Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 1181235 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14400 dnia: Maja 08, 2012, 13:12:37 pm »
* wyjątkiem jest 2-5, czyli szybka sekcja na Nurbie pomiędzy Pflanzgarten a Szwalbenschwanz - tu mi się chciało pojeździć i powalczyć o czas. Zajebista próba i nie uważam, że boty wprowadzają element losowy - za każdym razem jadą dokładnie, idealnie tak samo. Wprowadzają za to urozmaicenie.

No nie wiem. Dla mnie to trochę lipa, że tnie się po trawie i obciera auta przeciwnika, żeby zrobić lepszy czas. Dlatego boty w takich zadaniach średnio mi odpowiadają.
A tu racja - podpieranie na botach to cwaniactwo, ale patrząc na duchy czołówki to normalka - no i dwa koła poza torem, gdzie się tylko da. Jeżeli Akademia ma wyłonić kierowcę do prawdziwego ścigania, to powinno być przerwanie próby po najmniejszym wyjeździe poza tor - w realu nikt nie ryzykuje uszkodzeniem zawieszenia czy też karami, bo się to po prostu nie kalkuluje.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14401 dnia: Maja 08, 2012, 13:22:37 pm »
To się zgadza, ale raczej nie możemy na to liczyć. Zawsze ktoś znajdzie miejsce gdzie można lekko przyciąć, a potem wszyscy za nim powtarzają. Najgorzej wygląda to na generowanych torach.