Autor Wątek: Emergency  (Przeczytany 3012 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Razor1990

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 22-02-2007
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Emergency
« dnia: Lutego 22, 2007, 15:21:54 pm »
Dla tej gry przeskakuje czasem z X'a na PC. O co chodzi?
Cytuj
Podstawowym czynnikiem, który odróżnia te pozycje na tle konkurencyjnych produktów jest to, że gracz nie odbiera innym ludziom życia a je ratuje. Dzieje się tak za sprawą powierzonej funkcji, stajemy bowiem na czele połączonych sił ratowniczych (policja, straż pożarna, pogotowie ratunkowe), które musimy wysyłać do różnorakich zadań.



Gra kosztuje grosze (najnowsza 4 część 40zł), a daje maaase frajdy. Dodatki zapewniają dużo więcej zabawy, przez co można nie odchodzić od komputera przez długie godziny.



Misje są przeróżne, pożary lasu, pożary osiedli, napad na bank, łapanie psychopatów, ratowanie ludzi z karambolu na autostradzie i wiele wiele innych. Oprócz tego w 3 i 4 części mamy coś w rodzaju Freeplay, więc oprócz gry w kampanie można działać w trakcie losowych sytuacji.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Emergency
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 22, 2007, 15:44:37 pm »
Grałem jedynie w pierwszą część i nie powiem, grało się świetnie (choć często trzeba było powtarzać misje, bo jedna nieuważna decyzja zazwyczaj kończyła misję). No i wówczas gra była bardzo oryginalna (zamiast zabijać itp. ratowało się ludzi z wypadków i katastrof).
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Emergency
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 22, 2007, 17:04:29 pm »
Grałem w pierwsza czesc (była dolaczona do Komputer Świat Gry). Dosć ciekawa, stanowiąca odskocznie od gierek gdzie wybijało się przeciwników.
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

Gomez

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-08-2006
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 1
Emergency
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 22, 2007, 23:17:25 pm »
Też gralem w 1 całkiem fajna 2 już taka sobie a kolejne części sie nie tykam już mnie to nie bawi.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Emergency
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 25, 2007, 19:47:42 pm »
Nie trawie takich gier...,
ale moj kumpel, ktory faktycznie jest strazakiem, zagrywa sie potwornie. Ukonczyl Emergency 1, 2 i 3. Wlasnie czekal na czwarta czesc, akurat mu wyslalem SMS, ze juz wyszla w PL bo dawno nie sprawdzalem :)

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Emergency
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 26, 2007, 17:46:53 pm »
Rzeczywiście, Emergency to seria, wobec której mam spory sentyment. To był chyba mój pierwszy oryginał - mówię o pierwszej części :) Sporo czasu spędziłem przy tej grze, nieźle potrafiła zdenerwować czasami, ale naprawdę bardzo miło ją wspominam... Niestety nie ukończyłem jej :(