Autor Wątek: Transfery  (Przeczytany 38203 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Transfery
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 09, 2006, 13:06:20 pm »
Sorry za 2 posty pod rząd.

Cassano opuszcza Real?
Powracają głosy mówiące o transferze do Juventusu Turyn byłego piłkarza AS Roma a obecnego Realu Madryt - Antonio Cassano. Czyżby włodarze Starej Damy znów zaczęli myśleć o zatrudnieniu młodego Włocha?

Cassano nie robi w Madrycie wielkiej kariery piłkarskiej. W lidze hiszpańskiej strzelił dwie bramki, ale i tak większość czasu przesiaduje na ławce rezerwowych. Krótko rzecz ujmując - Antonio nie gra zbyt wiele.

Fakty te nie umykają uwadze szefostwa Bianconerich. Co prawda podczas zimowego mercato żaden z turyńskich działaczy nie podjął działań dotyczących wykupienia Cassano z Madrytu, ale jest to bardzo możliwe już podczas letniego okna transferowego. Dodatkowych argumentów dodaje fakt, że piłkarz ma już dość życia w Hiszpanii oraz gry z Królewskimi, mimo iż nie wyraża głośno swoich emocji i rozczarowania.

W przyszłym roku drużynę Juve trenować będzie najprawdopodobniej w dalszym ciągu Fabio Capello. Nie ulega też najmniejszej wątpliwości, że celem numer jeden ponownie będzie dla niego puchar Champions League. Ponieważ wydaje się, że będzie chciał wzmocnić swój zespół przed rozpoczęciem nowego sezonu, Cassano miałby być jednym z kandydatów do dołączenia do turyńskiego zespołu.


Dla mnie bomba! :P
Marnuje się tam biedny Antonio  :(

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Transfery
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 10, 2006, 19:42:15 pm »
Raczej pewne:
Christiano Zanetti: Inter Mediolan => Juventus Turyn
Kibice pewnie go za to znienawidza, ale ja sie mu nie dziwie, ze odchodzi. W koncu chce sobie gdzies pograc, a w Interze za duzo okazji ku temu nie mial.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Transfery
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 10, 2006, 19:52:25 pm »
Choć jestem kibicem CFC do dla mnie Ballack w Chesea to poprostu taki niudany transfer jak te Realu. Lepiej by oddali za free tego ,,wielkiego,, obrońce Niemieckiego...
Yeahh, me and hate that's an odd couple

xerror

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-02-2006
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Transfery
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 10, 2006, 20:08:21 pm »
odrazu wam mowie chlopaki  transfery   w tej chwili to zwykle plotki,  w ostatniej chwili wszystkiego sie dowiemy, ja nadal mysle ze zadnych rewolucji nie bedzie, Henry zostanie w Lndynie  (w koncu zdobeda LM :P ) Van Nistelrooya zostawia w MU poniewaz  tam jest gwiada  i napewno  nie jest to mile przechodzic do innego clubu do nowych ludzi , po co sie przestawiac na gre  w innej lidze jak  oni sa w szczytowej formie u siebie  srry za nie zrozumialosc poprostu   po co odchodzic z czegos gdzie jest sie "bogiem" :D

Tarniak

  • Gość
Transfery
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 10, 2006, 20:23:13 pm »
Cytuj
Cassano: 5,5 mln euro wyrzucone w błoto - tak określa włoskiego piłkarza dziennik AS. Cassano miał być lekarstwem na kontuzję Raula. 4 stycznia, z wielkimi honorami, został zaprezentowany jako nowy zawodnik Królewskich. Jego kontrakt opiewa na 3,5 mln euro rocznie. Tymczasem okazała się to jak na razie, chybiona inwestycja.

Cassano zagrał dotychczas zaledwie 479 minut w czternastu meczach. Zdobył tylko dwa gole. Tylko trzy razy wychodził w podstawowym składzie. Włoch miał aż 11 kilogramów nadwagi, nie potrafił biegać i miał fatalną koordynację ruchową. Trudno, aby walczył o miejsce na boisku w takim stanie. Ponadto Cassano zajął miejsce innego piłkarza - Soldado, który zdobył dla Realu o jednego gola więcej. Od czasu przybycia Włocha do Madrytu, zawodnik Kastylii nie mógł marzyć nawet o ławce rezerwowych w pierwszej drużynie. Jak się okazało, był to błąd Lopeza Caro.

Trzeba przyznać jednak, że Cassano stara się pracować nad swoją formą, ale niewiele mu z tego wychodzi. Czyżby jego epizod w Realu miał być jednak krótki?

 :roll: 11 kg? To może się bić w kwestii nadwagi o trofeum największego grubasa Realu :[. Smutne to liczyłem, że coś do klubu wniesie. BTW Gruby strzelił 100 bramke :].

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Transfery
« Odpowiedź #45 dnia: Kwietnia 10, 2006, 20:26:47 pm »
Wojtek Szczęsny w Arsenalu :o

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Transfery
« Odpowiedź #46 dnia: Kwietnia 10, 2006, 21:06:51 pm »
Cytat: "Hubi"
Kibice pewnie go za to znienawidza, ale ja sie mu nie dziwie, ze odchodzi. W koncu chce sobie gdzies pograc, a w Interze za duzo okazji ku temu nie mial.

A myślisz, że w Juve gdzie już jest Vieira i Emerson sobie coś pogra? :P

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Transfery
« Odpowiedź #47 dnia: Kwietnia 10, 2006, 22:45:39 pm »
Cytat: "Ibra"
A myślisz, że w Juve gdzie już jest Vieira i Emerson sobie coś pogra?

On zapewne na to liczy, wybierajac ten klub. Chociaz z taka konkurencja nie ma wiekszych szans.

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Transfery
« Odpowiedź #48 dnia: Kwietnia 10, 2006, 23:00:02 pm »
Chociaż to są już wiekowi defensorzy. Zawsze może z nimi powalczyć w o miejsce w podstawowej jedenastce.
Emerson już nie te lata, nie ta szybkość. W meczu z Arsenalem było wiedać że wiek wychodzi.
Juve to ma teraz pomocników a pomocników :) .

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Transfery
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 10, 2006, 23:48:33 pm »
Jak to się mówi : od przybytku głowa nie boli :wink:.

Zanetti został sprwadzony do klubu, aby pełnic rolę zmiennika tych panów, więc więcej od nich napewno nie pogra :).

Emerson ma 29 lat na karku. Brak szybkości wiąże się z przemęczeniem zawodnika. Capello żadko stosuje jakąkolwiek rotację i przez to zawodnicy łapią okres, w którym przeżywają większe zmęczenie, w tym roku akurat jest to koniec marca - kwiecień :?.

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Transfery
« Odpowiedź #50 dnia: Kwietnia 14, 2006, 18:55:40 pm »
Eto'o podpisał kontrakt z arabskim klubem!

Jak podaje oficjalna strona Azjatyckiej Konfederacji Piłkarskiej, kameruński napastnik FC Barcelona Samuel Eto'o podpisał kontrakt z grającym w Arabii Saudyjskiej Al Ittihad.

Kameruńczyk zagra w arabskiej drużynie na zasadzie wypożyczenia.

- Nie tylko ja gram dla pieniędzy. Szczęście to mój priorytet dlatego zdecydowałem się grać w barwach Ittihad w Azjatyckiej Lidze Mistrzów - powiedział Eto'o.

Szczegółów kontraktu nie podano. Kameruńczyk najprawdopodobniej zagra tylko w meczach Azjatyckiej Ligi Mistrzów, których ćwierćfinały rozpoczynają się we wrześniu. Może również wystąpić w grudniowych finałach klubowych mistrzostw świata jeśli Al Ittihad się do nich zakwalifikuje.

Klub z Arabii Saudyjskiej utworzy również razem z Eto'o szkółkę piłkarską w Kamerunie - poinformował prezes Al Ittihad Mansoor Al-Balawi.

Źródło: the-afc.com

wozek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-09-2005
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Transfery
« Odpowiedź #51 dnia: Kwietnia 14, 2006, 19:15:37 pm »
Cytat: "barman"
Eto'o podpisał kontrakt z arabskim klubem!

Jak podaje oficjalna strona Azjatyckiej Konfederacji Piłkarskiej, kameruński napastnik FC Barcelona Samuel Eto'o podpisał kontrakt z grającym w Arabii Saudyjskiej Al Ittihad.

Kameruńczyk zagra w arabskiej drużynie na zasadzie wypożyczenia.

- Nie tylko ja gram dla pieniędzy. Szczęście to mój priorytet dlatego zdecydowałem się grać w barwach Ittihad w Azjatyckiej Lidze Mistrzów - powiedział Eto'o.

Szczegółów kontraktu nie podano. Kameruńczyk najprawdopodobniej zagra tylko w meczach Azjatyckiej Ligi Mistrzów, których ćwierćfinały rozpoczynają się we wrześniu. Może również wystąpić w grudniowych finałach klubowych mistrzostw świata jeśli Al Ittihad się do nich zakwalifikuje.

Klub z Arabii Saudyjskiej utworzy również razem z Eto'o szkółkę piłkarską w Kamerunie - poinformował prezes Al Ittihad Mansoor Al-Balawi.

Źródło: the-afc.com

Pieniądze, pieniądze.
Ogólnie niezbyt mi sie teraz podoba ten zawodnik (zeby nie bylo - potepiam zachowane ostatniego meczu ligowego przeciwko barcelonie, kiedy to obrzucano go rasistowskimi obelgami). Na pucharze Afryki zgrywal istnego madafake i cfaniaczka ... wszyscy wiemy jak to sie skonczylo.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Transfery
« Odpowiedź #52 dnia: Kwietnia 14, 2006, 19:38:33 pm »
Jak to jest prawda to nie tylko pieniadze o tym zadecydowaly,chyba Barca bedzie skazana na Henriego.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Transfery
« Odpowiedź #53 dnia: Kwietnia 14, 2006, 20:08:26 pm »
przeciez to jest krotkie wypozyczenie...

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Transfery
« Odpowiedź #54 dnia: Kwietnia 15, 2006, 13:27:47 pm »
Cytat: "blancio_"
przeciez to jest krotkie wypozyczenie...

Ale zawsze jest to dodatkowy wysilek dla pilkarza. Bedzie musial jezdzic do azji co jakis czas itp.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Transfery
« Odpowiedź #55 dnia: Kwietnia 15, 2006, 14:04:00 pm »
Chodzilo mi o zdanie "Barca bedzie skazana na Henriego".

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Transfery
« Odpowiedź #56 dnia: Maja 12, 2006, 16:25:41 pm »
Imperatore zostaje w Interze:
Cytuj
"Nie jestem jeszcze w dobrej formie fizycznej. Czułem pewien dyskomfort i dlatego gdy ustaliliśmy wynik wolałem zejść." - powiedział Adriano po dzisiejszym meczu
"Dla mnie to zwycięstwo jest bardzo ważne. Teraz mam nadzieję wygrać coś z reprezentacją, potem wrócę do Interu żeby grać lepiej niż w kończącym się sezonie. Niestety ten sezon nie był dla mnie zbyt dobry. Znam swoje możliwości i wiem co mogę dać tej drużynie. Teraz muszę spokojnie popracować, zagrać wspaniale na Mistrzostwach Świata, potem wrócić do Interu w jak najwyższej formie i utrzymać ją przez cały sezon." - dodał Imperatore.
W odpowiedzi na pytanie o relacje z trenerem Mancinim, Adriano powiedział:"Nigdy nie miałem z Nim żadnych problemów. Oczywiste jest że obaj chcemy wygrać, i dlatego Mancini mnie dodatkowo motywuje bo wie, że mogę zrobić dla tego zespołu o wiele więcej niż zrobiłem w tym sezonie. Rozumiem go i uważam, że jest wspaniałym trenerem"
"Ja będę tutaj w przyszłym sezonie. Nie wiem co zrobi Mancini. Czy będę zadowolony jeżeli zostanie w Interze? Tak. Pozwala drużynie grać co jest bardzo ważne. Nie ma żadnych osobistych problemów"

źródło: inter.it

Cytuj
Szewczenko odchodzi z Milanu!
Właściciel klubu piłkarskiego AC Milan, Silvio Berlusconi potwierdził chęć opuszczenia tej drużyny przez Ukraińca Andrija Szewczenkę, by przenieść się do Anglii.
"On zamierza odejść. Chce jechać do Anglii" - powiedział grupie studentów odchodzący włoski premier, Silvio Berlusconi, przed frontem swojej siedziby.
Szewczenko otrzymał propozycję gry w Chelsea Londyn i rozmawiał już z Berlusconim w sprawie swojego transferu. Ukrainiec, były europejski piłkarz roku, przeszedł do mediolańskiego klubu z Dynama Kijów w 1999 roku.

źródło: onet.pl

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Transfery
« Odpowiedź #57 dnia: Maja 12, 2006, 18:02:28 pm »
Odejścia Szewczenki się już spodziewałem rok temu, ale nie zdziwiłbym się, gdyby odszedł dopiero za rok, bądź jeszcze dłużej :lol:

Tytek

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 20-02-2005
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Transfery
« Odpowiedź #58 dnia: Maja 13, 2006, 15:40:52 pm »
Cytat: "barman"
Eto'o podpisał kontrakt z arabskim klubem!

Jak podaje oficjalna strona Azjatyckiej Konfederacji Piłkarskiej, kameruński napastnik FC Barcelona Samuel Eto'o podpisał kontrakt z grającym w Arabii Saudyjskiej Al Ittihad.

Kameruńczyk zagra w arabskiej drużynie na zasadzie wypożyczenia.

- Nie tylko ja gram dla pieniędzy. Szczęście to mój priorytet dlatego zdecydowałem się grać w barwach Ittihad w Azjatyckiej Lidze Mistrzów - powiedział Eto'o.

Szczegółów kontraktu nie podano. Kameruńczyk najprawdopodobniej zagra tylko w meczach Azjatyckiej Ligi Mistrzów, których ćwierćfinały rozpoczynają się we wrześniu. Może również wystąpić w grudniowych finałach klubowych mistrzostw świata jeśli Al Ittihad się do nich zakwalifikuje.

Klub z Arabii Saudyjskiej utworzy również razem z Eto'o szkółkę piłkarską w Kamerunie - poinformował prezes Al Ittihad Mansoor Al-Balawi.

Źródło: the-afc.com



ale z wAS lolki...w hiszpanii prima aprilis jest innego dnia niz u nas i jest to zart!!! lol

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Transfery
« Odpowiedź #59 dnia: Maja 19, 2006, 14:03:29 pm »
Cytuj
Henry nie dla Barcelony

Jak poinformowały piątkowe brytyjskie gazety, Thierry Henry, francuski napastnik Arsenalu Londyn i kapitan "Kanonierów", nie odejdzie do FC Barcelona, tak jak spekulowano.

Bramkostrzelny piłkarz zdecydował się na przedłużenie o kolejne cztery lata z ekipą Arsenalu.

"Wierzę, że zostanę w Londynie tak długo, jak to będzie tylko możliwe. Nie mogę przecież opuścić tych znakomitych kibiców, którzy są dla mnie jak rodzina" - powiedział Henry.

28-letni Francuz występuje w Arsenalu od 1999 roku. Łącznie zdobył już w jego barwach ponad 200 goli. Wcześniej grał m.in. w Juventusie Turyn.


źródło www.onet.pl
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Transfery
« Odpowiedź #60 dnia: Lipca 28, 2006, 22:03:30 pm »
http://devilpage.pl/index.php?modul=news&cmd=komentarze&id=7300

pierwszy transfer Manu w tym sezonie stal sie faktem wreszcie cena duza bo i zawodnik dobry,ciekawe jak sie zaprezentuje w nadchodzacym sezonie pozyjemy zobaczymy

brawo Carrick dobrze wybrales :mrgreen:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Transfery
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpnia 02, 2006, 17:44:17 pm »
Cytat: "fcinter.pl"
Wreszcie doczekaliśmy oficjalnego potwierdzenia transferu Patricka Vieiry do Interu Mediolan. Francuski pomocnik kosztował nasz zespół 9.5mln euro.

Zawodnik opuścił szeregi "Bianconerich" i po pomyślnym przejściu testów medycznych podpisał z mediolańskim klubem cztero-letni kontrakt, a za sezon gry dla Nerazzurrich otrzyma 5mln euro. Jego kontrakt wygasa dopiero 30 Czerwca 2010r.

Piłkarzem tym już w 1995r. interesował się nasz Inter Mediolan, jednak wtedy Vieira przeniósł się do AC Milan. Po roku gry na "San Siro" przeniósł się na Wyspy do Arsenalu Londyn, gdzie rozergrał aż 9 sezonów, po czym znowu wrócił na płw. Apeniński a dokładnie do Juventusu Turyn. Reprezentant Francji skończył 23 czerwca 30 lat.

Dzisiaj również dojdzie do spotkania przedstawicieli Juve i Interu w sprawie transferu któregoś z dwójki napastników turyńskiego zespołu, Ibrahimovica i Trezegueta.

Nareszcie.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Transfery
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpnia 02, 2006, 21:13:56 pm »
Szkoda, że dopiero teraz.

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Transfery
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpnia 07, 2006, 23:59:29 pm »
z najnowszych newsow Crespo znow w Interze(wypozyczenie roczne z prawem pierwokupu 4mln euro),Senna blisko Man Utd mowi sie o sumie 4mln funtow za hiszpanskiego pomocnika,Sol Cambell przechodzi do Portsmouth na zasadzie wolnego transferu,Javier Portillo przechodzi do Gimnastici 24letni Hiszpan podpisal 2letni kontrakt to tyle z transferowej karuzeli na dzis

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Transfery
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpnia 08, 2006, 01:53:02 am »
Na stronie pilka.pl znalazlem bardzo przydatna rzecz: wszystkie dotychczasowe transfery w Serie A !Click!
Podobno na tej samej stronie sa wypisane rowniez wszystkie transfery w innych ligach. Jak znajde to podam linka.

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Transfery
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpnia 16, 2006, 23:20:26 pm »
z dzisiejszych transfertow Tavano przeszdel z Empoli do Valenci mowi sie o sumie ok 15mln euro widac Valencia ladnie sie wzmacnia w ataku Villa i Morientes plus jeszcze Tavano no no atak imponujacy

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Transfery
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpnia 16, 2006, 23:26:08 pm »
to ja zapodam kilkadziesiąt transferów:

Cannavaro z Juve do Realu
Emerson z Juve do Realu
Mido z Tottenhamu do Romy
v. Nistelrooy z Man Utd do Realu
Gudjohnsen z Chelsea do FC Barcelony
Thuram z Juve do FC Barcelony
Zambrotta z Juve do FC Barcelony
Kapo z Juve do Levante
Tommasi z Romy do Levante
Crespo z Chelsea do Interu
Vieria z Juve do Interu
Grosso z Palermo do Interu
Ibrahimovic z Juve do Interu
Kuffour z Romy do Juve
Gourcouff z Rennes do AC Milan
Corradi z Parmy do Man City
Issakson z Rennes do Man City
Trabelsi z Ajaxu do Man City
Roger z Villareal do Ajaxu
Pires z Arsenalu do Villarealu
Cani z Real Zaragoza do Villareal
D'allesandro z Portsmouth do Real Zaragoza
Aimar z Valenci do R. Zaragoza
Campbell (po rozwiązniu kontraktu z Arsenalem) do Portsmouth
Zokora z St. Etienne do Tottenhamu
Berbatov z B. Leverkusen do Tottenhamu
Schevchenko z Ac Milanu do Chelsea
Ballack z Bayernu(k. kontraktu) do Chelsea
Obi Mikel z FC Oslo do Chelsea
Kalou z Feyenordu do Chelsea
Del Horno z Chelsea do Valenci
F. Aurelio z Valenci do Liverpool'u
Bellamy z B. Rovers do Liverpool'u
Kuszczak z WBA do Man Utd
Maxwell z Empoli do Interu
Maicon z AS Monaco do Interu
Monsoerou z O. Lyon do AS Monaco
Squillaci z AS Monaco do O. Lyon
Mila z Austri Wiedeń do FC Southampton
Melchiot z Birmingham City do Rennes
Podolski z FC Koln do Bayernu
H. Almeida z FC Porto do Werderu
Frei z Rennes do Borussi D.
Valdez z Werderu do Borussi D.
Piennar z Ajaxu do Borussi D.
Diego z FC Porto do Werderu
Micoud z Werderu do Bordeaux
Guerrero z Bayernu do HSV
Hasselbaink z Middlesbrough do Charlton Athletic
Żewłakow z Anderlechtu do Olympiakosu
Ze Roberto(koniec kontraktu z Bayernem)
Vieri (rozwiązanie kontraktu z Sampdorią)
Marchionni z Parmy do Juve
Bonera z Parmy do Milanu
Stam z Milanu do Ajaxu
Marcelinho z Herthy Berlin do Trabzonsporu
Mo Camara z C. Glasgow do Derby County
Fortune z Man Utd do Boltonu
Heskey z Birmingham City do Wigan
Kirkland z WBA do Wigan
Howard z Man Utd do Wigan
Valencia z Villareal do Wigan
Cywka do Wigan
Van Buyten z HSV do Bayernu
De Jong z Ajaxu do HSV
Fabio Aguero do Atletico (nie pamiętam skad  )
Mista z Valenci do Atletico M.
Costinha z Dynamo M. do Atletico M.
Seitaridis z Dynamo M. do Atletico M.
Maxi Lopez z FC Barcelony do Mallorki
Saganowski z V. Guimaraes do Troyes
Jelen z Wisly Płock do Auxerre
Traore z Livepool'u do Charlton Athletic
D. Cisse z Liverpool'u do O. Marsylia
Gabri z FC Barcelony do Ajaxu
Andrew Johnson z C. Palace do Evertonu
Carrick z Tottenhamu do Man Utd
Rosicky z Borussi D. do Arsenalu
Duff z Chelsea do Newcastle
Jurado z Realu M. do Atletico
Mertesacker z Hannoveru do Werderu
Fahrenhorst z Werderu do Hannoveru
Sanogo z FC Kaiserslautern do HSV
Hartson z C. Glasgow do WBA
Outtara z Legii W. do FC Kaiserlautern
Mark Gonzalez do Liverpool'u (on byl juz tam ale nie miał pozwolenia na prace na wyspach wiec trenował i był wypozyczony do R.Sociedad)
Menez z FC Sochaux do AS Monaco
Koller z B. Dortmund do AS Monaco*
Chevanton z AS Monaco do FC Sevilla*
Saviola z FC Sevilla do FC Barcelona (powrót z wypozyczenia)*
--------------------------------------------------------------------------
Rickens z G. Rangers do Zenit Sant Petersburg
Carson z Liverpool'u do Charlton Athletic
Yaya Toure z Olympiakos P. do AS Monaco
Tomasz Rząsa z ADO den Haag do SV Ried
Koke z O. Marsylia do Aris Saloniki
S. Dalmat z Racingu Santander do Bordeaux
Green z Norwich City do West Ham United
Ludwig Alexander z Herthy Berlin do Dynamo Drezno
Gimenez Christian z O. Marsylia do Herthy Berlin


UWAGA! koleś na forum PESa pisał to wszystko z głowy o_O. nie wiem ile w tym prawdy:

http://www.psxextreme.info/index.php?showtopic=31886&st=1620

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Transfery
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpnia 18, 2006, 16:10:19 pm »
Przed nami start rozgrywek w angielskiej Premiership. Kluby nie próżnowały w sezonie przygotowawczym i dokonały ciekawych zmian.

Poniżej przedstawiamy 10 najwyższych transferów ligi w tym sezonie:

1. 45 mln euro - Adrij Shevchenko - z AC Milanu do Chelsea Londyn
2. 27 mln euro - Michael Carrick - z Tottenhamu do Manchesteru United
3. 23 mln euro - John Obi Mikel - z Lyn Oslo do Chelsea Londyn
4. 12 mln euro - Dimitar Berbatov - z Bayeru Leverkusen do Tottenhamu
5. 12 mln euro - Andy Johnson - z Crystal Palace do Evertonu
6. 12 mln euro - Tomas Rosicky - z Borussi Dortmund do Arsenalu
7. 12 mln euro - Didier Zokora - z St Etienne do Tottenhamu
8. 10 mln euro - Jermaine Pennant z Birmingham City do Liverpoolu
9.  9 mln euro - Craig Bellamy - z Blackburn Rovers do Liverpoolu
10. 8 mln euro - Emile Heskey - z Birmingham City do Wigan Athletic


zrodlo www.futbolnet.pl

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Transfery
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpnia 18, 2006, 16:17:43 pm »
Mam nadzieje, ze na te liste wskoczy jeszcze Owen Hargraeves z transferem do Man United. :)

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 660
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Transfery
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpnia 19, 2006, 10:44:00 am »
Mahamadou Diarra z Olympique Lyon do Realu Madryt.

dahaka

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 31-12-2004
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Transfery
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpnia 19, 2006, 11:10:52 am »
Cytat: "zielarz"
Mahamadou Diarra z Olympique Lyon do Realu Madryt.


Dla mnie jako kibica Realu to bardzo dobra wiadomość. Kłopoty Realu zaczęły się wraz z odejściem Makelele a Diarra wydaje się być zawodnikiem, który wreszcie zastapi Francuza gdyż nie oszukujmy się ale Gravesen, Pablo Garcia czy nawet Emerson nie prezentują tego co Makelele.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Transfery
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpnia 21, 2006, 12:18:28 pm »
David Pizzaro z Interu do Romy.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Transfery
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpnia 23, 2006, 00:08:59 am »
Jean-Alain Boumsong nie zmienił barw klubowych, ale zmienił pracodawcę :wink:. Powędrował z Newcastle do podziurawionej przez to Mercato obrony Juventusu.

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Transfery
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpnia 23, 2006, 00:15:09 am »
Juve mogło by sobie kupić innych afrykańczyków (wiem - boumsong to podobno francuz ;] tylko że urodził sie w kamerunie :)) bo są bardzo dobrzy i raczej tani (co mnie dziwi)  do obrony eboue albo boka do pomocy guel do ataku dindane albo kalou :P

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Transfery
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpnia 23, 2006, 00:36:31 am »
Na bokach obrony występuje dwójka, która w przyszłości będzie siłą reprezentacji Italii : Balzaretti - Chiellini :wink:.
Atak? Del Piero (Bojinov) - Trezeguet oraz na rezerwie Zalayeta - solidny, dobrze grający głową zawodnik i trójka moich IDOLI - Palladino (22 l.), Chiumiento (21 l.) i Volpato (20l.).
Wydaje mi się, że atak i tak jest dobrze obstawiony zarówno jak na obecny sezon jak i na następne 10 lat :D.
W pomocy są świetne skrzydła - Nedved, Camoranesi, Marchionni, Guzman oraz rewelacyjny młodzian Marchisio.
Środek : Paro (ja w nim widzę drugiego Pirlo, te same genialne zagrania, ten sam sposób poruszania się z piłka, a lat ma 21) - Gianichedda/Zanetti. A i Nedved może grać na środku, jak za czasów Lippiego, kiedy zdobył w 2003 roku Złotą Piłkę.
Między słupkami występuje najlepszy bramkarz globu - Gigi Buffon. Ale jest przecież REWELACYJNY 23-letni MIRANTE, którego ja osobiście uwielbiam! Co za chłopak! Co za interwencje! Grał wyśmienicie w sparingach i narobił wszystkim nadziei.
Wydaje się zatem, że najgorszy jest środek obrony (Masiello i Croto jeszcze się muszą uczyć od starszych), który teraz załatał Boumsong, ale ja pragnę jeszcze jednego wzmocnienia - BARZAGLI!

fazanaldo

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-01-2006
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
Transfery
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpnia 23, 2006, 17:27:28 pm »
Cytat: "Ibra"
ale ja pragnę jeszcze jednego wzmocnienia - BARZAGLI

No tak ale podobno kluby po MŚ ustawiają sie po niego w kolejce, a prezes Palermo wystawił za niego zaporową cenę (tak przynajmniej słyszałem) ale z drugiej strony przed "aferą" w Serie A, dosyć głośno było o tym jakoby Andrea Barzagli miał przejść do Juve w zamian za Fabrizzio Miccoliego, więc trudno wyrokować co w tej kwestii sie wydarzy:P
DRES GENERATION MEMBER

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Transfery
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpnia 23, 2006, 20:55:30 pm »
Martins z Interu Mediolan do Newcastle. Szkoda :(

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Transfery
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpnia 26, 2006, 00:41:14 am »
Frankowski ucieka do CD Tenerife!

Oby grał tam często i zbudował dobrą formę, by nastrzelać bramek w kolejnych eliminacjach :wink:.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Transfery
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpnia 26, 2006, 20:55:53 pm »
Van Bommel z Barcelony do Bayernu Monachium- zrobili interes zycia :D

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Transfery
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpnia 31, 2006, 18:25:43 pm »
Mascherano i Tevez piłkarzami West Ham United,tyle klubow sie bilo o nich Manu Chelsea Ac Milan Roma a tu taki przecietniak ich pozyskal jak dotad hit okienka