Autor Wątek: POLSKA  (Przeczytany 146286 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #480 dnia: Września 11, 2009, 10:21:02 am »
"Jestem pierwszy, który ponosi odpowiedzialność za to, jak grała reprezentacja, byłem do zwolnienia, ale nie w taki sposób."

To po pierwsze

No i dobrze że to zasugerował, co z tego, że nazajutrz przeprosił, postąpił jak burak. To po drugie.

A po trzecie

Chyba nie powiesz mi, że z gówna da się bat ulepić ? IMO jedynym ratunkiem jest tu guus hiddink który z młodzieżowej rosji zrobił czarnego konia mistrzostw europy, on ma talent ;) Myślicie że jakiś trener tu zdziała cuda ? No bez przesady Polska piłka do europejskiej ma się jak Afryka do Stanów, i to nie jest wina trenerów, tylko O ZGROZO poziomu czy też mentalności piłkarzy. Oraz oczywiście braku treningu, no ale w kraju gdzie po drogach się pływa czego innego można się spodziewać, że ktoś da pieniądze na ośrodki treningowe ?!
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2009, 10:23:54 am wysłana przez Soul hunter 16 »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 257
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #481 dnia: Września 11, 2009, 10:25:32 am »
"Jestem pierwszy, który ponosi odpowiedzialność za to, jak grała reprezentacja, byłem do zwolnienia, ale nie w taki sposób."

To po pierwsze

No i dobrze że to zasugerował, co z tego, że nazajutrz przeprosił, postąpił jak burak.

A po trzecie

Chyba nie powiesz mi, że z gówna da się bat ulepić ? IMO jedynym ratunkiem jest tu guus hiddink który z młodzieżowej rosji zrobił czarnego konia mistrzostw europy, on ma talent ;)
Lato jeden burak Leo drugi (IMO większy). Sorry ale to już nie pierwszy arogancki wywiad Beenhakkera.

Co do gówna i bata. Fakt z tego co on powoływał nic sie nie dało zrobić. Ale trzeba dodać że jego powołania były nietrafione i idiotyczne.

Holendrów mam dość jako selekcjonerów. Pora wrócić do Polaka.

bil-u

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 28-02-2009
  • Wiadomości: 400
  • Reputacja: 0
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #482 dnia: Września 11, 2009, 10:35:32 am »
Windo, czemu jesteś taki ślepy?

"Jestem pierwszy, który ponosi odpowiedzialność za to, jak grała reprezentacja, byłem do zwolnienia, ale nie w taki sposób."

Nie zauważyłeś tej linijki? Czemu jesteś taki zaślepiony nienawiścią do Leo? Z Polski nie będzie już drużyny, nie teraz. Większości piłkarzy brakuje przygotowania mentalnego i przede wszystkim szybkościowego. Wybór Polaka na stanowisko selekcjonera jest dla mnie krokiem w tył i tyle.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 257
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #483 dnia: Września 11, 2009, 10:46:17 am »
Jedno zdanie w dodatku i tak na koniec usprawiedliwiające własną osobę w zalewie jadu w całym wywiadzie. Każdy poprzedni trener odchodzący w takiej sytuacji był odsądzany od czci i wiary. A ten jeszcze fochy stroi.

A ślepi to chyba Wy fani Leo jesteście. Nie widzicie że on powoływał piłkarzy z których większość od dawna nie rozegrała całego meczu w klubie?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #484 dnia: Września 11, 2009, 11:41:24 am »
Cytuj
mentalności piłkarzy
tak tu jest problem naszych grajków :mad: A co do Leo to po mistrzostwach powinien wyleciec! Jego duma i chamstwo mnie wkurwiały zawsze! hohoho a ja to kiedys...a  kogo to obchodzi? Przez 3 lata mowi ze Bosacki jest za stary na kadre, szuka młodych grajkow a teraz go powołuje( po ch**?lepszych brak? Głowacki?Glik?) i wystawia w pierwszym składzie :shock:Sprawa z Brożkiem i levelem to juz zupelnie mnie juz rozp**rdala.  A Gancarczyk? Grał w zespole Metalist Charków i był za słaby na kadre a teraz w Lechu co? Metalist VS lech to wynik 3:0 :lol: Gośc jest smieszny! Zabranie Pazdana na mistrzostawa :shock: A Majewski został w domu :shock: Menager nie trener!!! Miał swoje momenty jak mecz z Portugalia( Najlepszy mecz Polskiej kadry!!!) w którym nasi chłopcy robili co chcieli  :P ale dostał kadre na 25miejscu a zostawił na... :shock:? Wstyd! Mam nadzieje ze bedzie Janas! Jak zrobią nawet tymczasowo majewskiego to sam sie wybiore do pzpn i zrobie z tymi lesnymi dziadkami porzadek :cool:
Cytuj
"Jestem pierwszy, który ponosi odpowiedzialność za to, jak grała reprezentacja, byłem do zwolnienia, ale nie w taki sposób."
A co ma kur** mowic?  Swiety człowiek co?
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2009, 11:45:58 am wysłana przez CancerPL »

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #485 dnia: Września 11, 2009, 11:52:04 am »
Od początku podtrzymuję, że wybranie tego, jak to określa Cancer, "leśnego dziada" Lato na prezesa PZPN to ogromna, wielka tragedia dla polskiej piłki.
Michał Listkiewicz był miliard razy lepszy. Prawda, nie potrafił tego rozpieprzyć, trzymać twardą ręką, ale był gościem z jakimś pomyślunkiem, obytym, potrafił rozmawiać i myśleć.
Lato za to jest znany tylko z tego, że był dobrym piłkarzem.
Dzięki temu pojawił się w sejmie (brawo dla wyborców ;) ).
I jak większość piłkarzy, poza kopaniem piłki niewiele potrafi.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #486 dnia: Września 11, 2009, 13:34:12 pm »
O, tu blancio dobrze prawi. W tym wywiadzie (oczywiście na onecie powyrywanym z kontekstów) Leosiowi chodziło tylko o sam fakt stylu z jakim został wyje**ny. Listek (jak i inne federacje narodowe) nie błyszczałby przed kamerami TUŻ PO MECZU, że zwalnia trenera, tylko umiejętnie by wybrnął z sytuacji. Czy widzieliście gdzieś w Europie taką sytuację? Ja nie. Listkiewicz wbrew pozorom był jednym z najlepszych szefów PZPN, a złą reputację zrobiły mu leśne dziadki, na których miał nikły wpływ, bo to właśnie oni podejmują wszystkie kluczowe decyzje w sprawie polskiej piłki. Lato zachował się jak burak nie pierwszy raz, a dla Leo brawa, że powiedział to, co myślał.

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #487 dnia: Września 11, 2009, 14:28:41 pm »
Jak już kiedyś mówiłem w Polsce wszyscy faceci znają sie na robieniu dzieci i piłce nożnej. Pseudo eksperci w tv jak i tu na forum. Taka nasz mentalność jak ktoś jest na szczycie to obsypano by go złotem i całowało by sie go w stopy, a jak sie podwinie noga to można zmieszać człowieka z gównem w tym wypadku wybitnego na skale światową eksperta.

Czy wy nie rozumiecie, że bycie selekcjonerem reprezentacji to podejmowanie swojej indywidualne decyzji do 11 zawodników wystawionych w składzie. Słuszność tych decyzji weryfikuje mecz bądź w szerszym konekście całokształ eliminacji. To jest odpowiedzialność i wielki sprawdzian dla charakteru aby nie poddać sie presji. Mysle że Leo pod presją leśnych dziadków i kilku dziennikarzy dokonał kilku powołan których nie było w jego wcześniejszym zamyśle Ale to jego błąd, jak już ktoś napisał chyba stracił zdolność motywacji naszej drużyny czas na nowych ludzi.

A za całokształt pracy nasz burak prezes powinnien podac reke i podziekować. A  stało sie tak jakto juz w naszym kraju bywa nieprofesjonalnie.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 257
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #488 dnia: Września 11, 2009, 14:46:50 pm »
Jak już kiedyś mówiłem w Polsce wszyscy faceci znają sie na robieniu dzieci i piłce nożnej. Pseudo eksperci w tv jak i tu na forum. Taka nasz mentalność jak ktoś jest na szczycie to obsypano by go złotem i całowało by sie go w stopy, a jak sie podwinie noga to można zmieszać człowieka z gównem w tym wypadku wybitnego na skale światową eksperta.
Aha czyli w Polsce piłka nożna powinna być tematem Tabu na który nie można sie wypowiadać, a już broń boże oceniać?  :???:

Ciapkas

  • Gość
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #489 dnia: Września 11, 2009, 15:04:38 pm »
W siatce udało się rozbić korupcję i układy, w ręcznej, też, w koszu już też. Spokojnie chłopaki, ktoś w końcu weżmie się za pzpn, jaskinię korupcji i polska piłka będzie na szczycie. Ja w to wierze. xd

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #490 dnia: Września 11, 2009, 15:45:32 pm »
Tak tylko że tam nie zrobili też tego w chwile,teraz jest najlepszy moment na zmiany mamy 3 lata przygotowań do Euro i trzeba to wykorzystac.A co do wywalenia tych dziadów z PZPN to nie bedzie takie łatwe,to jest mozna powiedziec legalna mafia.Zresztą ostatnio kibice chcieli wziaśc sprawy w swoje ręce,i delikatnie mówiąc nakopac leśnym dziadkom. :)

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #491 dnia: Września 11, 2009, 17:56:52 pm »
Jak już kiedyś mówiłem w Polsce wszyscy faceci znają sie na robieniu dzieci i piłce nożnej. Pseudo eksperci w tv jak i tu na forum. Taka nasz mentalność jak ktoś jest na szczycie to obsypano by go złotem i całowało by sie go w stopy, a jak sie podwinie noga to można zmieszać człowieka z gównem w tym wypadku wybitnego na skale światową eksperta.

Czy wy nie rozumiecie, że bycie selekcjonerem reprezentacji to podejmowanie swojej indywidualne decyzji do 11 zawodników wystawionych w składzie. Słuszność tych decyzji weryfikuje mecz bądź w szerszym konekście całokształ eliminacji. To jest odpowiedzialność i wielki sprawdzian dla charakteru aby nie poddać sie presji. Mysle że Leo pod presją leśnych dziadków i kilku dziennikarzy dokonał kilku powołan których nie było w jego wcześniejszym zamyśle Ale to jego błąd, jak już ktoś napisał chyba stracił zdolność motywacji naszej drużyny czas na nowych ludzi.

A za całokształt pracy nasz burak prezes powinnien podac reke i podziekować. A  stało sie tak jakto juz w naszym kraju bywa nieprofesjonalnie.
brzęczysz ,że każdego na końcu czeka rozliczenie ? Mało jest honorowych ludzi , ktorzy odchodzą w glorii i chwale (jak chociażby Aime Jacquet ) a większość trzyma się obecnie stołka bez względu na to czy zespół jest w rozpsypce czy może jeszcze jakoś przędzie . W Polsce niezła kołomyja jest z trenerami , w klubie zaliczysz 3-4 gorsze spotkania i możesz zacząć szukać nowego pracodawcy . Sukces ma być tu i teraz , realna siła nie ma racji bytu w mniemaniu szefa . Z reprą jest o tyle dobrze , że mało odbywa sie oficjalnych meczów , mniej realnych zagrożeń , ale podstawy opierają się na tych samych regulach co klub . Klejenie z grupki przypadkowych ludzi zespołu na jak najszybszy sukces , bez rozpatrywania dalszej perspektywy . Czy ktoś robił czystkę we Francji albo Niemczech po nieudanych ME ? Nie , oni na zachdozie wiedzą ,że to ejst długotrwały proces , którego niczym nie da się przyspieszyć , ale widać te rozumowanie jest naszym włodarzom całkowicie obce .

Z tą presją to żeś teraz doyebał do pieca . Dziennikarze naciskali by grać jednym napastnikiem na takich mocarzy Europy jak Słowenia , Irlandia Płn czy Słowacja ? (to była NAJŁATWIEJSZA GRUPA JAKĄ MOGLIŚMY OTRZYMAĆ OD LOSU) . Lew podejmował decyzje dopiero wtedy gdy sprawa już była przegrana (patrz mecze w Belfaście u siebie i na wyjezdzie ) a na wyjezdzie męczyliśmy się z 203 drużyną w rankingu FIFA . I daleki jestem od stwierdzenia ,że za naszą przegraną szansę odpowiada Boruc , on był zaledwie jednym z wielu , którzy zawiedli . Proponowałbym raczej pokorne przyznanie się do własnej słabości niż buńczuczne okrzyki niechęci do wszystkiego i do wszystkich .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Ciapkas

  • Gość
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #492 dnia: Września 11, 2009, 18:24:06 pm »
Tak tylko że tam nie zrobili też tego w chwile,teraz jest najlepszy moment na zmiany mamy 3 lata przygotowań do Euro i trzeba to wykorzystac.A co do wywalenia tych dziadów z PZPN to nie bedzie takie łatwe,to jest mozna powiedziec legalna mafia.Zresztą ostatnio kibice chcieli wziaśc sprawy w swoje ręce,i delikatnie mówiąc nakopac leśnym dziadkom. :)

Niestety prawda. Ale najgorsze jest to, że chyba jak coś to zaczną czyścić dopiero po Euro...I chyba każdy wie dlaczego, jak państwo ingeruje w Związek zreszony w FIFA to ten odpada(bo organizacja jest apolityczna). A ja sobie nie wyobrażam innego scenariusza jak wyczyszczenie PZPN udowadniając im wszystko co zrobili. Najwyżej nas na dwa lata zawieszą:P

bil-u

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 28-02-2009
  • Wiadomości: 400
  • Reputacja: 0
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #493 dnia: Września 12, 2009, 00:17:05 am »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 257
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #494 dnia: Września 25, 2009, 14:10:03 pm »
No to Majewski powołał szeroką kadrę.

http://www.dziennik.pl/sport/pilkanozna/article448408/Boruc_poza_kadra_Wraca_Dudek.html

Niezbyt mi sie to podoba, jak to powiedział Tomaszewski: Próba reanimacji trupa. Nie wiem skąd Dudek który pewnie sam nie pamięta kiedy grał w poważnym meczu, po co Roger. No ale zobaczymy jak zagrają.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #495 dnia: Września 25, 2009, 14:14:25 pm »
Huk z wyrzuceniem Boruca. Ale co tu robią Kowalewski i Przyrowski? Myślałem, że Dudek przyjdzie jako drugi bramkarz, a bronić będzie Fabiański/Kuszczak - a tu takie jaja. Nie lepiej jest z obroną :)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 257
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #496 dnia: Września 25, 2009, 14:16:27 pm »
Huk z wyrzuceniem Boruca. Ale co tu robią Kowalewski i Przyrowski? Myślałem, że Dudek przyjdzie jako drugi bramkarz, a bronić będzie Fabiański/Kuszczak - a tu takie jaja. Nie lepiej jest z obroną :)
Dziwnym dla mnie jest powołanie Głowackiego jeśli o obronie mowa.

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #497 dnia: Września 25, 2009, 14:20:30 pm »
A to niby dlaczego dziwnym jest powolanie Glowackiego...wytlumacz mi.Dla mnie to najlepsza decyzja Stefka,Glowacki na chwile obecna jest napewno jednym z najlepszych obroncow Polski i wlasnie to on powinien grac na srodku z Zewlakowem ktory nie dostal powolania.A co Jurka to wiedzialem ze ze Stefanem bedzie smiesznie,szkoda ze Reissa nie powolal.


windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 257
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #498 dnia: Września 25, 2009, 14:23:32 pm »
A to niby dlaczego dziwnym jest powolanie Glowackiego...wytlumacz mi.Dla mnie to najlepsza decyzja Stefka,Glowacki na chwile obecna jest napewno jednym z najlepszych obroncow Polski i wlasnie to on powinien grac na srodku z Zewlakowem ktory nie dostal powolania.A co Jurka to wiedzialem ze ze Stefanem bedzie smiesznie,szkoda ze Reissa nie powolal.


Był już kilka razy powoływany do kadry i jakoś nigdy sie nie sprawdził. No ale cóż, może należy dać mu jeszcze jedną szansę. Jak mówie nie chce oceniać Majewskiego tak na sucho po samych powołaniach (które średnio mi sie podobają) poczekam do meczu.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #499 dnia: Września 25, 2009, 14:28:39 pm »
znana taktyka mediów . Skupiać sie na tanich sensacjach ,a całość zrzucić na dalszy plan . Duduś raczej nie zagra minuty w perspektywie takich ogranych rywali jak Kowalewski czy Przyrowski . Brak Boruca wogóle mnie nie dziwi w przeciwieństwie do panów redaktorów z Dziennika ,w ostatnim czasie skandalicznie mało miał dobrych występów . W Celticu podobnież się powoli odradza ,ale dni chwały Artka już chyba minęły . Musi uregulować prywatne sprawy by znów mógł szaleć (w pozytywnym tego słowa znaczeniu ) w bramce .
Majewski widać wprowadza pewne retusze w składzie i zapewne ,znając jego trenerską przeszłość, rządy twardej ręki bez możliwości debaty . Dyscyplina przede wszystkim . Czy to wypali i dotrwa do przyszłego roku stołku ? Moim zdaniem tak ,choć nie spodziewajmy się złotych gór w najbliższych meczach .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #500 dnia: Września 25, 2009, 14:41:07 pm »
Głowacki akurat jest tu najtrafniejszą 'nową postacią' w tej kadrze.

Kowalewski i Przyrowski ograni? Nie pamiętam gdzie teraz gra ten pierwszy (co już wiele o nim mówi), ale obejrzałem parę meczów Przyrowskiego i popełnia wchuj głupich błędów. Na bramce tylko Boruc, a jak nie on to ktoś z dwójki Fabiański (kontuzjowany obecnie)/Kuszczak. To nie są mecze towarzyskie, żeby testować piłkarzy pokroju Polczak czy wymienionych przeze mnie bramkarzy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 257
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #501 dnia: Września 25, 2009, 14:47:22 pm »
Głowacki akurat jest tu najtrafniejszą 'nową postacią' w tej kadrze.

Kowalewski i Przyrowski ograni? Nie pamiętam gdzie teraz gra ten pierwszy (co już wiele o nim mówi), ale obejrzałem parę meczów Przyrowskiego i popełnia wchuj głupich błędów. Na bramce tylko Boruc, a jak nie on to ktoś z dwójki Fabiański (kontuzjowany obecnie)/Kuszczak. To nie są mecze towarzyskie, żeby testować piłkarzy pokroju Polczak czy wymienionych przeze mnie bramkarzy.
Co do Boruca to przychylam sie do tego co napisal jay jay. Jednak ci bramkarze których powołał Majewski też mi nie pasują. Kuszczak, ewentualnie Fabiański. Bronić powinien ktoś z tej 2.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #502 dnia: Września 25, 2009, 14:58:11 pm »
Głowacki akurat jest tu najtrafniejszą 'nową postacią' w tej kadrze.

Kowalewski i Przyrowski ograni? Nie pamiętam gdzie teraz gra ten pierwszy (co już wiele o nim mówi), ale obejrzałem parę meczów Przyrowskiego i popełnia wchuj głupich błędów. Na bramce tylko Boruc, a jak nie on to ktoś z dwójki Fabiański (kontuzjowany obecnie)/Kuszczak. To nie są mecze towarzyskie, żeby testować piłkarzy pokroju Polczak czy wymienionych przeze mnie bramkarzy.
Glowacki to akurat jedna z czołowych postaci w polskiej mizeri zwaną Ekstraklasą . Nie popełnia teraz głupich wpadek jak w dawnych latach a i pewności na boisku mu nei brakuje co jest bardzo ważne w potyczkach z czeskimi gwiazdorami .

Sorry , ale Kowalewski to gra i to w miarę regularnie w przyzwoitym greckim średniaku (Iraklis Saloniki) ,który an tle  grzejących ławe Kuszczaków , Fabiańskich i innych grajków wypada aż nadto korzystnie . Czasy gdzie mogliśmy wybierać spośród zaangażowanych piłkarzy niestety już się ulotniły . Teraz musimy brać ,tych ,których mają wogóle kontakt z piłką na boisku a nei jej biernie oglądanie jak zawiedzeni kibice .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #503 dnia: Września 25, 2009, 15:08:55 pm »
Zresztą po co my dyskutujemy o Kowalewskim i Przyrowskim, skoro bronić będzie Dudek? :) Farsa troszku.

Ciapkas

  • Gość
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #504 dnia: Września 25, 2009, 15:52:43 pm »
Ehh a mi to się wydaje, że Majewski na wstępie chciał pokazać jaki to on nie jest i czego to on zrobić nie może. Wywalił Borubara, po kilku słbszych meczach. Spoko, ale zapomniał, że jeśli idzie o umiejętności jest dwie klasy wyżej od innych golkiperów polskich. Ma problemu z koncentracją, ale cóż, posypało mu się życie osobiste, mam nadzieje, że teraz się pozbiera. Żewłakow tez poza kadrą, wtf? Gościa pogięło. Może i powoła Jelenia, Peszkę, Brożka(?) a to są piłkarze, którzy mu mogą wygrać te dwa mecze. Rywale są słabi, niech sobie wygrają. Tylko co z tego jak z nikim poważnym nie mają szans? Nigga please, Majewski ma takie sukcesy trenerskie, że pała siada. Puchar Polski z Cracovią + żenująca gra drużyn, które prowadził do tej pory.

Tylko Smuda/Kasperczak albo jakis dobry zagraniczny trener może z tej drużyny coś wycisnąć. I niech się śpieszą bo blowout na Euro nie zrobi dobrze polskiej piłce...

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #505 dnia: Października 01, 2009, 16:41:35 pm »

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #506 dnia: Października 01, 2009, 19:27:58 pm »
http://sport.onet.pl/0,1248770,2052963,,olbrzymie_premie_dla_czlonkow_zarzadu_pzpn,wiadomosc.html

i weź tu się nie wkur%#!*
Na co? Przecież PZPN nie podlega rządowi, a co za tym idzie - nie jest finansowany z naszych kieszeni. Niech sobie mają, szczególnie, że wszyscy robią to (podobno) społecznie i tylko od czasu do czasu inkasują jakieś premie.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #507 dnia: Października 01, 2009, 19:37:04 pm »
pzpn jest jak najbardziej dofinansowywany z ministerstwa sportu, to raz. dwa, ze chodząc na mecze, czy płacą za canal plus też dajesz składkę na pzpn.
a wkurzam sie na to, ze oni wypłacają sobie premie (czyli nagrody!!!) a polska pilka leeeeeży po całości, nie ma sukcesów reprezentacji, liga to żenada, nie ma perspektyw na przyszłość. po prostu dno.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 257
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #508 dnia: Października 10, 2009, 22:09:52 pm »
Wiem że faceta poznaje sie nie po tym jak zaczyna ale po tym jak kończy, ale mimo wszystko niesmak pozostanie. Nie oczekiwałem nic wielkiego po tym meczu, nie oczekiwałem jakiejś wirtuozerii, świetnej gry, totalnej zmiany. Ba, ja nawet zwycięstwa nie oczekiwałem. Liczyłem tylko na jedno, na to czego mi brakowało za pana Leo już od bardzo dawna. Na zaangażowanie i chęć do gry. Niestety pan Majewski chyba nie dał rady zmotywować piłkarzy. Jak narazie: kciuk w dół.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #509 dnia: Października 10, 2009, 22:15:33 pm »
Mnie najbardziej martwi, że piłkarze z naszej ligi nic nie zagrali co pokazuje tylko gdzie nasza piłka jest czyli w lesie... czuje, że zmiana trenera reprezentacji nie poprawi naszej gry trzeba zmian gdzie indziej :???:
Yeahh, me and hate that's an odd couple

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #510 dnia: Października 11, 2009, 00:39:04 am »
Gra wyglądała nawet nieźle. Gdyby zmienić Kowalewskiego i Polczaka w obronie, a w pomocy marnego Lewandinho na graczy lepszych (a niewątpliwie takich mamy), będzie coś dobrego :)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 257
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #511 dnia: Października 11, 2009, 00:42:06 am »
Gra wyglądała nawet nieźle. Gdyby zmienić Kowalewskiego i Polczaka w obronie, a w pomocy marnego Lewandinho na graczy lepszych (a niewątpliwie takich mamy), będzie coś dobrego :)
Chyba naprawde inny mecz oglądaliśmy. ;)

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #512 dnia: Października 11, 2009, 00:45:56 am »
Nie.

Ci zawodnicy grali ze sobą pierwszy raz w życiu, na wyjeździe, z drużyną ze światowej czołówki, w rzęsisty deszcz - a w pierwszej połowie gra wyglądała naprawdę świetnie i było kilka dogodnych sytuacji do strzelenia gola. Przy bramkach zawaliły błędy indywidualne bramkarza przy pierwszej bramce i chyba Polczaka przy drugiej. A Mariuszek Lewandowski grał fatalnie - jak zawsze

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 257
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #513 dnia: Października 11, 2009, 01:12:21 am »
No to moge to zrzucić tylko na mój wrodzony pesymizm. ;)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #514 dnia: Października 11, 2009, 05:19:03 am »
Gdyśmy grali z Rep. Irlandii nasza szmaciarska(wybaczcie, ale inaczej tych patafianów nazwać nie można) reprezentacja zatrzymała się w moim hotelu. Wow i wogóle megacool! Jasne... Bardzo zaciekawiło mnie gdy to nasi reprezentanci zamówili sobie 20 browarów(naturalnie nie każdy pił toteż wypadło więcej na łeb) w noc przed meczem, a następnie poczeli błagać żeby im cichcem przemycić jeszcze kilka butelek wina do pokoi. Prawda jest taka, że gra w reprezentacji traktowana jest jako wolne od pracy. Do tego sowicie opłacone z "przygodami" i innymi bonusami. Wg. mnie powinno się wyje**ć na zbity pysk wszystkich tych skompromitowanych imprezowiczow i zebrać świeżą, młodą, a co najważniejsze nie zepsutą jeszcze tym biznesem ekipę. Pamiętacie kompromitację z Irl. Północną?? Podobno cały team grał na ostrym kacu......

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #515 dnia: Października 11, 2009, 09:42:40 am »
Kurde, i nie wsparłeś akcji Faktu: 'Polski futbol wódą stoi'? :D Cyknąłbyś parę fotek i miałbyś na samochód!

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #516 dnia: Października 17, 2009, 21:53:32 pm »
Wiem że faceta poznaje sie nie po tym jak zaczyna ale po tym jak kończy, ale mimo wszystko niesmak pozostanie. Nie oczekiwałem nic wielkiego po tym meczu, nie oczekiwałem jakiejś wirtuozerii, świetnej gry, totalnej zmiany. Ba, ja nawet zwycięstwa nie oczekiwałem. Liczyłem tylko na jedno, na to czego mi brakowało za pana Leo już od bardzo dawna. Na zaangażowanie i chęć do gry. Niestety pan Majewski chyba nie dał rady zmotywować piłkarzy. Jak narazie: kciuk w dół.
trudno dostroić odpowiednio 11 wyrobników na piłkarzy grających regularnie w swoich klubach w ledwie 2 tygodnie .  Sfrajerzyli się  w Pradze dojąc do popisu we własnych tyłach (tak dawno beznadziejnej obrony dawno nie widziałem) , ale już ze Słowakami powalczyli . Tylko czy samą tylko WALKĄ można sobie zaklepać miejscówke w polskiej rupieciarni tzn. reprezentacji . Okazuje sie ,że tak . Tylko patrzeć jak przyfrunie z powrotem Janas i ustawi pół teamu wedlug swego widzimisię ,które nadal nie będzie w smak pismakom ,ale jemu dałbym kredyt zaufania bowiem to pod jego wodzą rytmicznie i bez większych przeszkód biliśmy pionków i średniaków Europy będac 8 siłą tegoż Kontynentu . Kto osiągnał lepszy wynik ? :cool:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #517 dnia: Lipca 04, 2010, 20:31:47 pm »
Biedronka nowym sponsorem Polskiej reprezentacji  :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #518 dnia: Lipca 04, 2010, 20:54:20 pm »
Biedronka nowym sponsorem Polskiej reprezentacji  :lol:
Mocno sie usmiałem, przez dobę myslalem ze to jakiś żart w radu byl;)

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: POLSKA
« Odpowiedź #519 dnia: Lipca 21, 2010, 12:06:47 pm »
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC