Autor Wątek: W co teraz gracie?  (Przeczytany 1380309 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12440 dnia: Lipca 28, 2017, 15:49:28 pm »
POK z F4 jest trochę jak z The Order. Nie każdy grał, ale niemal wszyscy krytykują. Dochodzi do bzdur, że ludzie przyrównują ją do kultowej jedynki (a wiadomym jest, że kult ma być na pierwszym miejscu),
psioczą, że kiedyś to było fajniej, bo Fallout dawał ogrom możliwości i wybory tego kalibru oferował, że grę dało się przejść nie zabijając nikogo. Fallout 4 też oferuje taką możliwość, ale lepiej jęczeć w sieci, że blee.
Grałem w tę grę sporo, więc krytykować mam takie samo prawo jak Ty. Fallout 4 przy jedynce to gra wręcz upośledzona, dziękuję.
« Ostatnia zmiana: Lipca 28, 2017, 16:00:15 pm wysłana przez windomearl »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12441 dnia: Lipca 28, 2017, 16:16:52 pm »
Nikt ci tego przecież nie odbiera.

Cel-shadingowy PoP również był na wielu frontach uproszczony względem poprzedniczek. Jednym się to podobało, innym nie. POK zagra, sam oceni.
Choć skoro bliżej mu do pierwszych odsłon, niż trójki, to z 4 może być podobnie.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12442 dnia: Lipca 28, 2017, 17:38:01 pm »
Jak ktoś chce wesoło pomachać żelastwem i polootować random drop w otwartym świecie to polecam Dying Light, widoczki tak samo fajne (a to jedyna zaleta Failouta oprócz budowy królestwa niebieskiego na wyspie), do tego swojskie klimaty a i wszystko wykonane o trzy klasy lepiej.

Failout 4 to pierwszy jaki grałem i jak napisałem wyżej, poza widoczkami i budowaniem (a i jeszcze związki lesbijskie z Piper, Caith i Curie-Skłodowską w komputerze, ze wszystkimi na raz oczywiście) to nudny badziew. 5/10 za widoczki, budowanie i lesby.

Już kiedyś wrzucałem:
« Ostatnia zmiana: Lipca 28, 2017, 17:55:06 pm wysłana przez Juras »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12443 dnia: Lipca 28, 2017, 20:37:29 pm »
POK z F4 jest trochę jak z The Order. Nie każdy grał, ale niemal wszyscy krytykują. Dochodzi do bzdur, że ludzie przyrównują ją do kultowej jedynki (a wiadomym jest, że kult ma być na pierwszym miejscu),
psioczą, że kiedyś to było fajniej, bo Fallout dawał ogrom możliwości i wybory tego kalibru oferował, że grę dało się przejść nie zabijając nikogo. Fallout 4 też oferuje taką możliwość, ale lepiej jęczeć w sieci, że blee.

Zdobyłem w F4 platynę, przeszedłem dwa duże dodatki i uważam, że to świetny, choć nie pozbawiony wad, tytuł. Znakomite oceny, kapitalna sprzedaż mówią same za siebie.
A jak F4 wypada w porównaniu do trójki? F3 nie był zły, ale levelowanie wszystkiego skutecznie pogorszyło grę i było zdecydowanie zbyt dużo walki. Poza tym zadania były na pierwszy rzut oka ciekawe, lecz tak naprawdę ubogie do bólu i słabo rozpisane. No i zakończenie było do bani. Gracz przez kilkadziesiąt godzin kształtował świat, a na koniec dostawał ledwie parę słów podsumowania.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12444 dnia: Lipca 28, 2017, 20:43:54 pm »
Yakuza Zero.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12445 dnia: Lipca 28, 2017, 21:50:01 pm »
POK z F4 jest trochę jak z The Order. Nie każdy grał, ale niemal wszyscy krytykują. Dochodzi do bzdur, że ludzie przyrównują ją do kultowej jedynki (a wiadomym jest, że kult ma być na pierwszym miejscu),
psioczą, że kiedyś to było fajniej, bo Fallout dawał ogrom możliwości i wybory tego kalibru oferował, że grę dało się przejść nie zabijając nikogo. Fallout 4 też oferuje taką możliwość, ale lepiej jęczeć w sieci, że blee.

Zdobyłem w F4 platynę, przeszedłem dwa duże dodatki i uważam, że to świetny, choć nie pozbawiony wad, tytuł. Znakomite oceny, kapitalna sprzedaż mówią same za siebie.
A jak F4 wypada w porównaniu do trójki? F3 nie był zły, ale levelowanie wszystkiego skutecznie pogorszyło grę i było zdecydowanie zbyt dużo walki. Poza tym zadania były na pierwszy rzut oka ciekawe, lecz tak naprawdę ubogie do bólu i słabo rozpisane. No i zakończenie było do bani. Gracz przez kilkadziesiąt godzin kształtował świat, a na koniec dostawał ledwie parę słów podsumowania.
4 jest jednak lepsza, ale zadania nadal sa do dupy i nie czuc klimatu fallouta.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12446 dnia: Lipca 28, 2017, 22:14:59 pm »
Fallout 4 jest spoko jeśli ktoś chce pozwiedzać otwarty, zniszczony apokalipsą świat (ja w to tak grałem i się dobrze bawiłem). Ale, jeśli ktoś szuka tutaj Fallouta to się srogo zawiedzie, bo ta gra to jest taki soczysty policzek dla fanów marki. Najbardziej boli zmarnowanie potencjału wykreowanego świata, bo Boston i okolice można by zapełnić mnóstwem unikalnych zadań, bo wszelakich miast, domów, podziemi, fabryk jest tutaj zatrzęsienie.

Nie wspomnę już jak ta gra wypada na tle Skyrima. To jest RPGowa przepaść.
« Ostatnia zmiana: Lipca 28, 2017, 22:17:01 pm wysłana przez Krzysiu »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12447 dnia: Lipca 28, 2017, 23:43:54 pm »
Właściwie, jak już zagram w F4, to wcale nie mam jakichś ambicji go kończyć. Zależy mi jedynie na tym, by pochodzić trochę po świecie i się przy tym dobrze bawić. F3 nie było warto kończyć, więc podejrzewam, że podobnie jest i w tym przypadku. Za to eksploracja w erpegach Bethesdy jest zawsze ciekawa (przynajmniej z początku).

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12448 dnia: Lipca 29, 2017, 00:11:06 am »
Troche to dziwne, zaczynac gre bez checi jej skonczenia...

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12449 dnia: Lipca 29, 2017, 00:24:18 am »
Troche to dziwne, zaczynac gre bez checi jej skonczenia...

Przy grach Bethesdy? Ja bym powiedział, ze całkowicie normalne ;)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12450 dnia: Lipca 29, 2017, 00:26:53 am »
Dlatego je**c bethesde :)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12451 dnia: Lipca 29, 2017, 00:38:04 am »
Dlatego je**c bethesde :)

No raczej nie skoro miliony graczy spędzają w ich grach tyle godzin ;)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12452 dnia: Lipca 29, 2017, 00:39:27 am »
Miliony tez glosowaly na pis a wczesniej na po :troll:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12453 dnia: Lipca 29, 2017, 00:41:16 am »
Po prostu robią gry w swoim stylu. Popatrz jak skończyło BioWare.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12454 dnia: Lipca 29, 2017, 00:44:21 am »
Nie no jasne. Mi po prostu to srednio odpowiada, chociaz skyrim byl fajny akurat :)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12455 dnia: Lipca 29, 2017, 00:53:37 am »
Troche to dziwne, zaczynac gre bez checi jej skonczenia...
W Skyrima grałem ponad 100 godzin i nawet nie ukończyłem głównego wątku :lol: (wykonałem za to wszystkie najważniejsze zadania poboczne i gra zdążyła mi przez ten czas na tyle zbrzydnąć, że na dokończenie fabuły nie miałem już sił - a z początku się Skyrimem zachwycałem... przy Wieśku 3 to jednak bieda straszna)

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12456 dnia: Lipca 29, 2017, 02:28:46 am »
Dragon Age jak ta gra się zestarzała, przeszedłem tylko raz, teraz chce ograć qunari i elfką, plus wszystkie dodatki.

Fifa17 ostatki

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12457 dnia: Lipca 30, 2017, 11:34:04 am »
Rise od the tomb raider. Jak na razie tak dobre jak czesc pierwsza a moze nawet lepsze. Fajnie czuc eksploracje i ze niektore miejsca naprawde odkrywamy jako pierwsi od wielu lat.

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12458 dnia: Lipca 30, 2017, 13:21:04 pm »
Po skonczeniu Bloodborne i Dark Souls III wrocilem do niezakonczonych spraw z Demons Souls. Zaczalem od nowa i Stwierdzam, ze jakos wszystko szybciej sie toczy. Jeszcze ani jednego bossa nie powtarzalem. Gine - owszem ale na pewno rzadziej niz kiedys. Moze tym razem bagna mnie nie pokonaja...

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12459 dnia: Lipca 30, 2017, 16:02:31 pm »
Rise od the tomb raider. Jak na razie tak dobre jak czesc pierwsza a moze nawet lepsze. Fajnie czuc eksploracje i ze niektore miejsca naprawde odkrywamy jako pierwsi od wielu lat.
:lol: :lol: :lol:

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12460 dnia: Lipca 31, 2017, 01:06:55 am »
Mam tyle gier w bibliotece, a nie chce mi się niczego ruszać, nawet bardzo dobrego Horizona nie dokończyłem, nie ma weny... Dałem drugą szansę dla WatchDogs i niespodziewanie całkiem dobrze się przyjęło, oczyszczam mapę, zwiedzam Chicago, chyba nawet się skuszę na dwójkę jak tylko będzie na promocji.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12461 dnia: Lipca 31, 2017, 20:01:29 pm »
Mam tyle gier w bibliotece, a nie chce mi się niczego ruszać, nawet bardzo dobrego Horizona nie dokończyłem, nie ma weny... Dałem drugą szansę dla WatchDogs i niespodziewanie całkiem dobrze się przyjęło, oczyszczam mapę, zwiedzam Chicago, chyba nawet się skuszę na dwójkę jak tylko będzie na promocji.
To samo z Horizonem. I tylko Mafia nadal w miejsce WatchDogs. Choć do Aloy wrócę na pewno.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12462 dnia: Sierpnia 01, 2017, 08:50:59 am »
W związku z moją dramą z zainstalowaniem FFX-2 na Vicie (wersja amerykańska), postanowiłem trochę przemodelować plany growe na najbliższy miesiąc.
Na przenośniakach Wipeout: Pulse na PSP.
Na stacjonarkach Watch Dogs na PS4.

2 dni temu ukończyłem FFX, który mnie niesamowicie pozytywnie zaskoczył na końcu. Przepiękne, chwytające za serce zakończenie, a wczoraj Wolfenstein: TNO. Również świetna gra. Nie jestem fanem pif-pafów z perspektywy FPP, ale muszę przyznać, że to jeden z lepszych tytułów z tego gatunku, w jakie w życiu grałem. Z niecierpliwością wyczekuję premiery dwójki i łykam jak młody pelikan na premierze.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2017, 08:53:15 am wysłana przez RyoHazuki »

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12463 dnia: Sierpnia 02, 2017, 10:56:40 am »
Wczoraj odpaliłem Just Cause z Plusa, ależ to ma tragiczne spadki animacji, przy grubszej rozrubie gra jest praktycznie nie grywalna. A szkoda, bo rozdupczanie wszystkiego to czysta frajda, poza tym podpasował mi bardzo luźny klimat gierki. Poza tym ciągle Assetto Corsa, której poświęcam praktycznie każda wolną chwilę przy konsoli. Szkoda tylko, że w multi większość ludzi jeździ jak w Carmageddon. Mimo wszystko przyjemność z jazdy przebija wszystkie samochodówki w które do tej pory grałem.

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12464 dnia: Sierpnia 05, 2017, 17:22:58 pm »
Zacząłem Just Cause 3, ale stwierdziłem, że gierka będzie dobra jako uzupełnienie do czegoś innego. Ponieważ chwilowo Fallout 4 mi obrzydł postanowiłem spróbować Mass Effect: Andromeda. Gra już jest dość dobrze połatana, więc można zagrać. Przekonam się czy cały ten hejt wylany na grę ma rzeczywiście swoje uzasadnienie w rzeczywistości.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 963
  • Reputacja: 120
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12465 dnia: Sierpnia 05, 2017, 17:39:20 pm »
Wczoraj odpaliłem Just Cause z Plusa, ależ to ma tragiczne spadki animacji, przy grubszej rozrubie gra jest praktycznie nie grywalna. A szkoda, bo rozdupczanie wszystkiego to czysta frajda, poza tym podpasował mi bardzo luźny klimat gierki. Poza tym ciągle Assetto Corsa, której poświęcam praktycznie każda wolną chwilę przy konsoli. Szkoda tylko, że w multi większość ludzi jeździ jak w Carmageddon. Mimo wszystko przyjemność z jazdy przebija wszystkie samochodówki w które do tej pory grałem.

A grałeś w Project CARS? Masz jakieś porównanie? Nasłyszałem się, że AC ma znacznie lepiej ogarnięty FFB dla G29 i gra się zwyzajnie lepiej.

U mnie Batman AK zaskakująco, ale zagościł na dłużej. Im dalej w las, tym lepiej. Walka staje się co raz przjemniejsza, historia się rozkręca, zadania poboczne od Człowieka Zagadki z własną fabułą też zdają egzamin. Chyba najlepszy open world w jaki ostatnim czasie grałem.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12466 dnia: Sierpnia 05, 2017, 18:29:12 pm »
Ale ziarno :mad: :troll:

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12467 dnia: Sierpnia 05, 2017, 19:09:17 pm »
Wczoraj odpaliłem Just Cause z Plusa, ależ to ma tragiczne spadki animacji, przy grubszej rozrubie gra jest praktycznie nie grywalna. A szkoda, bo rozdupczanie wszystkiego to czysta frajda, poza tym podpasował mi bardzo luźny klimat gierki. Poza tym ciągle Assetto Corsa, której poświęcam praktycznie każda wolną chwilę przy konsoli. Szkoda tylko, że w multi większość ludzi jeździ jak w Carmageddon. Mimo wszystko przyjemność z jazdy przebija wszystkie samochodówki w które do tej pory grałem.

A grałeś w Project CARS? Masz jakieś porównanie? Nasłyszałem się, że AC ma znacznie lepiej ogarnięty FFB dla G29 i gra się zwyzajnie lepiej.

U mnie Batman AK zaskakująco, ale zagościł na dłużej. Im dalej w las, tym lepiej. Walka staje się co raz przjemniejsza, historia się rozkręca, zadania poboczne od Człowieka Zagadki z własną fabułą też zdają egzamin. Chyba najlepszy open world w jaki ostatnim czasie grałem.
Tak Project Cars kupiłem jako pierwszą, ale masakryczne ustawienia FF mocno zniechęciły mnie do tego tytułu. Poza tym średnio odpowiadała mi carlista, jednak wolę samochody drogowe. Model jazdy też miejscami jest dziwny i nienaturalny,  trzeba się go nauczyć. Po kupieniu Assetto, nie odpaliłem Project Cars ani razu i pewnie już tak zostanie.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12468 dnia: Sierpnia 07, 2017, 11:15:24 am »
Ale kur** AAA do plusa wrzucili... Badziew wymaga połączenia z serwerami S-E z którymi traci połączenie, i kur** w offline grze non stop komunikaty o zerwaniu połączenia i logowaniu, jak się nie uda to jest opcja grania offline, na chwilę, przy otworzeniu mapy, wejściu do ekwipunku, czy zrobieniu czegokolwiek co może synchronizować znowu kurestwo się próbuje łączyć, by się to łączyło w tle, to nie, na środku ekranu se oglądaj napis Trwa Logowanie. Po drugie, ta gra mimo lepszej technologii wygląda gorzej od dwójki na PS3, a jak to działa... Przy zadymach to jest niegrywalne, tnie, skacze, pływa tak że nic się nie da przycelować, prawie wszystko się da zniszczyć co powoduje glicze non stop, wybijanie samochodu na prostej, asfaltowej drodze, już pierwszą czy drugą misję musiałem restartować bo na placu boju został rozwalony czołg do którego miałem wsiąść, po wykonanych misjach są "slow motion" podczas których pierdzi z głośników. Podczas wyzwalania pierwszej bazy wywaliło blue screen, no fajnie, odpalał grę na nowo, zamiast się odpalić to zostało w XMB i nie dało się nawigować nic, jedyne co działało to PS, to przytrzymałem żeby wyłączyć konsolę i freeze, taki że wtyczkę z gniazdka musiałem wyłączyć, pierwszy raz chyba na PS4.

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12469 dnia: Sierpnia 08, 2017, 13:49:42 pm »
Może najwyższa pora wymienić konsolę. Na PS4 Pro nie mam żadnych problemów z tą grą jak na razie (i to bez uruchamiani opcji TURBO). Jestem po wyzwoleniu pierwszego miasteczka (czyli pewnie gdzieś 3-4 misja). Do tej pory żadnych narzekań. Zdarzają się spadki płynności, ale nie takie o jakich już legendy krążą w sieci i zdecydowanie mniejsze, niż te, których aktualnie doświadczam w Mass Effect Andromeda w niektórych lokacjach. Z logowaniem też nie miałem problemu, tj. nie logował się i dawałem tryb off-line, ale w trakcie rozgrywki ani razu konsola mnie nie informowała o próbie łączenia i nie odczułem żadnych niedogodności z tym, że nie jestem zalogowany.

Co do Andromedy to jestem po wizycie w Nexusie po raz pierwszy i wreszcie ruszyłem zwiedzać galaktykę. Na razie spoko - poza spadkami płynności, o których wspominam wyżej, to póki co nie natrafiłem na jakieś błędy, który rzucałyby się w oczy na tyle by psuć rozgrywkę.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12470 dnia: Sierpnia 08, 2017, 14:37:42 pm »
Tak, już lecę jak rasowy blacharz kartę grafiki kupić pod gównianą grę, żeby mieć mniejsze dropy, i nie mieć problemów z logowaniem nie logując się.

To badziewie nawet ustawiania jasności/gammy obrazu nie ma.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12471 dnia: Sierpnia 08, 2017, 14:47:42 pm »
Może najwyższa pora wymienić konsolę. Na PS4 Pro nie mam żadnych problemów z tą grą(...)
Maksymalnie za dwa lata będzie PS5. Nie opłaca się już inwestować w Prosiaka, jeśli ktoś ma edycję premierową PS4. Jeżeli Sony jakimś cudem dodatkowo pójdzie po rozum do głowy i zrobi BC w PS5 to sens kupowania Pro jeszcze bardziej się obniży.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12472 dnia: Sierpnia 20, 2017, 08:13:53 am »
Rise of the Tomb Raider. Dopiero co skończyłem. Jak dla mnie rewelacja. Bawiłem się lepiej niż przy Uncharted 4. Najwięcej frajdy dała mi eksploracja i szukanie znajdziek (idealnie to rozwiązali bo są plecaki i mapy ze wskazówakami gdzie szukać). Fabuła dupy nie urywa ale fajnie dowiedzieć się jak to było z Larą i jej starym. Na pewno jeszcze do niej wrócę bo do zaliczenia została rezydencja Croftów i misje na medale z modyfikatorami. O ile sama gra jest bardzo prosta (grałem na poziomie twardziel) tak tam może być już zabawa.

Yakuza 0. Gram w to z przerwami. I jest od zachwytu (fabuła główna) po znużenie (cała reszta). Zadania poboczne są na jedno kopyto. Prawie zawsze trzeba gdzieś pójść i albo coś komuś przynieść albo skopać komuś ryj. Często pierwsze otrzymuje się poprzez drugie. Jedyne co wyróżnia te zdania to ich scenariusz. Bo to jest kopalnia beki czasami. W jednym zadaniu pomagałem nawet urzędnikowi którego chcieli naklepać za podwyższenie podatków a potem sam mu doradzałem jakie podatki jeszcze dowalić. Niektóre zadanie są już mocno posrane pod japońskich zboczków ale taki ich urok. No i ta cała masa dodatkowych aktywności. Kopalnia mini gier. Przez 15 min wyciągałem zabawki z automatu z rączką. No i przysiadłbym kiedyś do Mahjonga albo Shogi bo kompletnie nie ogarniam zasad.


Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12473 dnia: Sierpnia 20, 2017, 22:07:24 pm »
Observer



W sumie to grałem i skończyłem kilka minut temu.

Pierwsze co się rzuca w oczy to KLIMAT przez duże K. Chłopaki z Bloober'a odwalili kawał świetnej roboty i aż się wierzyć nie chce, że to ta sama firma co zrobiła Music Master Chopin. Rozgrywka to typowy symulator chodzenia z kilkoma bieda zagadkami i elementami skradanki. Fabuła jest całkiem spoko i fajnie, że gra nie jest w żaden sposób ugrzeczniona, wiec posiada dość mocne motywy.

Sam główny wątek to podejrzewam jakieś 4-5h godzina grania, ale zwiedzając kamienice i zaglądając w każdy kąt, przesłuchując mieszkańców, można spokojnie dobić do 8h (w moim przypadku).

Wystawiam okejkę i polecam. Warto wesprzeć chłopaków bo odwalili kawał świetnej roboty :angel:

Jeśli kojarzycie newsy sprzed kliku lat, że używali świni do mocapu to znajduje się w grze i... no to trzeba samemu zobaczyć ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 20, 2017, 22:10:03 pm wysłana przez Krzysiu »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12474 dnia: Sierpnia 20, 2017, 22:51:13 pm »
Brzmi interesująco :) Pewnie kiedyś kupię w promocji ;)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12475 dnia: Sierpnia 21, 2017, 09:38:41 am »
Skończyłem niedwano Titanfall 2. Fajny fps, przyjemnie się gra i szczela, kilka ciekawych rozwiązań gameplayowych, fabuła średnia. Głównym naszym przełożonym jest baba, więc ocena niestety tylko 6/10.

Wczoraj natomiast zacząłem Witness. Bardzo przyjemnie wyglądająca gierka, zagadki wciągają i przykuwają do TV. Jak na razie brak bab co należy zaliczyć na plus.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12476 dnia: Sierpnia 21, 2017, 10:06:37 am »
:-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12477 dnia: Sierpnia 22, 2017, 18:48:39 pm »
Po ukończeniu dobrego Watch Dogs, które okazało się całkiem niezłą grą, nie na 9 czy 10, ale spokojnie na 7 i 8 , wziąłem się za Final Fantasy XIII. Miałem dzisiaj chwilę, to postanowiłem, że wreszcie zacznę tę przygodę. Niestety nie mam obecnie FFX-2 w grywalnej postaci, więc padło na trzynastkę.
Do tego jutro premiera nowego Uncharted, więc FFXIII zostanie odłożone na kilka dni na półkę, pod warunkiem, że dostanę jutro Uncharted, a czytałem, że znowu się szykują problemy z dostępnością na premierę exa Sony.
Na przenośniakach nadal Wipeout Pulse na PSP.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12478 dnia: Sierpnia 22, 2017, 21:55:07 pm »
Ostatnio gram po trochu w Splatoon 2, TumbleSeed, Mario Kart 8 (na WiiU), Starcarfta 2 HotS i Carmageddon Max Damage.

Co do tej ostatniej, to jeśli lubiliście pierwszą lub drugą część Carmageddona, to bardzo polecam. Ten sam klimat, tylko grafa lepsza (nie jakaś super, ale nie jest zła). No i muza niestety gorsza niż w dwójce. Gra daje jednak sporo funu. Dobry, relaksujący tytuł :)

Trzy screeny na zachętę:






RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12479 dnia: Sierpnia 23, 2017, 08:01:25 am »
Taka mała edycja mojego poprzedniego posta, odnośnie Uncharted.
Wygląda na to, że jeden z portali trochę przegiął zmyślanie z tą dostępnością gry. Wczoraj byłem w ME i już miałem grę w ręce, dochodzę do kasy, a typ mi mówi, że nie może mi jej jeszcze sprzedać, bo....w komputerach nie mają jej kodu. Dzisiaj muszę tam znowu wrócić.  :-x 
Jeden mały sklep miał 10 sztuk Uncharted, bo przy mnie z szafki wyjmował, więc widziałem, dlatego uważam, że informacje o małej liczbie egzemplarzy były mocno przesadzone.
Zaraz jadę po swoją kopię i wieczorem coś się popyka.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl