Autor Wątek: Tibia  (Przeczytany 4585 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

CrazyFox

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
Tibia
« dnia: Stycznia 03, 2007, 20:07:10 pm »
Witam wszystkich tibijczykow :D Tu mozemy pogadac o naszej tibi,wklejac foty,radzic sie itp!!! :D Sadze ze jest tu wiele fanow tibi,to nie jest temat dla antytibijczykow 8)
Tibia rulez :wink:

Teraz po sprzedaniu chara zaczelem grac od poczatku na servie "Candia",moze gra tu ktos na nowym swiecie,kto wie :wink: .Grac zaczalem tydzien temu wiec nie jest to jakas super postac ale w uplywie czasu bedzie sie rozwijac :D
Nick:Knight Furry



Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Tibia
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 03, 2007, 20:20:19 pm »
Mie ten dział to do PC chyba :P

Pozatym: aaaaah shiit jak w to mozna grac? xD Nikomu nie zabraniam ale dla mnie ta gra jest poprostu beznadziejna :P

CrazyFox

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
Tibia
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 03, 2007, 20:29:28 pm »
Mikes nie znasz siee :wink:



_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Tibia
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 03, 2007, 20:31:01 pm »
Dżizys Krejzi, wlasnie dzisiaj wpadlem na pomysl, zeby zalozyc temat o Tibii, a tu ktos mnie ubiegl  :shock:  :D

Gralem w Tibie jakies 1,5 roku, w wakacje z nia skonczylem. Przez ten czas nawet sporo sie nauczylem, mozna powiedziec, ze bylem wymiataczem  :D

Najpierw gralem na Danubii, potem na Guardii, a potem na Refugii. Na tym ostatnim serwerze mialem Knighta 41 lvl, skille 78/77, sprzedalem go za 6 dych bez eq  :mrgreen: (eq sprzedalem za 140 zeta).

Postac nawet zaslynela z solowania DLa na 41 lvl ^^

Cytuj
Pozatym: aaaaah shiit jak w to mozna grac? xD Nikomu nie zabraniam ale dla mnie ta gra jest poprostu beznadziejna


Mikes - takie pytanko - grales wiecej niz ~4 h  :P gra ma dosc ciekawy, rozbudowany swiat, jest prosta w usludze i pojdzie praktycznie na kazdym kompie, wiec nic dziwnego, za ma dosc duze grono zwolennikow (szczegol z tym, ze wiekszosc z nich to dzieci neostrady... :? )

btw- prosze o przeniesienie tego tematu do dzialu PC

mateo

  • Gość
Tibia
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 03, 2007, 20:34:12 pm »
Ja też bardzo cie przepraszam CrazyFox
Ale ta gra to k%$#wa jakies nieporozumienie ??
Zresztą krapowatych gier online na PieCu jest bezliku  :?

Crazy Frog jesteś dla mnie sadomaso-mistrzem ..GULP !
Choć by mnie bili
NIE.ZAGRAM.W.TO  :shock:

 
Mam rade dla ciebie CrazyFox
Odpal M.e.t.a.l G.e.a.r S.o.l.i.d 3 lub S.c.h.a.d.o.w o.f T.h.e C.o.l.o.s.s.u.s
Prosze cię
Peace !
Chylę czoła mistrzu sado-maso !

GGY

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Tibia
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 03, 2007, 20:44:51 pm »
Niestety gracze Tibii sami sobie co chwila psuje opinię i tej grze. Ja nie słyszałam o grze, w której by gracze tyle sobie kradli i w ogóle. Poza tym z tego co sie widzi i słyszy, wiekszość graczy Tibii to uczniowie podstawówki/gimnazium. Potem dzięki Bogu, chyba większość wyrasta z tego shitu. Nie pojmuję co ludzi do tego ciągnie. Ja gram w FFXI (tak, wiem...płaci się bla bla bla) i dla mnie nie ma porównania między tymi dwoma grami. -_-
"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway...."

CrazyFox

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
Tibia
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 03, 2007, 20:48:23 pm »
Popierwsze:CrazyFox a nie CrazyFrog :cry:
Podrugie:tibia mnie juz dawno wciagnela i proponuje ci zebys zagral w nia troche a nie gadal o niej nie grajac w tibie.
Skad wiesz jaka jest jesli w nia nie grales,i sry ale dla mnie ty jestes sadomaso-mistrzem..GULP !



mateo

  • Gość
Tibia
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 03, 2007, 20:52:18 pm »
Już na sam widok tej gry ..wymiotuje  :)
Peace CrazyFox !!
Przecie nic do ciebie nie mam  :)

lupinator

  • Gość
Tibia
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 03, 2007, 20:54:45 pm »
Grałem w tibie ok tygodnia jakis rok temu. System gry jak na bezplatna gierke jest spoko ale gracze to debile ktorych chyba ulubionym zadaniem jest utrudnianie zycia innym. Po tygodniu zrezygnowalem i usunalem Tibie z dysku. Pozostanę przy ambitniejszych RPGach :P

CrazyFox

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
Tibia
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 03, 2007, 20:56:21 pm »
Szkoda ze cie nie przekonam mateo no ale trudno :)
Peace mateo!!!! :D



_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Tibia
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 03, 2007, 20:57:40 pm »
Cytat: "GGY"
Niestety gracze Tibii sami sobie co chwila psuje opinię i tej grze. Ja nie słyszałam o grze, w której by gracze tyle sobie kradli i w ogóle.

Niestety, to prawda, co nieznaczy, ze nie mozna poznac ludzi na poziomie, z ktorymi mozna pogadac na inny temat, niz na "jakie masz skille?"

Cytat: "GGY"
Poza tym z tego co sie widzi i słyszy, wiekszość graczy Tibii to uczniowie podstawówki/gimnazium.


Nie wszyscy uczniowie podstawówki/gimnazium sa nie dorozwinieci, poczulem sie urazony  :cry:  :P

Tarniak

  • Gość
Tibia
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 03, 2007, 21:04:35 pm »
A mnie jak się nudzi to sobie czasem zagram. Nic złego w tym nie widzę, a nie jestem ni to dzieckiem ni to dzieckiem neostrady robiącym błędy w co 2 zdaniu.

PS. Co prawda doszedłem jedynie do 9 lvl'u no ale zawsze troche czasu spędziłem przy tym i nie zidiociałem do reszty.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Tibia
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 03, 2007, 21:08:28 pm »
Ja w to nigdy nie grałem, nie gram i nigdy grać nie będę. Zbyt dużo wysłuchałem się o tej grze. Negatywnych rzeczy oczywiście.

A tak btw. to chłopcy skosztujcie WoWa. To jest dopiero gra!

mateo

  • Gość
Tibia
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 03, 2007, 21:09:07 pm »
Jeteś wielki Tarniak.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Tibia
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 03, 2007, 21:15:17 pm »
Ja to do 4 levelu doszedłem :D

GGY

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Tibia
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 03, 2007, 22:01:12 pm »
Cytat: "CrazyFox"
Skad wiesz jaka jest jesli w nia nie grales,i sry ale dla mnie ty jestes sadomaso-mistrzem..GULP !

Mam kobietę na avie nie bez powodu...

Tibia? Thanks for the offer, but I will have to pass. Żal mi na to gó*no choćby minuty.

Po co mam grać w beznadziejną graficznie i ekonomicznie grę, w której głównym celem jest "okradnij i nie daj sie okraść", skoro bule za FFXI? :lol:


Cytat: "kov4"
Nie wszyscy uczniowie podstawówki/gimnazium sa nie dorozwinieci, poczulem sie urazony

Tego nie powiedziałam. Znam mase wyjątków od reguły ;)


Cytat: "Ibra"
A tak btw. to chłopcy skosztujcie WoWa. To jest dopiero gra!

do WoW'a próbowałam się przekonać, ale nie potrafię. Eh. Jakoś design i kolory mnie odrzucają.
"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway...."

playing girl

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2006
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 0
Tibia
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 03, 2007, 22:09:15 pm »
Kiedyś nawet w to trochę grałam, ale po uświadomieniu sobie, co to za crap zrobiłam szybką wycieczkę do dodań/usuń programy. Największą wadą jest fakt, że gra w nią cała masa jakichś dzieciaczków, które są chyba jeszcze bardziej szkodliwe niż na forach chociażby, bo tylko Cie okradają or smth :lol:  Btw, nie wyobrażam sobie jak można tam tylko wbijać lvl bez końca, bo nie oszukujmy się, na tym ta gra głównie polega ;]

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Tibia
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 03, 2007, 22:20:23 pm »
Cytat: "Tarniak"
A mnie jak się nudzi to sobie czasem zagram. Nic złego w tym nie widzę, a nie jestem ni to dzieckiem ni to dzieckiem neostrady robiącym błędy w co 2 zdaniu.
Masz zdrowe podejście do tematu. Sam w sobie taki online nie jest zły, póki nie przerodzi się w przesiadywanie ileś godzin dziennie, albo po nocach. Znam takich kolesi opętanych np. Ogame...

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Tibia
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 03, 2007, 22:36:34 pm »
Cytat: "GGY"
Cytat: "CrazyFox"
Skad wiesz jaka jest jesli w nia nie grales,i sry ale dla mnie ty jestes sadomaso-mistrzem..GULP !

Mam kobietę na avie nie bez powodu...

GGY, CrazyFox chyba z tym nie zwracal sie do Ciebie  :wink:

Cytat: "GGY"
Po co mam grać w beznadziejną graficznie i ekonomicznie grę, w której głównym celem jest "okradnij i nie daj sie okraść", skoro bule za FFXI?


Gdybym ja mial wykupiony abonament na FFXI to juz mnie by tutaj nie bylo  :D

Cytat: "playing girl"
Btw, nie wyobrażam sobie jak można tam tylko wbijać lvl bez końca, bo nie oszukujmy się, na tym ta gra głównie polega ;]


Taki cel stawiaja sobie przewaznie ci, co graja 12 h dziennie. Ja np. chcialem wykonac questa, zabic trudnego potwora itp., tak jak w kazdym RPGu  8)

edit

Cytat: "GGY"
OMG.

Rozwin prosze

GGY

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Tibia
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 03, 2007, 22:39:50 pm »
Cytat: "kov4"
GGY, CrazyFox chyba z tym nie zwracal sie do Ciebie

Jesli tak to...ups? :lol:

Cytat: "kov4"
Ja np. chcialem wykonac questa, zabic trudnego potwora itp., tak jak w kazdym RPGu Cool


OMG.


Cytat: "kov4"
Gdybym ja mial wykupiony abonament na FFXI to juz mnie by tutaj nie bylo

Nie jestem no liferem... Na początku nic innego się nie liczyło, a potem jakoś to osłabło i mimo, ze bule, to nie gram 8h dziennie...czesto nie gram wcale. No, ale Death Note robi swoje XD
"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway...."

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Tibia
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 03, 2007, 23:11:24 pm »
Mi wystarzy że znam troche osób które w to grają, głównie krew mnie zalewa totalnie jak czytam co i jak piszą. MMO składa sie przedewszystkim ze społeczności graczy i w tym punkcie tibie jest bezapelacynie najgorszym MMO jakie kiedykolwiek powstało. Oczywiście są osoby które w to grają i są w porządku ale to są wyjątki.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Tibia
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 03, 2007, 23:22:18 pm »
Heh... znam kolesia ktory od roku lub dwoch lat gra w to non stop cale dnie, czasem graja z kolega na jednej postaci bez przerwy (zmieniaja sie dzien/noc).
Ja za to podziekuje. :mrgreen:

GGY

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Tibia
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 03, 2007, 23:26:57 pm »
Tja. Dla takich ludzi jest nowa matura Giertycha -_- A potem się dziwią ludzie, ze koleś rzucił w matke krzesłem, bo mu grę przerwała...
"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway...."

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Tibia
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 04, 2007, 00:05:57 am »
Cytat: "kov4"
Mikes - takie pytanko - grales wiecej niz ~4 h

Nie, masochistą nie jestem sorry.

Po prostu są gry których po prostu nie rusze i już, już bym wolał grać w Maluch Racera.