Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2529558 razy)

0 użytkowników i 17 Gości przegląda ten wątek.

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6960 dnia: Października 17, 2008, 17:31:30 pm »
Ps2 już nim miało być(w sumie było), a dokładnie emotion engine. Ken coś wspominał o tosterach itd. :P

no wlasnie, ps2 takie bylo, ps3 nie mialo byc. Gdzies ostatnio czytalem ze wypuszczajac ps3 sony chcialo powrotu do swojego dawnego wizerunku czyli, sprzet drogi, ekskluzywny i najlepszej jakosci. Wyglada jednak na to ze sony gdzies cierpialo finansowo i pozneij nawiazali bezposredniejsza walke z xboksem, usuwajac m, in, porty kart pamieci, usb, emotion engine i tym samym zmniejszajac cene

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6961 dnia: Października 17, 2008, 17:33:35 pm »
PS2 zjada na śniadanie wszystkie konsole jakie do tej pory wyszły.
Nieprawda, bo PSX, fanboju! ;)

Marins

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6962 dnia: Października 17, 2008, 17:39:00 pm »
PS2 zjada na śniadanie wszystkie konsole jakie do tej pory wyszły.
Nieprawda, bo PSX, fanboju! ;)

;) PSX i PS2 no.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6963 dnia: Października 17, 2008, 18:25:00 pm »
Tak tylko wtrącając się, zauważyliście, że nikt, biorący udział w ankiecie, nie wskazał Wii jako kiepskiej konsoli? To już nawet ziemniak ma więcej głosów ;).
Ankieta brzmi: "Która konsola nie jest kiepska?" ;)

Cytuj
Odnośnie gier multi to fakt, większość wypada słabiej na PS3. Tyle że to nie PS3 suck, tylko leniwi deweloperzy suck. Bo jak widać po niektórych przykładach, gdy sie chce to można zrobić dobry port na PS3. Także dlatego twierdzę że jesteś nieobiektywny.
Po części to jednak Ps3 sux, a dokładniej nie sama konsola co trudność w jej programowaniu. Pisałem już o tym parę razy, ale napiszę jeszcze raz.
Nie można winić developerów za lenistwo (pewnie zapieprzają 6 dni w tygodniu po kilkanaście godzin). Jeśli już można winić wydawców za to, że nie dają więcej czasu na pisanie gier na Ps3, ale jak wiadomo dłuższy okres produkcji = większe koszty. Szczególnie widać to przy produkcjach opartych na licencji (np gra musi wyjść na konsole równo z filmem i basta).
Developerzy 1-party mają znacznie lepiej, ponieważ Sony ich tak nie naciska z terminem (np Killzone 2, czy GT5), a do tego dostają wsparcie techniczne od Sony, dlatego mogą w spokoju dopracowywać gry i wyciągać z Ps3 ostatnie soki.
Na szczęście developerzy 3-party w większości już jako tako poznali Ps3 i dlatego takie gry jak Dead Space, czy FC2 wyglądają prawie identycznie na obydwu konsolkach. Mimo wszystko jestem pewny, że 90% developerów woli programować gry na Xa, bo po prostu jest to przyjemniejsze i mniej uciążliwie, i tak pewnie będzie jeszcze przez długi czas.

Dlatego Marcepan podkreślam: słabe porty na Ps3, to nie winna developerów (jeśli już braku umiejętności, ale nie lenistwa), a architektury konsoli i wydawców, którzy dają za mało czasu na dopracowanie swoich produktów.

Maciek86

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-09-2008
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6964 dnia: Października 17, 2008, 19:50:58 pm »
@Maciek86:

Cytuj
Taaa , po IP:)

Gdyby IP pokazywało, że to ty to byś miał bana za multikonto (setne? tysięczne? :)), a tak to przynajmniej na tej podstawie jesteś "nietykalny".
Brawo Jurek czy tam Maniek za konto "bonuj_se_mnie_ci*o" i mail lupinatornolife. Jak na moje to świetna pokazówka kto jest największym aspołecznym nołlajfem.
No cool, zaczepki szukasz czy co? Równie dobrze może to być Casmirus/Freezer , Waron czy kogokolwiek tam ostatnio zbanowaliście. Zresztą mam lepsze pomysły na nicki tak na marginesie.
Podaj mi przy okazji definicję nołlajfa , bo jeśli to brak dostępu do sieciowej usługi M$ , to tak , jestem 100% nołlajfem i jestem z tego dummy.
A jeśli nołlajfem jest ta druga możliwa możliwość to popatrz na to :
Nazwa wyświetlana:     tarniak
Wiadomości:    8.020 (4,428 na dzień)
Nazwa wyświetlana:     Maciek86
Wiadomości:    106 (3,533 na dzień)

Kontynuując , twierdzisz ,że jesteś bezstronniczy , to powiedz dlaczego ripostujesz moje nieprzychylne wypociny odnośnie gier z XO (szczególnie ,że tym razem miało to być ironicznie , a;e jak widać wiekszość nie załapała i sapała) , jednocześnie gratulując formy panu na /A. odnośnie kolejnych porównań z lupą , do tego z d.py wziętych vide słoneczko w SCIV?
Na chwilę obecną tą generację konsol mam w poważaniu .  NIE MAM W CO GRAĆ, wypuszczone dotychczas jrpg to jakieś popłuczyny z czasów PSX/PS2, większość świetnych serii stacza się w dół(choćby DMC-dla mnie to coraz większy kicz) , o innych zapomniano(Soul Reaver, Onimusha dla przykładu) , nic tylko strzelanki , strzelanki i strzelanki i jakieś pecetowe rpg w klimatach gwiezdnych wojen, szlag mnie trafia jak tu ktoś pisał,że seria Final Fantasy to miniona epoka i teraz się gra w Masowe Efekty , no kuwa, co to ma być, blaszakowe pozycje esencją konsolowej rozgrywki? Dzięki ale ja wysiadam.  Na koniec małe pytanko, kto jest za to odpowiedzialny ,jeśli nie ukochana firma produkująca Windowsy , bo kto jak nie Billu i Balmer doprowadzili do tego ,że na topie konsolowych forów są porównania KZ2 do GOW2......
Twój ukochany nołlajf Jurek.




BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6965 dnia: Października 17, 2008, 19:56:18 pm »
gdyby ps3 mialoby byc podstawa kazdego domostwa to sony wypuściloby troszke lepsze ps2, z hd i dyskiem twardym.
To powiedział Kutaragi-san.

Kurde, to ja taki fan marki PlayStation, przymykałem oko na to co Ken mówił a tu widzę że są tacy co mu wierzyli. :P Gdyby tak zebrać zdania złotoustego Kena to pewnie wyszło by że PS3 powinno latać, sprzątać pokoje i wysyłać pocztówki do rodziny za przyciśnięciem jednego przycisku.

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6966 dnia: Października 17, 2008, 19:58:29 pm »
Jeszcze jest druga strona..gdyby nie M$ to Sony było by nadal monopolistą jeśli chodzi o tą branże i target do jakiego trafia. Czyli mega drogi sprzęt, gry, usługi itd. Zero innowacyjności itd.

Maciek86

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-09-2008
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6967 dnia: Października 17, 2008, 20:03:01 pm »
Jeszcze jest druga strona..gdyby nie M$ to Sony było by nadal monopolistą jeśli chodzi o tą branże i target do jakiego trafia. Czyli mega drogi sprzęt, gry, usługi itd. Zero innowacyjności itd.
Przynajmniej było w co pograć.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6968 dnia: Października 17, 2008, 20:06:18 pm »
Tak tylko wtrącając się, zauważyliście, że nikt, biorący udział w ankiecie, nie wskazał Wii jako kiepskiej konsoli? To już nawet ziemniak ma więcej głosów ;).
Ankieta brzmi: "Która konsola nie jest kiepska?" ;)

A jedynym frajerem, który nie doczytał i zagłosował na Wii jestem ja  :-x

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6969 dnia: Października 17, 2008, 20:08:16 pm »
Jeszcze jest druga strona..gdyby nie M$ to Sony było by nadal monopolistą jeśli chodzi o tą branże i target do jakiego trafia. Czyli mega drogi sprzęt, gry, usługi itd. Zero innowacyjności itd.

Jakoś nie widzę żeby gry były tańsze. Podobnie akcesoria i same konsole. Przypomnij sobie ile kosztowało PS2. X0 na starcie też tani nie był. Ja jakoś szczególnie tych korzyści z podziału rynku nie widzę. Jednak jak pomyślę co by się działo gdyby M$ był monopolistą na tym rynku, to dopiero mnie ciarki przechodzą.

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6970 dnia: Października 17, 2008, 20:12:16 pm »
Dobra nie gdybajmy, wystarczy ze mają monopol na system operacyjny i każdy wie jak z tym jest. :lol:

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6971 dnia: Października 17, 2008, 20:13:32 pm »
Cytuj
Nazwa wyświetlana:     tarniak
Wiadomości:    8.020 (4,428 na dzień)
Nazwa wyświetlana:     Maciek86
Wiadomości:    106 (3,533 na dzień)
Wiesz, biorąc pod uwagę ile kont zrobiłeś ile zaspamowałeś na głównej to odpowiedź jest prosta. To ty szukasz non stop zaczepki, mógłbyś mieć jedno konto, zachowywać się jak człowiek, ale tego nie robisz, bo prowadzisz ciągłą krucjatę przeciwko "deskom" i innym gościom, których uważasz za fanbojskie ścierwo samemu kwalifikując się jako fanboj z krwi i kości. I tak, dla mnie jesteś nołlajfem, z innych powódów i nie mam zamiaru wyciągać tego na forum. Co do mojego "dostępu do XBL" to nie grałem po Lajwie od początku sierpnia, bo nie mam ochoty, czasu i zasadniczo w CO grać online. Pooglądaj sobie te statystyki, zobacz sobie czy w tej "topliście spamerów" ktoś jest na forum dłużej niż ja, pooglądaj sobie czas online skoro już tak rzucasz statystykami. Gdybym dostał bana to bym sobie to forum darował, granie traktuję jako mniejsze hobby, prawie niedzielne, a na forum dyskutuję, bo lubię tutejszych użytkowników i przyzwyczaiłem się do tego miejsca po, bagatela, 5 latach.

Cytuj
Kontynuując , twierdzisz ,że jesteś bezstronniczy , to powiedz dlaczego ripostujesz moje nieprzychylne wypociny odnośnie gier z XO (szczególnie ,że tym razem miało to być ironicznie , a;e jak widać wiekszość nie załapała i sapała) , jednocześnie gratulując formy panu na /A. odnośnie kolejnych porównań z lupą , do tego z d.py wziętych vide słoneczko w SCIV?
Jak już to "bezstronny", a komentuje te bzdety, bo jak doskonale wiesz tylko z jednej perspektywy mogę to robić. Nie jestem w stanie skomentować Little Big Planet, bo nie grałem. Mogę skomentować Uncharted, GT5:P czy kilka tytułów multiplatformowych, w które mam okazję grać co jakiś czas.

Maciek86

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-09-2008
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6972 dnia: Października 17, 2008, 20:13:57 pm »
Tak tylko wtrącając się, zauważyliście, że nikt, biorący udział w ankiecie, nie wskazał Wii jako kiepskiej konsoli? To już nawet ziemniak ma więcej głosów ;).
Ankieta brzmi: "Która konsola nie jest kiepska?" ;)

A jedynym frajerem, który nie doczytał i zagłosował na Wii jestem ja  :-x
Czyli jesteś krótko mówiąc fanbojkiem chlebaka , grającym na klocku , marzącym o Łii  :grin:

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6973 dnia: Października 17, 2008, 20:20:30 pm »
wii ma juz dwa głosy patałachy. Łatwo mozna sie domyslic ze jest to głos pana W  :P

Maciek86

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-09-2008
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6974 dnia: Października 17, 2008, 20:31:34 pm »
To ty szukasz non stop zaczepki, mógłbyś mieć jedno konto, zachowywać się jak człowiek, ale tego nie robisz, bo prowadzisz ciągłą krucjatę przeciwko "deskom" i innym gościom, których uważasz za fanbojskie ścierwo samemu kwalifikując się jako fanboj z krwi i kości.
Zgadzam się , dobrze mi z tym, nie mam potrzeby mieć e-pszyjaciół (tylko na boga nie pisz mi teraz ,że orta strzeliłem) na jakimkolwiek forum więc nie zależy mi na utrzymaniu jednego konta, piszę to co chcę napisać i jest git. Jeśli chodzi o szukanie zaczepek miałem na myśli Ty vs ja , a nie ogólnikowo, nie zaprzeczysz ,że sam zacząłeś do mnie Jurkować i nołlajfować o jakiś kontach , jeśli chciałeś błysnąć wśród e-kolegów ,że jesteś w stanie rozpoznać mój styl bez sprawdzania IP , to wiedz ,że potrzebowałeś na to miesiąc.
I to by było na tyle, nie mam zamiaru dalej dyskutować na ten temat , chyba że nalegasz , możesz też skorzystać z przywileju i pozbyć się e-jurka i mieć ponownie zaszczyt rozpoznania mojego stylu za jakiś czas.

No to czekamy. Ban oczywiście. Dziwię się, że dopiero teraz. /Lupi
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2008, 20:36:49 pm wysłana przez Lupi »

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6975 dnia: Października 17, 2008, 20:34:17 pm »
Dobra nie gdybajmy, wystarczy ze mają monopol na system operacyjny i każdy wie jak z tym jest. :lol:
ja zbieram na jakiś komp od maca, myślę o mini macu bądź Imacu. Póki co korzystam z czegoś takiego na windzie(przynajmniej mam złudzenia) ;)
link do Brico Pack LeopardXP 1.0  :
http://shp.net.pl/modules.php?name=StyleXP

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6976 dnia: Października 17, 2008, 20:40:25 pm »
czemu "Ban oczywiście" ? :o

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6977 dnia: Października 17, 2008, 20:42:11 pm »
czemu "Ban oczywiście" ? :o

Khm, khm, to retoryczne pytanie? Zobacz sobie na ocenę LBP (recka GameOnly na głównej stornie) wystawioną przez użytkowników GO. Może to Ci coś podpowie.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6978 dnia: Października 17, 2008, 20:42:37 pm »
Nie wierzę, w e-przyjaźń, e-koleżeństwo, traktuje tutejszych ludzi jako normalnych, trzeźwo myślących dyskutantów (z małymi wyjątkami), kilku akurat znam prywatnie, bo w różnych okolicznościach przyszło mi ich poznać.

Cytuj
że potrzebowałeś na to miesiąc.
Wiedziałem od dawna, nie miałem potrzeby o Tobie pisać, ale w jałowej dyskusji tak już czasem wychodzi. A, no i nie banuję kogoś za to, że ma inne zdanie.

Przy okazji, możesz już skończyć z tą całą e-otoczką względem mnie, bo skoro ujawniłeś już swoje skille w szpiegowaniu to wiedziałbyś czym się zajmuję na co dzień, co jest moim hobby etc. Przypomnij sobie jak wklejałeś 'dummy' komentarze na głównej, tak żeby je rozpieprzyć, wszystkie te konta, wszystkie komentarze i zaczepki względem KAŻDEGO kto ma dla Ciebie niewygodne gusta, priorytety i... konsolę. Mimo, że zgadzam się z tym co napisałeś stronę wcześniej odnośnie obecnej generacji, to w przeciwieństwie do Ciebie, nie mam z tym problemu. Są ludzie, którzy uwielbiają amerykańskie rpgi (których w większości ani ja ani Ty, nie lubimy) czy różne FPSy.
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2008, 20:44:45 pm wysłana przez tarniak »

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6979 dnia: Października 17, 2008, 20:47:58 pm »
Ja lubię. :oops:

czemu "Ban oczywiście" ? :o

Khm, khm, to retoryczne pytanie? Zobacz sobie na ocenę LBP (recka GameOnly na głównej stornie) wystawioną przez użytkowników GO. Może to Ci coś podpowie.

Spisek zdecydowanie.

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6980 dnia: Października 17, 2008, 20:49:26 pm »
czemu "Ban oczywiście" ? :o

Khm, khm, to retoryczne pytanie? Zobacz sobie na ocenę LBP (recka GameOnly na głównej stornie) wystawioną przez użytkowników GO. Może to Ci coś podpowie.

no dobra, ale sam raczej tak nie zaniżył oceny...

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6981 dnia: Października 17, 2008, 20:56:31 pm »
zdeka zaśmiecamy system wars.....

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6982 dnia: Października 17, 2008, 21:00:29 pm »
A to ten małolat tak obniżył ocenę LBP  :lol: Chłopie lecz sie na nogi, bo na głowe za pozno
Biorąc pod uwagę, że on raczej mocno "za PS3", to pudło. Małolatem też nie jest.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6983 dnia: Października 17, 2008, 21:03:20 pm »
zdeka zaśmiecamy system wars.....
zaśmiecać system wars :eek: O quźwa, to już faktycznie jest źle :eek:

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6984 dnia: Października 17, 2008, 21:03:59 pm »
No to ja nie wie kto to zrobił ,ale przypuszczam ze to sławny maximus lub tam carismus. Zresztą rybka mnie to  8)
Zabijajcie sie dalej  :lol: :lol:

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6985 dnia: Października 17, 2008, 21:06:06 pm »
PS3 to crap- tak żeby nie było offtopa.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6986 dnia: Października 17, 2008, 21:08:08 pm »
Ciapkas puknij sie dobrze ok?? Ja jak zostaje banowany na tej stornie to nie robie nowych kont!!! Ostatnio miałem bana na miesiąc...
PS ''PS3 to crap- tak żeby nie było offtopa.'' stary sam to wymyśliłeś czy ktos Ci pomógł??? Bo normalnie zabłysnąłeś inteligencją LOL

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6987 dnia: Października 17, 2008, 21:09:48 pm »
No to ja nie wie kto to zrobił ,ale przypuszczam ze to sławny maximus lub tam carismus. Zresztą rybka mnie to  8)
Zabijajcie sie dalej  :lol: :lol:
Biorąc pod uwagę, że napisałeś 12 z 18 wiadomości - w ostatnim czasie - akurat w tym temacie, to raczej: "Zabijam się"!

Marins

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6988 dnia: Października 17, 2008, 21:11:04 pm »
Lose yourself...

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6989 dnia: Października 17, 2008, 21:12:50 pm »
Ciapkas puknij sie dobrze ok?? Ja jak zostaje banowany na tej stornie to nie robie nowych kont!!! Ostatnio miałem bana na miesiąc...
PS ''PS3 to crap- tak żeby nie było offtopa.'' stary sam to wymyśliłeś czy ktos Ci pomógł??? Bo normalnie zabłysnąłeś inteligencją LOL

Sam, dzięki :*

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6990 dnia: Października 17, 2008, 21:14:17 pm »
Japiedziele ten Maciek86 itd czy tam Waron , a zresztą już mi się poyebalo kto to , Mnie naprawde wkurza  :mad: . Koles ma nie równo pod sufitem  :???:
Opublikowane: Październik 17, 2008, 21:13:45
Ile jeszcze kont utworzy ?!  :o

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6991 dnia: Października 17, 2008, 21:14:22 pm »
nierówno razem.

http://www.gamerankings.com/htmlpages2/931330.asp

Rzeczywiście strasznie 'spartolili' port.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6992 dnia: Października 17, 2008, 21:15:09 pm »
Rzeczywiście strasznie 'spartolili' port.
Miałem to napisać. :lol:

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6993 dnia: Października 17, 2008, 21:20:07 pm »
Ej ty panie Tarniak [ Mateusz]sugerujesz ze mam jakieś inne konta!!?? bo ja już cie nie kapuje?? Zanim zaczniesz posądzać wszechwładny informatyku to sprawdz IP!!!!  Komuś tam zarzucasz ze robi konta oczywiście osbie która jest za PS3 ale jak jakis posrany fanboj x360 robi co chwila nowe konta to siedzisz cicho jak mysz pod miotłą!!! Ogólnie rzygać mi sie chce waszą sprawiedliwością 
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2008, 21:22:02 pm wysłana przez PS3IDTomasz19 »

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6994 dnia: Października 17, 2008, 21:20:51 pm »
Cytuj
Ej ty panie Tarniak sugerujesz ze mam jakieś inne konta!!??
Tomaszu, czytaj uważnie kto do Ciebie pisze. Wiem, że masz jedno konto. Tamto napisał Ciapkas. Zanim zaczniesz znów swoje podjazdy w moją stronę, to sprawdź dwa razy... :?

---

Multikonta są banowane bezwzględnie na forum. Z 3 większych banów "za zachowanie", w ostatnim czasie był: jeden fanboy PS3, jeden Nintendo i jeden Xboxa. Odpowiednio Ty, waron i misterbuu. To tak gwoli, "sprawiedliwości".
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2008, 21:24:59 pm wysłana przez tarniak »

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6995 dnia: Października 17, 2008, 21:21:41 pm »
Ej ty panie Tarniak sugerujesz ze mam jakieś inne konta!!?? bo ja już cie nie kapuje?? Zanim zaczniesz posądzać wszechwładny informatyku to sprawdz IP!!!!  Komuś tam zarzucasz ze robi konta oczywiście osbie która jest za PS3 ale jak jakis posrany fanboj x360 robi co chwila nowe konta to siedzisz cicho jak mysz pod miotłą!!! Ogólnie rzygać mi sie chce waszą sprawiedliwością 

Gdzie Ci Tarny napisal ze masz nowe konta ?  :shock:

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6996 dnia: Października 17, 2008, 21:26:52 pm »
Błąd, ja byłem tu banowany kilka razy, ale zawsze pozwalano mi wracać. Jak ładnie mnie ująłeś fanboy  :lol: A przepraszam ty kim jesteś??? I reszta chołoty....  Kogoś to wy uwielbiacie oceniać ale tak na siebie spojrzeć to nie bardzo. Dobra koniec durnego tematu

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6997 dnia: Października 17, 2008, 21:33:09 pm »
Błąd, ja byłem tu banowany kilka razy, ale zawsze pozwalano mi wracać. Jak ładnie mnie ująłeś fanboy  :lol: A przepraszam ty kim jesteś??? I reszta chołoty....  Kogoś to wy uwielbiacie oceniać ale tak na siebie spojrzeć to nie bardzo. Dobra koniec durnego tematu

Ja bylem tylko raz i o jeden raz za duzo . Od tego czasu zmieniłem swoje nastawienie do innych , a o początkach moich na forum chce zapomnieć . Sadze ze jak byś zmienił nastawienie , zachowanie i jak byś na niektóre rzeczy patrzył z dystansem to i inni by Cie nie oceniali , i traktowali inaczej (lepiej ) .

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6998 dnia: Października 17, 2008, 21:37:30 pm »
Nie znasz mnie i nie wiesz jakim jestem człowiekiem, ogólnie nie pałam nienawiścią do nikogo lubię spokój i jak sie kulturalnie komentuje ale jak wpada jakiś fanboy i jedzie po PS3 tylko dla tego ze ma x360 to nie przechodzę obok tego bez odezwu.
Jestem uczulony na pana warona maximusa i carismusa chyba każdy ich zna....  Dobra kończmy ten niepotrzebny temat.
Jak chcecie sie dalej zabijać to róbcie to bez zemnie.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6999 dnia: Października 17, 2008, 21:39:41 pm »
Błąd, ja byłem tu banowany kilka razy, ale zawsze pozwalano mi wracać. Jak ładnie mnie ująłeś fanboy  :lol: A przepraszam ty kim jesteś??? I reszta chołoty....  Kogoś to wy uwielbiacie oceniać ale tak na siebie spojrzeć to nie bardzo. Dobra koniec durnego tematu
Kto ma jedną konsolę jednej firmy? Ty, o kurka, faktycznie. Tadam. A nie zbanowałem Cię ani razu, nawet przy ostatnim wybryku, więc nie skacz do gardła.