Autor Wątek: Transfery  (Przeczytany 38210 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Transfery
« dnia: Lutego 01, 2006, 22:40:33 pm »
Porozmawiajmy tutaj o transferach, zarowno w pilce noznej, jak i innych dyscyplinach :wink:

Podczas zimowego okna transferowego Inter wypozyczyl tylko jednego, powazniejszego gracza z Lazio, mianowicie Cesara. ardzo liczylem na mlodego snajpera Fiorentiny Bojinova, jednak wladze klubu nie zamierzaja go narazie sprzedawac. Szkoda, biorac pod uwage fakt, ze bardzo chcial przejsc do Interu.

Henry w barcelonie od przyszlego sezonu. Swietna informacja dla Katalonczykow, gorsza dla kanonierów :) Co ciekawsze Henry bedzie walczyl o miejsce w Barcie z Messim- niezwykle utalentowanym dziecku :wink:

Szkoda jedynie Dudka, ktorego to Benitez nie chce nigdzie sprzedac/wypozyczyc. I tym sposobem nasz Dudek marnuje siebie, siedzac na ławie. A gdyby Benitez pomyslal wczesniej jeszcze o dobrze Dudka, moglby go sprzedac do naprawde dobrego klubu.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Transfery
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 01, 2006, 23:11:10 pm »
W dodatku Ballack podpisał wstepną umowę z Juventusem. Marchionni oraz Grafite podpisali już kontrakty i od przyszłego sezonu będą grać w Czarno-Białych koszulkach. Gallas na 90% przejdzie do Juve.
Szkoda mi jedynie mojego ulubieńca - Cassano ( :cry:) bardzo chciałem go w Juventusie, liczyłem nawet, że w przyszłości może zastąpić naszego 'Imperatore' - Alexa Del Piero. Irytuje mnie również fakt, że Cassano zostyał sprzedany tam za grosze  :(  Mimo wszystko życzę Mu powodzenia w Realu i żeby pojechał na Mistrzostwa grając z Del Piero w ataku i zdobywając Mistrzostwo Świata...

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Transfery
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 02, 2006, 01:12:37 am »
Cytat: "Ibra"
'Imperatore' - Alexa Del Piero


Na Świecie jest tylko jeden Imperatore! Adriano!

oto dlaczego: http://www.youtube.com/w/Adriano--The-Emperor-of-Milan-?v=-NqHIhRJvIY&search=Adriano

http://www.youtube.com/w/Inter-3-2-Milan?v=lwCxDo9FR84&search=Adriano -------to musisz obejrzeć :mrgreen:  :wink: (komentator dostał orgazmu).

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Transfery
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 02, 2006, 09:56:46 am »
wies Ibra  moze nie czytales ze Agent Ballacka zdementowal  informacje jakoby jego klient podpisal jakikolwiek kontrakt a pisali na tym na onet.pl i pilka.pl zgadza sie tylko Marchioni i Gallas

a co do transferow to Manu wzmocnili sie Evra z Monaco za 5mln funtow i Vidicem ze Spartaka Moskwa za 7 mln funtow takze wazniejsze to przejsc Vieriego do Monaco,Adebayora do Arsenalu i wypozyczenie  Maniche  przez Chelsea i wspomniany juz Cassano do Realu

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Transfery
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 02, 2006, 11:25:23 am »
Cytat: "paprot"
pilka.pl

Najbardziej plotkarski serwis w Polsce...czego oni juz nie pisali  :roll:

Cytat: "UFO"
Na Świecie jest tylko jeden Imperatore! Adriano!

Nie :!:  Del Piero jest 'Imperatore' ze wzgledu na to, że jeste najlepszym strzelcem Juventusu w historii, nawet jeden z najświetniejszych napastników na świecie Bonipert ma mniej bramek od Niego :!:

Cytat: "UFO"
http://www.youtube.com/w/Adriano--The-Emperor-of-Milan-?v=-NqHIhRJvIY&search=Adriano

Cienizna, nic nadzwyczajnego... :roll:
Oto prawdziwy 'Imperatore' : http://www.juventusmania.net/lpe427/magica_ale.mpg
Ściągajcie to!

Cytat: "UFO"
http://www.youtube.com/w/Inter-3-2-Milan?v=lwCxDo9FR84&search=Adriano

Widziałem już kilka meczy, które komentował ten sam pan i prawie zawsze to samo robi  :mrgreen:

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Transfery
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 02, 2006, 11:32:24 am »
a powiedz mi ktory nie jest plotkarski a tak wogole to on nadal niezdecydowany jest i tak naprawde to zobaczymy w lecie gdzie przejdzie a poki co to gra dla Bayernu

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Transfery
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 02, 2006, 11:37:03 am »
Cytat: "paprot"
a powiedz mi ktory nie jest plotkarski a tak wogole to on nadal niezdecydowany jest i tak naprawde to zobaczymy w lecie gdzie przejdzie a poki co to gra dla Bayernu

Od razu widać, że bardzo chciałbyś aby przeszedł on do ManU. Niech idzie tam bo w Juve byłby mało przydatny biorąc pod uwage obecnośc Emersona i Vieiry  :roll:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Transfery
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 02, 2006, 17:13:16 pm »
Cytat: "UFO"
Na Świecie jest tylko jeden Imperatore! Adriano!

oto dlaczego: http://www.youtube.com/w/Adriano--The-Emperor-of-Milan-?v=-NqHIhRJvIY&search=Adriano

http://www.youtube.com/w/Inter-3-2-Milan?v=lwCxDo9FR84&search=Adriano -------to musisz obejrzeć   (komentator dostał orgazmu).

Zgadzam sie :) A ten komentator jest juz legendarny wsrod kibicow włoskich :D

Wroce jeszcze na chwile do transferu Henryego.
Kraza plotki ze to nic oficjalnego i jego transfer zalezy w glownej mierze od najblizszego meczu Barcelony z Chealse.

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Transfery
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 02, 2006, 18:35:44 pm »
hehe wiesz Ibra to ze jest łaczony z MAnu nie swiadcvzy o tym ze go chce bo go nie chce bo jest moim zdaniem za stary ma 30lat i wolabym w Manu bardziej kreatywnego zawodnika niz Ballack a jest takich wielu a co do twojego Emersona to Ballack jest chyba od niego o niebo lepszy bo Vieira to klasa sama dla siebie

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Transfery
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 02, 2006, 19:01:16 pm »
Cytat: "paprot"
a co do twojego Emersona to Ballack jest chyba od niego o niebo lepszy bo Vieira to klasa sama dla siebie

Wątpię czy Ballack poradziłby sobie na pozycji Emersona  :roll:
Emerson odwala kupę wspaniałej roboty na środku pola, rozbija kontrataki, wspomaga obrońców, łączy lewą oraz prawą stronę boiska. Pełni zadania defensywne, Ballack to bardziej piłkarz, który rozprowadza piłkę, prowadzi ataki, więc w tym aspekcie 'Puma' jest lepszy.

Lubię Manchester i chciałbym aby kupili jakiegoś naprawdę dobrego zawodnika na tak ważną pozycję jak środek pola :roll:

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Transfery
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 02, 2006, 21:16:43 pm »
to fakt Emerson to bardiej jak Gattuso taki rozbijacz a takow a Ballack no tak on to bardziej ma wspolnego ze strzelaniem goli niz rozbijaniem atakow wiec zle porownanie moje :mrgreen:

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Transfery
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 02, 2006, 21:24:34 pm »
Nie mogłem się powstrzymać aby tu tego nie dać :P :

"Oferty Realu Madryt nie są złe. Tylko że nieprawdziwe." - Fabio Capello, komentarz dotyczący plotek jakoby miał przejść do Realu.

"Niektóre plotki z Madrytu to śmieci, niektóre to kłamstwa, a reszta... to po prostu nieprawda." - Don Fabio na temat Realu Madryt.

"Jeśli Inter nie sprzedałby do Juventusu Fabio Cannavaro, wtedy moglibyśmy zdobyć Scudetto w zeszłym sezonie." - Adriano Galliani, vice-prezydent Milanu.

"Juventus zarabia tyle pieniędzy na prawach telewizyjnych, bo jest taki dobry. To nie nasza wina, że gramy tak dobrze." - Luciano Moggi, o głośnej sprawie ze sprzedażą praw TV.

A co do transferów to jestem ciekaw jak po przerwie z piłką niemiecką zaprezentuje się Ailton w koszulce HSV na boiskach Bundesligi :roll:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Transfery
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 02, 2006, 23:00:48 pm »
Po koncu tego sezonu Stam odchodzi do Ajaxu. Wiadomosc "raczej" potwierdzona.

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Transfery
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 02, 2006, 23:28:45 pm »
Cytuj
A co do transferów to jestem ciekaw jak po przerwie z piłką niemiecką zaprezentuje się Ailton w koszulce HSV na boiskach Bundesligi

Ogladałem skróty na Polsat Sport i jak był kadr na niego to mocno się zdziwiłem :shock:
Miał iść do BVB, ale tam się chyba rozmyślili :? Może za dużo mu trzeba płacić :)
Szczerze to nie wiem jak mu szło w Turcji,  w Werderze wymiatał a w Schalke średnio.
Pare kolejek pokaże co jest wart 8)

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Transfery
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 02, 2006, 23:59:57 pm »
W turcji zagral bardzo przecietnie w chyba 13 meczach strzelil 4 barmki i tyle jego gry na boiskach tureckich od taki obiezyswiat kto da wiecej tam gram

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Transfery
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 04, 2006, 21:51:55 pm »
okres transferów był niezwykle spokojny .Łudziłem sie do końca ,że nasi reprezentanci zmienią w końcu nieprzyjazne im otoczenie .Eh, szkoda gadać.
Co do reszty to tak naprawde nie zauważyłem żadnego większego trasnsferu.Cassano  i Cicinho do Realu.Dobrze zapowiadający sie zawodnicy, ok .Tyle ,że ceny za jakie Real musił ich zakupić nie sa porównywalne do rekordów  , do których zdążył juz nas pan Perez przyzwyczaić .Vieri  teraz nie gustuje  , tylko wybiera co mu dadzą .Spokojny koniec kariery czeka go w Monaco

Ogólnie to straszna kapa z tymi transferami.Ale to powinno sie zmienic po mundialu .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Transfery
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 09, 2006, 22:45:43 pm »
Trener Arsenalu Londyn Arsene Wenger postanowił wypowiedzieć się na temat zamieszania jakie ostatnio zostało wywołane wokół napastnika jego zespołu Thierrego Henrego.

W ostatnich dniach Henry był łączony z przejściem do Barcelony, a później do Interu. Związane jest to ze słabą postawą Arsenalu we wszystkich tegorocznych rozgrywkach, oraz odejściem najlepszego przyjaciela Patricka Vieiry do Juventusu.


A jednak...  :roll:

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Transfery
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 10, 2006, 14:44:01 pm »
e tam i co z tego ze tak powiedzial poki gra w Arsenalu jest zawodnikiem Arsenalu i takich spekulacji to do okienka letniego bedzie jeszcze z milion a moze wyjsc na samym koncu ze zostanie bo bedzie chcial zagrac na nowo wybudowanym stadionie albo sciagnie Arsenal kogos i powie to co zawsze mowi  od paru lat heheh chce walczyc z Arsenalem o Lige Mistrzow...no ale pozyjemy zobaczymy :mrgreen:

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Transfery
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 17, 2006, 14:37:41 pm »
Co w trawie piszczy, czyli nowe newsy 8) :

Trener Juventusu Fabio Capello poprosił zarząd klubu o wyłożenie pieniędzy na skrzydłowego Manchesteru United Cristiano Ronaldo.

Ronaldo ma ważny kontrakt z Czerwonymi Diabłami aż do 2010 roku i Capello wie, że tylko duże pieniądze mogą przekonać włodarzy z Old Trafford do sprzedaży swojego asa. Trener Bianconerich uważa, że portugalski pomocnik jest obok Lionela Messiego najbardziej utalentowanymi młodym zawodnikiem w Europie i wierzy, że inwestycja zwróci się w szybkim tempie.

Capello rozmawiał również z zarządem klubu na temat Joaquina, jednak uważa, że Ronaldo będzie lepszym wyborem.


Michael Ballack jest na dobrej drodze do przejścia do Włoch, po tym jak Real Madryt i Manchester United wycofały swoje oferty za piłkarza.

Inter, Juventus i Fiorentina są łączone z 29-letnim pomocnikiem, którego kontrakt z Bayernem Monachium kończy się po zakończeniu obecnego sezonu.

Królewscy wykluczyli nawet swoje zainteresowanie zawodnikiem w przyszłości, jako że wymagania Ballacka są zbyt wysokie i oni nie uważają go za Galactico.

Przejście do Włoch wydaje się być zatem bardzo prawdopodobne. Agent piłkarza Michael Becker obiecał szybkie rozwiązanie tego problemu: "Michael ogłosi swoje zamiary wkrótce."


Hmm...zapowiada się ciekawie :P

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Transfery
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 17, 2006, 15:12:00 pm »
hehe to mnie rozbawil ten news  C.Ronaldo hymmm Fabio ma marzenia jednak nie do spelnienia bo Manchester to opiera druzyne o Rooniego i Crisa oni sa nie na sprzedaz a wogole kto sie pozbywa zawodnika ktory juz w wieku 20lat mowa o C.Ronaldo jest gwiazda,a co innnego Joaqin gra w przecietnym klubie ciulaja sie u dolu tabeli to akurat transfer dla Juve bardzo dobry gracz na prawa flanke

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Transfery
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 17, 2006, 16:29:13 pm »
Szczerze mowiac specjalnie bym sie nie zmartwil odejsciem C.Ronaldo.
Mimo, ze kibicuje ManU, to nie darze tego zawodnika specjalna sympatia.
Choc ostatnio wyraznie lapie forme, to moim zdaniem nie jest to zawodnik pasujacy do zespolu, nie ta mentalnosc. No i to jego machanie nogami...
A latem do ManU dolacza na pewno klasowi pomocnicy, Glazer juz zapowiedzial, ze rzuci na ten cel sporo kaski.
Ostatnio najwiecej mowi sie o Kevinie Nolanie oraz Gattuso.
O ile pierwszego nie widzialem zbyt wiele razy w akcji, tak kosiarz moim zdaniem znakomicie nadawalby sie do druzyny. To prawdziwy walczak. ;]

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Transfery
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 17, 2006, 16:45:54 pm »
hymmmm Blanciu dobrze prawisz aczkolwiek nad Crisem caly czas trzeba pracowac jest jeszcze mlody ale juz widac przeogromny talent  a i mniej sie kiwa od przejscia wiecej zaczal podawac rozgrywac zaczyna dzialac w obronie jak mowie trzeba nad nim caly czas pracowac a co do Nolana potwierdzam nie pasuje a Gattuso jak dla mnie swietny moze nowy nastepca dla legendarnego juz Roya Keana, pozyjemy zobaczymy ale po MŚ bedzie sie dzialo na rynku transferowym oj bedzie

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Transfery
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 23, 2006, 16:54:12 pm »
Henry nie trafi do Barcelony


Wiceprezydent Barcelony Ferran Soriano przyznał, że klub byłby zainteresowany napastnikiem Arsenalu Thiery Henry, lecz tylko gdyby Francuz był dostępny.

28-letni kapitan Kanonierów ma kontrakt ważny do 2007 roku i jako, że go jeszcze nie przedłużył, jest łączony z przeprowadzką na Camp Nou.
Jednak Soriano podkreślił, że Blaugrana jest zadowolona z obecnych piłkarzy i transfer Henry wydaje się mało prawdopodobny.

"Jesteśmy zadowoleni z piłkarzy, których mamy, chociaż oczywiście Thierry jest fantastycznym piłkarzem, podobnie jak Szewczenko, Ronaldo i Ronaldinho. Ma klub, ma kontrakt i nie mam nic więcej do powiedzenia w tej sprawie. Jeśli nie jest dostępny, nie jesteśmy zainteresowani" - powiedział Soriano Sky Sports.

news z portalu wp.pl

no i sie rozwialo co do Henka jak sam sie nie uprze albo Arsenal odpadnie z LM co watpliwe po wygraniu z realem to pozostanie do konca kontraktu w swoim klubie.

Bover

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 13-03-2006
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Transfery
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 13, 2006, 22:43:51 pm »
Obyś się mylił Paprot...obyś się mylił...

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Transfery
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 13, 2006, 22:58:34 pm »
Cytat: "Bover"
Obyś się mylił Paprot...obyś się mylił...

Moim zdaniem to czy Henry odejdzie zalezy tylko i wylacznie od postawy Kanonierow w LM. Jesli zaraz odpadna to pewnie pozegna sie z klubem, ale jeszcze nie wiadomo czy pojdzie do Bracy. Jak pisales w innym temacie- interesuje sie nim rowniez Inter.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Transfery
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 21, 2006, 11:09:24 am »
Cytat: "Hubi"
interesuje sie nim rowniez Inter.

Henry ma zamiar grać w klubie, który walczy o najwyższcze cele :wink:

A dla rozchwiania wątpliwości dotyczącej Don Fabio :
Trener Juventusu, Fabio Capello, przyznał w wywiadzie, że nie rozstanie się z turyńskim klubem.

"Jestem pewien, że zostanę w Juve." - powiedział Capello na antenie Sky. "Trenowanie reprezentacji Anglii byłoby dla mnie zaszczytem. Miałem co prawda możliwość trenować angielską drużynę narodową, ale negocjacje nie doszły do skutku." - przyznał trener Bianconerich.

W innym wywiadzie Don Fabio powiedział: "Dziennikarze zawsze piszą dużo. Nie da się ukryć, że spora część tego, co potem publikują, oparta jest wyłącznie na domysłach."
Artykuły traktujące o jego przyszłości skomentował: "Czytam gazety, to jasne. Czytam i w zasadzie jestem zadowolony. Przecież dużo gorzej by było, gdybym przeczytał, że to władze Juve chcą, żebym odszedł z klubu."
www.calciomercato.com
www.skysports.com

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Transfery
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 21, 2006, 13:40:12 pm »
Cytat: "Ibra"
Henry ma zamiar grać w klubie, który walczy o najwyższcze cele

Nowy news w tej sprawie:
Cytat: "intermediolan.com"
Thierry Henry według Morattiego to obiekt marzeń każdego klubu. Patron Interu przyznał, że jeżeli tylko nadaży się okazja, nie zawaha się sięgnąć po francuskiego napastnika.

Jak podaje angielska prasa Arsene Wenger, manager Kanonierów powiedział, że w zamian za swojego najlepszego napastnika chciałby młodego nigeryjczyka - Obafemiego Martinsa.

Nie wiadomo jednak, czy Inter będzie chciał tak łatwo pozbyć się swego wychowanka, który obecnie wyceniany jest na sumę od 15 do 20 milionów euro.

Trudny wybor. Kazdy z 2 pilkarzy jest swietny. Martins jest mlody, za to Henry ma doswiadczenie i jest od niego lepszy. Osobiscie bylbym za transferem Henrego za Martinsa.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Transfery
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 21, 2006, 14:48:43 pm »
Gadki szmatki, nie wierzę w to aby Henry przeszedł do Interu, On sam też w to nie wierzy :wink:.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Transfery
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 21, 2006, 15:52:18 pm »
Henry zostanie w Arsenalu lub przejdzie do Barcy(wiem to nie jest odkrywcze)
Man kupi Fabianskiego :?:  i Riquelme.
Do Interu predzej wroci "grubasek" Ronaldo.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Transfery
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 21, 2006, 18:32:23 pm »
Cytat: "wsciekly_blondyn"
Do Interu predzej wroci "grubasek" Ronaldo.

Na to bym nie liczyl. Nikt go tam nie chce.
Ja natomiast slyszalem rowniez, ze "pasibrzuch" ma powrocic na Camp Noun, gdzie spedzil najlepsze lata swojej kariery.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Transfery
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 21, 2006, 18:58:43 pm »
Mylisz... sie  8) pan Morati go chce,a znajac jego poprzednie decyzje nie bedzie zwracal uwagi na to co mowia kibice :D

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Transfery
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 22, 2006, 13:15:41 pm »
Jak nie Henry to moze Van Nistelrooy?
News
Ruud jest rowniez na sprzedaz, poniewaz nie zadowala go gra w Manchesterze. Kto wie, moze pojdzie wlasnie do Interu. Chcociaz slyszalem rowniez, ze interesuje sie nim Milan.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Transfery
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 22, 2006, 13:50:02 pm »
To może za niedługo Inter kupi Ronaldinho? :lol:
Daję 1000 Euro, ze zaden z nich nie pojdzie do interu :P

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Transfery
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 22, 2006, 14:40:22 pm »
co do Van Nistelrooya to nigdzie sie nie wybiera a to ze posiedzial sobie na lawie 3 czy tam 4 spotkania nikt takiego zawodnika a raczej zaden swiatowy zespol go nie odda a on sam przyznal ze nigdzie sie nie wybiera mimo iz siedzi na lawce bo jest mu dobrze w Manu a co do poglosek o zmienie jego kontraktu to jego agent powiedzial ze wogole niebylo takich rozmow ploty ploty i jeszcze raz ploty

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Transfery
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 22, 2006, 18:20:35 pm »
Cytat: "paprot"
ploty ploty i jeszcze raz ploty

Jak przeglądam strony o Interze mediolan to zawsze tam 90% newsów to ploty kogo oni nie kupią :lol: Ile to już newsów czytałem, że Vieira na 99% przejdzie do nich (zanim przeszedł do Juve), że działacze interu złożyli ofertę Barcelonie za Ronaldinho i takie tam duperele :lol:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Transfery
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 22, 2006, 19:43:54 pm »
Cytat: "Ibra"
że działacze interu złożyli ofertę Barcelonie za Ronaldinho i takie tam duperele

To ciekawe na jakie ty strony Interu wchodzisz? Ja wchodze na te profesjonalne i tam sa tylko rzetelne informacje.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Transfery
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 22, 2006, 19:55:24 pm »
Cytat: "Hubi"
To ciekawe na jakie ty strony Interu wchodzisz? Ja wchodze na te profesjonalne i tam sa tylko rzetelne informacje.

Nie ma profesjonalnej strony o interze w tym kraju, która podaje rzetelne informacje  8)
A chociażby na tej co podałeś o Henrym i RVN czytałem, że Vieira podpisał już kontrakt z interem :lol:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Transfery
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 22, 2006, 23:46:53 pm »
Cytat: "intermediolan.com"
Rozgrywający Bayernu Monachium w wywiedzie dla angleiskiego dziennika 'Daily Express' dał do zrozumienia, że jego przyszłym zespołem będzie ekipa z Premiership, gdyż właśnie ta liga najbardfziej mu odpowiada (...)
"Premiership będzie dla mnie bardziej optymalna od La Liga. W Angli gra się ciężko i gra tam wielu mocnych fizycznie piłkarzy, popatrzmy chociażby na graczy, którzy stali się legendami angielskiej piłki jak Vieira i Roy Keane." - powiedział Ballack

Akai

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-07-2005
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 0
Transfery
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 23, 2006, 12:51:39 pm »
Szkoda ze Ballack odchodzi, mam nadzieje ze zakup Podolskiego i Borowskiego jakos to zrekompensuje. Cale szczescie ze Ballack wybral Chelsea, w Realu by sie stal "gwiazda" i zepsul.



PSPower!!!

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Transfery
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 23, 2006, 13:34:55 pm »
Steven Gerrard wyraża chęć przejścia do Juve!
Kapitan Liverpoolu, Steven Gerrard, wydaje się być zainteresowany ofertą działaczy Juventusu.

Jedna z czołowych gazet włoskich - Tuttosport - pisze, że włodarze Juve otrzymali pozytywną odpowiedź od przedstawicieli Gerrarda, kiedy kontaktowali się z nimi w tym tygodniu w celu złożenia oferty.

Następne rozmowy na ten temat przewidziane są na przyszły tydzień w Londynie. Co ciekawe, Juventus wyśle na rozmowy z działaczami Liverpoolu tego samego pośrednika, który zeszłego lata sukcesem zakończył negocjacje dotyczące transferu do Turynu Francuza Patricka Vieiry.


Real, zapomnijcie o Capello...
Fabio Capello uspakaja kibiców i zapewnia, że zostanie w Turynie na kolejny sezon oraz ujawnia, że odrzucił ofertę z Realu Madryt. "Jestem przekonany, że Giraudo, Bettega i Moggi pozostaną na swoich stanowiskach w przyszłym roku" - powiedział trener Juve. "Będziemy czekać na werdykt zarządu, który spotka się w piątek."

Krążą plotki jakoby Triada podjęła decyzję o pozostaniu w Turynie, jednakże Antonio Giraudo podkreślił dzisiaj, że nie była to oficjalna informacja.

Tymczasem Capello również zobowiązał się zostać w Turynie, gdyż przedłużenie kontraktu przez Ancelottiego z Milanem, spowodowało powrót nazwiska Capello na listę życzeń "Królewskich". "Śmieje się, gdy jestem łączony z innymi klubami, szczególnie z Realem Madryt" - mówi trener Juve. "Zawsze mówiłem, że już nigdy tam nie wrócę."