Autor Wątek: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie  (Przeczytany 78672 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

CrazyFox

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #80 dnia: Kwietnia 19, 2007, 07:36:23 am »
Nad  Węgrami i Chorwacją też powinni się zlitować , ale tego nie zrobili :grin:.



Supersonic

  • Gość
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #81 dnia: Kwietnia 20, 2007, 09:48:35 am »
Ciekawy jestem kiedy zaczniemy coś robić a nie gadać w sprawie Euro. Wczoraj oglądałem "Co z tą Polską" i jestem pełen uznania dla wypowiedzi dla pana Janka Tomaszewskiego, który skrytykował politków. Politycy się podpinjają pod sukces ale gdybyśmy nie dostali Euro to każdy obwiniałby Listkiewicza. Politycy powinni być patronami i pilnować by komitet organizacyjny pracował jak najlepiej a Lipiec a przedewszystkim PIS wp...ala się z łapam.i Kaczor chce stanąć na czele komitetu, po jaką ch..erę. Pytam się co on się zna na tym? Fakt że obecny (oby już niedlugo) rząd uzurpując sobie zasługi chce nabić punkty w sondażach ale oni jedynie spie...lą wszystko. Powinni to zosatwiać PZPN, fakt że Listkiwicz i cały związek to jedna wielka mafia, korupcji pełno ale w tej kwestii spiszą się na pewno lepiej i jak nienawidzę PZPNu tak jestem za tym by to oni załatwiali najważniejsze sprawy a politycy maja tylko pomagać np. zgodnie głosując w ustawach które ułatwią wszystkie formalności. Jak Kaczor stanie na czele komitetu to życzę nam powodzenia  :lol:


Cytuj
"L'Equipe" twierdzi, że to wybór podobny do przyznania mistrzostw świata 2010 Republice Południowej Afryki. "Trudności jest więcej niż pewnych punktów. Jeśli Polakom i Ukraińcom będzie szło źle, nieuniknione będą propozycje awaryjnego przeniesienia turnieju w inne miejsce, np. do Hiszpanii.
Mamy do zobienie tyle że głowa mała i gdyby nam się nie udało to byłby wstyd na cały świat.

Finał Euro 2012 w Warszawie?!
http://sport.onet.pl/0,1248713,1522508,wiadomosc.html

Bobohawk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-05-2004
  • Wiadomości: 99
  • Reputacja: 0
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #82 dnia: Kwietnia 20, 2007, 22:19:53 pm »
Pierwszy raz od dawien dawna biję pokłony przed Michałem Listkiewiczem. Prawda jest taka, że to głównie on wygrał nam te mistrzostwa. Teraz może spokojnie odejść na emeryturę z podniesionym czołem. Zrobił co miał zrobić i dziękujemy. Jedynie może  znaleźć się w komisji odnośnie samej organizacji. Stoi przed nami olbrzymia szansa, ale jeszcze większe wyzwanie. Bo przecież samo to wszystko się nie wybuduje. Owszem politycy podpinają się pod sukces, ale to akurat jest normalna rzecz i wcale mnie nie zdziwiła. Mnie denerwuje z kolei inny fakt, że teraz nagle wielu Polaków którzy wyjechali za granicę do pracy wróci, by nachapać się kasy i znów wyjechać. :/ Pierwszeństwo powinny mieć firmy i fachowcy którzy pozostali w Polsce. To będzie forma wynagrodzenia.
ja.gram.pl/bobohawk  ----> Dla każdego coś ciekawego

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #83 dnia: Kwietnia 28, 2007, 12:03:04 pm »
Po pierwsze primo nie róbcie z zera bohatera. Po drugie primo nie rozumiem dlaczego Wrocław, a nie Kraków. Ale tak to jest jak się ma dobry lobbing w Warszawie. Trudno. Po trzecie Baltic Arena za milard złotych?:D Tyle to Alianz Arena kosztowała, dwa razy większy stadion.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #84 dnia: Kwietnia 28, 2007, 13:38:02 pm »
Po trzecie Baltic Arena za milard złotych?:D Tyle to Alianz Arena kosztowała, dwa razy większy stadion.

