórzyłem, a kupowałem niemal cały czas co tylko chciałem i gotówki nie brakowało.

Dodam, że grałem na bazowym słupku trudności, który później zwiększyłem. Być może recenzent dostał od nacz. wytyczne "masz Forze, recenzja ma być na wczoraj". Chłopina wybrał najłatwiejszy słupek, do drugiego, trzeciego filaru nie doszedł - jest ich kilka, a każdy to godziny grania, więc napisał co napisał. Nie jest to jednak prawda.

Złotówki nie wydałem w FM7 i po kilkunastu godzinach wpadło osiągnięcie za pokaźną liczbę samochodów w garażu, a jakiś czas później zakupiłem najdroższy pojazd w grze.

I jeszcze jedno, to gra wyścigowa, która w przeciwieństwie do takiego GTS szanuje gotówkę gracza, stąd ta opasła kariera. Jak kariera, to szczeble. No chyba nikt nie sądzi, że po 4 godzinach gry w tak rozbudowana grę wyścigową będziemy mieli gotówkę na Veyrona  :)

Przecież na tym polega zabawa, a jako komuś nie pasuje, są na rynku gry, gdzie na dzień dobry wszytko jest odblokowane, ale gdzie tu frajda z rozrywki.  :-?

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #170 dnia: Marca 27, 2018, 13:48:22 pm »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #171 dnia: Grudnia 06, 2018, 13:12:56 pm »
Z dniem 04 XII doszła spora aktualizacja. Wprowadza m.in. zmiany w interfejsie, FFB, wprowadza także nowy pojazd - BMW M Motorsport M8 GTE.


Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Fordza Motorsport 7
« Odpowiedź #172 dnia: Marca 14, 2019, 10:06:07 am »
Seria Motorsport od wielu lat jest ceniona przez miłośników gier wyścigowych. Symulacja owa zachwyca zawartością (szczególnie porównując ją do konkurencji), jak i wykonaniem. Niestety jak wieść niesie w roku bieżącym prawdopodobnie nie ukaże się duża odsłona (mówi się o Street przeznaczonym na komórki), która jest już przygotowana z myślą o kolejnej generacji sprzętu (plotki).
Na otarcie łez do kapitalnej siódemki dodano:



Dodatkowo marcowa aktualizacja przyniesie kilka usprawnień m.in. w kwestii kolizji, jak i Forza Race Regulations poprawiający komfort gry przez sieć.