Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2529502 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7080 dnia: Października 23, 2008, 15:52:47 pm »
OT
No muszę ci napisać, że nie jesteś taki wyjątkowy jak myślisz. Praca do późna, szkoła... to chleb powszedni każdego młodego człowiek w tych czasach, w tym i mój. Pisząc "8,224 posta na dzień" wnioskuje, że czasu wolnego trochę masz.
10 gier i taka "wiedza" na temat konsol/gier nowej generacji" - gratuluje  :shock:

LoL! Co to w ogóle za jakieś denne przytyki. W sumie to kupuje te gry, które mi się podobają, a że takich multiplaformowych jest mało to nie wydaje kasy na szmiry. Boli Cię coś że takie zaczepki tu odstawiasz?
Co do wiedzy o grach to nie wiem skąd wysnułeś taki głupi wniosek, że jeśli mam 10 gier to nie wiem o czym piszę. Poza tym, 10 gier mam obecnie a ile wymieniłem czy sprzedałem to nie pamiętam już. Gram od dzieciństwa, więc takie śmieszne przytyki schowaj sobie do kieszeni. Dla mnie bardziej liczy się to czy gracz może pochwalić się jakimiś dobrymi wynikami. Zresztą co ja się będę produkował. Przypuszczam że jak ja grałem na C64 to Ty jeszcze z jajka na jajko skakałeś.
Jeśli już piszesz o doświadczeniu to spójrz ile masz postów na koncie. :lol: Daruj sobie.

Ciekaw jestem ile Ty masz gier na PS3.

PS. Co do liczby postów na dzień to, mam pracę gdzie siedzę non stop przy komputerze i się nudzę, więc udzielam się na forum. Myślałem że się domyślisz "bystrzaku".

« Ostatnia zmiana: Października 23, 2008, 16:14:44 pm wysłana przez MarcePan »

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7081 dnia: Października 23, 2008, 16:22:40 pm »
Ej Marcek , ty lepiej pracuj a nie sie obijasz hehe  :P ;)

A co do tematu , to gdybym miał sama PS3 , i miał kupić/nie kupić jakiś multiplatformowy tytuł który gorzej wygląda i chodzi niz na 360 , to i tak bym go kupli , bo wątpię ze developer wydaje gre ktora nie jest grywalna  :???:

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7082 dnia: Października 23, 2008, 16:24:58 pm »
Ej Marcek , ty lepiej pracuj a nie sie obijasz hehe  :P ;)

A co do tematu , to gdybym miał sama PS3 , i miał kupić/nie kupić jakiś multiplatformowy tytuł który gorzej wygląda i chodzi niz na 360 , to i tak bym go kupli , bo wątpię ze developer wydaje gre ktora nie jest grywalna  :???:

Trzeba tylko najpierw zrozumieć, że grywalność=grafika. Olewanie np. Bioshocka tylko dlatego, że but Big Daddiego ma gorszą teksturę jest IMO głupie...

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7083 dnia: Października 23, 2008, 16:51:27 pm »
Trzeba tylko najpierw zrozumieć, że grywalność=grafika.

A nie przypadkiem "grywalność != grafika"? ;)
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7084 dnia: Października 23, 2008, 16:56:28 pm »
Trzeba tylko najpierw zrozumieć, że grywalność=grafika.

A nie przypadkiem "grywalność != grafika"? ;)
Czyli tylko przy 1 i 0 oraz 2 grafika i grywalnośc sa równe a pozatym to only grafika no ok :P. Czyli Crysis ma grywalność na poziomie poniżej 4? :shock:
Edit1:Wybaczcie akurat biore zadania z silniami :P
Edit2: 2.6k postów natłuktem 8)
Yeahh, me and hate that's an odd couple

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7085 dnia: Października 23, 2008, 19:32:23 pm »
Aglagla to jakis kolejny xboxowy bojownik?
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7086 dnia: Października 23, 2008, 19:41:37 pm »
Panie Aglagla nie podniecaj sie tak... Co z tego ze jakas gra minimalnie gorzej chodzi na PS3, myślisz ze ktos sie będzie z tego powodu chlastał?? LOL Wsadz sobie swojego ukochanego xboxika wiesz gdzie.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7087 dnia: Października 23, 2008, 19:52:25 pm »

Trzymajcie swe szacowne nerwy na wodzy, albowiem nie znacie dnia ani godziny.

Lewis

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-12-2006
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7088 dnia: Października 23, 2008, 20:00:31 pm »
Cytuj
Aglagla to jakis kolejny xboxowy bojownik?
Słaby.
Rzadko udzielam sie na forach, ale to co przeczytałem na tej stroniehttp://www.ps3site.pl/tu-na-razie-jest-scepowisko/  mnie do tego niejako zmobilizowało. I nie chodzi o treśc tych wypocin. Są nadwyraz subiektywne, więc odpuszczę sobie ocenę. Stwierdzam ze nadchodzi koniec swiata, skoro czołowy X-bot publikuje tekst  :shock: , na stronie, o jakże odmiennym od jego obiekcie kultu.
« Ostatnia zmiana: Października 23, 2008, 20:07:58 pm wysłana przez T.L. »

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 728
  • Reputacja: 74
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7089 dnia: Października 23, 2008, 20:11:26 pm »
Co do crapowych portów, to na na stronie www.Beyond3d.com jest forum, na forum jest dział concole, a w nim temat o wiele mówiącym tytule Multiplatform Development Issues.

Dyskutują tam sobie developerzy wszelakiej maści, spierają, która konsola lepsza itp. Oczywiście jest tam mowa o tym co zawsze, czyli, że xO ma naprawdę bardzo przyjazny zestaw narzędzi (API) służących do robienia gier - tutaj PS3 nawet nie podjeżdża, dlatego też większość gier robiona jest najpierw na xO a potem portowana... Ale ostatnio wyszła tam na jaw bardzo ciekawa rzecz -  otóż porty na PS3 są robione zazwyczaj najmniejszym możliwym kosztem - tj główny team na xO to na przykład 60 osób, a konwersje na PS3 na kolanie robi 3 do 5 zapaleńców i to dopiero na miesiąc lub dwa przed deadlinem. Żaden z dyskutantów w temacie temu nie zaprzeczył (a uwierzcie mi - Xbotów tam nie brakuje).
Ja zaś jako posiadacz PS3 i tak jestem w szoku, że konwersje wychodzą koniec końców wcale nie najgorzej...

Aha - Fallout 3 był tworzony najpierw na xO

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7090 dnia: Października 23, 2008, 20:17:29 pm »
Oczywiście zdajesz sobie sprawę z tergo że zaraz wpadnie tutaj chmara xbotów i będzie krzyczeć że to nieprawda. Ja natomiast wrzucam Ci plusa za tą wiadomość i link. To wyjaśnia dlaczego na maszynie, która exlusivami pokazuje że ma największy potencjał z obecnych konsol, powstają niedopracowane porty.

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7091 dnia: Października 23, 2008, 20:18:44 pm »
To nieprawda !!!!!!!!!! :x :x :x :x :x


Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 728
  • Reputacja: 74
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7092 dnia: Października 23, 2008, 20:29:50 pm »
Prawda prawda

http://forum.beyond3d.com/showpost.php?p=1218987&postcount=1009

To jest post pana o ksywce nao - programista heavenly sword, a ostatnio w lucas arts odpowiedzialny za kod force unleashed (wersja xO i port na PS3 )

http://forum.beyond3d.com/showpost.php?p=1219308&postcount=1020

Tu potwierdza to programista Alone in the dark (xO i PS3)

http://forum.beyond3d.com/showpost.php?p=1219406&postcount=1027

Tu pan o nicku Fafalada - wystarczy sprawdzić hitorię jego postów na tamtym forum by stwierdzić, że wie o czym mówi - developer z 20 letnim stażem

