Autor Wątek: Astro Bears Party  (Przeczytany 1502 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Astro Bears Party
« dnia: Lipca 29, 2017, 00:26:27 am »


Zrobiliśmy gierę na Switcha! Astro Bears Party, local multiplayer party game z misiami w strojach kosmonautów. ʕ •ᴥ•ʔ Gierka jest mała i będzie tania ale udało nam się wycisnąć duże pokłady funu. Na razie promo splasz, w przyszłym tygodniu wrzucę screeny i trailer.


« Ostatnia zmiana: Lipca 29, 2017, 00:30:34 am wysłana przez monio4 »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Astro Bears Party
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 29, 2017, 00:43:35 am »
Dawno Cię tu nie było :)

A o gierce jeszcze nie słyszałem, mimo że jestem w temacie Switcha na bieżąco ;) No ale nowe indyki wychodzą na niego, jak grzyby po deszczu. Z chęcią dowiem się więcej o grze :)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Astro Bears Party
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 29, 2017, 01:37:38 am »
ależ rendery. Jak bardzo kwadratowe będą misie na słiczu?

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Astro Bears Party
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 29, 2017, 07:18:40 am »
A jak tam Inner Chains? :troll:

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Astro Bears Party
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 30, 2017, 03:11:54 am »
A o gierce jeszcze nie słyszałem
Na razie poszło tylko info giełdowe firmy i zielone światło dla nas na wrzucanie materiałów. Od przyszłego tygodnia ruszamy z normalnym marketingiem. Będę wrzucał updaty.

ależ rendery. Jak bardzo kwadratowe będą misie na słiczu?
Okrąglutkie. Gra ma mało elementów graficznych bo to jest podyktowane specyficznym, minimalistycznym gameplayem. Mogłem zaszaleć z modelami miśków, shaderami, postprocessami. Niestety natrafiliśmy na buga, chyba w samym Unity, przez którego musieliśmy wyciąć jeden postprocess.

A jak tam Inner Chains? :troll:
Wiedziałem że ktoś zapyta. :lol: Powiem tak- Grafa wyszła bardzo dobrze (nawet nagrodę dostaliśmy) a reszta tak jak się spodziewałem przez ostatnie kilka miesięcy produkcji. W tym projekcie była masa błędów decyzyjnych, błędów zarządzania, złego marketingu. Ja mam taką zasadę że nie uciekam przed zakończeniem projektu więc zwinąłem się dzień po premierze. Wróciłem do QubicGames na zajebistych zasadach współpracy.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Astro Bears Party
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 17, 2017, 22:29:40 pm »


Cytuj
QubicGames will soon be bringing Robonauts to Switch. Aside from that game, the company is also putting out Astro Bears Party. The European Switch eShop lists it for August 31 with a €4.99 / £4.49 price point.
(...)
    Astro Bears Party is an easy-to-learn, hard to master game about running around a planet and avoiding each other’s Magical Beary Ribbons. Jump and hover over Ribbons using a jetpack. Perform dashes to threaten your opponents. Be the last Bear standing!

    Choose one of 4 Bears with different playstyles and battle between 2-4 players. Take a challenge in single player mode and beat your own record in Jetfish Hunting!

    Key Features
    – 4 cute Astro Bears each with different playstyles
    – Local multiplayer for 2-4 players
    – Jetfish Hunting single player mode
    – Beautiful high quality 3D graphics
    – HD Rumble support
http://nintendoeverything.com/astro-bears-party-listed-for-august-31-release-on-the-european-switch-eshop/

Cena niewysoka, ale gra wygląda średnio zachęcająco...