Autor Wątek: DiscWorld Noir  (Przeczytany 3734 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
DiscWorld Noir
« dnia: Kwietnia 22, 2005, 20:23:11 pm »
Najzabawniejsza, najśmieszniejsza, z największym jajem. Grafika w starym stylu, absolutnie i maksymalnie wspaniała muzyka i dialogi, po których człowiek cieszył się, jak głupi. Jednak mimo wszystko trudna i nie skończyłem jej... Graliście?

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
DiscWorld Noir
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 22, 2005, 20:52:52 pm »
Ty chyba nie grales w Discworld 2. Pochwale sie publicznie ze na jednym z Discworldow (ksiazkowych) mam autograf Pratchetta:)! Kolejka byla straszna :).

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
DiscWorld Noir
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 22, 2005, 21:01:06 pm »
FAX - jasne, ze gralem - mam gdzies jeszcze oryginal :) Niestety nie przebrnalem przez cala... odinstalowalem - powrocilem do niej jakies pol roku pozniej, ale zaczela mnie denerwowac jedna rzecz (pamietam, ze byla postac przed jakims budynkiem - jakis ogr czy cos, ktory mial Ci powiedziec wazna rzecz - wazna dla glownego watku, jakos nie wysluichalem go, czy jakos tak sie zlozylo, ze zniknal a ja stalem w martwym pkt  - to mnie zniechecilo pozniej :)

Ale trza przyznac - ksiazki, gry lub cokolwiek zwiazanego z Discworldem Pratchetta, to majstersztyk :D Mozna kulac godzinami :D

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
DiscWorld Noir
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 22, 2005, 21:17:23 pm »
W grze zagadki były dosyć trudne + dobra znajomość angielskiego wymagana, nie znam w sumie osoby, która to skończyła, ale gra jest wybitna.

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
DiscWorld Noir
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 22, 2005, 21:36:35 pm »
Ostatnio nawet znalazlem Discworlda jak szukalem jakiegos filmu - przy okazji wyciagnalem starego dobrego woodruff'a - ciekawe czy sie odpali :D

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Polucja

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 04-06-2005
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
DiscWorld Noir
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 04, 2005, 16:48:11 pm »
Niestety Noira ni mam, ale za to dwójeczke i jedyneczke jak najbardziej:) Są świetne, dla mnie to najlepsze przygodówki na psx'a - mało ich troche a ja zawsze przepadałem za takimi pozycjami. Ba! moją pierwsza grą na psx'a był City of Lost Children... Wstyd mi do dziś.
Obecnie katuje RE4

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
DiscWorld Noir
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 04, 2005, 17:17:40 pm »
A na jaka konsole wyszla ta gra? Pierwszy raz slysze taki tytul.

Polucja

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 04-06-2005
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
DiscWorld Noir
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 04, 2005, 17:40:23 pm »
DiscWorld Noir wyszedł na psx'a i pc i jest kontynuacją ręcznie rysowanych przygodówek point'n'click na podstawie ksiażek Terrego Pratcheta ale w cięższym mrocznym wydaniu. Jak wyżej pisałem mam dwie pierwsze części i zachęcam do sprawdzenia, naprawde warto.
Obecnie katuje RE4

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
DiscWorld Noir
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 04, 2005, 17:47:22 pm »
Polucja zmniejsz tego avatar, bo zajmuje 1/4 strony.