i wielu innych

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7093 dnia: Października 23, 2008, 20:30:30 pm »
To ja bym prosił o linka do wiadomości, że porty na PS3 robi 3 do 5 zapaleńców, bo to dość ciekawa informacja. Myślę, że gdyby była tak pewna jak to zabrzmiało w poście Szymka, to pojawiłaby się wszędzie i na każdym serwisie. Nie podważam tutaj niczyjego autorytetu, ale brzmi to zabawnie i nie chce mi się w to wierzyć.

Niezależnie od tego jakim botem jestem, byłem i mógłbym być. :lol:

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 728
  • Reputacja: 74
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7094 dnia: Października 23, 2008, 20:34:13 pm »
W temacie jest to ujęte w formie proporcji - 95% zasobów ludzkich na xO - 5 %  na PS3 (patrz link do wypowiedzi nao i kolejne posty w temacie)
Oczywiście nikt dokładnych danych tam nie poda (podpisali NDA) ale mając na uwadze, że gry są robione przez 80-200 osobowe teamy wychodzi tak jak napisałem

Aha - jako wyjątek od powyższej zasady podano Criterion.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7095 dnia: Października 23, 2008, 20:37:45 pm »
Aha - jako wyjątek od powyższej zasady podano Criterion.
To też Burnout Paradise wygląda i chodzi jak bozia przykazała :cool:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7096 dnia: Października 23, 2008, 20:40:08 pm »
Wystarczy poczytać linki, które dał Szynku. Do tego dochodzi fakt że składa się to w logiczną całość. Czemu maszyna silniejsza dostaje słabsze gry multiplaformowe? Skoro maszynka Sony potrafi uciągnąć 1080p w 60 klatkach i to bez zająknięcia, to raczej coś tu jest na rzeczy.
Opublikowane: Październik 23, 2008, 20:39:23
Aha - jako wyjątek od powyższej zasady podano Criterion.
To też Burnout Paradise wygląda i chodzi jak bozia przykazała :cool:

Co właśnie jeszcze bardziej utwierdza w tym co piszą na beyond3d.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7097 dnia: Października 23, 2008, 21:10:48 pm »
Zaskakujące, gdy Anonimowy podawał newsy z Beyond3D (niekorzystne dla PS3), to niektórzy krzyczeli, że to "nieprawda"!, że tam są same xboty itp, a teraz jakoś to forum stało się wyrocznią, której nie należy kwestionować... Ciekawe, nieprawdaż?

No, ale wracając do tego, co tam było napisane... nie jest to żadna nowość. Nie od dziś przecież wiadomo, że:
a. X360 ma większą bazę użytkowników
b. na X360 łatwiej pisze się gry, niż na PS3

Wiec newsy, które podał Szymku, nie są tak naprawdę niczym szokującym.
No, oprócz tego, że konwersje robione są przez 3-5 zapaleńców, na kolanie, na miesiąc czy przed deadlinem (chyba, że jeszcze nie doszedłem do tego kawałka), ponieważ jakoś gry, które jeszcze na długo przed wyjściem były prezentowane (równolegle z wersją na X360), też ostatecznie kończyły jako te słabsze.

Przy okazji, dzięki za linka. FAjnie się czyta wypowiedzi ludzi, którzy faktycznie pracują nad grami, a którzy nie muszą ukrywać przed mikrofonem/kamerą, co tak naprawdę myślą o tej czy o tamtej maszynce.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7098 dnia: Października 23, 2008, 21:26:43 pm »
W temacie jest to ujęte w formie proporcji - 95% zasobów ludzkich na xO - 5 %  na PS3 (patrz link do wypowiedzi nao i kolejne posty w temacie)
Oczywiście nikt dokładnych danych tam nie poda (podpisali NDA) ale mając na uwadze, że gry są robione przez 80-200 osobowe teamy wychodzi tak jak napisałem

Aha - jako wyjątek od powyższej zasady podano Criterion.
Criterion po prostu udowadnia, że da się.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7099 dnia: Października 23, 2008, 21:37:02 pm »
I sony na to wszystko pozwala?!!?

