Autor Wątek: PC atakuje  (Przeczytany 21680 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
PC atakuje
« dnia: Lutego 02, 2006, 14:53:14 pm »
Cytat: "Gamershell"
LONDON, UNITED KINGDOM – FEBRUARY 1, 2006 – Today Ubisoft, one of the world's largest video game publishers, announced that it has signed an agreement with Capcom to distribute Resident Evil 4, Onimusha 3 and Devil May Cry 3: Dante's Awakening Special Edition video games for the PC. Ubisoft will distribute Capcom's games in North American and European territories beginning in February 2006 with the release of Onimusha 3: Demon Siege.

"Capcom has created fantastic universes which have become blockbuster franchises," said Jay Cohen, vice president of publishing at Ubisoft. "Ubisoft is excited to be bringing three of the industry's most innovative titles, including Resident Evil 4, which has been recognized by many publications and organizations as the best game of the year for 2005, to PC gamers around the world."

Resident Evil 4 is a shining star in the survival horror genre garnering critical acclaim and numerous "Game of the Year" awards from media outlets including Game Informer magazine, North America's largest gaming magazine and GameSpot.com, a leading source for gaming information. Onimusha 3: Demon Siege stars French actor Jean Reno and is the latest episode in the Onimusha franchise. This action adventure series has become a phenomenon thanks to its amazing backdrop in medieval Japan mixed with heroic fantasy elements. Devil May Cry made an outstanding debut on console and quickly became a popular action game. Renowned for its gothic atmosphere, non-stop action and thrilling combat, the latest installment to the franchise adds a new character a new boss and many new levels.

"Capcom is excited to be taking advantage of Ubisoft's global distribution network to deliver our hottest titles for gamers around the world to play and enjoy," said Toshihiro Tokumaru, executive officer at Capcom. "We look forward to working together for continued growth for both companies."

About Ubisoft:
Ubisoft is a leading producer, publisher and distributor of interactive entertainment products worldwide and has grown considerably through its strong and diversified lineup of products and partnerships. Ubisoft has offices in 21 countries and sales in more than 50 countries around the globe. It is committed to delivering high-quality, cutting-edge video game titles to consumers. Ubisoft generated revenue of 538 million Euros for the 2004–2005 fiscal year, an increase of 8 percent over the previous fiscal year at constant exchange rates. To learn more, please visit www.ubisoftgroup.com.

About Capcom:
Capcom is a leading worldwide developer, publisher and distributor of interactive entertainment. Founded in 1983, the company has created world renowned franchises including Resident Evil, Street Fighter, Mega Man, Viewtiful Joe, Devil May Cry and the Onimusha series. Headquartered in Osaka, Japan, the company maintains operations in the U.S., United Kingdom, Germany, Tokyo and Hong Kong. More information about Capcom and its products can be found on the company's web site at www.capcom.com.



 :evil:  A więc Onimusha, DMC i RE przestały być konsolowymi exclusivami. Co będzie następne? VJ;/
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

lupinator

  • Gość
PC atakuje
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 02, 2006, 14:54:47 pm »
DMC??!! :evil:  :evil:  :evil:  :evil:
Ktoś powinien za to wisieć  :evil:  :evil:

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 02, 2006, 14:55:22 pm »
Mogłeś chociaż powiedzieć ktol ci to dał xD
Eh, wymagania minimalne i sterowanie w RE4 na PC :lol:
Ale cóż... będzie wysoka rozdzielczość więc na lepszych kompach będzie zabójcze...

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 02, 2006, 15:01:47 pm »
<wall> boze ty widzisz i nie grzmisz. rozumiem ze mozna przeniesc takie gta ale z grami Capcomu to juz przegiecie (wiem byly starsze czesci RE, ale to nie to samo)
PSN: CooliG

Tarniak

  • Gość
PC atakuje
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 02, 2006, 15:07:56 pm »
Szczerze powiedziawszy wisi mi to czy jakiś chłopczyk będzie sobie wieczorami pogrywał na swoim świetnym blaszaku czy na konsoli. Ważne, że ja mam te gry zawsze płynne, zwarte i gotowe do akcji na konsoli za 700 zł (w sumie to moja była za 1500 :P) niźi na blaszaku za 7 (4) razy tyle.
 Nie czuję się oszukany, bo:
a) na moim blaszaku by te gry nie ruszyły
b) nie lubie tych siekanin (wole pooglądać jak gra jakiś wymiatacz, niż samemu napieprzać w przyciski)...

