Autor Wątek: Tekken 6  (Przeczytany 169062 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Player01

  • Gość
Tekken 6
« dnia: Maja 22, 2005, 18:48:56 pm »
Co chcielibyscie zobaczyc w nowym TEKKEN'ie oprucz swietnej grafiki?
Mi w sumie wystarczy grafika, bo nie widze nic co by mozna bylo dolozyc.
No, moze poza trybem mordoklepki a'la FORCE Mode z TK3.
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2008, 21:04:41 pm wysłana przez Snake_Plissken »

Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Re: TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 22, 2005, 19:32:57 pm »
Cytat: "Player01"
Co chcielibyscie zobaczyc w nowym TEKKEN'ie oprucz swietnej grafiki?
Mi w sumie wystarczy grafika, bo nie widze nic co by mozna bylo dolozyc.

Czyli chciałbyś odgrzewany kotlet? o_O

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 22, 2005, 19:34:47 pm »
etam przeciez w next genach chodzi tylko o grafike co nie Wudi :wink:

patras

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-11-2004
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 22, 2005, 19:41:33 pm »
ja tam uważam ze z taką grafą i doświadczeniem Namco to bedzie murowany hit a osobiscie bym wolał siatkówke jak w T3 :D

Player01

  • Gość
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 22, 2005, 19:47:49 pm »
TEKKEN to najlepsza bijatyka, wg. mnie nic oprucz grafiki nie musi byc w niej zmienione podczas przenoszenia na nastepna generacje. Jednak znajac Namco wiadomo ze dodadza jakas nowa postac i usprawnia rozgrywke.
Pytanie brzmi: co byscie chcieli w niej sobaczyc?

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 22, 2005, 19:51:00 pm »
ja bym chcial zobaczyc wizualnie obrazenia takie jak siniaki itp, chcialbym tez takie bajery jak podarcie ubrania w czasie walki niby szczegoly ale daly by rade

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 22, 2005, 20:02:10 pm »
Przedewszystkim chciałbym ujrzeć nowe style walki. A tak poza tym to niepowstydziłbym się nowych zagrań o których mi się nawet nie śniło ( czyli coś lepszego od JUst Frame'ów ). Fajnie by było, ażeby pojawiły się nowe postacie ( a te pojawią się napewno - podobnie zresztą jak nowe sztuki walki ). Poza tym fajnie by było ujrzeć kilka nowych trybów rozgrywki. Nie wiem jakich, no może walka na punkty ( czyli taki VS. tyle, że nie gramy do K.O., ale do końca rundy i wygra ten kto więcej zdobędzie punktów za walkę ), albo walka na ilość K.O. ( czyli tak jak w SmackDown'ie 2, wygra ten kto w ciągu określonego czasu więcej razy powali na dechy konkurenta ). Aha, a gdyby tak tu wrzucić tryb party, tzn. walka na 4 graczy. Zmieniony system walki karykatury zawodników ( jedynie Gon może pozostać taki jakiego znamy z Tekkena 3 ) i swoboda w poruszaniu się. Anyway, minigierki w stylu Tekken Ball Mode ( bonusowy tryb Tekkena 3 ) by nie zaszkodziły tytułowi, is it??

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Tarniak

  • Gość
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 22, 2005, 20:36:52 pm »
Cytat: "walker_san"
ja bym chcial zobaczyc wizualnie obrazenia takie jak siniaki itp, chcialbym tez takie bajery jak podarcie ubrania w czasie walki niby szczegoly ale daly by rade

Ja bym dodał jeszcze tylko złamania - wtedy to już pełnia szczęścia.

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 22, 2005, 20:39:42 pm »
No właśnie , więcej minigierek , oczywiscie chciałbym żeby został Heniu :) I chciałbym jeszcze bardziej zrównoważenia w postaciach , bo Heichachi to postać naprawdę silna, oczywiście Raven'a żeby osłabili , bo podobno ten wymiata  :twisted: Arena Out , Fatality (  8)  ) jeszcze więcej akcesoriów do postaci , nawalanka typu T3 Force , a nie Devil Within :? ... No to chyba tyle, bo więcej do szczęścia nie potrzeba :) A Namco wysmaży nowego T6 jak na patelni :)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 22, 2005, 21:00:36 pm »
po pierwsze 100% balans i równowaga. niemozliwe, ale jednak.
 tryb real - wiecie coś w stylu B Blade i Final Fight - jeden cios do nokałtu itp
 zerwanie z pokemoniastymi postaciami
 techroll przy ścianie ;)
nowe style walki - ale odwzorowane w 100%, np. judo (bez klasycznych uderzeń), aikido (dźwignie, ruch omijajacy, itp), BJJ (walka w parterze - doobre sobie :D ), prawdziwy boks (zero nóg, rotacje, uniki), ogólnie chodzi mi o to, żeby nie było tych wszystkich kwiatków typu teleporty itp. balans między realizmem a fantastyką
 genialne A.I. oparte o style grania najlepszych graczy na świecie,
 rankingowy tryb online
 odbugowanie
 ...

Wolny

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-07-2004
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 0
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 22, 2005, 22:41:01 pm »
Ja bym chciał system obrażeń,jak np. Jin doistanie kopa w noge to będzie kulał i jego ciosy nogą bedą słabsze,albo dostanie piacha w ryj to będzie miał zawroty głowy i będzie wolniejszy,coś w tym guscie.

vivi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 330
  • Reputacja: 1
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 23, 2005, 00:00:13 am »
w pelni popieram kuniastego
-kekika mikataka??
-its your servant .... mine mastah ....

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 23, 2005, 09:01:33 am »
błagam Cie łudi, spojrz do słownika języka polskiego i sprawdź jak sie pisze słowo "oprócz" bo juz mnie leb boli od walenia sie w biurko jak to czytam

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 23, 2005, 09:54:55 am »
a ja poprosze online.
pelne online :)

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 23, 2005, 15:41:11 pm »
wersja FPP :wink:

sws

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 27, 2005, 02:09:37 am »
Fpp było w Tekken 2 hehe .
sws

Player01

  • Gość
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 27, 2005, 17:49:26 pm »
Jestem ciekaw jak wyobrazacie sobie granie polamanym Henkiem?
To by byla kicha, po pierwsze bo tak, po drugie bo kalekich sie nie bije.
A co by bylo jakby obie postacie mialy polamane nogi i lezaly by na dwoch krancach planszy? Walka fok?

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 28, 2005, 13:33:41 pm »
Cytat: "Player01"
Jestem ciekaw jak wyobrazacie sobie granie polamanym Henkiem?
To by byla kicha, po pierwsze bo tak, po drugie bo kalekich sie nie bije.
A co by bylo jakby obie postacie mialy polamane nogi i lezaly by na dwoch krancach planszy? Walka fok?

Zgadzam się. Z resztą uważam, że wyrażanie bulu i obrażenia zniszczyły by wizerunek tej serii. Zauważyliście, że w ani jednym Tekkenie nie było ani odrobiny krwi?? To chyba o czymś świadczy. A poza tym zgadzam się z Playerem01. To by zniszczyło całkowicie grę. Nie wiem jak ten patent spradzał się w Tao Feng, ale tam przynajmniej bohaterowie mogli się leczyć.

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Wolny

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-07-2004
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 0
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 28, 2005, 17:48:23 pm »
Tearz mi się wydaje ,że obrażenia niepasuja do serii,bo jak np. wyobrażacie sobie Nine z limem pod okiem i zakrfiawioną twarzą?

KaKasHi

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-11-2004
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 29, 2005, 00:24:14 am »
hehehe ja tam bym chciał zeby w nowym tekkenie mozna było podnoscić rózne przedmioty np. Krzesła, kije 'bejsbolowe' :D itp.

Dante MUst Die :P

KaKasHi

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-11-2004
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 29, 2005, 00:27:07 am »
i oczywiscie tymi przedmiotami do walki ładnie wymiatac :D np kijem wymachiwac ja Dante w Devil May Cry 3 :D

Dante MUst Die :P

Player01

  • Gość
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 29, 2005, 00:49:20 am »
Wtedy to by nie byl TEKKEN.
W TEKKEN'ie jestes tylko ty, twoj przeciwnik i sciany- tylko to sie liczy.
Start! Zaczyna sie taniec smierci, w ktorym ty tanczysz, a twoj przeciwnik zbija chmurki. PERFECT! Na tym polega ta gra. Kazdy zawodnik ma swoj wachlarz ciosow ktory naprawde imponuje, do tego dochodza juggle ktorych jest chyba nieskonczenie wiele. Jest to gra w ktora im dluzej grasz, tym jestes lepszy. Im lepiej ja poznajesz, tym lepiej poznajesz siebie.
Niedlugo uderzy ze swietna grafika, wiekszym wachlarzem ciosow i nowymi postaciami (chociaz to moze nie). Juz mialem zamiar dla TEKKEN'a 5 (miedzy innymi) wymienic XBox'a na PS2, ale doszedlem do wniosku ze bede mogl grac w gry z PS2 na PS3- jest to jedyny fakt ktory mnie trzyma przy zyciu.

Vitryna

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2004
  • Wiadomości: 618
  • Reputacja: 0
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 29, 2005, 02:02:04 am »
Eee Wudi trochę źle przytoczyłeś noo chyba że Tekken 4 był dla Ciebie wybitną grą ...masa błędów + wkurzająco przegięty JIN + inne badziewia...ogólnie najgorsza część serii..wiem bo mam :P....a ty chciałeś to pograć na PS 2 i specjalnie oddać za nią Xboxa ..kongraciulejszyns  :shock:

JoJo

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-11-2003
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 0
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 29, 2005, 11:48:00 am »
No prawda T4 to jakiś nie wypał ale nie długim czasie wyszedł by Tekken 5 z tego co słysze to najlepsza część na ps2  i Wudi nie miał by czego załować :P oj Tekken , pamiętam moją pierwszą gre na ps2 kiedy zagrałem w salonie i szczenka mi opadła z wrażenia (grałem chyba z 5 godzin z kumplami) i nie wytrzymałem i zakupiłem wtedy już czarnulke ( a miałem poczekać aż cena spadnie:) ) Mam nadzieje że z 6 będzie to samo ... :wink:
When dreams become truth... Play Station 3

Player01

  • Gość
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 29, 2005, 16:06:21 pm »
Moj blad, chodzilo oczywiscie o TK5.
Chociaz nawet TK4 zjada wszystkie bijatyki z X'a.

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 29, 2005, 17:10:24 pm »
Cytat: "Player01"
Moj blad, chodzilo oczywiscie o TK5.
Chociaz nawet TK4 zjada wszystkie bijatyki z X'a.

To fakt. Takie np. Tao Feng nie wszystkim się spodobało. SC i MK były także na PS2 i NGC, ale czy Soul i Mortal zostały przebite przez TK4?? Coś takiego!!! :shock:  Co do tego, że TK4 przebija Bloody Roar 3 to jeszcze uwierzę. Ale i tak wolę jakoś walki ludzi-potworów bardziej od 4 Tekkena, ale nie znaczy to, że nie kupię TK5 i TK6. Jedyne co od nich mnie dzieli to tylko czas ( patrz Tekken 6 ), kasa ( nie ma zmiłuj ) i dziwnie szybkie znikanie gier ze sklepowych magazynów ( grrr! W Mad Games wykupili wszystkie egzemplarze Crasha XS!!! wrrr!!! ).

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 29, 2005, 17:24:12 pm »
tekken 4 to syf nad syfy, w syf ten trzeba było jednak grać, aż pojawił się sukcesor ... jak bardzo syfiasty jest TK4 można zauważyć już po kilku pojedynkach z kimś używajacym czegoś więcej niźli samo b+4 Jina :D

ja chcę żeby w TK6 dopakowano Yoshka (a właściwie moc jego ciosów albo przyspieszyć jego unbloki), a Edkowi dodali jakieś fajne techniki ręczne ...

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 29, 2005, 17:44:05 pm »
Ja jednak bylbym za tym, aby zrobiono wizualizacje uszkodzen. Co z tego, ze Nina miala by limo? Przynajmniej wygladala by realistycznie. I bym poprawil fizyke- kilka uderzen i przeciwnik 5 metrow nad ziemia. I gdzie tu prawa fizyki?

Player01

  • Gość
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 29, 2005, 18:03:48 pm »
To nie maja byc prawa fizyki, to sa prawa TEKKEN'a.
Pozatym, nie zastanawiales sie nad tym ze taki Jin, Jack5 lub poczciwa Kuma ma prawo ostro przywalic?
W sumie urzeczywistnienie praw fizyki byloby fajne, ale zniszczylo by stara mechanike gry (jak nad tym pomysle, to mozliwe ze TK6 bedzie zupelnie inny).

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 29, 2005, 20:39:32 pm »
Ale np. po walnieciu Kumy w twarz z "plaskacza" mogly by na twarzy pozostawac zarysowania po pazurach.

Player01

  • Gość
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 29, 2005, 21:01:08 pm »
Tyle ze w prawdziwym zyciu, jak cie mis klepnie z plaskacza to ci pol ryja zerwie i przy okazji zlamie szczeke.
Pewnie zrobia uszkodzenia wizualne, ale ja na nie nie czekam.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 29, 2005, 21:21:24 pm »
Piszesz że "wystarczy ci ulepszona grafika bo gra jest idealna" a potem jak Nintendo robi to samo (czyt. ulepsza tylko grafikę) od razu "Jakie zbijanie kasy!", "To prawdziwa twarz Nintendo".
A zresztą ty się trzymasz swoich ideałów i jestes jedyną osobą która ma na tym forum rację.

Player01

  • Gość
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 29, 2005, 21:59:14 pm »
Gdzie ja cos pisalem o ulepszaniu grafy przez nintendo?
Mieszaja ci sie osoby, moze to przez pozna godzine.
Fakt faktem ze TEKKEN5 jest najlepsza bijatyka i nie bardzo widze zeby cos sie w niej musialo zmieniac. Moga dojsc nowe style walki, wiecej ciosow i polepszona grafa. Zmiana fizyki zmienila by caly obraz rozgrywki, podobnie jak sciany w TK4.

vivi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 330
  • Reputacja: 1
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 30, 2005, 08:48:28 am »
Cytat: "kun"
tekken 4 to syf nad syfy, w syf ten trzeba było jednak grać, aż pojawił się sukcesor ... jak bardzo syfiasty jest TK4 można zauważyć już po kilku pojedynkach z kimś używajacym czegoś więcej niźli samo b+4 Jina :D

ja chcę żeby w TK6 dopakowano Yoshka (a właściwie moc jego ciosów albo przyspieszyć jego unbloki), a Edkowi dodali jakieś fajne techniki ręczne ...


rozegralismy kilkadziesiat walk i tak z kilka razy mialismy giga polewe z tego co wyprawiaja postacie, np jin lezacy na ziemi, a nad nim Yoshek wbija mu w bemben miecz a ten odpoczywa :lol: albo zrobilem na kunie bryanem overhead'a kurka ladnie poszybowal nade mna, a przenikasie sie postaci bylo praktycznie w kazdej walce
-kekika mikataka??
-its your servant .... mine mastah ....

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 30, 2005, 12:13:26 pm »
hehe :D można by rzec, że postacie w TK4 są w jakichś 40% eteryczne ;)
no, a poza tym w TK4 stojąc za plecami adwersarza jesteś bezpieczny przed jego ciosami "okrężnymi" (wszystkie wysokości), jeśli przeciwniki atakuje przed siebie (tzn. tam, gdzie przed chwilą była twoja postać, ale zdążyła uciec), wkurza na maxa :) nie wchodzą nawet techniki z RLX Edka :/

no i fakt, że jak już wspomniał Viviator ciosy są raczej hehe jednorazowe (doskonałym przykładem jest Flea Joszka - 1+2), która trafia tylko raz, stojąc non stop na przeciwnika pleckach :D:D:D:D

luki156

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 09-06-2005
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 09, 2005, 20:09:42 pm »
możliwości tworzenia własnej postaci.

Player01

  • Gość
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 09, 2005, 20:13:14 pm »
Widzieliscie, ledwo zaczal postowac i juz wylecial z najlepszym pomyslem.
Swietnie by bylo zrobic w TK wlasna postac, moc nadac jej styl walki i kupowac jej ciuszki (super kawaii). Z mozliwosciami PS3 mozna by robic dziurawe facjaty i wlosy w nosie. Do tego mieszanie styli byloby piekne (ah, turnieje wygrane wlasna postacia), teakwondo + valetudo i wszyscy spia.

Alundra

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-07-2004
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 1
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 09, 2005, 21:18:00 pm »
TK6 for PS3

The graphics in the video were amazing, easily approaching the character visuals present in movies like Final Fantasy: The Spirits Within.

http://www.ps3portal.com/?view=article&article=132&PHPSESSID=0504025608bc12e1758fee4f394beae9

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 17, 2005, 03:00:06 am »
ja od nowego tekkena oczekuje jak największej ilości postaci!! np.:

 :arrow: kolesia który prezentowałby muhai thai na poziomie tego z Ong-Baka!! (czyli kolana,łokcie i płonące nogi :) )
 :arrow: zawodnika brazilian ju-jitsu który zakładałby dzwignie praktycznie z każdej pozycji(leżąc na plecach??) z masą hit-throw'ów
 :arrow: jakąś laseczke (mulatke :lol: ) walczącą KLASYCZNYM karate
 :arrow: jakiegoś mistrza stylu małpy (pijany mistrz to już standard :) )
 :arrow: jakiegoś polskiego street fightera :lol:
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
TEKKEN 6 Burnt Alive!
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 17, 2005, 09:27:15 am »
jeszcze pudziana, cimoszewicza, gołotę, leppera, łoj. rydzyka oraz giertycha i biore T6 w ciemno :mrgreen: