Autor Wątek: Księga zażaleń  (Przeczytany 396676 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 25, 2006, 21:50:21 pm »
Powiem tak - o ile to nie ściema - a z tego co pisze Hubi i z zaangażowania innych sądze że nie (zawsze Miazga może zadzwonić jak ma wątpliwości) - nie popisaliście się w tym przypadku szanowni Moderatorzy. Myśle, że jakby temat został przyklejony na jakiś czas, nikt by na tym nie uciarpiał a ktoś może dużo zyskać...

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 25, 2006, 21:58:52 pm »
Na forum konsolowych afera i jeden topic. lol, sorry ale dla mnie to jest śmieszne. Dkoro na tylu innych forach topici są porpzyklejany a ileś tam osób juz pomogło to chyba nie ma potrzeby robienia tego na GO.

A teraz możecie nazwać mnie s***wysynem

Tarniak

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwca 25, 2006, 23:10:47 pm »
Mamo, tato, jestem bezdusznym ch... Proszę o permanentnego bana na forum 'życie.pl' i 'niebo.pl' też. :oops:

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwca 25, 2006, 23:32:16 pm »
Ja tez prosze o wpis na listę bezdusznych fiu...w. Jakoś idea bycia aniołem w ludzkiej skórze dzieki opcji Kopiuj Wklej Wyślij do mnie nie dociera.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwca 25, 2006, 23:56:45 pm »
Cytat: "Fanboy hater"
Ja tez prosze o wpis na listę bezdusznych fiu...w. Jakoś idea bycia aniołem w ludzkiej skórze dzieki opcji Kopiuj Wklej Wyślij do mnie nie dociera.

Widac, ze nie zrozumieliscie sensu tego tematu. To nie byl lancuszek, zeby rozsylac go do jak najwiekszej liczby osob, zeby dalo wam to szczescie czy nie wiem co. Chodzilo o to, zeby poprzez rozpowszechnianie tego tematu gdzie sie tylko da, znalesc dawce bardzo rzadkiej grupy krwi dla chorego mezczyzny. Byl tam podany numer telefony i odpowiednie osoby moga sie zglaszac.

BTW
Kolejny dowod, ze nie jest to bujda- jedna osoba zadzwonila a podany numer. Podobno zglosilo sie juz kilka osob, ale dopiero jedna oddala krew.

EOT

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwca 26, 2006, 00:40:05 am »
Gdy założyłem topic o zabijaniu fok, to sie wkurzali, że ja tu o fokach, a ludzie cierpią.

A gdy jest szansa komuś pomóc, to usuwacie temat.

Gdzie tu logika?

Ja sam nie lubię żartów tego typu, ale skoro to jest PRAWDA...

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwca 26, 2006, 00:51:54 am »
albo nie jest i po prostu ktoś chce zgarnąć krew bardzo rzadkiej grupy, by ją potem sprzedawać na czarnym rynku za astronomiczne kwoty :o co, rzadko zdarzają się takie wystrzały? :roll:
tak jak już mówiłem - jak byśmy chcieli zakładać tematy poświęcone każdemu choremu człowiekowi, który chce pomocy internautów, to wyglądałoby to bardziej jak forum ostrego dyżuru, a nie serwisu o grach. Przykładowo, w moim mieście jakiś czas temu gość na wuefie połamał sobie kręgosłup i była zorganizowana mała akcja charytatywna - po szkołach chodzili ludzie i zbierali pieniądze na jego rehabilitację. I co, miałem wrzucić od razu temat "pomóżcie Oskarowi, wysyłajcie esemesy, sretetete"? No niezbyt. Koniec tematu.

playing girl

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2006
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwca 26, 2006, 01:01:19 am »
Wtrące pare zdań tylko. Jeden, jest podany numer telefonu, co wzmacnia wiarygodność. Zawsze można tam zadzwonić. Dwa, wszystko wskazuje na to, że to prawda. Trzy, gdyby przykleić temat, to chyba nikomu by to nie przeszkadzało i nikomu przysłowiowa korona by z głowy nie spadła. Bo co wam szkodzi go przykleić, a nie usuwać? Nic to nie zmieni, a temu facetowi, jeśli to prawda, może to pomóc.

raqtimer

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-12-2005
  • Wiadomości: 271
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwca 26, 2006, 01:34:13 am »
Bo to tak boli przykleić temat na jakiś okres, bo to tak bardzo narusza strukture forum. Może to uratować życie człowiekowi ale nie to napewno jakiś wałek i mniej roboty usunąć coś niż pomóc.Gdyby to chodziło o kogoś z waszej rodziny zapewne troszke inaczej byście podchodzili do tego tematu.No ale żeby zrobić coś aby pomóc nie jest cool więc po co...
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej - A. Einstein

Tarniak

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwca 26, 2006, 03:08:25 am »
Cytat: "raqtimer"
No ale żeby zrobić coś aby pomóc nie jest cool więc po co...

No, a my chcemy być cool. Koniec tematu.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwca 26, 2006, 06:43:24 am »
Cytat: "Miazga"
albo nie jest i po prostu ktoś chce zgarnąć krew bardzo rzadkiej grupy, by ją potem sprzedawać na czarnym rynku za astronomiczne kwoty  :o  co, rzadko zdarzają się takie wystrzały?  :roll:

I karetka będzie wiozła krew przez pół Polski, żeby ktoś ją sprzedał na czarnym rynku? Pomyśl troche...

Cytat: "Miazga"
Przykładowo, w moim mieście jakiś czas temu gość na wuefie połamał sobie kręgosłup i była zorganizowana mała akcja charytatywna - po szkołach chodzili ludzie i zbierali pieniądze na jego rehabilitację.

Kur.. nie chodzi o pieniądze tylko O NAJŻADSZĄ W POLSCE GRUPE KRWI! Kapujesz?

Cytat: "raqtimer"
Gdyby to chodziło o kogoś z waszej rodziny...

... zapewne temat byłby podklejony w każdym dziale  :?

Cytat: "Tarniak"
Koniec tematu.

Jak chcecie... Myślałem tylko że forum jest dla użytkowników, a większość użytkowników chce, żeby ten temat się znalazł i został przyklejony  :roll:

Tarniak

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwca 26, 2006, 08:57:37 am »
Po pierwsze to nie karetka wiezie krew tylko specjalny samochód. Po drugie jakie pół polski skoro nie wiadomo skąd jest ów jegomość. Po 3 telefon wcale nie nadaje sprawie wiarygoddności (ile kosztuje teraz starter? 9 zł?). A po 4 to pisze się RZADKA :twisted:

Cytat: "Iras"

Cytat: "raqtimer"
Gdyby to chodziło o kogoś z waszej rodziny...

... zapewne temat byłby podklejony w każdym dziale  :?

... to na pewno nie szukalibyśmy pomocy w internecie.

Ten łancuszek przeszedł tylko dla tego, że mamy więcej dzieci neostrady. Od lat takie dostaje i nigdy żaden nie był przyklejony w temacie na forum czy tak chętnie spamowany. De facto i tak je*ie mnie wasza opinia o tym jakim to jestem ch...

Kooa

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-05-2006
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwca 26, 2006, 09:35:14 am »
Ja pierdziele debilu to nie jest żadna ściema... Mamy już potwierdzenie, że znalazło się kilka osób, jedna już oddała krew.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwca 26, 2006, 09:43:57 am »
zastanawia mnie ten gowniany spam tutaj, kilku wielkodusznych ludkow bierze sie za ratowanie calego swiata O_o, jakbysmy sie mieli przejmowac kazdym takim przypadkiem to sory, ale do glowy mozna by dostac, codziennie umiera tysiace ludzi, glownie z glodu i co, tak mam znieczulice i dobrze mi z tym, i tak nie zbawie swiata, a wy maniacy i obroncy moralnosci nie robcie sie tacy swieci

Cosmaty

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwca 26, 2006, 09:44:42 am »
Cytat: "Kooa"
Ja pierdziele debilu to nie jest żadna ściema... Mamy już potwierdzenie, że znalazło się kilka osób, jedna już oddała krew.


A ty juz oddales?
-------------------

Walker nie poddawaj pomyslow, zaraz spam bedzie ''maly aghabur z togo nie je juz trzeci rok, podeslijcie mu kawalek batona'' itp....

Edit:
Cytat: "setezer"
Chętnie podeślę mu batona (nawet całego), jeśli mam go wyrzucić, to niech sobie chłopczyna zje.*


* - uwaga uwaga! głębszy sens,


hmm...
Ha! ostatnio [kilka dni temu, w piatek dokladnie] to jakis dziad mnie w tramwaju prosil o zarcie, tez mu calego batona dalem...
Jednak jestem dobrym czlowiekiem, z pewnoscia pojde za to do nieba.

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwca 26, 2006, 09:56:02 am »
Walker, ale przecież nie ma tu zalewu takich akcji, to jest jedna z nich, do tego wiarygodna. Nie widzę przeciwskazań ku niej.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwca 26, 2006, 10:05:58 am »
ale nikt nie ma obowiazku zamieszczac linka, rozumiesz kazdy robi jak uwaza, i robienie awantury ze ktos usunal jest glupie

Tarniak

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwca 26, 2006, 10:11:35 am »
Cytat: "Kooa"
Mamy już potwierdzenie, że znalazło się kilka osób, jedna już oddała krew

Kto potwierdził Kryśka z gazowni? A może w porannym wydaniu Faktów było?

Ostrzeżenie za 'debila'.

Cytat: "Walker"
ale nikt nie ma obowiazku zamieszczac linka,

Amen.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwca 26, 2006, 10:15:11 am »
Cytat: "Walker"
ale nikt nie ma obowiazku zamieszczac linka

Ale i nie ma potrzeby kasować, kiedy zamieścił ktoś inny...  :x

Widze że globalna znieczulica panuje na gameonly  :roll:

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwca 26, 2006, 11:17:53 am »
No, ja nie przesłałem tekstu dalej, co więcej pomysł pomocy w ten sposób uważam za chybiony... o, rany, jaki ja jestem znieczulony!

Chciałem walnąc dłuższego teksta dlaczego tak myśle ale chyba to bez sensu. Odpowiedzcie sobie tylko na jedno zajeb...ie proste pytanie: ilu z tych "aniołków" włączyłoby się w całą akcje gdyby ten tekst trzeba by było najpierw własnoręcznie przepisać, a nie skopiować...:-)

rainuS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-04-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwca 26, 2006, 11:34:04 am »
Cytat: "Fanboy hater"
co więcej pomysł pomocy w ten sposób uważam za chybiony...

Pomysł wcale nie jest chybiony. Internet jest bardzo popularnym źródłem informacji, nawet w Polsce jest on w tej chwili praktycznie wszędzie. Jezeli dodatkowo taki topic będzie przypięty, to przeczyta go spora grupa osób- chociazby z ciekawosci. Poza tym, autora takiego topicu nic to nie kosztuje, a zawsze jest szansa, ze jacyś ludzie odpowiedzą na apel. Nie uwazam więc, ze jest to chybiony pomysł.
Co do samego kasowania tematu to nie będę się wypowiadał. Mafia działa.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwca 26, 2006, 11:34:13 am »
Cytuj
'maly aghabur z togo nie je juz trzeci rok, podeslijcie mu kawalek batona'

Chętnie podeślę mu batona (nawet całego), jeśli mam go wyrzucić, to niech sobie chłopczyna zje.*


* - uwaga uwaga! głębszy sens,

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwca 26, 2006, 11:52:09 am »
Śmieszy mnie to co niektórzy tu piszą.

Robicie ORGOMNĄ aferę bo kilka for przykleiło ten topic a GO nie, a powiedzcie szerze, zadzwoniliście chociaż? Zrobiliście w tej sprawie chociaż jeden kroczek więcej niż wyzywanie ludzi z GO bo nie przyklejają tego topicu? Nie sądze.

Czy jak na drodze widzicie kolesia załóżmy gdzie na kartce piszę "jestem chory na raka, zbieram na operację" to wrzucacie pieniądze. Nie sądze, a jeśli już to mało kto pewnie. Czy gdy wy wkrzucicie a widzicie faceta który kasy nie dał biegniecie za nim i się z nim kłócicie? Nie sądze.
Idenytyczną sytuacje mamy tutaj, tyle że to przez internet jest, więc przystopujcie "obrońcy poszkodowanych"

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwca 26, 2006, 14:03:46 pm »
Czy ta cała akcja z tą krwią jest gdzies zarejestrowana tak właściwie? Bodajże jest taki wymóg.

Jeśli nie jest i mamy tu jedynie "freestyle" w wykonaniu osoby potrzebującej, to sorry ale ale takie topici powinny być palone na stosie.

raqtimer

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-12-2005
  • Wiadomości: 271
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwca 26, 2006, 15:43:05 pm »
Cytat: "Tarniak"
... to na pewno nie szukalibyśmy pomocy w internecie.

Szukałbyś gdzie sie tylko da.


Cytat: "Iras"
Myślałem tylko że forum jest dla użytkowników

I tu tkwi błąd założenia.

Cytat: "Walker"
jakbysmy sie mieli przejmowac kazdym takim przypadkiem

Kto Ci karze więc po co sie wtrącasz? Napewno nie dla tego "gównianego spamu".
Cytat: "Tarniak"
Walker napisał:   
ale nikt nie ma obowiazku zamieszczac linka,   

Amen.

Najwidoczniej jest obowiązek usuwania.

Cytat: "Mikes"
więc przystopujcie "obrońcy poszkodowanych"

Idź walczyć o równouprawnienie.

Cytat: "_Music"
takie topici powinny być palone na stosie.

No napewno dużo przyjemniej jest spamować na bezmyślnym temacie a temat w którym nie ma sie co napisać do niczego sie nie przydaje.
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej - A. Einstein

Tarniak

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwca 26, 2006, 16:21:44 pm »
Cytat: "raqtimer"
Szukałbyś gdzie sie tylko da.

Masz rację tato.

Kooa

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-05-2006
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwca 26, 2006, 16:42:17 pm »
Cytat: "Tarniak"
Cytat: "raqtimer"
Szukałbyś gdzie sie tylko da.

Masz rację tato.


Bo przecież twój nonszalancki i alternatywny styl bycia nie pozwala ci na pomoc innym ludziom... Dorośnij człowieku.

Cytat: "Tarniak"
...A kto potwierdził? Krystyna z gazowni?..


Nie, człowiek z forum psxextreme, który ma stały kontakt z "prowodyrem" całej akcji, btw ONI przynajmniej rozumieją powage sytuacji, a tutaj co druga osoba gra hiper hojraka, który aby się dowartościować leje na ludzkie życie i później się dziwią, zresztą... Jaki kraj tacy ludzie.

Tarniak

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwca 26, 2006, 16:54:24 pm »
Cytuj
Bo przecież twój nonszalancki i alternatywny styl bycia nie pozwala ci na pomoc innym ludziom...

No, skoro już sporządziliście mój portret psychologiczny, to skończcie temat.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwca 26, 2006, 17:02:06 pm »
Cytuj
No napewno dużo przyjemniej jest spamować na bezmyślnym temacie a temat w którym nie ma sie co napisać do niczego sie nie przydaje.

 
A jak ja bym przykleił topic o treści "Mój komp cierpi, ponieważ ma ledwo 256 ramu, niewielki dysk i zaledwie celerona, a monitor zaczyna się wypalać- wpłać więc na konto kilka $ i zrób tym samym dobry uczynek. ", to wpłaciłbyś?

Jeszcze raz powtorzę- jeśli akcja nie jest zarejestrowana, to jestem za paleniem takich topiców na stosie.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwca 26, 2006, 17:34:21 pm »
Ok, skoro my udajemy madafaków to czekam aż wszyscy co to popierają pójdą rozwieszać ulotki z tym hasłem, zadzownią tam, zaoferuja pomoc i naprawdę coś zrobią bo tylko wtedy wasze "apele" o przyklejenie tego topicu mają sens.  :roll:

_invictus

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwca 26, 2006, 17:38:43 pm »
Cytat: "Kooa"
zresztą... Jaki kraj tacy ludzie

więc czemu się dziwisz człowieku? na 10 takich akcji, 9 to ściemy (promocje w sieciach gsm - za każde połączenie na podany numer, właściciel tego numeru, dostaje darmowe 'jakieś-tam' doładowanie konta - prosta sprawa by sobie na naiwności doładowywać konto), ja sam w pracy dostaje średnio 3-4/tydzień takich wiadomości via GG, jak bym miał się do nich przychylnie nastawiać (dać krew; ale komu? mam iść do szpitala, pobrać do worka i wysłać? czy może w domu sobie sam spuścić?) to by teraz skóra i kości leżały na fotelu

Tarniak

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwca 26, 2006, 18:02:54 pm »
Cytat: "_invictus"
(dać krew; ale komu? mam iść do szpitala, pobrać do worka i wysłać? czy może w domu sobie sam spuścić?)

Dokłądnie o to mi chodziło. Tam jest napisane 'iść oddać krew na nazwisko' - no super... hiper-wiarygodnie brzmi...

raqtimer

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-12-2005
  • Wiadomości: 271
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwca 26, 2006, 19:35:39 pm »
Cytat: "Tarniak"
No, skoro już sporządziliście mój portret psychologiczny, to skończcie temat.

No co ty? Dziwie sie,że jeszcze go nie usunołeś.
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej - A. Einstein

Tarniak

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwca 26, 2006, 19:46:19 pm »
Cytat: "raqtimer"
Cytat: "Tarniak"
No, skoro już sporządziliście mój portret psychologiczny, to skończcie temat.

No co ty? Dziwie sie,że jeszcze go nie usunołeś.

Mistrzu Ciętej Riposty, tym razem ci nie wyszło, bo to nie ja usunąłem temat. Ćwicz ortografię.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwca 26, 2006, 19:51:01 pm »
Bitwa trwa,

Tarniak and team VS reszta świata
Wynik - 3:3, rzutem na taśmę Tarniak zresmisował "ćwicz ortografię", jeaaa! Będą teraz tarniaki!

Uaaaa, dobra ja bym proponował skończyć dyskusję, bo już nic się nie uratuje, temat został zabity, każdy ma swoje racje, już mogliśmy je przeczytać. Dajta se spokój, dziękuję.

Don

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwca 26, 2006, 20:28:14 pm »
Proponuję aby wszyscy oburzeni na brak podwieszenia topicu o pomocy wkleili sobie linka do innego forum z odp. tematem w swojej sygnaturce...

raqtimer

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-12-2005
  • Wiadomości: 271
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwca 26, 2006, 20:43:40 pm »
Cytat: "Tarniak"
Ćwicz ortografię.

A od czego mam Ciebie miodku.
I żebyś sie nie nudził:Konstantyniopolitańczykiewiczówna.
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej - A. Einstein

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwca 26, 2006, 21:13:58 pm »
sie dziwie ze jeszcze nie posypaly sie ostrzezenia za spam i sie zale na to wlasnie

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwca 26, 2006, 21:15:08 pm »
raqtimer - ostrzeżenie. Znajdę żonę każdemu, kto jeszcze raz wspomni w tym temacie wątek łańcuszka.

raqtimer

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-12-2005
  • Wiadomości: 271
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwca 26, 2006, 23:08:28 pm »
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej - A. Einstein