Autor Wątek: Anime  (Przeczytany 212682 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Anime
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 22, 2004, 19:04:41 pm »
Ja uwielbiam!!! Ale niestety nie mam do nich praktycznie zadnego dostepu (z internetu korzystam jedynie w szkole, stalki nie mam :x, wiec praktycznie nawet sciagnac nic nie moge... ) :cry:  :cry:  :cry:

Skad wy to wszystko bierzecie (i po jakim jezyku...) :?:  :?:  :?:  :cry:  :cry:  :cry:

Kiedys bylem na jakims sklepie internetowym, ale gdzie i kiedy, to nawet najstarsi górale nie pamietają... :roll:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Anime
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 22, 2004, 22:23:01 pm »
Cytat: "szafa"
Halo, kuku!!! Co z tym drzewkiem bonsai? Udalo Wam si w koncu?:D:D

Ogladaw moze ktos Photon'a? Nawet wporzo anime...


jw
Fryty tyty dotknij pyty

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Anime
« Odpowiedź #82 dnia: Września 27, 2004, 23:36:37 pm »
łłłuuuuuu, dawno tu nikt nie pisał. Moje ulubione anime:
Akira
  Escaflowne
  Vampiere Hunter D
  Naruto
  Księżniczka Mononoke
  Soul Hunter
  Trigun
  Grobowiec swietlikow
Cowboy Bebop

Sie napisałem :oops:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Tidus-X

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-09-2004
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 1
Anime
« Odpowiedź #83 dnia: Września 28, 2004, 07:35:42 am »
dla mnie najlepsze anime to: Naruto no i oczywiscie Dragon Ball:P:P:P:P
C:/pulpit/uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.bmp-Paint

Vejit

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-07-2004
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Anime
« Odpowiedź #84 dnia: Września 28, 2004, 09:48:23 am »
Boże dlaczego ja byłem ślepy i niezauważyłem tego tematu wczesniej.....<ukarać się potem :D >
Cóż kocham anime, moje ulubione to Dragon Ball  i Naruto ale uwielbiam także inne jak:
Full Metal Panic,Love Hina, DiGi Charat, Excel Saga, anime z kanału Polonia 1, Street Fighter, NGE, Trigun, anime z Rtl7...eecchhh...już mi się wymieniać niechce, w każdym razie dużo tego.
I will show You the Greatest Nightmare

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Anime
« Odpowiedź #85 dnia: Września 28, 2004, 10:22:44 am »
Dla mnie najlepsze będzie SLAYERS! Zawsze najfajniejsze było to, gdy blondyn walczył z rudą o jedzenie(nie pamiętam imion, bo to było dość dawno). Super też był Yataman :D . Najlepszy robot to był ten, no, PANDA(czy jakoś tak). A muzyczka zaczynająca odcinek- po prostu COOL!!

Takeda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-01-2004
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Anime
« Odpowiedź #86 dnia: Września 28, 2004, 11:29:04 am »
Albo "Dżidżi" ;p
live by honor

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Anime
« Odpowiedź #87 dnia: Września 28, 2004, 16:04:24 pm »
Nigdy nie zapomne anime z poloni 1, takie jak Daimos (100 razy lepsze od Yatamana), a na dodatek na muzyczka, mam ją na kompie :D  o i pamieta ktos o zorro, ahhh to były czasy.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Anime
« Odpowiedź #88 dnia: Września 28, 2004, 22:34:59 pm »
wy sie nie znacie :D  najlepszy jest YAIBA, nigdzie sie tak nie usmialem :D troche zadluga byla ta walka z taka babka z kosmosu ale i tak wypas!

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Anime
« Odpowiedź #89 dnia: Września 28, 2004, 22:42:28 pm »
Cytat: "Blink"
wy sie nie znacie :D  najlepszy jest YAIBA, nigdzie sie tak nie usmialem :D troche zadluga byla ta walka z taka babka z kosmosu ale i tak wypas!


Ano Yaiba tez był super i wogole te wszystkie anime co leciały na rtl7, pewnie do tej pory by ich mnostwo leciało, ale pierdo***** tvn musiało wykupic ta telewizje i zrobic tvn7 :/ nigdy im tego nie wybacze.

Jeszcze chciałem wspomniec o "Medabots" z foxkids, przy tym tez sie ubawiłem :D  :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Anime
« Odpowiedź #90 dnia: Września 28, 2004, 22:49:01 pm »
O nieeeee!!!!!!! zapomniałbym powiedziec o moim najlepszym anime :twisted: a konkretnie Shin Chan

sorka za zboczony obrazek 8)
 


Nawet mam jego plakat w pokoju!!!! hej hej   Shin Chan :D  8)  :P  :lol:  :)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Anime
« Odpowiedź #91 dnia: Września 28, 2004, 22:55:04 pm »
ja jeszcze zapomnialem napisac co u mnie leci :wink:  oprocz pokemonow advanced :twisted: leci yu-gi oh!, i jeszcze w soboty leca ciekawe bajeczki, ogladalem oststnio turtles nowiutki sezon ( wiem ze nie jest anime ale co tam) w przerwie widzialem reklame One Piece, pozniej lecial KIRBY, nienawidze bajek rysowanych+komputerowa grafika a taki jest kirby czesciowo, po za tym lipna fabula, malo ciekawe, pozniej bylo F-ZERO tez po czesci komputerowka, fabula tez slaba ale lepsza od kirbiego, a na koncu najlepsza z tych bajek SHAMAN KING wypas!!! mowie wam extra bajeczka, zawalista fabula i wogule, trzeba to zobaczyc!!!

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
Anime
« Odpowiedź #92 dnia: Września 28, 2004, 22:55:27 pm »
No jestem od dosc niedawna (jakies pol roku, maybe more ;)) "wtajemniczony" w m&a, i dostawy anime sa w duzym stopniu uzaleznione od moich przyjaciol, znajomych etc ;) no ale sam tez sciagam  :)
Hellsing jest imo genialna seria, tylko szkoda, ze troche namieszali z panem Incognito, i przez to utracili prawa autorskie do dalszych odcinków  :(
Full Metal Alchemist - o, to jest naprawde swietne, Ed i Al sa fantastyczni ;) a bardziej serio to FMA ma swietna fabule, dobra kreske i naprawde wciaga :)
Vampire Hunter D - anime pelnometrazowka, ale za to jaka :> Naprawde fajny film (musze sie w "dwojke" zaopatrzyc ;)).
Spirited Away - no, w koncu Oscara dostalo ;) i mi sie podobalo, naprawde ! tylko bylo jakies takie... inne ? Tak, to dobre slowo..inne od wszystkich ;) Troche jakby niewyjasniali wszystkiego etc, ale ogolnie naprawde niezle ^^
Slayers`i - a co, Xellos i spolka naprawde dobre anime :D
Dragon Ball - no to chyba kazdy ogladal (tak czesto lecialo w tv, ze trudno bylo nie ogladac :P), Son Goku rox ;)

P.S. Jak cos przypomne sobie, to dopisze ;)

Tidus-X

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-09-2004
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 1
Anime
« Odpowiedź #93 dnia: Września 29, 2004, 18:32:00 pm »
Cytat: "Vejit"
Boże dlaczego ja byłem ślepy i niezauważyłem tego tematu wczesniej.....<ukarać się potem :D >
Cóż kocham anime, moje ulubione to Dragon Ball  i Naruto ale uwielbiam także inne jak:
Full Metal Panic,Love Hina, DiGi Charat, Excel Saga, anime z kanału Polonia 1, Street Fighter, NGE, Trigun, anime z Rtl7...eecchhh...już mi się wymieniać niechce, w każdym razie dużo tego.


to samo co ja  bo tez kocham naruto(nie tego bochatera tylko ogulnie film) i Dragon Ball'a !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dragon Ball, Naruto rulezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
C:/pulpit/uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.bmp-Paint

deloq

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: 0
Anime
« Odpowiedź #94 dnia: Października 01, 2004, 13:35:16 pm »
ze wam sie chce wymieniac <;

ostatnio to mnie Hajime No Ippo pochlonelo [;

ps. bym zapomnial, zlookajcie sobie jak macie mozliwosc "Green Green", a zobaczycie najbardziej poyebane trio jakie mozna zobaczyc w anime [;
We could say, that future is like a leaf.
It has many ways and posibilites ...
Depending of what you do and where you go, things would change ...
But THAT WOULD BE A LIE ...

ren

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-09-2004
  • Wiadomości: 185
  • Reputacja: 0
Anime
« Odpowiedź #95 dnia: Października 01, 2004, 13:53:20 pm »
Ja osatnio anime wogole przestalem ogladac.... Moze dla tego, ze moj folder z Anime zajmuje jakies 50 GB, a na dysku mam 200 mb wonego miejsca ;p Czasem cos sie w TV obejrzy - ale jak wiadomo w telewizji nie ma wielu ciekawych pozycji... Ostatnio ogladany: Teknoman na FoxKids - z tym, ze nigdy nie moga puscic seri do konca  :evil: Grrr...

Co do Green Green'a zayebista seria - ecchi (chociaz 13 [bonusowy] eps to juz hentai ;p) + komedia - usmialem sie przy tej serii zdrowo. Naprawde godna polecienia.
[size=9]Waitin' for:[/size]

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Anime
« Odpowiedź #96 dnia: Października 01, 2004, 15:38:53 pm »
Ja bym obejzał ten hentajowski epizod 8)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

zaar

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-12-2003
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Anime
« Odpowiedź #97 dnia: Października 01, 2004, 21:52:12 pm »
Taaak... "Dzidzi", Yattaman, Kapitan Hawk... ehhh stare dobre czasy :)  Kiedys oglądałem prawie wszystko co leciało [aż wstyd sie przyznać ale  Pokemony tez...ale do momentu :P ] ale gust sie troche wyrobił i teraz jestem bardziej "wybredny" że tak powiem:) Ostatnio wciagnął mnie Ghost In The Shell Stand Alone Complex [aktualnie jestem na 12 ep drugiej serii]. Świetna seria charakteryzujaca sie zakręconym scenariuszem, wyrazistą kreska, zaj***ta animacja i chyba najlepszą fizyką samochodów [innych pojazdów również ale samochodów zwłaszcza] jaką kiedykolwiek widziałem w anime. Poprostu miodzio  :D z Innych serii polecam Wolf's Rain. Bardzo dobra seria łącząca bardzo ciekawie, wątki zniszczonego powojennego świata przyszłości z legendami o wilkach. Z pełnometrażówek polecam Patlabor 2,3 The Movie [ale 3 raczej ze względu na animacje bo scenariusz moim zdaniem jest nieciekawy], Jin Roh, Appleseed i Cowboy Bebop. Na koniec coś z gatunku "tylko japończycy mogli to wymyślić" czyli seria DiGi Charat. Tego sie nie da opisać to trzeba zobaczyć. Tak odmóżdżonej serii dawno nie widziałem. Polew gwarantowany  :D
All Hell Cant Stop Us Now !!!

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Anime
« Odpowiedź #98 dnia: Października 01, 2004, 23:01:46 pm »
Cytuj
Ostatnio wciagnął mnie Ghost In The Shell Stand Alone Complex [aktualnie jestem na 12 ep drugiej serii]. Świetna seria charakteryzujaca sie zakręconym scenariuszem, wyrazistą kreska, zaj***ta animacja i chyba najlepszą fizyką samochodów [innych pojazdów również ale samochodów zwłaszcza] jaką kiedykolwiek widziałem w anime. Poprostu miodzio

No w zasadzie to się zgodzę, ale strasznie psują obraz te paskudne, obleśne, obrzydliwe wręcz wstawki komputeorwej animacji... buerkkk!!!

Cytuj
Na koniec coś z gatunku "tylko japończycy mogli to wymyślić" czyli seria DiGi Charat. Tego sie nie da opisać to trzeba zobaczyć. Tak odmóżdżonej serii dawno nie widziałem. Polew gwarantowany


O tu to zgadzam się już w stu procentach...
GT: Trusio

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Anime
« Odpowiedź #99 dnia: Października 02, 2004, 03:18:26 am »
Cytat: "Trusio"
Cytuj
Ostatnio wciagnął mnie Ghost In The Shell Stand Alone Complex [aktualnie jestem na 12 ep drugiej serii]. Świetna seria charakteryzujaca sie zakręconym scenariuszem, wyrazistą kreska, zaj***ta animacja i chyba najlepszą fizyką samochodów [innych pojazdów również ale samochodów zwłaszcza] jaką kiedykolwiek widziałem w anime. Poprostu miodzio

No w zasadzie to się zgodzę, ale strasznie psują obraz te paskudne, obleśne, obrzydliwe wręcz wstawki komputeorwej animacji... buerkkk!!!


A Innocence Trusiu widziałeś? Zmienisz zdanie co do mieszania się "żywej" kreski z animacją komputerową. Zapierający dech w piersiach film - przepiękny ze świetną fabułą. Jak zwykle. W końcu to GitS

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Anime
« Odpowiedź #100 dnia: Października 02, 2004, 14:25:22 pm »
Geeezzz... Skąd wy bierzecie te filmy (tak, filmy, a nie "bajeczki"...), np. GITS: SAC i Innocence  :?:  :?:  :?:  Z internetu  :?:  W jakim języku  :?:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

deloq

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: 0
Anime
« Odpowiedź #101 dnia: Października 02, 2004, 15:12:04 pm »
skad skad ... pytasz, z netu [; ze sklepow [; od znajomych [; "kombinuj dziewczyno ... " [;

przewaznie sa to ang suby, ale takze polacy tlumacza. wystarczy sie zakrecic za tym a nawet znajdziesz jak kcesz suby wloskie, francuzkie czy hiszpanskie. ofc w rodzimym jezyku tzw rawy takze sa dostepne [;
We could say, that future is like a leaf.
It has many ways and posibilites ...
Depending of what you do and where you go, things would change ...
But THAT WOULD BE A LIE ...

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Anime
« Odpowiedź #102 dnia: Października 03, 2004, 19:20:16 pm »
Siakieś linki...  :?:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Anime
« Odpowiedź #103 dnia: Października 10, 2004, 00:00:01 am »
Co do Innocence Mielu, to już przedpremierowy trailer mnie zabił. Tłuczone szkło... ahhhh... :P
GT: Trusio

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Anime
« Odpowiedź #104 dnia: Października 14, 2004, 21:19:44 pm »
A oglądał ktoś "Interstel 5555" (chyba dobrze napisałem) ??
 jak tak, to co o nim sadzicie?? :roll:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Anime
« Odpowiedź #105 dnia: Października 14, 2004, 22:06:09 pm »
o ile sie nie myle to jest anime ktorzy stworzyli zespol Daft Punk (wypasik, mam plyty jakby co) i jakis japonczyk, nie ogladalem ale z tego co bylo na teledyskach DP jest fajne, wogole nie ma dialogow tylko akcja i leci muza DP

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Anime
« Odpowiedź #106 dnia: Października 15, 2004, 08:31:48 am »
Zgadza się 8)  anime mi się bardzo spodobało, fajnie obejżeć sobie cos dla odmiany, muza wypasik (jak to blink powiedział), troche dziwny scenariusz, ale podobał mi się i bardzo miło się oglądało. Nawet jeśli niema słów to wiadomo co bohaterzy myśla i czują.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

NarutO:)

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-10-2004
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Anime
« Odpowiedź #107 dnia: Października 15, 2004, 15:21:06 pm »
oglądał ktos RED vs BLUE?? wypas (narazie jest 39 części) jest to historyjka (komedia na maxa) o 2 teamach RED i BLUE! ANIME moze to to nie jest ale wypas zrobione na ENGINE HALO
główni bohaterowie są przygłupami nie z tej Ziemi ,ale sie tym podjarałem kolesie z usa mają poczucie Humoru (obowiązkowa jakataka znajomość języka ja rozumiem niecałem 50% :D ale zabawa przednia)

www.redvsblue.com
http://seph.freeownhost.com    < just relax and see

Wolny

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-07-2004
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 0
Anime
« Odpowiedź #108 dnia: Października 15, 2004, 16:02:02 pm »
mi się podoba Lovehina,zajebiste anime

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Anime
« Odpowiedź #109 dnia: Października 15, 2004, 16:32:18 pm »
Love Hina nie miałem okazji zeby to obejzeć, jedynie kiedyś przeczytałem pierwszy tom :)
A ty Naruto, co mi tu jakies z jUeSeAj kreskówke dajesz, to dział anime :twisted:
A jak chcesz sie posmiać to obejżyj triguna!

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Anime
« Odpowiedź #110 dnia: Października 15, 2004, 18:07:45 pm »
Trigun jest spoko.

NarutO:)

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-10-2004
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Anime
« Odpowiedź #111 dnia: Października 15, 2004, 19:45:59 pm »
dziś obejzałem do 73 odcinka Naruto!!
czyli dzis 8 odcinkow troche za szybko lece musze zwolnic z deczka
ale jak dojde do 105 to wtedy zrobie przerwe z 1 miech
i jakies inne anime zaczne sciągać
http://seph.freeownhost.com    < just relax and see

Vejit

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-07-2004
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Anime
« Odpowiedź #112 dnia: Października 18, 2004, 08:23:17 am »
Ludzie przynosze dobrą nowinkę. Widziałem trailer anime na podstawie bardzo fajnej i przez wielu uwielbianej gry....... a jest nią
Viewtiful Joe :D Na razie dostałem info że planowane są 52 odcinki. Kreska jest taka sama jak w grze, postać Joe jest świetna i mimo iż mówi po japońsku "Henshin no go go baby" brzmi równie świetnie i cool jak w grze :D Nie mogę się doczekać tego anime.

"Henshin no bye bye"
I will show You the Greatest Nightmare

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Anime
« Odpowiedź #113 dnia: Października 18, 2004, 15:31:51 pm »
wow, ciekawe jak to wyglada, skąd masz trailer :?:  :!: bym se sciagnał.
Mam nadzieje, ze bedzie skąd sciagać anime VJ ( no i cool, ze japonskie głosy  8) ).

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Vejit

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-07-2004
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Anime
« Odpowiedź #114 dnia: Października 18, 2004, 15:53:39 pm »
Trailer mi kumpel przyniósł. To właśnie on mi powiedział że bedzie anime i że mam mieć 52 odc. Możesz poszukac trailera na Bittorencie lub DC bo wiem że z tych dwóch programów mój kumpel korzysta. Ale jak się dokładnie dowiem to dam znać :D
I will show You the Greatest Nightmare

ren

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-09-2004
  • Wiadomości: 185
  • Reputacja: 0
Anime
« Odpowiedź #115 dnia: Października 25, 2004, 22:03:55 pm »
Ja przed chwila doznalem szoku, kiedy zobaczylem ze na Hyperze puszczaja Hellsinga :| I to w oryginalnej wersji z polskim subem (tak jak lubie :P). Szok, poprostu szok  :shock:
[size=9]Waitin' for:[/size]

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Anime
« Odpowiedź #116 dnia: Października 26, 2004, 15:37:52 pm »
Cytat: "ren"
Ja przed chwila doznalem szoku, kiedy zobaczylem ze na Hyperze puszczaja Hellsinga :| I to w oryginalnej wersji z polskim subem (tak jak lubie :P). Szok, poprostu szok  :shock:


Niooo!! To jest to na co dlugi czas czekalem - Hellsing na Hyperze!!^-^
Szkoda jeno, iz satke mam u starszych w pokoju, u mnie co najwyzej pokemony na polcacie obejze-_-'
Fryty tyty dotknij pyty

ren

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-09-2004
  • Wiadomości: 185
  • Reputacja: 0
Anime
« Odpowiedź #117 dnia: Października 26, 2004, 19:26:39 pm »
No Hyper na tle anime, calkiem niezle wychodzi. Moze doczekamy sie polskiej emisji Evangeliona. Ale to jush by byla masakra poporstu...
[size=9]Waitin' for:[/size]

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Anime
« Odpowiedź #118 dnia: Października 27, 2004, 23:29:00 pm »
Eeee tam - Evangelion ściema niemiłosierna... Lepiej puściliby wlasnie Triguna, Wolf's Rain, Ghost in the Shell... Od biedy moga powtórzyc znowu Cowboya bebopa :P
GT: Trusio

ren

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-09-2004
  • Wiadomości: 185
  • Reputacja: 0
Anime
« Odpowiedź #119 dnia: Października 29, 2004, 11:37:28 am »
Cytat: "Trusio"
Eeee tam - Evangelion ściema niemiłosierna...
oO

Kultowe anime, a ty mowisz ze sciema  :shock: Moze bys jakims argumentem sypnal?
[size=9]Waitin' for:[/size]