Autor Wątek: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!  (Przeczytany 61614 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #80 dnia: Maja 15, 2006, 18:55:03 pm »
Cytat: "Ako"
Juz wiadomo, ze Juve 29 razy kupił sobie mistrzostwo kraju

Śmiesznyś.


Cytat: "Ako"
Dowody? A z jakiej paki mieli by gnebic taki wielki klub? dla jaj?

Już mnie rozbrajasz :lol:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #81 dnia: Maja 15, 2006, 18:59:24 pm »
Ty sam sie rozbrajasz. Kibice Juve to jakas sekta, zlego slowa powiedziec o nich nie mozna.
No to powiedz mi w takim razie? dlaczego Juventus podejrzewaja o kupowanie meczy? Ktos chce zniszczyc ten klub? i dlaczego w takim razie jakies szychy z Juve podali sie do dymisji? Gdyby Juve było swięte, to bronili by tego klubu, a tak...

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #82 dnia: Maja 15, 2006, 19:13:44 pm »
Jakim sposobem?

Tak sekta, naszym bogiem jest Del Piero.

Dlaczego? Bo po sprawie dopingowej, którą Juventus wygrał chcą teraz zniszczyć Moggiego. Wiadome jest od lat, że Luciano jest nienawidzony w całych Włoszech. Wszyscy go nienawidzą, bo jest jaki jest. To człowiek tak sprytny, przebiegły, że w konia zrobił już nie jednego działacza. Mówiło się, że Serie A trzyma w prawej ręce. Wraz ze swoim synem mogliby zapanować nad całą Europą, ale już Moggi zrezygnował całkowicie z piłki nożnej. Możliwe jest jednak, że podjął się tego bezczelnego czynu i sypał łapówkami, ale na razie możemy o tym tylko gadać, nie ma żadnych dowodów. W rozmowach, które zostały opublikowane w gazetach wynika tylko, że Moggi chciał dobrego arbitra na mecz. Dobry czyli nie popełniający rażących błędów. Pozatym kiedy ujawniono date tych rozmów płakałem ze smiechu, bo okazało się, że odbywały się one po meczach.

Powiedz mi czy zarząd klubu może normalnie funkcjonować, gdy co 10 minut piszę się o nich w gazetach i to nie bylejakie rzeczy? Pozatym może Cię to zdziwi, ale w tym roku (po tym sezonie) ich kontrakt z Juventusem dobiega końca, więc tylko dają rodzinie Agnellich więcej czasu, aby załatwić nową prezydenturę w klubie.

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #83 dnia: Maja 15, 2006, 19:54:27 pm »
Cytat: "Ako"
Juz wiadomo, ze Juve 29 razy kupił sobie mistrzostwo kraju  


 :lol: x 1000000000000000000000000000000000000

to jest zajebisty tekst :lol:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #84 dnia: Maja 16, 2006, 17:47:04 pm »
Cytat: "Ibra"
że Moggi chciał dobrego arbitra na mecz. Dobry czyli nie popełniający rażących błędów.

Lub sedziujacy pod Juve.
Czyli wg. Ciebie Ibra, Juve jest czyste jak łza?

Wg. Przgladu Prasowego Juventus po spadnieciu do drugiej ligi stracilby 300 ml euro. Ciagle uwazasz, ze mielby z czego wyplacac pensje zawodnikom swiatowej klasy?

W telewizji i na Onecie czytalem, ze Juve moze spac nawet do amatorskiej, 5. ligi.

BTW
Jeszcze jedno, co do milosci do klubu (w tym przypadku do Juve):
Cytuj
Nawet jeżeli Juventus spadnie do niższej klasy rozgrywkowej, to wg. sports, Capello wróci do Realu Madryt.

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #85 dnia: Maja 16, 2006, 18:44:43 pm »
jeżeli to co mówią okarze się prawdą to... bye bye Juve :(

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #86 dnia: Maja 16, 2006, 20:02:25 pm »
Cytat: "Hubi"
Nawet jeżeli Juventus spadnie do niższej klasy rozgrywkowej, to wg. sports, Capello wróci do Realu Madryt.

Jezus człowieku nie rób jaj.
Mam pisac ile było spektakulacji z Capello?
Pozatym powiem jeszcze coś. Jeżeli to okaże się prawda, to powiedz mi, który klub będzie chciał zatrudnić u siebie człowieka, który był bliskim współpracownikiem 'Triady'?


