Autor Wątek: POLSKA  (Przeczytany 145931 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #320 dnia: Listopada 06, 2008, 20:39:00 pm »
mam nadzieję, że się nie mylisz:D
: Listopad 06, 2008, 20:37:08 pm
3 zespoły awansują?
si

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #321 dnia: Listopada 06, 2008, 20:42:13 pm »
Cóż, cały football. Szkoda 2 punktów, ale przynajmniej grali w piłkę i grali jak równy z równym z nie byle kim - czwartym zespołem Ligue 1. Bardzo dobry występ Peszki, naszego bramkarza chorwackiego (zapomniałem nazwiska) i Stilica. Przyszłość jarzy się w optymistycznych barwach, pod warunkiem, że będą tak grali również na wyjazdach. Niby niedosyt pozostał, ale nie robiłbym afery. Będzie dobrze :)

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #322 dnia: Listopada 06, 2008, 20:44:26 pm »
ja w kwestii polskich zespołów jestem niepoprawnym optymistą :D

myśle ,że na wyjezdzie z Feyenordem mamy szanse wygrać , poziom przez nich obecnie reprezentowany to istna żenua ;]
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #323 dnia: Listopada 06, 2008, 20:50:15 pm »
Cytuj
Depor to cień drużyny , która  z powodzeniem grała w LM parę lat temu . Nie ma nikogo ze znanym nazwiskiem , średnio im w Primera Division , a w obecnej edycji PU w rzutach kranych wyeliminowali Bran Bergen . Ich naprawdę nie ma się co bać , smiem nawet twierdzić ,że dużo brakuje im do Nancy .

Chyba za bardzo lekceważysz Deportivo,od Nancy napewno nie jest słabszy,może i graja teraz słabiej co nie oznacza ze sa slabi.Wkoncu to pierwsza liga Hiszpanska.Bedzie ciezko ale nie oznacza to że nie moze sie udac.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #324 dnia: Listopada 06, 2008, 20:56:32 pm »
 Kolejka 3 - 27 listopada

   RC Deportivo de La Coru?a    -   SC Feyenoord       
   CSKA Moskwa    -   Lech Poznań       27 listopada, 18:00

 Kolejka 4 - 3-4 grudnia

   Lech Poznań    -   RC Deportivo de La Coru?a       4 grudnia, 20:45
   AS Nancy-Lorraine    -   CSKA Moskwa       4 grudnia

 Kolejka 5 - 17-18 grudnia

   RC Deportivo de La Coru?a    -   AS Nancy-Lorraine       17 grudnia
   SC Feyenoord    -   Lech Poznań       17 grudnia, 20:45

W tym meczu musi paść remis , inaczej Lech będzie musiał wywiezć 3 punkty z Rotterdamu . Jednak tak różowo nie jest ;/
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #325 dnia: Listopada 06, 2008, 21:10:15 pm »
Zagraliśmy jak na razie jeden mecz, a wy już kalkulujecie i oceniacie szanse na wyjście? Spokojnie - zobaczycie, że po meczu z CSKA będziemy w lepszych nastrojach. Ja tam wierzę w naszych i czekam na kolejne mecze.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #326 dnia: Grudnia 18, 2008, 14:36:33 pm »
niby planowana porażka z CSKA ale poraża ta poznańska nieporadność w obronie . Grają dobrze przez pierwsze 30 minut po czym robią głupi i strata gola . Co z tego ,że gramy jak równy z równym ze zdobywca PU sprzed 3 lat skoro sami stwarzamy sobie problemy przez brak koncentracji pojedynczych ludzi . Kwadrans pozniej mamy już po meczu . Te niuanse często decydują o wyniku a czasem nawet awansu do dalszych rozgrywek . Póki co mamy 1 pkt i spotkanie z Depor za tydzień , które zapewne rozstrzygnie o wszytskim . Jesli wygramy droga do 1/16 PU stoi otworem . Ważne tylko aby być skoncentrowanym przez pełne 90 minut . Jeśli ten warunek zostanie spełniony to jestem raczej spokojny o korzystny rezultat .
: Listopad 28, 2008, 21:20:03 pm
Lech wczoraj awansował do dalszej fazy rozgrywek a odzewu na forumingu żadnego . Przykra sprawa .
Wczoraj chłopaki zluzowali zdeksza , ale to stykło na rozgoryczony Feyenoord (wsparcie od kibiców mają ogromne  :lol:) . Znów powtarzał sie tam błąd, który może pozniej  się odbić czkwaką poznaniakom - nieskuteczność . W pierwszej częsci gry mieli 3 setki i ...żadnej niewykorzystali . Pozniej dali sie zepchnąć do głebokiej defensywy co mogło sie dla nich bardzo zle skończyć . Ogółem poniżej swojego stałego poziomu , ale tym razem zwyciesko . W 1/16 możemy trafić na
- Manchester City
- Galatasaray
- Standard Liege
- Udinese
- Wolfsburg;
- HSV;
- Saint-Etienne.
Niech was nie zmylą nazwy drużyn . Ci mniej znani sa obecnie w większym gazie niż druzyny z Włoch czy Niemiec . Kogo by nie wylosować należy poszukać na zimę wzmocnień , zwłaszcza w defensywie i ataku , oraz poprawić skutecznosć bo to szwankuje najbardziej . Poki co należą się wielkie gratsy dla Franza i ch chłopaków . Oby wiecej takich meczy na wiosne !
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #327 dnia: Grudnia 18, 2008, 15:24:23 pm »
Wszyscy potencjalni przeciwnicy nie napawają optymizmem. Generalnie wszyscy są na podobnym, wysokim, poziomie. Patrząc na Standard może się wydawać że są najsłabsi, lecz nic bardziej mylnego ;) Mają niesamowite talenty, które zapewne po tym sezonie wypłyną do najlepszych klubów w Europie. No i 'idzie' im w tej edycji Pucharu. Bez poważnych wzmocnień (rezerwowi!) nie da rady przejść dalej.

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #328 dnia: Grudnia 18, 2008, 16:01:25 pm »
Lech zagrał najgorzej ze swoich wszystkich meczy grupowych, ale ten jako jedyny wygrał. Ważne że Lechici zasłużenie przeszli do dalszej rundy.
Moim zdaniem prawie wszyscy potencjalni przeciwnicy są nieźli (poza Saint Etienne które jest na plus/minus 19 miejscu w Ligue One obecnie), ale też wszyscy są w naszym zasięgu (btw. jay - przecież w niektórych grupach sytuacja nie jest jeszcze pewna - możemy trafić na na przykład Tottenham).

Jedno jest raczej pewne - bez wzmocnień nie mamy co marzyć o 1/8 finału. Ciekawe też jak Smuda poradzi sobie z wiosennym letargiem który zawsze dotyka nasze drużyny (Repra, Wisła w poprzednim sezonie - te drużyny grają zdecydowanie lepiej jesienią niż wiosną).

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #329 dnia: Grudnia 19, 2008, 15:04:19 pm »
no to już po losowaniu

Lech Poznań - Udinese Calcio

czy Lech jest dość silny na 11. drużynę Serie A. Zobaczymy.
Co do samego meczu w rotterdamie to swoje zrobili, wygrali, awansowali. emocje zagwarantowali, jak z resztą przy każdym meczu biało-niebieskich. Jako kibic jestem usatysfakcjonowany w pełni tą częścią sezonu w wykonaniu Lecha, zima w fotelu lidera, awans w uefa. po prostu pięknie:D

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #330 dnia: Grudnia 19, 2008, 16:28:37 pm »
Chyba najgorzej jak mogliśmy... Po teoretycznym wyeliminowaniu Udinese też nie mamy się z czego cieszyć - Zenit i Stuttgart (choć pewnie Zenit) to przeciwnik już dla Lecha zdecydowanie za wysoki. No ale to tylko dywagacje. Na boisku się wszystko zweryfikuje, jak zawsze.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #331 dnia: Lutego 24, 2009, 09:23:41 am »
Leo ewidentnie se w chooya leci . Mimo stanowczego nie z ust Lato ten i tak będzie wspomagał Feyenoord  w chwilach spoczynku co dla mnie pachnie jawną kpiną w strone naszej repry . Wyniki osiągane w ostatnim czasie nie dość ,że są niezadowalające to i zdobyte w słabym stylu . Rozbratu nie wyobrażam sobie bo to oznaczałoby niezła sumke pieniedzy dla Holendra . Tkwimy w martwym punkcie , nie dość ,że trener nie przykłada sie do swojej roli należycie to i bez winy pożegnamy go w przyszłym roku gdzie po raz kolejny nie wyjdziemy z grupy . Ale kogo to obchodzi .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #332 dnia: Lutego 24, 2009, 10:46:11 am »
Mnie śmieszy ta cała nagonka na Leo. Jeden koleś, który nie boi się przeciwstawić temu całemu burdelowi zwanemu PZPN. Nie dziwne że tak nie cierpią prezesi bo chłop mówi co o tym wszystkim myśli i ma w tyle to całe ich straszenie. On i tak znajdzie sobie posadkę jak go wywalą.

Co do sytuacji z Feyenoord'em to gówno do gadania ma PZPN. Szkoda że jeszcze będą mu wolny czas zajmować według ich uznania.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #333 dnia: Lutego 24, 2009, 11:01:31 am »
nie interesuje mnie Benhałer , priorytetem jest repra , która bez dobrego trenera daleko nie pociągnie . Kadra w rozsypce , nikomu nie chce sie grać . Atmosfera nie jest już piknikowa jak kiedyś to i zawodnicy olali tą myśl szkoleniową . Zobaczcie sobie mecze sprzed roku i te z lutego , różnica jest kolosalna . Bledem wielkim było prazedłużenie agonii do 2010 . Z trupa już nic nie da się wskrzesić .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #334 dnia: Lutego 24, 2009, 11:27:50 am »
no pewnie, że daleko nie pociągnie, ale leo to najlepszy z możliwych trenerów, który potrafi zrobić piłkarzy z naszych polskich kalekinios.
atmosfera nie jest dobra i nie będzie. jak jest taka nagonka ze wszystkich stron o nie wiadomo co( bo co kogo obchodzi co on robi w wolnym czasie!) to ja też bym miał w pompce i się nie wysilał.

btw. olali holenderską( najlepszą na świecie) myśl szkoleniową, gdzie to wyczytałeś o_O

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #335 dnia: Lutego 24, 2009, 21:30:06 pm »
przeciez ten lysawy lato nie powinien pelnic kadencji, jako prezes
drugi tomaszewski ;o
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #336 dnia: Lutego 25, 2009, 18:21:32 pm »
Powtarzam to setny raz - na pochyłe drzewo to i Benhałer nie naleje. Nie jesteśmy jakąś Anglią czy inną Brazylią, gdzie walczymy o medale na każdej imprezie, a talenty wypływają co rok, więc polecam zluzować wory. Beenhakker może robić w swoim wolnym czasie, to co mu się żywnie podoba i kropka - co leśnym dziadkom do tego? Leo jest niewygodny dla związku, bo mówi co myśli. A tacy są prędzej czy później 'usuwani'. Życie - a raczej zawiść.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #337 dnia: Lutego 25, 2009, 18:38:35 pm »
Mówi co myśli. Ta dobre sobie. Tylko czy on musi sie wyrażać w tak chamski sposób. Dla mnie to żaden trener. Jakie on ma osiągnięcia? Że kiedyś trenował real? No i co z tego. Z tego co pamiętam (nie mam 100% pewności) nie wygrał żednego maeczu na imprezie rangi mistrzowskiej (jako trener reprezentacji). Nie rozumiem wychwalanie tego starego, siwego dziada który polaków traktuje jak za przeproszeniem gówno. A to że zgodził sie być kimśtam w feyenoordzie to już jest w ogóle kpina. Wszelkimi sposobami dąży do tego żeby go wyrzucili i dostał kupe kasy z odprawy.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #338 dnia: Lutego 25, 2009, 18:51:27 pm »
A który polski trener trenował Real i zdobywał z nim mistrzostwa? Który trenował drużynę pokroju Holandii (jako trener Oranje turniej mu nie wyszedł, a Trynidadem i Tobago na ostatnich MŚ i tak zdołał ugrać bodajże 2 remisy z mocnymi drużynami)? Oczywiście lepiej (dosadniej) używać ogólników typu 'nie wygrał żadnego meczu na imprezie rangi mistrzowskiej', bo tak jest wygodniej. A Hiddink nie miał nigdy medalu na MŚ/ME, więc jest to trener z dupy, tak? Notabene, Ruscy nie robią mu problemów że poszedł trenować Chelsea, a u nas podnosi się wielki raban, że Benhauer będzie doradzał Feyenoordowi, co prasa dodatkowo podgotowała - a leśne dziadki popłyneły z hype'm.

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #339 dnia: Lutego 25, 2009, 18:57:11 pm »
Kompletnie bez sensu jest zwalnianie Benhakera teraz,a jeszcze jak sie czyta że jego następcą może byc Engel,to traci czlowiek nadzieje że kiedys bedzie normalnie.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #340 dnia: Lutego 25, 2009, 19:04:25 pm »
jestem ciekaw windomearl czy takie samo miałeś o nim zdanie( jako trenerze) podczas meczu polska-portugalia w kwalifikacjach do euro. dla mnie to był najlepszy mecz w wykonaniu biało czerwonych jaki widziałem na żywo.
teraz to psy na nim wieszać, bo odzywa się w chamski sposób( wtf?), bo co z tego że kiedyś trenował feyennoord(mistrzostwo i superpuchar holandii), ajax( dwukrotne mistrzostwo kraju) i real(trzykrotne mistrzostwo kraju, puchar hszpanii i trzykrotny półfinał pucharu mistrzów ),co z tego że wprowadził takie łamagi jak polska czy trynidad i tobago do imprez rangi wistrzowskiej( odpowiednio euro i mś). dla znawców typu windomearl to:
Cytuj
Jakie on ma osiągnięcia?
ja wiem, że głupota nie boli, ale czasami warto pomyśleć dwa razy zanim pierdolni* się coś głupiego.
btw. temu kolesiowi na kasie już raczej nie zależy, inaczej przejąłby arabie saudyjską, a nie polskę w 2006. no ale co ja tam wiem, w polsce mamy co najmniej kilka milionów specjalistów pokroju windomearl, którzy wiedzą lepiej ;)

dla mnie z obraniem łysego na prezesa tego całego "związku" to zmieniło się tylko na gorsze, miała być poprawa, a kolesiostwo kwitnie jak nigdy wcześniej, rączka rączkę myje, łysy musi się odpłacić za wybory. już wolałem listkiewicza z jego głupawym uśmiechem i pozorami, że wszystko jest w porządku, ok ok i że nad wszystkim panuje. teraz nawet tego brakuje.
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2009, 19:08:21 pm wysłana przez s00s »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #341 dnia: Lutego 25, 2009, 19:05:07 pm »
Wiem że żaden polski trener też nie trenował takich drużyn i ide o zakład że którykolwiek z nich byłby trenerem reprezentacji ta osiągałaby takie same wyniki. od początku nie podobała mi sie polityka siwego dziada. A ostatnimi czasy to już w ogóle jakieś głuoty wyczynia. Powoływał młodych mało znanych zawodników, myślałem ok, szuka świeżej krwi, szykuje kadre na przyszłość. Ale wszystkie jego "wynalazki" znikają bez śladu a na ich miejsce pojawiają sie nowi. Jak na takich fundamentach zbudować dobrą kadrę. Kiedyś gra w reprezentacji to było wyróżnienie. Teraz jakiś chłystek raz dobrze kopnie piłke i już jest reprezentantem Polski. Paranoja. Poza tym, kontakt z trenerem. Polak potrafiłby sie lepiej porozumieć z graczami, zmotywować. Wystarczy popatrzeć na ręczną gdzie Wenta żyje na lini bocznej, jakby grał z zawodnikami. A boski Leo? Kiedyś widziałem jak kimał (!!!) na spotkaniu reprezentacji. I nie chodzi mi już o ten cały feyenoord, ale o całokształt jego chamskiego i lekceważącego stosunku do reprezentacji i naszego kraju.
jestem ciekaw windomearl czy takie samo miałeś o nim zdanie( jako trenerze) podczas meczu polska-portugalia w kwalifikacjach do euro. dla mnie to był najlepszy mecz w wykonaniu biało czerwonych jaki widziałem na żywo.
teraz to psy na nim wieszać, bo odzywa się w chamski sposób( wtf?), bo co z tego że kiedyś trenował feyennoord(mistrzostwo i superpuchar holandii), ajax( dwukrotne mistrzostwo kraju) i real(trzykrotne mistrzostwo kraju, puchar hszpanii i trzykrotny półfinał pucharu mistrzów ),co z tego że wprowadził takie łamagi jak polska czy trynidad i tobago do imprez rangi wistrzowskiej( odpowiednio euro i mś). dla znawców typu windomearl to:
Cytuj
Jakie on ma osiągnięcia?
ja wiem, że głupota nie boli, ale czasami warto pomyśleć dwa razy zanim pierdolni* się coś głupiego.
btw. temu kolesiowi na kasie już raczej nie zależy, inaczej przejąłby arabie saudyjską, a nie polskę w 2006. no ale co ja tam wiem, w polsce mamy co najmniej kilka milionów specjalistów pokroju windomearl, którzy wiedzą lepiej ;)
Jak chcesz rozmawiać to na poziomie ok? Ja chce więc odpowiem na twoje zarzuty. Wystarczy sobie posłuchać konferencji prasowych pana Leo albo jego rozmów z dziennikarzami TVP żeby wiedzieć że jest chamem i tyle. Co do jego osiągnięć fakt nie zapoznałem sie z nimi i mój błąd. Po meczu polska-portugalia byłem oczywiście wniebowzięty (bo kto nie był), ale o trenerze zdanie miałem mniej więcej takie samo od początku jego kariery u nas w kraju. 

"specjalistów pokroju windomearl, którzy wiedzą lepiej ;)" Jeszcze do tego sie odniose. Czy ja nie moge mieć po prostu własnego zdania? Ni mówie przecież nigdzie że wiem lepiej. No ale wiadomo jak sie ma jako jeden z niewielu odmienne zdanie, to trzeba zakrzyczeć i będzie spokój. ;)
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2009, 19:14:49 pm wysłana przez windomearl »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #342 dnia: Lutego 25, 2009, 19:17:39 pm »
takie zakłady, których nie idzie sfinalizować/udowodnić to sobie w cztery litery wsadź głeeeeeboko. polityka ci się nie podobała, bo zwyczajnie jej nie rozumiałeś, że powoływał młodych piłkarzy, tak się składa, że z kilkoma z nich chodziłem do liceum i wiedz, że te młodziki to są najlepiej przygotowani piłkarze w polskiej lidze. już wieku 14-15 lat zostali wyłonieni w specjalnych castinagach, rozgrywali zawodowe spotkanie piłkarskie, mieli specjalną dietę i profesjonalne trening co najmniej dwa razy dziennie. duzi tego świata potrafią to zauważyć i docenić( np. arsenal czy panathinaikos). do tego śmiem wątpić czy rozumiesz co to jest konkurencja o miejsce w składzie. reprezentacja to nie jest drużyna świętych krów, które kiedyś tam sobie zasłużyły na grę i mają miejsce w składzie dożywotnio( żurawski czy hajto, nic im nie ujmując ale końcówkę kariery w reprezentacji to mieli "pożal się Boże").
co do spania na meczu reprezentacji, nie popieram ale potrafię zrozumieć, na marnym koncercie to i dyrygent może przysnąć.

EDIT: sory za ton, ale jak widzę takie wypowiedzi, to mnie strzela( najpierw wniebowzięty, teraz "żegnam"). co do twojego zdania, to jasne możesz je mieć, ale jak jest wątpliwej jakości to nie możesz liczyć, że się do niego stosownie nie odniosę ;)
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2009, 19:21:43 pm wysłana przez s00s »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #343 dnia: Lutego 25, 2009, 19:24:41 pm »
takie zakłady, których nie idzie sfinalizować to sobie w cztery litery wsadź głeeeeeboko. polityka ci się nie podobała, bo zwyczajnie jej nie rozumiałeś, że powoływał młodych piłkarzy, tak się składa, że z kilkoma z nich chodziłem do liceum i wiedz, że te młodziki to są najlepiej przygotowani piłkarze w polskiej lidze. już wieku 14-15 lat zostali wyłonieni w specjalnych castinagach, rozgrywali zawodowe spotkanie piłkarskie, mieli specjalną dietę i profesjonalne trening co najmniej dwa razy dziennie. duzi tego świata potrafią to zauważyć i docenić( np. arsenal czy panathinaikos). do tego śmiem wątpić czy rozumiesz co to jest konkurencja o miejsce w składzie. reprezentacja to nie jest drużyna świętych krów, które kiedyś tam sobie zasłużyły na grę i mają miejsce w składzie dożywotnio( żurawski czy hajto, nic im nie ujmując ale końcówkę kariery w reprezentacji to mieli "pożal się Boże").
co do spania na meczu reprezentacji, nie popieram ale potrafię zrozumieć, na marnym koncercie to i dyrygent może przysnąć.
No tak to gdzie sie podziali ci superprzygotowani zawonicy? Czemu już nie grają w kadże? Skoro są tak dobrze przygotowani to czemu nie robią karier i jakoś dziwnie znikneli z kadry? I ja nie mówie tutaj o graniu za zasługi. Też byłem za jak najszybszym wyrzuceniem Żurawskiego. Ale czemu nie powołuje sie Jelenia który gra w klubie i strzela bramki, czemu nie ma Wichniarka, a w kadrze grają tylko ludzie grzejący ławe, czasem nawet w polskich klubach. Uwierz mi ja bym nie miał nic przeciwko takiej polityce tylko żeby to byli konsekwentnie ci sami młodzi obiecujący ludzie. Gra w kadże powinna być wyróżnieniem na które zawodnicy zasłużą po pokazaniu czegoś bardzo dobrego w klubie a nie po jednym dobrym kopnięciu piłki.
Co do nudnego koncertu, czy to nie dyrygent ma zadbać o to żeby nie było nudno?

EDIT: Uczymy sie czytać, wniebowzięty byłem po meczu, o trenerze miałem zdanie TAKIE SAMO CAŁY CZAS. Wątpliwej jakości ponieważ inne niż twoje?
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2009, 19:28:24 pm wysłana przez windomearl »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #344 dnia: Lutego 25, 2009, 19:26:39 pm »
Leo ma swoje zdanie i nie boi się go głośno powiedzieć. Boli to prezesów PZPN więc rzucają mu świnie pod nogi i prowokują żeby usprawiedliwić potem jego dymisję. Jak widać całkiem dobrze im to wychodzi bo ludzie w kraju dają się nabijać w butelkę i widzą w Leo zło.

Ja widzę w tym trenerze profesjonalistę i człowieka, który szuka sposobu na zbudowanie mocnej drużyny. Przykro mi ale z gówna bicza się nie ukręci i nie da się z tych drewniaków jaką jest nasza reprezentacja zrobić od razu mistrzów. Dlatego Leo szuka młodych i zdolnych zawodników bo to wapno, które przyzwyczaiło się że będzie zawsze grać bo PZPN tak chce, musi najpierw musi pokazać ze coś potrafi.

Windomearl pracujesz gdzieś? Jak pracujesz to wyobraź sobie że Twój szef za wszelką cenę chce organizować wolny czas jaki masz po pracy i podczas urlopów. Czy to jest normalne?

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #345 dnia: Lutego 25, 2009, 19:35:36 pm »
Dla mnie Benhaker powinien dokończyc te eliminacje i jednak odejsc.Trener z niego dobry jednak jego niektóre decyzje są idiotyczne,jak można powoływac takich zawodników jak Zahorski,Pazdan i innych z wesołej gromadki Leo.A taki Wichniarek i Jelen są wyrózniającymi sie zawodnikami w ligach zagranicznych,zresztą widac że Leo jednak ich nie lubi,tak jak ostatnio dopiero sie przekonał do Brożka,który w czasie wakacji wskoczył na international level.
A co do pracy w Feyenordzie to jest przesada,nie dośc że oni mu nie płaca to jeszcze wciska kit że robi to w wolnym czasie.A zamiast tego mógłby lepiej oglądac zawodników do reprezentacji.
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2009, 19:38:24 pm wysłana przez Ma_niek »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #346 dnia: Lutego 25, 2009, 19:41:40 pm »
jest jeszcze coś takiego jak założenia taktyczne dotyczące drużyny. może taki jeleń czy wichniarek po prostu do nich nie pasują, a może byli zbyt butni i aroganccy w stosunku do trenera i ten nie chcąc psuć atmosfery ich nie powołał( dokładnie tak było z kuszczakiem, brożek odrobił swoją lekcje i zasłużył na miejsce w składzie). może po trochu jednego i drugiego. 

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #347 dnia: Lutego 25, 2009, 19:46:44 pm »
jest jeszcze coś takiego jak założenia taktyczne dotyczące drużyny. może taki jeleń czy wichniarek po prostu do nich nie pasują, a może byli zbyt butni i aroganccy w stosunku do trenera i ten nie chcąc psuć atmosfery ich nie powołał( dokładnie tak było z kuszczakiem, brożek odrobił swoją lekcje i zasłużył na miejsce w składzie). może po trochu jednego i drugiego. 
Tak najlepiej wszystko tłumaczyć założeniami taktycznymi. Sorry ale dla mnie zawsze grający zawodnik>>>grzejący ławe. I to niezależnie od założeń taktycznych. Butni i aroganccy? No fakt może nie zwracali sie do niego "Boże". ;)

A tak troszke offtopując, IMO idiotyzmem jest zatrudnianie trenera który nie mówi w języku kraju w którym ma pracować. Najlepiej gdy trenerem jest osoba która od dziecka posługuje sie danym językem. W emocjach i tak właśnie w nim będzie mówić.
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2009, 19:50:01 pm wysłana przez windomearl »

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #348 dnia: Lutego 25, 2009, 20:26:22 pm »
A więc idiotami są Irlandczycy i Anglicy zatrudniający Włochów, Rosjanie (wcześniej Australijczycy, z niesamowitymi wynikami) zatrudniający Holendra i wiele innych reprezentacji? Reprezentacje narodowo stały się niejako profesjonalne, selekcjoner ma grupę asystentów którzy wiele rzeczy robią za niego. Chyba w naszym kraju utarło się przekonanie że selekcjoner reprezentacji jeździ Tikaczem po całej Polsce żeby obejrzeć zdolnego 17latka. Dżizas, i jak tu prowadzić konstruktywną dyskusję? Chyba zbyt wielu ludzi się naczytało zbyt wiele ostatnich odsłon Dziennika...

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #349 dnia: Lutego 25, 2009, 20:48:33 pm »
Ale czy przypadkiem pierwszym co robili ci trenerzy nie było uczenie sie języka? I naprawde nie chodzi mi o jeżdżenie tikaczem po kraju. Chodzi mi o porozumiewanie sie z piłkarzami i motywowanie ich przez to. Aha Dziennika nie czytam i mam wrażenie że każda polemika z Waszym zdaniem to dla Was niekonstruktywna dyskusja. Trudno.  :???:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #350 dnia: Lutego 26, 2009, 04:33:55 am »
ty myślisz, że oni mają problem z komunikowaniem się? o_O
leo na bank mówi bardzo dobrze po angielsku, nasze "gwiazdy" na pewno też, w końcu grają w zagranicznych klubach i muszą się jakoś z trenerami dogadywać, ci młodzi z polski mieli ang. w szkole, right?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #351 dnia: Lutego 26, 2009, 11:10:03 am »
ty myślisz, że oni mają problem z komunikowaniem się? o_O
leo na bank mówi bardzo dobrze po angielsku, nasze "gwiazdy" na pewno też, w końcu grają w zagranicznych klubach i muszą się jakoś z trenerami dogadywać, ci młodzi z polski mieli ang. w szkole, right?
Nie mówie że mają problem z komunikacją. Ale po Polsku to po Polsku. Jak by zaklął mięsiście, jednego z drugim ustawił to od razu by im sie chciało grać. Wiesz w chwilach emocji najlepiej dogadywać sie w ojczystym języku. I coś mi sie wydaje że inni trenerzy jednak uczą sie języka kraju w którym chcą pracować.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #352 dnia: Lutego 26, 2009, 11:54:22 am »
Windomearl czepiasz się na siłę żeby tylko udowodnić że Leo jest beee i feee.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #353 dnia: Lutego 26, 2009, 12:43:53 pm »
Windomearl czepiasz się na siłę żeby tylko udowodnić że Leo jest beee i feee.
Moim skromnym zdaniem jest beee i feee. ;)

Tarniak

  • Gość
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #354 dnia: Lutego 26, 2009, 18:16:54 pm »
Tylko argumentacja kretyńska. Raul Lozano też nie mówił do siatkarzy po 'naszemu', no i co z tego wynika? We wszystkich istotnych zawodach, byliśmy w TOP5...

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #355 dnia: Marca 15, 2009, 21:36:24 pm »
Jakich mamy graczy, każdy widzi :( kiedy Legia czy Wisła byla w półfinale LM??? Kiedy polski piłkarz grał(a nie był) w dobrym zagranicznym klubie (i nie był bramkarzem)?? A w siatkówce to mamy co rok!!. A co do Leo to pewnie wyleci jak teraz przegra. Widać po ostatnich powołaniach, że się przestraszył...może Laty;) a może Piechniczka;))) Ale to nie jest już  jego "widzimisie" Pazdan czy inny....chgw. Chyba żadne jego powołania tak mi się nie podobały jak obecne. :shock:

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #356 dnia: Marca 28, 2009, 21:08:32 pm »
Obrazek Dudki potykającego się o własne nogi mówi wszystko...
Aczkolwiek Benhauer nie zasługuje na zwolnienie, bo ten mecz to był jeden wielki przypadek i koncert polskich obrońców. A Borubara bym nie winił za tego samobója, bo po prostu w takich sytuacjach, wiedząc że ok 7m przed bramką jest 'wykorkowane' kartoflisko, wybija się piłkę na aut, a nie podaje do bramkarza. Irlandczycy Płn strzelili tylko jednego gola bez pomocy Polaków. Murawa zrobiła swoje...

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #357 dnia: Marca 28, 2009, 21:13:13 pm »
Obraz nedzy i rozpaczy ten mecz,obrona do wywalenia cała.Borubar kolejny raz pokazuje klase,czy on z raz dobrze wybił piłke?? Zaczynam sie obawiac środowego meczu z San Marino. :???:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #358 dnia: Marca 28, 2009, 21:13:40 pm »
Obrazek Dudki potykającego się o własne nogi mówi wszystko...
Aczkolwiek Benhauer nie zasługuje na zwolnienie, bo ten mecz to był jeden wielki przypadek i koncert polskich obrońców. A Borubara bym nie winił za tego samobója, bo po prostu w takich sytuacjach, wiedząc że ok 7m przed bramką jest 'wykorkowane' kartoflisko, wybija się piłkę na aut, a nie podaje do bramkarza. Irlandczycy Płn strzelili tylko jednego gola bez pomocy Polaków. Murawa zrobiła swoje...
Ale Irlandczycy grali na takiej samej murawie jak nasi i jakoś im to nie przeszkadzało wygrać. I nie zapominaj że to już drugi taki przypadek. Ze słowacją było podobnie.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #359 dnia: Marca 28, 2009, 21:28:21 pm »
Obrazek Dudki potykającego się o własne nogi mówi wszystko...
Aczkolwiek Benhauer nie zasługuje na zwolnienie, bo ten mecz to był jeden wielki przypadek i koncert polskich obrońców. A Borubara bym nie winił za tego samobója, bo po prostu w takich sytuacjach, wiedząc że ok 7m przed bramką jest 'wykorkowane' kartoflisko, wybija się piłkę na aut, a nie podaje do bramkarza. Irlandczycy Płn strzelili tylko jednego gola bez pomocy Polaków. Murawa zrobiła swoje...
Ale Irlandczycy grali na takiej samej murawie jak nasi i jakoś im to nie przeszkadzało wygrać. I nie zapominaj że to już drugi taki przypadek. Ze słowacją było podobnie.
Pewnie dlatego, że Irlandczycy podawali do bramkarza ze 2 razy my 10...  pozatym czas Benhakera moim zdaniem powinien się skończyć bo niestety od jakiegoś czasu nic dobrego nie wnosi do naszej repry. Dziś połowa druzyny tylko biegała po boisku a niestety 5 na 11 sie nie wygra :???:.
Yeahh, me and hate that's an odd couple