Autor Wątek: Księga zażaleń  (Przeczytany 396641 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4360 dnia: Sierpnia 12, 2017, 10:04:53 am »
Zdenerwowala mnie wczorajsza sytuacja w Lewackiej Logice. Kolejny raz dno dna, od teraz bede ostrzejszy. Koniec jakichs ostow, proszenia o lepsze zachowanie, traktowania jak dzieci z nadzieja ze sie poprawi. Teraz za takie cos jak wczoraj w lewackiej logice wpierdalam bany i w dupie mam wasze placze. Jak nie potraficie rozmawiac jak ludzie bez wyzwisk to juz nie moj problem i jakiekolwiek placze tu czy gdziekolwiek indziej tez nie bada na mnie robily wrazenia.

Nie wiem kto odbanowal Tomasza, ale jesli tylko zacznie obrazac to nie bedzie bana na 3 dni tylko z miejsca znow bedzie perm wiec niech sie pilnuje i potraktuje to odbanowanie jako kolejna juz szanse.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4361 dnia: Sierpnia 12, 2017, 12:31:37 pm »
Patrząc po kolejności i poziomie wyzwisk w lewackiej, ciut jebnięte że wyprowadzonemu z równowagi Szymku dostało się to samo co Marinsowi.

Niby wiem że chcecie się ustrzec przed płaczem "biednych, uciskanych, CO Z WOLNOŚCIĄ SŁOWA???", ale imienne jechanie bez Waszej interwencji, a potem równe bany, bo ktoś nie wytrzymał i odpowiedział, są jednak nie fajne.

PS. Co z tymi permami? Przydałoby się to uzasadnić, bo lada moment znów szambo wyleje po sufit.

Co Ty chcesz by moderatorzy siedzieli 24h na forum i odświeżali posty co pół minuty? Jest to nierealne. Bywa, że wejdą pod koniec dnia a Szymku z Marinsem już zdążą wyzywać się do piątego pokolenia wstecz w trzech stronach wątku.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4362 dnia: Sierpnia 12, 2017, 15:54:26 pm »
Nie wiem kto odbanowal Tomasza, ale jesli tylko zacznie obrazac to nie bedzie bana na 3 dni tylko z miejsca znow bedzie perm wiec niech sie pilnuje i potraktuje to odbanowanie jako kolejna juz szanse.
plusik
Patrząc po kolejności i poziomie wyzwisk w lewackiej, ciut jebnięte że wyprowadzonemu z równowagi Szymku dostało się to samo co Marinsowi.

Niby wiem że chcecie się ustrzec przed płaczem "biednych, uciskanych, CO Z WOLNOŚCIĄ SŁOWA???", ale imienne jechanie bez Waszej interwencji, a potem równe bany, bo ktoś nie wytrzymał i odpowiedział, są jednak nie fajne.

PS. Co z tymi permami? Przydałoby się to uzasadnić, bo lada moment znów szambo wyleje po sufit.

Co Ty chcesz by moderatorzy siedzieli 24h na forum i odświeżali posty co pół minuty? Jest to nierealne. Bywa, że wejdą pod koniec dnia a Szymku z Marinsem już zdążą wyzywać się do piątego pokolenia wstecz w trzech stronach wątku.
Oczywiście że to rozumiem, ale można brać pod uwagę kto zaczyna z wyzwiskami, co prowadzi do eskalacji.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4363 dnia: Sierpnia 12, 2017, 16:39:12 pm »
W sumie kolejny piękny przykład z poranka:
mimo wczorajszych banów, Iras dostał za obrażanie dopiero dzisiaj, jak s00s odpowiedział.

Gdzie tu sens, gdzie logika?

Bany idą tylko parkami, żeby było sprawiedliwie?

Za to jedna strona może rzucać gównem bez problemu, dopóki tylko ktoś nie odpowie?
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4364 dnia: Sierpnia 12, 2017, 18:13:24 pm »
Nie będzie komentarza? Szczególnie do banów parkami?

Dobrze rozumiem, że jeśli teraz napiszę "w prostych, żołnierskich słowach" Lemowi co myślę o Jego podejściu, wołając jednocześnie "WOLNE MEDIA", to dopiero, gdy odpowie mi w podobnym tonie obaj dostaniemy bany?

Kiepścizna. Faktycznie jak Boban napisał, forum do zamknięcia.

