Autor Wątek: POLSKA  (Przeczytany 145906 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #400 dnia: Lipca 25, 2009, 21:18:36 pm »
Zawsze byl w formie!! kazdy bramkarz kiedys pusci szmate taki jego los. Boruc nalezy do najlepszej 5 swiata i szybko nie znizy lotow. A w ogole to powinien grac w AC Milan!!

Pysiu14

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 19-07-2009
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: 1
  • Ten dzień się zbliża!
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #401 dnia: Lipca 31, 2009, 14:36:01 pm »
Nie tylko milanowi potrzebny jest dobry bramkarz, pilkarza na te pozycje poszukuje chociazby bayern monachium
Pysiu14
Xbox 360 - Pysiu13

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #402 dnia: Sierpnia 12, 2009, 22:41:45 pm »
No i Obraniak pokazał klasę ;) Biegał tylko kiedy trzeba - zdobył 2 gole, jedno-dwa ciastka-podania. Przypomina mi się debiut Benhakkera z Finlandią, gdzie w podobny sposób rozbił nas Jari Litmanen; nie biegał wcale, a był najefektywniejszy na boisku :) Nasi kopacze powinni się od niego uczyć. Robert Lewandowski i szczególnie Kuba też na plus. Z takimi skrzydłami można z optymizmem patrzeć na eliminacje.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #403 dnia: Sierpnia 12, 2009, 22:53:32 pm »
Oby we wrześniu tak zagrali. Myślę, że Obraniak wniósł trochę powiewu świeżości. Debiut marzenie.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #404 dnia: Sierpnia 13, 2009, 08:19:04 am »
Czy w naszym kraju nie ma nikogo, kto zastąpiłby Krzynówka i Smolarka??

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #405 dnia: Sierpnia 13, 2009, 09:09:13 am »
Czy w naszym kraju nie ma nikogo, kto zastąpiłby Krzynówka i Smolarka??
Wpis, nie moge patrzec co oni odwalaja na boisku. Krzynowek i jego wolne bez techiniki, ktorych jedyna nadzieja jest ze jak zapierdoli z calej piz** to moze jakims cudem przeleci miedzy nogami muru. Ta 2 zdecydowanie do wymiany. Wedlug mnie powinnismy pozatym grac  4 2 2.

bil-u

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 28-02-2009
  • Wiadomości: 400
  • Reputacja: 0
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #406 dnia: Sierpnia 13, 2009, 10:08:15 am »
Kuba, Obraniak i Wasyl jak najbardziej na plus. Atak też całkiem niezły ale ja nadal nie moge przekonać sie do Lewandowskiegow reprezentacji.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #407 dnia: Sierpnia 13, 2009, 10:16:26 am »
Kuba, Obraniak i Wasyl jak najbardziej na plus. Atak też całkiem niezły ale ja nadal nie moge przekonać sie do Lewandowskiegow reprezentacji.
Rozumiem, że chodzi Ci o Roberta a nie Mariusza?

Czy w naszym kraju nie ma nikogo, kto zastąpiłby Krzynówka i Smolarka??
Wpis, nie moge patrzec co oni odwalaja na boisku. Krzynowek i jego wolne bez techiniki, ktorych jedyna nadzieja jest ze jak zapierdoli z calej piz** to moze jakims cudem przeleci miedzy nogami muru. Ta 2 zdecydowanie do wymiany. Wedlug mnie powinnismy pozatym grac  4 2 2.
Ja bym ich nikim nie zastępował. Po prostu mają słabszą formę niż kiedyś. To są zawodnicy, którzy potrafią przypomnieć o sobie. Nie raz już pokazywali na co ich stać i ratowali dupę drużynie.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #408 dnia: Sierpnia 13, 2009, 10:27:55 am »
Czy w naszym kraju nie ma nikogo, kto zastąpiłby Krzynówka i Smolarka??
Wpis, nie moge patrzec co oni odwalaja na boisku. Krzynowek i jego wolne bez techiniki, ktorych jedyna nadzieja jest ze jak zapierdoli z calej piz** to moze jakims cudem przeleci miedzy nogami muru. Ta 2 zdecydowanie do wymiany. Wedlug mnie powinnismy pozatym grac  4 2 2.
? Spójrz na parę wolnych Jacka z Bundesligi. On potrafi uderzyć celnie i technicznie. W reprezie nieraz próbował technicznie i było blisko. Ja się właśnie bardziej bałem, że on już zapomniał jak się repetuje.

Nie wiem co macie do 'braci' Lewandowskich. Obaj zagrali w tym meczu więcej niż poprawnie. Mariusz nie jest już tak irytująco statyczny, jak to bywało wcześniej; kilka prostopadłych podań w jego wykonaniu było wybornych. Odwalał tak samo dużą robotę w środku pola jak Murawski, którego też wypada tu pochwalić.
Robert grał sporo krótkich piłek z Kubą i Rogerem i widać, że wie co trzeba robić na boisku. Jak trochę przypakuje, to wtedy będzie mógł wchodzić w bezpośrednie starcia z silnymi obrońcami, bo co ona ma sam na szpicy zdziałać bez wsparcia? Jego zadaniem jest zgrywanie piłek do pomocników, a nie rajdy w stylu Torresa czy Aguero. Ze wszystkich polskich napastników (trzech) w tym meczu Robert był najaktywniejszy. U Brożka na plus asysta, występ Sagana przemilczę.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 13, 2009, 10:32:19 am wysłana przez blach0r »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #409 dnia: Sierpnia 13, 2009, 11:09:07 am »
Cytuj
występ Sagana przemilczę.
nooo......... na prawej pomocy i przez 5minut...to i ja przemilcze.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #410 dnia: Sierpnia 13, 2009, 11:51:58 am »
Kurde, chętnie bym pokrytykował, ale nie stety nie oglądałem.  :sad:

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #411 dnia: Sierpnia 13, 2009, 13:23:41 pm »
Nie mozna wymagac za wiele od Roberta jak jest osamotionym napastnikiem, ciezka to sytuacja i wywiazal sie z niej w miare ok

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #412 dnia: Sierpnia 13, 2009, 13:59:30 pm »
Cytuj
występ Sagana przemilczę.
nooo......... na prawej pomocy i przez 5minut...to i ja przemilcze.

Trochę to żenujące, że miejsce w polskiej kadrze ma gość z 3. ligi angielskiej.  :lol:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #413 dnia: Sierpnia 13, 2009, 14:04:44 pm »
Cytuj
występ Sagana przemilczę.
nooo......... na prawej pomocy i przez 5minut...to i ja przemilcze.

Trochę to żenujące, że miejsce w polskiej kadrze ma gość z 3. ligi angielskiej.  :lol:
A jeszcze bardziej żenujące jest to, że 3 liga angielska jest lepsza od pierwszej polskiej...
Yeahh, me and hate that's an odd couple

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #414 dnia: Sierpnia 13, 2009, 14:20:18 pm »
Cytuj
występ Sagana przemilczę.
nooo......... na prawej pomocy i przez 5minut...to i ja przemilcze.

Trochę to żenujące, że miejsce w polskiej kadrze ma gość z 3. ligi angielskiej.  :lol:
A jeszcze bardziej żenujące jest to, że 3 liga angielska jest lepsza od pierwszej polskiej...
Czy ja wiem, można by polemizować. Jeszcze Championship to zrozumiem, ale w League One dominuje już stereotypowy 'angielski futbol', czyli kick and rush. Tam piłkarze są wybiegani i mocno przyjebani, technika schodzi na drugi plan.

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #415 dnia: Sierpnia 13, 2009, 15:45:13 pm »
Dla czego Obraniak nie gral od pierwszych minut? Leo why?
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #416 dnia: Sierpnia 13, 2009, 16:52:00 pm »
W takim meczu to akurat mało ważne. Być może klub też sobie zażyczył, żeby grał tylko 45 minut. Mniejsza z tym, przynajmniej wiadomo dla kogo zarezerwowane jest miejsce na lewym skrzydle.

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #417 dnia: Sierpnia 13, 2009, 19:52:44 pm »
W takim meczu to akurat mało ważne. Być może klub też sobie zażyczył, żeby grał tylko 45 minut.
Sam mowil ze jest rozczarownym tym ze gral tylko 45 min wiec to raczej odpada.

Cytuj
Mniejsza z tym, przynajmniej wiadomo dla kogo zarezerwowane jest miejsce na lewym skrzydle.
Lepiej by bylo gdyby rozegral cale spotkanie. Kiedy ma sie zgrac z reszta? Nastepny mecz to juz walka o punkty.
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #418 dnia: Września 05, 2009, 21:32:25 pm »
po raz kolejny potwierdza sie teza , że Polacy są mistrzami w meczach o nic . Gdy przychodzi co do czego i rywala nie odstawia nogi to pojawiają sie gigantyczne kłopoty . Pierwszą wtopę zaliczył nie kto inny jak trener który wystawia jednego napastnika . Nie przypominam sobie by ktoś z czołowej 20 rankingu FIFA ustalał taktyke inną niż 4-4-2 . Może to holenderska myśl szkoleniowa sprawiła ,że czujemy sie tak dobrze w pomocy . Gorzej jest gdy teoria niknie w gasczu niesprzyjajacyhc okolicznosci jakimi sa ... ambitni przeciwnicy . Smiech ogarniał gdy widze takich wirtuozów futbolu jak Blasczykowski , Roger czy nowo mianowany Obraniak meczacych sie niemilosiernie by wygrac pojedynek 1v1 . Ale to najgorsze . Najgorsze jest w tym wszystkim to ze oprócz Boruca to nie mamy nikogo rzetelnego kto bylby w stanie choc odrobine utrudnic zadanie Irlandczykom .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

mateo

  • Gość
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #419 dnia: Września 05, 2009, 22:28:11 pm »
przegraliśmy mundial na własne życzenie..

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #420 dnia: Września 05, 2009, 22:38:17 pm »
po raz kolejny potwierdza sie teza , że Polacy są mistrzami w meczach o nic . Gdy przychodzi co do czego i rywala nie odstawia nogi to pojawiają sie gigantyczne kłopoty . Pierwszą wtopę zaliczył nie kto inny jak trener który wystawia jednego napastnika . Nie przypominam sobie by ktoś z czołowej 20 rankingu FIFA ustalał taktyke inną niż 4-4-2 . Może to holenderska myśl szkoleniowa sprawiła ,że czujemy sie tak dobrze w pomocy . Gorzej jest gdy teoria niknie w gasczu niesprzyjajacyhc okolicznosci jakimi sa ... ambitni przeciwnicy . Smiech ogarniał gdy widze takich wirtuozów futbolu jak Blasczykowski , Roger czy nowo mianowany Obraniak meczacych sie niemilosiernie by wygrac pojedynek 1v1 . Ale to najgorsze . Najgorsze jest w tym wszystkim to ze oprócz Boruca to nie mamy nikogo rzetelnego kto bylby w stanie choc odrobine utrudnic zadanie Irlandczykom .
A Boruc utrudniał puszczając piłkę między nogami?

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #421 dnia: Września 06, 2009, 08:01:33 am »
szukasz kozła ofiarnego w osobie , która najmniej zgrzeszyła w tym meczu . Gdyby nie Boruc to już byśmy dawno moglibyśmy pożegnać się z RPA a tak piłka jeszcze w grze ;) Podobało mi sie w naszych zawodnikach tylko to , że potrafili przyznać się do błedu przed kamerami . To jedyny plus wczorjaszego wieczoru . W środę mecz o życie , które jak znam zycie znów zawalimy co mnie zbytnio nie martwi bo jak już wcześniej wspominałem , ten remis to odwlekanie zgonu . Repra jest w rozpsypce już od dłuższego czasu , niezbyt przyjemna atmosfera w ekipie + niezbyt racjonalne wybory Benhałera , powodują ,że ten ostatni może już w pazdzierniku pożegnać się z naszym krajem .

Zapomnijmy o MŚ 2010 a skupmy się na EURO 2012 bo tam na blamaż nie można sobie pozwolić.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #422 dnia: Września 06, 2009, 09:55:21 am »
Cytuj
Zapomnijmy o MŚ 2010 a skupmy się na EURO 2012 bo tam na blamaż nie można sobie pozwolić.

Założysz się? Jesteśmy w Polsce, jeśli istnieje większa od zera szansa na to, że nasi piłkarze przerżną spotkanie - to można być pewnym, że z niej skorzystają. Po prostu wolą równać w dół: " co ja się będę starał, jak Józek za mną nie nadąża..." U nas nie ma zawodników, którzy chcieliby zwyciężać.

I nie jest to wina trenera, tylko piłkarzy. Żeby coś u nas osiągnąć, tylko trzeba by na treningach i meczach ustawiać po stronie naszej bramki stanowiska ckm'ów, żeby chłopaki mieli motywację do ruszania się. Jakby wiedzieli, że od tego jak się postarają zależy ich życie, to w końcu zaczęliby się przykładać....

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #423 dnia: Września 06, 2009, 10:46:38 am »
szukasz kozła ofiarnego w osobie , która najmniej zgrzeszyła w tym meczu . Gdyby nie Boruc to już byśmy dawno moglibyśmy pożegnać się z RPA a tak piłka jeszcze w grze ;) Podobało mi sie w naszych zawodnikach tylko to , że potrafili przyznać się do błedu przed kamerami . To jedyny plus wczorjaszego wieczoru . W środę mecz o życie , które jak znam zycie znów zawalimy co mnie zbytnio nie martwi bo jak już wcześniej wspominałem , ten remis to odwlekanie zgonu . Repra jest w rozpsypce już od dłuższego czasu , niezbyt przyjemna atmosfera w ekipie + niezbyt racjonalne wybory Benhałera , powodują ,że ten ostatni może już w pazdzierniku pożegnać się z naszym krajem .

Zapomnijmy o MŚ 2010 a skupmy się na EURO 2012 bo tam na blamaż nie można sobie pozwolić.
Nie ma co szukać jednego kozła ofiarnego, bo bez problemu mamy co najmniej 11. Boruc w zeszłym sezonie ssał pauke jak i cała nasza repra. A co do reszty tego co napisałeś, to jak najbardziej sie zgadzam. :)

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #424 dnia: Września 06, 2009, 20:21:50 pm »
Cytuj
Zapomnijmy o MŚ 2010 a skupmy się na EURO 2012 bo tam na blamaż nie można sobie pozwolić.

Założysz się? Jesteśmy w Polsce, jeśli istnieje większa od zera szansa na to, że nasi piłkarze przerżną spotkanie - to można być pewnym, że z niej skorzystają. Po prostu wolą równać w dół: " co ja się będę starał, jak Józek za mną nie nadąża..." U nas nie ma zawodników, którzy chcieliby zwyciężać.

I nie jest to wina trenera, tylko piłkarzy. Żeby coś u nas osiągnąć, tylko trzeba by na treningach i meczach ustawiać po stronie naszej bramki stanowiska ckm'ów, żeby chłopaki mieli motywację do ruszania się. Jakby wiedzieli, że od tego jak się postarają zależy ich życie, to w końcu zaczęliby się przykładać....
wina tak samo leży w kwestii trenera jak i piłkarzy . Jeśli trener nie reaguje na wydarzenia na boisku to znaczy ,że cos jest nei tak . Świetnym przykładem są mecze naszych na ubiegłorocznym mundialu gdzei Leo tylko biernie przyglądał się naszej degrengoladzie . Tak nie postępuje klasowy coach . Jasne nie mamy na wzieciu ronaldo czy messiego , ale na Boga jakiś szacunek dla kibiców sie należy .

Co do euro to ostrzą sobie na nei zęby politycy . To rzad Tuska buduje teraz na niebotyczne dotąd rozmiary , które mają już w 2012 dać odpowiedz w , którym miejscu obecnie na mapie piłkarskiej Europy jesteśmy . Swietne boiska , stadiony , miejsca dla dzieciaków , gdzie trawka przypomina dywan niż klepisko dla owiec , ale to w żadnym stopniu nie zamazuje obrazu naszego futbolu , który jak każdy wie jest w zapaści . Zmiany może i nastąpi ale za jakieś 10 - 20 lat gdzie MOŻE zmieni sie mentalnośc młodzieży bardziej  gustująca w wyborowych  alkoholach i dragach  niz sportach wyczynowych jakim jest piłka nożna . Póki co żenua trwa dalej .
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2009, 20:27:10 pm wysłana przez jay jay »
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #425 dnia: Września 09, 2009, 15:21:53 pm »
Bump dla posta jj. Tu nie chodzi o 'sportowe kalectwo' polskiej młodzieży. Tu chodzi o mentalność. Porównajmy sobie sumienność młodych piłkarzy w takiej Holandii czy Anglii do Polski. Tam jest dyscyplina, godne warunki do treningów, a zgrupowania nie są kolejną okazją do melanżu. A to niestety się szybko u nas nie zmieni. Leo nic też tu nie wskóra.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #426 dnia: Września 09, 2009, 18:30:59 pm »
tu raczej nawet nie o mentalność idzie tylko perspektywy jakie kwitną przed młodziakiami z Holandii a naszymi . Powiedzmy sobie szczerze ,że w takich najlepszych klubach jak Wisła , Lech i Legia grających poniżej 20 roku życia jest zawodników w liczbie ... 1 (słownie: jeden ) . W Holandii zaś zamiast kupować nieznanego grajka z Zimbabwe wolą wstawić swojego za darmo wydatnia przekłada sie na budżet zespołu .
Leo jest przegrany po dzisiejszym meczu ,ale nie uprzedzajmy faktów ;)
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #427 dnia: Września 09, 2009, 21:41:41 pm »
oj nie chce mi sie pisac...szkoda slow :mad:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #428 dnia: Września 09, 2009, 21:43:48 pm »
Minuta ciszy i cały komentarz do meczu. Czyli co Smuda na trenera?
Yeahh, me and hate that's an odd couple

mateo

  • Gość
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #429 dnia: Września 09, 2009, 21:47:51 pm »
leo why?.. for money ;)

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #430 dnia: Września 09, 2009, 22:03:53 pm »
Minuta ciszy i cały komentarz do meczu. Czyli co Smuda na trenera?
Za głupi na to jest! Skorza albo Urban z Polski. A bedzie pewnie Kasperczak albo jakis inny kolega Laty i lesnych dziadkow... :-x

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #431 dnia: Września 09, 2009, 22:17:41 pm »
Tak Urban,moze jeszcze Majewski do tego.Jesli mamy szukac trenera to tylko Smuda,Skorza lub w ostatecznosci Tarasiewicz,ale nigdy Urban.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #432 dnia: Września 09, 2009, 22:27:43 pm »
Smuda...ehh....to juz wole Probierza. Przypominam, ze nastepne mistrzoswa sa u nas :shock:

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #433 dnia: Września 09, 2009, 22:39:28 pm »
Pieknie nastepne mecze o stawke Polski juz za 3 lata :mad:

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #434 dnia: Września 09, 2009, 22:43:11 pm »
Próbuję sobie wyobrazić co działo się w przerwie meczu w szatni, ale za chiny ludowe nie mogę :o

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #435 dnia: Września 09, 2009, 22:43:25 pm »
Może do tego czasu rozwiążemy reprezentacje, żeby nie zabili nas śmiechem?

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #436 dnia: Września 09, 2009, 22:59:02 pm »
Trener po meczu nadąsa się , zamknie sie w swojej hacjendzie i wyemigruje do jakiegoś cieplego kraju z pokazna sumką w kieszeni pozostawiając za sobą spaloną ziemię . Agonia rozpoczęła się już podczas EURO 2008 a reanimacje w stylu wygranej z Czechami okazały się zwykłym placebo . Gorzej ,że na chwilę obecną nie znalezionu żadnego  leku na tą poważną chorobę jaką jest polska piłka nożna .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #437 dnia: Września 09, 2009, 22:59:47 pm »
Próbuję sobie wyobrazić co działo się w przerwie meczu w szatni, ale za chiny ludowe nie mogę :o
Nic sie nie działo, a co miało sie dziać? Leo pewnie zaczynał sie pakować i dobrze.
Może do tego czasu rozwiążemy reprezentacje, żeby nie zabili nas śmiechem?
Wystarczy poszukać jakiegoś normalnego trenera.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #438 dnia: Września 09, 2009, 23:03:54 pm »
Trener po meczu nadąsa się , zamknie sie w swojej hacjendzie i wyemigruje do jakiegoś cieplego kraju z pokazna sumką w kieszeni pozostawiając za sobą spaloną ziemię . Agonia rozpoczęła się już podczas EURO 2008 a reanimacje w stylu wygranej z Czechami okazały się zwykłym placebo . Gorzej ,że na chwilę obecną nie znalezionu żadnego  leku na tą poważną chorobę jaką jest polska piłka nożna .
Wpis! ha Leo nie jest juz trenerem Reprezentacji Polski :P
« Ostatnia zmiana: Września 09, 2009, 23:05:49 pm wysłana przez CancerPL »

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #439 dnia: Września 09, 2009, 23:06:33 pm »
Smuda zrobi porządek z reprezentacją. :D