Autor Wątek: Burnout Paradise  (Przeczytany 88537 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Supersonic

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 26, 2007, 19:47:13 pm »
Cytuj
Panowie, kiedy pojawi się nowy Burnout?
We wrześniu

Te same screeny co poprzednio plus trzy nowe
http://www.qj.net/GameStop-gets-a-taste-of-heaven-with-Burnout-Paradise/pg/49/aid/91509

Opublikowane: Maj 06, 2007, 15:34:18
Nowe screeny
http://www.worthplaying.com/article.php?sid=43943
Daleko tu do zachwytów. K..a kontynucje moich ulubionych serii coś nie potrafią zarządzić wykonaniem na next-genach.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 26, 2007, 20:09:53 pm »
Dzizys a to jest wersja ostateczna? - nie sadze ... Ostatnimi czasy macie dziwna manie oceniania gier ktore sa nadal w fazie produkcji pod tak negatywnym katem ze az szkoda gadac ... Dla przykladu na poczatku taki  MS tez wygladal jak wygladl a teraz prezenentuje sie dobrze.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Supersonic

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwca 26, 2007, 20:13:15 pm »
Cytuj
Dzizys a to jest wersja ostateczna?
Ale ja tak nie napisałem oceniam tylko to co widzę teraz jak będzie lepiej w wersji ostatecznej to świetnie  :)

Fakt że pierwsze screeny nie powalały i gra nie wyglądała tak dobrze jak PGR34 a nawet 3 czy nowy NFS ale były na tyle dobre że absolutnie mi to wystarczyło te jakoś nie bardzo mnie satysfakcjonują

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwca 26, 2007, 20:16:35 pm »
Cytuj
Ale ja tak nie napisałem oceniam tylko to co widzę teraz jak będzie lepiej w wersji ostatecznej to świetnie 
To przez to ze zerknalem na strone glowna i przeczytalem znowu te wspaniale komentarze elity ...  8)
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

mateo

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwca 26, 2007, 20:20:46 pm »
W ruchu na pewno gra będzie świetna.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwca 26, 2007, 20:26:30 pm »
Na PS Store jest trailer w dosyć słabej jakości, który wygląda lepiej niż te screeny...
Więc albo gra zaliczyła regres, albo screeny zostały jakoś dziwnie zeskalowane...
Była już taka sytuacja ze screenami z Lair, gdzie pierw pojawiła się jakaś padaczka z IGN, a po 12 godzinach zrzuty w normalnej jakości

Supersonic

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwca 26, 2007, 20:33:43 pm »
Cytuj
Więc albo gra zaliczyła regres, albo screeny zostały jakoś dziwnie zeskalowane...
Coś w tym jest. Trailer i screeny które wyszły w tym czasie wyglądały lepiej.
Mniejsza o to po E3 będziemy pewni jak jest. Jestem dobrej myśli.

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwca 26, 2007, 21:34:25 pm »
Dla mnie ten trailer jest paskudny, wszędzie ostre zęby.

Supersonic

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwca 26, 2007, 21:43:44 pm »
Cytuj
Dla mnie ten trailer jest paskudny
Ostro a podobno ja jestem bardzo krytyczny  8) Z drugiej strony można mieć podstawy by tak sądzić zwłaszcza że chyba każdy zwolennik serii oczkiwał trochę lepszego wykonania. Więc zawód w pełni uzasadniony.

IMO trailer nie powalala ale ładniejszy jak dzisiejsze fotki.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2007, 21:52:21 pm wysłana przez Supersonic »

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwca 26, 2007, 23:44:54 pm »
Wygląda fajnie, gra będzie miażdzyła poziomem zniszczeń a Wy się nie znacie.

Rzekłem. :lol:

Supersonic

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwca 27, 2007, 07:14:08 am »
Nadzieja w zniszczeniach.
Kosole, nawet tak poężna jak next-geny mają swoje ograniczenia i gra wyglądałaby lepiej gdyby trasy były zrobione na wzór poprzednich części. Nie podoba mi się pomysł z jednym wielkim miastem i to nie tylko ze względu na grafikę. NFS się z tego robi.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2007, 07:22:10 am wysłana przez Supersonic »

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwca 27, 2007, 15:51:02 pm »
Ostro a podobno ja jestem bardzo krytyczny  8)
A ja podobno jestem maruda. :P Może "paskudny" to trochę przesada, ot wyglądał dosyć ładnie ale nic więcej, inne racery wyglądają sporo lepiej - to miałem na myśli. ;)

nakimushi

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwca 27, 2007, 16:12:15 pm »
pokaz mocy ps3   :D jak wersja na iksa bedzie jeszcze gorsza to chyba pogram w NeefFspeeda

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwca 27, 2007, 16:28:11 pm »
Czemu EA musi wszystko zje..ć? Może nowy Burnout jest szczytem możliwości ale X360 bo napewno nie PS3. Tak to już jest z grami mulitplaformowymi że nie są za łądne. X0 już się wypierdział ze swojej mocy (FORZA2, HALO3 od 1st part developerów wyglądają słabo jak na tak wielkie tytuly) i teraz pozostaje nam czekać na to co zrobią wewnętrzne studia Sony. Gdy nadejdą czasy że developerom zacznie się bardzije opłacac tworzyć gry na PS3 to wtedy zaczniemy oglądać piękną grafe również od niezależnych producentów.

nakimushi

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwca 27, 2007, 16:32:55 pm »
Czemu EA musi wszystko zje..ć? Może nowy Burnout jest szczytem możliwości ale X360 bo napewno nie PS3. Tak to już jest z grami mulitplaformowymi że nie są za łądne. X0 już się wypierdział ze swojej mocy (FORZA2, HALO3 od 1st part developerów wyglądają słabo jak na tak wielkie tytuly) i teraz pozostaje nam czekać na to co zrobią wewnętrzne studia Sony. Gdy nadejdą czasy że developerom zacznie się bardzije opłacac tworzyć gry na PS3 to wtedy zaczniemy oglądać piękną grafe również od niezależnych producentów.

EA jest tylko wydawca a gra jest robiona przeciez na ps3 (x360 dostanie konwersje) - reszte pozostawie bez komentarza ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwca 27, 2007, 16:46:25 pm »
Czemu EA musi wszystko zje..ć? Może nowy Burnout jest szczytem możliwości ale X360 bo napewno nie PS3. Tak to już jest z grami mulitplaformowymi że nie są za łądne. X0 już się wypierdział ze swojej mocy (FORZA2, HALO3 od 1st part developerów wyglądają słabo jak na tak wielkie tytuly) i teraz pozostaje nam czekać na to co zrobią wewnętrzne studia Sony. Gdy nadejdą czasy że developerom zacznie się bardzije opłacac tworzyć gry na PS3 to wtedy zaczniemy oglądać piękną grafe również od niezależnych producentów.

EA jest tylko wydawca a gra jest robiona przeciez na ps3 (x360 dostanie konwersje) - reszte pozostawie bez komentarza ;)

Tyle że EA mogło narzucić producentowi idiotyczny pomysł z otwartymi miastami przez co gra nie może wyglądać zabójczo ze względu na rozległość terenów. Dobrze że wspomnialeś o konwersji na X0. Otóż właśnie dlatego wersja na PS3 musi wyglądać jak ta na X0 bo gdyby wygląda znacznie lepiej to:

1. Mało kto by ją kupił na X0 z zazdrości o to że na PS3 jest fajniejsza,
2. Bill by się wściekl że taka gra może udowodnić wyższość mocy PS3 nad X0 przez ludzie zaczeli by kupować więcej PS3 i zaczął by chłopak szaleć zielonymi (przypuszczam że i tak jego kasa miała udział w tym co zaprezentowało Criterion w Burnout5),
3. Nie opłacało by się jej wydawać na inną konsole bo trzeba by pisać nowy silnik graficzny a tak to na silniku przystosowanym pod X0 spokojnie pójdzie na PS3 a i X360 dostanie swoją wersje bez przeróbek i zmian kodu.

nakimushi

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwca 27, 2007, 16:51:09 pm »
nadzieja matká glupich  :lol:

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwca 27, 2007, 16:58:37 pm »
Tak jak w kawale - MarcePan jak ty cos p.......esz.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Supersonic

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwca 27, 2007, 18:27:48 pm »
Cytuj
inne racery wyglądają sporo lepiej - to miałem na myśli.
I masz rację  8)

Cytuj
Może nowy Burnout jest szczytem możliwości ale X360 bo napewno nie PS3.
Bez przesady. Gothamy czy NFS wyglądają lepiej a nei wyciskają maksimum z 360.

Cytuj
Czemu EA musi wszystko zje..ć?
Criterion robi Burnouta chyba że czegoś nie wiem

Cytuj
teraz pozostaje nam czekać na to co zrobią wewnętrzne studia Sony.
IMO tylko teamy Sony potrafią pokazać coś więcej niż przyzwoite lub ładne na PS3. Trochę to smutne. Criterion wyciskali ostatnie soki z PS2 a tu co mamy  :?

Ostatnie screeny ale w takiej jakości jak należy. Aliasing aż bije po oczach a drzewa wyglądają wstrętnie. Przecież w trailerze nie było aż tak źle  :-(
http://www.jeux-france.com/news20660_burnout-paradise-plus-d-images.html
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2007, 18:34:25 pm wysłana przez Supersonic »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwca 27, 2007, 19:00:23 pm »
Cytuj
IMO tylko teamy Sony potrafią pokazać coś więcej niż przyzwoite lub ładne na PS3.
Masz trochę racji, ale chyba ci od Lair to nie jest wew. team Sony?
A co do B5 to pewnie gra i tak będzie fajna. Otoczenie nie musi być super piękne, ważne żeby wozy miały sporą liczbę poligonów itp.

Supersonic

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwca 27, 2007, 19:15:53 pm »
Ale w tym problem że nie mają, jeszcze aliasing  :?. Może kiedy zobaczymy rozwaljaące się samochody przestaniemy zwracać uwagę na taki sobie poziom grafy. Na E3 przekonamy się jak jest.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwca 27, 2007, 21:04:06 pm »
Cytuj
Czemu EA musi wszystko zje..ć?
Criterion robi Burnouta chyba że czegoś nie wiem

Chodzi mi o to że od czasu kiedy EA zaczęło maczać palce przy tej produkcji jej jakość znacznie spadła. Im dalej tym gorzej IMO. Wiem że EA tylko wydaje tą gre ale odnosze wrażenie jakby już od paru części Burnout stał się zwykłym odcinaczem kuponów.

BTW. Aliasing'iem bym się nie przejmował bo i tak przy dużych rozdzielczościach jest on niemal nie widoczny. Na screenach łatwo zauważyć ząbki ale już podczas gry trzeba się mocno przyglądać. Ostatnio dorwałem VF5 i pamiętam na obrazkach wszędobylskie poszarpane krawędzie, natomiast po odpaleniu gry gdy to wszystko się rusza praktycznie wcale tego nie widać.

nadzieja matká glupich  :lol:

Każda matka dba o swoje dzieci.  :cool:

Tak jak w kawale - MarcePan jak ty cos p.......esz.

Aaa cicho tam... :P
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2007, 21:10:26 pm wysłana przez MarcePan »

Tarniak

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwca 27, 2007, 21:19:16 pm »
1. Mało kto by ją kupił na X0 z zazdrości o to że na PS3 jest fajniejsza,
Ile ty masz lat, 7? "Fajne" to mogą być lody czekoladowe albo buty. Zazdrość nie jest przedmiotem analiz, więc jest to conajwyżej twoja fobia i szukanie dennych teorii dlaczego gra wygląda słabo.

Cytuj
2. Bill by się wściekl że taka gra może udowodnić wyższość mocy PS3 nad X0 przez ludzie zaczeli by kupować więcej PS3 i zaczął by chłopak szaleć zielonymi (przypuszczam że i tak jego kasa miała udział w tym co zaprezentowało Criterion w Burnout5),
Skąd ty bierzesz te teorie? Bill płaci, żeby gra wyglądała gorzej na innych konsolach (a SONY nie ma pieniędzy czy co :D?)?

Cytuj
3. Nie opłacało by się jej wydawać na inną konsole bo trzeba by pisać nowy silnik graficzny a tak to na silniku przystosowanym pod X0 spokojnie pójdzie na PS3 a i X360 dostanie swoją wersje bez przeróbek i zmian kodu.
Flatout wygląda 2 razy lepiej, a XO go "pociągnął". Więc nawet gdyby ktoś zrobił coś tak bzdurnego w co wierzysz, to i tak gra wygląda na PS3 słabo. Silnik silnikiem, a takie efekty jak AA czy tekstury nie "musiały być" ubogie, żeby "gry się nie różniły :lol:.

Przyjmij do wiadomości, że na KAŻDĄ konsolę może wyjść gra ładna i brzydka. To, że Burnout5 wygląda słabo to nie znaczy, że jest to światowy masoński spisek... Czekam na teorie, że jeśli jakaś PS3jka się uszkodzi to na pewno fanboy Xboxa wyciął kabelki ze środka i wyskoczył z tym na forum. Jesli powiesz, że NIE JESTEŚ fanboyem, to znaczy, że nie masz za grosz samokrytyki czy odwagi.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwca 27, 2007, 21:27:02 pm »
Ja pierdziu. Widze że poziom poczucia humoru u Polaków jest na zastraszająco niskim poziomie. Tarniak gratuluje zabójczno wnikliwych analiz i wspólczuje straconego czasu, który przeznaczyłeś po to by odpisać na moje głupoty. To właśnie lubie na GO. Super-mega-hyper analityków czekających tylko na to by wypisywać swoje mądrości nawet gdy jest to zupełnie zbędne. LoL!  :lol:

PS. Tarniak specjalnie 4U! Tak, jestem zapalonym fanboy'em! Najbardziej lubie pikantne kawałki kurczaka z KFC.  :lol:  :P
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2007, 21:30:58 pm wysłana przez MarcePan »

Tarniak

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwca 27, 2007, 21:30:08 pm »
Ty masz tak poryte, że żart to pojęcie bardzo względne przy twoich postach.

PS. No i chyba masz dość... specyficzne poczucie humoru.

Cytuj
PS. Tarniak specjalnie 4U! Tak, jestem zapalonym fanboy'em! Najbardziej lubie pikantne kawałki kurczaka z KFC.  :lol:  :P
Not fun...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2007, 21:33:59 pm wysłana przez tarniak »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwca 27, 2007, 21:34:52 pm »
Ty masz tak poryte, że żart to pojęcie bardzo względne przy twoich postach.

PS. No i chyba masz dość... specyficzne poczucie humoru.

Uwierz że tak się lepiej żyje. Bo jak bym miał brać na poważnie to co tutaj wypisują ludzie typu hmmm Tarniak to żył bym w deprsji. Tak to przynajmniej jest zabawnie jak ktoś się poci tylko po to by odpisać na jakieś wyssane z palca bzdury lub czyste dywagacje.

Supersonic

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwca 27, 2007, 21:37:19 pm »
Cytuj
Chodzi mi o to że od czasu kiedy EA zaczęło maczać palce przy tej produkcji jej jakość znacznie spadła.
Też się bałem kiedy przeczytałem w zapowiedzi Burnout 3 że EA będzie wydawcą ale kiedy zgrałem nie mogłem wyjśc zp odziwu. IMO Takedwon jest najlepszą częścią z serii później było gorzej bo za często wychodziły kolejne części (mogli skończyć na trzech na PS2) i nie było pomysłów. Mimo to kolejna części i tak są dla mnie lepsze od pierwszych dwóch. Burnout osiągnął apogeum pod szkydłami EA.

Cytuj
BTW. Aliasing'iem bym się nie przejmował bo i tak przy dużych rozdzielczościach jest on niemal nie widoczny.
Aliasing to małe piwo a ruchu raczej tego nie będzie widać. Martwi mnie natomiast że jest ogromna pustka, mało obiektów, fury nie powalają ilością polygonów, drzewa lipna w ogóle jest słabo na tych ostatnich fotkach. Gdyby tylko aliasing był problemem to przemilczałbym ten fakt.

Tarniak

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwca 27, 2007, 21:38:42 pm »
Marcepan: Tak sobie to tłumacz :lol:.

Uwierz że tak się lepiej żyje. Bo jak bym miał brać na poważnie to co tutaj wypisują ludzie typu hmmm Tarniak to żył bym w deprsji.
No widzisz ja bym do depresji potrzebował trochę więcej, ale jeśli ktoś żyje tylko konsolami...

ON TOPIC: A Burnout wygląda słabo, ma popowy soundtrack i jest przekombinowany od części 3+.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwca 27, 2007, 21:46:10 pm »
Marcepan: Tak sobie to tłumacz :lol:.

Ale że niby co sobie mam tłumaczyć?

Uwierz że tak się lepiej żyje. Bo jak bym miał brać na poważnie to co tutaj wypisują ludzie typu hmmm Tarniak to żył bym w deprsji.
No widzisz ja bym do depresji potrzebował trochę więcej, ale jeśli ktoś żyje tylko konsolami...

No widzisz a mnie tak przeraża ludzka głupota że czasem nic tylko wypada się załamać.

ON TOPIC: A Burnout wygląda słabo, ma popowy soundtrack i jest przekombinowany od części 3+.

A łyżka na to "niemożliwe".

Cytuj
Chodzi mi o to że od czasu kiedy EA zaczęło maczać palce przy tej produkcji jej jakość znacznie spadła.
Też się bałem kiedy przeczytałem w zapowiedzi Burnout 3 że EA będzie wydawcą ale kiedy zgrałem nie mogłem wyjśc zp odziwu. IMO Takedwon jest najlepszą częścią z serii później było gorzej bo za często wychodziły kolejne części (mogli skończyć na trzech na PS2) i nie było pomysłów. Mimo to kolejna części i tak są dla mnie lepsze od pierwszych dwóch. Burnout osiągnął apogeum pod szkydłami EA.

Dla mnie ta seria skończyła się na 3 części. Tam jeszcze nie było czuć tasiemcowego dziadostwa. Potem IMO było już odcinanie kuponów.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2007, 21:48:57 pm wysłana przez MarcePan »

Tarniak

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwca 27, 2007, 21:51:14 pm »
Dla mnie ta seria skończyła się na 3 części. Tam jeszcze nie było czuć tasiemcowego dziadostwa. Potem IMO było już odcinanie kuponów.
"A łyżka na to >niemożliwe<".

PS. Żart już z samej definicji powinien być śmieszny. Poćwicz.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwca 27, 2007, 21:55:16 pm »
Dla mnie ta seria skończyła się na 3 części. Tam jeszcze nie było czuć tasiemcowego dziadostwa. Potem IMO było już odcinanie kuponów.
"A łyżka na to >niemożliwe<".

PS. Żart już z samej definicji powinien być śmieszny. Poćwicz.


Yes master.

Ty masz tak zawsze czy tylko dziś Cie okres złapał? Nie gotuj się tak bo żyłka pęknie a szkoda będzie bo dostarczasz nie lada uśmiechu na mej twarzy.

Supersonic

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwca 27, 2007, 21:56:05 pm »
MarcePan kwestia gustu. Zostaję przy swoim i dla mnie Takedown rządzi a poprzednie dwie części są daleko w tyle. Ale oczywiście rozumiem cię przecież wielu graczy woli "dwójkę" od "trójki"

OT: długo tak będziecie sobie docinać ?  8) Za takie coś już dawno powinien być warn ale ja sie nie znam  :wink:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2007, 21:58:34 pm wysłana przez Supersonic »

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwca 27, 2007, 21:56:24 pm »
Dla mnie ta seria skończyła się na 3 części. Tam jeszcze nie było czuć tasiemcowego dziadostwa. Potem IMO było już odcinanie kuponów.
W pełni się z tobą zgadzam.

Która część była najlepsza? Zdecydowanie Burnout 2.

Crow

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-10-2006
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwca 27, 2007, 22:03:29 pm »
nie wiem ale ja chyba jestem inny ale mi ta grafa az tak abrdzo nie wadzi, oczywiscie nie bede sie rozpisywał jak to nie ywgląda bo oczywiście mogło być lepiej i napewno next-genów nie wykorzystano w pełni robiąc nowego burnouta ale te nowe screeny które wam sie tak bardzo nie podobają, dla mnie sa okey, nie mam jakis większych zastrzeń, oczywiście mogło byc lepiej i to o dużo ale i tak nie jest najgorzej :)


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwca 27, 2007, 22:08:53 pm »
IMO zupełnie idiotycznym pomysłem jest pworwadzenie free roaming'u. Jest to jakiś powiew świeżości dla tej serii ale względem masy innych gier nie robi to wrażenia. Zapewnie nie będzie to zwyczajny fr a przepełniony fajerwerkami ale nie zmienia to faktu że jako pierwszego Burnout'a na PS3 wolałbym zobaczyć dopasionego graficznie racer'a na wzór poprzednich części (najlepiej 2 lub 3).

mateo

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwca 27, 2007, 22:14:38 pm »
Dla mnie ta seria skończyła się na 3 części. Tam jeszcze nie było czuć tasiemcowego dziadostwa. Potem IMO było już odcinanie kuponów.
W pełni się z tobą zgadzam.

Która część była najlepsza? Zdecydowanie Burnout 2.
Chyba każdy fan tej ścigałki ma największy sentyment do drugiej części.
Jednak Takedown to essssencja.
Jeszcze lepsza oprawa, świetny soundtrack (w Point of Impact coś tam pogrywało przyjemnego..ale bez przesady)+Więcej trybów, miodu i zabawy.
Dzięki EA ta gra dostała jeszcze większego kopa.Jednak już dalsze odcinanie kuponów, mieszanie klimatu 2/3/4.. mogło się znudzić.
Czuje, że nowa odsłona zachwyci.
Ze względu na....Paradise ?  :)

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwca 27, 2007, 22:19:30 pm »
IMO zupełnie idiotycznym pomysłem jest pworwadzenie free roaming'u. Jest to jakiś powiew świeżości dla tej serii ale względem masy innych gier nie robi to wrażenia. Zapewnie nie będzie to zwyczajny fr a przepełniony fajerwerkami ale nie zmienia to faktu że jako pierwszego Burnout'a na PS3 wolałbym zobaczyć dopasionego graficznie racer'a na wzór poprzednich części (najlepiej 2 lub 3).
Jako odpowiedź na twojego posta zacytuję sam siebie:
W pełni się z tobą zgadzam.

mateo

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwca 27, 2007, 22:24:52 pm »
Wolicie to samo w ładniejszej oprawie ?..spoko :)


Supersonic

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwca 27, 2007, 22:36:05 pm »
Cytuj
IMO zupełnie idiotycznym pomysłem jest pworwadzenie free roaming'u. Jest to jakiś powiew świeżości dla tej serii ale względem masy innych gier nie robi to wrażenia. Zapewnie nie będzie to zwyczajny fr a przepełniony fajerwerkami ale nie zmienia to faktu że jako pierwszego Burnout'a na PS3 wolałbym zobaczyć dopasionego graficznie racer'a na wzór poprzednich części (najlepiej 2 lub 3).
Racja. Nie ma to jak klasyczne trasy.  8)

Cytuj
Wolicie to samo w ładniejszej oprawie ?..spoko
Oczywiście a pomył z jednym wielkim miastem uważam za zbędny. Na mnie nie robi wrażenia a chyba takie było zamierzenia Criterion. Wręcz mnie odpycha.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwca 27, 2007, 22:43:08 pm »
Wolicie to samo w ładniejszej oprawie ?..spoko :)
W sumie tak.

Chciałbym burnouta w zajebistej oprawie z mega realistycznymi zderzeniami i fizyką, z możliwością uszkadzania zabudowań, słupków, przystanków, drzew itp, trasy z większą ilością skrótów i altenrnatywnych dróg, bardziej realistyczny modej jazdy (np. taki jak we Flatout2), no i żeby soundrack był pożądniejszy- więcej elektroniki np. jakis d'n'b, prodigy itp. chciałbym również aby w wyścigu brało udział np. 12 samochodów