Ankieta

czego nie lubisz u innych ?

chamstwa
17 (33.3%)
zarozumialstwa
10 (19.6%)
głupoty
21 (41.2%)
gdy mają racje
3 (5.9%)

Głosów w sumie: 47

Głosowanie skończone: Stycznia 11, 2006, 23:20:17 pm

Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 679375 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5640 dnia: Czerwca 18, 2017, 22:54:07 pm »
Mniej wiecej, TAK.

Marins

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5641 dnia: Czerwca 18, 2017, 23:14:00 pm »
 Mieszkam obecnie w Szkocji i po zamachach we Francji w Bataclan jak byłem się odlać w robocie to słyszałem na własne uszy, jak jebaki się normalnie cieszyły nt ilości osób które zginęły podczas zamachu. Oni rozp**rdolą Europę za kilkanaście lat. Jechałem na urlop do Polski i zatrzymaliśmy się na stacji benzynowej w Belgi. 4 osoby białe reszta około 20 ciapaków. (ilość klientów w ciągu 15 min.) Jest tragicznie. Komunia, tydzień temu 6 szkockich dzieci i 24 polskich. Wczoraj 32 polskich i 0 szkockich (parafia na osiedlu). Polska jako jedyny kraj odpowiada na tą zarazę.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2017, 23:19:06 pm wysłana przez Marins »

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5642 dnia: Czerwca 19, 2017, 06:31:05 am »
Lewaczki urządzają pokaz w studiu i ostentacyjnie opuszczają program oburzeni słowami prawdy :) Od 14 minuty.





Poza tym w Londynie tym razem ktoś wjechał w grupę muslimów. Odwet za ostatnie wydarzenia?

https://wiadomosci.wp.pl/samochod-wjechal-w-grupe-ludzi-w-polnocnym-londynie-6135119739840129a


EDIT. ten TVN ja jebię. Teraz nazyają rzeczy po imieniu. Atak terrorystyczny :D Jak Muslimy na dużą większą skalę siały terror to nazywali to incydentem.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2017, 08:07:59 am wysłana przez bojawiem »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5643 dnia: Czerwca 19, 2017, 09:01:37 am »
Odwet za ostatnie wydarzenia?

https://wiadomosci.wp.pl/samochod-wjechal-w-grupe-ludzi-w-polnocnym-londynie-6135119739840129a


EDIT. ten TVN ja jebię. Teraz nazyają rzeczy po imieniu. Atak terrorystyczny  Jak Muslimy na dużą większą skalę siały terror to nazywali to incydentem.


Nom, teraz Shard jest zadowolony. Nazywają to atak terrorystyczny, a nie incydent, mimo że nic nie jest potwierdzone :lol:

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5644 dnia: Czerwca 19, 2017, 12:25:04 pm »

Mrocz

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5645 dnia: Czerwca 19, 2017, 12:36:16 pm »

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5646 dnia: Czerwca 19, 2017, 13:02:23 pm »
https://pl.wikipedia.org/wiki/Efekt_potwierdzenia

Wiesz, że to działa w obie strony?

Owszem. Tyle że ja nie zajmuję twardego stanowiska w tej sprawie i ani razu nie powiedziałem, że jestem pewien że A albo B. Natomiast koledzy ewidentnie mają już od jakiegoś czasu postawioną hipotezę i teraz tylko selektywnie dobierają informacje, żeby w swoim przekonaniu trwać. Dopóki opieramy się na dowodzeniu anegdotycznym, to nic  w tej sprawie nie da się wywnioskować
Zresztą, bardzo łatwo w tej sytuacji znaleźć argument dla drugiej strony sporu: o, na przykład wchodzę sobie na stronę tvn24.pl właśnie i wiadomość o tym ataku nie jest nawet na początku strony, tylko gdzieś w głębi. I w żadnym nagłówku nie jest nic powiedziane o ataku terrorystycznym. Widać TVN dzisiaj nieco powstrzymuje swoje lewactwo  :-?
I żeby było jasne: nie chodzi mi o to, że to ostateczny dowód na cokolwiek, po prostu takimi pojedynczymi przykładami można się przerzucać w jedną i w drugą stronę i będzie to służyło tylko utwierdzaniu się w swoich przekonaniach

Mrocz

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5647 dnia: Czerwca 19, 2017, 13:10:17 pm »
Owszem. Tyle że ja nie zajmuję twardego stanowiska w tej sprawie i ani razu nie powiedziałem, że jestem pewien że A albo B. Natomiast koledzy ewidentnie mają już od jakiegoś czasu postawioną hipotezę i teraz tylko selektywnie dobierają informacje, żeby w swoim przekonaniu trwać. Dopóki opieramy się na dowodzeniu anegdotycznym, to nic  w tej sprawie nie da się wywnioskować
Zresztą, bardzo łatwo w tej sytuacji znaleźć argument dla drugiej strony sporu: o, na przykład wchodzę sobie na stronę tvn24.pl właśnie i wiadomość o tym ataku nie jest nawet na początku strony, tylko gdzieś w głębi. I w żadnym nagłówku nie jest nic powiedziane o ataku terrorystycznym. Widać TVN dzisiaj nieco powstrzymuje swoje lewactwo  :-?
I żeby było jasne: nie chodzi mi o to, że to ostateczny dowód na cokolwiek, po prostu takimi pojedynczymi przykładami można się przerzucać w jedną i w drugą stronę i będzie to służyło tylko utwierdzaniu się w swoich przekonaniach

Generalnie to się z tobą zgadzam, ale myślałem, że masz jasno określone stanowisko (przeciwne) w tej sprawie. Zwracam honor.

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5648 dnia: Czerwca 19, 2017, 13:40:57 pm »
Owszem. Tyle że ja nie zajmuję twardego stanowiska w tej sprawie i ani razu nie powiedziałem, że jestem pewien że A albo B. Natomiast koledzy ewidentnie mają już od jakiegoś czasu postawioną hipotezę i teraz tylko selektywnie dobierają informacje, żeby w swoim przekonaniu trwać. Dopóki opieramy się na dowodzeniu anegdotycznym, to nic  w tej sprawie nie da się wywnioskować
Zresztą, bardzo łatwo w tej sytuacji znaleźć argument dla drugiej strony sporu: o, na przykład wchodzę sobie na stronę tvn24.pl właśnie i wiadomość o tym ataku nie jest nawet na początku strony, tylko gdzieś w głębi. I w żadnym nagłówku nie jest nic powiedziane o ataku terrorystycznym. Widać TVN dzisiaj nieco powstrzymuje swoje lewactwo  :-?
I żeby było jasne: nie chodzi mi o to, że to ostateczny dowód na cokolwiek, po prostu takimi pojedynczymi przykładami można się przerzucać w jedną i w drugą stronę i będzie to służyło tylko utwierdzaniu się w swoich przekonaniach

Generalnie to się z tobą zgadzam, ale myślałem, że masz jasno określone stanowisko (przeciwne) w tej sprawie. Zwracam honor.

Może jeszcze sprostuję, bo zaraz ktoś się jeszcze przyczepi: to nie jest tak, że w moim mniemaniu równie prawdopodobne jest to, że Wyborcza i TVN celowo, w związku z naciskami z samej góry, prowadzą taką a nie inną narrację w sprawie uchodźców (do takiego wręcz stopnia, że celowo posługują się takimi a nie innymi słowami) jak to, że te media te mają bardziej pozytywny ton względem uchodźców / muzułmanów niż np. media prawicowe, ze względu właśnie na swój bardziej liberalny światopoglądowo profil. Ta druga opcja wydaje mi się dużo bardziej prawdopodobna. Jakiś ogólny profil światopoglądowy te media mają, także wiadomo, że nie są neutralne - ogólnie nie wierzę w neutralne dziennikarstwo.
Natomiast jaka jest sieć powiązań, jakie są naciski czy co się pojawia w wiadomościach przypadkowo, a co celem manipulacji - tego po prostu nie wiem i nie spotkałem się z żadnymi przekonującymi dowodami w tej kwestii (znowu: samo dowodzenie anegdotyczne). Natomiast częśc użytkowników ma tutaj już jakąś twardą hipotezę na ten temat i od czasu do czasu rzucają sobie do tematu jakiś przykładzik, żeby utwierdzić się w swoich przekonaniach.

A w ogóle to zabrałem tutaj znowu głos tylko dlatego, bo Master przywołał mój nick.

Mrocz

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5649 dnia: Czerwca 19, 2017, 13:48:01 pm »
Natomiast częśc użytkowników ma tutaj już jakąś twardą hipotezę na ten temat i od czasu do czasu rzucają sobie do tematu jakiś przykładzik, żeby utwierdzić się w swoich przekonaniach.

A w ogóle to zabrałem tutaj znowu głos tylko dlatego, bo Master przywołał mój nick.

Część użytkowników tutaj uważa Niezależną za ekhm... niezależną... Samo to powinno wywoływać pewien dystans do wielu spraw na tym forum....

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5650 dnia: Czerwca 19, 2017, 13:53:32 pm »
Natomiast częśc użytkowników ma tutaj już jakąś twardą hipotezę na ten temat i od czasu do czasu rzucają sobie do tematu jakiś przykładzik, żeby utwierdzić się w swoich przekonaniach.

A w ogóle to zabrałem tutaj znowu głos tylko dlatego, bo Master przywołał mój nick.

Część użytkowników tutaj uważa Niezależną za ekhm... niezależną... Samo to powinno wywoływać pewien dystans do wielu spraw na tym forum....

Ano, prawda. Któryś z użytkowników przekonywał też, że Ziemia jest płaska, także wiele się tu może zdarzyć  8) Chociaż chyba prędzej Ziemia jest płaska, niż Niezależna jest niezależna...

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5651 dnia: Czerwca 20, 2017, 12:19:44 pm »

 :lol:


Mrocz

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5652 dnia: Czerwca 20, 2017, 12:27:07 pm »
xD

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5653 dnia: Czerwca 20, 2017, 17:39:56 pm »
Pewnie redaktor wyborczej tak ustawił te lalki i zrobił zdjęcie.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5654 dnia: Czerwca 20, 2017, 18:10:06 pm »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5655 dnia: Czerwca 20, 2017, 18:50:00 pm »
Na innym zdjęciu z tego samego "artykułu":



Poza tym heilowanie lewą ręką?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5656 dnia: Czerwca 20, 2017, 18:54:53 pm »
Dziwny ten incydent z lalkami.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5657 dnia: Czerwca 20, 2017, 19:12:51 pm »
Cytuj
Ska Keller, niemiecka współprzewodnicząca grupy Zielonych w Parlamencie Europejskim i polityk niemieckiej partii Związek 90/Zieloni, zaproponowała, by w Europie Wschodniej przymusowo osiedlać większe społeczności uchodźców. Na przykład całe wioski z Syrii!

Keller oświadczyła, że Europejczycy "ze Wschodu" powinni zostać zmuszeni do przyjmowania uchodźców - i to całych społeczności. W wywiadzie dla "Neue Osnabrücker Zeitung" niemiecka Zielona zaproponowała m.in., by na Łotwie osiedlić... całe syryjskie wioski. Dlaczego?

Zdaniem Keller jest to jedyne wyjście, gdy uchodźcy nie chcą jechać do kraju, w którym nie ma ich rodaków. Niemka twierdzi, że skoro Syryjczycy nie chcą np. osiedlać się na Łotwie indywidualnie, trzeba przesiedlić ich wraz z całą społecznością - czyli właśnie np. wioską.

Ska Keller podkreśliła też, że sprzeciw Czech i innych państw wobec przyjęcia uchodźców "gwałci prawo unijne". Opowiedziała się też za "wspólnym europejskim systemem dotyczącym azylantów".


+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5658 dnia: Czerwca 20, 2017, 20:20:08 pm »
Dziwny ten incydent z lalkami.
Jestem w stanie wyobrazić sobie siebie jako młodzieńca pracującego w takim sklepie, który wygina ręce lalki, żeby wywołać zesranie się, u osób u, których takie coś wywołuje zesranie się. Wiec może coś jest na rzeczy, może rzeczywiście, ktoś robi sobie jaja z ludzi, którzy maja problem z utrzymaniem kału.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2017, 20:25:00 pm wysłana przez +Centylion+ »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5659 dnia: Czerwca 20, 2017, 22:10:44 pm »
kolejny temat z dupy. Kiedy ta wyborcza w koncu upadnie.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5660 dnia: Czerwca 21, 2017, 12:40:39 pm »
2015 - developera odwiedza feministka Anita:


2017 - w nowym Call of Duty od Sledgehammer Games dziejacym się w czasach II Wojny Światowej w szeregach niemców są czarne kobiety, za to nie ma swastyki, bo twórcom nie pasowała do klimatu.

 :lol:

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5661 dnia: Czerwca 21, 2017, 13:27:58 pm »
Temat Tolerancja powinien być połączony z innymi bo jednocześnie potrafi śmieszyć i żenować lewacką logiką :)



Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5662 dnia: Czerwca 23, 2017, 11:08:30 am »

2017 - w nowym Call of Duty od Sledgehammer Games dziejacym się w czasach II Wojny Światowej w szeregach niemców są czarne kobiety, za to nie ma swastyki, bo twórcom nie pasowała do klimatu.

 :lol:

Podręcznikowy przykład półprawdy. Singiel ma być wierny historii i czarnych kobiet nie będzie w szeregach państw Osi, a swastyki będą obecne w grze. Natomiast multi ma być czysto "funowe" i faktycznie będzie można wybrać dowolny awatar (w tym czarną kobietę), a swastyk nie będzie (według jednego z twórców: bo symbol wywołujący u wielu tak silne emocje nie pasuje do "luźniejszego" trybu, którym ma być multi).

Nadal można to różnie oceniać, ale przynajmniej oceniajmy stan faktyczny, a nie zmanipulowane informacje.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5663 dnia: Czerwca 23, 2017, 11:29:08 am »
- "W samochodzie jest nasrane"
- "podręcznikowy przykład półprawdy! Nasrane jest tylko na tylnym siedzeniu, natomiast na przednim jest czysto! Zmanipulowana informacja!"

 :lol:

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5664 dnia: Czerwca 23, 2017, 11:33:22 am »
- "W samochodzie jest nasrane"
- "podręcznikowy przykład półprawdy! Nasrane jest tylko na tylnym siedzeniu, natomiast na przednim jest czysto! Zmanipulowana informacja!"

 :lol:

O, miło że nastąpił u ciebie jakiś rozwój osobisty, i już zamiast przypierdalać się do mojego nicka, jak jakiś dzieciuch z podstawówki, postanowiłeś normalnie odpowiedzieć.

Może ujmę to w jak najprostszy sposób: napisałeś, że w nowym call of duty nie ma swastyki. W nowym call of duty jest swastyka. Podałeś fałszywą informację i żadne gimnastyki mentalne czy lingwistyczne nie zmienią faktu, że mijałeś się z prawdą.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5665 dnia: Czerwca 23, 2017, 11:48:26 am »
Twórcy podali że nie będzie swastyk.





Wskażesz tu chociaż jedną? Po gównoburzy na cały internet nagle puszczają oświadczenia które łykasz jak pelikan, a oni na szybko paczują tekstury w singlu. Dobrze że zmienili zdanie, to dzięki takim ludziom jak ja którzy te głupoty wytykają gra będzie lepsza, pomimo starań ludzi takich jak ty niszczących branże terrorem politycznej poprawności.

« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2017, 11:50:46 am wysłana przez el becetol »

Mrocz

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5666 dnia: Czerwca 23, 2017, 11:52:51 am »
No jak dla mnie to od dawna było wiadomo, że swastyki miały być tylko w kampanii i nie miało ich być w multiplayer

nie kumam o co ten ból beceta

newsy znalezione w 5 minut:

http://www.eurogamer.pl/articles/2017-06-19-call-of-duty-ww2-pokaze-swastyki-tylko-w-kampanii

http://www.miastogier.pl/wiadomosc,38156.html

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/call-of-duty-wwii-swastyki-czarni-zolnierze-i-kobiety-na-froncie.html

Nie doczytałeś newsa i tyle Becet.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5667 dnia: Czerwca 23, 2017, 11:56:50 am »
A to dziwne bo w multi bf1 sporo niemców biega ze swastykami  :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5668 dnia: Czerwca 23, 2017, 12:00:50 pm »
Ale przecież to są już newsy po E3 i całej gównoburzy :roll: Mój wpis dotyczył faktu tego że Anita dyrygowała tymi zmianami bo teraz dopiero wpadłem na jej zdjęcie w Sledgehammer, chociaż jest sprzed dwóch lat, a nie tego czy lewicowa propaganda będzie tylko w 90% procent gry, a nie 100%.

Mrocz

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5669 dnia: Czerwca 23, 2017, 12:01:41 pm »
Ale przecież to są już newsy po E3 i całej gównoburzy :roll: Mój wpis dotyczył faktu tego że Anita dyrygowała tymi zmianami bo teraz dopiero wpadłem na jej zdjęcie w Sledgehammer, chociaż jest sprzed dwóch lat, a nie tego czy lewicowa propaganda będzie tylko w 90% procent gry, a nie 100%.

Co by nie było.

Bicie piany i tyle.

Bo swastyki będą w singlu.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5670 dnia: Czerwca 23, 2017, 12:15:21 pm »
Taka pol-ciaza. Czyli manipulacja I klamstwo. Jesli Tworcy sie boja, to po cholere biora sie za ten okres.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5671 dnia: Czerwca 23, 2017, 12:19:04 pm »
Jesli Tworcy sie boja, to po cholere biora sie za ten okres.

BF1 zdobył sukces, a pieniądz nie śmierdzi.

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5672 dnia: Czerwca 23, 2017, 12:25:04 pm »
@becet,

No można było się tego spodziewać. Przyznanie się do tego, że gadasz głupoty nie wchodzi w grę  :lol:

Pisałeś że swastyk w grze nie ma (bo pasowało to do twojej narracji), a swastyki w grze będą. Ominąłeś informację, że w singlu zostanie zachowana wiarygodność historyczna, w przeciwieństwie do multi (gdzie zresztą w jednym z trybów jest walka z nazi-zombies)

Teraz zaczynasz twórcom przypisywać jakieś intencje i zamiary, o który tak naprawdę nie masz zielonego pojęcia. W niektórych krajach symbolika nazistowska jest zakazana, twórcy musieliby przygotowywać różne wersje trailera, a postanowili wypuścić jedną wersję, gdzie nie ma wprost pokazanej swastyki - może to było powodem? Możemy sobie spekulować, ale w każdym razie: w wywiadach zaraz po E3 twórcy mówią wyraźnie, że swastyki w singlu będą obecne i nigdy nie mówili czegoś innego. To ty kierowany swoimi paranojami dodajesz sobie jakieś rzeczy.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5673 dnia: Czerwca 23, 2017, 13:38:13 pm »
Najpierw gra była reklamowana jako wybielająca niemców, robiąca z nich jakiś oddział multikulti wesoły jak na paradzie równości, brzydzących się symboliką nazistowską, a dopiero po buncie internautów wytykających ich tanie manipulacje zaczęli zmieniać zdanie o singlu. Oczywiście kolejny post piszesz unikając tego faktu, bo nie pasuje do narracji. Dowody gdzie jasno pokazuje że swastyki od początku nie było, też wolisz przemilczeć.

W niektórych krajach symbolika nazistowska jest zakazana, twórcy musieliby przygotowywać różne wersje trailera, a postanowili wypuścić jedną wersję, gdzie nie ma wprost pokazanej swastyki - może to było powodem?



Szkoda że tu jakoś nie był to problem.

Teraz zaczynasz twórcom przypisywać jakieś intencje i zamiary, o który tak naprawdę nie masz zielonego pojęcia.

No fakt, to tylko domysły, nie ma przecież zdjęcia które to potwierdza:

2015 - developera odwiedza feministka Anita:


 :lol:

Odniesiesz się w końcu do tematu czy dalej będziesz uciekał? Może też odniesiesz się do wpisu o kłamstwie natemat, bo jakoś dziwnie unikasz jak coś nie pasuje do twojej propagandy?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5674 dnia: Czerwca 23, 2017, 13:49:25 pm »
No fakt, to tylko domysły, nie ma przecież zdjęcia które to potwierdza:
Co to zdjęcie potwierdza na temat swastyk?

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5675 dnia: Czerwca 23, 2017, 14:03:03 pm »
Wystarczy wiedzieć kim jest osoba na zdjęciu i czym się zajmuje.

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5676 dnia: Czerwca 23, 2017, 14:09:34 pm »
Ja pier**lę, piszesz że w grze nie ma swastyki, ludzie ci dają linki potwierdzające że swastyka w grze będzie, a ty dalej nie jesteś w stanie się przyznać że podałeś fałszywe informacje. Wykonujesz jakieś idiotyczne uniki, jak gdyby brak obecności swastyki na materiałach promocyjnych miałby dowodzić, że twórcy tak naprawdę na początku zamiast nazistów chcieli umieścić w grze oddział czarnych, homoseksualnych Murzynów, a swastykę zastąpić tęczą. I tylko dzięki interwencji dzielnych, prawicowych krzykaczy udało się ocalić Call of Duty od zlewaczenia!

1. brak wyraźnego zamieszczenia swastyki na materiałach promocyjnych nie jest dowodem na to, że twórcy nie mieli zamiaru umieścić nawet w singlu żadnych symboli nazistowskich
2. zdjęcie ze spotkania devów ze stukniętą feministką nie jest nawet w najmniejszym stopniu dowodem na to, że twórcy mieli zamiar "wybielać Niemców" i unikać symboli nazistowskich w swojej grze

Jeśli nie rozumiesz powyższych dwóch punktów, to po prostu nie posiadasz zdolności wykrywania ciągów przyczynowo-skutkowych i możemy na tym zakończyć dyskusję, bo do niczego ona nie prowadzi. Desperacko próbujesz odwrócić kota ogonem, żeby czasem nie wyszło, że wszechwiedzący becet pierdoli głupoty w internecie. A to co napisałeś było po prostu kłamstwem, i żadne odwoływanie się do intencji twórców czy lewackiego spisku tego nie zmieni.

Cytuj
Odniesiesz się w końcu do tematu czy dalej będziesz uciekał? Może też odniesiesz się do wpisu o kłamstwie natemat, bo jakoś dziwnie unikasz jak coś nie pasuje do twojej propagandy?

Pokaż o jak wpis natemat chodzi, bo nie wiem do czego pijesz.

edit:

"czarnych Murzynów", hm  ^^"

« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2017, 14:11:44 pm wysłana przez Shard »

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5677 dnia: Czerwca 23, 2017, 14:17:22 pm »
Powiem wam koledzy, że z chęcią sprawdził bym grę, w której gracz wciela się w tego złego, tj niemców. Ale wątpię, by któryś wydawca chciał zaryzykować gównoburzę.
Fryty tyty dotknij pyty

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5678 dnia: Czerwca 23, 2017, 14:21:18 pm »
Powiem wam koledzy, że z chęcią sprawdził bym grę, w której gracz wciela się w tego złego, tj niemców. Ale wątpię, by któryś wydawca chciał zaryzykować gównoburzę.
wystarczyłoby zrobić z niemca polaka i nazwać go polskim nazista. Oceny 10/10 we wszystkich gazetach.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5679 dnia: Czerwca 23, 2017, 14:29:53 pm »
Ja pier**lę, piszesz że w grze nie ma swastyki, ludzie ci dają linki potwierdzające że swastyka w grze będzie  a ty dalej nie jesteś w stanie się przyznać że podałeś fałszywe informacje.

Przecież kilka razy się do tego odniosłem kłamco. Ale jeszcze raz, może teraz dotrze. Podałem informacje jakie podali sami twórcy zanim zmienili zdanie. Jak po zobaczeniu dwóch trailerów, gdzie swastyki są zastąpione dziwnymi symbolami a biali niemcy czarnymi, pisze że w grze swastyki są zastąpione dziwnymi symbolami, a biali niemcy czarnymi, to jest to całkowicie zgodne z prawdziwym przedstawieniem gry przez twórców. I tego nie zmienia że 3 tygodnie później zmienili zdanie i zapowiedzieli swastyki w singlu. Udowadnia tyle, że mówili i zapowiadali coś innego i po burzy w internecie się z tego wycofują.

Cytuj
1. brak wyraźnego zamieszczenia swastyki na materiałach promocyjnych nie jest dowodem na to, że twórcy nie mieli zamiaru umieścić nawet w singlu żadnych symboli nazistowskich

Robisz kurwę z logiki. Skoro na trailerze w miejscach swastyk były inne symbole, to chyba przekaz tego komunikatu był taki że tak też będzie w pełnej grze. Raz jeszcze powtarzam - nie chodzi o "brak wyraźnego zamieszczenia swastyki", tylko wyraźne zastąpienie ich innymi symbolami.

« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2017, 14:31:45 pm wysłana przez el becetol »