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7100 dnia: Października 23, 2008, 21:37:08 pm »
Świetnie to pokazuje jak olewają programiści PS3. Ale i tak najważniejsze są exlusiwy które na PS3 wyglądają obłędnie i gdyby nie one nie wiedzielibyśmy która konsola jest mocniejsza a tak wiemy dzieki devolperom sony

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7101 dnia: Października 23, 2008, 21:42:56 pm »
Trochę głupia sprawa nie powiem. Widocznie developerzy wychodzą z założenia, że tak czy siak gra się sprzeda nieważne jak kiepska będzie w porównaniu do wersji na xboxa. Smutne to trochę, ale dzięki Bogu że chociaż Exclusivy wyglądają jak trzeba bo gdyby i one były kiepskie to SONY by już dawno dało se siana z ps3.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7102 dnia: Października 23, 2008, 21:52:11 pm »
Ale przecież omawiane różnice nie są aż tak wielkie.Mnie ogólnie zwisa, czy wersja na X'a będzie miała ciut lepsze oteksturowanie.
Ważne, że zagram w upragnionego Bioshock'a. :]
« Ostatnia zmiana: Października 23, 2008, 21:54:00 pm wysłana przez mateo »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7103 dnia: Października 23, 2008, 22:04:57 pm »
Zaskakujące, gdy Anonimowy podawał newsy z Beyond3D (niekorzystne dla PS3), to niektórzy krzyczeli, że to "nieprawda"!, że tam są same xboty itp, a teraz jakoś to forum stało się wyrocznią, której nie należy kwestionować... Ciekawe, nieprawdaż?

Anonimowy podaje wypowiedzi jakiegoś Quaza itp. Szymku dał link, gdzie wypowiadają się deweloperzy. Nie wiem czemu tak na siłę szukasz sensacji.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7104 dnia: Października 23, 2008, 22:24:24 pm »
Zaskakujące, gdy Anonimowy podawał newsy z Beyond3D (niekorzystne dla PS3), to niektórzy krzyczeli, że to "nieprawda"!, że tam są same xboty itp, a teraz jakoś to forum stało się wyrocznią, której nie należy kwestionować... Ciekawe, nieprawdaż?

Anonimowy podaje wypowiedzi jakiegoś Quaza itp. Szymku dał link, gdzie wypowiadają się deweloperzy. Nie wiem czemu tak na siłę szukasz sensacji.
Żadna sensacja, sama prawda. Wpisz sobie w searchu albo w googlach z site:gameonly.pl/forum "beyond3d" to zobaczysz kazylion postów Anonimowego do forum Beyond3d.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7105 dnia: Października 23, 2008, 22:25:20 pm »
Tylko, że ten "jakiś" Quaz ma wyrobioną opinię na tym forum, na którym, jak zauważyłeś, jest pełno developerów robiących gry.
Poza tym, skoro nie mam wierzyć "jakiemuś" Quazowi, to czemu mam wierzyć "jakiemuś" T.B., "jakiemuś" eastmanowi itp?

Po prostu śmieszy mnie takie selektywne przyjmowanie jednych rzeczy, o zbliżonym źródle, za prawdę (z zastrzeżeniem "zaraz zwali się tu chmara xbotów krzyczących "nieprawda"), innych zaś za kłamstwo ("to nieprawda! bo to pewnie xbot jest!!").

Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7106 dnia: Października 23, 2008, 22:29:23 pm »
Tyle że co to zmienia? Tu macie wypowiedzi ludzi z branży, Poza tym, jak już wspomniałem to składa się logiczną całość.

Cytuj
Skoro maszynka Sony potrafi uciągnąć 1080p w 60 klatkach i to bez zająknięcia, to raczej coś tu jest na rzeczy.


Opublikowane: Październik 23, 2008, 22:26:53
Tylko, że ten "jakiś" Quaz ma wyrobioną opinię na tym forum, na którym, jak zauważyłeś, jest pełno developerów robiących gry.

Tyle że Quaz to nie deweloper. Poza tym on pisał o różnicach w GTA4, testując tylko wersję na X0. Potem bodajże wgłębił się w tą na PS3. Zresztą nie ważne. Tak jak przypuszczałem, zjawi się tu paru gości i zacznie pisać iż to co podał Szynku to nieprawda (czemu z miejsca pomyślałem o tym że Mr_Zombie tez tu zawita? :P ).

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7107 dnia: Października 23, 2008, 22:31:48 pm »
Spisek! Kolejny...

Cytuj
Tyle że co to zmienia?
To, że źródło było podawane setki razy na tym forum, ale stało się miarodajne dopiero teraz. To wcześniej co, rotacja kont?

Lol, MarcePan, kto napisał, że to nieprawda? Swoją drogą trochę Szymku, źle sparafrazował, ale to szczegół. Nikt jednak nie neguje tych informacji. Chyba, że mnie się coś w postach Mr_Zombiego nie wyświetla... :(
« Ostatnia zmiana: Października 23, 2008, 22:35:03 pm wysłana przez tarniak »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7108 dnia: Października 23, 2008, 22:34:23 pm »
My tu nie rozmawiamy o źródle, tylko o ludziach, którzy w tym źródle się wypowiadają. Opinia programisty > opinia gracza z lupą.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7109 dnia: Października 23, 2008, 22:35:53 pm »
My tu nie rozmawiamy o źródle, tylko o ludziach, którzy w tym źródle się wypowiadają. Opinia programisty > opinia gracza z lupą.
Anonimowy cytował wielu użytkowników forum, nie tylko quaza.

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7110 dnia: Października 23, 2008, 22:40:17 pm »
Tak tylko nie przypomina mi sie zeby był to kiedy kolwiek devolper  :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7111 dnia: Października 23, 2008, 22:41:24 pm »
My tu nie rozmawiamy o źródle, tylko o ludziach, którzy w tym źródle się wypowiadają. Opinia programisty > opinia gracza z lupą.
Anonimowy cytował wielu użytkowników forum, nie tylko quaza.

Z tego co pamiętam to Carmack jedynie, miał jakieś wąty do PS3, ale w szczególności do programowania maszynki. W linkach od Szymku mamy wypowiedzi pary deweloperów i są oni zgodni co do tego, dlaczego takie porty powstają na PS3. Poza tym...

Cytuj
jak już wspomniałem to składa się logiczną całość.

Skoro maszynka Sony potrafi uciągnąć 1080p w 60 klatkach i to bez zająknięcia, to raczej coś tu jest na rzeczy.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7112 dnia: Października 23, 2008, 22:43:23 pm »
Tak tylko nie przypomina mi sie zeby był to kiedy kolwiek devolper  :lol:
Skąd możesz wiedzieć, wszak twierdziłeś nie raz, że wojenki tutejsze w ogóle Cię nie interesują. :lol:

Cytuj
Z tego co pamiętam to Carmack jedynie, miał jakieś ale do PS3, ale w szczególności to programowania maszynki.
...i Valve i kilku innych, których pewnie Anonimowy wymieniłby 'by heart'.

Cytuj
Skoro maszynka Sony potrafi uciągnąć 1080p w 60 klatkach i to bez zająknięcia, to raczej coś tu jest na rzeczy.
Jak już wspominałem: spisek.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7113 dnia: Października 23, 2008, 22:47:09 pm »
Ale... jakie znaczenie ma przyczyna? Multiplatformy na PS3 ssą paukę, a jaką różnicę nam, graczom, robi fakt, że to przez architekturę konsoli, nieudolność deweloperów czy śmierć babci Kutaragiego? Może poszukamy na jakichś forach wypowiedzi właścicieli chińskich fabryk, którzy potwierdzą, że wszyscy zatrudnieni do składania XO Chińczycy mają wodogłowie i stąd tak częste występowanie ring of death?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7114 dnia: Października 23, 2008, 22:51:57 pm »
Cytuj
Skoro maszynka Sony potrafi uciągnąć 1080p w 60 klatkach i to bez zająknięcia, to raczej coś tu jest na rzeczy.
Jak już wspominałem: spisek.

Mówisz że wolisz olać ten fakt, puszczając "zabawny" tekst. Ehhh i taka właśnie dyskusja. Dobra Tarny, jak tak masz zamiar dyskutować że pomijasz istotne fakty to ja podziękuję.
Opublikowane: Październik 23, 2008, 22:49:59
Ale... jakie znaczenie ma przyczyna? Multiplatformy na PS3 ssą paukę, a jaką różnicę nam, graczom, robi fakt, że to przez architekturę konsoli, nieudolność deweloperów czy śmierć babci Kutaragiego?

Hmmm, poważnie widzisz te parę pikseli więcej na X0? Gratuluję sokolego wzroku, bo właśnie większość portów różni się od siebie na tyle że trzeba być nerdem i siedzieć z nosem w TV (plus lupa) żeby je zauważyć.

PS. Ajć, wiedziałem że zleci się tu bojówka obozu M$ po tym co wkleił Szymku.
« Ostatnia zmiana: Października 23, 2008, 22:54:14 pm wysłana przez MarcePan »

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7115 dnia: Października 23, 2008, 22:53:44 pm »
Ej, chłopaki, skończcie z tym pieprzeniem o złej zgrai X-botów, która rzekomo się zlatuje przy każdym fajnym niusie o PS3, bo to się żałosne robi.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7116 dnia: Października 23, 2008, 22:54:51 pm »
Ej, chłopaki, skończcie z tym pieprzeniem o złej zgrai X-botów, która rzekomo się zlatuje przy każdym fajnym niusie o PS3, bo to się żałosne robi.

 :lol: Witaj i Ty Svonie. :P Może i żałosne, ale prawdziwe.

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7117 dnia: Października 23, 2008, 22:56:26 pm »
:lol: Witaj i Ty Svonie. :P
Hehehehehe!

Nic nie skomentowałem, więc powstrzyma swe konie, hihi.

Dla mnie to jest śmieszne, że wszędzie widzisz zło i agresję, że PS3 jest atakowane ciągle, że XO ssie, a rządzi i dzieli tylko Sony. Kurde, no bonus, ale mam życie.

Ciupnę w Pure, a wy dalej się kłóćcie.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7118 dnia: Października 23, 2008, 22:56:44 pm »
Jakie fakty pomijam, przecież napisałem Ci wyżej, że Anonimowy setki razy cytował użytkowników tego forum i nie robiło to na Tobie wrażenia, teraz nagle jest dla Ciebie istotne. Dobra, Marcek, jak tak masz zamiar dyskutować, że pomijasz co do Ciebie piszę to ja podziękuję.

I jeszcze wciskasz mi tutaj, jakobym niby twierdził, że to nie prawda.

A, no i jakbyś nie zauważył, to nie odwołuję się do tego co napisał Szymku, bo przyjąłem to do wiadomości. Bardziej odwołuję się do Twoich teorii spiskowych i niekonsekwencji.
« Ostatnia zmiana: Października 23, 2008, 23:00:21 pm wysłana przez tarniak »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7119 dnia: Października 23, 2008, 22:57:21 pm »
Eee tam ps3botów jest znacznie więcej :D A jakie to natrętne, zbanują to zaraz drugie konto zakładają ahhh  :mad: