Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 1179303 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 841
  • Reputacja: 16
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14200 dnia: Stycznia 09, 2012, 13:12:56 pm »
W motorstorma go ojebałem w jednym wyścigu bodaj  :lol:
Nie no spoko nie myślę o wygranej tylko żeby w nikogo dzwona nie zajebać i mieć kilka aut które się nadadzą do wyścigu. Z tym drugim większy kłopot jeśli modyfikacji szyb itd nie da się cofnąć.

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14201 dnia: Stycznia 09, 2012, 13:18:39 pm »
Moze ktos zapodac filmik z tym bugiem w fizyce online o ktorym mowil Boban?
Nie przypominam sobie bym sie z czyms takim spotkal.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14202 dnia: Stycznia 09, 2012, 13:19:29 pm »
Puścimy wyścig losowy. Tak jest najbardziej sprawiedliwie (nie licząc wyścigów takimi samymi autami).

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14203 dnia: Stycznia 09, 2012, 13:20:15 pm »
Moze ktos zapodac filmik z tym bugiem w fizyce online o ktorym mowil Boban?
Nie przypominam sobie bym sie z czyms takim spotkal.

Sam tego szukałem w necie, ale nie znalazłem. Widocznie nie jest to na tyle częste. Mogłem zapisać replay i potem wrzucić na YT, ale wtedy o tym nie myślałem.

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14204 dnia: Stycznia 09, 2012, 14:11:00 pm »
Łej Panie, to ćwicz bo taki Paweł_k to masakrator. Jeździ jak poebany! Ciężko mu podołać.
o tak, jak walczyłem o ostatnie i przedostatnie miejsce to ciężko mnie było pokonać :D :D

a poza tym ja niedługo się pozbywam konsoli - czasu na granie mam mało a tracenie 2h na szukaniu lobby nie sprawia mi przyjemności (a do tego ostatnio sprowadza się moje granie - na szukaniu dobrego lobby, zazwyczaj bezskutecznie)... po Absolute Supercar i Journey sprzedaję wszystko i czekam na ps4 i GT6 - no chyba że uda się tutaj zorganizować lub dołączyć do jakiegoś w miarę regularnego grania w GT5 w sprawdzonej ekipie...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14205 dnia: Stycznia 09, 2012, 14:38:32 pm »
Chcesz regularnie i miło pośmigać, to dołącz do ekipy gt5.net (tam gdzie MrArt jeździ). Ja sobie wczoraj dodałem na PSN takiego Niemca, który jeździ często (stawia lobby), przestrzegając fair play. Jak coś to będę do niego dołączał.

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14206 dnia: Stycznia 09, 2012, 22:06:43 pm »
Chcesz regularnie i miło pośmigać, to dołącz do ekipy gt5.net (tam gdzie MrArt jeździ). Ja sobie wczoraj dodałem na PSN takiego Niemca, który jeździ często (stawia lobby), przestrzegając fair play. Jak coś to będę do niego dołączał.
gt5.net.pl ;) chyba się faktycznie w końcu tam zarejestruję i zobaczę jak tam można się załapać na jazdy...

ostatnio myślałem że już znalazłem ekipę która jeździ na zasadach takich jak lubię - wyścig raz na tydzień konkretnie określoną klasą aut na konkretnym torze, sporo okrążeń, zero asyst, pełne zniszczenia itp... pojechałem z nimi dwa wyścigi i było dla mnie mega przyjemnie, ale przestali mnie informować o wyścigach bo jak się okazało nie chcieli ze mną jeździć - bo akurat okazało się że jestem tam po prostu najszybszy (w pierwszym wyścigu - 20 okrążeń na Laguna Seca zdublowałem wszystkich w połowie, drugi 25 okrążeń na Tsukuba, startowałem z końca, drugi stracił 40s, reszta zdublowana), i ludziom po prostu nie podobało się że jadą o drugie miejsce ;) a szkoda bo ekipa była na prawdę fajna i przyjemnie się z nimi jeździło (nie chodziło o czasy i o to że wygrywałem, ale chodzi o zgranie ekipy i klimat jaki tam tworzą w lobby). ale w gt5.net.pl nie grozi mi bycie najszybszym to może będę mógł spokojnie jeździć ;)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2012, 22:08:33 pm wysłana przez pawel_k »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14207 dnia: Stycznia 09, 2012, 23:07:34 pm »
Dla mnie to żadna przyjemność jak jeżdżę na serwie gdzie dubluję kolesi, więc pewnie nie masz czego żałować, bo po dłuższej chwili Ciebie też by to znudziło. Na gt5.net jest kilku naprawdę bardzo szybkich graczy. Będziesz miał z kim walczyć. Sam chętnie bym się do nich przyłączył, ale tam wymagają obowiązkowej obecności jeśli już podejmiesz się jakiegoś turnieju. Ja niestety nie mogę tego zapewnić, bo nie zawsze mogę w dowolnej chwili włączyć PS3.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2012, 23:09:49 pm wysłana przez BoBaN »

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14208 dnia: Stycznia 09, 2012, 23:15:13 pm »
Dla mnie to żadna przyjemność jak jeżdżę na serwie gdzie dubluję kolesi, więc pewnie nie masz czego żałować, bo po dłuższej chwili Ciebie też by to znudziło. Na gt5.net jest kilku naprawdę bardzo szybkich graczy. Będziesz miał z kim walczyć. Sam chętnie bym się do nich przyłączył, ale tam wymagają obowiązkowej obecności jeśli już podejmiesz się jakiegoś turnieju. Ja niestety nie mogę tego zapewnić, bo nie zawsze mogę w dowolnej chwili włączyć PS3.
nie wiem, może, ale w takich sytuacjach to sama jazda staje się wyzwaniem i stawiam sobie własne cele - chociażby przejechanie X okrążeń z czasami w przedziale 1s czy zrobienie jak najdłuższego przejazdu ja jednym komplecie opon itp... tak samo jak czasem odpalałem długodystansowy wyścig A-Spec na Laguna Seca (90 okrążeń), brałem Formula GT i ścigałem się sam ze sobą i własnymi celami - tyle że w online jedziesz z ludźmi, możesz z nimi pogadać, ludzie komentują, rozmawiają ze sobą, krzyczą na siebie - tworzą klimat w którym przyjemnie się po prostu jedzie po swoje ;)

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14209 dnia: Stycznia 10, 2012, 00:17:18 am »
Szkoda, że nie można już grać online na trasach z DLC bez ich zakupu:/
Fryty tyty dotknij pyty

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14210 dnia: Stycznia 10, 2012, 08:25:49 am »
Nigdy nie spotkałem się z takim oszukiwaniem jak Boban opisujesz, ale bardzo łatwo temu zapobiec - wystarczy włączyć zużycie opon. Po 2.02 koleś na drugim okrążeniu (na Nurbie - pierwszym) nie będzie miał już gumy i niczego nie wygra.
Ustawienie w wyścigach losowych decyduje jakimi samochodami się jeździ w tym sensie, że im niższa liczba, tym gra losuje samochody z niższego poziomu (wolniejsze), im wyższa tym wyższy poziom z którego jest losowanie (szybsze samochody).

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14211 dnia: Stycznia 10, 2012, 08:46:16 am »
Po roku grania, kilka dni dopadł mnie w końcu niesławny online bug z utratą przyczepności - "dziwnym" zbiegiem okoliczności akurat po 2.02 i dużo ludzi również dopiero teraz zgłasza ten problem. Pierwsze wzmianki o nim czytałem wiele miesięcy temu, ale był dość rzadki i raczej randomowy.
Całość wygląda tak, że nagle w trakcie jazdy, BARDZO wyraźnie traci się przyczepność. Auto gorzej przyśpiesza, gorzej hamuje i znacznie gorzej skręca. Czasy lecą na łeb na szyję a charakterystyka auta zmienia się drastycznie. Mogę to porównać do zmiany opon z wyścigowych na komfortowe - jakby magicznie w trakcie jazdy się podmieniły. Mi się to przytrafiło już na starcie (wejście w pierwszy zakręt było skwitowane "WTF?"), odpuściłem więc ściganie i jechałem z tyłu sprawdzając co i jak. Nie miałem wtedy żadnych innych objawów: lagów, spadków animacji, innych widocznych i słyszalnych problemów. Po prostu auto nienaturalnie się ślizgało, nieadekwatnie do jego zwykłej charakterystyki. Potrafi to wskoczyć już w dalszej fazie wyścigu i rozpieprza zupełnie sens ścigania. Ponowne wejście na tor (kolejny wyścig) w dokładnie takich samych warunkach i znowu wszystko było ok.
Bug występuje tylko w online, w pokojach z >12 graczami, całkowicie nie zależy od laga i połączeń graczy i najprawdopodobniej dot. głównie kierownic.
Bug z gatunku "game breaking".

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14212 dnia: Stycznia 10, 2012, 09:08:53 am »
też to miałem - w jeździe przed wyścigiem Viper jechał zajebiście, w wyścigu w połowie okrążenia zaczął wpadać w taką podsterowność że nie dało się jechać...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14213 dnia: Stycznia 10, 2012, 09:10:49 am »
Ustawienie w wyścigach losowych decyduje jakimi samochodami się jeździ w tym sensie, że im niższa liczba, tym gra losuje samochody z niższego poziomu (wolniejsze), im wyższa tym wyższy poziom z którego jest losowanie (szybsze samochody).

Drogi panie!!! O tym to ja wiem. Ja pytałem o współczynnik losowania, a nie pp. Tam zakres ustawiania jest od 1 do 10.

Bug z utratą przyczepności, o którym piszecie nigdy mi się nie przytrafił. Mam nadzieję, że go nie spotkam. :P

Btw. Dobry pomysł na tych cwaniaków. Faktycznie zużycie opon powinno załatwić sprawę. Chociaż kto wie jak ten bug/oszustwo działa.

« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2012, 09:12:54 am wysłana przez BoBaN »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14214 dnia: Stycznia 10, 2012, 09:36:51 am »
też to miałem - w jeździe przed wyścigiem Viper jechał zajebiście, w wyścigu w połowie okrążenia zaczął wpadać w taką podsterowność że nie dało się jechać...
Kiedy to miałeś - teraz na dniach (po 2.02) czy jeszcze wcześniej?

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14215 dnia: Stycznia 10, 2012, 09:40:13 am »
Drogi panie!!! O tym to ja wiem. Ja pytałem o współczynnik losowania, a nie pp. Tam zakres ustawiania jest od 1 do 10.
Masz na myśli „Podstawę Losowania‟? Określa rozrzut PO dla losowanych samochodów, tylko nie pamiętam, czy większa wartość "Podstawy..." oznacza bardziej wyrównane losowanie czy mniej.

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14216 dnia: Stycznia 10, 2012, 09:45:10 am »
też to miałem - w jeździe przed wyścigiem Viper jechał zajebiście, w wyścigu w połowie okrążenia zaczął wpadać w taką podsterowność że nie dało się jechać...
Kiedy to miałeś - teraz na dniach (po 2.02) czy jeszcze wcześniej?
w ostatnią sobotę... i pamiętam bardzo dawno (z pół roku temu) też mi to wystąpiło parę razy...
tylko nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie auto strasznie płużyło przodem jakby nie reagowało na kierownicę (tzn reagowało w minimalnym stopniu), przyczepność tyłu przy przyśpieszaniu nie pamiętam żeby się pogorszyła...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2012, 09:46:53 am wysłana przez pawel_k »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14217 dnia: Stycznia 10, 2012, 10:01:21 am »
Drogi panie!!! O tym to ja wiem. Ja pytałem o współczynnik losowania, a nie pp. Tam zakres ustawiania jest od 1 do 10.
Masz na myśli „Podstawę Losowania‟? Określa rozrzut PO dla losowanych samochodów, tylko nie pamiętam, czy większa wartość "Podstawy..." oznacza bardziej wyrównane losowanie czy mniej.

No właśnie ja też tego nie wiem. :P

Btw. Jednak laserowo skanowane tory to jest całkiem inny poziom. Tutaj porównanie SPA z PC'towego sim'a i z GT5. Kompletnie źle oddana różnica poziomu i widoczności danych sekcji toru w simie na PC.



Nie jestem pewny, ale czy ktoś może potwierdzić, że tak właściwie to tylko 2 gry mają skanowane laserowo tory. Mowa o GT5 i iRacing na PC. Gdzieś obiło mi się o uszy, że nowy rFactor też chyba będzie miał.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2012, 10:10:40 am wysłana przez BoBaN »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14218 dnia: Stycznia 10, 2012, 10:25:22 am »
Widzieli nowy teaser z GT5?



Ciekawe co to za trasy, które widać na filmiku (mowa o tych, których do tej pory nie poznaliśmy).

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14219 dnia: Stycznia 10, 2012, 10:34:41 am »
Widzieli nowy teaser z GT5?



Ciekawe co to za trasy, które widać na filmiku (mowa o tych, których do tej pory nie poznaliśmy).

Już zapowiedź nowego DLC o_O ??

BTW. Fajnie wygląda to otoczenie w Dokach, oby to był nowy tor...

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14220 dnia: Stycznia 10, 2012, 10:42:51 am »
tylko nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie auto strasznie płużyło przodem jakby nie reagowało na kierownicę (tzn reagowało w minimalnym stopniu), przyczepność tyłu przy przyśpieszaniu nie pamiętam żeby się pogorszyła...
Dokładnie tak samo - auto prawie w ogóle nie chciało skręcać (zupełnie jak na całkowicie zjechanych oponach), do tego dłuższa droga hamowania i słabsze przyspieszenie. Można całkowicie zgłupieć, jak się człowiekowi to trafi.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14221 dnia: Stycznia 10, 2012, 11:03:14 am »
Jak się komuś chce oglądać, to łapcie.

http://www.gtplanet.net/gt-academy-the-road-to-dubai/

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14222 dnia: Stycznia 10, 2012, 18:20:33 pm »
oglądając ten trailer naszło mnie takie pytanie - jak w GT5 jedzie się wyścigi długodystansowe autami elektrycznymi? "ładuje" się je jakoś w pit-stopie czy poziom baterii nie jest kompletnie istotny?

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14223 dnia: Stycznia 10, 2012, 18:23:13 pm »
oglądając ten trailer naszło mnie takie pytanie - jak w GT5 jedzie się wyścigi długodystansowe autami elektrycznymi? "ładuje" się je jakoś w pit-stopie czy poziom baterii nie jest kompletnie istotny?

Ładuje się go na zasadzie odzyskiwania energii, z tym, że z tego co słyszałem, na bardzo długodystansowych wyścigach i tak nie starcza baterii i stajemy w środku wyścigu :P

Ktoś tu na forum chyba próbował jakiś wyścig takim autem przejechać...

Inna sprawa, że ta Acura NSX to hybryda a nie całkowicie elektryczny samochód :) Więc problemu nie ma...

PS. Może w nastepnym DLC będzie ta Acura + wersja wyścigowa, którą kiedyś BoBaN wrzucał :D :D

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14224 dnia: Stycznia 10, 2012, 20:08:34 pm »
Ja stawiam na dwie nowe trasy które widać na tym nowym trailerze. Co ciekawe trasa gdzie są doki i statki występuje w trailerze w wersji nocnej i dziennej. Może jakaś nowa trasa z zmiennym cyklem doby. ;)

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14225 dnia: Stycznia 10, 2012, 20:13:44 pm »
a ja czekam żeby w końcu wypuścili tą cholerną Circuit de Valencia którą przecież mają odwzorowaną w poprzednich seriach!!!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14226 dnia: Stycznia 10, 2012, 20:19:41 pm »
Na GTPlanet są słuszne podejrzenia, że to przemodelowany Test Course. Też miałem takie skojarzenie od razu. Co do nowej Hondy, to mało przypomina HSV, więc na wyścigową wersję nie liczę, bo musieliby nowy model tworzyć.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14227 dnia: Stycznia 10, 2012, 20:20:56 pm »
Przecież ten model nie będzie miał wnętrza(a przynajmniej ja go nie dojrzałem) coś jak Concept GTR'a w GT5P. ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14228 dnia: Stycznia 10, 2012, 20:31:36 pm »
Chodziło o zewnętrzny wygląd. Mrocz zapewne pisze o HSV (tej, która startuje w GT500), a ona dosyć sporo różni się od Acury z teasera.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14229 dnia: Stycznia 10, 2012, 20:44:45 pm »
O to na pewno, ale kiedyś KAZ powiedział że będą chcieli dać tą Hondę do gry, więc trzeba trzymać za słowo(dokładnie powiedział że nie zdążą jej dać do car listy na premierę GT5).

Gremlin88

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2010
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 13
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14230 dnia: Stycznia 11, 2012, 09:14:34 am »
Nieoficjalne info o update i DLC, które ma wyjść 18 stycznia: http://www.gtplanet.net/lamborghini-aventador-route-x-circuit-more-in-leaked-gt5-2-03-details/

Lamborghini Aventador i Garbus :D

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14231 dnia: Stycznia 11, 2012, 09:44:57 am »
Wreszcie jakaś konkretna nowa fura :)

Ciekawi mnie bardzo, czy fury te będą 'odblokowalne' czy do ściągnięcia. Jeśli to pierwsze, to może jakiś zdolny informatyk mógłby wyczaić co jeszcze kryje się w spec 2.0?:)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2012, 09:48:40 am wysłana przez szafa »
Fryty tyty dotknij pyty

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14232 dnia: Stycznia 11, 2012, 09:48:15 am »
Widzę, że będą wyścigi na ćwiartkę. Już widzę te setki serwerów z tytułem 1/4 mile race. ;) Tyle, że do tego trzeba by mieć idealny internet i idealne połączenie w danym lobby.

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14233 dnia: Stycznia 11, 2012, 10:39:14 am »
Panowie zauważyłem wczoraj mały problem w B-spec w nowych sezonówkach na Spa,mianowicie po picie na 8 okrążeniu kiedy mój lolek wyjezdza na pierwszym miejscu robi jedno okrążenie i na 9 okrążeniu znowu wjeżdza do pitu i w tym momencie wszyscy go wyprzedzają i spada na ostatnie miejsce.Robiłem to wczoraj 4 razy i za każdym razem to samo.Nie wiem jak na Sarthe ale na Spa nic nie mogę zrobić,zmieniałem ustawienia pitu i nic,może ktoś z was miał to samo ??????????????????????

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14234 dnia: Stycznia 11, 2012, 10:43:52 am »
Nowy update ma to naprawić.
Fryty tyty dotknij pyty

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14235 dnia: Stycznia 11, 2012, 11:12:11 am »
Nieoficjalne info o update i DLC, które ma wyjść 18 stycznia: http://www.gtplanet.net/lamborghini-aventador-route-x-circuit-more-in-leaked-gt5-2-03-details/

Lamborghini Aventador i Garbus :D

NO KURDE NARESZCIE!! ;p

Gremlin88

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2010
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 13
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14236 dnia: Stycznia 11, 2012, 11:27:04 am »
@MrArt-PL - No niestety taki babol. Musisz mu ręcznie anulować zjazd do pit stopu gdy zaświeci się ta żółta ikonka.

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14237 dnia: Stycznia 11, 2012, 13:42:10 pm »
@MrArt-PL - No niestety taki babol. Musisz mu ręcznie anulować zjazd do pit stopu gdy zaświeci się ta żółta ikonka.

Ok dzięki,dzisiaj obadam jeszcze raz :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14238 dnia: Stycznia 11, 2012, 14:08:47 pm »
Tak BTW, jeżeli to DLC ma wyjść jeszcze w styczniu, to mamy sytuację kiedy dostajemy dodatki częściej niż zapowiadano :) Miały być co dwa miesiące a teraz dorwaliśmy po miesiącu :) Ciekawe czy w Lutym też coś dla nas przygotują ;) ;)

PS.

Nissan Leaf G 2011
Aston Martin V12 Vantage 2010
Volkswagen [Beetle] 1200 1966
Jaguar XJR-9 LM Racecar 1988
Lamborghini Aventador LP700-4 2011
Mini Mini Cooper S Countryman (R60) 2011

Czy tego Jaguara nie ma przypadkiem w Standardach? Czyżby powoli zaczynali zastępować niektóre z nich Premiumami? :P

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14239 dnia: Stycznia 11, 2012, 14:14:43 pm »
On jest w standardach, ale może dadzą wersję z odkrytymi tylnymi nadkolami (ta wersja bardziej mi się podoba).