Autor Wątek: POLSKA  (Przeczytany 145901 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #440 dnia: Września 09, 2009, 23:11:41 pm »

''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #441 dnia: Września 09, 2009, 23:13:54 pm »


to ja sobie zrobie tapete z tego zdjecia :lol: serio 8)

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #442 dnia: Września 09, 2009, 23:30:41 pm »
Boje sie co bedzie na euro 2012... reprezentacja w rozsypce. Eliminacji grac nie bedziemy wiec ogrania brak.
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #443 dnia: Września 09, 2009, 23:36:09 pm »
Trzeba było o tym myśleć wcześniej a nie chodować sobie pasożyta. Ileż to było głosów w obronie Leo jeszcze niedawno, a teraz nagle wszyscy przejżeli na oczy.  :???:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #444 dnia: Września 10, 2009, 00:03:32 am »
Cytuj
- Wśród kandydatów jest Franciszek Smuda, Maciej Skorża, Henryk Kaspercza i Stefan Majewski. Nie wykluczamy opcji, w której przez ostatnie dwa mecze eliminacji naszą drużynę poprowadzi selekcjoner tymczasowy, myślę tutaj o Stefanie Majewskim - wyjawił mocno zmęczony Grzegorz Lato.
  :shock: no to ch** :-x mamy Henia albo Stefana       
Cytuj
Myślałem, że będę najgorszym selekcjonerem w historii, ale znalazł się ktoś gorszy. Dziś przegraliśmy z krajem, który ma tylu mieszkańców, co aglomeracja warszawska - gorzko żartował Zbigniew Boniek
:lol:
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2009, 00:06:32 am wysłana przez CancerPL »

Spidey^

  • Gość
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #445 dnia: Września 10, 2009, 00:11:55 am »
szukasz kozła ofiarnego w osobie , która najmniej zgrzeszyła w tym meczu . Gdyby nie Boruc to już byśmy dawno moglibyśmy pożegnać się z RPA a tak piłka jeszcze w grze ;)
Stary nie wiem co wciągasz ale też to chce ;) Boruc zawalił całe eliminacje bo to po jego katastrofalnych błędach przegraliśmy ze Słowacją a jak wiadomo to właśnie wtedy siadło morale całej drużyny. Dzisiaj na 1:0 wpuścił taką szmatę że głowa mała, gdybym to ja został trenerem reprezentacji, to ten pan byłby na mojej liście pierwszy do odstrzału :)

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #446 dnia: Września 10, 2009, 00:26:41 am »
Czekamy na cud , bądż na porządne pierdolniecie które zatrzęsnie paroma stołkami w pzpn.

Czekajcie az odbiore legitke trenerską. Za dwa lata zrobie pierwszą klase. Za kolejne 2 lata UEFA PRO i kadra wita ;)
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2009, 00:30:53 am wysłana przez Druchal »

bil-u

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 28-02-2009
  • Wiadomości: 400
  • Reputacja: 0
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #447 dnia: Września 10, 2009, 09:19:31 am »
Mnie nie tyle denerwuje wyniki, co zwolnienie Beenhakkera. To był najlepszy fachowiec jakiego miał polski futbol ever. Teraz burak Lato sprowadzi jakiegoś kumpla Majewskiego albo Smude którym cały PZPN będzie pomiatał jak będzie chciał a składy będzie dyktował zarząd. Oni chcieli udupić Leo bo był dla nich za bardzo niezależny, on nie dawał sobie w kasze dmuchać. On był nadzieją na wyjście naszej reprezentacji z dołka a po jego zwolnieniu już w tym dole na zawsze pozostaniemy. Amen.

Spidey^

  • Gość
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #448 dnia: Września 10, 2009, 11:45:49 am »
Ja żadnej nadziei w jego osobie nie widziałem. Raczej postępującą degradację. Człowiek który nie potrafi czytać gry i w odpowiednim czasie przeprowadzić zmian jest dupą a nie trenerem. I ten jego durny system gry z jednym napastnikiem. Albo stawianie na Łobodzińskiego który nawet w Wiśle nie gra (!). Wywalenie Leo było najlepszą rzeczą jaka spotkała Polską reprezentację od awansu na Euro.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #449 dnia: Września 10, 2009, 12:12:29 pm »
Mnie nie tyle denerwuje wyniki, co zwolnienie Beenhakkera. To był najlepszy fachowiec jakiego miał polski futbol ever. Teraz burak Lato sprowadzi jakiegoś kumpla Majewskiego albo Smude którym cały PZPN będzie pomiatał jak będzie chciał a składy będzie dyktował zarząd. Oni chcieli udupić Leo bo był dla nich za bardzo niezależny, on nie dawał sobie w kasze dmuchać. On był nadzieją na wyjście naszej reprezentacji z dołka a po jego zwolnieniu już w tym dole na zawsze pozostaniemy. Amen.
Czemu sądzisz, że Leo to fachowiec, przecież on nic nie wygrał :???:, na początku mi się podobało to co on robi a teraz to nie ma co go trzymać, przecież on nawet przestał się interesować naszą liga i myślał, że Ci sami będą grać do śmierci dobrze... a tu tylko krzynówek prezentował prezentował równą formę :cool:
Yeahh, me and hate that's an odd couple

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #450 dnia: Września 10, 2009, 12:24:23 pm »
Bil-u raczysz żartować.  :lol: Przecież ten trener to była jedna z najwiekszych ale pomyłek w historii polskiego futbolu. Absurdalne powołania, aroganckie zachowanie i to co osobiście mnie najbardziej wkurwiało (ty to nazywasz "nie dawał sobie w kasze dmuchać") nagminne obrażanie Polaków.

Co do Krynówka, tak prezentował równą, zawsze niską formę.  :cool:

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #451 dnia: Września 10, 2009, 13:04:44 pm »
Akurat Krzynio w tym meczu miał najwięcej wygranych pojedynków 1vs1 ze wszystkich Polaków. Dla koneserów jego technicznych możliwości mówi to wszystko o formie jego partnerów z boiska :)

Beenhakker pod koniec tych eliminacji chyba stracił poczucie rzeczywistości. 4 ostatnie mecze mieliśmy wygrać a on nawet u siebie (!) z Irlandią Płn., o której od początku wiedzieliśmy, że będzie się bronić - wystawił jednego napastnika, na dodatek niewysokiego. Panowie trenerzy - jeżeli w drużynie nie ma napastnika o wzroście powyżej 183cm wzrostu, to gra się dwoma. Taktyka Benhauera na mecz ze Słowenią to także pomyłka, ale tutaj już praktycznie nikt nie grał - nawet Boruc, który zawalił niestety dwie bramki (w tym jedną wespół z Dudką).
Najwyższy czas na przekazanie pałeczki młodemu polskiemu trenerowi. Po cichu liczę na Rysia Tarasiewicza, który twardo stąpa po ziemi i ma łeb na karku. Jednak rozum mi podpowiada, że leśne dziadki dadzą się ponieść krucjacie gazet typu 'Dziennik' i selekcjonerem zostanie ktoś z dwójki Stefan lub Franciszek. Niestety.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #452 dnia: Września 10, 2009, 13:10:46 pm »
Moim zdaniem z gdybania można spokojnie wykluczyć Kasperczaka. Po tym co zrobil z Górnikiem raczej nie ma szans na tą posadę.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #453 dnia: Września 10, 2009, 13:12:43 pm »
Najwyższy czas na przekazanie pałeczki młodemu polskiemu trenerowi. Po cichu liczę na Rysia Tarasiewicza, który twardo stąpa po ziemi i ma łeb na karku. Jednak rozum mi podpowiada, że leśne dziadki dadzą się ponieść krucjacie gazet typu 'Dziennik' i selekcjonerem zostanie ktoś z dwójki Stefan lub Franciszek. Niestety.
Czemu Franciszek byłby złym rozwiązaniem?

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #454 dnia: Września 10, 2009, 13:16:32 pm »
Smuda jest przereklamowany. Ostatni przykład to Lech. Wesoła ofensywna gra nie dała im mistrzostwa, ba - wchuj potknięć w naszej szarej lidze. A w Pucharze UEFA można było zajść z takim składem zdecydowanie dalej.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #455 dnia: Września 10, 2009, 13:21:05 pm »
Smuda jest przereklamowany. Ostatni przykład to Lech. Wesoła ofensywna gra nie dała im mistrzostwa, ba - wchuj potknięć w naszej szarej lidze. A w Pucharze UEFA można było zajść z takim składem zdecydowanie dalej.
No niby tak. Ale chyba jestem 'leśnym dziadkiem', bo nie widzę nikogo innego na stanowisko selekcjonera reprezentacji jak tylko pana Smudę. Niby w Lechu sie potknął, ale mam nadzieję, że jakby co to do reprezentacji będzie miał inne podejście.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #456 dnia: Września 10, 2009, 13:27:23 pm »
Ja sie boje jednego. Jeśli Smuda zostanie trenerem repry, to może sie okazać że nagle 85% reprezenatcji to piłkarze lecha, a tego bym nie chciał.

Spidey^

  • Gość
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #457 dnia: Września 10, 2009, 16:19:54 pm »
Smuda jest przereklamowany. Ostatni przykład to Lech. Wesoła ofensywna gra nie dała im mistrzostwa, ba - wchuj potknięć w naszej szarej lidze. A w Pucharze UEFA można było zajść z takim składem zdecydowanie dalej.
Tak, jak to zrobił Zieliński? :lol: Smuda to najlepszy polski trener i kropka. Gdyby tylko ktoś dał mu poprowadzić jakiś polski zespół z pierwszej półki dłużej niż sezon. Nie wygrał mistrzostwa z Lechem bo kadra była za wąska i pod koniec sezonu żelazna 11 nie miała już siły tego ciągnąć. A co się dzieje w Lechu teraz, z teoretycznie lepszym składem, po jego odejściu? Parodia. Jeszcze przez pierwsze mecze Zieliński spijał śmietankę po Franzu, ale za bardzo namieszał i gra Lecha na tę chwilę wygląda fatalnie. A ten pamiętny sezon Wisły w którym zaszła tak daleko w pucharach za kadencji Kasperczaka to też było spijanie śmietanki po Franzu. Kasperczak jednak był na tyle mądry że nic nie ruszał a nieudacznik Zieliński pomieszał pomieszał i efekty widać już po kilku miesiącach jego pracy. Albo sytuacja gdy Smuda przejmuje Zagłębie na ostatnim miejscu w tabeli i kończy sezon na trzecim. Tyle tylko że Smudzie z reprezentacją i tak nie uda się nic osiągnąć bo zgrupowania trwają za krótko.

Ja sie boje jednego. Jeśli Smuda zostanie trenerem repry, to może sie okazać że nagle 85% reprezenatcji to piłkarze lecha, a tego bym nie chciał.
Za jego kadencji w Lechu grało w pierwszym składzie więcej obcokrajowców niż Polaków więc o to bym się nie bał. Dopiero jak przyszedł Zieliński, zaczął stawiać głównie na naszych rodaków i efekty widać od razu :lol:
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2009, 16:24:05 pm wysłana przez Spidey^ »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #458 dnia: Września 10, 2009, 16:33:31 pm »
Z tego co pamiętam to Smudy nie wyrzucili z Lecha tylko sam odszedł, więc takie gadanie to sobie można....
Dla mnie chyba najlepszym kandydatem byłby właśnie Kasperczak. Doświadczony, ma coś do udowodnienia, uznany trener nie tylko w polsce i jakoś pasuje mi na trenera kadry.

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #459 dnia: Września 10, 2009, 18:52:50 pm »
Cytuj
Wystarczy poszukać jakiegoś normalnego trenera.

Moim zdaniem system jest "skażony" do głębi i żeby mieć nadzieję na godną grę naszej reprezentacji, trzeba najpierw wypalić go do gołej ziemi.
Czyli zrobić coś z PZPN'em, wybudować całą infrastrukturę potrzebną dla dzieci i młodzieży, a na celownik wziąć osoby, które mają obecnie maksymalnie 10 lat. I w 2024 roku może będziemy mieć zespół, który coś osiągnie.

Obecnie nie widzę na to szans. Niezależnie od tego, kto będzie prowadził naszą drużynę.
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2009, 18:55:40 pm wysłana przez Krzych Ayanami »

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #460 dnia: Września 10, 2009, 19:03:35 pm »
Spidey - gdzie Zieliński ma lepszy skład niż Franek? Odszedł Murawski, nikt wartościowy nie przyszedł - i to nazywasz lepszym składem? :) Murawski był dla Lecha tym, kim Zidane dla Francji.

Poza tym Zieliński jest marnym trenerem, niemającym charakteru co dobitnie pokazał w meczu z Brugge. Tak jak mówiłem: Tarasiewicz albo nikt :)
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2009, 19:06:22 pm wysłana przez blach0r »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #461 dnia: Września 10, 2009, 19:06:15 pm »
Cytuj
Wystarczy poszukać jakiegoś normalnego trenera.

Moim zdaniem system jest "skażony" do głębi i żeby mieć nadzieję na godną grę naszej reprezentacji, trzeba najpierw wypalić go do gołej ziemi.
Czyli zrobić coś z PZPN'em, wybudować całą infrastrukturę potrzebną dla dzieci i młodzieży, a na celownik wziąć osoby, które mają obecnie maksymalnie 10 lat. I w 2024 roku może będziemy mieć zespół, który coś osiągnie.

Obecnie nie widzę na to szans. Niezależnie od tego, kto będzie prowadził naszą drużynę.
No masz racje oczywiście, bardziej chodziło mi o to że największą wine za te zawalone eliminacje ponosi jednak boski Leo.

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #462 dnia: Września 10, 2009, 19:14:09 pm »
Wine ponosi Leo,ale trzeba zadac sobie pytanie kim my mamy grac.Tu wogóle w ramach przygotowań do Euro musi nastapic wymiana pokolen.Mamy dużo czasu w którym musimy wybrac optymalny skład.Nie bedzie lepszego momentu na wprowadzenie nowych mlodych zawodnikow do kadry.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #463 dnia: Września 10, 2009, 19:16:48 pm »
Z naszymi grajkami tak tragicznie aktualnie nie jest. Wypłynęli Kuba, Lewandowski, Murawski. Polegać można na Smolarku, Brożku, Peszce. To jest wbrew pozorom 'international level', ale Beenhakker nie potrafił ich ustawić. W końcówkach dwóch ostatnich spotkań było widać, że Lewandowski świetnie rozumie się ze Smolarkiem/Brożkiem. Potrzeba nam po prostu nowego ustawienia. I wybicia z głowy tych poj**anych długich piłek do pochowanych naszych niskich napastników (sic).

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #464 dnia: Września 10, 2009, 19:17:53 pm »
Wine ponosi Leo,ale trzeba zadac sobie pytanie kim my mamy grac.Tu wogóle w ramach przygotowań do Euro musi nastapic wymiana pokolen.Mamy dużo czasu w którym musimy wybrac optymalny skład.Nie bedzie lepszego momentu na wprowadzenie nowych mlodych zawodnikow do kadry.
Ale zastanówmy sie również czy my nie mamy innych ludzi poza tymi których na siłe lansował (może po prostu nie interesowało go znalezienie kogo innego?) pen Leo?

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #465 dnia: Września 10, 2009, 19:35:22 pm »
Cytuj
No masz racje oczywiście, bardziej chodziło mi o to że największą wine za te zawalone eliminacje ponosi jednak boski Leo.

Jest to może po części słuszne, ale mam co do tego poglądu spore wątpliwości.
Jeżeli trener odpowiada za wynik - to od czego u licha są piłkarze?

On może pewne rzeczy przekazać, powiedzieć co i jak robić w pewnych sytuacjach - ale wyłącznie od zawodników zależy jak to wykorzystają.
Jeżeli grają jak d***, wleką się noga za nogą i oddają pola - to już wyłącznie sami ponoszą za to odpowiedzialność. Bo nikt za nich grać nie będzie.

Że tak powiem: trener jest od teorii - piłkarze od praktyki.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #466 dnia: Września 10, 2009, 19:41:43 pm »
No właśnie, ale ostatnie Twoje zdanie przekreśliło Leo pod koniec tych eliminacji. Trzeba było atakować. Już w meczu z Irlandią Płn. w końcówce gra dwoma napastnikami wyraźnie się kleiła; były momenty, że graliśmy jak Barcelona (piętki Brożka, dużo gry z klepki) i od razu robiło się niebezpiecznie pod bramką Irlandczyków. Ale ostatni mecz był konsekwencją remisu poprzedniego - grajkowie stracili wiarę, a Beenhakker wbił sobie gwóźdź do trumny absurdalnym ustawieniem zespołu.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #467 dnia: Września 10, 2009, 19:45:18 pm »
Cytuj
No masz racje oczywiście, bardziej chodziło mi o to że największą wine za te zawalone eliminacje ponosi jednak boski Leo.

Jest to może po części słuszne, ale mam co do tego poglądu spore wątpliwości.
Jeżeli trener odpowiada za wynik - to od czego u licha są piłkarze?

On może pewne rzeczy przekazać, powiedzieć co i jak robić w pewnych sytuacjach - ale wyłącznie od zawodników zależy jak to wykorzystają.
Jeżeli grają jak d***, wleką się noga za nogą i oddają pola - to już wyłącznie sami ponoszą za to odpowiedzialność. Bo nikt za nich grać nie będzie.

Że tak powiem: trener jest od teorii - piłkarze od praktyki.
Ale trener jest od tego zeby przeprowadzić selekcje, powinien wybrać takich piłkarzy którzy tej nogi za nogą wlekli nie będą. Bo nie wierze że na treningach byli bogami futbolu a nagle w meczu coś sie zepsuło. Poza tym, podobno Leo nie był już od roku (!!!) na żadnym ligowym meczu w Polsce, to jak on miał wiedzieć kogo powoływać. Jechał na nazwiskach których nauczył sie na pamięć i to pewnie były jedyna słowa które znał po polsku.:/

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #468 dnia: Września 10, 2009, 19:49:36 pm »
No ale kogo w obecnej sytuacji wyciągniesz z polskich boisk? :) Jedynie Grosicki i Małecki by się nadali, a reszta do poziomu reprezentacji jeszcze nie dorosła/nie nadaje się. Ci co są teraz w kadrze wystarczyliby na te eliminacje, a dwójka wyżej wymieniona jedynie mogłaby się ogrywać w reprezie wchodząc z ławki. To takie tylko gadanie o tej obecności Leo na polskich boiskach - od tego ma się masę asystentów/pomocników. Nie ma się co oszukiwać - nasi najlepsi grają (lub siedzą na ławce) za granicą, a gwiazdy polskiej ligi - no są gwiazdami i o nich wie każdy, a co za tym idzie - Leo ich powoływał (no oprócz Głowackiego, za co mam do Benhauera osobisty żal). W równie skuteczny sposób mógłbym powoływać piłkarzy z polskiej ligi oglądając Canal+.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #469 dnia: Września 10, 2009, 20:29:28 pm »
Ale asystentem Leo był trener GKS Bełchatów. Czy tu nie jest coś nie tak? Tamten też miał na pewno ciekawsze zajęcia w GKS niż rozglądanie sie za jakimiś "reprezentantami". A poza tym, w ogóle jego powołania były absurdalne. Tak jakby żył w innym świecie. Grali u niego głównie ci którzy grzali ławe w klubach, a jeśli ktoś zaczynał grać w klubie, to przestawał w reprezentacji (np. Piszczek).
: Wrzesień 10, 2009, 19:53:01 pm
Właśnie oglądałem na TVP Info rozmowe ze Smudą i Majewskim. Smuda złapał minusa, a Majewski naprawde dużego plusa. Widać u niego ten błysk w oku.

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #470 dnia: Września 10, 2009, 20:32:52 pm »
Błysk u Majewskiego? :lol: Ten człowiek nie nadaje sie do pracy z reprezentacją,to jest parodia trenera.Przecież jego ulubiony styl gry to tez gra jednym napastnikiem i murowanie bramki.Zreszta kto sie interesuje Polską ligą to wie jaki to trener,co pokazał dobitnie w Cracovii.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #471 dnia: Września 10, 2009, 20:36:23 pm »
Błysk u Majewskiego? :lol: Ten człowiek nie nadaje sie do pracy z reprezentacją,to jest parodia trenera.Przecież jego ulubiony styl gry to tez gra jednym napastnikiem i murowanie bramki.Zreszta kto sie interesuje Polską ligą to wie jaki to trener,co pokazał dobitnie w Cracovii.
To są moje wrażenia po rozmowie. Fajnie mówił o motywacji, o sposobie selekcji. Natomiast Smuda sprawiał wrażenie pipy która nie ma pojęcia o czym mowi. A poza tym, trenowanie klubu i reprezentacji to zupełnie inna sprawa...

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #472 dnia: Września 10, 2009, 20:40:51 pm »
On nie ma mówic ładnie tylko trenowac dobrze,Leo też fajnie mówił a wyszło jak widac.Ale mniejsza z tym dla mnie kazdy oby nie Majewski.Niby nowy trener ma byc juz w ciagu tygodnia.Fajnie by było gdyby Nowak dostał szanse poprowadzenia Polski.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #473 dnia: Września 10, 2009, 20:42:47 pm »
Leo nie mówił fajnie. Obrażał wszystkich do okoła, był chamski i arogancki. Ale to tylko tak BTW. Ja chyba jednak mimo wszystko najbardziej skłaniam sie ku Heniowi K.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #474 dnia: Września 10, 2009, 21:47:18 pm »
szukasz kozła ofiarnego w osobie , która najmniej zgrzeszyła w tym meczu . Gdyby nie Boruc to już byśmy dawno moglibyśmy pożegnać się z RPA a tak piłka jeszcze w grze ;)
Stary nie wiem co wciągasz ale też to chce ;) Boruc zawalił całe eliminacje bo to po jego katastrofalnych błędach przegraliśmy ze Słowacją a jak wiadomo to właśnie wtedy siadło morale całej drużyny. Dzisiaj na 1:0 wpuścił taką szmatę że głowa mała, gdybym to ja został trenerem reprezentacji, to ten pan byłby na mojej liście pierwszy do odstrzału :)
W tym przypadku akurat odniosłem się do określonego meczu , a nie całych eliminacji , które rzeczywiście nie poszły po myśli Borucowi co w żaden sposób nie usprawiedliwia naszej indolencji na boisku . Brechta miałbym niezmieskiego jakbyśmy polegali w poprzednim roku z San Marino bo i to było prawdopodobne ;]

Czystki  w PZPN nie spodziewam się bo PO to zbyt konformistyczna partia w naszej szerokości geograficznej . Drzewiecki zrobił burze w szklance wody tak aby tylko podpunktować sobie w sondażach . Wielkich efektów nie ma bo być nie mogło . Szansy na długotrwały sukces raczej nie ma bo fundamentów do takich roszczeń nie ma . Sport to obecnie także polityka , a jak przegniły to biznes widać nie od dzisiaj .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

bil-u

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 28-02-2009
  • Wiadomości: 400
  • Reputacja: 0
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #475 dnia: Września 11, 2009, 09:58:06 am »
http://sport.onet.pl/0,1248770,2041091,wiadomosc.html - Już mi brak słów na tego buraka Late.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #476 dnia: Września 11, 2009, 10:01:36 am »
http://sport.onet.pl/0,1248770,2041091,wiadomosc.html - Już mi brak słów na tego buraka Late.
Jedynym burakiem i chamem w tej sytuacji jest nasz na szczęście były trener. Zresztą nie pierwszy raz okazuje sie skończynym chamem.

bil-u

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 28-02-2009
  • Wiadomości: 400
  • Reputacja: 0
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #477 dnia: Września 11, 2009, 10:11:28 am »
Wyjaśnij mi bo nie rozumiem. Co takiego chamskiego zrobił Leo w tej sytuacji? To on wyje**ł Late bez słowa podziekowania za prace z drużyną?

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #478 dnia: Września 11, 2009, 10:12:48 am »
http://sport.onet.pl/0,1248770,2041091,wiadomosc.html - Już mi brak słów na tego buraka Late.
Jedynym burakiem i chamem w tej sytuacji jest nasz na szczęście były trener. Zresztą nie pierwszy raz okazuje sie skończynym chamem.

:shock:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #479 dnia: Września 11, 2009, 10:15:31 am »
http://sport.onet.pl/0,1248770,2041091,wiadomosc.html - Już mi brak słów na tego buraka Late.
Jedynym burakiem i chamem w tej sytuacji jest nasz na szczęście były trener. Zresztą nie pierwszy raz okazuje sie skończynym chamem.

:shock:
Zero jakiejkolwiek samokrytyki, zrzucanie wszystkiego na marność Polskiej piłki i sugerowanie ze jego przełożony był pijany po meczu. Mało? Fakt, Lato powinien postąpić inaczej, nazajutrz przeprosił.