Autor Wątek: Guitar Hero  (Przeczytany 8283 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
Guitar Hero
« dnia: Stycznia 22, 2006, 23:51:12 pm »
Guitar Hero na Europę!!
Na wydanie gry zdecydował się amerykański wydawca Red Octane, który planuje wrzucić Guitar Hero na półki Starego Kontynentu 7 kwietnia. Już wkrótce więc będziecie mogli wcielić się w rockowych gitarzystów. W Europie wyląduje tylko pełny komplet (gra+gitara), w cenie 49 funtów (cena na Wielką Brytanię). W USA sprzedawana była też (za mniejszą kwotę) sama gra, ale na Starym Kontynencie wydawca się na to nie zdecydował. "Tylko z gitarą będziecie mogli poznać pełne doświadczenie jakie oferuje Guitar Hero". Zachęca też do preorderów, bo najprawdopodobniej będą problemy z zaopatrzeniem. "W USA gdy zaczęliśmy sprzedawać Guitar Hero, w pierwszym tygodniu zeszło 75% wszystkich zapasów. Do kwietnia nasze fabryki nie zdołają wyprodukować takiej ilości gitar jak byśmy chcieli, ale oczywiście cały czas będą dowożone kolejne partie".

Od listopada, kiedy to gra wylądowała w USA, sprzedaje się świetnie i zbiera bardzo wysokie oceny w prasie i serwisach internetowych (oscylujące w granicach 90%). Nie pozostaje nic innego jak rozpocząć odliczanie


Wszędzie oceny typu 9.2 lub 9.5.
Gra od ekipy Harmonic (tworcy Freqence i Amplitude).

Grze znajdziemy 30 wykonawców. Bardzo dużo tracki.
Red Hot Chili Peppers, David Bowie, Boston, Sum 41, Ozzy Osbourne, Audioslave, White Zombie, Franz Ferdinand....wiele.....

1.Filmik - recenzja 9.5
http://www.gametrailers.com/player.php?id=8973&type=mov

2.Filmiki - Najpierw sciągnij ("Rockin' Out to Iron Man"). 2 graczy. Plik 24MB. Rewela!!!
http://media.ps2.ign.com/media/748/748976/vids_2.html

Może inwestuję Guitar Hero. Super!

Specjalny kontroler  :shock:

Słowik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-10-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
Guitar Hero
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 22, 2006, 23:56:35 pm »
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!
Boze!!!!!!!!!!!! nie wierze!!!!!! Wlasnie dzisiaj o tym z kims rozmawialem  :shock: :shock: :shock:
No to zegnam, ide lupac glazy w kamieniolomach, ale uzbieram na ta gre.
A wydawca to Harmonix :P
Jakby co to szukajcie mnie jeszcze w lazience, bo chyba sie zonanizuje.......
klimat jak artysta

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
Guitar Hero
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 22, 2006, 23:58:47 pm »
Straszn nie mogę już doczekać 7 kwietnia! Obejrzałem filmiki i jestem wstrząśniety! Muszę mieć Guitar Hero. 100%

Białek

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Guitar Hero
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 23, 2006, 00:09:16 am »
50 funtow? tyle jeszcze bym za nią dał :)
Gra ktos jeszcze w gitar freaks na psx? ja w nia pocinam do dzisiaj:) oczywiscie bez gitary:(
Samsung LE26R51B + Logitech X5500 + PLAYSTATION3

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Guitar Hero
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 23, 2006, 10:07:31 am »
Rcenzowali to w nowym PE ,dostało 9.
Ja tam nie kupię ,bo mam prawdziwą.

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
Guitar Hero
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 23, 2006, 17:03:02 pm »
Fajna szata graficzna. Strona -

strona - http://www.guitarherogame.com/
forum - http://forum.guitarherogame.com/

Polecaaam!!!

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Guitar Hero
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 23, 2006, 17:18:37 pm »
W końcu wydadzą... przeglądałem "best of" i wszędzie Guitar Hero, Guitar Hero, Guitar Hero...
Tylko troszkę drogo :S

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Guitar Hero
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 23, 2006, 17:38:04 pm »
Wszedłem na oficjalna stronę - można przesłuchac całkiem elegancki OST - niezła muza 8)
GT: Trusio

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
Guitar Hero
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 23, 2006, 20:17:40 pm »
Patrzy prawdziwy...


Morden

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2006
  • Wiadomości: 178
  • Reputacja: 1
Guitar Hero
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 28, 2006, 10:57:34 am »
Gra ogolem genialna. Pierwszy raz majac gitare w lapach ciezko nie zauwazyc iz jest ona ciezsza niz wyglada. Bo wyglada na lekka, plastikowa zabawke.

Samej grze nic do zarzucenia nie mam. Mam za to problem z gitara. Nie lubie gdy w przemysle brak standardow i nie lubie, gdy do kazdej gry trzeba kupowac nowe gadgety. Konami / harmonix narazili mi sie juz przy okazji Karaoke Stage, do ktorej to gry "pasuja" tylko mikrofony Konami. Nie zdzialamy nic tymi od SingStar, ani tez odwrotnie.

Podobnie z gitara. Jako ze podlaczamy ja pod port USB, mozemy zapomniec o tym, by zobaczyly ja inne gry. Dokladniej chodzi o Guitar Freaks, gdzie zasada dzialania gitary jest taka sama. Lekki to pasztet, bo nawet czesci Guitar Freaks dedykowane PlayStation 2 nie lubia sie z gitara z Guitar Hero. To tyle jesli chodzi o moje gorzkie zale. Poza tym brac.

tiktak

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 12-03-2005
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 0
Guitar Hero
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 30, 2006, 13:14:13 pm »
pytanie do posiadaczy GH: majac normalna gitare elektryczna i potrafiac na niej grac spodoba mi sie ten zestawik GH?  Na jakims filmiku slyszalem Pantere, teraz widze Ozziego, Audioslave, White Zombie - ok ale reszta to pop. Moze spytam jak gra prezentuje sie na tle amplitude?

BTW filmiki na video google 100% complete na najwyzszych  poziomach trudnosci wydaja sie banalem w stosunku do normalnej gry na gitarze...

Tarniak

  • Gość
Guitar Hero
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 30, 2006, 13:37:02 pm »
Cytat: "tiktak"
pytanie do posiadaczy GH: majac normalna gitare elektryczna i potrafiac na niej grac spodoba mi sie ten zestawik GH? Na jakims filmiku slyszalem Pantere, teraz widze Ozziego, Audioslave, White Zombie - ok ale reszta to pop. Moze spytam jak gra prezentuje sie na tle amplitude?

Spodobać, się spodoba. Ale wierz mi, są tam ogromne uproszczenia. Wszystko sprowadza się do "klikania" progów na gryfie, które tak naprawdę nie są progami, a strunami :roll:. Mnie gra wessała na dobre 40 h, a biorąc pod uwagę, że nie miałem do niej gitarki i grałem na padzie tym bardziej polecam jeśli stać cię na zakup doń kontrolera.

Cytat: "tiktak"
TW filmiki na video google 100% complete na najwyzszych poziomach trudnosci wydaja sie banalem w stosunku do normalnej gry na gitarze..

Nie wiem jak na gitarce, ale granie na padzie Pantery (ona jest już w bonusowej 6 grupie piosenek) już na mediumie, to hardkor.

Morden

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2006
  • Wiadomości: 178
  • Reputacja: 1
Guitar Hero
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 02, 2006, 08:44:40 am »
Jesli chodzi o sama gre, to jak kazda muzyczna, wymaga pewnego wycwiczenia. Nie ma na swiecie DJ'a, ktory odpala po raz pierwszy Beatmania i daje czadu. Podobnie z Guitar Freaks / Guitar Hero. Jesli grasz na gitarze i widziales jak wyglada konstoper do GH, wiesz ze nie jest to identyczny sport. Owszem, latwiej nauczyc sie grac w GH niz grac na gitarze, ale to nadal wymagajaca zabawa gdy siegnac po co trudniejsze kawalki. Zabawy na padzie nie ma co omawiac, bo gra w tego typu pozycje bez odpowiedniego kontrolera to 1/4 zabawy.

Gdybym mial porownac granie w GH do grania na instrumencie, powiedzial bym ze wyglada to mniej wiecej jak jechanie ostrego solo na basie, w ktorym zostaly nam tylko dwie struny.

Przyciskow na gryfie nie trzeba wciskac na plasko, wiec ci, ktorzy maja problem z chwytami barowymi, raczej dadza sobie rade :)

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Guitar Hero
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 02, 2006, 18:48:21 pm »
Ostatnio chodze z zamiarem zainwestowania w gry muzyczne. W planach mam na razie mate, moze Singstara i wlasnie gitare. Z tego co czytam, gra jest swietna. I w tym miejscu mam pytanie- czy mozna kupic (a jesli tak to gdzie) sama gitare?

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Guitar Hero
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 02, 2006, 19:36:25 pm »
Cytuj
czy mozna kupic (a jesli tak to gdzie) sama gitare?

no ładnie, a jak przeciwny piratom był, a teraz chce samą gitarę. Cóż za zmienność poglądów :}

ja równierz mam zamiar upić elektryka, ale chyba prawdziwa gitarka wyjdzie taniej niż GH :lol:

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Guitar Hero
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 02, 2006, 20:41:22 pm »
a jak to ma być z dystrubucją w polsce? kto importuje?

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Guitar Hero
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 02, 2006, 20:59:38 pm »
Cytat: "konsolko"
1.Filmik - recenzja 9.5
http://www.gametrailers.com/player.php?id=8973&type=mov

2.Filmiki - Najpierw sciągnij ("Rockin' Out to Iron Man"). 2 graczy. Plik 24MB. Rewela!!!
http://media.ps2.ign.com/media/748/748976/vids_2.html

mówie wam, pobierzcie te filmiki bo warto. Przed obejrzeniem tych trailerów byłem niezbyt zainteresowany do kupna tego zestawu, ale teraz to jestem pewny na 100% że nabędę Guitar Hero. Już widzę jak wymiatam Iron Man'a czu Ace of Spades!
Genialne urządzenie! Na 100% kupuje! ale się napaliłem. I jeszcze będą jakieś aktualizacje wychodzić na to(tak jak do Singstara)! Może doczekamy się Guitar Hero Polskie hity. Nie no, to jest super!

Pełna lista piosenek:


Ace of Spades - Motorhead
Bark at the Moon - OzzyOsbourne
Cochise - Audioslave
Cowboys From Hell - Pantera
Crossroads - Cream
Fat Lip - Sum 41
Frankenstein - Edgar Winter Group
Godzilla - Blue Oyster Cult
Heart Full of Black - Burning Brides
Hey You - The Exies
Higher Ground - Red Hot Chili Peppers
I Love Rock and Roll - Joan Jett
I Wanna Be Sedated - Ramones
Infected - Bad Religion
Iron Man - Black Sabbath
Killer Queen - Queen
More Than a Feeling - Boston
No One Knows - Queens of the Stone Age
Sharp Dressed Man - ZZ Top
Smoke on the Water - Deep Purple
Spanish Castle Magic - Jimi Hendix Stellar Incubus
Symphony of Destruction - Megadeth
Take It Off - The Donnas
Take Me Out - Franz Ferdinand
Texas Flood - Stevie Ray Vaughan
Thunder Kiss '65 - White Zombie
Unsung - Helmet
You've Got Another Thing Comin' - Judas Priest
Ziggy Stardust - David Bowie



Cytat: "Mikes"
a jak to ma być z dystrubucją w polsce? kto importuje?

miałem o to pytać.

Można już gdzieś preorder zamówić?

[edit]:

http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=3740
osz k*rwa :shock:

postoję...

pewnie jak będzie dystrybucja to cena spadnie. a tak 340 zł :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=Nfc_UwYlrV0&search=guitar%20hero
Wszystkie piosenki to covery ale mistrzowskiej jakości.
Na filmiku jeden z moich ulubionych utworów Motorhead-Ace of Spades. :D
Koleś ładnie wymiata.

GenzoChan

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-01-2005
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 0
Odp: Guitar Hero
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 24, 2009, 22:42:49 pm »
Ale temat odkopałem :F

Jako że zaradny ze mnie chłopiec i sprzedałem kilkanaście zestawów Guitar Hero III na allegro, musiały wystąpić nagle problemy. Gość do mnie pisze takie mejle:

Treść wiadomości:
Witam,

Kilka dni temu kupiłem na Pana aukcji grę Guitar Hero wraz z gitarą. Płytka oczywiście w pełni sprawna, mam jednak problem z kontrolerem. Otóż, gitara sama w sobie działa (dioda miga próbując nawiązać połączenie) natomiast odbiornik umieszczany w slocie konsoli - już nie. W ogóle nie ma światełka połączenia. Zaznaczam że konsolę mam nie przerobioną, dodatkowo kontroler był też sprawdzany u kolegi.
Nie wiem z jakiego sklepu/źródła jest gitara, jednak myślę iż powinni uznać reklamację. Odbiornik ma chyba wadę produkcyjną.

Pozdrawiam

Napisałem mu żeby przeczytał instrukcje, na co on:

Witam,
 
    Mimo zastosowania się do Pańskich zaleceń oraz skorzystania z FAQ na oficjalnej stronie "redoctane",  dioda na odbiorniku ani razu się nie zaświeciła. Próbowałem naprawdę różnych możliwości, ale odbiornik nie reaguje nawet na przycisk umieszczony na nim. Nawet na sekundę się nie "załączył".
 
Pozdrawiam


Macie dla mnie jakieś rady co odpisać ? Na serio ten odbiornik jest zepsuty ?

svonston

  • Gość
Odp: Guitar Hero
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 24, 2009, 22:49:20 pm »
No raczej nie inaczej.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Guitar Hero
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 04, 2009, 20:52:39 pm »
I kto by pomyślał, że taka niepozorna pozycja tak fantastyczną ma sprzedaż.