Autor Wątek: Devil’s Hunt  (Przeczytany 1203 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Devil’s Hunt
« dnia: Lipca 26, 2018, 12:57:12 pm »
Kolejna postać z demoniczną ręką, akcja, TPP.



Cytuj
The war between Demons and Angels takes you to hell and back in this third-person action game. You are Desmond, the one man with demonic powers who can decide the fate of our world by joining either side of the conflict.

• Developer: Layopi Games

• Publisher: 1C Company

• Release Date: 2019

• Platforms: PC, Xbox One and Playstation 4




Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Devil’s Hunt
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 26, 2018, 15:25:17 pm »
Niestety nic specjalnego z tego nie będzie. Może jak dobrze pójdzie to wyjdzie z tego taki dobry średniak. Mimo wszystko kibicuje im od dawna bo w zamysłach mieli być takim polskim Ninja Theory. Na razie było trochę kwasu, zespół jest słabo doświadczony jeśli idzie o gry (trochę ludzi z branży przyszło w trakcie), prezes nie ogarnia wszystkiego. Może, jeśli w końcu uda im się to wypuścić, powoli się rozkręcą. Fakt, że ta gra mimo wszystko wciąż powstaje napawa lekkim optymizmem. Jest też postęp wizualny względem tego co było, więc może dowiozą. Oby nie skończyło się jak Inner Chains i Agony.

lupinator

  • Gość
Odp: Devil’s Hunt
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 26, 2018, 22:10:57 pm »
Że się ludziom klepać gry z tak odtwórczym designem. W sumie zawsze mnie to zastanawiało - oni muszą wiedzieć że robią odtwórczą kaszankę, nie? Czy teamy od crapów tak się utożsamiają ze swoimi grami, że nawet po premierze w prywatnych rozmach ich bronią?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Devil’s Hunt
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 27, 2018, 08:33:34 am »





Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Devil’s Hunt
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 09, 2018, 08:48:39 am »

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Devil’s Hunt
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 09, 2018, 15:06:14 pm »
Że się ludziom klepać gry z tak odtwórczym designem. W sumie zawsze mnie to zastanawiało - oni muszą wiedzieć że robią odtwórczą kaszankę, nie?

To jest tak - prezes ma kasę, bo ma bogatych rodziców (takich Januszy game devu już trochę mieliśmy ;) ). Ponadto pisze książki o takiej tematyce i chyba jakoś się sprzedają. Acha i jeszcze jest piłkarzem ;P. Więc wpada na pomysł, że zrobi grę na bazie swoich książek i zaczyna budować studio. Już na wstępie widać, że nic wybitnego z tego wyjść nie może. Gdy dorzucimy do tego fakt, że zatrudnia sporo "świeżynek" (przynajmniej jeśli idzie o game dev) to zaczyna nam klarować się obraz ładnej katastrofy. Kasa lata na lewo i prawo, gra rodzi się w bólach i w zasadzie bliżej jej do symulatora chodzenia z ładnym enviro. Walki lepiej nie tykać bo razi po całości. W studio panuje młodzieżowa atmosfera, zespół liczy kilkanaście osób, a przy rekrutacji sobie nie pomaga (byłem tam, bo chciałem się wkręcić na zlecenia na postacie, ale prezes... zapomniał się do mnie odezwać :D). Mija sporo czasu, ludzie zastanawiają się kiedy to jebnie i faktycznie pewne oznaki są - zaczynają się "podniżki" bo kasy coraz mniej, do tego robi się syf w sieci z powodu kilku opinii byłych pracowników (pracowników, którzy dostawali grube pieniądze za obijanie się). Na szczęście po drodze zaczynają przychodzić ludzie z branży (kilka osób od nas poszło tam) i zaczynają wszystko prostować i pchać do przodu. Kasa się znalazła, wydawca też i jak widać gra zmierza powoli ku wydaniu. Dużo się zmieniło od momentu kiedy ją ostatnio widziałem i to na lepsze. Szału nie zrobi, ale wydaje mi się, że nie mają takich ambicji, przynajmniej nie przy pierwszym projekcie (ma być cała seria). Przy następnych tytułach może być lepiej, choć, według mnie, jeden poważny problem zawsze będzie - nie powinno się robić gier na bazie książek prezesa studia ;) (chyba, że to jakaś naprawdę wybitna literatura, ale nawet wtedy lepiej, żeby autor nie mieszał się w projekt, jedynie prowadzenie studia, co jednak oczywiście wydaje się niemożliwe).

Czy teamy od crapów tak się utożsamiają ze swoimi grami, że nawet po premierze w prywatnych rozmach ich bronią?

Za tym to jest różnie, część problemów na pewno już teraz widzą (np. posysające animacje). Część z tego będą się starali rozwiązać, ale oczywiście nie wszystko mogą (to jednak małe studio, a jakoś, którą chcieli by osiągnąć jednak ich przerasta). Oczywiście jednak są i tacy, którzy uważają, że postradali wszystkie rozumy i znajdziesz ich w wielu polskich studiach. Ewentualne sukcesy tylko ich w tym utwierdzają. Nie pracuje się lekko w takich warunkach, ale jestem przekonany, że to problem globalny w każdej branży ;). Z takich głośnych przypadków to oczywiście Marek Tymiński z CI Games ;).

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Devil’s Hunt
« Odpowiedź #6 dnia: Września 07, 2018, 09:55:57 am »


Bardzo biednie.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Devil’s Hunt
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 08, 2019, 08:14:28 am »


Postać rusza się tragicznie.

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Devil’s Hunt
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 08, 2019, 11:09:26 am »
Ale bieda  8)

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Devil’s Hunt
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 08, 2019, 11:29:53 am »
Na screenach to może jeszcze wyglądać, ale w ruchu widać, że zespół rzucił się na zbyt głęboką wodę. Ciekawe, czy będzie im dane zrobić solidny skok jakościowy z następną grą.

lupinator

  • Gość
Odp: Devil’s Hunt
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 08, 2019, 21:08:47 pm »
Zaorać to zanim złoży jaja.