Autor Wątek: Sekiro: Shadows Die Twice  (Przeczytany 14677 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 642
  • Reputacja: 74
  • KILLZOWN3D
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #160 dnia: Kwietnia 11, 2019, 10:32:08 am »
Liczę że wyjdzie DLC. Życzyłbym sobie opcji zmiany ciuszków. Takiej kosmetycznej ale żeby była. Wątpię żeby była opcja zmiany broni ale fajnie jakby się dało włócznią pomachać.

Patrząc na historię FS i biorąc pod uwagę wydawce, DLC jest raczej pewne. Możliwe, że będzie pod postacią wspomnienia jak Hirata.

Zmiana ubrań to jest coś, co by się bardzo przydało. Brakuje mi trochę właściwego wynagradzania gracza za eksplorację. O ile rozumiem kwestie broni czy ubrań ze statystykami, o tyle sama zmiana wizualna wydaje się do zrobienia. Może jedynie odbić się na cut-scenach.

Może Sekiro będzie punktem wyjścia dla innej podobnej gry (ewentualnie kontynuacji, ale to niesie ze sobą większe ograniczenia), gdzie jednak wróci część rozwiązań z poprzednich produkcji FS.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #161 dnia: Kwietnia 14, 2019, 10:11:05 am »
Myślałem że po ostatnim szefie nic mnie już nie zaskoczy. Na NG+ wybrałem inne zakończenie i trafiłem do innej wersji Hirata Estate. Również po to żeby zdobyć dwa ostatnie paciorki do trofika. Walka z szefem tam jest porównywalna z ostatnim bossem jeżeli chodzi o poziom trudności. Skurwiel jest super szybki, zostawia mało okienek a jak atakuje ze znaczkiem kanji i nie zrobimy mikiri to koniec. Walka jest w pomieszczeniu motylkowej  i kamera potrafi tam zwariować. Ech naklepie jeszcze dwóch innych bossów zanim do niego wrócę bo na ng+ znowu dostaje się wspomnienia do zwiększania siły ataku.

W ogóle jedyny minus jaki mam do Sekiro to kamera przy walkach w ciasnych pomieszczeniach z szybkimi przeciwnikami.

Dopiero na drugim przejściu zauważyłem że można zdeprawowanej mniszce na moście zapodać dwa ataki z ukrycia pod rząd i walczyć tylko z jej trzecią formą. Na początku zanim się pojawi szybko linkami po drzewach za nią i skok. A później od razu znowu na górę i jak atakuje cieniami znowu skok na łeb. Czas walki skrócony o 2/3:-).

Faktycznie na drugą walkę z małpami ostrze śmiertelności to najlepszy wybór. Pięknie czyści teren.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 236
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #162 dnia: Kwietnia 14, 2019, 10:34:21 am »
A ja doszedłem do Sowy i wczoraj se zrobiłem wolne. Ale coś czuję że będzie ciężko... Nie umiem wyczuc momentu parowania.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka


bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #163 dnia: Kwietnia 14, 2019, 11:33:41 am »
A ja doszedłem do Sowy i wczoraj se zrobiłem wolne. Ale coś czuję że będzie ciężko... Nie umiem wyczuc momentu parowania.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Dzisiaj z nim walczyłem na NG+. Walka długa i defensywna. Parować tam trzeba to na pewno. Bo blok szybko przebije combosami.  Jedyne dobre okno na atak to po tym jak rzuca dwa shurikeny i atakuje z wyskoku albo od razu po udanym mikiri. Jak jesteś pewny że wytrzymasz bez leczenia to warto go bić jak rzuca kulkę. W drugiej fazie zamiast shurikenów rzuca trucizna i czasami rzuca bombę dymną. Trzeba szybko go namierzyć bo potrafi zrobić wtedy pchnięcie i nie zdążymy z mikiri. Ogólnie cwel:-)

A widziałem filmik jak koleś ostatniego bossa bił 30 min atakując tylko w jednym momencie jak był pewniak. Biegał w kółko non stop jak debil ale się udało. Z kolei inny typ nagrał filmik i położył go bez obrażeń i bez ulepszania bohatera samym parowaniem i dobrym czytaniem kanji. Rozwalił go perfekcyjnie ze 100% skutecznością odbić w 5 min. 