A wystarczyło dać bana Irasowi już wczoraj, bez czekania na dzisiejszą odpowiedź s00s'a.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4365 dnia: Sierpnia 12, 2017, 18:42:45 pm »
Wczoraj jak banowalem Szymka i Marinsa po polnocy to zapomnialem o Irasie za jego wczesniejsze wystepki. Wystawilem dwa bany i poszedlem spac. Dzisiaj rano soos raz, ze wyjechal z tekstem z matka (wiem i rozumiem, ze mial on uzmyslowic Irasowi ze wlasnie taki jest jego poziom wypowiedzi, but still...) to dwa, przypomnial mi o Irasie. Wiec zbanowalem soosa i irasa o ktorym zapomnialem wczoraj. Sorry, moj blad, nie powinienem byl zapomniec.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4366 dnia: Sierpnia 12, 2017, 18:46:40 pm »
Wczoraj jak banowalem Szymka i Marinsa po polnocy to zapomnialem o Irasie za jego wczesniejsze wystepki. Wystawilem dwa bany i poszedlem spac. Dzisiaj rano soos raz, ze wyjechal z tekstem z matka (wiem i rozumiem, ze mial on uzmyslowic Irasowi ze wlasnie taki jest jego poziom wypowiedzi, but still...) to dwa, przypomnial mi o Irasie. Wiec zbanowalem soosa i irasa o ktorym zapomnialem wczoraj. Sorry, moj blad, nie powinienem byl zapomniec.
Miło że przyznajesz się do oczywistego błędu. Najlepiej wiem że  to nie łatwe ;)

Więc teraz bądź konsekwentny: jeśli błąd jest Twój, odbanuj s00s'a. Chcesz koniecznie kogoś banować - banuj winnego ;)

Edit: Już o wprowadzeniu proporcji w karach dla skutecznie wyprowadzonego z równowagi Szymku nie wspominając :P

Edit2: Bo z całą pewnością nie powinno być tak, że w banach muszą być parki i równa długość...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2017, 18:51:14 pm wysłana przez Xell »
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4367 dnia: Sierpnia 12, 2017, 18:56:22 pm »
Do bledu sie przyznalem, kary jednak nie zmienie. s00s jest bardzo ogarnieta osoba i wyciagnie wnioski (np. zeby sie nie znizac do pewnego poziomu bo sa tu osoby z duzo wiekszym doswiadczeniem w tej kategorii ;)), a weekend z rodzina/znajomymi zamiast politycznej walki na forum jeszcze chyba nikomu nie zaszkodzil wiec mysle, ze tez doceni ;)

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4368 dnia: Sierpnia 12, 2017, 19:02:28 pm »
Do bledu sie przyznalem, kary jednak nie zmienie. s00s jest bardzo ogarnieta osoba i wyciagnie wnioski (np. zeby sie nie znizac do pewnego poziomu bo sa tu osoby z duzo wiekszym doswiadczeniem w tej kategorii ;)), a weekend z rodzina/znajomymi zamiast politycznej walki na forum jeszcze chyba nikomu nie zaszkodzil wiec mysle, ze tez doceni ;)
Kto jak kto, ale s00s do żadnego poziomu się nie zniżył. Co najwyżej postanowił na swój sposób wskazać poziom akceptowany przez moderację.

A że  moderacja akceptuje ten poziom wyłącznie z  jednej strony... Serio, Lem, wlep sobie bana, zasłużyłeś :-?

Forum Twojego braku i tak nie zauważy...

edit:
Proszę jeszcze o komentarz odnośnie  sprawiedliwości banów - parki? Równa długość?

Po tym będzie wreszcie EOT z mojej strony :angel:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2017, 19:05:50 pm wysłana przez Xell »
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4369 dnia: Sierpnia 12, 2017, 19:10:55 pm »
Tak, dla mnie jest to sprawiedliwa wycena. Moze obie strony sie czegos naucza.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4370 dnia: Sierpnia 12, 2017, 21:30:02 pm »
Wczoraj jak banowalem Szymka i Marinsa po polnocy to zapomnialem o Irasie za jego wczesniejsze wystepki. Wystawilem dwa bany i poszedlem spac. Dzisiaj rano soos raz, ze wyjechal z tekstem z matka (wiem i rozumiem, ze mial on uzmyslowic Irasowi ze wlasnie taki jest jego poziom wypowiedzi, but still...) to dwa, przypomnial mi o Irasie. Wiec zbanowalem soosa i irasa o ktorym zapomnialem wczoraj. Sorry, moj blad, nie powinienem byl zapomniec.
1: co niemca obchodzi jak ktoś na forumie nie potrafi
Cytuj
rozmawiac jak ludzie bez wyzwisk
?
2: może ktoś zrobiłby liste tekstów zakazanych, skad mam wiedzieć jakie epitety szanowna moderacja uzna za wyzwisko?
 Przykład: lemiec to amator kwasnych jabłek. Wyzwisko t/n?
3:co z emotkami? czy szanowna moderacja bedzie je uwzgledniać przy rzekomych wyzwiskach?
Przykład:
a. lemiec to amator kwasnych jabłek  :P
b. lemiec to amator kwasnych jabłek  ;)
c. lemiec to amator kwaśnych jabłek  :wall_bash:
itd
Na dziś koniec pytań do moderacji.


Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4371 dnia: Sierpnia 12, 2017, 23:31:42 pm »
Autentycznie zabawny post Leszke! Świat staje na głowie :angel:
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4372 dnia: Sierpnia 13, 2017, 00:46:46 am »
Wczoraj jak banowalem Szymka i Marinsa po polnocy to zapomnialem o Irasie za jego wczesniejsze wystepki. Wystawilem dwa bany i poszedlem spac. Dzisiaj rano soos raz, ze wyjechal z tekstem z matka (wiem i rozumiem, ze mial on uzmyslowic Irasowi ze wlasnie taki jest jego poziom wypowiedzi, but still...) to dwa, przypomnial mi o Irasie. Wiec zbanowalem soosa i irasa o ktorym zapomnialem wczoraj. Sorry, moj blad, nie powinienem byl zapomniec.
1: co niemca obchodzi jak ktoś na forumie nie potrafi
Cytuj
rozmawiac jak ludzie bez wyzwisk
?
2: może ktoś zrobiłby liste tekstów zakazanych, skad mam wiedzieć jakie epitety szanowna moderacja uzna za wyzwisko?
 Przykład: lemiec to amator kwasnych jabłek. Wyzwisko t/n?
3:co z emotkami? czy szanowna moderacja bedzie je uwzgledniać przy rzekomych wyzwiskach?
Przykład:
a. lemiec to amator kwasnych jabłek  :P
b. lemiec to amator kwasnych jabłek  ;)
c. lemiec to amator kwaśnych jabłek  :wall_bash:
itd
Na dziś koniec pytań do moderacji.


Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4373 dnia: Sierpnia 13, 2017, 01:04:54 am »
Tak, dla mnie jest to sprawiedliwa wycena. Moze obie strony sie czegos naucza.
Żeby tylko jeden konkretny moderator też się czegoś nauczył, poza konsekwentnym karaniem innych za własne błędy i będzie git.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4374 dnia: Sierpnia 13, 2017, 02:00:02 am »
Rozumiem chcesz wprowadzić na forum coś na wzór "obrony koniecznej" i ost powinna dostawać tylko osoba, która prowokowała.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4375 dnia: Sierpnia 13, 2017, 03:13:13 am »
Wcześniejszy post jest odpowiedzią na Twoje  pytanie:
W sumie kolejny piękny przykład z poranka:
mimo wczorajszych banów, Iras dostał za obrażanie dopiero dzisiaj, jak s00s odpowiedział.

Gdzie tu sens, gdzie logika?

Bany idą tylko parkami, żeby było sprawiedliwie?

Za to jedna strona może rzucać gównem bez problemu, dopóki tylko ktoś nie odpowie?
Fajnie by było gdyby bany szły zanim ktoś odpowie w identycznym tonie.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 13, 2017, 03:15:06 am wysłana przez Xell »
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4376 dnia: Sierpnia 13, 2017, 11:46:15 am »
Wcześniejszy post jest odpowiedzią na Twoje  pytanie:
W sumie kolejny piękny przykład z poranka:
mimo wczorajszych banów, Iras dostał za obrażanie dopiero dzisiaj, jak s00s odpowiedział.

Gdzie tu sens, gdzie logika?

Bany idą tylko parkami, żeby było sprawiedliwie?

Za to jedna strona może rzucać gównem bez problemu, dopóki tylko ktoś nie odpowie?
Fajnie by było gdyby bany szły zanim ktoś odpowie w identycznym tonie.
No to trza zainstalować apkę, że ktoś zaatakował i ktoś szykuje się do odpowiedzi. Wtem apka informuje - MODERACJA, banuj zanim odpowie! Rzucasz piwo nad morzem, bo trzeba ratować lewaka/prawaka.

A tak serio, ostatnio nie było zgłoszeń postów do moderacji, więc nie wiedamo czy ktoś był urażony poziomem, który obecnie prezentują uczestnicy tematów politycznych (jesteś urażony Xell, że ktoś atakuje? - zgłaszaj post zanim druga strona odpowie). Babracie się w tym sosie od dawna.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4377 dnia: Sierpnia 13, 2017, 12:00:54 pm »
Włacha lewaki, nie babrajcie sie w sOOsie.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4378 dnia: Sierpnia 13, 2017, 14:49:23 pm »
Wcześniejszy post jest odpowiedzią na Twoje  pytanie:
W sumie kolejny piękny przykład z poranka:
mimo wczorajszych banów, Iras dostał za obrażanie dopiero dzisiaj, jak s00s odpowiedział.

Gdzie tu sens, gdzie logika?

Bany idą tylko parkami, żeby było sprawiedliwie?

Za to jedna strona może rzucać gównem bez problemu, dopóki tylko ktoś nie odpowie?
Fajnie by było gdyby bany szły zanim ktoś odpowie w identycznym tonie.
No to trza zainstalować apkę, że ktoś zaatakował i ktoś szykuje się do odpowiedzi. Wtem apka informuje - MODERACJA, banuj zanim odpowie! Rzucasz piwo nad morzem, bo trzeba ratować lewaka/prawaka.

A tak serio, ostatnio nie było zgłoszeń postów do moderacji, więc nie wiedamo czy ktoś był urażony poziomem, który obecnie prezentują uczestnicy tematów politycznych (jesteś urażony Xell, że ktoś atakuje? - zgłaszaj post zanim druga strona odpowie). Babracie się w tym sosie od dawna.
Ja tam urażony specjalnie się nie czułem, wiadomo że to tylko kompleksy przemawiają.

Ale sprawa banów dopiero, gdy widać kontrę w identycznym tonie? Po robieniu porządków dzień wcześniej? Mega suabe.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4379 dnia: Sierpnia 13, 2017, 15:42:25 pm »
Jak ktoś na ulicy cię opluł nie znaczy że masz mu od razu wbić nóż. Twoje gadki o tym że tylko prowokator ma dostać osta jest pozbawione logiki i sensu.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4380 dnia: Sierpnia 13, 2017, 19:53:05 pm »
Ale sprawa banów dopiero, gdy widać kontrę w identycznym tonie? Po robieniu porządków dzień wcześniej? Mega suabe.
Jak ktoś na ulicy cię opluł nie znaczy że masz mu od razu wbić nóż. Twoje gadki o tym że tylko prowokator ma dostać osta jest pozbawione logiki i sensu.
Ty tak serio? :o
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4381 dnia: Sierpnia 13, 2017, 22:51:25 pm »
Ale sprawa banów dopiero, gdy widać kontrę w identycznym tonie? Po robieniu porządków dzień wcześniej? Mega suabe.
Jak ktoś na ulicy cię opluł nie znaczy że masz mu od razu wbić nóż. Twoje gadki o tym że tylko prowokator ma dostać osta jest pozbawione logiki i sensu.
Ty tak serio? :o
xell zostałeś wyznawcą najbardziej znanej sekty w Polskim kraju, czy tylko takie sprawiasz wrazenie?

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 962
  • Reputacja: 120
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4382 dnia: Sierpnia 14, 2017, 08:49:18 am »
Ale sprawa banów dopiero, gdy widać kontrę w identycznym tonie? Po robieniu porządków dzień wcześniej? Mega suabe.
Jak ktoś na ulicy cię opluł nie znaczy że masz mu od razu wbić nóż. Twoje gadki o tym że tylko prowokator ma dostać osta jest pozbawione logiki i sensu.
Ty tak serio? :o

:lol: po prostu następnym razem, jeśli poczujesz się połamany, nawrzucaj konkretnie swojemu oponentowi, dopóki nie odpowie w podobny sposób, nic złego się nie będzie działo, możesz dalej spokojnie pisać na forum :)

Normalnie jak polskie prawo i kwestia samoobrony we własnym domu.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2017, 08:52:35 am wysłana przez andryush »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4383 dnia: Sierpnia 14, 2017, 21:58:49 pm »
Ale sprawa banów dopiero, gdy widać kontrę w identycznym tonie? Po robieniu porządków dzień wcześniej? Mega suabe.
Jak ktoś na ulicy cię opluł nie znaczy że masz mu od razu wbić nóż. Twoje gadki o tym że tylko prowokator ma dostać osta jest pozbawione logiki i sensu.
Ty tak serio? :o

:lol: po prostu następnym razem, jeśli poczujesz się połamany, nawrzucaj konkretnie swojemu oponentowi, dopóki nie odpowie w podobny sposób, nic złego się nie będzie działo, możesz dalej spokojnie pisać na forum :)

Normalnie jak polskie prawo i kwestia samoobrony we własnym domu.
sie włacze i spytam. O jakiej samoobronie mówisz?

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 962
  • Reputacja: 120
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4384 dnia: Sierpnia 15, 2017, 07:22:46 am »
Mówię o sytuacjach jeszcze nie tak odległych, gdzie gdy w obronie własnej podczas najścia na dom, napastnik tracił zdrowie lub życie w efekcie obrony własnej domownika. Osoba broniąca się nie miała prawa się bronić pod groźbą karty pozbawienia wolności, a napastnicy byli wręcz bezkarni dopóki nie przyjedzie szanowna Policja.

To samo na forum z tymi wyzwiskami, reakcja moderacyjnej milicji po fakcie albo w ogóle brak, a jak zaczynasz się jako tako bronić to jeszcze sam zostajesz ukarany :)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4385 dnia: Sierpnia 15, 2017, 10:43:17 am »

Narzeczone xella, Szymcia i s00sa?


Głos z budy: Obrażanie. 3 dni.

Szwabie, jeśli dla ciebie sugestia, że któraś z tych utalentowanych sportsmenek miałaby być narzeczoną jednego z forumowych lewusków jest obrazą, to lepiej wlep sobie bana za rasizm nazisto! :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4386 dnia: Sierpnia 15, 2017, 11:18:57 am »
Do czego to doszło. Moderator forumowy jest rasistą, nazistą, homofobem, seksistą i co najgorsze.. niemcem.  :neutral:

Marins

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4387 dnia: Sierpnia 15, 2017, 11:21:44 am »
Siema lewusy.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4388 dnia: Sierpnia 15, 2017, 11:43:49 am »

Narzeczone xella, Szymcia i s00sa?


Głos z budy: Obrażanie. 3 dni.

Szwabie, jeśli dla ciebie sugestia, że któraś z tych utalentowanych sportsmenek miałaby być narzeczoną jednego z forumowych lewusków jest obrazą, to lepiej wlep sobie bana za rasizm nazisto! :lol:

nie mnie obraziłeś, a moją rodzinę. widać, że jeszcze nie dorosłeś do zrozumienia tego faktu. 
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2017, 11:47:31 am wysłana przez s00s »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4389 dnia: Sierpnia 15, 2017, 12:17:44 pm »
W jaki sposób obraził Ci rodzine?
Albo też nie dorosłem albo coś niezle pier**lisz.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4390 dnia: Sierpnia 15, 2017, 12:23:31 pm »
ty może nie wiesz, bo twoja spierdoliła z barmanem, ale moja żona poczuła się urażona, jak przeczytała, że jakiś burak z netu insynuuje, że jej mąż kurwi się z babochłopami.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4391 dnia: Sierpnia 15, 2017, 12:32:40 pm »
:lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4392 dnia: Sierpnia 15, 2017, 12:37:40 pm »
mama ci się w grobie przewraca, tak nisko upadłeś.

Marins

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4393 dnia: Sierpnia 15, 2017, 13:01:38 pm »
Soos nie wytrzyma tego psychicznie.

Marins

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4394 dnia: Sierpnia 15, 2017, 13:03:36 pm »
Czemu ja mam status obserwowany a kolega wyżej już nie ? Wiem, że niemcy dogadywali się z ruskimi ale bez przesady. Chyba że indywidualnie u każdego widać.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2017, 13:05:40 pm wysłana przez Marins »

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4395 dnia: Sierpnia 15, 2017, 14:03:55 pm »
Jestem na urlopie i nawet to mi probujecie zniszczyc, no co za ludzie :P Bany rozdane, Iras 5 dni, Marins i Leszek 3 dni, s00s 1 dzien. Dziekuje i narka bo jednak zycie prywatne >>> forum i wam w swieto tez to polecam.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4396 dnia: Sierpnia 15, 2017, 14:12:51 pm »
Za pisanie o matce w grobie 1 dzień, za lole po 3 dni, za szwaba 5 dni. Popierdoliło do reszty?

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4397 dnia: Sierpnia 15, 2017, 14:15:22 pm »
Powiedzmy, ze to wyrownanie za ostatnie niesprawiedliwe 3dni

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4398 dnia: Sierpnia 16, 2017, 10:36:02 am »
Leszke tylko 3 dni, a wyrównanie za ostatnie 5 lat za posty gorsze od Sylvana to gdzie?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Yeahh, me and hate that's an odd couple

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #4399 dnia: Sierpnia 16, 2017, 10:44:20 am »
Licytujcie się kur** jeszcze banami, już wam odwala i to mocno.