Ankieta

czego nie lubisz u innych ?

chamstwa
17 (33.3%)
zarozumialstwa
10 (19.6%)
głupoty
21 (41.2%)
gdy mają racje
3 (5.9%)

Głosów w sumie: 47

Głosowanie skończone: Stycznia 11, 2006, 23:20:17 pm

Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 680753 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5680 dnia: Czerwca 23, 2017, 14:35:19 pm »
Wystarczy wiedzieć kim jest osoba na zdjęciu i czym się zajmuje.
Wiem kim jest, co nie zmienia faktu, że w dalszym ciągu nie widzę w tej focie potwierdzenia, że mówiła cokolwiek o swastykach. Dobra, dla mnie EOT.

Powiem wam koledzy, że z chęcią sprawdził bym grę, w której gracz wciela się w tego złego, tj niemców. Ale wątpię, by któryś wydawca chciał zaryzykować gównoburzę.
Yep, być "tą złą stroną" nie tylko w odniesieniu do nazistów. Widać niestety, że jak jakieś gry próbują, to są od razu na cenzurowanym.

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5681 dnia: Czerwca 23, 2017, 14:59:50 pm »
Ja pier**lę, piszesz że w grze nie ma swastyki, ludzie ci dają linki potwierdzające że swastyka w grze będzie  a ty dalej nie jesteś w stanie się przyznać że podałeś fałszywe informacje.

Przecież kilka razy się do tego odniosłem kłamco. Ale jeszcze raz, może teraz dotrze. Podałem informacje jakie podali sami twórcy zanim zmienili zdanie. Jak po zobaczeniu dwóch trailerów, gdzie swastyki są zastąpione dziwnymi symbolami a biali niemcy czarnymi, pisze że w grze swastyki są zastąpione dziwnymi symbolami, a biali niemcy czarnymi, to jest to całkowicie zgodne z prawdziwym przedstawieniem gry przez twórców. I tego nie zmienia że 3 tygodnie później zmienili zdanie i zapowiedzieli swastyki w singlu. Udowadnia tyle, że mówili i zapowiadali coś innego i po burzy w internecie się z tego wycofują.



Cytuj
1. brak wyraźnego zamieszczenia swastyki na materiałach promocyjnych nie jest dowodem na to, że twórcy nie mieli zamiaru umieścić nawet w singlu żadnych symboli nazistowskich

Robisz kurwę z logiki. Skoro na trailerze w miejscach swastyk były inne symbole, to chyba przekaz tego komunikatu był taki że tak też będzie w pełnej grze. Raz jeszcze powtarzam - nie chodzi o "brak wyraźnego zamieszczenia swastyki", tylko wyraźne zastąpienie ich innymi symbolami.



1. twórcy nie podali takich informacji, to ty je sobie "podałeś" po obejrzeniu materiałów promocyjnych, nie zważając na to, że materiały promocyjne mogą się rządzić własnymi prawami i nie są dowodem na to, że w grze w żadnym trybie i w żadnym regionie nie będzie symboli nazistowskich  (wiadomo np. że w Niemczech ich nie będzie, bo to niezgodne z ich prawem)
2. jedyna PODANA INFORMACJA przez twórców jest taka, że symbole nazistowskie w grze będą, ale wyłącznie w trybie single player
3. o tym, że swastyka jest według twórców symbolem o mocnym zabarwieniu emocjonalnym świadczy fakt, że dokładnie właśnie to mówią w wywiadach i że zdecydowali się nie umieszczać tego symbolu w trybie multiplayer,
4. twórcy od początku mówili, że czarnych w nazistowskich mundrukach zobaczymy tylko w trybie multiplayer, bo tam stawiają na fun, a nie na realizm
5. przypisujesz twórcom intencje i "zmianę zdania", a nie masz na to jakichkolwiek dowodów oprócz własnych spekulacji
6. twórcy zapowiedzieli, że w grze będzie swastyka kilka dni przed tym jak ty napisałeś post, że "swastyki nie będzie"

Ja robię kurwę z logiki? Przed chwilą wstawiłeś zdjęcie feministki z jednym z devów, twierdząc, że to dowód na to, że intencją twórców było "wybielanie Niemców" i usunięcie z gry symboli nazistowskich...

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5682 dnia: Czerwca 23, 2017, 15:56:20 pm »
1. twórcy nie podali takich informacji, to ty je sobie "podałeś"

Ja sobie podałem  :lol: Masz nieuku, czytaj skoro dalej nie rozumiesz że o dodaniu swastyk w singlu powiedzieli dopiero po tej całej gównoburzy:

http://www.ign.com/articles/2017/06/14/e3-2017-call-of-duty-ww2s-single-player-seems-big-on-thrills-but-lacks-soul

Cytuj
What I saw of Call of Duty’s single-player

Cytuj
A flag of red cloth and the unmistakable white circle stood shredded just short of the actual swastika symbol itself

Cytuj
But how can a World War 2 game “show atrocities” and “[go] there” if it’s apparently too afraid to display a swastika?

https://heatst.com/gaming/developers-of-call-of-duty-wwii-scrub-swastika-from-historically-authentic-game/

Cytuj
One would naturally assume that this would allow for the display of Nazi imagery—but its makers at Activision have opted to scrub out the swastika.

http://forward.com/fast-forward/374746/is-call-of-duty-recreating-world-war-ii-without-swastikas/

Cytuj
The replacement of the swastika with the black cross left some wondering if history was being rewritten.

http://furiousfanboys.com/2017/06/call-duty-censors-wwii-historically-accurate-game/

Cytuj
This week’s E3 in Los Angeles has confirmed a long-running fear about Call of Duty WWII: Sledgehammer Games has censored the Germans in their “historically accurate” WWII game by removing all swastikas.

Cytuj
There are still a few months to go before Call of Duty WWII releases, so hopefully the outrage over the censorship will force Sledgehammer to reverse their “safe space” decision.

Mogę tak dziesiątkami. W ostatnim materiale nawet mówią że oburzenie na cenzurę może sprawić że zmienią decyzję, co właśnie zrobili. Ale nie kur**, to tylko ja to sobie podałem, bo materiały od twórców, presski, trailery, materiały również z singla, ci wszyscy dziennikarze którzy widzieli grę na E3, rozmawiali z twórcami, robili wywiady i reportaże o grze - oni wszyscy to sobie uroili bo ja im to podałem na forum GO  :lol:

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5683 dnia: Czerwca 23, 2017, 16:14:48 pm »
1. twórcy nie podali takich informacji, to ty je sobie "podałeś"

Ja sobie podałem  :lol: Masz nieuku, czytaj skoro dalej nie rozumiesz że o dodaniu swastyk w singlu powiedzieli dopiero po tej całej gównoburzy:

http://www.ign.com/articles/2017/06/14/e3-2017-call-of-duty-ww2s-single-player-seems-big-on-thrills-but-lacks-soul

Cytuj
What I saw of Call of Duty’s single-player

Cytuj
A flag of red cloth and the unmistakable white circle stood shredded just short of the actual swastika symbol itself

Cytuj
But how can a World War 2 game “show atrocities” and “[go] there” if it’s apparently too afraid to display a swastika?

https://heatst.com/gaming/developers-of-call-of-duty-wwii-scrub-swastika-from-historically-authentic-game/

Cytuj
One would naturally assume that this would allow for the display of Nazi imagery—but its makers at Activision have opted to scrub out the swastika.

http://forward.com/fast-forward/374746/is-call-of-duty-recreating-world-war-ii-without-swastikas/

Cytuj
The replacement of the swastika with the black cross left some wondering if history was being rewritten.

http://furiousfanboys.com/2017/06/call-duty-censors-wwii-historically-accurate-game/

Cytuj
This week’s E3 in Los Angeles has confirmed a long-running fear about Call of Duty WWII: Sledgehammer Games has censored the Germans in their “historically accurate” WWII game by removing all swastikas.

Cytuj
There are still a few months to go before Call of Duty WWII releases, so hopefully the outrage over the censorship will force Sledgehammer to reverse their “safe space” decision.

Mogę tak dziesiątkami. W ostatnim materiale nawet mówią że oburzenie na cenzurę może sprawić że zmienią decyzję, co właśnie zrobili. Ale nie kur**, to tylko ja to sobie podałem, bo materiały od twórców, presski, trailery, materiały również z singla, ci wszyscy dziennikarze którzy widzieli grę na E3, rozmawiali z twórcami, robili wywiady i reportaże o grze - oni wszyscy to sobie uroili bo ja im to podałem na forum GO  :lol:


...

Pierwszy link:

Cytuj
New footage of the game released at E3 2017 depict the black cross instead of the swastika.

Drugi link:

Cytuj
A new trailer for the game, unveiled at the the Electronic Entertainment Expo in Los Angeles, showed Nazi paraphernalia replaced with the Schwarzes Kreuz, a black cross, according to Heat Street.

Trzeci link:

Cytuj
Also, Sledgehammer is reported to have said that they removed the swastikas because they didn’t want to upset anyone.

Każdy z tych newsów odnosi się do trailera zaprezentowanego na E3 (czyli: materiału promocyjnego). Na trzeciej stronce masz podaną plotę, bez żadnego źródła, która akurat bardzo wygodnie pasuje do narracji prowadzonej na stronce.

Twórcy nie podali informacji, że w grze nie będzie swastyki. Każda z tych stron robi dokładnie to samo co ty: na podstawie trailera stwierdzają, że w grze swastyki na pewno nie będzie i sugerują lewacki spisek.

Twórcy po E3 po raz pierwszy zabrali głos w tej sprawie i powiedzieli, że swastyki będą w singlu, a nie będzie ich w multi.

Każdy może sobie wejść na materiały na koncie na yt call of duty i zobaczyć, że ta wielka "gównoburza" o której mówisz ogranicza się do jakichś prawicowych stronek, bo te wielce kontrowersyjne trailery mają 90+% lajków.

Już naprawdę skończ temat i przestań się kompromitować.


edit:

niechący pominąłem IGN:


Cytuj
During the short hands-off preview,

Faktycznie gość tu pisze że podczas gameplay trailera który im pokazali nie było niczego - ani swastyki, ani zastępującego go symbolu. Nie było też krzyża obecnego na innych materiałach promocyjnych.

« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2017, 16:26:58 pm wysłana przez Shard »

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5684 dnia: Czerwca 23, 2017, 16:33:23 pm »
IGN = prawicowa stronka :lol: I wcale nie byli na pokazie single playera o którym piszą, tylko na podstawie trailera multiplayer sobie wszystko ubzdurali :lol: Shard po raz kolejny pokazuje że ksywa nie jest przypadkowa.

O, widzę edit poszedł.

Cytuj
Cytuj

    During the short hands-off preview,


Faktycznie gość tu pisze że podczas gameplay trailera który im pokazali nie było niczego - ani swastyki, ani zastępującego go symbolu. Nie było też krzyża obecnego na innych materiałach promocyjnych.

No faktycznie, no popatrz, no faktycznie, okazało się, że jednak :lol: I nie żadnego "gameplay trailera" tylko 20 minut gameplayu z kampanii. Udowodnił że nie było swastyk również w single playerze - dopiero teraz twórcy mówią, że je dodadzą. Czyli dokładnie tak jak ci tłumaczę od dwóch stron.



« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2017, 16:38:29 pm wysłana przez el becetol »

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5685 dnia: Czerwca 23, 2017, 16:53:44 pm »
IGN = prawicowa stronka :lol: I wcale nie byli na pokazie single playera o którym piszą, tylko na podstawie trailera multiplayer sobie wszystko ubzdurali :lol: Shard po raz kolejny pokazuje że ksywa nie jest przypadkowa.

O, widzę edit poszedł.

Cytuj
Cytuj

    During the short hands-off preview,


Faktycznie gość tu pisze że podczas gameplay trailera który im pokazali nie było niczego - ani swastyki, ani zastępującego go symbolu. Nie było też krzyża obecnego na innych materiałach promocyjnych.

No faktycznie, no popatrz, no faktycznie, okazało się, że jednak :lol: I nie żadnego "gameplay trailera" tylko 20 minut gameplayu z kampanii. Udowodnił że nie było swastyk również w single playerze - dopiero teraz twórcy mówią, że je dodadzą. Czyli dokładnie tak jak ci tłumaczę od dwóch stron.





Nie, to dowodzi tylko temu że w jakimś buildzie nie mieli ani swastyk ani niczego innego, i że faktycznie zastanawiali się nad tym czy powinno się umieszczać swastyki w grze wideo, o czym mówili właśnie w wypowiedzi, gdzie potwierdzili że swastyki będą w singlu ;)

http://www.dualshockers.com/call-of-duty-wwii-beta-multiplayer-pc-ps4-xbox-one/
Cytuj
It’s something we really wrestled with. You know there is this responsibility to balance what really happened in an authentic way, but, you know, we really need to be respectful for the victims in this very dark time in human history. This was a massive war, a global conflict. 100,000,000 people perished in this. So, ultimately we decided that Nazi symbols like the swastika had a place in our campaign, to be historically accurate…But in our multiplayer and zombies, this a global community, this a global community where the experience is visceral and intense, and we didn’t feel like it was appropriate there. It’s a dark symbol, and we have to be really respectful and mindful of the customs and regulations of different territories, and we wanted the whole community to play together…

To wypowiedź z livestreamu o Call of Duty, który miał miejsce niecałe 24 godziny po konferencji Sony, gdzie twórca odniósł się do braku swastyka w trailerze na E3. Co ciekawe, artykuł IGNu który podałeś wyszedł dzień później, więc widać chłopaki nie odrobili do końca lekcji.

Jeśli uważasz że gość kłamie i że decyzja została podjęta po pokazaniu trailera na E3 - cóż, twoja sprawa, choć chyba nikt nie wierzy w to że tego rodzaju decyzje są podejmowane w ciągu kilkunastu godzin.

Mrocz

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5686 dnia: Czerwca 23, 2017, 16:58:30 pm »
pierdu pierdu.... A swastyki ostatecznie będą, więc o czym ta jałowa dyskusja?

Naprawdę zawsze trzeba analizować co, jak i dlaczego?

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5687 dnia: Czerwca 23, 2017, 17:08:36 pm »
Shard się uczepił tych swastyk jak gringiel włosów na dupie, chociaż clue tematu są bardziej feministki wpływające na developerów czego efektem są potem czarne kobiety w niemieckich szeregach w grze o II Wojnie, bo przecież parytet płci i równe pokazanie ras jest ważniejsza niż fakty i logika. Przez to temat wylądował w "Tolerancji".
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2017, 17:13:26 pm wysłana przez el becetol »

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5688 dnia: Czerwca 23, 2017, 17:14:45 pm »
Shard się uczepił tych swastyk jak gringiel włosów na dupie, chociaż clue tematu są bardziej feministki wpływające na developerów czego efektem są potem czarne kobiety w niemieckich szeregach w grze o II Wojnie, bo to przez to temat wylądował w "Tolerancji".

Shard uczepił się twojego kłamstwa i manipulacji informacją. Sprostowałem nieprawdziwą informację, którą tu udostępniłeś:

Cytuj
2017 - w nowym Call of Duty od Sledgehammer Games dziejacym się w czasach II Wojny Światowej w szeregach niemców są czarne kobiety, za to nie ma swastyki, bo twórcom nie pasowała do klimatu.

Nic tu nie było o feministkach wpływających na cokolwiek, wszystkie pozostałe rzeczy dodałeś sobie później. Pełno postów odwracania kota ogonem i marnych tłumaczeń, żeby tylko nie przyznać się, że podałeś fałszywą informację i dopasowujesz prawdę do własnych potrzeb.

No ale Mrocz ma rację, że to jałowa dyskusja, także ode mnie to tyle na ten temat.

edit:

Żeby już nie śmiecić: no racja, tyle tych postów w tym temacie że błędnie wydawało mi się, że to o Anicie rozpoczęło się dopiero później  :lol: mój błąd.

Ale cóż, znów skupiasz się na pobocznej rzeczy, a istota rzeczy pozostaje niezmieniona: podałeś błędne informacje, żeby uskuteczniać swoją krucjatę przeciw "lewactwu".
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2017, 17:46:33 pm wysłana przez Shard »

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5689 dnia: Czerwca 23, 2017, 17:37:46 pm »
Nic tu nie było o feministkach wpływających na cokolwiek wszystkie pozostałe rzeczy dodałeś sobie później.

Ja je**e jak mozna być tak zakłamanym manipulantem :lol: Dosłownie pierwsze zdanie mojego pierwszego posta na ten temat:

2015 - developera odwiedza feministka Anita:

Ale co tam, pomińmy to w cytowaniu manipulując wypowiedzią i wmawiajmy że nic tam nie było na temat żadnych feministek, dopiero później to sobie dodałem :lol:

podałeś błędne informacje, żeby uskuteczniać swoją krucjatę przeciw "lewactwu".

"Prawicowa stronka" IGN pewnie też pewnie krucjatę przeciw lewactwu prowadziła podając to samo :lol:


« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2017, 17:58:44 pm wysłana przez el becetol »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5690 dnia: Czerwca 23, 2017, 19:02:35 pm »
becet, a nie myślałeś żeby umówić się u jakiegoś devsa na spotkanie i uświadomić go w prawdzie historycznej? coś bardzo bierna jest prawa strona, a bez pracy nie ma kołaczy, co ta feministka pięknie udowodniła ;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5691 dnia: Czerwca 23, 2017, 22:14:17 pm »
becet, a nie myślałeś żeby umówić się u jakiegoś devsa na spotkanie i uświadomić go w prawdzie historycznej? coś bardzo bierna jest prawa strona, a bez pracy nie ma kołaczy, co ta feministka pięknie udowodniła ;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Normalni ludzie zakładają (słusznie zresztą), że produkt będzie z założenia zgodny z prawdą. To lewactwo robi takie wycieczki do studiów (growych, medialnych...), żeby wciskać swoją "prawdę". Naprawdę tego nie widzisz na co dzień w mediach?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5692 dnia: Czerwca 23, 2017, 22:27:49 pm »
becet, a nie myślałeś żeby umówić się u jakiegoś devsa na spotkanie i uświadomić go w prawdzie historycznej? coś bardzo bierna jest prawa strona, a bez pracy nie ma kołaczy, co ta feministka pięknie udowodniła ;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Normalni ludzie zakładają (słusznie zresztą), że produkt będzie z założenia zgodny z prawdą. To lewactwo robi takie wycieczki do studiów (growych, medialnych...), żeby wciskać swoją "prawdę". Naprawdę tego nie widzisz na co dzień w mediach?
przypomnij który produkt był ostatnio zgodny z prawdą?

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5693 dnia: Czerwca 23, 2017, 22:40:25 pm »
A jak kobieta nie chce wam skoczyć po piwo lub wychodzi bez pytania z kuchni to od razu lejecie w morde czy pierw golicie feministke na łyso w ramach ostrzeżenia?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5694 dnia: Czerwca 23, 2017, 23:15:57 pm »
A jak kobieta nie chce wam skoczyć po piwo lub wychodzi bez pytania z kuchni to od razu lejecie w morde czy pierw golicie feministke na łyso w ramach ostrzeżenia?
przeczytaj co napisałeś i zastanów sie nad sobą. Być moze trzeba bedzie odwiedzić jakiś zakład zamkniety aby lewackie omamy okiełznać.

Marins

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5695 dnia: Czerwca 23, 2017, 23:43:28 pm »
Piękna soczysta orka Tarczyńskiego nt uchodźców w lewackim bcc. Poziom dziennikarstwa jak w tvn  :lol: iq ameby  :lol:

Marins

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5696 dnia: Czerwca 24, 2017, 01:42:41 am »
A jak kobieta nie chce wam skoczyć po piwo lub wychodzi bez pytania z kuchni to od razu lejecie w morde czy pierw golicie feministke na łyso w ramach ostrzeżenia?
Współczuje twojej żonie - jak masz i całej rodzinie zwyrodnialcu.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5697 dnia: Czerwca 24, 2017, 07:20:09 am »
Piękna soczysta orka Tarczyńskiego nt uchodźców w lewackim bcc. Poziom dziennikarstwa jak w tvn  :lol: iq ameby  :lol:


Zgasił ją jak peta. W panice przed większa kompromitacją przerwała wywiad.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5698 dnia: Czerwca 24, 2017, 10:11:41 am »


becet, a nie myślałeś żeby umówić się u jakiegoś devsa na spotkanie i uświadomić go w prawdzie historycznej? coś bardzo bierna jest prawa strona, a bez pracy nie ma kołaczy, co ta feministka pięknie udowodniła ;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Normalni ludzie zakładają (słusznie zresztą), że produkt będzie z założenia zgodny z prawdą. To lewactwo robi takie wycieczki do studiów (growych, medialnych...), żeby wciskać swoją "prawdę". Naprawdę tego nie widzisz na co dzień w mediach?

ja to się dziwię, że ty to widzisz, a mimo to zakładasz, że "produkt będzie zgodny z prawdą" :lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5699 dnia: Czerwca 24, 2017, 10:13:36 am »
A jak kobieta nie chce wam skoczyć po piwo lub wychodzi bez pytania z kuchni to od razu lejecie w morde czy pierw golicie feministke na łyso w ramach ostrzeżenia?
Współczuje twojej żonie - jak masz i całej rodzinie zwyrodnialcu.
a w robocie z ciapakami się witasz, faka na dzień dobry sprzedajesz, czy od razu w mordę lejesz?

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5700 dnia: Czerwca 24, 2017, 10:26:32 am »
Pracowalem raz z turkami. Niestety ale to jest poziom nizej niz Polak. Nie spodziewalem sie tego, ale taka jest prawda.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5701 dnia: Czerwca 24, 2017, 10:27:18 am »
becet, a nie myślałeś żeby umówić się u jakiegoś devsa na spotkanie i uświadomić go w prawdzie historycznej? coś bardzo bierna jest prawa strona, a bez pracy nie ma kołaczy, co ta feministka pięknie udowodniła ;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Normalni ludzie zakładają (słusznie zresztą), że produkt będzie z założenia zgodny z prawdą. To lewactwo robi takie wycieczki do studiów (growych, medialnych...), żeby wciskać swoją "prawdę". Naprawdę tego nie widzisz na co dzień w mediach?
Przecież gry i filmy zawsze naginają fakty, nothing is true everything is permitted ;)
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5702 dnia: Czerwca 24, 2017, 10:28:32 am »
Pracowalem raz z turkami. Niestety ale to jest poziom nizej niz Polak. Nie spodziewalem sie tego, ale taka jest prawda.
Mówisz o zwykłych polakach januszach czy polakach patologach? Patolog mam na myśli nie to znaczenie pierwsze co wam przyszło do głowy tylko drugie.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5703 dnia: Czerwca 24, 2017, 11:03:27 am »
Januszach. Odstreczajacy, leniwi, nieokrzesani.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Marins

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5704 dnia: Czerwca 24, 2017, 11:05:30 am »
A jak kobieta nie chce wam skoczyć po piwo lub wychodzi bez pytania z kuchni to od razu lejecie w morde czy pierw golicie feministke na łyso w ramach ostrzeżenia?
Współczuje twojej żonie - jak masz i całej rodzinie zwyrodnialcu.
a w robocie z ciapakami się witasz, faka na dzień dobry sprzedajesz, czy od razu w mordę lejesz?
Lewak broni lewaka. Lewaki = ciapaki.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5705 dnia: Czerwca 24, 2017, 11:21:55 am »
Krótko: czy prawilni faceci mówią wprost swoim kobitkom gdzie jest ich miejsce w tradycyjnym modelu rodziny? Czy też wolą nie "zadrzaźniać"?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5706 dnia: Czerwca 24, 2017, 11:29:01 am »
A jak kobieta nie chce wam skoczyć po piwo lub wychodzi bez pytania z kuchni to od razu lejecie w morde czy pierw golicie feministke na łyso w ramach ostrzeżenia?
Współczuje twojej żonie - jak masz i całej rodzinie zwyrodnialcu.
a w robocie z ciapakami się witasz, faka na dzień dobry sprzedajesz, czy od razu w mordę lejesz?
Lewak broni lewaka. Lewaki = ciapaki.
to nie jest odpowiedz na zadane pytanie :roll:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5707 dnia: Czerwca 24, 2017, 11:49:11 am »
Pracowalem raz z turkami. Niestety ale to jest poziom nizej niz Polak. Nie spodziewalem sie tego, ale taka jest prawda.
A ja po tym poscie wnosze, ze Ty jestes jeszcze nizej niz taki turek. Gardze.

Marins

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5708 dnia: Czerwca 26, 2017, 00:05:44 am »
Zbieranina:
http://prostozmostu.pl/tylko-kibic-przeciwstawil-sie-terrorystom-w-londynie-zostal-ciezko-ranny,7605.html
Cytuj
Gdy w sobotę wieczorem trzej terroryści zaatakowali nożami ludzi w Londynie, 47-letni Roy Larner, fan londyńskiego klubu piłkarskiego Millwall, bez wahania stawił im opór. Zaryzykował życie. Ciężko ranny został przewieziony do szpitala na oddział intensywnej opieki.



Dalej:
Cytuj
Wczoraj miał miejsca marsz FLA (Football Lads Alliance) założonej 3 tyg temu. Uczestniczyliśmy w nim na zaproszenie kibiców Tottenhamu. Pojawiło się Ok 5 tys osób, co jak na tak krótki okres jest sukcesem organizatorów. Hasło przewodnie "United Against Extremism". Ramie w ramie maszerowali kibice Tottenhamu,Chelsea,Millwall i wiele innych ekip. W ciszy i spokoju czyli bez prowokowania medialnego ścieku. Wg dzisiejszych danych uczestniczyło Ok 10 tys osób

Plus
http://newsweb.pl/2017/06/18/sluchajcie-tam-w-brukseli-polskie-trybuny-subtelnie-wyrazily-swoje-zdanie-o-uchodzcach-wideo/

Taki dumny  :angel: :angel:

Marins

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5709 dnia: Czerwca 26, 2017, 00:11:14 am »
Wojna będzie ciężka bo oprócz muslimów trzeba będzie napier**lać lewaków ale damy rade. Gardzę wami.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5710 dnia: Czerwca 26, 2017, 02:38:57 am »
naje**ny to do domu.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5711 dnia: Czerwca 26, 2017, 12:03:02 pm »
naje**ny to do domu.
a gdzie tolerancja?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5712 dnia: Czerwca 26, 2017, 12:24:25 pm »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5713 dnia: Czerwca 26, 2017, 15:19:56 pm »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5714 dnia: Czerwca 26, 2017, 15:42:33 pm »
Może nie być miejsca!

Marins

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5715 dnia: Czerwca 26, 2017, 15:43:01 pm »
naje**ny to do domu.
Prawda boli ? Pijany czy co ?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5716 dnia: Czerwca 26, 2017, 16:01:41 pm »
naje**ny to do domu.
Prawda boli ? Pijany czy co ?

U nas się tak mówi. Ale akurat sam pisałem to po piwkach jak wróciłem na chatę :lol: Nie wiedziałem czy "gardzę wam"i było do lewaków i muslimów, czy do forum ;)



Marins

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5717 dnia: Czerwca 26, 2017, 16:19:55 pm »
To gitara :) Gardzę lewakami, którzy do tego wszystkiego doprowadzili.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155

pawel_k

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-01-2016
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 4
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5719 dnia: Czerwca 27, 2017, 22:42:30 pm »
Rozumiem jakby nazywali to ksenofobicznym czy szowinistycznym atakiem, ale nazywanie kolesia który nie lubi Polaków rasistą to chyba jednak mało precyzyjne określenie...