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 02, 2006, 15:08:30 pm »
Cytat: "CassSept"
Mogłeś chociaż powiedzieć ktol ci to dał xD
Eh, wymagania minimalne i sterowanie w RE4 na PC :lol:
Ale cóż... będzie wysoka rozdzielczość więc na lepszych kompach będzie zabójcze...


o ile zaklad ze wymagania RE4 wcale nie beda wysokie???? ciekawe czy konwersja Re4 bedzie z PS2 czy z NGC, ale lipa sie dzieje panowie, karty przetargowe konsolowcow ida na PC....kupi sobie jeszcze taki pecetowiec pada i bedzie latal ze PC jest najlepszy itd....

ZenoN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2006
  • Wiadomości: 161
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 02, 2006, 15:17:12 pm »
Kiedyś byłem pececiażem. Tak. Chciałem gier z konsol na PC, lecz w momęcie mego nawrócenia zacząłem myśleć innaczej. Szkoda, szkoda tych wszystkich exclusivów... Czekam na dalszy rozwój sytuacj.

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
PC atakuje
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 02, 2006, 15:17:55 pm »
pewnie będzie sie sterować za pomocą myszki w RE4  :lol:
Ja mam w sumie niezłego kompa ale różnica w tym że na konsolę sam ze swoich pieniedzy wykładasz te 700 zł na kompa to ci starzy dają.

thirian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-02-2004
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 02, 2006, 15:21:39 pm »
Dla mnie Capcom się szmaci - powtarzam DLA mnie. Aż takich fortun sobie na konwersjach nie zbiją - zresztą chyba naprawdę cierpią na sklerozę (sprzedaż Resident Evil na PC). Boże, DMC na kompie... uwierzył by ktoś?

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
PC atakuje
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 02, 2006, 15:29:06 pm »
Cytat: "thirian"
Aż takich fortun sobie na konwersjach nie zbiją - zresztą chyba naprawdę cierpią na sklerozę (sprzedaż Resident Evil na PC). Boże, DMC na kompie... uwierzył by ktoś?


Mnie też to zszokowało. DMC, Onimusha - dla tych gier kupowałem PS2 kiedyś...a teraz takie cuś;/.
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Greg

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 30-11-2003
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: 1
PC atakuje
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 02, 2006, 15:31:13 pm »
przeciez onimusha jest na pc wiec niewiem skad to zdziwienie... OMG jezeli was to tak boli ze wychodza gry z konsol na pc to sprzedajcie konsole i grajcie na pc, co za problem... przeciez to sa dwa odmienne swiaty i rzadza sie swoimi prawami! gorzej by bylo gdyby DMC wyszedl np na xboxa

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 02, 2006, 15:33:00 pm »
Cytat: "ZenoN"
Szkoda, szkoda tych wszystkich exclusivów...sytuacj.

RE4 w pierwszej serii w USA był rzucony ze znaczkiem "Only for"
Po premierze na PC`ta będzie to niemalże kolekcjonerskie wydanie [;

thirian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-02-2004
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 02, 2006, 15:49:19 pm »
Cytat: "Greg"
przeciez onimusha jest na pc wiec niewiem skad to zdziwienie... OMG jezeli was to tak boli ze wychodza gry z konsol na pc to sprzedajcie konsole i grajcie na pc, co za problem... przeciez to sa dwa odmienne swiaty i rzadza sie swoimi prawami! gorzej by bylo gdyby DMC wyszedl np na xboxa


Która część Onimushy jest już dostępna w Europie na PC???

Konsole właśnie kupuje się dla wyjątkowych gier - a jak gra jest dostępna na wiele platform, to gdzie tu wyjątkowość??? Szczerze? Jeśli większość konsolowych hitów wychodziło by równocześnie na PC i konsole, to chrzaniłbym konsole - pod warunkiem, że konwersja nie byłaby spasztecona (a właśnie na to się zanosi w przypadku gier Capcomu).
Przynajmniej jak tak to widzę - każdy patrzy się na tą sytuację inaczej.

Witos

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-12-2005
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 02, 2006, 15:51:36 pm »
Heh, i zaczynam jakoś załować kupienia GC-chociaż z drugiej strony zobaczę DMC w akcji.
Matka natura jest suką

Greg

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 30-11-2003
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: 1
PC atakuje
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 02, 2006, 15:56:00 pm »
Onimusha 1 z tego co kojarze jest na pc

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 02, 2006, 15:58:43 pm »
Cytat: "Greg"
Onimusha 1 z tego co kojarze jest na pc


jest na PC tak samo jak juz jest Onimusha 3, ale w europie chyba nie wyszla Onimusha 1 i chyba o to chodzilo thirianowi

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
PC atakuje
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 02, 2006, 16:01:02 pm »
łii tam, MGS też jest na pc a jakos nikt go tam nie potrafi dostrzec, ten rynek nie nadaje się do tych (w domyśle dobrych :lol: ) gier to środowisko jest szalenie chermetyczne! to raz a dwa dla mnie to przypadek podobny do GTA:SA ja zdążyłem ukonczyć dwa razy zanim kumple od pc kombinowali "jak znaleść crack, czemu to jest na 5 cd, jak zaliczyć misje z samolotem itd" -dla mnie żadna ujma- co więcej nieźle się ubawie jak zobacze kogos kto 'wymiata' na klawiaturze w DMC (zaraz potem zaprosze go do siebie by pokazać moc dual schocka, stałego framerate'u i duzego tv)...
te gry po prostu nie chwycą a jeśli nawet to osoby zauroczone nimi będą chciały jeszcze i zwróca się ostatecznie ku konsolom

PS a Capcom to szmatki mimo wszystko
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 02, 2006, 16:07:17 pm »
Capcom szmatki??? przeciez tu chodzi o biznes, wiec jak jest mozliwosc zarobienia dodatkowych pieniedzy to im sie nie dziwie, oni nie pracuja dla przyjemnosci, tylko dla kasy, life is brutal.

Spike

  • Gość
PC atakuje
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 02, 2006, 16:09:13 pm »
Fakt atuty konsoli ps2 w postaci dobrych gier zaczynaja zanikac a cena gry na pc z porownaniu z ta konsolowa bedzie zapewne 2-krotnie nizsza

Spike

  • Gość
PC atakuje
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 02, 2006, 16:10:52 pm »
Cytat: "walker_san"
Capcom szmatki??? przeciez tu chodzi o biznes, wiec jak jest mozliwosc zarobienia dodatkowych pieniedzy to im sie nie dziwie, oni nie pracuja dla przyjemnosci, tylko dla kasy, life is brutal.
Walker tylko przez takei zagrania wiele osob po prostu przestanie kupowac konsole i capcom bedzie mialo w calym rozraxhunku gorsze wyniki sprzedarzy bo jak wiadomo gry na konosle sa drogie wiec dochody jako procudenta gier wysokie.

Gruuby

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-02-2006
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 02, 2006, 16:13:36 pm »
Cytat: "Spike"
Fakt atuty konsoli ps2 w postaci dobrych gier zaczynaja zanikac a cena gry na pc z porownaniu z ta konsolowa bedzie zapewne 2-krotnie nizsza


Tylko ze ps2 ma gry których pc nigdy nie uświadczy w swoim czytniku. Wymagania sprzętowe stale rosną i trzeba dokupywać/wymieniać sprzęt żeby sobie pograć spokojnie a na konsoli grasz spokojnie zawsze. Konsola ci się nie zawiesza tak często jak PC, generalnie konsola jest stworzona do gier a piec nie jest stworzony z założenia do grania wiec przewaga pc nad konsolą nigdy nie będzie większa, bo grafika i dostępność gier to nie wszystko.

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 02, 2006, 16:19:09 pm »
Cytat: "Greg"
gorzej by bylo gdyby DMC wyszedl np na xboxa


Wybacz, ale... Dlaczego tak piszesz? Tak bardzo nienawidzisz Xboxa? Czy może PS2? Czy może i tego, i tego, skoro masz GC? Wolę miliard razy grę na PS2 i Xboxa, niż takie wielkie gry z PS2 na PC... Konsola to konsola, chyba o wiele lepiej jest, gdy posiadacz konsoli innego producenta też może pograć w jakąś świetną gierkę?

Cytat: "Greg"
OMG jezeli was to tak boli ze wychodza gry z konsol na pc to sprzedajcie konsole i grajcie na pc, co za problem...


Co to w ogóle za tekst jest? To miał być argument za pecetami? To może powiedz podobny tekst do ludzi, których państwo jest podbijane: "OMG jezeli was, mieszkańców Kumbasimtili (powiedzmy) boli, że jestescie podbijani przez Gandarenę (powiedzmy), to stańcie się Gandareńczykami, co za problem..."

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
PC atakuje
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 02, 2006, 16:21:11 pm »
Wychodzi na PCta czy nie, i tak PC'towcy nie kupią DMC czy Onimushy bo i tak nie będą widzieć że to gry z konsol. W świecie komuterowców to się nie sprzeda. Oni wolą strategie...strzelanki...różne takie Pro Rally i inne h*jstwo.

Nie wyobrażam sobie grać na klawiaturze w RE4 czy DMC3, muszką będziesz młucił żeby Dante strzelał, albo muszką celował zombiakowi w głowę(wtedy RE4 będzie o niebo prostrze).

W sumie my konsolowcy, też im zabieramy największe hity.

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 02, 2006, 16:26:54 pm »
No wyobraźcie sobie sterowanie w DMC3 klawiaturą... Przecież to bardzo trudne nawet do wyobrażenia... Chociaż, w Tonego Hawka grało mi się dobrze na klawiaturze, trzeba przyznać. Ale w DMC analogowe sterowanie, precyzyjne, dobre rozmieszczenie klawiszy... Nie wiem, czy na pc DMC sie sprawdzi...

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
PC atakuje
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 02, 2006, 16:30:00 pm »
IMHO nie sprawdzi...No cóż, ale jak te gry będą w HD wyglądały;)
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
PC atakuje
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 02, 2006, 16:45:26 pm »
co do sterowania od czego sa pady do pieca?

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
PC atakuje
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 02, 2006, 16:55:58 pm »
Ale ,,ci co przekładają wersję" nie biorą pod uwagę pada tylko klawiature. Robią sterowanie z myślą o klawiaturze a nie padzie.

Po drugie PCtowiec nie weźmie pada do ręki, powie(gówna w ręce nie biorę).

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 02, 2006, 16:58:59 pm »
bys sie zdziwil ile pecetowcow gra na padach, podajecie jakies bezsensowne argumenty

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
PC atakuje
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 02, 2006, 16:58:59 pm »
Nie dobrze mi sie robi, gdy widze jakie to konsolowe perelki wychodza na PC'ta. MGS3 rowneiz byl zapowiedziany.
Skoro RE4 ma wyjsc na PC'ta to dlaczego nie ma zapowiedzianej wersji rowniez na X-box'a?
Jednak jeszcze nic pewnego z tymi wersjami. Ile to juz gier na PC'ta zostalo wycofanych.

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 02, 2006, 17:13:46 pm »
Cytat: "walker_san"
Cytat: "CassSept"
Mogłeś chociaż powiedzieć ktol ci to dał xD
Eh, wymagania minimalne i sterowanie w RE4 na PC :lol:
Ale cóż... będzie wysoka rozdzielczość więc na lepszych kompach będzie zabójcze...


o ile zaklad ze wymagania RE4 wcale nie beda wysokie???? ciekawe czy konwersja Re4 bedzie z PS2 czy z NGC, ale lipa sie dzieje panowie, karty przetargowe konsolowcow ida na PC....kupi sobie jeszcze taki pecetowiec pada i bedzie latal ze PC jest najlepszy itd....


konwersja bedzie na 99% z Ps2 w końcu to ta wersja jest finalnym produktem (wersja NGC bez Separate ways i ada repory była po prostu niepełna zupełnie jak CV i CV X)

a co do tego ze CAPCOM znów wali gry na PC....no cóz każdy lubi pieniąszki.
Ciekawe jaka jeszcze firma zdecyduje sie na tą PeCetowa manie...(squere enix???)
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 02, 2006, 17:41:41 pm »
Square wydalo juz FFXI ale to inna bajka
PSN: CooliG

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 02, 2006, 17:48:55 pm »
Cytat: "Linki"

Ciekawe jaka jeszcze firma zdecyduje sie na tą PeCetowa manie...(squere enix???)

Legendarny FFVII był na pecety :roll:

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 02, 2006, 17:51:01 pm »
Te wojny konsole vs pecety robią się powoli nudne(o konsole kontra konsole nie wspominając). Moim zdaniem chodzi po prostu o pewien rodzaj snobizmu - mam coś, czego ty nie będziesz miał (i tutaj najczęściej słychać też "buhahaha"), ponieważ nie wyjdzie na sprzęt który posiadasz, w związku z czym jest głupi, a skoro on jest głupi, ty też jesteś głupi, itd. itp.
A sytuacja taka jaką obserwujemy obecnie powtarza się cyklicznie - blachy dostały też tuzy pokroju Resident Evil 1 i MGS, tyle że grubo po premierze. Poza tym, rynek konsolowy nam obecnie strasznie skostniał i teraz szukając czego ciekawego uderzam właśnie na PC (grał ktoś w Ragdoll Kung Fu?).

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 02, 2006, 17:54:54 pm »
Ja jestem półkrwi PCtowcem(od 10lat) i w np. GTA gra mi się o wiele lepiej niż na X to samo z Halo. Na PC używam DS (pad PSX nie NDS :wink: )  i w takie gry jak POP, NFS itp. gra mi się lepiej niż na PS2 (lepsza grafika, tańsze gry).

Z tym zawieszaniem PC to jest pieśń przeszłości. Odkąd mam Win XP(3 lata) zawiesił się w czasie gry tylko 2 razy.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 02, 2006, 17:56:54 pm »
ja gram tak pol na pol, raz na PC a raz na konsoli, wiec mnie nie boli za bardzo posuniecie Capcom, chociaz fakt faktem, pecetowcy maja teraz argument do dyskusji hehe

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 02, 2006, 18:00:06 pm »
Maniacy raczej. Ktoś mi powie - co w tym złego?

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 02, 2006, 18:09:29 pm »
Cytat: "CassSept"
Cytat: "Linki"

Ciekawe jaka jeszcze firma zdecyduje sie na tą PeCetowa manie...(squere enix???)

Legendarny FFVII był na pecety :roll:


chodziło mi o FFX oraz o wydanie FF XII na PC

Co do FFXI to sie nie dziwie w końcu online na pecetach jest o niebo lepszy od tego co mamy obecnie na konsolkach.
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
PC atakuje
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 02, 2006, 18:13:36 pm »
ja wychowalem sie na c64,atarce i amidze (potem pc)
komputra uzywam do netu i ogolnie do wszystkiego poza graniem:]
ostatnio jedynie H-L2 na pc ukonczylem.
osobisnie nie widze nic zlego w graniu na pc, ale cenie sobie wygode konsol - do wyra z padem w łabie i gramy! tylko wkladam plytke (ps2) lub wybieram sobie gerke z menu (xbox) i graam:0

Aramil

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 02, 2006, 18:13:40 pm »
Siedzenie w dziwnej pozycji z pseudo padem i patrzenie na monitor który straszy swoim szarym kolorem i buczenie u dołu w rytm dobrej muzyki z gry brr. Cracki inne pierdoły , zero klimatu. Grania na kompie w coś innego niż te durne fpp (które niestety microshit zalewają konsole) , strategie , niektóre Crpg i emulatora na GBA to raczej hm. Jeszcze trzeba dodać po 5 cd instalacyjne aa straszne tym się powinno dzieci straszyć.
,,My królowie disco możemy wszystko , my możemy wszystko bo jesteśmy królami disco''
Haratacze - Królowie Disco.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
PC atakuje
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 02, 2006, 23:06:14 pm »
Halo 2 podobno ma powstac na PC'ta.
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,25679;core.html
Wiem, ze to news z gry.wp.pl, ale przynajmniej nie napisal go Snake. Informacja jest niepotwierdzona, bardziej prosze to traktowac jako plotke.
A swoja droga czy Bungie chcialoby wydawac Halo 2 na PC'ta skoro swietna jedynka nie zostala doceniona przez PC;towych graczy?

A co do wydawana hitow konsolowych na komputery. Osobiscie nie wyobrazam sobie wygodnej gry w DMC3 na komputerze i moim zdaniem przes sterowanie ta konwersja polegnie. W Halo 2 rowniez na kompa (gdyby mialo juz wyjsc na pewno) moim zdaniem nie graloby sie rownie wygodnie jak na padzie do X-box'a. Dzieki triggerom mozna sie wczuc w rozgrywke, prujac z duali, itp. A pewnie na komputerze wygladaloby to tak, ze lewym przyciskiem strzela sie lewa bronia, prawym prawa.
Jakby nie patrzec, to PC;towcy rowniez moga sie wkurzac, ze ich hity wychodza na konsole, np. Doom 3 czy Half- Life 2, itp.