Autor Wątek: PC atakuje  (Przeczytany 21593 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
PC atakuje
« Odpowiedź #80 dnia: Lutego 03, 2006, 21:03:49 pm »
e tam , ja  bym wolał Osama killer , czy planowanie ataków terrorystycznych w Europie  :lol: .Wiadomo duzo ofiar = dużo zabawy  8)(syndrom State of Emergency ?)
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #81 dnia: Lutego 03, 2006, 21:10:45 pm »
Ty wiesz co, to mogłoby być ciekawe O_o
Miałoby ciężką drogę, ale to mógłby być niezły taktyk. ustalasz całą operację, swoich ludzi i jazda ;)

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #82 dnia: Lutego 03, 2006, 21:12:50 pm »
ciekawe co na to cenzura w USA:]
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

rainuS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-04-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #83 dnia: Lutego 03, 2006, 21:55:18 pm »
Cytat: "eNdryu"

windows ma to ze jak nacisniesz 3 i wiecej przyciskow naraz to sie blokuja i nie dzialaja (sprobuj , nacisnij np f g i h i przytrzymaj, a uslyszysz sam)


Gadasz bzdury. Ja na swojej klawiaturze mogę nacisnąc 4 przyciski i nic się nie blokuje, poza tym spróbuj tego samego na klawiaturze numerycznej. Windows XP nie ma tu nic do rzeczy. A poza tym nie myśl, że współcześni PCtowcy grają wyłącznie na klawiaturze, bo każdy może sobie bez większego problemu podpiąć pada, nawet Duala 2. Więc nie popadaj w stereotypy :)

Tarniak

  • Gość
PC atakuje
« Odpowiedź #84 dnia: Lutego 04, 2006, 09:27:30 am »
Cytat: "rainuS"

A tak btw: co ma Windows do wykonywania JFów w Tekkenie?

To, że tekken wymaga ultrapłynności, (jak każda bijatyka) a ŻADEN PeCet z Winem ci tego nie zapewni. Nie wyobrażam sobie turnieju na blaszakach.

PS. A ja na WIn98SE jak nacisne trzy litery to nic nie napiszę, a jedynie usłysze dzwięk z PC Speakera. Czyli jednak to ma znaczenie :]

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
PC atakuje
« Odpowiedź #85 dnia: Lutego 04, 2006, 09:42:13 am »
Cytat: "Tarniak"
PS. A ja na WIn98SE jak nacisne trzy litery to nic nie napiszę, a jedynie usłysze dzwięk z PC Speakera. Czyli jednak to ma znaczenie :]



czyli w tym przypadku np

d/f+1+3+4 u wanga idzie się kochać :]

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
PC atakuje
« Odpowiedź #86 dnia: Lutego 04, 2006, 11:10:49 am »
Kurde szkoda, że tak późno zauważyłem ten temat.

Powiem tak: gry na PC wyjdzie Zelda bądź Metroid to uznam to za koniec branży gier. I tyle, każdy zrozumie to co powiedziałem jak będzie chciał, ale zapewniam że jest w tych słowach głębszy przekaz.

Jest coś takiego jak wiarygodność i zaufanie klienta. Na obie te rzeczy capcom nasrał już przy okazji porta RE4 na ps2 ("predzej strace glowe niz re4 bedzie na ps2"). Taaak, jeśli chcieli dodatkowo zarobić (wydając te rewelacyjną gre na ps2) to po kiego hu*a takie gadki?

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
PC atakuje
« Odpowiedź #87 dnia: Lutego 04, 2006, 11:24:09 am »
Cytat: "rainuS"
nie myśl, że współcześni PCtowcy grają wyłącznie na klawiaturze, bo każdy może sobie bez większego problemu podpiąć pada,

masz racje, z tym że graja na padach... ale nie wiem  czy zauważyłeś (ja jakos doszłem do takich wniosków) że jezeli jakiś posiadacz pc gra na nim na padzie to zwykle koło telewizorka ma konsole.... po prostu PCtowcy zawsze mówia 'ja moge sobie pada podłączyć' ale jakos nikt tego nie robi- albo kupi jakąś manetke na która dualschock może sięnajwyzej wysrać i dziwi się że "na padzie wcale nie jest tak wygodnie, wracam do keyboardu". Tacy już sa i nikt tego nie zmieni, 'gupeczki' mogą sobie podłączyć na luzaku dobrego pada a ja do dziś widze wiare co tnie w PESa na klawie...
z posiadaczami konsol jest inaczej, gdy dosiadłem do kompa i próbowałem zagrać w coś innego niż FPSa to mnie tak odrzuciło że na ścianie wylądowałem, szybko pomnknąłem do MM po przejściówke do podłączenia duala i sobie teraz gram luksusowo :D
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

NHS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-02-2006
  • Wiadomości: 255
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #88 dnia: Lutego 04, 2006, 12:08:41 pm »
W RE4 na PC będzie się strzelało łatwo z powodu celowania za pomocą myszki, ale juz widzę jak wiele osób będzie narzekać na system poruszania, bo nie ma strafe i nie mozna strzelać podczas poruszania się.

Aras faktycznie coś w tym jest co piszesz, bo mój kumpel zagorzały Pececiarz wszystko przechodzi na klawiaturze. A jak jest u mnie i widzi Burnouta to płacze ze takie gry nie wychodza na PC, ja mu na to jak zwykle żeby kupił sobie konsole, to ostatnio jak miał kasę kupił GF 6800 GT za 1200 złotych. No comment.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
PC atakuje
« Odpowiedź #89 dnia: Lutego 04, 2006, 13:00:59 pm »
Wydanie tych trzech gier na PC troche mnie wkurzylo, ale tylko z tego powodu, ze znow pewnie paru cieci bedzie mnie chcialo przekonac, ze konsole upadaja. ;) A zreszta, niech sobie pieprza co chca...

Pewnosc mozna miec tylko co do gier od Nintendo, ktore nie pojawiaja sie na innych sprzetach.

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
PC atakuje
« Odpowiedź #90 dnia: Lutego 04, 2006, 14:10:02 pm »
Cytat: "NHS"
ostatnio jak miał kasę kupił GF 6800 GT za 1200 złotych. No comment

nie to trzeba skomentować- MEGA LOL!

w sprawie nintendo to można miec pewność- dzięki pilotowi :D
a co do Capcomu to raczej robi eksperyment- eksperyment na którym się mocno sparzy, bo u nas (i w podobnych do Polski krajach) wszyscy kupią pirata, a w krajach Unii, stanach i Japonii to każdy ma przynajmniej jednego current gena w chacie i Residenta skończył dawno temu (tak jak 100 innych gier które kupił oryginalne i za uczciwe pieniądze :wink: ). Po prostu tam panuje jedyny zdrowy podział: Konsole=gry, PC=praca (ew FPSy) i każdy jest z tego zadowolony
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Tarniak

  • Gość
PC atakuje
« Odpowiedź #91 dnia: Lutego 04, 2006, 14:31:29 pm »
Cytat: "NHS"
bo nie ma strafe i nie mozna strzelać podczas poruszania się.

To nie będzie chyba wielki problem dla developera, by to zmienił. Mnie osobiście też przeszkadza brak strafe'ów.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #92 dnia: Lutego 09, 2006, 22:06:14 pm »
zeby nie bylo, ze tylko hity z ps2 ida na PC, a wiec panie i panowie....Halo 2 zmierza na PC...http://www.gram.pl/news.asp?id=1241

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #93 dnia: Lutego 09, 2006, 22:14:05 pm »
I żeby było śmiesznie... wymaga Windowsa Visty :shock:
Naprawdę, respect dla M$ za to genialne posunięcie wypromowania nowego Windowsa... to będzie prawdziwy "OS-seller" ;)

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
PC atakuje
« Odpowiedź #94 dnia: Lutego 09, 2006, 22:20:37 pm »
Ehh, zaczyna się robić coraz ciekawiej...
  :?  :?