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 236
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #164 dnia: Kwietnia 14, 2019, 11:42:27 am »
No ja na razie właśnie biegam w koło i atakuje po tym ciosie co mówiłeś, bo parowania w tej walce nie ogarniam :(

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka


piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #165 dnia: Kwietnia 14, 2019, 15:00:22 pm »
Ja zaciąłem się na zdeprawowanej mniszce. Nie jest specjalnie ciężka, ale jakoś tak lamię, że trzecia forma jest dla mnie nie do przeskoczenia.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 236
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #166 dnia: Kwietnia 14, 2019, 15:01:35 pm »
Czy ona walczy tak samo jak da co wygląda jak duch?

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka


piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #167 dnia: Kwietnia 14, 2019, 15:10:15 pm »
Czy ona walczy tak samo jak da co wygląda jak duch?

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka


Dwie pierwsze formy, to raczej zestaw łatwych do odczytania ciosów. Natomiast w trzeciej wydaje mi się, że to kopia tej widmowej.
Nie jest jakoś specjalnie skomplikowana, a sprawia mi najwięcej problemu.  btw. zrobiłem sobie dłuższą przerwę i wróciłem do Bayo2.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2019, 15:12:11 pm wysłana przez piter86 »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 236
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #168 dnia: Kwietnia 14, 2019, 15:12:13 pm »
Widmowa w sumie dość prosta była ale wymagała cierpliwości.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka


bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #169 dnia: Kwietnia 14, 2019, 15:49:43 pm »
Na mniszkę jest dobry patent. Jak skacze z dzidą to najlepsze obrażenia można jej zadać blokując ulepszonym kapeluszem R2 a potem od razu R1. Spore obrażenia i bezpiecznie można się wycofać.

Lol przyznać się kto zjebał jak ten kolo na początku



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2019, 16:29:12 pm wysłana przez bojawiem »

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #170 dnia: Kwietnia 14, 2019, 20:07:19 pm »
Kroniki lamienia Lol


Świetne są rage filmiki z Sekiro :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #171 dnia: Kwietnia 14, 2019, 20:15:20 pm »
Vonzay tak ma  :lol:

lupinator

  • Gość
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #172 dnia: Kwietnia 14, 2019, 21:59:29 pm »
Wiem, że to są jakieś wycinki, ale i tak ciężko mi sobie wyobrazić, że ktoś ogląda granie takiego frustrata dla funu.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 236
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #173 dnia: Kwietnia 15, 2019, 01:00:09 am »
Owocny wieczór, padł sowa i corrupted Monk. @piter, dwa paski mniszce można zjechać z ukrycia, pokombinuj :)

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka


windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 236
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #174 dnia: Kwietnia 15, 2019, 09:22:02 am »
Wiem, że to są jakieś wycinki, ale i tak ciężko mi sobie wyobrazić, że ktoś ogląda granie takiego frustrata dla funu.
Obejrzalem wlasnie i ja nie wiem jak sie mozna tak wkurwiac :D Ja przy tej grze jestem (w miare) spokojny nawet jak dostaje wpie**ol :D

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #175 dnia: Kwietnia 15, 2019, 09:44:28 am »
Najlepsze jak się wkurwiał na zejście w zatopionej dolinie skacząc w jakimś z dupy miejscu jak dwa kroki wcześniej jest zejście tak jak twórcy przewidzieli którego nie znalazł :-)

Koleś gra w rageu totalnym. Im większy rage tym bardziej mu nie idzie. Zdecydowanie nie dla niego ta gra. W innym filmiku stracił 3,5h na małpę. Ciekawe ile mu się zejdzie na ostatniego bossa bo jest ze 4 razy trudniejszy ;-). Tam wielki obszar to może nie będzie mógł na kamerę winy zwalić. Wtedy pewnie parry będzie zjebane. Jak to powiedział tam na bank jest element rng Lol.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #176 dnia: Kwietnia 15, 2019, 10:55:22 am »
Ja może ze trzy razy krzyknąłem "gówno je*ane!" i tylko raz chciałem wyrzucić telewizor razem z tym pętowiskiem kabli przez okno. Tak ogólnie, to 75% gry spokój niczym budda.

@windo sprawdzę dzisiaj, czy mi się uda po cichaczu.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2019, 10:57:49 am wysłana przez piter86 »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 236
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #177 dnia: Kwietnia 15, 2019, 11:02:58 am »
Ja może ze trzy razy krzyknąłem "gówno je*ane!" i tylko raz chciałem wyrzucić telewizor razem z tym pętowiskiem kabli przez okno. Tak ogólnie, to 75% gry spokój niczym budda.

@windo sprawdzę dzisiaj, czy mi się uda po cichaczu.
Ja tez. Nawet jak wbilem do Genichiro i mnie je**l jak bura sukwe, to sie smialem pod nosem.

Da sie na pewno, bo tak wczoraj ujebalem ;D
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 821
  • Reputacja: 81
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #178 dnia: Kwietnia 15, 2019, 11:12:49 am »
Ja może ze trzy razy krzyknąłem "gówno je*ane!" i tylko raz chciałem wyrzucić telewizor razem z tym pętowiskiem kabli przez okno. Tak ogólnie, to 75% gry spokój niczym budda.

@windo sprawdzę dzisiaj, czy mi się uda po cichaczu.
Hahahahahaahhaaha. Pętowisko kabli. :)

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #179 dnia: Kwietnia 15, 2019, 23:18:57 pm »
Ostatni Bosik. No to chyba będzie na tyle jeżeli chodzi o moją przygodę z Sekiro  8)

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #180 dnia: Kwietnia 16, 2019, 07:52:52 am »
Ostatni Bosik. No to chyba będzie na tyle jeżeli chodzi o moją przygodę z Sekiro  8)
Z początku wydaje się nie do pokonania ale z każdą porażką będziesz się uczył na co można sobie pozwolić. Nie licząc fazy rozgrzewkowej to w pierwszej jest dosyć prosto. Najlepszy moment jak idzie w prawo i po chwili pojawia się znaczek kanji. Wtedy albo unik w lewo i można zadać cios albo jak wolisz zejść mu z postury to mikiri. Też dobry moment jak ładuje się i strzela dwoma falami. Można go obiec i zadać cios. I fajnie się sprawdza podwójne ichimonji po jego skoku z dwoma ciosami. Ładuje go wiec jest czytelny. Trzeba się odsunąć i zaraz po pierwszym ciosie skakałem na niego z tym combat artem. Pierwszy cios zabierał mu hp a drugi posturę. Potem od razu blok. Tak można przejść pierwszą fazę bez strefy hp w miarę szybko. W drugiej już bardziej defensywnie bo wariuje włócznia. Trzeba dobrze parować i uważać na to żeby nam postury nie rozbił. I mikiri to podstawa. Zawsze po niej można zadać cios. Lubi też na nas skoczyć z mocnym ciosem. Dużo ludzi robi tam unik ale ja zawsze parowałem i dawało się po tym mu zdjąć trochę hp. I zawsze polecam parry kapeluszem jeżeli jest pewności że boss po mocnym ciosie przez chwile nie wykona ataku. Wtedy od razu R1 i oberwie wachlarzami ładnie. Trzecia faza to tak samo tylko strzela piorunami jak Genichiro. Ja skakałem i odbijałem w locie ale niektórzy widziałem wbiegają pod bossa i tam jest bezpiecznie. Ogólnie w ch** ciężka i długa walka. Z trofików wynika że tylko 15% go załatwiło. Powodzenia.

Możesz też rozprawić się z demonem gniewu najpierw bo jest łatwiejszy i zwiększysz sobie trochę atak wspomnieniem.

Ja obecnie męczę się z trudniejsza wersja Sowy w innej wersji posiadłości Hirata. Skurwiel dostał boosta i jest porównywalnie trudny co ostatni boss. Ma tylko dwie fazy ale do drugiej mi się nie udało dotrwać jeszcze :-).

Z innej beczki jak potrzebujecie łuski karpia żeby coś tam dokupić  to można ekstra 10-12 sztuk uzyskać tak:
- karmiąc 3 razy przynęta wielkiego karpia w źródlanym pałacu. Jedna przynęta jest na końcu potoku w wiosce mibu a kolejne pod wodą w zrodlanym pałacu.
- w źrodlanym pałacu przy posążku przy moście który zniszczył wielki karp trzeba się cofnąć do rezydencji i na prawo jest kałuża w której można zanurkować do pomieszczenia gdzie są 3 łuski plus skrzynka z pałacowa woda. Ten przedmiot dajemy kapłanowi z wiosce Mibu. Jest w chacie zaraz przed walką z mniszka. Robimy odpoczynek przy posążku i powinien się przemienić. Zabijamy go i cyk 5 łusek ekstra. Ewentualnie przemienia się po pokonaniu smoka. Nie zarejestrowałem dokładnie kiedy.
Gdybym to wiedział na pierwszym przejściu to nie musiałbym drugi raz walczyć z demonem gniewu po przedmioty do ulepszenia protezy tylko bym kupił od typka w garnku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2019, 07:59:37 am wysłana przez bojawiem »

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #181 dnia: Kwietnia 16, 2019, 22:54:18 pm »
Dzięki. Dużo cennych rad i w sumie trafnych. Szkoda tylko, że większość trudno wykorzystać w praktyce ;) Timing już nie ten i cierpliwości brak.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Dajmy w spoiler nasze rady, bo troszkę mogą komuś popsuć zabawę.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 236
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #182 dnia: Kwietnia 17, 2019, 09:28:35 am »
Czy tylko mnie wkur**a lokacja zrodlany palac?

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #183 dnia: Kwietnia 17, 2019, 11:20:42 am »
Czy tylko mnie wkur**a lokacja zrodlany palac?
Lokacja czy bardziej czarodzieje :-)?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 236
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #184 dnia: Kwietnia 17, 2019, 14:25:38 pm »
Czarodziejom to spierdalam, ale jakos mi sie nie podoba ta lokacja, jej uklad i mam wrazenie, ze mocno tam widac niedoskonalosci grafiki, albo jest po prostu brzydsze graficznie.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #185 dnia: Kwietnia 17, 2019, 14:58:27 pm »
No faktycznie średnio wyglada. Ale można ponurkować :-).

Zajebałem ostatniego bossa na NG+ za 25 razem Lol. Było jeszcze trudniej bo zdrowie juz nie podrośnie a bardziej rozbija posturę i hp. W tej walce trzeba być perfekcyjnym praktycznie. Bo leczyć tez nie daje za bardzo. Jeszcze jedno przejście i dwóch ostatnich bossów do trofika. 4 zakończenie to chyba sobie wczytam zapis z pena bo zrobiłem przed walką.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2019, 15:06:30 pm wysłana przez bojawiem »

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #186 dnia: Kwietnia 17, 2019, 20:51:31 pm »
Gratki.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 236
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #187 dnia: Kwietnia 18, 2019, 01:59:31 am »
Doszedłem do final bossa. Kogoś srogo poj**ało xd

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka


bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #188 dnia: Kwietnia 18, 2019, 09:35:29 am »
To jeden z najtrudniejszych bossów w ogóle w grach. W Bloodborne podobnie bezradny na początku byłem z Sierotą Kos z DLC.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 236
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #189 dnia: Kwietnia 18, 2019, 09:41:20 am »
Dobilem jakos do 3 fazy gdzie padlem po pierwszym ciosie. Ale zero tykw i zero odrodzen. Nie wiem serio jak to ogarnac, ale czeka mnie sporo nauki.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #190 dnia: Kwietnia 19, 2019, 08:02:35 am »
Do dzbana pozostało mi jedno zakończenie i odblokowanie wszystkich umiejętności - łącznie 19 pkt. Jestem na Ng+++ i chyba dobiegnę szybko do końca a przynajmniej do pałacu bo tam się szybko farmi. A jak run po bossach będzie bez zgonu to trochę się już uzbiera.

Zrobię niedługo swój ranking szefów. W zależności od zakończenia walczy się z tymi samymi bossami (lecą za nich jeszcze raz trofiki) ale mają zupełnie nowe ruchy i poziom trudności. U jednego wyższy tak o 100% ch** jeden :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 236
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #191 dnia: Kwietnia 20, 2019, 07:55:02 am »
Dwa dni walki z final bossem, pierwsza fazę opierdalam z palcem w dupie, druga też mam opanowana, ale gra bezlitośnie karze mój brak cierpliwości i dochodzenie od planu który zajmuje czas ale działa. No i potem wchodzi 3 faza do której jakoś często nie dochodzę więc ciężko mi ją orzecwiczyc i jestem je**ny jak stara kur** w zamtuzie :) Jak na razie nie widzę żeby mi się to udało, ten boss jeśli idzie o poziom trudności dla mnie to trochę jakby przeklejony z innej gry. I nie jest może sam w sobie trudny, tylko te aż 4 fazy powodują że ciężko te ostatnie, najtrudniejsze sobie w ogóle orzecwiczyc.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka


bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #192 dnia: Kwietnia 20, 2019, 09:12:21 am »
Gadałem z Kyo na czacie psn. Leci już pewnie trzecie przejście skubaniec. Chyba w trzy dni skończył pierwsze przejście. :-)

Pozdrawia forum :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #193 dnia: Kwietnia 20, 2019, 11:41:21 am »
Ja sobie zrobiłem wakacje od Sekiro. Jestem pełen podziwu, że komuś się chce trzeci raz to wałkować i to w tak krótkim czasie  :)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 236
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #194 dnia: Kwietnia 20, 2019, 17:59:12 pm »
No ja też na święta przerwa, później 3 dni sam w domu siedzę i cisne final bossa i jak się nie uda to pass. A i drugi raz nawet nie podchodzę, mimo że to świetna gra ;)

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka


bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #195 dnia: Kwietnia 20, 2019, 18:46:17 pm »
No ja też na święta przerwa, później 3 dni sam w domu siedzę i cisne final bossa i jak się nie uda to pass. A i drugi raz nawet nie podchodzę, mimo że to świetna gra ;)

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Generalnie kolejne przejścia idą jednak łatwiej. Ja pocisnę żeby platynkę do kolekcji gierek From Software wbić. Jeden na NG+++ i jadę sobie bossów i mini bossów dla zabawy. Muszę przyfarmić 19 pkt a mam dopiero 5 a jestem przed Genichiro. Nie lubię z nim walczyć a kolejni bossowie są dla mnie łatwiejsi od niego. Waham się czy dozbierać do 9 pkt teraz czy ryzykować stratę.

Generalnie to też już czuje przesyt i chętnie odpalę z Game passa Pray.





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 236
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #196 dnia: Kwietnia 20, 2019, 20:06:01 pm »
Właśnie dużo ludzi nie lubi Genichiro a mi ta walka poszła ładnie i całkiem ja lubię.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka


bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #197 dnia: Kwietnia 23, 2019, 11:52:07 am »
Lada moment ma być latka. Boosta dostanie Sabimaru z którego nigdy nie korzystałem oraz zmniejszy się liczba symboli ducha do użycia niektórych narzędzi protezy. Nerfa dostanie byczek:-).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 236
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #198 dnia: Kwietnia 23, 2019, 13:20:02 pm »
Mogliby oslabic ostatniego bossa...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 236
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Sekiro: Shadows Die Twice
« Odpowiedź #199 dnia: Kwietnia 24, 2019, 11:23:56 am »
Kutas wczoraj juz prawie padl, ale kamera postanowila mi zrobic psikusa, zgubil sie lock za kamieniem i dziekuje dobranoc. kur**.