Autor Wątek: Lumines  (Przeczytany 11134 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Lumines
« dnia: Sierpnia 06, 2005, 12:15:35 pm »
co tu dużo mówić - gra mną zawładnęła. Głupie klocki, cholera, a wciągają jak bagno. Cały czas coś nowego, nowe strategie, nowe skiny, nowe rekordy. Po ok. 30 godzinach napierania nie odblokowałem wszystkich skórek, cały czas mam ochotę grać i grać, poprawiać swoje wyniki. Obecnie mój rekord w challenge mode wynosi trochę ponad 400 000, na czym oczywiście nie poprzestaje - chce wyczesać pół miliona, a potem się zobaczy co dalej :twisted: Luminki są po prostu fenomenalne, wpisują się w życiorys (pół wakacji mi zabrały, pierona), nie dają spać (niesamowicie schizowy efekt, jak po 2 godzinach gry przed położeniem się nie możesz usnąć, bo przed oczami cały czas widzisz spadające klocki), no i są żywym dowodem na to, że liczy się nie tylko dopasiona grafika, bajery, fabuła, mnogość fajnych patentów, tylko gryw, gryw i jeszcze raz gryw. A Lumines grywu jest esencją.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Lumines
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 06, 2005, 12:26:56 pm »
Lumines to przykład gry, która jest olewana na każdym kroku...Powiem szczerze - też bym ją olał widząc obok np:Medievila.Lumines jest świetne ale...dla małego grona odbiorców
Miazga pogrywaj, pogrywaj jak tak bardzo ci się ten szpil podoba!!!

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Lumines
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 06, 2005, 12:59:10 pm »
To jedna z tych gier, której fenomenu nie zrozumiesz, póki nie zagrasz. Popykaj godzinkę, a już nie będzie dla ciebie ratunku :twisted:

Player01

  • Gość
Lumines
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 06, 2005, 13:00:23 pm »
Don nie wiesz co piszesz, Lumines to szal, na calym swiecie ludzie sa opanowywani przez ta gre. Ja sam sie w to zagrywam, i kazdy, kto powie, ze na ta gre nie warto wydawac pieniedzy, bo to tylko klocki zasluguje na soczysta cegle w twarz. Moje wyniki oscyluja kolo wyniku Miazgi, ale osiagam je dosc latwo, nie mam czasu zeby sie wziac za gre jak nalezy.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Lumines
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 06, 2005, 13:07:56 pm »
grasz mało i osiągnąłeś 400 000 punktów? wiesz, nie żebym się uważał za jakiegoś wymiatacza czy coś, ale do tego wyniku potrzeba najmniej kilkunastu godzin gry (ja przy 20 godzine pobiłem ten rekord - wiem, bo akurat wtedy dostałem skina bodajże 45 degrees, którego to otrzymuje sie gdy licznik wskaze 20 godzin), więc jak dla mnie możliwości są dwie - albo grasz dużo, albo te 400 tysiaków co najwyżej ci sie przyśniło ;)

A propos, gre masz na karcie, czy 'ligal werszyn'? :P

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Lumines
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 06, 2005, 13:11:33 pm »
Ja zdaje sobie sprawe, że Lumines to gra świetna ale raczej nie trafi do większego grona odbiorców.Patrzcie chociażby na Europejską premiere.Na półkach obok Lumines stanie Medievil, TOCA, Colin i kilka innych mocnych gier...Tłumy graczy właśnie do nich się dorwą...Powtórze jeszcze raz-Zdaje sobie sprawe, że Lumines to gra świetna!!!Może kiedyś mimo wszystko się na nią skusze...

Player01

  • Gość
Lumines
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 06, 2005, 13:19:10 pm »
Don, ta gra juz trafila to wielkiego grona, wiekszosc posiadaczy PSP ma ta gre.

Miazga, ja mam legalna wersje, a ty powinienes sobie uswiadomic, ze po prostu cienias jestes :P.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Lumines
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 06, 2005, 13:25:56 pm »
No to dzięki za uświadomienie...Niesądziłem, że taki sukces odniesie ta gra...ale napewno w pełni zasłużony 8) Czytałem, że gościowi, który stworzył Lumines potwornie podoba się PSP...No to spodziewajmy się chłopaki ostrego supportu z jego strony... :P A chłop wie co robi!!!

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Lumines
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 06, 2005, 15:11:06 pm »
Wudi - http://www.neo-plus.pl/forum/viewtopic.php?t=2391 czyli ja jestem cienias, oni są cieniasy, a ty jesteś dobry. No spoko, jeśli to prawda co mówisz z tym wynikiem w tak krótkim czasie, to szacun. A jak nie to i tak szacun za umiejętność okłamywania (przede wszystkim) samego siebie. Ja bym nie umiał.

eot jeśli można...

Player01

  • Gość
Lumines
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 06, 2005, 15:18:07 pm »
Jak przestanie deszcz padac, to nagram filmik jak nabijam punkciochy.
Godziny grania w Bust-a-Move (lub Puzzle Bobble jak kto woli), nie poszly na marne i sprawily, ze moja determinacja powoduje, budowanie ryzykownych gorek za ktore zbijam mnostwo punktow.

Piszac, ze nie gram dlugo, mam na mysli to, ze nie siedze przy grze przez kilka godzin masterujac wyniki. Wlaczam, rozgrywam partie lub dwie i wylaczam.

Moj rekord to narazie ponad 354 000, a skin ktory ostatnio odblokowalem nazywa sie Lights.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Lumines
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 06, 2005, 15:34:57 pm »
No Lights to ostatni skin, jak go rozwalisz, to będziesz leciał ponownie od Shining do przodu. No i wiesz... też nie gram AŻ TAK namiętnie, żeby pół dnia układać klocki ;) podobnie jak ty, partia czy dwie dziennie (z tym że one trwają ponad godzine każda).
Ps. Masz moze odblokowany już skin Morning Beats?

Player01

  • Gość
Lumines
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 06, 2005, 15:37:17 pm »
Jeszcze nie.

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
Lumines
« Odpowiedź #12 dnia: Października 09, 2005, 18:00:42 pm »
Lumines sprzedało pół miliona kopii na calym swiecie.

Japan: 70.000
USA: 300.000
Europa: 180.000

Razem: 550.000

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Lumines
« Odpowiedź #13 dnia: Października 09, 2005, 18:09:53 pm »
Niby "tetris" a tak cieszy :) Nie mam PSP, ale Lumines byloby pierwsza gra, ktora bym kupil. W tej chwili nie moge uwierzyc ze zwykle "klocki" moga dac tyle radosci z gier, ale gdy czytam wypowiedzi w stylu "Lumines mnie pochlonelo" to zaczynam wierzyc, ze ta gra jest bardzo dobra.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Lumines
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 23, 2008, 10:21:11 am »
gram teraz w demówke Lumines II  i po paru godzinach mój wynik wynosi cosik ponad 30 tys . Ale patrząc na wyczyny Miazgi zastanawiam się kiedy dojde do takiego poziomu wtajemniczenia . Giera jest masakrycznie dobra , prosta i wciągajaca gorzej niż jakikolwiek inny nałóg . Dostałem konsolke wczoraj o 12 a skończyłem biesiadowanie o pólnocy 0_o .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Lumines
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 23, 2008, 22:22:34 pm »
może trochę przeterminowane, ale ja w luminesy pierwsze miałem rekord około milion (w czasie gry 2 razy przewinęły mi się wszystkie skórki) a nie grałem kilkanaście godzin xD

Marins

  • Gość
Odp: Lumines
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 23, 2008, 22:23:51 pm »
może trochę przeterminowane, ale ja w luminesy pierwsze miałem rekord około milion (w czasie gry 2 razy przewinęły mi się wszystkie skórki) a nie grałem kilkanaście godzin xD

jak Wy to robocie  :shock: za cienki jestem na takie gry...

qsh

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-02-2005
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
  • PSN ID i Gamertag: qsh
Odp: Lumines
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 23, 2008, 23:09:19 pm »
Bańka w pierwszych Lumines to dla mnie 2.5 godziny non stop. Jest kilka sposobów, żeby to osiągnąć. Powodzenia 8-)

ps. żeby nie było, wiem, że można ZNACZNIE szybciej.

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Lumines
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 23, 2008, 23:44:27 pm »
a ja nie wiem, że można szybciej...ale nie przeszkadza mi to w czerpaniu radości z gry ;]

badej

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 14-12-2005
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: badej_PL
Odp: Lumines
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 18, 2012, 10:38:33 am »
Sorki za odgrzebywanie kotleta, ale muszę podzielić się moją radością. Kupiłem sobie Lumines jedynkę za 29 zeta :) To była moja pierwsza gra na PSP (jeszcze kupowałem japoński import - miałem z 15 sub-pikseli, ale cieszyłem się jak głupi z tego małego cudeńka). Potem się tak potoczyły sprawy, że rok później sprzedałem PSP i zapomniałem o Lumines. Od roku mam PSP 3004 i jakimś cudem przypomniałem sobie o jednej z najlepszych gier na tę platformę :)

el becetol

  • Gość
Odp: Lumines
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 18, 2012, 15:51:45 pm »
Jak już się dzielisz radością to podbije - dla mnie Lumines to najlepsze gry na PSP.