Autor Wątek: Spintires: MudRunner  (Przeczytany 1639 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lupinator

  • Gość
Spintires: MudRunner
« dnia: Września 20, 2017, 20:44:33 pm »




Premiera lada moment. Nic tylko brać i jeździć po błotku.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Spintires: MudRunner
« Odpowiedź #1 dnia: Września 21, 2017, 11:32:39 am »
Wygląda ciekawie. Za to meta mówi, że gra jest taka sobie:
http://www.metacritic.com/game/pc/spintires

Może jednak wersja na konsole będzie bardziej dopracowana.

lupinator

  • Gość
Odp: Spintires: MudRunner
« Odpowiedź #2 dnia: Września 21, 2017, 11:59:20 am »
Na Stesamie 85% pozytywnych recenzji, najnowsze mieszane bo coś tam zjebali. Nowa wersja ma mieć (poza technologicznymi ulepszeniami) wszystkiego więcej - nowa mapa do sandboxowej jazdy, 5 różnych środowisk, 13 nowych wózków, wyzwania jakieś. Ja się nie mogę doczekać, szczególnie że planuję grać sam i mają to też usprawnić, żeby więcej pojazdów można było kierować w pojedynkę.  :angel:



lupinator

  • Gość
Odp: Spintires: MudRunner
« Odpowiedź #3 dnia: Października 12, 2017, 18:15:45 pm »


No i to jest samochodówka.  :angel:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Spintires: MudRunner
« Odpowiedź #4 dnia: Października 12, 2017, 18:56:48 pm »
W tym sie będzie dało normalnie jeździć, czy coś na zasadzie wydawania komend? Patrze po jakiś gejmplejach to na to drugie wygląda, a w takim wypadku zakopać w tym błocie. ;/

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Spintires: MudRunner
« Odpowiedź #5 dnia: Października 12, 2017, 19:25:13 pm »
Cytuj
Podczas zabawy klawisze W,S,A,D lub też strzałki kierunkowe odpowiadają za dodawanie gazu, naciskanie hamulca oraz skręcanie kołami - standard, prawda? Ale nie wszystko w modelu sterowania w Spintires jest takie oczywiste, więc przyjrzyjmy mu się dalej. Do naszej dyspozycji oddano także hamulec ręczny (domyślnie - spacja), bardzo przydatne w nocy światła (H), napęd na wszystkie koła (E), blokadę dyferencjału (Q) oraz wyciągarkę.

pawel_k

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-01-2016
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 4
Odp: Spintires: MudRunner
« Odpowiedź #6 dnia: Października 14, 2017, 09:29:39 am »
Grałem na PC parę lat temu w jakieś demo które miało pokazać technologię na długo przed premierą, bez żadnych zadań, po prostu las i Kamaz - i już wtedy gra była świetna :) na pewno biorę na premierę, chociaż boję się że dość szybko gra będzie monotonna.

Ps. Gra będzie na płycie czy tylko psstore?
« Ostatnia zmiana: Października 14, 2017, 09:32:28 am wysłana przez pawel_k »

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Spintires: MudRunner
« Odpowiedź #7 dnia: Października 14, 2017, 09:35:01 am »
Wygląda trochę jak GTAV.
Fryty tyty dotknij pyty

pawel_k

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-01-2016
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 4
Odp: Spintires: MudRunner
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 03, 2017, 00:12:06 am »
Kupiłem, pograłem, i nie polecam. Graficznie ujdzie, fizyka super, ale wszystko jest w mega ślamazarnym tempie, do tego powtarzalność i nuda. Zrobiłem z 2/3 trybu wyzwań, i ogólnie jeden był fajny - wspinaczka UAZem na szczyt, reszta na jedno kopyto.

Za 70zl można brać, ale za 160 trochę nie ma sensu.

pawel_k

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-01-2016
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 4
Odp: Spintires: MudRunner
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 08, 2017, 23:51:17 pm »
Dodam jeszcze że kamera to jakaś kpina, operowani nią to straszny dramat.

Skończyłem wyzwania, tryb dla jednego gracza daruję sobie. Ciągle mam wrażenie że tkwi w tej grze spory potencjał, ale przez kamerę i ogólną ślamazarność gra została zabita. Różnice w autach są prawie niezauważalne, wszystko dziej się w tempie żółwia, nie czuć mocy aut, wszy jest na jedno kopyto.
Sprawdzę jeszcze tryb zaawansowany, może tam jest lepiej, jak nie to do gry raczej nie wrócę...
« Ostatnia zmiana: Listopada 09, 2017, 08:48:09 am wysłana przez pawel_k »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Spintires: MudRunner
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 28, 2018, 23:01:03 pm »
Spintires: MudRunner in the works for Switch
Cytuj
Finally, a Nintendo Switch version of Spintires: MudRunner is currently being worked on. We don’t have much more to say about this right now, but it is coming, and we’ll have more news about it in the future!
https://nintendoeverything.com/spintires-mudrunner-in-the-works-for-switch/

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Spintires: MudRunner
« Odpowiedź #11 dnia: Września 27, 2018, 19:41:59 pm »
Spintires: MudRunner – American Wilds Edition launches November 27
Cytuj
    Like the versions on other platforms, the Nintendo Switch version of Spintires: MudRunner – American Wilds Edition will bring together the new expansion, the base game and all the DLC content released so far, for a total of over 30 vehicles, 60 add-ons, 10 sandbox maps, and 11 challenge maps. Most notably, it will feature 2 brand new sandbox maps inspired by the rough lands of Montana, North Dakota, and Minnesota, new challenges to tackle, and seven iconic US trucks from household brands like Ford, Hummer, and Chevrolet…

    Overcome muddy terrain, raging rivers, and other obstacles that realistically react to the weight and movement of your vehicle, powered by the game’s advanced physics engine. Armed with your map, compass, winch, and driving skills, go solo or join up to three others in co-op multiplayer.
https://nintendoeverything.com/spintires-mudrunner-american-wilds-edition-launches-november-27/