A łapówki?:D
Fryty tyty dotknij pyty

Bobohawk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-05-2004
  • Wiadomości: 99
  • Reputacja: 0
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #85 dnia: Kwietnia 28, 2007, 13:44:32 pm »
Po pierwsze primo nie róbcie z zera bohatera. Po drugie primo nie rozumiem dlaczego Wrocław, a nie Kraków. Ale tak to jest jak się ma dobry lobbing w Warszawie. Trudno. Po trzecie Baltic Arena za milard złotych?:D Tyle to Alianz Arena kosztowała, dwa razy większy stadion.

Chyba nie powiesz mi, że Listkiewiczowi nie należą się gratulacje za wywalczenie Euro? Przyznać trzeba, że w tej kwestii akurat Listek zrobił dużo i nie można temu zaprzeczyć.
Równie dobrze można spytać się, dlaczego Gdańsk a nie Chorzów? Niestety wirtualne stadiony wygrały z realnym i istniejącym.
ja.gram.pl/bobohawk  ----> Dla każdego coś ciekawego

Crow

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-10-2006
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 0
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #86 dnia: Kwietnia 28, 2007, 14:18:26 pm »
tyle osób się z tego cieszy a przypuszczam że i tak połowa z tych osób nie pojedzie na żaden mecz a poza tym w Polsce narzekają na biedę a chce im sie euro robić, takt o kasy nie ma ale na takie coś sie zawsze znajdzie, popier... ten nasz kraj :P


CrazyFox

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #87 dnia: Kwietnia 28, 2007, 22:15:39 pm »
Po pierwsze primo nie róbcie z zera bohatera. Po drugie primo nie rozumiem dlaczego Wrocław, a nie Kraków. Ale tak to jest jak się ma dobry lobbing w Warszawie. Trudno. Po trzecie Baltic Arena za milard złotych?:D Tyle to Alianz Arena kosztowała, dwa razy większy stadion.
Wrocław jest najlepiej rozwijającym się miastem Polski, to chyba starczy.



jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #88 dnia: Kwietnia 28, 2007, 22:53:35 pm »
radziłbym zaprzestać spekulacjom i liczenia już zysków , a zaczął działać . 1,5 tygodnia od ogłoszonia kandydatury a pani prezydentowa Warszawy zamiast martwić się o przyzjazne wyproszenie handlowców z jarmarku ''Europa'' debatować m.in nad skutecznym zwalczaniem ...
graffiti .
Termin wysiedlenia  to czerwiec 2007 ,albo 2008 kto by tam się przejmował jakimś terminem  :roll:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Bobohawk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-05-2004
  • Wiadomości: 99
  • Reputacja: 0
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #89 dnia: Kwietnia 29, 2007, 15:06:45 pm »
Ci handlarze z jarmarku Europa mogą jeszcze sporo namieszać. Przywłaszczyli sobie stadion i teraz na siłę będą chcieli tam pozostać. Ciekaw jestem w jaki sposób rozwiąże to Pani Prezydent Warszawy. Zresztą ci handlarze już zapowiadają, że będą walczyć o swoje agresją i siłą. Ale ja mam inny sposób na nich wszystkich. Zorganizować wielką kontrolę legalności ich produktów. Wówczas 90% sprzedających zniknie bez żadnych protestów.
ja.gram.pl/bobohawk  ----> Dla każdego coś ciekawego

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #90 dnia: Kwietnia 29, 2007, 16:28:06 pm »
co do autostrad to nie jest kwestia mobilizacji, tylko papierkowej roboty, wykupu gruntów itd. Musi zostać zmienione prawo i to szybko, żeby taki rolnik nie rządał horendalnych pieniędzy za swoją ziemię, nie mówię już o baronach SLD którzy mieli wgląd swego czasu na plany autostrad i wykupywali masowo ziemie za grosze żeby potem państwu sprzedać za niebotyczne pieniądze. Nie wiem jakie jest najlepsze rozwiązanie, ale ja bym dał im cenę rynkową za metr^2 i nara nie masz nic do powiedzenia. Ale to moje skromne i skrajne zdanie. Bo chyba tylko wtedy można będzie mówić o Polsce jako o placu budowy autostrad (patrz Hiszpania).

A jeśli nie Polak to zawsze Chińczyk to wybuduje czy inny Wietnamiec. Zresztą już jest jakieś pismo do UE wysyłane o przyznanie przyjazdu do Polski ludziom z poza Unii 2 razy na 3 miesiące w ciągu roku, a nie jak jest do tej pory 3 miesiące na rok (o ile się nie mylę). Więc coś już w tym kierunku jest robione.


Bobohawk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-05-2004
  • Wiadomości: 99
  • Reputacja: 0
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #91 dnia: Kwietnia 30, 2007, 11:05:42 am »
Zgadza się podobno przy autostradach i innych placach budowy mają pracować Azjaci. Śmieszne to jest, bo w Polsce jest mnóstwo ludzi którzy by się podjęli takiej pracy. Niestety wolą oni zatrudnić tanią siłę roboczą dla której średnia krajowa będzie prawdziwym majątkiem :|
ja.gram.pl/bobohawk  ----> Dla każdego coś ciekawego

chudini

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-12-2006
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #92 dnia: Kwietnia 30, 2007, 11:15:53 am »
Podobno beda pracowac małymi grupkami 1milion przy połozeniu nawierzchni a drugi milion przy dowozie materiałów :D

Bobohawk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-05-2004
  • Wiadomości: 99
  • Reputacja: 0
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #93 dnia: Kwietnia 30, 2007, 11:18:33 am »
Podobno beda pracowac małymi grupkami 1milion przy połozeniu nawierzchni a drugi milion przy dowozie materiałów :D

Rzeczywiście małe są te grupki :P Ostatnio czytałem w Rzeczpospolitej, że może braknąć cementu przez co wydatki kilkakrotnie wzrosną bowiem będzie trzeba sprowadzać z zagranicy. Ciekaw jestem kiedy ruszy pierwszy inwestycja związana z Euro 2012 :cool:
ja.gram.pl/bobohawk  ----> Dla każdego coś ciekawego

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #94 dnia: Kwietnia 30, 2007, 11:51:15 am »
Cytuj
Ciekaw jestem kiedy ruszy pierwszy inwestycja związana z Euro 2012

w Poznaniu i Krakowie juz ruszyła . Gorzej z Warszawą .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Bobohawk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-05-2004
  • Wiadomości: 99
  • Reputacja: 0
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #95 dnia: Kwietnia 30, 2007, 11:55:46 am »
Ojj w Warszawie będzie się sporo działo zanim ruszy budowa stadionu :P Ale może dzięki temu zamienią stolicę na Chorzów nie miałbym nic przeciwko :D Mnie tylko zastanawia po co budują tak drogi stadion w Gdańsku. Owszem na ME będzie fajnie, ale po tym turnieju będzie tam grać Lechia której przyszłości nie znamy, a na Ekstraklasę się nie zanosi na razie.
ja.gram.pl/bobohawk  ----> Dla każdego coś ciekawego

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #96 dnia: Kwietnia 30, 2007, 20:14:22 pm »
Wrocław nie jest najlepiej rozwijającym się miastem. Proponuje trochę rankingów poczytać poważnych agencji. Po drugie stadion w Chorzowie jest fatalny jeśli chodzi o widok z trybun. Naprawdę szkoda ładować w tak przestarzałą konstrukcję znów grube miliony.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

chudini

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-12-2006
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #97 dnia: Maja 01, 2007, 09:05:43 am »
ja tam kibicuje i trzymam kciuki za Wrocław i Poznan. Bo pierwszy raz w zyciu, moze bede uczestniczył jako kibic w tak widowiskowym turnieju na skale europejską :)

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #98 dnia: Maja 01, 2007, 11:28:37 am »
Szczerze wątpię. Polska ma dostać coś ponad 300 tys. biletów, szanse są zatem małe.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

chudini

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-12-2006
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #99 dnia: Maja 01, 2007, 11:46:51 am »
to sie jeszcze zobaczy, ile tak naprawde bedzie w sprzedazy.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #100 dnia: Maja 01, 2007, 17:36:07 pm »
Tak, ale żeby dostać bilet trzeba będzie mieć albo fuksa, albo znajomości.

Supersonic

  • Gość
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #101 dnia: Maja 01, 2007, 18:16:21 pm »
Cytuj
Ale ja mam inny sposób na nich wszystkich. Zorganizować wielką kontrolę legalności ich produktów. Wówczas 90% sprzedających zniknie bez żadnych protestów.
Haha dobre i jak najbardziej słuszne podejście.

375 tysiaków ale tylko jak nas specjalnie potraktują dla przykładu gospodarze najbliższych Mistrzostw Europy dostanę tyle biletów co pozostali kibice. Nawet jak dostaniemy te 300 tysiaków to i tak zdobycie biletu będzie graniczyło z cudem więc mam gdzieś że mistrzostwa będą u nas :sad:
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2007, 18:19:14 pm wysłana przez Supersonic »

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #102 dnia: Maja 02, 2007, 22:27:07 pm »
Mistrzostwa to przede wszystkim inwestycje dla gospodarza. Pod tym kątem nie można mieć gdzieś.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #103 dnia: Maja 02, 2007, 22:42:19 pm »
Cytuj
Nie wiem jakie jest najlepsze rozwiązanie, ale ja bym dał im cenę rynkową za metr^2 i nara nie masz nic do powiedzenia

Takie wywłaszczanie ma miejsce aktualnie w Chinach i sprawdza się, jest tylko jeden minus- czasem są dość spore ludzkie dramaty właścicieli tych mieszkań. W sumie też nie wiem jak bym postąpił.





Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #104 dnia: Maja 08, 2007, 19:31:44 pm »
To prawda.
Swoją drogą powiedzcie mi na ile osób będą stadiony w Poznaniu i Krakowie? Słyszałem coś o 35000 i wydaje mi się to troszkę za mało... Nawet ten Narodowy w Warszawie powinien mieć z 80000  :twisted: Jakby już były takie duże obiekty może zaczęłyby na większą skalę chodzić na mecze rodziny z dziećmi (monitoring, Ziobro, karty kibica) to wszystko powinno odstraszyć pseudokibiców. Wiem, marzenia...


CrazyFox

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #105 dnia: Maja 12, 2007, 19:14:31 pm »
To prawda.
Swoją drogą powiedzcie mi na ile osób będą stadiony w Poznaniu i Krakowie? Słyszałem coś o 35000 i wydaje mi się to troszkę za mało... Nawet ten Narodowy w Warszawie powinien mieć z 80000  :twisted: Jakby już były takie duże obiekty może zaczęłyby na większą skalę chodzić na mecze rodziny z dziećmi (monitoring, Ziobro, karty kibica) to wszystko powinno odstraszyć pseudokibiców. Wiem, marzenia...
Po co nam 80 tys. stadiony?Reprezentacja nie gra co tydzien spotkan, a na ligie bedzie przychodzilo wg mnie kilkanascie tysiecy osob na mecz (nie biore tu pod uwage np derbow lub meczy przyjazni itp).
Widac odrazu ze nie chodzisz na mecze pilki noznej, bo piszesz bzdury o tych pseudokibicach.Stadion to nie teatr.



lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #106 dnia: Maja 12, 2007, 20:22:59 pm »
Poznań pierwotnie planowano na 44 tys. netto zanim jeszcze przyznano nam organizacje. Teraz mowi sie o 50 tys. i dachu nad murawą.

Karty kibica i inne pierdoly odstrasza tylko kibicow. Sa stadiony na ktore ludzie przychodza z dziecmi i nic sie nikomu nie dzieje. W Polsce.

Za to okazalo sie ze projekty Wroclawia byly sciema, smiech na sali:). Nie ma to jak opierac sie tylko na pr;).

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

CrazyFox

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #107 dnia: Maja 13, 2007, 18:40:32 pm »
Poznań pierwotnie planowano na 44 tys. netto zanim jeszcze przyznano nam organizacje. Teraz mowi sie o 50 tys. i dachu nad murawą.

Karty kibica i inne pierdoly odstrasza tylko kibicow. Sa stadiony na ktore ludzie przychodza z dziecmi i nic sie nikomu nie dzieje. W Polsce.

Za to okazalo sie ze projekty Wroclawia byly sciema, smiech na sali:). Nie ma to jak opierac sie tylko na pr;).
A co nie wypalilo w projektach?



Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #108 dnia: Maja 13, 2007, 19:34:42 pm »
Piszę bzdury? Nie znasz mnie to się nie wypowiadaj. Chodzi mi o to żeby chodziło się na mecz z taką kulturą jak w hiszpanii czy w niemczech, we francji... a nie jak w polsce. Nie chodzi o to żeby ludzie chodzili w garniakach jak w teatrze, ale żeby była KULTURA na trybunach. Poza tym jeśli już by była ta kultura, która kojarzy Ci się z teatrem to na mecze spokojnie przychodziłoby ponad 20 tys. ludzi przynajmniej w Wawie, bo już teraz stadion legii pęka w szwach.

Nie ma rygorystycznego prawa to i prostaki chodzą na mecze i nie boją się niczego. A tak przynajmniej taki człowiek niskiej kultury musiałby się opanować do granic przyzwoitości na stadionie. Wiem co widzę.


lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #109 dnia: Maja 19, 2007, 13:31:53 pm »
Stadion Legii pęka w szwach?:) Zazwyczaj nie ma tam nawet tych 13 tys. co jak na wielkość miasta jest kpiną.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpnia 18, 2007, 15:27:09 pm »
Moim zdaniem odbiorą nam EURO, ze względu na to że nic nie robimy, nie budujemy hoteli, nie uda nam sie na czas zbudować stadionu narodowego.Bardzo sie o nasze EURO martwie :-(
NO BRAIN - NO GAIN


Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpnia 18, 2007, 15:31:28 pm »
Moim zdaniem odbiorą nam EURO, ze względu na to że nic nie robimy, nie budujemy hoteli, nie uda nam sie na czas zbudować stadionu narodowego.Bardzo sie o nasze EURO martwie :-(
dokładnie to sam czyje, podobno chodzą pomysły żeby wynajmować stadiony od Niemców.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpnia 18, 2007, 15:57:03 pm »
A po co własciwie budować stadion w Wawie jeśli to taki kłopot? Inna miasta już lada wiosna mogą zacząć budować (lub rozbudowywać już istniejące) stadiony- tylko tych dróg w żaden magiczny sposób nie zbudujemy.

W ostatnim bodajże nr. Angory Korwin-Mikke zaproponował jak wybudować takie areny w czasie- mówiąc skrótowo- "im mniej państwo się będzie wtrącało tym lepiej"  i ma absolutną rację.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpnia 18, 2007, 16:07:14 pm »
Cytuj
A po co własciwie budować stadion w Wawie jeśli to taki kłopot? Inna miasta już lada wiosna mogą zacząć budować (lub rozbudowywać już istniejące) stadiony- tylko tych dróg w żaden magiczny sposób nie zbudujemy.
Tyle że zbudowanie u nas czegokolwiek nieważne czy w Warszawie czy gdziekolwiek wydaje sie nie możliwe.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpnia 18, 2007, 17:30:16 pm »
Wedlug mnie idiotyzmem jest plan, ktory wykorzystuje chorzowski stadion jako rezerwowy. Obiekt ma z 40tys miejsc, dojazd w miare dobry, w okolicach duże miasta, wiec sporo hoteli. Nie ukrywam, ze mecze na Slasku byłyby mi bardzo na reke :D

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpnia 18, 2007, 19:17:47 pm »
A po co własciwie budować stadion w Wawie jeśli to taki kłopot? Inna miasta już lada wiosna mogą zacząć budować (lub rozbudowywać już istniejące) stadiony- tylko tych dróg w żaden magiczny sposób nie zbudujemy.

W ostatnim bodajże nr. Angory Korwin-Mikke zaproponował jak wybudować takie areny w czasie- mówiąc skrótowo- "im mniej państwo się będzie wtrącało tym lepiej"  i ma absolutną rację.

Eee bo Warszawa to coś więcej niż jedno z wielu miast? Dlaczego ma się nazywać narodowy skoro żaden problem wg Ciebie go olać. Problemem w Polsce jak ktoś napisał jest cokolwiek wybudować w Polsce i wszystkie stadiony nie ruszą póki nie przygotuje się super ustawy przyspieszającej prace nad EURO. I polityka nie może się nie wtrącać bo bez odpowiednich ustaw nic nie ruszy... Teraz kolejne wybory kolejne roszady w ministerstwach i innych stanowiskach dot. EURO i du*a znowu nic nie będzie się w tym temacie działo.


Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpnia 18, 2007, 20:25:49 pm »
Z tym tylko, że w przypadku innych miast w grę wchodzi jedynie zbudowanie stadionu. W przypadku Warszawy - zburzenie jednego i na jego miejscu postawienie drugiego.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpnia 18, 2007, 20:31:45 pm »
Z tym tylko, że w przypadku innych miast w grę wchodzi jedynie zbudowanie stadionu. W przypadku Warszawy - zburzenie jednego i na jego miejscu postawienie drugiego.
+ wyeksmitowanie sprzedawców.
Mieli wynieść się początkowo do czerwca, potem do lipca, teraz przesunęli to na wrzesień. Czarno widzę budowę stadionu w Wawie. Cała nadzieja w Bałtic Arena :)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpnia 18, 2007, 22:18:32 pm »
Z tym tylko, że w przypadku innych miast w grę wchodzi jedynie zbudowanie stadionu. W przypadku Warszawy - zburzenie jednego i na jego miejscu postawienie drugiego.
Żeby tylko to!!! jeszcze chyba stacje metra mają zbudować, no i obowiązkowo jakiś teren zielony.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: EURO : 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpnia 18, 2007, 22:35:22 pm »
Cała nadzieja w Bałtic Arena :)

Tutaj w Gdańsku też jeszcze nawet niczego nie ruszyli. Stadion ma stanąć w miejscu, gdzie obecnie znajdują się działki (takie działki z grządkami, altankami, owocami - wiecie ;)). Wciąż nawet nie jest jeszcze znana data, kiedy w ogóle właściciele działek mają się stamtąd wynieść (oczywiście za opłatą), nie mówiąc już o jakimkolwiek przygotowywaniu się do przebudowy terenu; a jest co przebudowywać, bo Baltic Arena ma stanąć na prawdziwej wiosce - z jednej strony długa ulica/droga z działkami i rupieciarnią samochodów po bokach, z drugiej - szereg domków jednorodzinnych. A peron obok tego terenu (czyli ten, z którego mają korzystać kibice przyjeżdżający na mecz) jest taki, że szkoda nawet mówić (schody prowadzące na peron są z drewna i w kupie trzyma je już tylko mech i rdza z gwoździ).

Jeszcze nie tak dawno śmialiśmy się z posła, który proponował "interes życia", czyli odsprzedać jakiemuś państwu prawa do organizowania Euro. Ale jeżeli faktycznie przez następne miesiące postęp w pracach będzie taki, jak przez ostatnie 4 miesiące, to może się okazać jedynym sensownym rozwiązaniem. :/
No, a że w chwili obecnej rząd i ex-koalicjanci zajęci są obrzucaniem się błotem i grożeniem ujawnienia "faktów", a w przyszłości cała Polska zajęta będzie raczej wyborami (a wybory = cała ekipa do wymiany, również ta odpowiedzialna za Euro 2012), to już widzę, jak robota nagle ruszy pełną parą... za parę miesięcy...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 18, 2007, 22:37:27 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.