A posunięcie z marketingowego punktu widzenia oczywiście genialne. Seria Halo zarabia grube dziesiątki (setki teraz chyba) milionów dolarów...
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

NHS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-02-2006
  • Wiadomości: 255
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #95 dnia: Lutego 09, 2006, 23:21:33 pm »
Sam Windows Vista ma mieć kosmiczne wymagania minimalne, plus jeszcze do tego Halo 2 na wysokich detalach to trzeba będzie mieć naprawde mocarnego kompa, a na X360 który w dniu wyjścia tego OS moze kosztować już około 1000 zł pójdzie i Halo 2 i może juz trzecia część  będzie, do tego masa innych dobrych gier.

soolars

  • Gość
PC atakuje
« Odpowiedź #96 dnia: Lutego 10, 2006, 00:18:34 am »
Nie no i znowu Halo nie będzie popuralne na PC.... Pół kompa do wymiany+nowy OS.... Juz lepiej kupix 360 i halo 3  :evil:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
PC atakuje
« Odpowiedź #97 dnia: Lutego 10, 2006, 05:01:23 am »
A ja mam gdzies ktore z konsolowych gierek wychodza na PC, ten sprzet sluzy mi tylko do netu i pracy, nie gram na nim wogole, tym bardziej nie przeszkadza mi to ze posiadacze PC beda mieli okazje zakosztowac jednych z najlepszych gierek, a noz przekonaja sie do konsol. A komentrze typu "My na PC mamy lepsza grafe niz  wy na konsolach" beda powiewac mi kolo miejsca na ktorym siedze :) Niech maja, niech graja, niech sie ciesza :) tak jak my kiedys, bo chcac nie chcac to my te gierki poprzechodzilismy troche temu :)

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
PC atakuje
« Odpowiedź #98 dnia: Lutego 10, 2006, 17:40:09 pm »
Onimusha 3 już wyszła na PC - czytałem mini recke w magazynie premiery  :lol: . Halo na PC się nie przyjęło, bo niby to lipna gra  :lol:  :lol:  :lol:

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #99 dnia: Lutego 10, 2006, 19:52:47 pm »
Cytat: "setezer"
Halo na PC się nie przyjęło:

WTF :shock:
Halo jest jedną z najpoplarniejszych strzelanin sieciowych O_o
Sporo osób gra w CS, BF, CoD i właśnie Halo więc ty tu nie gadaj takich głupot :lol:

ZenoN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2006
  • Wiadomości: 161
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #100 dnia: Lutego 10, 2006, 20:03:38 pm »
Żaden PC'ciaż nie przyzna się do tego że konsola\gry z konsoli jest\są lepsze od PC'towych..., chyba zbaczam z tematu...

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
PC atakuje
« Odpowiedź #101 dnia: Lutego 11, 2006, 08:34:03 am »
U mnie w szkole NIKOMU się halo nie spodobało, nie wiem jak jest w miestach <20.000 mieszkańców niemniej u mnie wolą grać w CSa czy Battlefielda.

Zenon ty szatanowcu jeden!

Pancake99

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-01-2006
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 1
PC atakuje
« Odpowiedź #102 dnia: Lutego 11, 2006, 08:46:07 am »
Cytat: "CassSept"
I żeby było śmiesznie... wymaga Windowsa Visty  
Naprawdę, respect dla M$ za to genialne posunięcie wypromowania nowego Windowsa... to będzie prawdziwy "OS-seller"


Rzeczywiscie genialne posuniecie zeby wyciagnac ciezkie pieniadze od ludzi, ale M$ juz tak ma. :?

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #103 dnia: Lutego 11, 2006, 09:35:37 am »
Cytat: "setezer"
U mnie w szkole NIKOMU się halo nie spodobało, nie wiem jak jest w miestach <20.000 mieszkańców niemniej u mnie wolą grać w CSa czy Battlefielda.

Zenon ty szatanowcu jeden!

To podejście polskie. Halo jest bardzo popularne w "cywilizowanym" świecie gdzie po prostu nie ma takich głupich kłótni "konsola vs. pc" jak w Polsce. Oni tam nie patrzą na platformę, po prostu grają w dobre gry.

ZenoN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2006
  • Wiadomości: 161
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #104 dnia: Lutego 11, 2006, 11:19:15 am »
Właśnie! Tylko wytłumaczcie mi jak dziecku, bo wciąż nie rozumiem z kąd sie ten konflikt wziął?

ZenoN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2006
  • Wiadomości: 161
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #105 dnia: Lutego 11, 2006, 11:19:35 am »
Właśnie! Tylko wytłumaczcie mi jak dziecku, bo wciąż nie rozumiem z kąd się ten konflikt wziął?

Greg

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 30-11-2003
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: 1
PC atakuje
« Odpowiedź #106 dnia: Lutego 11, 2006, 11:47:16 am »
bo w Polsce rzadko kogo stac na wiecej niz jedna platforme do grania... i chyba tylko samemu sobie trzeba non stop udowadniac ze ta MOJA jest najlepsza a te inne to syfy... brak obiektywizmu, ot co

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
PC atakuje
« Odpowiedź #107 dnia: Lutego 11, 2006, 11:51:26 am »
dokładnie. ktos sobie kupi ps2 a xboxa czy gc na oczy nie widział to zaczyna jechac fanboystwem az czuć z daleka.
to samo z pc.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #108 dnia: Lutego 11, 2006, 12:50:04 pm »
Po prostu to jest mentlaność polaków.
O ile jeszcze koło 15 wieku byliśmy najbardziej tolerancyjnym narodem w Europie, od zaborów jesteśmy najmniej, ot co.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
PC atakuje
« Odpowiedź #109 dnia: Lutego 11, 2006, 12:50:48 pm »
a wszystkiemu winny jak zwykle......

....Balcerowicz :twisted:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
PC atakuje
« Odpowiedź #110 dnia: Lutego 11, 2006, 12:51:10 pm »
ehehheh swieta prawda :)

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
PC atakuje
« Odpowiedź #111 dnia: Lutego 11, 2006, 12:51:50 pm »
Cytat: "Red_aka_madfrog5"
ehehheh swieta prawda :)


ze balcerowicz? czy ze polacy nietolerancyjni??

 8)  8)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
PC atakuje
« Odpowiedź #112 dnia: Lutego 11, 2006, 12:59:51 pm »
ze polacy nietolerancyjni :) jak odpowiadalem na post CassSept'a to twojego jeszcze nie bylo :) ale jak nie ma na kogo zgonic to najlepiej na Balcerowicza ;D

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #113 dnia: Lutego 11, 2006, 13:08:06 pm »
I dlatego... Balcerowicz musi odejść  :lol:

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
PC atakuje
« Odpowiedź #114 dnia: Lutego 11, 2006, 14:12:45 pm »
Cytat: "ZenoN"
Właśnie! Tylko wytłumaczcie mi jak dziecku, bo wciąż nie rozumiem z kąd się ten konflikt wziął?

jak każdy konflikt z niewiedzy... z tym że niektórych faktów nie da się przeskoczyć i to jest najbardziej irytujące, bo co z tego że konsole sa najklepszymi maszynkami do grania skoro jest paru debili którzy potrafią zaprzeczyc? niektórzy tego nie wytrzymuja i bronia swego zaczynając kłutnie- z tym że posiadacze konsol najczęściej wybierają je świadomie, znaja komputery co najmniej dobrze i ich wybór jest bardziej świadomy- dziesiątki hitów przygodowych, gier akcji, wyścigów i Rpgów oraz coraz częściej FPP kosztem paru strategii i shoterków- dla mnie wybór jest oczywisty.
jednak jakims cudem PeCetowcy (nie cierpie tego określenia, może da się go zastąpić innym?) nie chca zauważyć tego jaką świetną grą jest np Burnout, DoA, Gran Turismo, MGS, czy Zelda grając dalej w Diablo 2 które różni się od jedynki właściwie tylko większa mapą...

PS chyba nie udało mi się być neutralnym :o
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #115 dnia: Lutego 14, 2006, 20:33:25 pm »
Cytat: "Jakiś kolo, który odpowiada na to co stało się z DMC, Onimushą i RE"

A coś ci nie pasuje z tego powodu  Nie zapomnij, że pierw były komputery, pierw gry na "blaszaki", później na konsole i same konsole. Wiele hitów i klasyków PC-ta zostało wręcz "wyszarpanych" przez konsole. Kilka przykładów  Baldur's Gate, ostatnia część na PC to Baldur's Gate II Cienie Amn, Bio Ware stworzyło serię wręcz doskonałą, ale cóż, kiedy nastał koniec dla PC-tów znaleźli się ci, którzy stwierdzili, że BG może być równie dobre na konsoli jak na PC, grubo się pomylili...  
Następna gra, StarCraft, dzieło Bizzard, jedna z pierwszych strategii czasu rzeczywistego, która stała się wręcz kanonem swego czasu tego typu gier, ale cóż, ze świetnej i kultowej strategii "konsolowcy" zrobili ze StarCraft'a marną gre FPS...  
Kolejna gra, Medal of Honor, kiedyś wielki hit na PC, teraz jednak jest w szponach konsol, nie wiem czy z dobrym efektem.
Następna gra, a w zasadzie gry, seria GTA, przecież narodziła się na blaszakach, a od wersji 3 tak się nią chwalą "konsolowcy", którzy chyba zapomnieli, że to nie "ich" gra...
Należy też dodać Mafię, która została "zepsuta" po przesiadce z pc na konsole.
Mógłbym wymieniać jeszcze długo, ale po co  Zazwyczaj konwekcje z PC na konsole były słabe, poprostu konsole są pod wieloma względami gorsze od komputerów.

Z kolei konwekcje gier konsolowych na pc nie zawsze były kiepskie, przykładami mogą być PES, Star Wars: KOTOR, Halo. Same hity konsolowe, które często były lepsze niż ich pierwotne wersję. Zawsze do pc-ta można dokupić pad, jeśli komuś coś nie pasuję, ale zapewniam, celowanie myszą, jest o wiele bardziej wygodne i praktyczne niż gałką analogową pada. Co do twoich obaw nie martwiłbym się o te gry, zapewne będę dorównywać swym konsolowym odpowiednikom, a śmiem twierdzić, że mogą być lepsze, Ubisoft to profesjonaliści, wiedzą co robią, a celowanie z myszy może być bardzo przyjemne i praktyczne...

Sam nie wiem co myśleć... :lol:

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #116 dnia: Lutego 14, 2006, 20:43:40 pm »
z jekiego forum jest ten txt? :D  :D
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #117 dnia: Lutego 14, 2006, 20:48:20 pm »
Cytuj
z jekiego forum jest ten txt?

Bodajże www.juventus.ys.pl albo www.ligawloska.ys.pl

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #118 dnia: Lutego 14, 2006, 21:42:34 pm »
ostro....

podpisze sie pod tym co napisał <Aras>
konsolowiec czesto ma w domu PC i gra na konsoli z wyboru a większość pecetowców nigdy pada nie trzymała w łapie a gada ze to shit jeden....
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
PC atakuje
« Odpowiedź #119 dnia: Lutego 14, 2006, 22:31:23 pm »
Ja nienawidze tego sporu, teraz obecnie gram na Pececie i co? JEstem zdrajcą ==?