Ankieta

czego nie lubisz u innych ?

chamstwa
17 (33.3%)
zarozumialstwa
10 (19.6%)
głupoty
21 (41.2%)
gdy mają racje
3 (5.9%)

Głosów w sumie: 47

Głosowanie skończone: Stycznia 11, 2006, 23:20:17 pm

Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 679371 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4920 dnia: Czerwca 13, 2016, 20:19:17 pm »
Ludzi?
Jakich ludzi?

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4921 dnia: Czerwca 14, 2016, 11:46:01 am »


Zero tolerancji dla tych dzikusów.

Marins

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4922 dnia: Czerwca 14, 2016, 16:41:23 pm »
Nie dziala.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4923 dnia: Czerwca 14, 2016, 17:13:04 pm »
Coś o ruskich pewnie było.
Becet nie daje sobie sprawy(jak zwykle zresztą), ze burdel zaczeli robić francuzi, co wkurwiło anglików i anglicy lali ruskich przez dwa dni do samego meczu. Ruscy sie wkurwili i wezwali posiłki(prawdziwych turystów) i po meczu przez dwa dni znowu lali anglików i przy okazji francuzów. No ale wiadomo najgorsi sa zawsze ruscy bo u nich nie ma demokracji a na krymie ładne i tanie kurorty sie marnują.
Ewidentnie usa i zachód dąży do wojny..

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4924 dnia: Czerwca 14, 2016, 17:47:06 pm »
Było jak ruskie zwierzęta kobietę spokojnie po ulicy idącą kopały bo miała barwy Anglii. Ale to pewnie agentka USA dążyła do wojny żeby odbić Krym, a dzielni Ruscy się tylko bronili.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4925 dnia: Czerwca 14, 2016, 19:18:57 pm »
Rydzyk teraz na trwam: gender to grzeciwko rozumowi :lol:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4926 dnia: Czerwca 17, 2016, 17:55:54 pm »
Cytuj
Z Toonym (Tomaszem Chachurskim), byłym raperem grupy Prosto, Polakiem, który od dziecka mieszka w Niemczech i któremu za miłość do ojczyzny i Chrystusa muzułmanie grożą śmiercią, rozmawia ks. Jarosław Gluziński.

Kontaktowali się z Tobą dziennikarze „Gazety Wyborczej”?

Tak, niejednokrotnie. Prosili mnie o wywiad, którego kategorycznie im odmówiłem.

Dlaczego?


Z ludźmi „Wyborczej” i grupy ITI nigdy nie będę rozmawiał. To media spod kapitału niemieckiego, kierowane przez grupę Axel Springer, wydającą takie brukowce jak „Bild”. Propagują ideologię, której nie popieram, często bardzo antypolską i antychrześcijańską. To media, które we krwi mają fałszerstwo faktów.

Sądzisz, że te media partycypują w destabilizacji porządku społecznego w Polsce?

Oczywiście, wraz z KOD-em tworzą jeden sort. To zwykli konfidenci sprzedający Polskę w europarlamencie. Stoją po stronie takich antypolskich posłów jak chociażby Martin Schulz. To liberalni ekstremiści pod demokratyczną maską. Budując europejski establishment, zwykłym ludziom próbują narzucać swoje ideologie, często neoliberalne i bardzo przesadzone poglądy lewicowe. Patriotyzm jest i będzie przez nich niszczony.

Serwują również multikulturalizm.

Dopóki ta różnorodność kulturowa sięga 3–4 proc., wszystko w porządku. Jednak gdy ten próg jest przekraczany, społeczeństwo zmienia się, liczba obcych wzrasta, przez co czują się coraz pewniej. Nie mówimy tu oczywiście o wszystkich muzułmanach, gdyż są również tacy, którzy mimo swojej wiary w miarę się integrują i dopasowują do społeczeństwa, w którym żyją. Większość jednak próbuje narzucić nam swoją kulturę, wiarę i obyczaje. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że często znajdowałem się w sytuacjach, kiedy nasza wiara była wielokrotnie poniżana. Samego Jezusa uważają za oszusta i zwykłego proroka. Według ich ideologii Jezus nie został ukrzyżowany, nie jest synem Boga czy Bogiem wcielonym. Gdy mówimy „Jezus jest Bogiem”, fundamentalni muzułmanie wpadają w szał i nieraz grożą śmiercią. Przyjechałem do Niemiec, mając trzy latka, wychowałem się na multietnicznym osiedlu i wiem, o czym mówię. Przykro mi to powiedzieć, ale jednak jeśli dochodziło do starć międzykulturowych, to w 99 proc. prowokatorami byli muzułmanie. Często tworzą swoje własne społeczeństwo, izolując się na osiedlach, gdzie mieszka większość muzułmanów. Trzeba im przyznać, że potrafią trzymać się razem i wspierać na emigracji, w przeciwieństwie do Polaków, i nad tym trzeba popracować, drodzy Polacy.

Od ośmiu lat na raperskiej scenie nawijasz o różnych tematach, między innymi o Polsce, chrześcijaństwie i patriotyzmie. Na szyję zakładasz różaniec, nie wstydzisz się wziąć do ręki krzyża i przywdziewasz bluzy z symbolami Polski Walczącej, notabene Twojej własnej marki. Z tego jednak nie ma dobrego hajsu. Nie było lepiej wejść w raperski mainstream i rymować o wciąganiu koksu i tanich laskach?

Nie nawijałbym o tym, co w moim życiu nie miało miejsca. Nie jestem narkomanem ani nie chodzę na tanie laski, mimo że w moim środowisku wielu kumpli od tego nie stroni. Wiem, jak wielu z nich miało odloty po koksie i niemal stracili życie, dlatego nigdy nie będę rapował o takim syfie. Niech nikt nie myśli, że jestem święty. Jestem grzesznikiem i sporo mam za skórą. Rapuję o tym, co jest dla mnie istotne, jak Bóg, honor i ojczyzna, nie wypieram się chrześcijaństwa w moich tekstach, ponieważ szanuję Jezusa i jestem osobą wierzącą, nie wstydzę się tego. Oczywiście podchodzę do życia jak człowiek, który żyje w XXI w., lubię się również raz na jakiś czas zabawić, o czym też wspominam w tekstach. Specjalizuję się także w walkach między raperami, tzw. ‚dissach’.

Zauważyłem, że od pewnego czasu pod Twoimi teledyskami na YouTube, gdzie bezkompromisowo wyznajesz wiarę, zablokowałeś możliwość komentowania. Powodem była lawina hejtu, jaka na Ciebie spadała?

Nieprzyjazne komentarze pojawiły się od utworu „Deine Starke” („Twoja siła”). Ta patriotyczna piosenka została napisana dla Niemców po to, by za zachodnią granicą zrozumiano przywiązanie do ojczyzny. Co ciekawe, nawijałem z wokalistą Sahinem, który również śpiewał: „Twoją siłą jest twój kraj”. Pod wpływem propagandy w Niemczech nazywano nas faszystami, rasistami, nazistami czy ksenofobami. Mnie, ze względu na mój ciemny zarost, niektórzy Polacy nazywali ciapakiem czy brudasem, porównując w ten sposób do islamskiego ekstremisty, co nie jest prawdą. Pora rozwiać te plotki. Prawda jest taka, że w tamtych czasach często chodziłem na solarium i miałem przyciemnione włosy. Ot, i koniec (śmiech).

Wydarzyło się coś jeszcze?


W 2014 r. zostałem zaatakowany przez pewnych ludzi. Obroniłem się, delikatnie uderzając agresora. Zostało to nagrane i wrzucone na YT. Jedni mocno mnie popierali za to, że potrafiłem się obronić, inni zaś niesłusznie posądzili mnie o atak. Zostało to podchwycone przez niemieckiego blogera, który permanentnie obraża Jezusa, nazywając Go szmatą, wyśmiewa niepełnosprawnych i chorych. Mnie również zaatakował w niecenzuralny sposób. Postanowiłem się z nim spotkać i wyjaśnić to, co zaszło. Niestety on nie chciał nic wyjaśniać, zależało mu wyłącznie na zepsuciu mojego wizerunku i podał mnie do sądu. Tak się to załatwia na niemieckiej scenie rapu… żenada.

Posądzono Cię kiedyś o „mowę nienawiści”?


Tak, bo wypowiadałem się nieraz politycznie niepoprawnie. Np. ten bloger obraża wszystkich dokoła, włącznie z Bogiem i ludźmi cierpiącymi, a wszyscy milczą. Gdyby natomiast ktoś obraził Allaha czy proroka Mahometa, mainstream, lewica i islamiści nie milczeliby. Wręcz przeciwnie, lewica i mainstream wsadziliby nas za kraty, bo przecież jak można obrażać inną wiarę i kulturę. Szkoda, że w drugą stronę nie są tak konsekwentni. Islamiści najchętniej chcieliby mieć moją głowę, bo w końcu ich wiara jest najważniejsza.

Dolałeś oliwy do ognia po wydaniu utworu „Vaterunser” („Ojcze nasz”). W internecie zostałeś zmasakrowany.

To prawda. Na niemieckiej stronie RapUpdate.de jest cała masa wpisów tchórzliwych trolli. Od kilku lat istnieje w Niemczech moda na tzw. trolling, czyli permanentne obrażanie wybranych osób w sieci w celu zniesławienia i zniszczenia życia prywatnego. Anonimowe komentarze w internecie nie są najgorsze, to igraszka. Najgorsze są groźby wysyłane pocztą do moich rodziców, w których ojciec i matka są wyzywani od najgorszych skur… Mam tysiące wiadomości od muzułmanów czy islamistów pisanych z oficjalnych kont na Facebooku – grożą mi zabiciem, piszą, że chcą wyru… moją matkę, ojca, a nawet zmarłą babcię i dziadka. Wysyłają zdjęcia ze swoimi penisami, pisząc, że spuszczają się i szczają na naszą Biblię. Obrażają nasze polskie kobiety, nazywając je szmatami i kur…, twierdząc, że zaliczyli ich już wiele, twierdzą również, że my, Polacy, nie mamy honoru i nie jesteśmy w stanie ich obronić, bo jesteśmy chrześcijanami, a według nich chrześcijanie to tchórze. Za to, że jestem patriotą, nazywają mnie rasistą i często grożą zamordowaniem. Oczywiście tu nie jest mowa o wszystkich! Ale nie jest ich mało, a to jest bardzo niepokojące.

A jesteś rasistą?

W życiu! Mam sporo znajomych o innym kolorze skóry i nagrywałem wiele kawałków z ludźmi pochodzącymi z innej kultury. Nigdy ich nie oceniałem, dopóki nie narzucali mi swoich obyczajów i poglądów. Jedyne, czemu się sprzeciwiam, to islamski fundamentalizm, który próbuje wykluczyć ze społeczeństwa innowierców. To nie jest rasizm, to roztropność i miłość wobec bezbronnych.

Kto Ci dokładnie grozi?

Najczęściej radykalni islamiści. Przeważnie są to salafici, będący na fundamentalnej drodze islamu. Na niemieckich ulicach niczym świadkowie Jehowy rozdają wydania Koranu i inspirują ludzi do wyjazdu na Bliski Wschód w celu dokształcenia się i przeprowadzenia dżihadu Europie.

Salafici temu publicznie zaprzeczają.

Ich doktryna jasno naucza, że chlubą dla muzułmanina jest oszukać innowiercę. Poza tym wystarczy przeczytać Koran, by dowiedzieć się, jakie poglądy podzielają salafici. W Niemczech, jeżeli tylko raz wspomnisz o tym publicznie, to albo media zrobią z ciebie islamofoba, ksenofoba i rasistę w jednym, albo muzułmanie wydadzą na ciebie wyrok śmierci. Islamiści krzyczą na niemieckich ulicach: „Poobcinamy wam głowy!”, powołując się przy tym np. na surę 5 wiersz 72: „Niewiernym jest ten, który wierzy w Mesjasza, syna Maryi”. A niewiernego wolno im zabić w imię Allaha (np. sura 2:190, sura 9:5).

Jednak salafici to nie są wszyscy muzułmanie.

To prawda, jest kilka denominacji islamu: np. sunnici, szyici oraz alewici. Alewici nie utożsamiają się z fundamentalnym islamem. To pokojowo nastawieni ludzie, którzy nie mają nic wspólnego z agresywną realizacją dżihadu. Natomiast między radykalnymi szyitami a sunnitami trwa ponadtysiącletni spór o to, kto jest dowódcą islamu po śmierci Mahometa. Jednak najliczniejszą grupę stanowią sunnici, stanowiący w rzeczywistości około 80 proc. populacji muzułmanów. To do nich należą wspomniani wcześniej salafici. Wprowadzają szariat, nie stronią od rozlewu krwi.

Wtórują im politycy i ich elektorat, dla nich jesteś oszalałym ksenofobem. Czy podobnie jest z muzykami raperskiej sceny w Niemczech?

Raperzy muzułmańscy trzymają hip-hopową scenę uliczną, natomiast obok nich stoją niemieccy raperzy, których nie interesują jakiekolwiek wartości, kultura, o Bogu nawet nie wspominając. Co ciekawe, niemieckie media próbują bronić islamu, porównując Koran do Starego Testamentu. To kompletna niedorzeczność. Bez Jezusa i Nowego Testamentu wciąż bylibyśmy żydami, tymczasem Zbawiciel wypełnił prawo, czyniąc wszystko nowe. Przyrównywanie islamu do chrześcijaństwa na podstawie funkcjonowania społeczności oraz doktryny jest kardynalnym błędem.

Tymczasem w Polsce to patriotów i kibiców uważa się za zło wcielone.

To kompletna niedorzeczność. Takie traktowanie młodzieży podkręcali liberalni politycy w Polsce. Donald Tusk wypowiedział wojnę kibicom, a prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz patriotów nazywa „hołotą”. Tymczasem nikt z kibiców i patriotów nie zabija ludzi na ulicach czy nie grozi śmiercią tylko z powodu wyznawanej wiary czy narodowości. To ta młodzież jako pierwsza oddałaby życie za wiarę i ojczyznę, a nie Tusk czy Dutkiewicz.

To czemu nie chcesz się zemścić? Patrząc na Twój życiorys, grzecznym chłopcem to Ty nigdy nie byłeś. Może warto by było przekazać informację prześladowcom, że z Tobą tak łatwo nie będzie.

Moi wrogowie mnie znają i wiedzą, że ze mną tak łatwo nie będzie. Inaczej już dawno by mnie sprzątnęli. Zawsze gdy ktoś mnie atakuje, korzystam z prawa do obrony. To moje prawo, wbrew zakłamanej retoryce, jakoby chrześcijanin miał być zgadzającym się na wszystko zwykłym frajerem. Jezus też się bronił, gdy próbowano zepchnąć go ze skały. Kościół niemiecki zrobił z Jezusa ofiarę, tego, który zawsze nadstawia policzek, a czego przecież nie uczynił przed arcykapłanem. Zbudowano figurę Jezusa – „ojca tolerancji”. Gdzie w Ewangelii Jezus był tolerancyjny? Jezus był bezkompromisowy, nie tolerował zła, dewiacji czy fałszywych religii. Powiedział: „Tylko przeze Mnie pójdziecie do Ojca”. Tymczasem niemiecki kardynał Rainer Woelki stawia chrześcijaństwo na tym samym poziomie co islam, tj. sugeruje, że taka sama droga zbawienia jest zarówno w prawdziwej, jak i fałszywej religii! To nie ma nic wspólnego z postawą Jezusa. To znak, że Kościół w Niemczech jest w stanie agonalnym. Nie zdziwię się, gdy niedługo jakiś niemiecki hierarcha, idąc tropem szwedzkiej pastorki protestanckiej, będzie wnioskował, by usunięto krzyże z kościołów, by nie obrażać uczuć religijnych muzułmanów. To by była czysta realizacja prawa szariatu w Kościele! Wracając do zemsty, muszę podkreślić, że nie jestem jej zwolennikiem. Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie. Chociaż nie będę się zarzekał, że zemsty się nie dopuszczę. Jestem tylko człowiekiem…

Jednak muzułmanom również należy się szacunek.

Absolutnie tak. Jednak czym innym jest szacunek do człowieka, a czym innym stawianie Chrystusa na równi z Mahometem. Jezus przestrzegał przed tym, o czym mówią niemieccy hierarchowie: „Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po owocach”. Strzeżcie się Antychrysta – mówi Chrystus. Niemieccy hierarchowie namieszali katolikom w głowach, próbując Ewangelię dostosować do świata, nie zaś świat do Ewangelii.

Pomagasz muzułmanom?

W tym momencie wracam z pogrzebu zmarłej na raka 15-letniej muzułmanki, którą od kilku lat wspomagałem na różne sposoby. Ale nie chcę więcej o tym mówić. To, co robię, czynię z serca. „Niech lewa ręka nie wie, co czyni prawa”.

To może z innej beczki. Poza hip-hopem i polityką masz jakieś inne zainteresowania?

Oczywiście. Cale życie uprawiam sport – kiedyś koszykówkę, później futbol amerykański, a od kilku lat MMA. Niestety nawet w sferze sportu jest miejsce na szerzenie islamskiej ideologii, przez co zostałem zmuszony do opuszczenia klubu. Nie mogłem patrzeć, jak pozwala się na modlitwy w oktagonie podczas treningu, i głośno się temu sprzeciwiałem. Od tego jest meczet albo dom – to moje zdanie. Przerażające jest to, że młodzi adepci sztuk walki z owego gymu otwarcie mówią o swoich kuzynach walczących dla ISIS i są z nich naprawdę dumni. Ci chłopcy wcale nie pochodzą z Syrii czy Iraku, a z krajów kaukaskich. Brak mi słów. Już nawet spocić się na treningu nie można bez konfliktów kulturowo-religijnych. Dopóki siedzisz cicho, nie masz swojego zdania i pozwalasz na wszystko – nie jesteś ich wrogiem. Ja jednak nie należę do osób, które nie potrafią wyrazić swojego zdania.

Na koniec chciałbym dodać, że wszystko, co powiedziałem w tym wywiadzie, to moje odczucia z sytuacji, których doświadczałem przez ostatnie 28 lat. Każdemu człowiekowi należy się szacunek, dopóki nie narzuca swoich ideologii. Nie chcę demonizować muzułmanów, ale faktem jest, że naszym kulturom ciężko jest koegzystować. Dopóki nie znajdziemy skutecznej metody na walkę z radykalnym islamem, byłbym ostrożny w kwestii przyjmowania uchodźców.

zrodlo: Wywiad ukazał się na łamach ogólnopolskiego tygodnika Polska Niepodległa.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2016, 17:57:54 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4927 dnia: Czerwca 21, 2016, 19:26:46 pm »


Google.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4928 dnia: Czerwca 21, 2016, 23:13:03 pm »


Oficjalna rządowa kampania społeczna na Euro

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4929 dnia: Czerwca 22, 2016, 00:34:16 am »
Co to za kampania? Szwecja robi laskę murzynowi z niemiec?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4930 dnia: Czerwca 22, 2016, 01:11:14 am »
:lol: czyżby poszła piękna podmianka? :D


Wysłane z dupu za pomocą Tapatalk

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4931 dnia: Czerwca 22, 2016, 01:13:40 am »


Oficjalna rządowa kampania społeczna na Euro



:lol:

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4932 dnia: Czerwca 22, 2016, 07:18:59 am »
Szwecja na kolanach robi laskę niemieckiemu murzynowi z Afryki. So tolerant. Zmieniłbym tylko islandczyka na murzyna i kolor na dupie Belga na czarny. Wszystko by się zgadzało.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4933 dnia: Czerwca 22, 2016, 07:40:04 am »
Wut x D
To jest na powaznie czy ktos se beke kreci? :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4935 dnia: Czerwca 22, 2016, 10:45:41 am »
Wut x D
To jest na powaznie czy ktos se beke kreci? :lol:

Jest prawdziwe, chociaż ten ze Szwecją faktycznie wygląda jakby zrobił go /pol/
 :lol:

Zresztą 4chan już ulepsza:



 :lol:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2016, 10:53:02 am wysłana przez el becetol »

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4936 dnia: Czerwca 27, 2016, 10:47:36 am »
Apple z okazji parady Pride w San Fransisco:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4937 dnia: Czerwca 27, 2016, 10:57:55 am »
:cry_anim:

Zawsze byli trochę spedaleni, ale z Cookiem za sterami robi się tragedia.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4938 dnia: Czerwca 29, 2016, 12:50:47 pm »
Apple z okazji parady Pride w San Fransisco:

:cry_anim:

Zawsze byli trochę spedaleni, ale z Cookiem za sterami robi się tragedia.
Przyznać się, kto używa Appla? A może ktoś kupił dopiero za czasów Cooka za sterami? :angel:
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4939 dnia: Czerwca 29, 2016, 13:13:46 pm »
Ja i tel i komp od appla. Swietny sprzet.

Przyznac sie, kto uzywa google? :troll:

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4940 dnia: Czerwca 29, 2016, 13:39:42 pm »
Też używam. Telefon, komp, ipad mini i dwa ipody z dawnych czasów. Niestety z biegiem czasu a zwłaszcza po śmierci Jobsa Apple mi zobojętniało i w sumie nie mam ciśnienia na nowego iphonea czy maca. Mógłbym nawet stestować jakiegoś androida dla porównania. Nie pamiętam już kiedy kupiłem coś w app storze.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2016, 13:45:43 pm wysłana przez bojawiem »

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4942 dnia: Czerwca 30, 2016, 12:29:06 pm »
uuuu So tolerant. Ciekawe czy przeciętny uczestnik parady doceni gest i zakupi produkt.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4943 dnia: Czerwca 30, 2016, 13:53:42 pm »

Marins

  • Gość

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4945 dnia: Lipca 07, 2016, 01:37:32 am »

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4946 dnia: Lipca 07, 2016, 03:53:54 am »



Marins

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4947 dnia: Lipca 07, 2016, 09:09:54 am »
Już wysiadam, mam dość.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Marins

  • Gość

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4950 dnia: Lipca 08, 2016, 14:15:41 pm »
Zemsta murzynów. A Obama jeszcze podsycał z rana.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4951 dnia: Lipca 11, 2016, 11:36:54 am »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4952 dnia: Lipca 14, 2016, 11:58:28 am »
Uwaga idzie bomba:

http://www.filmweb.pl/news/Czarny+dzie%C5%84+dla+rasist%C3%B3w%3A+Chiwetel+Ejiofor+aposto%C5%82em+Piotrem-118420

Cytuj
Chiwetel Ejiofor ("Zniewolony", "Doktor Strange") prowadzi rozmowy w sprawie dołączenia do obsady filmu "Mary Magdalene". Rola, jaką mu zaoferowana, w pewnych kręgach zostanie przyjęta z oburzeniem. Ejiofor ma bowiem wcielić się w postać apostoła Piotra.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4953 dnia: Lipca 14, 2016, 15:09:00 pm »
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4954 dnia: Lipca 15, 2016, 00:34:39 am »
Zamach we Francji, ostatni update 60 zabitych. Islamista przejechał się ciężarówką przez zatłoczoną promenadę w Nicei.

Live thread:
https://www.reddit.com/live/x99pqdwudg0l/


windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4955 dnia: Lipca 15, 2016, 01:07:52 am »
http://pikio.pl/pierwsze-nagrania-z-rzezi-w-nieci/

W srodku filmiki. Ubogacanie kulturalne trwa w najlepsze.

Marins

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4956 dnia: Lipca 15, 2016, 01:20:09 am »
73 ofiar lewakow.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4957 dnia: Lipca 15, 2016, 07:47:22 am »
Drastyczne.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


Transformers zabija ludzi, niebywale.

« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2016, 07:56:42 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4958 dnia: Lipca 15, 2016, 10:58:50 am »
powinni zdelegalizować cieżarówki, zbyt łatwy do nich dostęp.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4959 dnia: Lipca 15, 2016, 11:52:33 am »
73 ofiar lewakow.

widzę, że emigracji ładnie odbija i nawet z de gaulle robią lewaka :roll: