Autor Wątek: W co teraz gracie?  (Przeczytany 1380166 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11720 dnia: Marca 04, 2016, 17:34:21 pm »
Nie ma warunków atmosferycznych. Gra jednak nadrabia modelem jazdy i realizmem. Jak ty kupujesz gry jak nic o nich nie wiesz?

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 962
  • Reputacja: 120
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11721 dnia: Marca 04, 2016, 17:51:55 pm »
No no, tyle się mówiło ostatnio, że to standard, każda gra powinna to mieć, jak nie ma to wstyd, a tutaj taka niespodzianka. Też nie wiedziałem, że gra nie ma zmiennych warunków. Jeśli wypada słabiej wizualnie od PC, to szkoda. Strasznie mi brakuje Gran Turismo na PS4, które prezentowałoby najwyższy poziom w wielu aspektach. Cóż, AC dla mnie jednak trochę poczeka, musiałbym w demko jakieś zagrać przed kupnem.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11722 dnia: Marca 04, 2016, 17:52:11 pm »
Nie ma warunków atmosferycznych. Gra jednak nadrabia modelem jazdy i realizmem. Jak ty kupujesz gry jak nic o nich nie wiesz?

Przelewam Kazimierze przez terminal.

Co do warunków atmosferycznych, to nie odczuwam ich braku. Co ciekawe, przez kilkanaście stron plułeś jadem na Forzę, że jakie to marne standardy, że albo sucho, albo jasno, albo deszcz, albo ciemno i w ogóle jak tak można, skoro nadeszła nowa era gejmingu, era dynamicznej pogody, a jak w AC jeździ się tylko w słoneczku, gdy jest sucho, to nagle nie przeszkadza, bo nadrabia rzekomym realizmem. #żelaznalogika_podwójnestandardy.


Mrocz

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11723 dnia: Marca 04, 2016, 19:31:30 pm »
Wiedziałem, że zrobisz dojebkę i powrót do Forzy :lol: na cholere się tak starasz wszystkich przekonać do tego średniaka?

Czy ja napisałem, że to dobrze, że nie ma warunków atmosferycznych? Nie. To bardzo duża wada, zwłaszcza przy tak małej ilości tras.

A że gra nadrabia realizmem to fakt. Lepsza od PCars nie będzie ze względu na braki jakie ma, ale chce w to zagrać bo model jazdy to szczyt osiągnięć jeśli chodzi o realizm.

Forza natomiast nie ma ani dobrego modelu jazdy, ani dobrych warunków atmosferycznych a robisz z niej objawienie Jezusa, nikt by tak po niej nie jechał gdyby nie twój fanatyzm i próba udowodnienia, że to niby najlepszy race-sim na rynku :lol:

No no, tyle się mówiło ostatnio, że to standard, każda gra powinna to mieć, jak nie ma to wstyd, a tutaj taka niespodzianka. Też nie wiedziałem, że gra nie ma zmiennych warunków. Jeśli wypada słabiej wizualnie od PC, to szkoda. Strasznie mi brakuje Gran Turismo na PS4, które prezentowałoby najwyższy poziom w wielu aspektach. Cóż, AC dla mnie jednak trochę poczeka, musiałbym w demko jakieś zagrać przed kupnem.

Mówiłem Ci w temacie PCars, żebyś się nie zawiódł na AC ;) Dobrze, że się dowiedziałeś przed premierą bo byś miał zdziwienie :)
Nie mniej gra i tak będzie warta ogrania przede wszystki z powodu doskonale oddanych samochodów. Jako fan prawdziwej symulacji muszę to sprawdzić.
« Ostatnia zmiana: Marca 04, 2016, 19:50:31 pm wysłana przez Mrocz »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11724 dnia: Marca 04, 2016, 20:17:27 pm »
Co ciekawe, przez kilkanaście stron plułeś jadem na Forzę, że jakie to marne standardy, że albo sucho, albo jasno, albo deszcz, albo ciemno i w ogóle jak tak można, skoro nadeszła nowa era gejmingu, era dynamicznej pogody, a jak w AC jeździ się tylko w słoneczku, gdy jest sucho, to nagle nie przeszkadza, bo nadrabia rzekomym realizmem.

podbijam, bo samowolnie mi się uśmiech na twarzy pojawił po "nadrabia modelem jazdy" xd

Mrocz

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11725 dnia: Marca 04, 2016, 20:28:45 pm »
podbijam, bo samowolnie mi się uśmiech na twarzy pojawił po "nadrabia modelem jazdy" xd

To przeczytaj mojego posta wyżej ;) a nie unikacie argumentów jak wam nie pasują :P

I myślę, że brak warunków atmosferycznych w Asseto Corsa nie zmienia faktu, że w Project Cars i DriveClub są lepsze niż w Forzie :lol: O czym przez kur** kilka stron cały czas pisałem xD

No ale to taka niedorobiona logika fanatyków Forzy ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 04, 2016, 20:32:33 pm wysłana przez Mrocz »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11726 dnia: Marca 04, 2016, 21:04:11 pm »
jakich argumentów? tylko ślepy nie widzi, że po franczyznach ms jedziesz niewspólmiernie mocno (3x sztampowe girsy, brecha z kałuż), a takie ac "nadrabia gameplayem" i brak warunków to "duża wada" (rozumiem, że to już nie jest warunek konieczny dla sim, szczególbie przy wyścigach wytrzymałościowych) i coś o (żenująco) małej ilości tras, a samochodów spoko ilość.

mi to tak naprawdę loto, a z robienia ze mnie fanatyka forzy się leję, podobnie jak z twojego "obiektywizmu".

Mrocz

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11727 dnia: Marca 04, 2016, 22:30:52 pm »
Przecież napisałem że brak warunków atmosferycznych to problem zwłaszcza przy tak małej ilości tras... XD

I kto tu jest ślepy?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11728 dnia: Marca 04, 2016, 22:46:53 pm »


brak warunków to "duża wada" (rozumiem, że to już nie jest warunek konieczny dla sim, szczególbie przy wyścigach wytrzymałościowych)
jak myślisz, czyje słowa dałem w cudzysłów?

Mrocz

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11729 dnia: Marca 04, 2016, 22:49:04 pm »
kur** no jak ty przeinaczasz czyjeś zdanie to nie wnikam :D

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11730 dnia: Marca 04, 2016, 22:55:22 pm »
czyli jednak widziałem twoją wypowiedź? ;)

btw. jestem też ciekaw tych fanatyków forzy na forumku. kogo miałeś na myśli?

Mrocz

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11731 dnia: Marca 04, 2016, 22:57:54 pm »
Akurat nie Ciebie, ale uparcie próbujesz udowodnić co innego ;)

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11732 dnia: Marca 04, 2016, 23:17:41 pm »
mi się po prostu wydaje, że jakby ac było exem od ms, to w twoim odczuciu brak warunków atmosferycznych, innych niż słońce, mała liczba torów oraz aut dyskwalifikowałaby w twoich oczach tę gierkę. śmiem twierdzić,  że model jazdy nic by tu nie pomógł, tak samo jak forzie nie pomaga deszcz/kałuże/noc na niektórych trasach, duża liczba aut/torów, tuning mechaniczny i wizualny oraz dość spora ilość informacji motoryzacyjnych zawartych w gierce. zapewne każdy niezgadzający dostałby odpowiednią łatkę i tak dyskusja ciągnęłaby sił przez kilka stron ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11733 dnia: Marca 04, 2016, 23:40:46 pm »
tak samo jak forzie nie pomaga, duża liczba aut/torów,

Oczywiście kolejny raz przeinaczasz wszystko: Starszy mój post:

A tu się zdecydowanie zgodzę. Forza ma najlepiej dobraną carlistę wśród wszystkich gier... Choć zajebistości Forzy 4 już nie powtórzą przez brak licencji na Porsche. Czwórka jako jedyna miała chyba każdą najbardziej kluczową markę + w każdej sporo kultowych modeli.

Nie AC nie miałoby przejebane bo zanim zapowiedzieli ją na konsole jarałem się jej wersją PC.

Forze 6 uważam za średniaka bo model jazdy mocno wykastrowali nawet względem piątki. I sorry. Możesz doszukiwać się teorii spiskowych, że jadę tylko gry MS (choć Quantum Brake mi się podoba) ja swojego zdania nie zmienie, bo strasznie spierdolili model jazdy w szóstce i takie są fakty.

A warunki atmosferyczne w F6 równie dobrze mogłoby ich nie być. Słaba opcja i mogliby to zrobić tak jak w PROJECT CARS.

AC ma przewagę bo to jest mega profesjonalny symulator i naprawdę mega mi robi ten model jazdy.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11734 dnia: Marca 04, 2016, 23:53:12 pm »
s00s to taka lewicowa wersja beceta - po prostu czasem musi powalczyć ch** wie o co.

Tę corsę bez zmiennej pogody i pory dnia niech sobie w tyłek wsadzą.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11735 dnia: Marca 05, 2016, 05:57:58 am »
może kiedyś iras :p
od jakiegoś czasu nie interesują mnie wojenki, chyba że przynoszą mi rozrywkę. odnośnie mrocza swoje powiedziałem i do tematu wracać nie mam zamiaru, szczególnie, że funu brak, no i nie jestem odosobniony w swoich obserwacjach ;)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11736 dnia: Marca 05, 2016, 11:37:35 am »

Dopiero zaczynam. Mile widziane informacje w deseń, w które umiejętności warto inwestować.

od jakiegoś czasu nie interesują mnie wojenki, chyba że przynoszą mi rozrywkę. odnośnie mrocza swoje powiedziałem i do tematu wracać nie mam zamiaru, szczególnie, że funu brak, no i nie jestem odosobniony w swoich obserwacjach ;)

Wpis.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11737 dnia: Marca 05, 2016, 11:42:28 am »
Otwieranie zamków, hakowanie i perki do rzemiosła. Reszta wedle uznania bo gra i tak jest banalnie prosta jeśli chodzi o walkę. Wybierz perki do konkretnego rodzaju broni i inwestuj tylko w nie (karabiny automatyczne/nieautomatyczne, pistolety, broń ciężka).

Po jakichś 20 godzinach i tak będziesz miał godmode.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11738 dnia: Marca 05, 2016, 11:46:37 am »
Otwieranie zamków, hakowanie i perki do rzemiosła. Reszta wedle uznania bo gra i tak jest banalnie prosta jeśli chodzi o walkę. Wybierz perki do konkretnego rodzaju broni i inwestuj tylko w nie (karabiny automatyczne/nieautomatyczne, pistolety, broń ciężka).

Po jakichś 20 godzinach i tak będziesz miał godmode.

Dziękuję Krzysiu, leci plus. Oczywiście warto chyba pamiętać o charyzmie....

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11739 dnia: Marca 05, 2016, 11:59:58 am »
Otwieranie zamków, hakowanie i perki do rzemiosła. Reszta wedle uznania bo gra i tak jest banalnie prosta jeśli chodzi o walkę. Wybierz perki do konkretnego rodzaju broni i inwestuj tylko w nie (karabiny automatyczne/nieautomatyczne, pistolety, broń ciężka).

Po jakichś 20 godzinach i tak będziesz miał godmode.

Dziękuję Krzysiu, leci plus. Oczywiście warto chyba pamiętać o charyzmie....

W tej części nie warto. Bethesda pokpiła system dialogów i wpływ Charyzmy na ich prowadzenie. Przez całą grę miałem dosłownie dwa dialogi dzięki którym skończyłem zadanie inaczej.

Wpływ Charyzmy sprowadza się głównie do wynegocjowania lepszej wypłaty za zadanie. Mija się to z celem bo nie można narzekać na brak gotówki w tej grze. Nie ma też za bardzo na co wydawać tych pieniędzy, bo amunicji mamy cały czas pod dostatkiem, a jeśli się jakaś kończy to mamy inny typ do innej broni (po kilkunastu godzinach biegałem z amunicją liczoną w tysiącach sztuk), a pancerze ulepszamy z materiałów które znajdujemy w świecie gry.
« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2016, 12:01:40 pm wysłana przez Krzysiu »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11740 dnia: Marca 05, 2016, 12:05:01 pm »


Dopiero zaczynam. Mile widziane informacje w deseń, w które umiejętności warto inwestować.

od jakiegoś czasu nie interesują mnie wojenki, chyba że przynoszą mi rozrywkę. odnośnie mrocza swoje powiedziałem i do tematu wracać nie mam zamiaru, szczególnie, że funu brak, no i nie jestem odosobniony w swoich obserwacjach ;)

Wpis.
W handel na Allegro.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11741 dnia: Marca 05, 2016, 12:18:27 pm »
Otwieranie zamków, hakowanie i perki do rzemiosła. Reszta wedle uznania bo gra i tak jest banalnie prosta jeśli chodzi o walkę. Wybierz perki do konkretnego rodzaju broni i inwestuj tylko w nie (karabiny automatyczne/nieautomatyczne, pistolety, broń ciężka).

Po jakichś 20 godzinach i tak będziesz miał godmode.

Dziękuję Krzysiu, leci plus. Oczywiście warto chyba pamiętać o charyzmie....

W tej części nie warto. Bethesda pokpiła system dialogów i wpływ Charyzmy na ich prowadzenie. Przez całą grę miałem dosłownie dwa dialogi dzięki którym skończyłem zadanie inaczej.

Wpływ Charyzmy sprowadza się głównie do wynegocjowania lepszej wypłaty za zadanie. Mija się to z celem bo nie można narzekać na brak gotówki w tej grze. Nie ma też za bardzo na co wydawać tych pieniędzy, bo amunicji mamy cały czas pod dostatkiem, a jeśli się jakaś kończy to mamy inny typ do innej broni (po kilkunastu godzinach biegałem z amunicją liczoną w tysiącach sztuk), a pancerze ulepszamy z materiałów które znajdujemy w świecie gry.

A tak, coś czytałem o tych uproszczonych dialogach, jak i fakcie, że na brak materiałów/gotówki narzekać nie można (podobno juz na wstępie pancerz wspomagany idzie dorwać).
Cóż, jak będę się tak znakomicie bawił jak przy F Trzy, będę rad z tego tytułu.

Mrocz

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11742 dnia: Marca 05, 2016, 12:22:55 pm »

od jakiegoś czasu nie interesują mnie wojenki, chyba że przynoszą mi rozrywkę. odnośnie mrocza swoje powiedziałem i do tematu wracać nie mam zamiaru, szczególnie, że funu brak, no i nie jestem odosobniony w swoich obserwacjach ;)

Wpis.

Wojenki nie interesują, a sam je zaczynasz. Tyle w temacie.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11743 dnia: Marca 05, 2016, 23:43:29 pm »

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11744 dnia: Marca 06, 2016, 08:54:03 am »


Nadrabiam zaległości. Trafiło się promo w sklepiku nintendo i za niecałe 40 dyszki grzechem byloby nie brać bo gierka jest naprawdę dobra. Jak na możliwości 3dsa prezentuje się świetnie. Problemem byłoby sterowanie ale w nowym modelu jest z prawej strony grzybek który robi za drugiego analoga. Jest mały i niewygodny ale idzie się przyzwyczaić. Miałem pograć w betę Uncharted ale odpaliłem w piatek wieczorem i przepadłem na 2,5h. Wczoraj podobnie. Szkoda tylko, że nie ma ciekawych zagadek. Coś ala Resident 1.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11745 dnia: Marca 06, 2016, 21:31:24 pm »
Dragon Quest VIII na PS2. Pierwszy raz mam styczność z tą serią i już chce po te grze zakupić sobie stare SNESowe części bo giera zabija humorem, młodzieńczą przygodą, bajkowym odkrywaniem nowych lokacji (ile frajdy sprawiło odnalezienie Pirate Gate!!) oraz wyważonym poziomem trudności. Narazie mam drobne 200h na liczniku, ale chce delektować się każdym nowym przedmiotem, nowym skillem czy nową odkrytą lokacją. Po raz kolejny potwierdza się, że w kwestii gier video istnieje tylko i wyłącznie Japonia. Reszta to marni rzemieślnicy.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 045
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11746 dnia: Marca 09, 2016, 09:55:33 am »
Zaliczyłem Far Cry Primal i mam 88% na trofeach, ale mam już dość tej gry, ileż można robić to samo w kółko :lol:. Platyny robił nie będę.
Teraz wracam do Bloodborne i jak tam sprawy pozałatwiam rozpoczynam przygodę z Demons Souls :)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11747 dnia: Marca 11, 2016, 07:47:59 am »


Po ograniu kilku godzin bardzo mi się podoba. Jedno życie na rundę wymaga od wszystkich ostrożnej gry i w prawie każdym meczu mamy całkiem podobne doświadczenia jak po pierwszym zwiastunie, gdzie każdy (w tym ja) śmiał się, że nikt w tę grę nie będzie tak grać.

Życie w tej grze jest na wagę złota i mamy tu prawdziwe headshoty, bo jedyna kulka = zgon. Opcji poruszania się postaci jest mnóstwo i można kłaść się na plecach, na brzuchu, wychylać w każdą stronę, a nawet zwisać na linie do góry nogami niczym batman. Filmowe wejście na pełnej kur**e przez okno też można zrobić, ale nie polecam, bo przeciwnik czai się na każdym kroku i możemy dostać w kask zanim zeskoczymy na podłogę.

Runda dzieli się na dwie fazy, czyli przygotowania i tą właściwą. W fazie przygotowań obrońcy fortyfikują się, a atakujący wysyłają mobilne drony w celu rekonesansu i oznaczenia tej sekcji budynku gdzie znajduje się cel. Po minucie przechodzimy do gry właściwej i rozpoczyna się zabawa, gdzie słuch jest naszym najlepszym sprzymierzeńcem. Można nasłuchiwać gdzie wybito szybę, czy na piętrze wyżej ktoś nie chodzi i tak dalej (dobre słuchawki to podstawa). Atakujący mają swoje gadżety, którymi mogą przedrzeć się przez obronę wroga i wszelkiej maści granaty błyskowe, hukowe czy dymne.

To co robi w tej grze to system zniszczeń, który jest niemal perfekcyjny. Można rozwalać ścianki działowe, podłogi/sufity, robić małe otwory w ścianach i tworzyć własne stanowiska strzeleckie. Opcji jest mnóstwo i do każdego pomieszczenia można dostać się na kilka sposobów. Nie ma to jak zrobić super zabezpieczenia ścian i drzwi, a zapomnieć o suficie, który wróg wysadza, wrzuca granaty błyskowe, zeskakują ludzie z tarczami i robi się totalny kocioł :lol:

Klas postaci (w grze nazwanych Operatorami) jest całkiem sporo i każdy ma swój zestaw umiejętności i gadżetów. Atakujący mają oczywiście ekwipunek ofensywny, dzięki któremu mogą wysadzać ściany, neutralizować pułapki czy dezorientować wrogów. Obrońcy to typowa defensywa służąca do zabezpieczenia terenu i maksymalnego spowolnienia wroga (rundy mają limit czasowy na wykonanie zadania przez atakujących), mogą też korzystać z systemu kamer i podglądać napierających graczy, o ile ci ich wcześniej nie zniszczą.

Generalnie gra jest bardzo przyjemna, a rundy szybkie i nie rzadko emocjonujące, więc gramy jedna za drugą. Czuję, że spędzę tutaj mnóstwo czasu 8)

PS. Nie polecam wrzucania granatu odłamkowego do pomieszczenia z zakładnikiem, czego Lem był świadkiem na streamie :lol:
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2016, 07:54:18 am wysłana przez Krzysiu »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11748 dnia: Marca 11, 2016, 09:43:04 am »
Widziałem wczoraj kilka Twoich meczyków. Podobał mi się moment, jak wysadziłeś okno czekasz chwilę by nie wbijać od razu, w końcu podchodzisz by wejść, a tu leci przez całe pomieszczenie C4 do framugi i nara :lol:

Rozumiem, że w tej grze jest tylko ten tryb z zakładnikiem?

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11749 dnia: Marca 11, 2016, 09:50:05 am »
No też obejrzałem parę meczy i spodobało mi się, mega wciagająco to wyglądało :)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11750 dnia: Marca 11, 2016, 09:51:16 am »
Widziałem wczoraj kilka Twoich meczyków. Podobał mi się moment, jak wysadziłeś okno czekasz chwilę by nie wbijać od razu, w końcu podchodzisz by wejść, a tu leci przez całe pomieszczenie C4 do framugi i nara :lol:

Rozumiem, że w tej grze jest tylko ten tryb z zakładnikiem?

Jest kilka trybów. Odbicie zakładnika, rozbrojenie bomby i zabezpieczenie terenu.

No z tym C4 to była niezła akcja. Po takim wysadzaniu przejścia zawsze jest ryzyko, bo chujki mogą nawet 2 minuty leżeć i się kampić w to jedno miejsce, wiec pewnie jak tylko zobaczył kawałek lufy to sruu C4 i po zawodach ;(

https://youtu.be/xdPg8_WL3nI?t=3841 tutaj cała akcja.
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2016, 09:59:25 am wysłana przez Krzysiu »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11751 dnia: Marca 11, 2016, 10:20:18 am »
Oglądając stream Tytacza pograłem w nowe UFC 2 od EA i jestem pozytywnie zaskoczony. Grało się nawet przyjemnie, a grafika jest naprawdę kozacka, świetnie się to wszystko rusza i tak samo dobrze wygląda, choć mam wrażenie, że klatki trochę lecą w dół. Jak ktoś jest fanem to warto sprawdzić.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11752 dnia: Marca 11, 2016, 10:30:16 am »
Ej, na konsoli można jednocześnie grać w swoją grę i mieć gdzieś zminimalizowane w rogu okienko czyjegoś streama?

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11753 dnia: Marca 11, 2016, 10:37:35 am »
Tak, ale na Xboxie, to się snap nazywa.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11754 dnia: Marca 11, 2016, 11:12:13 am »
Tak, ale na Xboxie, to się snap nazywa.

Przecież pytał wyraźnie o konsole :troll:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11755 dnia: Marca 11, 2016, 13:40:40 pm »


Gra się niezwykle przyjemnie. Szkoda tylko, że przy tej grafice, gra potrafi chrupnąć przy większych eksplozjach (czyli średnio 4 razy na etap).
Niemniej moc PS4 pozwoliła na zaimplementowanie zmiennych warunków atmosferycznych.


bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11756 dnia: Marca 11, 2016, 13:44:27 pm »
Niemniej moc PS4 pozwoliła na zaimplementowanie zmiennych warunków atmosferycznych.

 :troll:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11757 dnia: Marca 12, 2016, 14:48:09 pm »
Odpaliłem dzisiaj Hitmana 2 z kolekcji HD i przeszedłem pierwszą misję. Ciężko będzie to ograć do końca przyznam, bo sterowanie, archaizmy i wykrycia z dupy skutecznie w tym przeszkadzają. Po wielu próbach przejścia po cichaczu skończyło się na swobodnej strzelaninie i opuszczeniu miejsca misji. Nie o to mi chodzi w tej grze...

Zepnę dupę, obczaję co i jak i postaram się ogarnąć mimo wszystko.
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2016, 15:35:46 pm wysłana przez Ryo »

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11758 dnia: Marca 12, 2016, 15:42:23 pm »
Far Cry 4 na przemian z WD i musze chyba odszczekać to co pisałem o tej grze jak narazie bawie się lepiej niż w FC4 :yes_anim:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #11759 dnia: Marca 12, 2016, 16:01:07 pm »
World of Tank, fajna gierka. Gra ktoś jeszcze z forumka?