Cytat: "Hubi"
Lub sedziujacy pod Juve.

Tego nigdzie nie ma zapisanego, więc daruj sobie, spamerku.

Ty Hubi widze bazujesz tylko na onetach, pilkach.pl i innych dziadostwach. Ogarnij się człowieku i myśl racjonalnie, a nie słuchaj plotek.


Resztę pozostawiam bez komentarza, bo nie chce mi się już pisać, że na razie to jest tylko jedno wielkie gadanie. To samo było podczas afery dopingowej.

Tarniak

  • Gość
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #87 dnia: Maja 16, 2006, 20:12:27 pm »
Cytat: "Ibra"
Ty Hubi widze bazujesz tylko na onetach, pilkach.pl i innych dziadostwach. Ogarnij się człowieku i myśl racjonalnie, a nie słuchaj plotek.

Własnie Hubi, tylko na Juve Poland znajdziesz rzetelne i przede wsyzstkim WIARYGODNE informacje, o! :lol:  :wink:

A z tą sektą... coś w tym jest Ako :oops:

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #88 dnia: Maja 16, 2006, 23:25:53 pm »
Cytat: "Tarniak"
Własnie Hubi, tylko na Juve Poland znajdziesz rzetelne i przede wsyzstkim WIARYGODNE informacje, o!

Nie, takie to tylko na alternatywa.er.pl :wink:

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #89 dnia: Maja 17, 2006, 00:43:24 am »
Pewnie już mecz z góry sprzedany ^^
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #90 dnia: Maja 18, 2006, 19:59:44 pm »
A żeby uciąć spekulacje dotyczące Capello :
Fabio Capello pozdrowił dzisiaj dziennikarzy wołając do nich: "Do zobaczenia 15 lipca w Vinovo". Trener tym samym dał znać, że kierować będzie Juventusem w przyszłym sezonie. Wakacje dla piłkarzy skończą się właśnie 15 lipca, kiedy to rozpocznie się dla nich okres przygotowań do sezonu 2006/07.
Przynajmniej dla tych, którzy nie będą brali udziału w mistrzostwach świata.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #91 dnia: Maja 20, 2006, 15:00:19 pm »
Podsumowanie sezonu 2005/06:

Scudetto: Juventus Turyn
Puchar Włoch: Inter Mediolan
Liga Mistrzów: Juventus Turyn i AC Milan
Liga Mistrzów (kwalifikacje): Inter Mediolan i AC Fiorentina
Puchar UEFA: AS Roma, Lazio Rzym i Chievo Werona
Spadek do Serie B: Treviso, Lecce i Messina
Capocannoniere: Luca Toni (31 goli)
Najlepsza ofensywa: AC Milan (85 bramek)
Najgorsza defensywa: Reggina (65 bramek)

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #92 dnia: Maja 20, 2006, 15:52:41 pm »
Ups, czyżby Inter nie był święty i nie chciał zostawać w Serie A bez Juventusu :lol: :
W rozmowach telefonicznych przechwyconych przez prokuraturę w Turynie pojawiło się nazwisko prezydenta mediolańskiego Interu - Giacinto Facchettiego. Włoch kontaktował się telefonicznie z członkiem komisji sędziowskiej UEFA - Pierluigim Pairetto. Tematem rozmów byli arbitrzy prowadzący spotkania Ligi Mistrzów.

W sezonie 2004/05 mediolański Inter był w grupie z Valencią, Werderem Brema i Anderlechtem Bruksela. Prezydent mediolańskiego Interu w rozmowie chciał się dowiedzieć o nazwisko arbitra, który poprowadzi spotkanie trzeciej rundy Ligi Mistrzów między jego zespołem a CF Valencią na długo przed spotkaniem (rozmowa miała miejsce 15 września 2004 roku). Panowie kontaktowali się jeszcze dzień później.

Pierluigi Pairetto poinformował Facchettiego, że na starcie z Hiszpanami zostanie im przydzielony renomowany arbiter - Urs Meier. Wymienił także nazwisko sędziego, który miał poprowadzić spotkanie Interu z Anderlechtem. Był nim Grek Vassaras.


Pewnie plota, a nawet na pewno plota, ale zauważyłem, że je lubicie :lol:.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #93 dnia: Maja 20, 2006, 17:12:53 pm »
Wg. tych informacji Inter kombinowal tylko w Lidze Mistrzów. Powatpiewam zatem, aby Inter ukarali degradacja w lidze, raczej zakazaliby im gry przez jakis czas w Lidze Mistrzów (w najgorszym przypadku).
Pozostaje miec nadzieje, ze to tylko plotki.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #94 dnia: Maja 20, 2006, 17:25:07 pm »
http://sport.onet.pl/1326026,wiadomosci.html pozostawie to bez komentarza :cry:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #95 dnia: Maja 20, 2006, 17:39:38 pm »
Oj Juve i nawewt Milan moga miec przechlapane, ze tak powiem. A Serie A to wielkie bagno. Wstyd dla wlochów, WSTYD!

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #96 dnia: Maja 20, 2006, 23:42:16 pm »
ciekawe czy jak zdegraduja juve do serie B to bedzie w pes6 ??  
 :mrgreen:

Kirinji

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-04-2006
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #97 dnia: Maja 23, 2006, 10:53:24 am »
Cytat: "Ako"
Oj Juve i nawewt Milan moga miec przechlapane


Wątpie żeby Milan miał przechlapane. Na ten temat wypowiedział się ostatnio Mario Stagliano, wiceprokurator FIGC: "Juventus wydaje się być skompromitowany, natomiast Milan jest czysty: w tej chwili nie ma nic na rossonerich."
Jeszcze dodam od siebie, że Juve powinnien spaść do Serie B. Nie pisze tak dlatego, że lubie inny zespół ale zdegradowanie takiego klubu do niższej ligi byłoby ostrzeżeniem dla tych co chcą odnosić sukcesy wykładajac kase na stół.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #98 dnia: Maja 23, 2006, 13:45:02 pm »
Tylko dlaczego w takim razie Giallani chce się podać do dymisji? :?

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #99 dnia: Maja 23, 2006, 17:43:45 pm »
ranzo Grande Stevens - do niedawna prezydent Juventusu Turyn uważa, że ekipa Starej Damy została kozłem ofiarnym piłkarskiego skandalu, który trzy tygodnie temu wstrząsnął Italią. Włoch zasugerował, że Bianconeri zapłacą za wszystkie grzechy calcio i to nie tylko swoje.

"Juventus kozłem ofiarnym skandalu? Tak, to normalne. Zawsze tak było, zawsze musi być kozioł ofiarny. Jeśli ktoś jest na szczycie, społeczeństwo jest podzielone na tych, którzy go kochają i na tych, którzy go nienawidzą. W każdym bądź razie trzeba mieć na uwadze, że sąd jest sądem. Zatem zbada dowody i wyciągnie konsekwencje."- stwierdził.

Wczoraj w wywiadzie udzielonym włoskiej prasie były prokurator Federcalcio stwierdził, że Juventus Turyn ma znikome szanse na uniknięcie degradacji. Starej Damie grozi spadek do niższej klasy rozgrywek ligowych.


wloska pilka to jeden wielki syf i bagno ktos musi za to zaplacici i tym klubem bedzie Juve szkoda ze zaplaci za wszystkich bo napewno wiele klubow ma nasumieniu podobne grzechy

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #100 dnia: Maja 23, 2006, 18:17:59 pm »
Cytat: "paprot"
i bagno ktos musi za to zaplacici i tym klubem bedzie Juve szkoda ze zaplaci za wszystkich

A inne kluby-  chociazby Fiorentina, Lazio, Udinese? Przeciez tez mowino ze sa w to zamieszane i grozi im degradacja.

Waypie, zeby Juventus byl bez winy. W koncu maja nagrane rozmowy prezesa podczas ustawiania meczow i sedziow.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #101 dnia: Maja 23, 2006, 18:19:13 pm »
Cytat: "Ibra"
Tylko dlaczego w takim razie Giallani chce się podać do dymisji?

Bo jako "szef wszystkich szefów" jest przynajmniej pośrednio odpowiedzialny że doszło do takiej sytuacji.

Jestem kibicem Interu i jak narazie mój klub nie jest w skandal zamieszany ale nie chce się wypowiadać na ten temat. Czekam na wyroki i mam nadzieje że w końcu Calcio będzie czyste  :?

Ibra muszę zapytać: jeśli Juve spadnie do Serie B i stanie się tak że Ibrahimović przejdzie do Milanu (mówi się o takiej opcji) to pod jakim nickiem będziesz od nowego sezonu występował na forum?  :wink:

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #102 dnia: Maja 23, 2006, 18:25:26 pm »
Niech całą serie A zdegraduja do seria B  :lol:

Tarniak

  • Gość
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #103 dnia: Maja 23, 2006, 18:40:28 pm »
Cytat: "Iras"
Ibra muszę zapytać: jeśli Juve spadnie do Serie B i stanie się tak że Ibrahimović przejdzie do Milanu (mówi się o takiej opcji)

Alex :P :wink:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #104 dnia: Maja 23, 2006, 19:04:44 pm »
Cytat: "Tarniak"
Alex :P :wink:

Nie ukrywam że licze na coś bardziej ambitnego jak... Volpato albo Masiello  :D

Oj Alexów to swego czasu "troche" było  :twisted:

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #105 dnia: Maja 23, 2006, 20:41:40 pm »
Ksywę Ibra dostałem jak Zlatan grał jeszcze w Ajaxie :wink:.


Cytat: "Iras"
Nie ukrywam że licze na coś bardziej ambitnego jak... Volpato albo Masiello

Wolałbym już Palladino choć i Volpato spisuje się całkiem nieźle  :P.


A co do degradacji Juventusu, to gdyby już do tego doszło nie miałbym nikomu za złe. Sprawiedliwośc musi być, a cały Juventus ochłonie nieco przez rok i powinno im to dobrze zrobić :)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #106 dnia: Maja 23, 2006, 20:53:51 pm »
Cytat: "Ibra"
A co do degradacji Juventusu, to gdyby już do tego doszło nie miałbym nikomu za złe.

Ale "Derby d'Italia" więcej by nie było...  :?

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #107 dnia: Maja 25, 2006, 20:02:44 pm »
AC Milan również zamieszany.
Cytat: "PAP"
Kierownictwo klubu AC Milan prawdopodobnie próbowało wpływać na obsadę sędziowską swoich spotkań w sezonie 2004/05. Ujawnione przez prasę zapisy taśm są kolejną odsłona skandalu, który wstrząsnął w ostatnich tygodniach włoską piłką nożną.


Zgodnie z zapisami nagrań prezes Milanu Adriano Galliani (jest także prezesem włoskiej ligi piłkarskiej), zlecił członkowi zarządu Leonardo Meaniemu porozumienie się z sekretarzem komisji sędziów Manfrediemu Martino w sprawie obsady arbitrów na mecze Milanu.

Miał on zażyczyć sobie by spotkanie z Chievo Werona prowadził znany sędzia Gianluca Paparesta. Jako liniowego miał wskazać Claudio Puglisiego

Po przegranym spotkaniu z Sieną (2005 rok) Meani, w rozmowie telefonicznej, skarżył się na pracę sędziów liniowych Gennaro Mazzei'emu, który zajmuje się obsadą asystentów na poszczególne mecze. Miał on krzyczeć do rozmówcy: "Nie chciałem go! Nie prosiłem o niego i nigdy go nie chciałem! Teraz bądź ostrożny. Galliani jest wściekły".

Kierownictwo klubu opublikowało oświadczenie, w którym zaprzecza jakoby brało udział w nielegalnym procederze.

Puglisi, Meani oraz Mazzei byli przesłuchiwani przez prowadzącą sprawę prokuraturę w Neapolu. Śledztwo prowadzą również prokuratorzy w Turynie, Parmie oraz Rzymie i obejmuje ono już 41 działaczy różnych klubów piłkarskich (w tym Juventusu, AC Milan, Fiorentiny oraz Lazio Rzym). Policja gospodarcza przeszukała biura klubów Cagliari, Triestina oraz Messina. Skonfiskowano dokumenty na temat budżetów i transferów.

Kilkanaście dni temu prasa ujawniła zapis podsłuchanych za zgodą prokuratora rozmów, podczas których były dyrektor generalny Juventusu, Luciano Moggi ustalał z byłym już szefem specjalnej komisji sędziowskiej związku Pierluigim Pairetto, kto ma sędziować mecze zarówno krajowe, jak i międzynarodowe jego klubu. Cały zarząd Juventusu podał się do dymisji. Turyńskiemu klubowi, który ostatnio zdobył mistrzostwo Włoch, grozi karna relegacja z Serie A.

Kirinji

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-04-2006
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #108 dnia: Maja 26, 2006, 10:50:34 am »
Czy zamieszany? Tego do końca nie można być pewnym, jest informacja, że cyt.:"Adriano Galliani nigdy nie prowadził rozmów z sędziami i działaczami AIA i CAN dotyczących desygnacji arbitrów głównych i liniowych". Narazie Gdf buszuje w siedzibach Milanu i lokalnego rywala- Interu.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #109 dnia: Maja 30, 2006, 23:32:14 pm »
Na okładce dzisiejszego wydania Tuttosport widnieje apel, jaki kapitan Bianconerich, Alessandro Del Piero, wystosował do kibiców Starej Damy: "Zostańmy razem!"

Jedni deklarują pozostanie w Juve, inni zastanawiają się, czy nie odejść. Alessandro Del Piero jest pewny - on zostanie z Juve. I do tego właśnie nawołuje pozostałych.
"Jestem dumny z tego, że jestem juventino. Jestem dumny, ale wiem, że jestem tylko małą częścią wielkiej rodziny. Małą częścią, ale o wielkiej wierze. Dlatego powiem to, czego potrzebujemy w tej chwili najbardziej: Zostańmy razem!" - takie słowa Del Piero zostały opublikowane w najnowszym numerze oficjalnego czasopisma Juve, Hurra Juventus.

Po tym apelu Del Piero zapewnił, że nie zamierza opuszczać pokładu. "Kiedy jeszcze jako dziecko, po raz pierwszy założyłem koszulkę Juventusu" - kontunuuje Del Piero - "doświadczyłem niesamowitego uczucia. Uczucia, które z biegiem lat przerodziło się w dumę, poczucie przynależności. Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane."


Il fenomeno Vero...


Takich ludzi ostatnio brakuje w piłce...
Takiego mistrza już nigdy nie będziemy mieć....przynajmniej nasza era juz takiego nie dożyje...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #110 dnia: Maja 30, 2006, 23:36:06 pm »
Cytat: "Ibra"
Takich ludzi ostatnio brakuje w piłce...

No chyba tylko mała garstka piłkarzy zostanie w Juve...

Cytat: "Ibra"
Takiego mistrza już nigdy nie będziemy mieć....przynajmniej nasza era juz takiego nie dożyje...

Z tym się nie zgodze - jedni mistrzowie odchodzą a na ich miejsce przychodza inni. Wielkie drużyny zawsze mają wielkich piłkarzy.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #111 dnia: Maja 30, 2006, 23:42:20 pm »
Cytat: "Iras"
No chyba tylko mała garstka piłkarzy zostanie w Juve...

Cannavaro, Thuram, Zambrotta, Trezeguet, Del Piero, Buffon i kilku innych już zapowiedziało, że nie ważne co się stanie oni i tak będą grać dla Juve...


Cytat: "Iras"
Z tym się nie zgodze - jedni mistrzowie odchodzą a na ich miejsce przychodza inni. Wielkie drużyny zawsze mają wielkich piłkarzy.

Daję sobie głowę uciąć, że za mojego życia nie poznam już lepszego kapitana.

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #112 dnia: Maja 31, 2006, 00:19:51 am »
Cytat: "Ibra"
Daję sobie głowę uciąć, że za mojego życia nie poznam już lepszego kapitana.


morfo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-01-2006
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #113 dnia: Maja 31, 2006, 08:34:53 am »
"Daję sobie głowę uciąć, że za mojego życia nie poznam już lepszego kapitana"-W Juventusie może tak ale zapomniałeś o Maldinim
FORZA INTER!

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #114 dnia: Maja 31, 2006, 13:16:34 pm »
Cytat: "morfo"
W Juventusie może tak ale zapomniałeś o Maldinim

Mnie obchodzi tylko Juventus i to o tym klubie mówię. Inaczej, masz rację, wspomnieć należy m.in. o Maldinim czy też Rossim.


Cytat: "UFO"
Cytat: "Ibra"
Daję sobie głowę uciąć, że za mojego życia nie poznam już lepszego kapitana.


:roll:

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwca 26, 2006, 14:09:24 pm »
Nie tylko mundialem czlowiek zyje
http://sport.onet.pl/0,1248705,1345757,wiadomosc.html narazie to "ploteczka"

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwca 28, 2006, 09:27:49 am »
"Próba samobójcza, czy usuwanie niewygodnych świadków?"
Jak wiemy z okna na drugim pietrze siedziby Juventusu Turyn wypadł nowy kierownik klubu - Gianluca Pessotto.

Policja badająca sprawę, potwierdziła, że Pesotto został znaleziony z różańcem. Pessotto przebywa w ciężkim stanie z licznymi złamaniami w szpitalu w Molinette, jednak jego zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Szacuje się, iż spadł on z wysokości około 15 metrów.

Według informacji pochodzących z Włoch, Pessotto, mógł wypaść z drugiego lub trzeciego piętra. Istnieje też możliwość spadnięcia z dachu. Upadek złagodziły dwa stojące na parkingu samochodzy - Alfa 147 i Lancia Phedra, w które najpierw uderzył.

,,Nie potrafię wytłumaczyć tego, co się wydarzyło, jestem zszokowany." - powiedział Romy Gai.

,,Wciąż nie wiemy co sie stało. Nadal czekamy na wyjaśnienie okoliczności wwypadnięcia z okna Pessotto. Ma liczne złamania, ale jego zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo." - dodał rzecznik prasowy Juventusu Marco Girotto.

Wiadomość o tym przykrym wypadku dotarła także do obozu Italii w Niemczech, gdzie obecnie rozgrywane są Mistrzostwa Świata. Fabio Cannavaro przerwał swoją konferencję prasową, w momencie, gdy dowiedział się o tym, co stało się w Turynie, mówiąc: ,,Jestem zszokowany. Pessottino to najmilszy człowiek na ziemi."

Także Marco Materazzi wyraził swoje uczucia: ,,Jeszcze kilka dni temu był tutaj, w Niemczech. Co się stało? On jest przyjacielem, który musi wyzdrowieć. Wszyscy jestesmy z nim."

W szpitalu przebywają obecnie osoby związane z Juve, w tym Giovanni Cobolli Gigli, Romy Gai, Michelangelo Rampulla oraz Roberto Bettega.

http://www.juventus.ys.pl/

Ciekawe.
Jesli w najblizszych dniach dotrze do nas informacja, ze zmarl w szpitalu na zawal, to znaczy, ze to nie byla proba samobojcza :wink:

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #117 dnia: Lipca 04, 2006, 17:58:57 pm »
Jak podaje w komunikacie prasowym Juventus, Fabio Capello oficjalnie zrezygnował ze stanowiska trenera. Klub przyjął jego dymisję.
Ciao.

Tarniak

  • Gość
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #118 dnia: Lipca 04, 2006, 18:28:21 pm »
Znamy już oficjalne żądania kar prokuratury dla klubów ligi włoskiej. Palazzi chce, aby Juventus Turyn został zdegradowany do Serie C1, a pozostałe trzy zespoły zamieszane w tzw. skandal calciopoli, a mianowicie AC Milan, Lazio Rzym i ACF Fiorentina do drugiej ligi.

No to LM nieprędko dla Jude.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #119 dnia: Lipca 04, 2006, 18:29:17 pm »
Cytat: "Tarniak"
Znamy już oficjalne żądania kar prokuratury dla klubów ligi włoskiej. Palazzi chce, aby Juventus Turyn został zdegradowany do Serie C1, a pozostałe trzy zespoły zamieszane w tzw. skandal calciopoli, a mianowicie AC Milan, Lazio Rzym i ACF Fiorentina do drugiej ligi.

No to LM nieprędko dla Jude.


Ten cały proces to jest cyrk, a przewodniczący trybunału i prokurator są największymi klaunami. Wczoraj przewodniczący odrzucił wszelkie wnioski obrońców, praktycznie wykluczając możliwość obrony, zatem żadnych świadków, żadnych dowodów, nie dotarł do nich nawet fakt, że te zapisy rozmów telefonicznych nie zostały by uznane przez żaden poważny sąd.
Jeżeli zapadną takie wyroki, będzie to wielka hańba dla Włoch.
Agnelli się w grobie przewracają!  :cry: